بورسیه پزشکی کانادا (تحصیل رایگان پزشکی در کانادا)

علوم پزشکی یکی از زمینه‌های جذاب تحصیلی است، اما هزینه‌های بالای آن موجب می‌شود که دسترسی به آن برای بسیاری از افراد دشوار باشد. شهریه‌های بالا در دانشگاه‌ها و دوره‌های مرتبط با پزشکی، به‌ویژه در کشورهایی مانند کانادا، موضوعی است که بسیاری از دانشجویان بین‌المللی با آن مواجه هستند. در این راستا، دولت و دانشگاه‌های کانادا تلاش می‌کنند تا با ارائه بورس‌های تحصیلی، فرصت دسترسی به تحصیل در رشته پزشکی را برای دانشجویان بین‌المللی فراهم سازند. تحصیل رایگان پزشکی در کانادا با استفاده از بورسیه ممکن است.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  چرا کانادا را برای تحصیل پزشکی انتخاب کنیم؟

  تحصیل در رشته پزشکی با ویزای تحصیلی کانادا به‌عنوان یکی از گزینه‌های برتر برای دانشجویان بین‌المللی شناخته می‌شود که این موضوع به دلایل متعددی برمی‌گردد.

  • اولین دلیل، بخش فرهنگی و امنیتی کانادا است. این کشور به‌دلیل فرهنگ آرام و بدون تنش خود و سطح پایین جرم و جنایت، به‌عنوان یک محیط امن و دوستانه برای تحصیل شناخته می‌شود.
  • موسسات آموزش عالی پزشکی در کانادا دارای تجهیزات و امکانات تحقیقاتی پیشرفته‌ای هستند که به دانشجویان این رشته کمک می‌کند تا مهارت‌های لازم برای پیشبرد تحصیلات خود را به‌دست آورند.
  • سومین دلیل، وجود دانشگاه‌های برتر و معتبر در کانادا است که در رده‌بندی جهانی شناخته شده‌اند. این موسسات ارائه‌دهنده برنامه‌های آموزشی با کیفیت و محتوای علمی استاندارد هستند که باعث جذب دانشجویان بین‌المللی می‌شود. همین موضوع دلیل آن است تا تعداد زیادی از افراد به‌دنبال بورسیه پزشکی کشور کانادا باشند.

  در نهایت، وجود بورس‌های تحصیلی فراوان برای دانشجویان بین‌المللی یکی از دلایل مهمی است که باعث جذب جمعیت زیادی از دانشجویان به این کشور خواهد شد. این بورس‌ها به دانشجویان این امکان را می‌دهند که به تحصیل در رشته پزشکی در کانادا بپردازند، حتی اگر توانایی مالی آن‌ها محدود باشد. برای تحصیل پزشکی رایگان در کانادا از کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی میرداماد کمک بگیرید.

  لیست بورسیه تحصیلی پزشکی کانادا

  اگر قصد مهاجرت تحصیلی به کانادا را دارید، باید بدانید که حدودا 25 نوع بورسیه تحصیلی در این کشور وجود دارد که به شما اجازه می‌دهند تحصیل رایگان پزشکی در کشور کانادا را انجام دهید. این 25 بورسیه تحصیلی عبارت‌اند از:

