دانشگاه تورنتو University of Toronto

دانشگاه تورنتو، یکی از دانشگاه‌های تحقیقاتی دولتی بزرگ جهان است که در آن دانشجویان بااستعداد در کنار برخی از بهترین دانشمندان و محققان جهان رشد می‌کنند. هیچ دانشگاهی در کانادا نمی‌تواند با دامنه و شهرت برنامه‌های U of T برابری کند. به همین خاطر است که نام این مرکز آموزشی همیشه در لیست بهترین دانشگاه‌های کشور کانادا و البته جهان قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با این دانشگاه و بررسی شرایط پذیرش آن، با مشاوران موسسه مهاجرتی میرداماد همراه بمانید.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  کلیاتی درباره دانشگاه تورنتو کانادا

  در میان دانشگاه های کانادا، University of Toronto (تأسیس شده در سال 1827) یکی از برترین دانشگاه‌های کشور به شمار می‌رود. خوب است بدانید که این دانشگاه طبق رتبه بندی QS، جایگاه 13 را به خود اختصاص داده است. این دانشگاه در شهر تورنتو، کانادا واقع شده و دارای سه پردیس سنت جورج، میسیساگا و اسکاربرو است. پردیس سنت جورج بزرگ‌ترین پردیس این موسسه آموزشی است و در قلب مرکز شهر تورنتو واقع شده است. سنت جورج دارای ساختمان‌های دانشگاهی مدرن، کتابخانه‌ها، مراکز تحقیقاتی، موزه‌ها و امکانات ورزشی است.

  این مورد را هم در نظر داشته باشید که دانشگاه بزرگ تورنتو دو بازه زمانی پذیرش برای دانشجویان در فصل تابستان و پاییز مد نظر دارد. ترم پاییز از سپتامبر شروع می‌شود و پذیرش اصلی برای برنامه‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد است. ضمن اینکه ترم تابستانی از ماه می شروع می‌شود و عمدتا برای دوره‌های آموزش دکتری است.

  این دانشگاه دارای بدنه دانشجویی متنوع است و بیش از 97.000 دانشجو در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری آن ثبت نام کرده‌اند. جمعیت دانشجویی آن از بیش از 170 کشور جهان تشکیل شده و این دانشگاه را به یک مرکز آموزش جهانی تبدیل می‌کند. دانشگاه تورنتو دارای نسبت دانشجو به هیئت علمی تقریبا 25:1 است که تضمین می‌کند دانشجویان توجه شخصی از اعضای هیئت علمی باتجربه را دریافت خواهند کرد. این دانشگاه به دلیل برتری تحقیقاتی خود مشهور است و بسیاری از مراکز و موسسات تحقیقاتی در سطح جهانی را در خود جای داده است.

  دانشکده های دانشگاه تورنتو

  تحصیل در کانادا و حضور در این دانشگاه را می‌توان در 3 پردیس اصلی مد نظر داشت که قبلا به آنها اشاره کرده‌ایم. در این میان پردیس سنت جورج (the St. George Campus) بیشترین توجه را از سمت دانشجویان خارجی به دست آورده است. پردیس تاریخی سنت جورج قدیمی‌ترین و شهری‌ترین پردیس در میان پردیس‌های U of T به شمار می‌رود. کنار هم قرار گرفتن معماری گوتیک و مدرن این مجموعه، استعاره‌ای از توجه به سنت‌ها و همراهی با دنیای امروز در نظر گرفته می‌شود.

  پردیس T’s St. George دانشگاه مرکز فکری و معماری شهر تورنتو است و 5 دانشکده کارشناسی برای رشته‌های زیر دارد:

  • هنر و علوم اجتماعی
  • مهندسی
  • موسیقی
  • حرکت شناسی و تربیت بدنی
  • معماری، منظر و طراحی

  همچنین رشته‌های مختلفی که در دو پردیس میسیساگا و اسکاربرو تدریس می‌شوند عبارت‌اند از:

  میسیساگااسکاربرو
  انسان‌شناسی زیست‌شناسی علوم فیزیک و شیمی اقتصاد زبان انگلیسی و نمایش جغرافی علوم تاریخی مطالعات زبانی مدیریت علوم ریاضیات و کامپیوتری فلسفه علوم سیاسی روان‌شناسی جامعه شناسی مطالعات هنرهای تجسمی انسان‌شناسی زیست‌شناسی سلولی و زیست‌شناسی دستگاه‌ها شیمی بوم‌شناسی و زیست‌‌شناسی تکاملی جغرافی زمین‌شناسی تاریخ هنر ریاضیات فیزیکعلوم کامپیوتری و ریاضیات زبان فرانسه روزنامه‌نگاری علوم زیستی مدیریت علوم محیطی و فیزیک علوم سلامت و روان‌شناسی انسانی و علوم اجتماعی هنرهای تجسمی و نمایشی مدیریت هنری و رسانه انسان‌شناسی شیمی جنگل‌داری علوم پزشکی جامعه‌شناسی نجوم و اخترفیزیک جغرافی مدیریت فیزیک علوم زمین شناسی تاریخ ریاضیات روان‌شناسی زیست‌شناسی سلولی

  رنکینگ دانشگاه تورنتو کانادا

  دانشگاه تورنتو رتبه اول را در کانادا و سیزدهمین رتبه جهانی 2024 را کسب کرد و در بین 30 موضوع تحقیقاتی در رتبه اول 1-3 قرار گرفت. رتبه بندی این دانشگاه بر اساس 3 عامل مهم از جمله خروجی تحقیق (شاخص EduRank دارای 429607 نشریه دانشگاهی و 14625123 مقالات منتسب به دانشگاه)، شهرت غیرآکادمیک و تأثیر 1088 فارغ التحصیل برجسته آن مد نظر است. در نتیجه مهاجرت به کانادا برای تحصیل در این کشور حتما مزایای زیادی برای شما به همراه دارد.

  در جهان13 از 14131
  در آمریکای شمالی12 از 2597
  در کانادا1 از 101
  در انتاریو1 از 24
  در تورنتو1 از 4
  برای کاردرمانی1 از 1135
  برای اخلاق زیستی/اخلاق پزشکی1 از 1011
  برای علوم بهداشتی2 از 3,646
  برای تاثیر فارغ التحصیلان36 از 7738
  برای برجستگی غیردانشگاهی45 از 14,131
  رتبه دانشگاه تورنتو در جهان

  خوب است بدانید این دانشگاه در گروه تحصیلی زیست شناسی، پزشکی و مهندسی هم رتبه بندی‌های مناسب به دست آورده است.

  رتبه بندی زیست شناسیبا 263,593 مقاله و 10,533,799 استناد برای موضوعات ژنتیک، بیوشیمی، علوم اعصاب، دیرینه شناسی، ایمونولوژی: در کانادا: 1 از 86در جهان: 6 از 6770
  رتبه بندی پزشکیبا 255498 مقاله و 9290086 استناد برای موضوعات آسیب شناسی، روانپزشکی، جراحی، رادیولوژی و پزشکی هسته ای، ایمونولوژی: در کانادا: 1 از 85در جهان: 5 از 6680
  رتبه بندی مهندسیبا 149706 مقاله و 5366094 استناد برای موضوعات علم مواد، مهندسی نوری، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی متالورژی: در کانادا: 1 از 84در جهان: 10 از 6684

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  پذیرش کارشناسی دانشگاه تورنتو

  تحصیل کارشناسی در کانادا با توجه به ددلاین دانشگاه تورنتو برنامه ریزی می‌شود. این دانشگاه نسبتا رقابتی با میانگین نرخ پذیرش 43٪ شناخته شده است. ثبت نام برای پذیرش پاییز دانشگاه در ماه جولای شروع می‌شود و مهلت آن بین اواخر آگوست تا دسامبر است. مجموع 91٪ برای پذیرش در مقطع کارشناسی این دانشگاه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همچنین این آمار برای مقطع کارشناسی ارشد 73-76٪ با معدل 3.6 در مقیاس 4.0 است.

  دانشجویان بین المللی متقاضی پذیرش این دانشگاه می‌توانند از بین بیش از 700 برنامه کارشناسی و بیش از 200 برنامه تحصیلات تکمیلی، یکی را انتخاب کنند. پذیرش MBA دانشگاه هم از طریق دانشکده مدیریت روتمن ارائه می‌شود. از آنجایی که برنامه‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه دارای ورودی‌های مختلفی است، می‌توانید انتظار داشته باشید که ظرف 1 ماه پس از پایان مهلت نهایی، پاسخ پذیرش خود را دریافت کنید.

