مهاجرت به سوئد

سوئد یکی از کشورهای پیشرفته شمال اروپا است که دارای امنیت و رفاه اجتماعی، رشد اقتصادی خوب، کیفیت آموزشی بالا، نرخ بیکاری پایین و مزایای دیگر است که باعث شده است بسیاری از هموطنانمان قصد مهاجرت به این کشور را داشته باشند. مهاجرت به سوئد از طریق راه‌های متنوعی امکان پذیر است که هرکس با توجه به شرایط خویش می‌تواند یکی از این روش‌ها را انتخاب کند. کارشناسان مهاجرتی موسسه میرداماد به شما همراهان عزیز کمک خواهند کرد تا بهترین راه های مهاجرت به سوئد را برگزینید. در ادامه با ما همراه باشید تا با جزییاتی درباره سوئد و روش‌های مهاجرت به این کشور حوزه اسکاندیناوی آشنا شویم.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  نگاهی کلی به کشور سوئد

  شاید برایتان جالب باشد که بدانید کشور سوئد دومین کشور مهاجرپذیر دنیا است و بخاطر قرار گرفتن در شبه جزیره اسکاندیناوی یکی از سردترین کشورهای دنیا نیز محسوب می‌شود. داشتن اطلاعات کلی از جغرافیای این کشور به متقاضیان مهاجرت سوئد کمک می‌کند تا با شرایط زندگی در این کشور و مراودات سیاسی و اقتصادی آن آشنا شوند چرا که اطلاع از این ویژگی‌ها می‌تواند بر روی آینده تحصیلی و کاری مهاجران تاثیر داشته باشد.

  نام کشورسوئد – Sweden
  پایتختاستکهلم
  جمعیت کشورحدود 10 میلیون و 100 هزار نفر
  نوع حکومتپارلمانی – دموکراسی
  قارهاروپا
  واحد پولکرون
  کشورهای همسایهدانمارک، نروژ، فنلاند
  زبان رسمیسوئدی
  زبان های رایج دیگرانگلیسی، فنلاندی، سامی
  دین رسمی کشورمسیحی پروتستان
  آب و هوادر قسمت‌های شمالی و کوهستانی: بسیار سرد در قسمت‌های جنوبی: معتدل
  شاید برایتان جالب باشد که بدانید کشور سوئد دومین کشور مهاجرپذیر دنیا است و بخاطر قرار گرفتن در شبه جزیره اسکاندیناوی یکی از سردترین کشورهای دنیا نیز محسوب می‌شود

  شرایط مهاجرت به سوئد

  با توجه به اینکه قصد داریم چگونه به سوئد مهاجرت کنیم، شرایط متفاوتی برای متقاضیان وجود دارد. متقاضیانی که می‌خواهند به سوئد مهاجرت تحصیلی داشته باشند باید شرایط و مدارکی را مهیا کنند که متفاوت از شرایط رفتن به سوئد از طریق کار و سرمایه گذاری است. در جدول زیر شرایط کلی مهاجرت به این کشور پیشرفته را برای شما عزیزان فراهم کرده‌ایم.

  روش مهاجرتویزای مورد نیازبهترین سن اقدامحداقل مدرک زبانتمکن مالی
  مهاجرت از طریق تحصیلویزای تحصیلیحداقل 18 سالآیلتس 6 یا مدرک زبان سوئدیحداقل 875 دلار در ماه
  مهاجرت از طریق کارویزای کارحداقل 18 سالحداقل 1480 دلار در ماه
  مهاجرت از طریق سرمایه گذاریویزای سرمایه گذاریحداقل 18 سالحداقل 100 هزار یورو
  مهاجرت از طریق ازدواجویزای ازدواجحداقل 18 سال834.58 دلار در ماه

  روش‌های مهاجرت به سوئد

  انواع مختلفی از راه های مهاجرت به سوئد وجود دارد. هر کدام از این روش‌ها محدودیت سنی، مدارک تحصیلی، تمکن مالی و مدرک زبان مخصوص به خود را از متقاضیان طلب می‌کنند. به طور کلی افراد از طریق 5 روش زیر می‌توانند به کشور سوئد مهاجرت کنند:

  1. مهاجرت تحصیلی به سوئد
  2. مهاجرت کاری به سوئد
  3. مهاجرت سرمایه گذاری به سوئد
  4. مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج
  5. مهاجرت از طریق پناهندگی

  مهاجرت از طریق پناهندگی از پر ریسک‌ترین و پرچالش‌ترین روش‌های مهاجرت است که به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود چرا که روشی غیر قانونی است و خطرات زیادی شامل حال پناهندگان می‌شود. در ادامه با ما همراه باشید تا با توضیحات بیشتری درباره هر یک از این روش‌ها در خدمت شما عزیزان باشیم.

  به طور کلی افراد از طریق 5 روش زیر می‌توانند به کشور سوئد مهاجرت کنند:
1.	مهاجرت تحصیلی به سوئد
2.	مهاجرت کاری به سوئد
3.	مهاجرت سرمایه گذاری به سوئد
4.	مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج
5.	مهاجرت از طریق پناهندگی

  مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل

  کیفیت بالای نظام آموزشی در کشور سوئد و همچنین قرار داشتن دانشگاه‌های سوئد در میان برترین دانشگاه‌های جهان باعث شده است تا دانشجویان بین المللی زیادی قصد تحصیلی در این کشور را داشته باشند. در سال‌های گذشته تحصیل تمامی دانشجویان بین المللی در دانشگاه‌های سوئد رایگان بود اما در طی چند سال گذشته دانشجویانی که از شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیستند ملزم به پرداخت شهریه هستند که این شرایط شامل حال دانشجویان ایرانی نیز می‌شود. از مزایای تحصیل در سوئد می‌توان به کار همزمان با تحصیل اشاره کرد. دانشجویان می‌توانند همزمان با درس خواندن، بدون نیاز به مجوز از دولت سوئد کار دانشجویی پیدا کنند و هزینه‌های زندگی و تحصیل خودشان را پرداخت کنند. همچنین دانشجویانی که پس از فارغ التحصیلی قصد ماندن در این کشور را داشته باشند می‌توانند تا 6 ماه پس از پایان دانشگاه در سوئد بمانند و کار مورد نظر خود را پیدا کنند و ویزای خود را از نوع تحصیلی به کاری تغییر دهند.

  از جمله مهم‌ترین شرایط مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های سوئد است. برای این کار دانشجویان باید تمام ریزنمرات و معدل مقاطع قبلی تحصیلی خود را به همراه مدرک زبان مورد نیاز دانشگاه مقصد به بخش مربوطه در دانشگاه ارسال کنند و منتظر پذیرش باشند. در صورتی که دانشجویان بتوانند پذیرش تحصیلی بگیرند، پس از آن باید برای دریافت ویزای تحصیلی از سفارت این کشور اقدام کنند. مدارک لازم برای گرفتن ویزای تحصیلی سوئد عبارتند از:

  • داشتن نامه پذیرش از یک دانشگاه سوئدی
  • داشتن پاسپورت معتبر
  • داشتن تمکن مالی کافی برای پرداخت هزینه‌های تحصیل و زندگی در سوئد
  • تاییدیه عدم سوء پیشینه کیفری
  • داشتن بیمه نامه
  • داشتن مدرک زبان

  تسلط به زبان انگلیسی و یا سوئدی از دیگر شرایط موفقیت در گرفتن ویزای تحصیلی سوئد است. دانشجویان یا باید مدرک زبان انگلیسی داشته باشند که در این صورت باید در دانشگاه‌هایی درس بخوانند که واحدهای درسی را به زبان انگلیسی تدریس می‌کنند و یا باید مدرک زبان سوئدی داشته باشند.

