مهاجرت به کانادا

آیا قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارید و به دنبال راهی آسان و مطمئن برای مهاجرت هستید؟ کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید تا وکلای مهاجرتی ما با بررسی شرایطی که دارید، بهترین روش مهاجرت را به شما ارائه نمایند. کشور کانادا یکی از ایده آل ترین کشورهای جهان برای اقامت، زندگی، کار و اشتغال به شمار می آید. این کشور در سال های اخیر از برترین مقاصد مهاجرتی متقاضیان بین المللی و از جمله ایرانی ها بوده است. ثبات و امنیت اجتماعی و اقتصادی، بالا بودن سطح رفاه و آرامش، بالا بودن سطح درآمدها و رفاه اجتماعی از دلایل مهم متقاضیان ایرانی برای مهاجرت به این کشور است. بر این اساس در مقاله پیش رو ما مشاوران موسسه مهاجرتی میرداماد به ارائه اطلاعات لازم در مورد مهاجرت به کانادا پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  اطلاعات کلی درباره کشور کانادا

  کانادا به عنوان دومین کشور بزرگ جهان، بسیار پهناور است. با این همه وسعت، جمعیت به طرز قابل توجهی کم است، فقط 39 میلیون نفر در حدود 10 میلیون کیلومتر مربع زندگی می کنند! این ترکیبی از وسعت پهناور و جمعیت نسبتا کم است که کانادا را به مکانی منحصر به فرد برای زندگی تبدیل می کند. حس تعلقی که کانادایی ‌ها از با هم بودن در این وسعت به دست می ‌آورند، در درک جامعه کانادا و نحوه عملکرد کشور نقش داشته است.

  پایتخت کانادااوتاوا Ottawa
  بزرگترین شهر کاناداتورنتو Toronto
  زبان رسمیانگلیسی/ فرانسه
  مساحت کل9.984.670 کیلومتر مربع
  جمعیت کل39.858.480 نفر
  واحد پولدلار کانادا

  شرایط مهاجرت به کانادا

  متقاضیان بر اساس هر روش مهاجرتی باید دارای شرایط لازم باشند. شرایط لازم و کافی برای مهاجرت به کشور کانادا بر اساس نوع روش انتخابی متفاوت است. به طور مثال متقاضی که قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا را دارد، باید دارای مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی و یا دارای معدل و ریزنمره های تحصیلی در مقطع قبل باشد. در حالی که شرایط برای متقاضی که قصد سرمایه گذاری در کانادا را دارد، متفاوت است. برای سرمایه گذاری در کانادا دارا بودن مدرک زبان چندان الزامی نیست، اما دارا بودن سرمایه و دارایی با ارزش بالا برای سرمایه گذاری در بخش های صنعتی این کشور الزامی است. شرایط و الزامات مهاجرت به کشور کانادا برای اخذ ویزای کار دارا بودن سوابق کاری درخشان است. می توان گفت برخی از شرایط و الزامات مهاجرت به کشور کانادا برای همه روش های مشابه و برخی دیگر کاملاً متفاوت است. شرایط و الزامات مهاجرت به کشور کانادا عبارت است از:

  شرایط عمومی مهاجرت شرایط اختصاصی مهاجرت
  دارا بودن مدارک هویتیدارا بودن مدرک تحصیلی مورد تایید و ریزنمره ها و معدل بالا برای مهاجرت تحصیلی
  دارا بودن بیمه درمانی معتبردارا بودن سرمایه لازم و تمکن مالی بالا برای مهاجرت سرمایه گذاری
  دارا بودن گواهی عدم سوء پیشینهدارا بودن پیشنهاد شغلی و سوابق کاری برای مهاجرت کاری
  دارا بودن مدارک مهارت زبان انگلیسی و فرانسهدارا بودن دعوتنامه استانی برای مهاجرت از طریق برنامه استانی
  دارا بودن گواهی تمکن مالی کافیدارا بودن اسپانسر خانوادگی برای مهاجرت خانوادگی به کانادا
  دارا بودن پاسپورت با اعتبار کافیدارا بودن شغل با درآمد کافی برای مهاجرت خوداشتغالی
  تکمیل فرم های درخواست ویزادارا بودن پیشنهاد ازدواج از شهروند کانادایی

  روش های مهاجرت به کشور کانادا

  متقاضیان بین المللی و از جمله ایرانی ها از روش های مختلف می توانند برای مهاجرت خود به کشور کانادا و همچنین مهاجرت خانوادگی به کانادا اقدام کنند. البته شرایط، الزامات و هزینه های مورد نیاز برای اقامت کشور کانادا از هر روش متفاوت است. رایج ترین راهای مهاجرت به کانادا عبارت اند از:

  • مهاجرت تحصیلی به کانادا
  • مهاجرت کاری به کانادا
  • مهاجرت به کشور کانادا از طریق برنامه های استانی
  • مهاجرت به کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری
  • مهاجرت به کشور کانادا از طریق اسپانسرشیپ
  • مهاجرت به کشور کانادا از طریق ازدواج
  • مهاجرت به کشور کانادا از طریق تولد
  • مهاجرت به کشور کانادا از طریق پناهندگی

  مهاجرت تحصیلی به کانادا

  مهاجرت تحصیلی به کانادا موجب اخذ مجوز اقامت دائم این کشور نمی شود، اما می تواند مقدمات و شرایط اقامت کانادا را فراهم کند و فرصت تحصیل در بهترین دانشگاه های جهان را به متقاضی ارائه دهد. بالا بودن کیفیت آموزشی دانشگاه ها، اعتبار مدرک دانشگاهی و امکان اشتغال پس از فارغ التحصیلی از دلایل متقاضیان برای تحصیل در کانادا است. متقاضیان برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا باید از دانشگاه مورد نظر در کانادا پذیرش تحصیلی دریافت کنند. پس از اخذ پذیرش تحصیلی در رشته و دانشگاه مورد نظر متقاضی برای اخذ ویزای تحصیلی باید مدارک و سوابق تحصیلی را به سفارت کانادا ارائه دهد. مهم ترین شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی کانادا دارا بودن مدرک دیپلم دبیرستان با معدل بالاتر از 15 و دارا بودن مدرک مهارت زبان انگلیسی آیلتس یا تافل است. اگر متقاضی برای تحصیل در رشته پزشکی فاقد نمره لازم در دروس پیش نیاز مانند دروس زیست شناسی یا شیمی و یا نمره زبان باشد، باید در دوره آمادگی پیش-پزشکی در دانشگاه ها و کالج های کانادا شرکت کند تا مهارت درسی و یا زبانی لازم را اخذ کند و سپس با اخذ نمره لازم تحصیل در دانشگاه را شروع کند.