  آخرین مهلت درخواست برای دانشجویان بین المللی برای اکثر برنامه‌های کارشناسی تمام وقت این دانشگاه در تورنتو 2 ژوئن 2024 (پاییز) است. به دلیل تقاضای زیاد ممکن است این جایگاه‌ها سریعا تکمیل شوند. بنابراین، همیشه به متقاضیان بین المللی توصیه می‌شود زودتر برای پذیرش دانشگاه اقدام کنند.

  پذیرش دکتری دانشگاه تورنتو کانادا

  حداقل شرط لازم برای پذیرش و تحصیل دکتری در کانادا، مدرک کارشناسی ارشد با حداقل نمره +B است. سایر شرایط و مدارک اولیه پذیرش هم در ادامه آورده شده است:

  • حداقل 3 نامه مرجع از سرپرستان دانشگاهی یا کارفرمایان قبلی
  • مدرک مهارت زبان انگلیسی (آیلتس 7 یا تافل 93)
  • بیانیه هدف مرتبط با رشته تحقیقاتی مورد علاقه شما
  • رزومه با تمام مدارک تحصیلی رسمی و دستاوردها
  • کلیه ریز نمرات تحصیلی

  مراحل پذیرش دکتری دانشگاه تورنتو هم به این ترتیب است:

  1. برنامه دکتری مورد علاقه خود را از بین 78 دوره‌ای که ارائه شده انتخاب کنید.
  2. شرایط خاص برنامه دکتری خود را بررسی کنید. به عنوان مثال، برای دکتری معماری، شما باید یک نمونه کار دیجیتال را ضمیمه کنید.
  3. اسناد مورد نیاز خود را به پورتال درخواست آنلاین اضافه کنید.
  4. درخواست را ارسال کرده و پذیرش را از طریق لینکی که به شما ارائه شده، پیگیری کنید.
  5. برخی از بخش‌های تحقیقات دکتری، ممکن است قبل از اعلام نتایج از شما مصاحبه مجازی بخواهند.

  در صورت گذراندن دوره‌های دکتری تمام وقت در این دانشگاه، می‌توانید برای کمک هزینه تحصیلی و مجوز تحصیل کانادا هم اقدام کنید.

  خوابگاه های دانشگاه تورنتو

  تفاوتی ندارد که برای تحصیل پزشکی در کانادا به این دانشگاه فکر می‌کنید یا رشته‌های دیگری را مد نظر دارید، به هر حال امکان استفاده از خوابگاه برای همه فراهم شده است. برای درخواست اقامت دانشگاه، هم دانشجویان سال اول و هم دانشجویان سال‌های بالاتر باید درخواست‌های خود را در بخش درخواست اقامت مشترک دانشگاه یا همان «MyRes» ارسال کنند. مهلت این کار تا 30 مارس بوده و روند آن به شرح زیر است:

  • از طریق StarRez وارد شوید یا ثبت نام کنید.
  • برای ورود به سیستم، باید JOINId خود را فعال کنید.
  • برای فعال کردن شناسه اطلاعات ابتدا شماره متقاضی/دانشجو و سپس تاریخ تولد و شماره مرجع OUAC را وارد کنید.
  • پس از فعال کردن JOINId، می‌توانید وارد برنامه StarRez شوید.
  • فیلدهای ترجیحی مورد نیاز را ارسال کرده و درخواست خوابگاه دانشگاه تورنتو را ثبت کنید.
  نام خوابگاهنوع اقامتهزینه (CAD)
  اقامتگاه شاه بلوطخوابگاه سنتیاتاق یک نفره 17693 اتاق دو نفره 14,293
  خانه فارغ التحصیلانآپارتمان مشترک11417 ماه (بدون برنامه غذایی)
  آپارتمان مشترک کالج اینیس 12995 سال (بدون برنامه غذایی)
  کالج لورتو (بخشی از سنت مایکلز)خوابگاه18,159 الی 20,153 سال (اتاق‌های یک نفره و دو نفره)
  کالج جدیدخوابگاه15945 الی 17370 سال
  سنت مایکلزخوابگاهاتاق یک نفره با برنامه غذایی 18022 الی 19012 اتاق‌های دو نفره با برنامه غذایی 17131 الی 18122
  کالج ترینیتیخوابگاهاتاق یک نفره 13,372 اتاق دو نفره (هزینه هر دانشجو): 12640 اتاق سه نفره (هزینه هر دانشجو): 12,306
  کالج دانشگاهخوابگاه15287 الی 19201 در سال
  کالج ویکتوریاخوابگاه و آپارتمان اشتراکی12714.74 الی 17936.74 در سال
  کالج وودزورثآپارتمان خصوصی و اشتراکی12392 در سال
   شرایط اقامت دانشجویی در تورنتو