  1. بورسیه تحصیلی موسسه هندوستانی شاستری
  2. بورسیه مشترک المنافع کشور کانادا
  3. برنامه بورسیه تحصیلی انتاریو
  4. شورای ملی تحقیقات کانادا (NRCC)
  5. بورسیه دولتی استان کبک
  6. بورسیه تحصیلی انتاریو تریلیوم
  7. کمک هزینه مشارکت توسط شورای تحقیقات علوم اجتماعی و انسانی کانادا
  8. بورسیه های فوق دکتری Banting
  9. بورسیه تحصیلی Vanier کانادا
  10. بورسیه های ترودو
  11. بورسیه تحصیلی Wiswell توسط دانشگاه Dalhousie
  12. بورسیه جی داگلاس در سلامت جامعه و اپیدمیولوژی توسط دانشگاه کوئینز
  13. بورسیه تحصیلی F. Lloyd Roberts
  14. بورسیه های یادبود Adiel Steacy توسط دانشگاه کوئینز
  15. بورسیه تحصیلی AE Bowie در پزشکی توسط دانشگاه آلبرتا
  16. بورسیه آلن ترشیس و نانسی گودمن در پزشکی توسط دانشگاه دالهاوزی
  17. برنامه Albert A. Butler در ارتوپدی در دانشگاه مک گیل
  18. بورسیه تحصیلی کالج پزشکی توسط دانشگاه ساسکاچوان
  19. بورسیه داگلاس و ژان بیلی توسط دانشگاه بریتیش کلمبیا
  20. بورسیه تحصیلی دونالد و کریستینا جولی در پزشکی توسط دانشگاه آلبرتا
  21. بورسیه یادبود الکس پیپر توسط دانشگاه گوئلف
  22. بورسیه تحصیلی Chevening در کانادا
  23. بورسیه های ورودی بین المللی دانشگاه یورک
  24. برنامه بورسیه پرستیژ در دانشگاه کارلتون
  25. بورسیه های بین المللی دیوید استرانگوی با بودجه کامل دانشگاه کوئست
  بورسیه‌های تحصیلی پزشکی کانادا

  معرفی 8 مورد از انواع بورسیه تخصص پزشکی در کانادا

  برای تحصیل پزشکی در کانادا می‌توانید از 25 بورسیه‌ای که در بخش قبلی معرفی کردیم، استفاده کنید. اما 8 مورد از این موارد به‌عنوان بهترین و ساده‌ترین بورسیه‌های کانادا معرفی می‌شوند که در این بخش قصد داریم به بررسی آن‌ها بپردازیم.

  بورسیه مشترک المنافع کانادا (CCSP)

  بورسیه مشترک المنافع کانادا (CCSP) که توسط کمیسیون بورسیه های مشترک المنافع سازماندهی شده است، فرصتی برای افراد فراهم می‌کند تا در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در کانادا تحصیل کنند. این بورسیه، بهترین فرصت تحصیلی در زمینه پزشکی برای دانشجویان بین‌المللی است که هم بر اساس شایستگی و هم بر اساس نیاز ارائه می‌شود و برای افرادی که توانایی علمی و نیاز مالی مناسب را دارند، در دسترس است.

  CCSP تلاش می‌کند تا ارزش‌ها و فرهنگ کانادا را به جهانیان ارائه کند و در عین‌حال به تامین نیازهای سرمایه ‌انسانی کشورهای در حال توسعه بپردازد. برای واجد شرایط بودن تحصیل رایگان دندانپزشکی در کانادا و سایر زمینه‌های پزشکی با این بورسیه، متقاضیان باید مدرک لیسانس یا فوق لیسانس خود را در زمینه مرتبط با برنامه موردنظر خود در اختیار داشته باشند یا بخواهند آن را اخذ کنند.

  بورسیه بنیاد مسترکارت دانشگاه مک گیل

  بنیاد مسترکارت دانشگاه مک‌گیل، با همکاری شرکت Mastercard، به‌عنوان یکی از بنیادهای پیشرو جهانی، فرصت‌های بورس تحصیلی را برای دانشجویان آینده‌نگر فراهم می‌کند. دانشگاه مک‌گیل به‌عنوان یکی از موسسات برجسته و معتبر کانادا، به داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد در رشته پزشکی، بهترین بورس تحصیلی پزشکی در کانادا را ارائه می‌دهد.