  کانادا با کمبود نیروی کاری متخصص و حرفه ای روبه رو است

  مهاجرت کاری به کانادا

  کشور کانادا با کمبود نیروی متخصص کاری و حرفه ای مواجه است و دولت این کشور شرایط لازم برای جذب نیروی کاری متخصص را فراهم کرده است. متقاضیان با اخذ ویزای کار کانادا از روش های مختلف می توانند مقدمات لازم برای اخذ مجوز اقامت دائم کانادا را فراهم کنند. مهاجرت کاری از پرتقاضاترین روش های مهاجرت به کانادا است. متقاضیان برای مهاجرت کاری به کانادا باید در فهرست مشاغل مورد نیاز کانادا NOC شغل مورد نظر را پیدا کنند و بر اساس آن برای برنامه های مهاجرتی و اخذ ویزا درخواست دهند. مهم ترین برنامه های مهاجرت کانادا از روش اخذ ویزای کار عبارت است از:

  مهاجرت به کشور کانادا از طریق جاب آفر یا پیشنهاد شغلی

  متقاضیان با دارا بودن جاب آفر کانادا Job Offer یا پیشنهاد کاری از طرف کارفرمای کانادایی می تواند ویزای کار کانادا را دریافت کنند. برای مهاجرت کاری از این روش دارا بودن سوابق کاری و همچنین آشنایی با زبان انگلیسی الزامی است. البته در حال حاضر این روش برای متقاضیان ایرانی تقریبا غیرممکن است. مزیت مهم این روش اقامت در کانادا هزینه های پایین و عدم نیاز به اثبات تمکن مالی می باشد.

  مهاجرت کاری از طریق اکسپرس اینتری

  برنامه مهاجرت به کشور کانادا از طریق اکسپرس اینتری Express Entry به متقاضیان اجازه می دهد تا به عنوان کارگران ماهر در کانادا زندگی و کار کنند. سیستم جدید به اداره شهروندی و مهاجرت کشور کانادا (CIC) اجازه می دهد تا متقاضیانی را که در حرفه و شغلی مهارت دارند و/یا دارای شرایط مربوط برنامه های مهاجرت اقتصادی فدرال هستند، ارزیابی، استخدام و انتخاب کند. برنامه اکسپرس اینتری همچنین به استان ها و مناطق کانادا اجازه می دهد تا از این سیستم برای استخدام نامزدهای مناسب به عنوان بخشی از برنامه های نامزد استانی استفاده کند تا نیازهای بازار کار برآورده شود.

  مهاجرت به کشور کانادا از طریق برنامه نیروی کار ماهر فدرال  (FSWP)

  متقاضیان مهاجرت به کشور کانادا از طریق برنامه Federal Skilled Worker Program باید 67 امتیاز را در سیستم رتبه بندی جامع کسب کنند. این سیستم برای رتبه بندی 6 عامل اصلی را در نظر می گیرد که شامل سن متقاضی، مدرک زبان، مدرک مهارت، مدرک تحصیلی و تجربه کاری است.

  مهاجرت به کشور کانادا از طریق برنامه نیروی کار ماهر اسکیلد تریدز  (FSTP)

  برای واجد شرایط بودن برای برنامه نیروی کار ماهر یا در اصطلاح  The Federal Skilled Trades Program متقاضی باید قصد زندگی در خارج از منطقه کبک را داشته باشد و دارای حداقل مهارت سطح CLB 5 در شنیدن و صحبت کردن و CLB سطح 4 در خواندن و نوشتن باشد. علاوه بر این دارا بودن حداقل 2 سال سابقه کار تمام وقت یا معادل آن کار پاره وقت الزامی است. همچنین دارا بودن الزامات و شرایط کار به عنوان یک صنعتگر ماهر مطابق با NOC  و دارا بودن یک پیشنهاد شغلی تمام وقت برای حداقل یک سال در کانادا از دیگر شرایط اقامت در کانادا از روش FSTP است. ذکر این نکته ضروری است که برای درخواست از طریق این برنامه دارا بودن حداقل تحصیلات دانشگاهی مورد نیاز نیست.

  مهاجرت به کشور کانادا از طریق تجربه کار  (CEC)

  کلاس تجربه کانادایی Canadian Experience Class  یا در اصطلاح CEC یک برنامه مهاجرتی است که به متقاضیانی که حداقل یک سال در کانادا کار کرده اند اجازه می دهد تا به طور دائم به این کشور مهاجرت کنند. از شرایط و الزامات مهاجرت به کشور کانادا از روش تجربه کار کانادایی می توان به این مورد اشاره کرد که متقاضی باید قصد زندگی و اقامت در خارج از منطقه کبک را داشته باشد. علاوه بر این متقاضی باید دارای حداقل 12 ماه سابقه کار تمام وقت در کانادا در 3 سال گذشته یا معادل آن سابقه کار پاره وقت باشد. توجه داشته باشید که خوداشتغالی یا تجربه کسب شده در طول تحصیل محاسبه نمی شود. همچنین متقاضی باید تمام معیارهای مربوط به زبان مورد نیاز برای شغل مورد نظر در مهارت های صحبت کردن، شنیدن، خواندن و نوشتن را داشته باشد.

  برنامه های استانی از محبوب ترین برنامه های مهاجرت به کشور کانادا

  مهاجرت به کشور کانادا از طریق برنامه های نامزد استانی (PNP)

  برنامه مهاجرت از طریق برنامه استانی PNP در حال تبدیل شدن به یک روش محبوب برای مهاجرت به کانادا و از بهترین روش های مهاجرت به این کشور است. استان‌های کانادا مانند آلبرتا، انتاریو، بریتیش کلمبیا و دیگر استان ‌های کانادا برنامه ‌های مهاجرتی خود را توسعه داده ‌اند که منجر به یک روند سریع مهاجرتی شده است. با این حال، بر اساس برنامه نامزدهای استانی PNP عموماً متقاضیان پس از ورود به کانادا باید در استان های مربوطه اقامت داشته باشند. علاوه بر این، متقاضیان از طریق برنامه  PNPنیاز به پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای کانادایی دارند. برنامه های نامزدی استانی کانادا برای استان های مختلف این کشور عبارت اند از:

  • برنامه نامزدی استانی آلبرتا (AINP)
  • برنامه نامزدی استانی بریتیش کلمبیا (BCPNP)
  • برنامه نامزدی استانی منیتوبا  (MPNP)
  • برنامه نامزدی استانی نیوفاندلند و لابرادور  (NLPNP)
  • برنامه نامزدی استانی نیوبرانزویک  (NBPNP)
  • برنامه نامزدی استانی نوا اسکوشیا  (NSPNP)
  • برنامه نامزدی مناطق شمال غربی  (NTNP)
  • برنامه نامزد استانی انتاریو  (OINP)
  • برنامه نامزد استانی جزیره پرنس ادوارد (PEI PNP)
  • برنامه کارگران ماهر کبک  (QSWP)
  • برنامه نامزد مهاجرت ساسکاچوان  (SINP)
  • برنامه نامزدی یوکان YNP))

  مهاجرت به کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری

  برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه ‌گذاری برای متقاضیانی طراحی شده است که دارای دارایی و سرمایه خالص بالایی هستند و کسب ‌و کارهایی را در خارج از کشور مدیریت می ‌کنند و یا مالک این کسب و کارها هستند. دولت کانادا با صدور ویزای سرمایه گذاری به سرمایه گذاران به رشد و شکوفایی کلی کانادا کمک می کند. به طور کلی دو برنامه سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد: برنامه سرمایه گذار فدرال و برنامه کبک. هر دو برنامه تا حدودی مشابه هستند و مستلزم آن است که متقاضیان دارای دارایی و سرمایه خالص بالایی باشند و سرمایه گذاری زیادی در یک صندوق سرمایه گذاری تایید شده برای یک دوره 5 ساله انجام دهند. مهاجران سرمایه گذار می توانند برای همسر و فرزندان ویزای همراه خانواده کانادا را دریافت کنند و آن ها را در کشور کانادا به همراه داشته باشند.  