  شهریه دانشگاه تورنتو کانادا

  شهریه این دانشگاه بسته به مقطع تحصیلی و رشته مورد نظر شما تعیین خواهد شد. برای بررسی این مسئله می‌توانید نگاهی به جدول زیر داشته باشید.

  دوره‌های برترورودی‌هامتوسط شهریه در سال
  لیسانس مدیریت بازرگانی (4 سال)پاییز61720 دلار
  لیسانس مهندسی مکانیک (4 سال)پاییز61720 دلار
  لیسانس علوم کامپیوتر (4 سال)پاییز61720 دلار
  لیسانس بازرگانی (4 سال)پاییز61720 دلار
  لیسانس روزنامه نگاری (4 سال)پاییز61720 دلار
  کارشناسی ارشد مدیریت و حسابداری حرفه‌ای (2 سال)پاییز، زمستان42246 دلار
  کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی (2 سال)پاییز، زمستان68880 دلار
  کارشناسی ارشد مدیریت در نوآوری (2 سال)پاییز، زمستان56180 دلار
  کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی (2 سال)پاییز، زمستان53520 دلار
  کارشناسی ارشد مهندسی (2 سال)پاییز، زمستان53520 دلار

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  بورسیه‌ های دانشگاه تورنتو

  دانشگاه تورنتو بورسیه‌های تحصیلی و برنامه‌های کمک مالی مختلف را برای حمایت از دانشجویان در نظر گرفته تا مدیریت هزینه‌های زندگی برای همه آسان شود. یکی از مهم‌ترین انواع بورسیه تحصیلی کانادا در این دانشگاه، بورسیه بین المللی Lester B. Pearson (با 37 جایگاه) نام دارد. این بورس تحصیلی به کسانی اعطا می‌شود که عملکرد تحصیلی برجسته‌ای دارند. هدف از ارائه چنین بورسیه‌ای حمایت مالی هزینه‌های تحصیل، خرید کتاب، هزینه‌های جانبی و هزینه‌های کامل اقامت را برای یک دوره چهار ساله (قابل تمدید) است. به یاد داشته باشید که آخرین مهلت درخواست OUAC دانشجویی 15 دسامبر 2024 است و آخرین مهلت ارسال درخواست بورسیه تحصیلی 15 ژانویه 2024 در نظر گرفته شده است.

   همچنین معیارهای واجد شرایط بودن برای بورسیه بین المللی Lester B. Pearson در این دانشگاه عبارت‌اند از:

  • شما باید یک دانشجوی بین المللی باشید که مجوز تحصیل دارد.
  • علاوه بر این، باید در سال آخر دبیرستان خود باشید یا زودتر از ژوئن 2023 فارغ التحصیل شده باشید.
  • باید تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی در همین دانشگاه و در سپتامبر 2024 شروع کنید.

  ضمنا برنامه پرزیدنت Scholars of Excellence یک بورسیه تحصیلی معتبر برای افرادی است که دستاوردهای علمی برجسته، مهارت‌های رهبری و مشارکت جامعه را در طول تحصیل نشان می‌دهند. برنامه پرزیدنت Scholars of Excellence یک بورسیه تحصیلی بسیار رقابتی و ارزشمند است که بهترین و باهوش‌ترین دانشجویان را شناسایی و حمایت می‌کند. این بورسیه تحصیلی 15000 دلار ارزش دارد و برای دانشجویان در سال اول تحصیل در دسترس است، اما قابل تمدید نیست.