  این بورسیه برای افرادی‌که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، به‌طور کامل شهریه و هزینه‌های اضافی مانند هزینه‌های سفر، اقامت، غذا و هزینه‌های زندگی را تحت پوشش قرار می‌دهد. شرایط بورسیه پزشکی کانادا مک گیل تنها برای شهروندان کشورهای جنوب صحرای آفریقا آزاد است و سایر افراد برای مواردی را مدنظر خود قرار دهند.

  بورسیه تحصیلی Wiswell A.B: دانشگاه دالاهو

  بورسیه Wiswell A.B. در دانشگاه دالاهو یک فرصت برتر برای دانشجویان بین‌المللی است که در رشته پزشکی تحصیل می‌کنند. این بورسیه پزشکی تحت حمایت Wiswell، به دانشجویان مدرک حرفه‌ای سال اول ارائه می‌شود و شامل رشته‌هایی مانند مهندسی، حقوق، MBA، پزشکی، دندانپزشکی و غیره است. برای واجد شرایط بودن، داوطلبان باید سوابق تحصیلی قوی، اشتیاق به تحصیل و تعهد نسبت به حرفه خود را اثبات کنند.

  با بهره‌مندی از این بورسیه برای تحصیل رایگان پزشکی در کانادا، داوطلبان واجد شرایط می‌توانند در دانشکده پزشکی دانشگاه دالاهو پذیرش شوند و در رشته‌های پزشکی یا مرتبط تحصیل کنند. این فرصت برای دانشجویان بین‌المللی فراهم شده است تا بهترین امکانات آموزشی و پژوهشی را در یکی از موسسات برتر آموزش عالی کانادا بهره‌مند شوند و به تحقق اهداف حرفه‌ای خود برسند. در این زمینه و سایر بورسیه‌ها با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی میرداماد در ارتباط باشید.

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  بورسیه A.J Douglas: دانشگاه کوئینز

  بورسیه A.J. Douglas در دانشگاه کوئینز، با حمایت از A.J. و فرانسیس داگلاس، به دانشجویان بین‌المللی در زمینه سلامت جامعه و اپیدمیولوژی ارائه می‌شود. این جایزه، به منظور حمایت از دانشجویان بین‌المللی در تحصیل در دانشکده علوم بهداشت دانشگاه کوئینز اعطا می‌شود و فرصتی برای متقاضیان از سراسر جهان فراهم می‌آید.

   علاوه‌بر این، دانشگاه کوئینز بورسیه‌های تحصیلی مختلفی را برای دانشجویانی که به دنبال تحصیل کارشناسی در کانادا دوره‌های پزشکی هستند، فراهم می‌کند. این فرصت برای دانشجویان بین‌المللی یک فرصت بی‌نظیر است تا در یک محیط تحصیلی برجسته و با تجهیزات پیشرفته، دوره تحصیلی خود را پیگیری کنند و به تحقق اهداف حرفه‌ای خود برسند.

  بورسیه تحصیلی دکتر F. Lloyd Roberts: دانشگاه آلبرتا

  بورسیه تحصیلی دکتر F. Lloyd Roberts در دانشگاه آلبرتا، از درخواست‌های دانشجویان بین‌المللی که علاقه‌مند به تحصیل در رشته پزشکی در دانشکده پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه آلبرتا هستند، استقبال می‌کند. بخش بورسیه‌های پزشکی این دانشگاه در وبسایت دانشگاه، فرصت‌های مختلفی را برای دانشجویان بین‌المللی و داخلی فهرست خواهند کرد که باید به آن‌ها توجه داشت. شرایط بورسیه تحصیلی کانادا پزشکی در این دانشگاه شامل داشتن سوابق تحصیلی قوی با با نمرات میانگین بالا می‌شود.

  این بورسیه فرصتی عالی برای دانشجویانی است که به‌دنبال ادامه تحصیلات در یک دانشگاه برجسته و با امکانات پیشرفته در زمینه پزشکی هستند. ضمن آنکه به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا به تحقق رویاهای حرفه‌ای خود در این حوزه حرفه‌ای‌تر شوند.