  مهاجرت به کشور کانادا از طریق اسپانسرشیپ

  اتحاد مجدد خانواده سنگ بنای سیاست اداره مهاجرت کانادا است. خانواده ها در کانادا می توانند از بستگان خود حمایت مالی کنند تا مجوز اقامت دائم کانادا را دریافت کنند. متقاضیان برای اینکه واجد شرایط حمایت مالی از بستگان خود باشند، باید شهروند یا مقیم دائم کانادا باشند. متقاضیان می توانند اسپانسر همسر و فرزندان زیر 22 سال (در این مورد استثناهایی وجود دارد) شوند. در حال حاضر حمایت مالی و اسپانسری از والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ به این طریق امکان پذیر نیست، اما متقاضیان می توانند برای آن ها سوپر ویزا کانادا دریافت کنند.

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  مشاوره مهاجرت به کشور کانادا با موسسه مهاجرتی میرداماد

  مشاوران موسسه مهاجرتی میرداماد با آگاهی از قوانین کشور کانادا برای مهاجرت و شرایط مهاجرت به این کشور کمک می کنند تا متقاضیان ایرانی در کمترین زمان ممکن و با پایین ترین هزینه مجوز اقامت کانادا را دریافت کنند. از جمله خدمات موسسه ما به عنوان بهترین موسسه مهاجرت به کشورهای اروپایی، کانادا، استرالیا و بریتانیا می توان به ارائه اطلاعات لازم در مورد اخذ ویزای تحصیلی، سرمایه گذاری، کاری و دیگر ویزاهای اقامت این کشورها اشاره کرد. اگر قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارید و نمی دانید از کجا شروع کنید، همین حالا با وکلا و مشاوران موسسه مهاجرتی ما تماس بگیرید و از مشاوره های رایگان و سودمند آن ها برخوردار شوید.

  مهاجرت به کشور کانادا از طریق ازدواج

  ازدواج با شهروند کانادایی از ساده ترین روش های مهاجرت به کشور کانادا است. از شرایط اقامت در کانادا و مهاجرت به این کشور از طریق ازدواج این است که متقاضی و طرف دوم ازدواج باید حداقل دارای 18 سال باشند. علاوه بر این طرف دوم ازدواج باید دارای شهروندی و تابعیت کانادا باشد و متقاضی باید توانایی تامین هزینه های زندگی مشترک در کانادا را داشته باشد. متقاضی در ابتدای روند ازدواج با شهروند کانادا نمی تواند مجوز اقامت دائم این کشور را دریافت کند. متقاضی باید به مدت 3 سال با همسر کانادایی خود در کانادا و در یک خانه زندگی کند تا واجد شرایط اخذ اقامت دائم کانادا شود. اگر متقاضی در مدت ۳ سال زندگی مشترک، از دولت کانادا کمک مالی دریافت کند، طرف دوم ازدواج باید همه این هزینه ها را پرداخت کند. اگر متقاضی و طرف دوم ازدواج در طول ۳ سال اول زندگی مشترک از هم جدا شوند، متقاضی باید تا تمام شدن مدت ۳ سال همه هزینه های زندگی مشترک را پرداخت کند.

  کانادا برای اعطای تابعیت به کودکان متولد شده

  مهاجرت به کشور کانادا از طریق تولد

  به طور کلی همه کشورهای جهان برای اعطای تابعیت به کودکان متولد شده در این کشورها بر اساس دو قانون خون یا خاک عمل می کنند. بر اساس قانون خون اگر کودکی در یک کشور از پدر و مادری متولد شود که دارای تابعیت آن کشور باشد، آن کودک نیز تابعیت آن کشور را دریافت می کند. بر اساس قانون خاک اگر کودکی در خاک یک کشور متولد شود، صرف نظر از تابعیت پدر و مادر، آن کودک تابعیت آن کشور را بر اساس تولد در خاک آن کشور دریافت می کند. قانون اعطای تابعیت کشور کانادا بر اساس قانون خون و خاک می باشد. اگر پدر یا مادر یا هر دو والدین کودکی که در خاک کانادا متولد شده دارای تابعیت کانادا باشند، کودک می تواند تابعیت کانادا را دریافت کند. پدر و مادر کودکی که در کانادا متولد شده و دارای تابعیت کانادا نیستند، می توانند پس از رسیدن فرزندشان به 18 سالگی مجوز اقامت این کشور را دریافت کنند. اما متقاضیانی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق تولد فرزند خود در خاک این کشور  را دارند، باید بدانند که اخذ مجوز شهروندی و تابعیت کانادا برای کودک آن ها از طریق تولد در این کشور برای آن ها اهداف اقامتی ندارد. در صورتی که کودک آن ها به ۱۸ سالگی برسد و در کانادا اقامت داشته باشد، می تواند حامی پدر و مادرش شود و در این صورت پدر و مادر می توانند اقامت کشور کانادا را دریافت کنند.

  مهاجرت به کشور کانادا از طریق پناهندگی

  روش پناهندگی از دیگر راه های مهاجرت به کانادا است که گرچه روش قانونی نمی باشد، اما ارائه شرایط اقامت در کانادا از این روش و الزامات آن در این مقاله به جهت افزودن بر آگاهی متقاضیان ارائه می شود.  در واقع روش پناهندگی آخرین روش برای متقاضیانی است که آگاهی کامل در مورد همه خطرها و مشکلات پناهندگی و زندگی در کمپ های پناهندگان دارند و با علم به این مشکلات این روش مهاجرتی را انتخاب می کنند. متقاضیان پناهندگی کانادا می توانند در بندر ورودی این کشور یا در CBSA داخلی یا اداره مهاجرت، پناهندگان و شهروندی کانادا IRCC  درخواست پناهندگی خود را ارائه دهند. متقاضیان باید نشان دهند که چرا نمی توانند به کشور خود بازگردند. متقاضی باید با دلایل قانع کننده ثابت کند که در صورت برگشت به کشور خود مورد آسیب، اذیت، آزار، تهدید و حتی مرگ قرار می گیرد. اگر پس از بررسی های لازم، دادگاه اظهارات متقاضی را تایید کند، متقاضی به عنوان شهروند کانادا شناخته می شود و می تواند از همه حق و حقوق شهروندی کانادا برخوردار شود.