  لیست رشته های دانشگاه تورنتو

  برای تحصیل در دانشگاه تورنتو باید از میان بیش از 70 رشته مختلف، گزینه مورد علاقه خود را پیدا کرده و شرایط خاص آن را مورد توجه قرار دهید. برخی از محبوب‌ترین این رشته‌ها برای مقاطع مختلف عبارت‌اند از:

  لیسانسارشددکتری
  لیسانس مدیریت بازرگانی لیسانس بازرگانی بین المللی لیسانس حرکت شناسی لیسانس موسیقی لیسانس موسیقی در اجرا لیسانس علوم پرتو پزشکی لیسانس علوم پرستاریارشد علوم محیطی ارشد مالی ارشد اقتصاد مالی ارشد بیمه مالی ارشد مدیریت ریسک مالی ارشد حسابداری قانونی ارشد حفاظت از جنگل ارشد امور جهانیدکتری جراحی دندان دکتری آموزش و پرورش دکتری علوم حقوقی دکتری علوم پزشکی دکتری هنرهای موسیقی دکتری داروسازی دکتری فلسفه
   بهترین رشته‌های تحصیلی در دانشگاه تورنتو

  مزیت‌های تحصیل در دانشگاه تورنتو کانادا

  اگر به دنبال اخذ ویزای تحصیلی کانادا هستید و به تحصیل در این دانشگاه هم فکر می‌کنید، خوب است از مزایای این روش مهاجرت هم آگاه شوید. قبلا هم اشاره کردیم که این دانشگاه در قلب شهر تورنتو واقع شده که یکی از بزرگ‌ترین شهر کانادا و مرکز استان انتاریو است. موقعیت این دانشگاه به طور قابل توجهی بر تجربه کلی دانشجویان تأثیر می‌گذارد و ترکیبی از مزیت‌های شهری و کیفیت بالای زندگی را ارائه می‌دهد. به ویژه پردیس سنت جورج U of T که در مرکز شهر تورنتو قرار دارد و توسط مؤسسات فرهنگی، مناطق خرید، مکان‌های تفریحی و مجموعه‌ای متنوع از رستوران‌ها احاطه شده است.

  تورنتو به دلیل تنوع فرهنگی، ترکیبی از محله‌های قومی، غذاهای بین‌المللی و طیف وسیعی از رویدادهای فرهنگی شناخته شده است. این تنوع، فضایی فراگیر ایجاد می‌کند و به دانشجویان با پیشینه‌های مختلف اجازه می‌دهد احساس کنند که در خانه هستند. همچنین فرصت‌هایی را برای تعامل با فرهنگ‌های مختلف فراهم می‌کند. افراد می‌توانند موزه‌ها، گالری‌های هنری، تئاترها، جشنواره‌های موسیقی و رویدادهای ورزشی جدید را تجربه کنند.

  دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه تورنتو، به فرصت‌های متعددی برای مشارکت در تحقیقات دسترسی دارند. بسیاری از دانشکده‌ها و دپارتمان‌ها موقعیت‌های دستیار پژوهشی را ارائه می‌دهند. در نتیجه به دانشجویان این امکان را داده‌اند که از نزدیک با اعضای هیئت علمی در پروژه‌های در حال انجام کار کنند. این تجربه عملی می‌تواند درک افراد از رشته خود را عمیق‌تر کند و مهارت‌های ارزشمندی را ارائه دهد.

  این دانشگاه همچنین برنامه‌های تحقیقاتی تابستانی را هم ارائه می‌دهد تا به دانشجویان کمک کند دوره قابل توجهی را به فعالیت‌های تحقیقاتی متمرکز اختصاص دهند. این برنامه‌ها اغلب با کمک هزینه یا بودجه مناسبی همراه هستند تا فرد در طول ماه‌های تابستان بدون حواس پرتی، در تحقیقات خود غوطه‌ور شود.

  سخن پایانی

  در مجموع، U of T از جایگاه ویژه‌ای در جهان و کشور کانادا برخوردار است. زیرا در امر تحقیق و نوآوری پیشروی‌های چشمگیری داشته است. محققان پژوهشی در تورنتو متعهد به درک و حل فوری‌ترین چالش‌های جهانی زمان ما هستند. از این رو، یکی از بزرگ‌ترین دلایل رتبه بندی دانشگاه در بین بهترین‌های جهان، نوآوری‌های تحقیقاتی آن در علوم پایه و علوم اجتماعی است. با این تفاسیر، اگر می‌خواهید در تورنتو زندگی کنید و مهاجرت تحصیلی به بهترین دانشگاه آن را مد نظر دارید، با مشاوران موسسه مهاجرتی میرداماد در تماس باشید. ما تا آخر این مسیر کنار شما می‌مانیم و امکان برنامه ریزی برای زندگی بهتر را برایتان آسان می‌کنیم.