  بورسیه‌های دولتی کانادا

  برنامه بورسیه تحصیلی انتاریو

  برنامه بورسیه تحصیلی انتاریو (OGS) یک برنامه کمک مالی است که هدف آن حمایت از دانشجویان بین‌المللی در حال تحصیل در دانشگاه‌های انتاریو است. دو سوم ارزش این بورسیه توسط استان انتاریو ارائه می‌شود و یک سوم باقی‌مانده توسط دانشگاه میزبان ارائه می‌شود.

  این بورسیه پزشکی کانادا برای دانشجویان بین‌المللی که در برنامه‌های کارشناسی ارشد ثبت‌نام کرده‌اند یا تحصیل دکتری در کانادا را انتخاب کرده‌اند، باز است. اعطای این بورسیه بر اساس شایستگی صورت می‌گیرد و از کاندیداها خواسته می‌شود که معیارهای علمی مورد نیاز را برای بررسی داشته باشند.

  این برنامه بورسیه فرصتی عالی برای دانشجویان بین‌المللی است که به‌دنبال فرصت‌های تحصیلی در کانادا هستند. همین ویژگی به آنها امکان می‌دهد تا با حمایت مالی، به تحقق اهداف تحصیلی خود در یکی از دانشگاه‌های برتر استان انتاریو نزدیک‌تر شوند.

  بورسیه‌های دولتی کانادا

  برنامه بورسیه‌های دولتی کانادا از جمله برنامه‌های مهم کمک مالی در زمینه تحصیلات بین‌المللی است. دولت کانادا به دانشجویانی که تمایل به تحصیل در خارج از کشور، به‌ویژه در رشته‌های پزشکی و دیگر رشته‌ها دارند، کمک هزینه می‌دهد.

  هدف این برنامه بورسیه دولت کانادا، حفظ پیشنهادات آکادمیک استثنایی موسسات آموزشی کانادایی برای جذب دانشجویان بسیار واجد شرایط از سراسر جهان است. هر کدام از دانشگاه های کانادا که واجد شرایط پذیرش دانشجویان پزشکی است، می‌توانند برای این برنامه درخواست دهد.

  این برنامه بورسیه، بهترین فرصت تحصیلی در کانادا برای دانشجویان بین‌المللی است؛ زیرا تمام هزینه‌های تحصیلی شما را پوشش می‌دهد. ارزش بورسیه‌ها متفاوت است و به مدت، برنامه تحصیلی و سطح مدرک بستگی دارد. این بورسیه علاوه‌بر شهریه، هزینه‌های بلیط هواپیما، بیمه درمانی و سایر هزینه‌های ضروری را نیز پرداخت می‌کند.

  کالج پزشکی ماکس رادی منیتوبا

  کالج پزشکی ماکس رادی در سال ۱۸۸۳ تاسیس شده است و اولین دانشکده پزشکی در منطقه غربی کانادا محسوب می‌شود. این دانشکده دارای یک تاریخچه غنی از تحقیقات، موفقیت‌های تحصیلی، تعهد بالینی و مشارکت جامعه است. به‌عنوان تنها مرکز آموزشی پزشکی در استان مانیتوبا، این کالج مسئولیت بزرگی را بر عهده دارد و نیازهای مراقبت‌های بهداشتی کل استان را تأمین می‌کند.

  این کالج بورسیه تحصیلی کانادا را به دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهد تا آنها را در ادامه تحصیل پزشکی حمایت کند. هدف از این بورسیه کانادا پزشکی به رسمیت شناختن برتری علمی و رهبری دانشجویان است و به جامعه کمک می‌کند. این بورسیه‌ها فرصتی برای دانشجویان بین‌المللی فراهم می‌آورد تا در یکی از موسسات معتبر و با تاریخچه قوی در زمینه پزشکی، مهارت‌ها و دانش خود را گسترش دهند و به بهبود وضعیت سلامت جامعه کمک کنند.