  شهریه دانشگاه‌های سوئد به نوع دانشگاه، رشته تحصیلی دانشجویان و مقطع تحصیلی آنها بستگی دارد. اما نکته بسیار مهمی که دانشجویان باید در نظر داشته باشند این است که شهریه دانشگاه‌های سوئد در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی مانند آلمان، ایتالیا، اسپانیا و … بسیار گران‌تر است. به طور میانگین تحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در کشور سوئد سالیانه چیزی در حدود 8500 دلار تا 28000 دلار هزینه خواهد داشت. البته ناگفته نماند که تحصیل در مقطع دکتری در این کشور رایگان است. همچنین دانشجویان می‌توانند با گرفتن بورسیه‌های متنوعی که توسط دانشگاه‌ها و سایر نهادها به دانشجویان بین المللی اعطا می‌شود، هزینه‌های تحصیل و زندگی در این کشور را کاهش دهند.

  مهاجرت به سوئد از طريق کار

  با توجه به پیشرفتی که کشور سوئد در زمینه‌های اقتصادی، کسب و کار و سرمایه گذاری دارد، نیاز به نیروهای کار متخصص و مجرب در مشاغل این کشور زیاد است از این رو افرادی که در یک زمینه خاص مورد نیاز در کشور سوئد مهارت و دانش کافی داشته باشند می‌توانند به این کشور مهاجرت کاری کنند. اولین شرط لازم برای مهاجرت به سوئد از طریق کار این است که متقاضیان از سوی یک کارفرما و یا شرکت سوئدی پیشنهاد کاری داشته باشند. داشتن جاب آفر از سوی یک کارفرمای سوئدی و بستن قرارداد با او و تعیین یک حقوق سالیانه مشخص برای متقاضی این فرصت را فراهم می‌کند تا افراد بتوانند برای گرفتن ویزای کار سوئد اقدام کنند. البته صحت و مقبولیت قرارداد نوشته شده منط بر این است که کارفرما به دولت سوئد ثابت کند که برای جایگاه شغلی مورد نیاز او، گزینه مناسبی را از میان شهروندان سوئدی پیدا نکرده است.

  پس از گرفتن جاب آفر، متقاضیان برای دریافت ویزای سوئد از سفارت این کشور لازم است تا مدارک زیر را فراهم نمایند:

  • داشتن پاسپورت معتبر
  • داشتن قرارداد میان کارجوی خارجی و کارفرمای سوئدی که بر طبق قوانین کار سوئد وضع شده باشد.
  • تعیین حقوق مشخص برای کارجو در قرارداد
  • تمکن مالی کافی برای پرداخت هزینه‌های زندگی در سوئد به مبلغ ماهیانه 13000 کرون
  • داشتن بیمه

  افرادی که موفق به دریافت ویزای کاری و مهاجرت به سوئد شوند، در صورتی که 4 سال در این کشور کار کنند، مالیات پرداخت کنند، به زبان سوئدی تسلط داشته باشند و به قوانین این کشور احترام گذاشته باشند می‌توانند به اداره مهاجرت سوئد مراجعه کرده و برای دریافت اقامت دائم این کشور اقدام کنند.

  اولین شرط لازم برای مهاجرت به کشور سوئد از طریق کار این است که متقاضیان از سوی یک کارفرما و یا شرکت سوئدی پیشنهاد کاری داشته باشند

  مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری

  اقتصاد رو به رشد سوئد و ثبات بازار سرمایه در این کشور باعث شده است تا سرمایه گذاران زیادی از سراسر جهان به این کشور جذب شوند و در بازار آن سرمایه گذاری کنند. سوئد هم با آغوش باز از این افراد استقبال می‌کند. سرمایه گذاران به روش‌های متفاوتی می‌توانند پول خود را در این کشور قدرتمند اقتصادی سرمایه گذاری کنند:

  • سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
  • سرمایه گذاری از طریق خرید سهام
  • سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت
  • سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی
  • سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