  آیا محدودیت سنی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد؟

  هیچ محدودیت سنی برای هیچ برنامه مهاجرتی به کانادا وجود ندارد. با این حال، در بیشتر برنامه های سرمایه گذاری، متقاضیان 25 تا 35 ساله بالاترین امتیاز را کسب می کنند. این بدان معنا نیست که نمی توان متقاضیان مسن را انتخاب کرد. بلکه با انتخاب متقاضیان دارای سن بالاتر و دارای تجربه شغلی قابل توجه، تسلط عالی به زبان و تحصیلات پیشرفته می توان به راحتی امتیازات از دست رفته به دلیل سن در مهاجرت را جبران کرد.

  استان های محبوب کانادا برای مهاجرت

  سوالی که اغلب مهاجران می پرسند این است که “بهترین استان کانادا برای مهاجران کدام است؟” با توجه به اینکه کانادا دومین کشور بزرگ جهان است، تصمیم گیری در مورد انتخاب بهترین استان برای مهاجرت می تواند بسیار دشوار باشد. کانادا در مجموع 10 استان و 3 منطقه دارد که هر کدام جذابیت منحصر به فرد خود را دارند. بهترین استان های کانادا  مهاجرت به این کشور عبارت اند از:

  استان اونتاریو  Ontario

  انتاریو محبوب ترین استان برای مهاجران جدید کانادا است. در سال 2021، حدود نیمی از ساکنان دائمی جدید کانادا در این استان ساکن شدند. محبوب ترین شهر انتاریو و بزرگترین شهر کانادا تورنتو است. تورنتو یکی از کلان‌ شهر‌ترین و چند فرهنگی‌ ترین شهرهای جهان است. اتاوا دومین شهر پرطرفدار انتاریو و همچنین پایتخت کانادا و یکی از امن ترین شهرهای کانادا است. پایتخت کانادا نیز دارای کیفیت زندگی بالا و هزینه های پایین زندگی است.

  استان بریتیش کلمبیا British Columbia

  بریتیش کلمبیا در سواحل غربی کانادا به خاطر چشم اندازهای طبیعی زیبایش شناخته شده است. پس از انتاریو، بریتیش کلمبیا محبوب ترین استان برای مهاجران جدید در سال 2021 بود. محبوب ترین شهر بریتیش کلمبیا ونکوور است که دارای چشم اندازهای خیره کننده از اقیانوس و کوه و همچنین صحنه های هنری پر رونق و مکان تولید فیلم های محبوب است. دومین شهر محبوب بریتیش کلمبیا ویکتوریا است. جریان آهسته زندگی، جذابیت و جغرافیای منحصربه‌فرد آن را به شهری ایده ‌آل برای هر علاقه‌مند به فضای باز تبدیل کرده است.

  استان کبک Quebec

  کبک سومین استان محبوب برای مهاجران و بهترین استان کانادا برای مهاجرانی است که از فعالیت‌ های فرهنگی لذت می ‌برند و به زبان فرانسه تسلط دارند. بزرگترین استان کانادا، کبک، به دلیل فرهنگ غنی، تولید شربت افرا و زبان فرانسوی مشهور است. مونترال پرجمعیت ترین شهر کبک و سومین شهر محبوب در میان مهاجران جدید است. شهر کبک دومین مقصد محبوب در میان مهاجران ساکن در این استان است. این شهر منحصر به فرد فرانسوی زبان تعادلی بین تاریخ، مدرنیته، فرهنگ و طبیعت برقرار می کند.

  استان آلبرتا Alberta

  چهارمین استان محبوب در میان مهاجران در سال 2021، آلبرتا است که در غرب کانادا قرار دارد و به خاطر ذخایر بزرگ نفت و گاز طبیعی، گاوداری، کوه های راکی و پارک استانی دایناسورها شهرت دارد. کلگری و ادمونتون به ترتیب چهارمین و پنجمین شهرهای محبوب کانادا در میان مهاجران هستند.

  برخی روش های مهاجرت به کشور کانادا نیاز به ارئه مدرک زبان ندارد .

  مدرک زبان مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا

  مدرک زبان انگلیسی یا فرانسه از مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا است. ذکر این نکته ضروری است که برخی از روش های مهاجرتی کانادا نیاز به ارائه مدرک زبان ندارند و فقط آشنایی متقاضی با زبان انگلیسی یا فرانسوی کافی است. به طور کلی مدارک زبان معتبر و مورد تایید برای مهاجرت به این کشور عبارت است از:

  مدارک زبان مورد نیاز برای مهاجرت به کاناداتوضیحات
  مدرک زبان آیلتساین مدرک زبان بر اساس روش مهاجرتی نیازمند حداقل نمره متفاوت می باشد. برای مهاجرت تحصیلی و اخذ ویزای تحصیل در دانشگاه های کانادا بر اساس درخواست دانشگاه و مقطع تحصیلی و رشته تحصیلی حداقل از 5 تا 7 می باشد.
  مدرک زبان TEFمدرک زبان تف یا  Test d’évaluation du français  از جمله مدارک لازم برای متقاضیانی است که قصد مهاجرت به استان ها یا شهرهای فرانسوی زبان کانادا را دارند. آزمون تف برای تعیین سطح مهارت زبان فرانسه می باشد.
  مدرک زبان CELPIPمدرک زبان سلپیپ یا Canadian English Language Proficiency Index Program مورد تایید اداره مهاجرت کشور کانادا و برای مهاجرت به کشور کانادا می باشد.
  مدرک زبان تافلمدرک زبان تافل مورد تایید اداره مهاجرت کشور کانادا نمی باشد اما متقاضیان با ارائه این مدرک می توانند برای اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا اقدام کنند.

  هزینه مهاجرت به کانادا چقدر است؟

  متقاضی بر اساس روش انتخاب مهاجرتی باید هزینه های مختلفی را پرداخت کند. هزینه های مهاجرت به کانادا شامل هزینه های آماده سازی مدارک لازم، ترجمه مدارک، آزمایش های پزشکی، انگشت نگاری، سفارت، اخذ ویزا، پیگیری پرونده مهاجرتی، هزینه اخذ ویزای اقامت و دیگر هزینه های لازم از مرحله اول ارسال مدارک تا آخرین مرحله اخذ ویزای اقامت کشور کانادا می باشد. البته متقاضی با اخذ مجوز اقامت کشور کانادا باید دارای تمکن مالی کافی برای تامین هزینه های زندگی و اقامت در کانادا بر اساس برنامه مهاجرتی نیز باشد.