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  چگونه برای دریافت بورسیه تحصیلی پزشکی کانادا اقدام کنیم؟

  برای تحصیل داروسازی در کانادا یا هر نوع رشته پزشکی دیگر در این کشور به همراه بورسیه، لازم است برخی موارد را مدنظر خود قرار دهید. در این بخش مراحل بورسیه دندانپزشکی کانادا و سایر بورسیه‌های پزشکی این کشور را بررسی می‌کنیم.

  جمع‌آوری اسناد و مدارک مورد نیاز

  برای شروع فرآیند دریافت بورسیه پزشکی در کانادا، ابتدا باید تمامی اسناد مورد نیاز را جمع آوری کنید. این اسناد شامل ویزای دانشجویی یا مجوز تحصیل، شناسنامه معتبر مانند پاسپورت، بیانیه هدف، توصیه‌نامه‌ها، رزومه یا CV، نتایج آزمون‌های رقابتی و آزمون‌های مهارت زبان انگلیسی و دیپلم است.

  انتخاب دانشگاه مناسب

  پس از آماده‌سازی اسناد، باید دانشگاه مناسب را برای ادامه تحصیل برگزینید.

  انتخاب دوره پزشمی مورد نظر

  بعد از انتخاب دانشگاه، باید دوره پزشکی موردنظر خود را انتخاب کنید و فرآیند درخواست آنلاین برای بورسیه پزشکی را درنظر بگیرید. در این مرحله، لازم است اطلاعات و مدارک موردنیاز را به دقت و به همراه فرم درخواست به دانشگاه بفرستید.

  در نهایت، برای افزایش فرصت دریافت بورسیه تحصیل رایگان پزشکی در کانادا، بهتر است زودتر اقدام کنید. ارسال درخواست خود به همراه تمامی اسناد مورد نیاز به موقع، امکان ارزیابی سریع‌تر و افزایش شانس قبولی شما را افزایش می‌دهد.

  به‌همین دلیل، توصیه می‌شود که هر چه زودتر برای بورسیه اقدام کنید تا فرصت رقابت را بهتر به‌دست آورید. در این زمینه، از کارشناسان مطرح مجموعه میرداماد کمک بگیرید.

  مراحل دریافت بورسیه پزشکی در کانادا

  جمع‌بندی

  بورسیه‌های تحصیلی پزشکی در کانادا برای دانشجویان بین‌المللی فرصتی برتر برای ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه‌های برجسته کانادا است. این بورسیه‌ها هزینه‌های تحصیلی شامل شهریه، اقامت، بیمه و سایر هزینه‌ها را پوشش می‌دهند. با تمرکز بر شایستگی و نیازهای مالی، دانشجویان می‌توانند در محیطی پویا تحصیل کنند. اقدام زودتر برای اخذ بورسیه تحصیل رایگان پزشکی در کانادا، افزایش فرصت قبولی و تجربه تحصیلی موفق‌تر را به ارمغان می‌آورد.

  سوالات متداول

  چه مدارکی برای درخواست بورسیه تحصیلی پزشکی در کانادا لازم است؟

  معمولا مدارکی از جمله ویزای دانشجویی یا مجوز تحصیل، شناسه معتبر مانند پاسپورت، بیانیه هدف، توصیه‌نامه‌ها، رزومه و نتایج آزمون زبان انگلیسی نیاز است.

  چگونه می‌توان دانشگاه مناسبی را برای دریافت بورسیه پزشکی در کانادا انتخاب کرد؟

  برای انتخاب دانشگاه مناسب، بهتر است با دانشگاه‌های مختلف تماس بگیرید و برنامه‌ها و بورسیه‌های موجود را بررسی کنید.

  چه زمانی باید برای بورسیه تحصیلی پزشکی در کانادا اقدام کرد؟

  برای افزایش فرصت دریافت بورسیه، بهتر است زودتر اقدام کنید. ارسال درخواست و مدارک مورد نیاز به موقع، امکان ارزیابی سریع‌تر و افزایش شانس قبولی را فراهم می‌کند.