  سوالات متداول

  آیا می‌توان برای بیش از یک برنامه در U of T اقدام کرد؟

  بله. می‌توانید حداکثر برای سه برنامه در این دانشگاه درخواست دهید. فرآیند درخواست از طریق مرکز درخواست دانشگاه‌های انتاریو انجام می‌شود.

  شرایط پذیرش دانشگاه تورنتو برای دانشجویان ارشد چیست؟

  معدل کارشناسی 3.7، آیلتس 6.5 یا تافل 89، امتیاز SAT باید 1430-1540 و امتیاز ACT باید 32-35 باشد.

  هزینه MBA در U of T برای دانشجویان خارجی چقدر است؟

  هزینه‌های کامل MBA در این دانشگاه به 136,410 دلار می‌رسد. هزینه کلی بسته به سبک زندگی و انتخاب‌های محل اقامت شما بستگی دارد.

  هزینه تحصیل در مقطع دکتری این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی چقدر است؟

  هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی چیزی حدود 8735 دلار خواهد بود.

  مقالات مرتبط

  دانشگاه بریتیش کلمبیا

  دانشگاه بریتیش کلمبیا

  دانشگاه بریتیش کلمبیا، یکی از مقاصد برجسته برای دانشجویان بین‌المللی است. زیرا با ارائه برنامه‌های تحصیلی بی‌نظیر، فضای آموزشی پویا و فراهم کردن فرصت‌های تحصیلی و پژوهشی منحصر به فرد، جذابیت بالایی برای افراد دارد. این دانشگاه به عنوان یک...

  دانشگاه آلبرتا University of Alberta

  دانشگاه آلبرتا University of Alberta

  دانشگاه آلبرتا (U of A) یکی از پنج دانشگاه برتر کانادا است و در لیست 100 مؤسسه برتر جهان قرار دارد، زیرا یک مؤسسه بزرگ، همه جانبه و الهام بخش است. این دانشگاه همیشه در تلاش است تا یک تجربه...

  دانشگاه کلگری University of Calgary

  دانشگاه کلگری University of Calgary

  دانشگاه کلگری، یکی از برترین دانشگاه‌های تحقیقاتی جامع کانادا است که بهترین سیستم تدریس را برای دانشجویان در نظر دارد. پردیس اصلی UCalgary یک محیط زیبا با منظره کوه‌های راکی است که بیش از 200 هکتار را پوشش می‌دهد (منطقه‌ای...

  دانشگاه سایمون فریزر

  دانشگاه سایمون فریزر

  دانشگاه سایمون فریزر کانادا (SFU)، یک دانشگاه دولتی است که در سال 1965 در ایالت بریتیش کلمبیا کشور کانادا تأسیس شد. دانشگاه SFU با داشتن بیش از 30000 دانشجو در مقطع کارشناسی، 5700 دانشجوی تحصیلات تکمیلی، بیش از 160000 فارغ‌التحصیل...

  دانشگاه گوئلف کانادا

  دانشگاه گوئلف کانادا

  دانشگاه گوئلف کانادا هم از آن دست مکان‌های آموزشی است که به عنوان یکی از مقاصد محبوب برای دانشجویان بین المللی شناخته می‌شود. این دانشگاه با برنامه‌های تحصیلی عالی، فضای آموزشی پویا، امکانات تحقیقاتی برجسته و اعضای هیئت علمی متعهد،...

  دانشگاه مونترال

  دانشگاه مونترال

  دانشگاه مونترال، دانشگاه دولتی فرانسوی زبان کانادا  در شهر مونترال است که در سال 1878 تأسیس شد. این دانشگاه برنامه‌های آموزشی متنوعی در زمینه‌های هنر و علوم، حقوق، پزشکی، الهیات، معماری، مددکاری اجتماعی، جرم‌شناسی و ... ارائه می‌دهد. دانشگاه دولتی...