  بررسی هزینه های زندگی در کانادا

  گرچه  کانادا ارزان ترین کشور برای زندگی نیست، اما گران ترین کشور نیز نیست. امکاناتی مانند مراقبت های بهداشتی رایگان کانادا را بسیار ارزان تر از دیگر کشورها می کند، اما مالیات در کانادا بالا است، هر چند این مالیات ها به کانادا کمک می کند تا یکی از پایدارترین اقتصادها باشد. با این حال، بیمه خودرو، هزینه مواد غذایی و هزینه سوخت در کانادا بالاتر از کشورهای آمریکا و بریتانیا است. با این حال خدمات بهداشت جهانی، دستمزد و حقوق بالاتر از حد متوسط و بازار مسکن موجب شده تا کشور کانادا ارزان ‌تر از دیگر کشورها باشد. از بین 252 کشور مختلف، کانادا در رتبه بیست و چهارمین کشور گران قیمت جهان برای زندگی قرار دارد. هزینه مهاجرت به کانادا و هزینه های زندگی در کانادا برای متقاضیان بین المللی در سال 2023 عبارت است از:

  • هزینه های زندگی یک خانواده 4 نفره در کانادا ماهانه در حدود 3.618.1 دلار آمریکا (4.777.7 دلار کانادا) بدون احتساب اجاره خانه است.
  • هزینه های زندگی یک متقاضی بدون احتساب اجاره خانه در کانادا ماهانه در حدود 1.012.3 دلار (1.336.8 دلار کانادا) است.
  • هزینه های زندگی در کانادا به طور متوسط 139.6 درصد بیشتر از ایران است.
  • هزینه های اجاره در کانادا به طور متوسط 213.9 درصد بیشتر از ایران است.
  اقلامهزینه در سال 2023 در کانادا
  صرف غذا در یک رستوران معمولی21.74 دلار کانادا
  یک ساندویچ مک دونالد90.00 دلار کانادا
  یک بطری آب معدنی 0.33 لیتری2.11 دلار کانادا
  یک لیتر شیر2.75 دلار کانادا
  یک کیلو برنج سفید4.39 دلار کانادا
  500 گرم نان سفید تازه3.26 دلار کانادا
  12 عدد تخم مرغ4.28 دلار کانادا
  یک کیلو پنیر محلی14.70 دلار کانادا
  یک کیلو فیله مرغ14.86 دلار کانادا
  یک کیلو گوشت گوساله18.27 دلار کانادا
  یک کیلو سیب5.03 دلار کانادا
  یک کیلو موز1.87 دلار کانادا
  یک کیلو پرتغال4.75 دلار کانادا
  یک کیلو گوجه فرنگی5.01 دلار کانادا
  یک کیلو سیب زمینی3.22 دلار کانادا
  یک کیلو پیاز3.28 دلار کانادا
  بلیط یک طرفه حمل و نقل عمومی3.25 دلار کانادا
  مصرف انرژی (آب، برق، سرمایش، گرمایش، دفع زباله)199.02 دلار کانادا
  هزینه ماهانه باشگاه ورزشی56.30 دلار کانادا
  اجاره ماهانه یک آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر1.656.90 دلار کانادا
  میانگین حقوق و درآمد ماهانه پس از کسر مالیات4.024.77 دلار کانادا
  برای اخذ تابعیت کانادا متقاضی باید دارای اقامت دائم PRباشد.

  اخذ اقامت و تابعیت کانادا

  متقاضیان دارای اقامت دائم کانادا PR می توانند برای دریافت تابعیت اقدام کنند. دریافت تابعیت کانادا با شرکت در آزمون های شهروندی و دارا بودن مدرک زبان انگلیسی و عدم سوء سابقه همراه است. مقیم دائم کانادا شهروند کشور دیگری است که اقامت دائم کانادا را نیز دریافت کرده است. متقاضی که دارای اقامت دائم کانادا است، می تواند در هر نقطه از کانادا زندگی و کار کند و از امتیازهایی مانند دسترسی به مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی، آزادی زندگی، کار و تحصیل در هر نقطه از کانادا و حمایت قانونی برخوردار هستند. علاوه بر این، پس از مدت زمان معینی به عنوان مقیم دائم، می تواند به دنبال دریافت تابعیت و شهروندی کانادا باشد! ذکر این نکته ضروری است که دارندگان مجوز اقامت دائم کانادا توانایی رای دادن در انتخابات کانادا را ندارند.

  سخن آخر

  در این مقاله در مورد جزئیات مهاجرت به کشور کانادا راهنمایی های لازم ارائه شد. علاوه بر این در مورد شرایط و مدارک لازم برای مهاجرت به این کشور اطلاعات لازم ارائه شد و به این پرسش پاسخ داده شد که چگونه به کانادا مهاجرت کنیم؟ به منظور تسهیل روند مهاجرت به کشور کانادا، کارشناسان موسسه مهاجرتی میرداماد راهنمایی های مفید و خدمات مشاوره ای رایگان را به متقاضیان ارائه می دهند.

  سوالات متداول در مورد مهاجرت به کانادا

  سریع ترین راه برای مهاجرت به کشور کانادا چیست؟

  اکسپرس اینتری سریعترین راه برای مهاجرت به کشور کانادا است. اکثر درخواست ‌های اکسپرس اینتری در مدت 6 ماه یا کمتر پردازش می‌شوند.

  آیا کانادا برای مهاجران کشور مناسبی است؟

  در 50 سال گذشته، کانادا به دلیل دعوت از مهاجران و ارج نهادن به تنوع فرهنگی شهرت زیادی به دست آورده است. متولدین خارجی تقریباً یک پنجم جمعیت کانادا را تشکیل می دهند.

  آیا مهاجرت به کانادا آسان است؟

  کانادا با بیش از 80 کانال مهاجرتی، امکانات متنوعی را برای همه متقاضیان ارائه می دهد. کمک از خدمات وکیل مهاجرتی می تواند کمک قابل توجهی به کل فرآیند مهاجرت کند.

  شرایط و الزامات کانادا برای مهاجرت چیست؟

  هر برنامه مهاجرتی مجموعه ای از شرایط اولیه خود را دارد. اما دارا بودن تجربه شغلی، تحصیلات و سابقه جنایی و پزشکی از شرایط مشترک همه روش های مهاجرتی است.

  آیا محدودیت سنی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد؟

  هیچ محدودیت سنی برای هیچ برنامه مهاجرتی به کانادا وجود ندارد. اما در روش سرمایه گذاری، متقاضیان 25 تا 35 ساله بالاترین امتیاز را کسب می کنند.

  مقالات مرتبط

  دانشگاه پلی تکنیک مونترال

  دانشگاه پلی تکنیک مونترال

  انتخاب دانشگاه پلی تکنیک مونترال (Polytechnique Montréal) به عنوان یکی از برترین دانشگاه مهندسی کانادا، به معنای پیوستن به یک سیستم آموزشی و تحقیقاتی مشهور بین‌المللی است. این مسئله بدان معنی است که بخشی از یک جامعه دانشجویی متنوع، متحد...

  دانشگاه بریتیش کلمبیا

  دانشگاه بریتیش کلمبیا

  دانشگاه بریتیش کلمبیا، یکی از مقاصد برجسته برای دانشجویان بین‌المللی است. زیرا با ارائه برنامه‌های تحصیلی بی‌نظیر، فضای آموزشی پویا و فراهم کردن فرصت‌های تحصیلی و پژوهشی منحصر به فرد، جذابیت بالایی برای افراد دارد. این دانشگاه به عنوان یک...