  مقالات مرتبط

  ویزای دانش آموزی کانادا

  ویزای دانش آموزی کانادا

  کانادا، به‌عنوان کشوری با سیستم آموزشی پیشرفته و امن، همواره مقصدی جذاب برای دانش آموزان سراسر جهان بوده است. اخذ ویزای دانش آموزی کانادا، فرصتی بی‌نظیر برای نوجوانان ایرانی فراهم می کند تا از مزایای تحصیل در مدارس کانادا بهره‌مند...

  ویزای تحصیلی کانادا

  ویزای تحصیلی کانادا

  در سال های اخیر کشور کانادا به یک مرکز جهانی برای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان برای ادامه تحصیلات عالی تبدیل شده است. دانشگاه های کانادا به دلیل کیفیت آموزش و شهریه مقرون به صرفه با بالاترین میزان رضایت...

  بورسیه پزشکی کانادا (تحصیل رایگان پزشکی در کانادا)

  بورسیه پزشکی کانادا (تحصیل رایگان پزشکی در کانادا)

  علوم پزشکی یکی از زمینه‌های جذاب تحصیلی است، اما هزینه‌های بالای آن موجب می‌شود که دسترسی به آن برای بسیاری از افراد دشوار باشد. شهریه‌های بالا در دانشگاه‌ها و دوره‌های مرتبط با پزشکی، به‌ویژه در کشورهایی مانند کانادا، موضوعی است...

  معرفی دانشگاه لاوال کانادا

  معرفی دانشگاه لاوال کانادا

  دانشگاه لاوال اولین دانشگاه فرانسوی زبان در آمریکای شمالی بوده است. در سال 1663 میسیونر فرانسوا د مونتمورنسی - لاوال، اولین اسقف فرانسه جدید، نخستین موسسه آموزشی مستعمره را تأسیس کرد: Séminaire de Québec. نزدیک به 200 سال بعد، در...

  دانشگاه دالهاوزی

  دانشگاه دالهاوزی

  دانشگاه دالهاوزی (Dalhousie University) که به آن دانشگاه دال نیز گفته می‌شود یکی از معتبرترین دانشگاه‌های تحقیقاتی کشور کانادا می‌باشد که در استان نوا اسکوشیا واقع شده است. این دانشگاه دارای رتبه 272 را در سطح بندی QS دارد و...

  تحصیل داروسازی در کانادا

  تحصیل داروسازی در کانادا

  کانادا یکی از بهترین گزینه های موجود برای تحصیل در رشته داروسازی است. دانشگاه‌های کانادا برنامه‌های داروسازی باکیفیتی ارائه می‌دهند که به دانشجویان امکان می‌دهد مهارت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک داروساز ماهر را کسب کنند. اگر علاقه‌مند به...

  لیست بهترین دانشگاه های کانادا

  لیست بهترین دانشگاه های کانادا

  کانادا دارای سیستم آموزش عالی بسیار معتبری است و دانشگاه های آن در بین بهترین دانشگاه های جهان قرار دارند. این دانشگاه ها فرصت های عالی برای تحصیل و تحقیق را برای دانشجویان از سراسر جهان فراهم می کنند. در...

  دانشگاه کوئینز کانادا

  دانشگاه کوئینز کانادا

  برای علاقه مندان به مهاجرت تحصیلی به کانادا که رزومه‌ی تحصیلی خوبی دارند، درس خواندن در دانشگاه کوئینز یکی از ایده آل‌ترین گزینه‌ها می‌باشد. این دانشگاه که در کینگستون (Kingstone) استان اونتاریو واقع شده است، از نظر معماری دارای فضایی...