  دانشگاه اتاوا University of Ottawa

  دانشگاه اتاوا University of Ottawa

  در دانشگاه اتاوا (بزرگترین دانشگاه دو زبانه جهان)، دانشجویان می‌توانند به زبان‌های فرانسوی، انگلیسی یا هر دو زبان تحصیل کنند. این دانشگاه که در قلب پایتخت کانادا واقع شده، دسترسی مستقیمی به بزرگ‌ترین موسسات کشور دارد. پیشرفت‌های آن در چندین...

  دانشگاه تورنتو University of Toronto

  دانشگاه تورنتو University of Toronto

  دانشگاه تورنتو، یکی از دانشگاه‌های تحقیقاتی دولتی بزرگ جهان است که در آن دانشجویان بااستعداد در کنار برخی از بهترین دانشمندان و محققان جهان رشد می‌کنند. هیچ دانشگاهی در کانادا نمی‌تواند با دامنه و شهرت برنامه‌های U of T برابری...

  ویزای دانش آموزی کانادا

  ویزای دانش آموزی کانادا

  کانادا، به‌عنوان کشوری با سیستم آموزشی پیشرفته و امن، همواره مقصدی جذاب برای دانش آموزان سراسر جهان بوده است. اخذ ویزای دانش آموزی کانادا، فرصتی بی‌نظیر برای نوجوانان ایرانی فراهم می کند تا از مزایای تحصیل در مدارس کانادا بهره‌مند...

  ویزای تحصیلی کانادا

  ویزای تحصیلی کانادا

  در سال های اخیر کشور کانادا به یک مرکز جهانی برای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان برای ادامه تحصیلات عالی تبدیل شده است. دانشگاه های کانادا به دلیل کیفیت آموزش و شهریه مقرون به صرفه با بالاترین میزان رضایت...

  بورسیه پزشکی کانادا (تحصیل رایگان پزشکی در کانادا)

  بورسیه پزشکی کانادا (تحصیل رایگان پزشکی در کانادا)

  علوم پزشکی یکی از زمینه‌های جذاب تحصیلی است، اما هزینه‌های بالای آن موجب می‌شود که دسترسی به آن برای بسیاری از افراد دشوار باشد. شهریه‌های بالا در دانشگاه‌ها و دوره‌های مرتبط با پزشکی، به‌ویژه در کشورهایی مانند کانادا، موضوعی است...

  معرفی دانشگاه لاوال کانادا

  معرفی دانشگاه لاوال کانادا

  دانشگاه لاوال اولین دانشگاه فرانسوی زبان در آمریکای شمالی بوده است. در سال 1663 میسیونر فرانسوا د مونتمورنسی - لاوال، اولین اسقف فرانسه جدید، نخستین موسسه آموزشی مستعمره را تأسیس کرد: Séminaire de Québec. نزدیک به 200 سال بعد، در...

  دانشگاه دالهاوزی

  دانشگاه دالهاوزی

  دانشگاه دالهاوزی (Dalhousie University) که به آن دانشگاه دال نیز گفته می‌شود یکی از معتبرترین دانشگاه‌های تحقیقاتی کشور کانادا می‌باشد که در استان نوا اسکوشیا واقع شده است. این دانشگاه دارای رتبه 272 را در سطح بندی QS دارد و...

  تحصیل داروسازی در کانادا

  تحصیل داروسازی در کانادا

  کانادا یکی از بهترین گزینه های موجود برای تحصیل در رشته داروسازی است. دانشگاه‌های کانادا برنامه‌های داروسازی باکیفیتی ارائه می‌دهند که به دانشجویان امکان می‌دهد مهارت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک داروساز ماهر را کسب کنند. اگر علاقه‌مند به...

  لیست بهترین دانشگاه های کانادا

  لیست بهترین دانشگاه های کانادا

  کانادا دارای سیستم آموزش عالی بسیار معتبری است و دانشگاه های آن در بین بهترین دانشگاه های جهان قرار دارند. این دانشگاه ها فرصت های عالی برای تحصیل و تحقیق را برای دانشجویان از سراسر جهان فراهم می کنند. در...