  دانشگاه آلبرتا University of Alberta

  دانشگاه آلبرتا University of Alberta

  دانشگاه آلبرتا (U of A) یکی از پنج دانشگاه برتر کانادا است و در لیست 100 مؤسسه برتر جهان قرار دارد، زیرا یک مؤسسه بزرگ، همه جانبه و الهام بخش است. این دانشگاه همیشه در تلاش است تا یک تجربه...

  دانشگاه کلگری University of Calgary

  دانشگاه کلگری University of Calgary

  دانشگاه کلگری، یکی از برترین دانشگاه‌های تحقیقاتی جامع کانادا است که بهترین سیستم تدریس را برای دانشجویان در نظر دارد. پردیس اصلی UCalgary یک محیط زیبا با منظره کوه‌های راکی است که بیش از 200 هکتار را پوشش می‌دهد (منطقه‌ای...

  دانشگاه سایمون فریزر

  دانشگاه سایمون فریزر

  دانشگاه سایمون فریزر کانادا (SFU)، یک دانشگاه دولتی است که در سال 1965 در ایالت بریتیش کلمبیا کشور کانادا تأسیس شد. دانشگاه SFU با داشتن بیش از 30000 دانشجو در مقطع کارشناسی، 5700 دانشجوی تحصیلات تکمیلی، بیش از 160000 فارغ‌التحصیل...

  دانشگاه گوئلف کانادا

  دانشگاه گوئلف کانادا

  دانشگاه گوئلف کانادا هم از آن دست مکان‌های آموزشی است که به عنوان یکی از مقاصد محبوب برای دانشجویان بین المللی شناخته می‌شود. این دانشگاه با برنامه‌های تحصیلی عالی، فضای آموزشی پویا، امکانات تحقیقاتی برجسته و اعضای هیئت علمی متعهد،...

  دانشگاه مونترال

  دانشگاه مونترال

  دانشگاه مونترال، دانشگاه دولتی فرانسوی زبان کانادا  در شهر مونترال است که در سال 1878 تأسیس شد. این دانشگاه برنامه‌های آموزشی متنوعی در زمینه‌های هنر و علوم، حقوق، پزشکی، الهیات، معماری، مددکاری اجتماعی، جرم‌شناسی و ... ارائه می‌دهد. دانشگاه دولتی...

  دانشگاه اتاوا University of Ottawa

  دانشگاه اتاوا University of Ottawa

  در دانشگاه اتاوا (بزرگترین دانشگاه دو زبانه جهان)، دانشجویان می‌توانند به زبان‌های فرانسوی، انگلیسی یا هر دو زبان تحصیل کنند. این دانشگاه که در قلب پایتخت کانادا واقع شده، دسترسی مستقیمی به بزرگ‌ترین موسسات کشور دارد. پیشرفت‌های آن در چندین...

  دانشگاه تورنتو University of Toronto

  دانشگاه تورنتو University of Toronto

  دانشگاه تورنتو، یکی از دانشگاه‌های تحقیقاتی دولتی بزرگ جهان است که در آن دانشجویان بااستعداد در کنار برخی از بهترین دانشمندان و محققان جهان رشد می‌کنند. هیچ دانشگاهی در کانادا نمی‌تواند با دامنه و شهرت برنامه‌های U of T برابری...

  ویزا جاب افر کانادا

  ویزا جاب افر کانادا

  جاب افر (پیشنهاد شغلی) یا مجوز کار، یک سند قانونی است که به یک تبعه خارجی اجازه می‌دهد در داخل کانادا مشغول به کار شود. هر سال، کانادا حدود نیم میلیون مجوز کار و پیشنهاد شغلی برای نیروهای متخصص خارجی...

  سریع ترین و ارزان ترین راه مهاجرت به کانادا

  سریع ترین و ارزان ترین راه مهاجرت به کانادا

  این یک حقیقت است که فرآیند مهاجرت به کانادا برای همه کار آسانی نیست. متقاضیان باید روش‌های مختلفی را با توجه به شرایط خود برای مهاجرت انتخاب کنند که ممکن است ماه‌ها یا حتی سال‌ها طول بکشد. خبر خوشحال کننده...

  ویزای استارتاپ کانادا

  ویزای استارتاپ کانادا

  ویزای استارتاپ کانادا برای آن دسته کارآفرینانی است که می‌خواهند ایده‌های نوآورانه خود را در کشور کانادا تاسیس کنند و از این طریق به این کشور مهاجرت کنند. در واقع این کارآفرینان بعد از دریافت تاییدیه از سازمان‌های کشور کانادا،...

  ویزای توریستی کانادا

  ویزای توریستی کانادا

  همان‌طور‌که می‌دانید، ورود به خاک هر کشوری نیازمند در دست داشتن ویزای آن کشور است. کشور کانادا نیز از این قاعده مستثنی نیست و اکثر مسافران برای سفر به کانادا به دریافت ویزا نیاز دارند. با توجه به هدف و...

  ارزان ترین شهر کانادا برای زندگی

  ارزان ترین شهر کانادا برای زندگی

  در دنیای امروز که انتخاب محل زندگی تاثیر بسزایی بر کیفیت زندگی، فرصت ‌‌های شغلی و تعادل کار و زندگی افراد دارد، توجه به هزینه ‌های زندگی در شهرهای مختلف کانادا بیش از پیش اهمیت می ‌یابد. کانادا، با تنوع...

  ویزای دانش آموزی کانادا

  ویزای دانش آموزی کانادا

  کانادا، به‌عنوان کشوری با سیستم آموزشی پیشرفته و امن، همواره مقصدی جذاب برای دانش آموزان سراسر جهان بوده است. اخذ ویزای دانش آموزی کانادا، فرصتی بی‌نظیر برای نوجوانان ایرانی فراهم می کند تا از مزایای تحصیل در مدارس کانادا بهره‌مند...

  ویزای تحصیلی کانادا

  ویزای تحصیلی کانادا

  در سال های اخیر کشور کانادا به یک مرکز جهانی برای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان برای ادامه تحصیلات عالی تبدیل شده است. دانشگاه های کانادا به دلیل کیفیت آموزش و شهریه مقرون به صرفه با بالاترین میزان رضایت...

  هزینه زندگی در کانادا

  هزینه زندگی در کانادا

  کانادا کشوری وسیع در آمریکای شمالی است که پایتخت آن اتاوا است و به دلیل کیفیت خوب زندگی، شفافیت دولت، آموزش و مراقبت‌های بهداشتی رایگان و رفاه اجتماعی بالا شناخته می‌شود و به همین دلیل نیز مقصد بسیاری از افرادی...

  وکیل مهاجرت کانادا

  وکیل مهاجرت کانادا

  مهاجرت به کانادا به‌عنوان یک فرصت هیجان‌انگیز شناخته می‌شود. کانادا با سیاست‌های مهاجرتی راحت و دوستانه‌اش، یکی از مقصدهای محبوب برای افرادی است که به‌دنبال بهبود شرایط زندگی و کاری خود هستند. وکیل مهاجرت کانادا یا مشاوران نقش مهمی در...