  تحصیل دکتری در کانادا

  تحصیل دکتری در کانادا

  هر سال نزدیک به بیش از 7 هزار دانشجوی دکترا در کشورکانادا فارغ‌التحصیل می‌شوند. تحصیل دکتری در کانادا به هدف خیلی از دانشجویان بین‌المللی تبدیل شده است. در واقع، از سال 2002، فارغ‌التحصیلان دکترا در کشور در بالاترین سطح خود...

  دانشگاه مک گیل کانادا

  دانشگاه مک گیل کانادا

  دانشگاه مک گیل کانادا یکی از شناخته شده‌ترین دانشگاه‌های کشور کانادا است که دانشجویان بسیاری از سراسر جهان در آن به تحصیل مشغول هستند. در این دانشگاه بیش از 300 رشته آموزشی و تحقیقاتی تدریس می‌شود که از نظر کیفیت...

  بورسیه تحصیلی کانادا

  بورسیه تحصیلی کانادا

  کیفیت نظام آموزشی و امکانات تحصیلی مطلوب، تحصیل در کانادا را به آرزوی دانشجویان بین‌المللی تبدیل کرده است. البته، بسیاری از دانشجویان مستعد و باهوش به‌دلیل شهریه نسبتا بالای دانشگاه‌ها نمی‌توانند به این ارزو دست پیدا کنند. کارشناسان موسسه مهاجرتی...

  تحصیل در مدارس کانادا

  تحصیل در مدارس کانادا

  تحصیل در مدرسه های کانادا یکی از گزینه ‌های ارزشمند برای دانش‌ آموزان بین ‌المللی است. سیستم آموزشی کانادا با سازماندهی قوی و استانداردهای بالا شناخته می ‌شود و به دانش ‌آموزان فرصت‌ های یادگیری در سطح جهانی را ارائه...

  دانشگاه مک مستر کانادا

  دانشگاه مک مستر کانادا

  تحصیل در کانادا با توجه به سابقه درخشان دانشگاه های این کشور در زمینه کیفیت آموزش، تحقیق و توسعه همواره یکی از انتخاب های متقاضیان بین المللی بوده است. در واقع، اگر به دنبال مهاجرت به کانادا از طریق پذیرش...

  کار دانشجویی در کانادا

  کار دانشجویی در کانادا

  در کانادا، دانشجویان بین‌ المللی معمولا اجازه دارند تا حداکثر 20 ساعت در هفته در دوران تحصیل و تمام وقت در تعطیلات رسمی و تابستان کار کنند. این کارها می ‌توانند در پردیس های دانشگاه یا خارج از آن باشند....

  تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

  تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

  کانادا یکی از بهترین مکان ها برای تحصیل در جهان است! وجود دانشگاه های برتر، فرصت های عالی برای کار پس از تحصیل، کشف فرهنگ های جدید و لذت بردن از کیفیت بالای زندگی از مهم ترین دلایل این ادعا...

  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا

  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا

  کانادا یکی از محبوب ترین مقاصد جهان برای تحصیل کارشناسی ارشد دانشجویان بین المللی است. دلیل آن چیزی بالاتر از طبیعت منحصر به فرد و استانداردهای بالای زندگی است. دلیل این محبوبیت دانشگاه های درجه یک، کیفیت آموزشی بالا و...

  دانشگاه HEC مونترال کانادا

  دانشگاه HEC مونترال کانادا

  دانشگاه HEC مونترال کانادا یکی از بهترین موسسات آموزشی در رشته بازرگانی محسوب می‌شود که هر ساله افراد زیادی از سراسر جهان آرزو و درخواست پذیرش در آن را دارند. این دانشگاه در شهر مونترال کانادا در استان کبک واقع...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  اگر قصد تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 02188724227 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره...

  کالج های کانادا

  کالج های کانادا

  در صورتی که قصد اخذ پذیرش تحصیلی کالج های کانادا را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی کانادا، صفر تا صد امور پذیرش شما را...

  نظرات کاربران