  دانشگاه کوئینز کانادا

  دانشگاه کوئینز کانادا

  برای علاقه مندان به مهاجرت تحصیلی به کانادا که رزومه‌ی تحصیلی خوبی دارند، درس خواندن در دانشگاه کوئینز یکی از ایده آل‌ترین گزینه‌ها می‌باشد. این دانشگاه که در کینگستون (Kingstone) استان اونتاریو واقع شده است، از نظر معماری دارای فضایی...

  تحصیل دکتری در کانادا

  تحصیل دکتری در کانادا

  هر سال نزدیک به بیش از 7 هزار دانشجوی دکترا در کشورکانادا فارغ‌التحصیل می‌شوند. تحصیل دکتری در کانادا به هدف خیلی از دانشجویان بین‌المللی تبدیل شده است. در واقع، از سال 2002، فارغ‌التحصیلان دکترا در کشور در بالاترین سطح خود...

  دانشگاه مک گیل کانادا

  دانشگاه مک گیل کانادا

  دانشگاه مک گیل کانادا یکی از شناخته شده‌ترین دانشگاه‌های کشور کانادا است که دانشجویان بسیاری از سراسر جهان در آن به تحصیل مشغول هستند. در این دانشگاه بیش از 300 رشته آموزشی و تحقیقاتی تدریس می‌شود که از نظر کیفیت...

  بورسیه تحصیلی کانادا

  بورسیه تحصیلی کانادا

  کیفیت نظام آموزشی و امکانات تحصیلی مطلوب، تحصیل در کانادا را به آرزوی دانشجویان بین‌المللی تبدیل کرده است. البته، بسیاری از دانشجویان مستعد و باهوش به‌دلیل شهریه نسبتا بالای دانشگاه‌ها نمی‌توانند به این ارزو دست پیدا کنند. کارشناسان موسسه مهاجرتی...

  تحصیل در مدارس کانادا

  تحصیل در مدارس کانادا

  تحصیل در مدرسه های کانادا یکی از گزینه ‌های ارزشمند برای دانش‌ آموزان بین ‌المللی است. سیستم آموزشی کانادا با سازماندهی قوی و استانداردهای بالا شناخته می ‌شود و به دانش ‌آموزان فرصت‌ های یادگیری در سطح جهانی را ارائه...

  دانشگاه مک مستر کانادا

  دانشگاه مک مستر کانادا

  تحصیل در کانادا با توجه به سابقه درخشان دانشگاه های این کشور در زمینه کیفیت آموزش، تحقیق و توسعه همواره یکی از انتخاب های متقاضیان بین المللی بوده است. در واقع، اگر به دنبال مهاجرت به کانادا از طریق پذیرش...

  کار دانشجویی در کانادا

  کار دانشجویی در کانادا

  در کانادا، دانشجویان بین‌ المللی معمولا اجازه دارند تا حداکثر 20 ساعت در هفته در دوران تحصیل و تمام وقت در تعطیلات رسمی و تابستان کار کنند. این کارها می ‌توانند در پردیس های دانشگاه یا خارج از آن باشند....

  تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

  تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

  کانادا یکی از بهترین مکان ها برای تحصیل در جهان است! وجود دانشگاه های برتر، فرصت های عالی برای کار پس از تحصیل، کشف فرهنگ های جدید و لذت بردن از کیفیت بالای زندگی از مهم ترین دلایل این ادعا...

  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا

  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا

  کانادا یکی از محبوب ترین مقاصد جهان برای تحصیل کارشناسی ارشد دانشجویان بین المللی است. دلیل آن چیزی بالاتر از طبیعت منحصر به فرد و استانداردهای بالای زندگی است. دلیل این محبوبیت دانشگاه های درجه یک، کیفیت آموزشی بالا و...

  دانشگاه HEC مونترال کانادا

  دانشگاه HEC مونترال کانادا

  دانشگاه HEC مونترال کانادا یکی از بهترین موسسات آموزشی در رشته بازرگانی محسوب می‌شود که هر ساله افراد زیادی از سراسر جهان آرزو و درخواست پذیرش در آن را دارند. این دانشگاه در شهر مونترال کانادا در استان کبک واقع...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  اگر قصد تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 02188724227 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره...

  کالج های کانادا

  کالج های کانادا

  در صورتی که قصد اخذ پذیرش تحصیلی کالج های کانادا را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی کانادا، صفر تا صد امور پذیرش شما را...

  نظرات کاربران