  انواع بیمه در کانادا

  انواع بیمه در کانادا

  گزینه‌های مختلف بیمه در کانادا وجود دارد. برخی از این بیمه نامه‌ها اجباری خواهند بود، اما اغلب اوقات، بیمه اختیاری است. درحالی‌که نمی‌توان انکار کرد که بیمه می‌تواند از شما در برابر رویدادهای غیرمحتمل محافظت کند. انتخاب اینکه کدام یک...

  زندگی در کانادا

  زندگی در کانادا

  زندگی در کانادا، یکی از مقاصد محبوب برای مهاجران از سراسر جهان، به دلیل کیفیت بالای زندگی، فرصت‌ های شغلی متنوع، سیستم آموزشی و بهداشتی عالی و چشم ‌اندازهای طبیعی خیره ‌کننده مورد توجه قرار گرفته است. این کشور گسترده،...

  سایت های کاریابی در کانادا

  سایت های کاریابی در کانادا

  سایت ‌های کاریابی در کانادا ابزاری بی‌نظیر برای افرادی هستند که قصد یافتن یک شغل عالی در این کشور دارند این سایت‌ها، از جمله منابع اصلی برای جستجوی شغل، ارسال رزومه و برقراری ارتباط با کارفرمایان نیز محسوب می‌شوند. این...

  بورسیه پزشکی کانادا (تحصیل رایگان پزشکی در کانادا)

  بورسیه پزشکی کانادا (تحصیل رایگان پزشکی در کانادا)

  علوم پزشکی یکی از زمینه‌های جذاب تحصیلی است، اما هزینه‌های بالای آن موجب می‌شود که دسترسی به آن برای بسیاری از افراد دشوار باشد. شهریه‌های بالا در دانشگاه‌ها و دوره‌های مرتبط با پزشکی، به‌ویژه در کشورهایی مانند کانادا، موضوعی است...

  ویزای ICT کانادا

  ویزای ICT کانادا

  کشور کانادا چند سالی است که تمایل به جذب کارآفرینان، افراد خوداشتغال و کارگران و کارمندان متخصص خارجی با استفاده از برنامه‌های مختلف دولتی را دارد. در همین راستا، یک برنامه ویژه به نام Intra Company Transfer Canada که ویزای...

  خرید سهام در کانادا

  خرید سهام در کانادا

  برای آن دسته از افرادی که خواهان مهاجرت به کشور کانادا هستند توصیه میکنیم به خرید و فروش سهام در کانادا نیز فکر کنند. چرا که امروزه با توجه به منابع غنی و البته اقتصاد پایداری که این کشور از...

  معرفی دانشگاه لاوال کانادا

  معرفی دانشگاه لاوال کانادا

  دانشگاه لاوال اولین دانشگاه فرانسوی زبان در آمریکای شمالی بوده است. در سال 1663 میسیونر فرانسوا د مونتمورنسی - لاوال، اولین اسقف فرانسه جدید، نخستین موسسه آموزشی مستعمره را تأسیس کرد: Séminaire de Québec. نزدیک به 200 سال بعد، در...

  مزایا و معایب زندگی در کانادا

  مزایا و معایب زندگی در کانادا

  کانادا، یکی از بزرگترین کشورهای جهان است که در آمریکای شمالی، درست در شمال ایالات‌متحده واقع شده و از اقیانوس اطلس در شرق، تا اقیانوس آرام در غرب امتداد دارد. کانادا کشور محبوبی در جهان، به ویژه در میان ایرانیان...

  دانشگاه دالهاوزی

  دانشگاه دالهاوزی

  دانشگاه دالهاوزی (Dalhousie University) که به آن دانشگاه دال نیز گفته می‌شود یکی از معتبرترین دانشگاه‌های تحقیقاتی کشور کانادا می‌باشد که در استان نوا اسکوشیا واقع شده است. این دانشگاه دارای رتبه 272 را در سطح بندی QS دارد و...

  ثبت شرکت در کانادا

  ثبت شرکت در کانادا

  ثبت شرکت در کانادا فرآیندی است که شرکت‌ها به‌منظور شروع فعالیت‌های تجاری خود در این کشور انجام می‌دهند. این فرآیند شامل مراحلی از جمله انتخاب نام شرکت، تهیه اساسنامه، انتخاب نوع شرکت، ثبت در دفتر ثبت شرکت و درخواست شماره...

  تحصیل داروسازی در کانادا

  تحصیل داروسازی در کانادا

  کانادا یکی از بهترین گزینه های موجود برای تحصیل در رشته داروسازی است. دانشگاه‌های کانادا برنامه‌های داروسازی باکیفیتی ارائه می‌دهند که به دانشجویان امکان می‌دهد مهارت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک داروساز ماهر را کسب کنند. اگر علاقه‌مند به...

  بازنشستگی در کانادا (میزان حقوق + سن+ قوانین)

  بازنشستگی در کانادا (میزان حقوق + سن+ قوانین)

  بازنشستگی نقطه عطف مهمی در زندگی فرد است که باید مترادف با گذار از سبک زندگی متمرکز بر شغل به مرحله آرامش، فراغت و رضایت شخصی باشد. بازنشستگی در کانادا با مجموعه‌ای از قوانین، مزایا و ملاحظات منحصر به فرد...

  لیست بهترین دانشگاه های کانادا

  لیست بهترین دانشگاه های کانادا

  کانادا دارای سیستم آموزش عالی بسیار معتبری است و دانشگاه های آن در بین بهترین دانشگاه های جهان قرار دارند. این دانشگاه ها فرصت های عالی برای تحصیل و تحقیق را برای دانشجویان از سراسر جهان فراهم می کنند. در...

  دانشگاه کوئینز کانادا

  دانشگاه کوئینز کانادا

  برای علاقه مندان به مهاجرت تحصیلی به کانادا که رزومه‌ی تحصیلی خوبی دارند، درس خواندن در دانشگاه کوئینز یکی از ایده آل‌ترین گزینه‌ها می‌باشد. این دانشگاه که در کینگستون (Kingstone) استان اونتاریو واقع شده است، از نظر معماری دارای فضایی...

  تحصیل دکتری در کانادا

  تحصیل دکتری در کانادا

  هر سال نزدیک به بیش از 7 هزار دانشجوی دکترا در کشورکانادا فارغ‌التحصیل می‌شوند. تحصیل دکتری در کانادا به هدف خیلی از دانشجویان بین‌المللی تبدیل شده است. در واقع، از سال 2002، فارغ‌التحصیلان دکترا در کشور در بالاترین سطح خود...

  دانشگاه مک گیل کانادا

  دانشگاه مک گیل کانادا

  دانشگاه مک گیل کانادا یکی از شناخته شده‌ترین دانشگاه‌های کشور کانادا است که دانشجویان بسیاری از سراسر جهان در آن به تحصیل مشغول هستند. در این دانشگاه بیش از 300 رشته آموزشی و تحقیقاتی تدریس می‌شود که از نظر کیفیت...

  بورسیه تحصیلی کانادا

  بورسیه تحصیلی کانادا

  کیفیت نظام آموزشی و امکانات تحصیلی مطلوب، تحصیل در کانادا را به آرزوی دانشجویان بین‌المللی تبدیل کرده است. البته، بسیاری از دانشجویان مستعد و باهوش به‌دلیل شهریه نسبتا بالای دانشگاه‌ها نمی‌توانند به این ارزو دست پیدا کنند. کارشناسان موسسه مهاجرتی...

  تحصیل در مدارس کانادا

  تحصیل در مدارس کانادا

  تحصیل در مدرسه های کانادا یکی از گزینه ‌های ارزشمند برای دانش‌ آموزان بین ‌المللی است. سیستم آموزشی کانادا با سازماندهی قوی و استانداردهای بالا شناخته می ‌شود و به دانش ‌آموزان فرصت‌ های یادگیری در سطح جهانی را ارائه...

  هزینه سفر به کانادا

  هزینه سفر به کانادا

  کشور کانادا به عنوان یکی از پر بازدیدترین مناطق توریستی جهان به شمار می‌رود و گردشگران زیادی از سراسر جهان از این کشور پهناور بازدید می‌کنند. هزینه سفر به کانادا برای ایرانیان به عوامل گوناگونی بستگی دارد از جمله سبک...

  دانشگاه مک مستر کانادا

  دانشگاه مک مستر کانادا

  تحصیل در کانادا با توجه به سابقه درخشان دانشگاه های این کشور در زمینه کیفیت آموزش، تحقیق و توسعه همواره یکی از انتخاب های متقاضیان بین المللی بوده است. در واقع، اگر به دنبال مهاجرت به کانادا از طریق پذیرش...

  کار دانشجویی در کانادا

  کار دانشجویی در کانادا

  در کانادا، دانشجویان بین‌ المللی معمولا اجازه دارند تا حداکثر 20 ساعت در هفته در دوران تحصیل و تمام وقت در تعطیلات رسمی و تابستان کار کنند. این کارها می ‌توانند در پردیس های دانشگاه یا خارج از آن باشند....

  تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

  تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

  کانادا یکی از بهترین مکان ها برای تحصیل در جهان است! وجود دانشگاه های برتر، فرصت های عالی برای کار پس از تحصیل، کشف فرهنگ های جدید و لذت بردن از کیفیت بالای زندگی از مهم ترین دلایل این ادعا...

  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا

  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا

  کانادا یکی از محبوب ترین مقاصد جهان برای تحصیل کارشناسی ارشد دانشجویان بین المللی است. دلیل آن چیزی بالاتر از طبیعت منحصر به فرد و استانداردهای بالای زندگی است. دلیل این محبوبیت دانشگاه های درجه یک، کیفیت آموزشی بالا و...

  خرید خانه در کانادا

  خرید خانه در کانادا

  مهاجرت به کانادا به چندین روش ممکن است. یکی از این راه ‌ها ثبت شرکت در کانادا است که افراد می ‌توانند با تاسیس یک شرکت در این کشور و ایجاد شغل‌ های مورد نیاز، اقدام به درخواست مهاجرت کنند....

  حقوق کارگری در کانادا

  حقوق کارگری در کانادا

  آشنایی با حقوق کارگران در کانادا برای متقاضیان ایرانی بدون مهارت کاری که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، بسیار قابل توجه است. زیرا کانادا همچنان به عنوان اولین مقصد مهاجرت کاری و تحصیلی متقاضیان ایرانی محسوب می شود....

  حقوق و مزایای کار در کانادا

  حقوق و مزایای کار در کانادا

  حقوق و مزایای کار در کانادا بر اساس عواملی مانند نوع شغل، محل کار، صنعت و سطح تجربه می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. عوامل متعددی از قبیل میزان حقوق، حداقل دستمزد، مزایای شغلی، مالیات، هزینه های زندگی...

  ویزای کارآفرینی کانادا

  ویزای کارآفرینی کانادا

  برنامه کارآفرینی Entrepreneur کانادا در حال حاضر از برنامه های پرطرفدار و محبوب اخذ اقامت این کشور و مناسب متقاضیانی است که دارای تمکن مالی مناسب هستند. کانادا به دنبال کارآفرینان با استعدادی است که علاقه مند به راه اندازی...

  دانشگاه HEC مونترال کانادا

  دانشگاه HEC مونترال کانادا

  دانشگاه HEC مونترال کانادا یکی از بهترین موسسات آموزشی در رشته بازرگانی محسوب می‌شود که هر ساله افراد زیادی از سراسر جهان آرزو و درخواست پذیرش در آن را دارند. این دانشگاه در شهر مونترال کانادا در استان کبک واقع...

  سوالات آفیسر در فرودگاه کانادا

  سوالات آفیسر در فرودگاه کانادا

  اگر قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید تا وکلای مهاجرتی ما با بررسی شرایطی که دارید، بهترین روش مهاجرت را به شما ارائه نمایند. سوالات آفیسر در فرودگاه کانادا، سوالاتی هستند که افسران...

  مهاجرت به کانادا از طریق زبان فرانسه

  مهاجرت به کانادا از طریق زبان فرانسه

  کانادا یک کشور دوزبانه است که زبان‌های انگلیسی و فرانسوی هر دو زبان رسمی آن محسوب می‌شوند. دولت کانادا به‌منظور حفظ و توسعه زبان فرانسوی، برنامه‌های ویژه‌ای را برای جذب مهاجران فرانسوی زبان به این کشور اجرا می‌کند. برای آشنایی...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  اگر قصد تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 02188724227 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره...

  تابعیت کانادا

  تابعیت کانادا

  داشتن دغدغه‌هایی همچون پیدا کردن شغلی با درآمد مناسب، تحصیل در دانشگاه‌های با کیفیت دنیا، نگرانی بابت آینده فرزندان و پرورش آنها، داشتن حقوقی مناسب برای مدیریت هزینه‌های زندگی و پس انداز و ... باعث شده است تا بسیاری از...

  کالج های کانادا

  کالج های کانادا

  در صورتی که قصد اخذ پذیرش تحصیلی کالج های کانادا را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی کانادا، صفر تا صد امور پذیرش شما را...

  اسکیل ورکر کانادا

  اسکیل ورکر کانادا

  فرصت های شغلی نامحدود، کانادا را به یک مقصد امن برای دستیابی به اهداف شغلی تبدیل کرده است. کانادا از اهمیت نیروی های کار ماهر خارجی  برای ادامه رشد اقتصادی خود آگاه است، از همین رو هر ساله حدود نیم...

  مشاغل مورد نیاز کانادا

  مشاغل مورد نیاز کانادا

  ناک NOC کانادا چیست؟ ناک NOC یا طبقه بندی ملی مشاغل کانادا National Occupational Classification سیستم طبقه بندی مشاغل مورد نیاز کانادا است. این سیستم شغل های مورد نیاز کشور کانادا را بر اساس میزان کمبود در کشور، میزان نیروی...