  از میان گزینه‌های بالا، متداول ترین روش سرمایه گذاری ثبت شرکت است. افرادی که قصد ثبت شرکت در کشور سوئد را دارند حتما باید یک بیزینس پلن و یا طرح تجاری ارائه دهند و در زمینه‌ای که می‌خواهند فعالیت داشته باشند، تجربه و سابقه مدیریت داشته باشند. حداقل سرمایه لازم برای این کار 100000 یورو است. تمامی روش‌های سرمایه گذاری ذکر شده در بالا اگر با موفقیت طی شوند و طرح‌های سرمایه گذاران برای چند سال سودده و فعال باشد، آنها می‌توانند برای گرفتن اقامت دائم سوئد اقدام کنند. البته ناگفته نماند که این شرایط برای خرید ملک صدق نمی‌کند و سرمایه گذاران صرفا با خرید ملک نمی‌توانند اقامت سوئد را بگیرند بلکه باید از روش‌های دیگر سرمایه گذاری اقدام به این کار نمایند.

  برای گرفتن ویزای سرمایه گذاری سوئد لازم است تا متقاضیان مدارک زیر را به سفارت این کشور تحویل دهند:

  • ارائه پاسپورت دارای اعتبار حداقل 6 ماهه
  • ارائه پرینت حساب بانکی به منظور تایید تمکن مالی کافی سرمایه گذاران برای مدیریت هزینه‌های زندگی خود و همراهانشان
  • ارائه رزومه و مدارک شغلی کافی برای اثبات صلاحیت کاری متقاضیان
  • ارائه اسناد مربوط به سرمایه گذاری در سوئد (ثبت شرکت، کارآفرینی، خرید سهام و …)
  برای گرفتن ویزای سرمایه گذاری سوئد لازم است تا متقاضیان مدارک زیر را به سفارت این کشور تحویل دهند:
•	ارائه پاسپورت دارای اعتبار حداقل 6 ماهه
•	ارائه پرینت حساب بانکی به منظور تایید تمکن مالی کافی سرمایه گذاران برای مدیریت هزینه‌های زندگی خود و همراهانشان
•	ارائه رزومه و مدارک شغلی کافی برای اثبات صلاحیت کاری متقاضیان
•	ارائه اسناد مربوط به سرمایه گذاری در سوئد (ثبت شرکت، کارآفرینی، خرید سهام و ...)

  مهاجرت به سوئد از طريق ازدواج

  قوانین مهاجرت به کشورهای مختلف از طریق ازدواج با توجه به کشورهای مقصد متفاوت است و هر کشوری شرایط و قوانین خاص خود را در رابطه با ازدواج شهروندانش با مهاجران خارجی دارد. کسانی که قصد مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج را دارند باید بدانند که این کشور قوانین سختگیرانه‌ای برای این موضوع دارد و اگر درصدد انجام یک ازدواج صوری هستید باید بدانید که احتمال اینکه دولت سوئد از ازدواج دروغین شما مطلع شود زیاد است که با این کار شما برای همیشه از کشور سوئد اخراج خواهید شد. برای ثبت ازدواج یک شهروند سوئدی با یک شهروند خارجی هر 2 زوج باید بالای 18 سال سن داشته باشند و هیچ سوء سابقه کیفری نداشته باشند. از طرفی شهروند سوئدی باید دارای شرایط زیر باشد:

  • شهروند سوئد باشد و یا اقامت دائم این کشور را داشته باشد.
  • باید دارای درآمد 8287 کرون در ماه باشد تا بتواند از خود و همسزش حمایت مالی کند.
  • دارای یک خانه برای زندگی باشد.

  پس از بررسی‌های اولیه که توسط مامورین مربوطه از ازدواج شهروندی سوئدی با فرد غیرسوئدی صورت می‌گیرد، در صورت موافقت دولت سوئد با این ازدواج یک اقامت 2 ساله به زوج غیر سوئدی تعلق می‌گیرد که در طی این 2 سال، زندگی مشترک زوجین بارها مورد بررسی قرار می‌گیرد تا مطمئن شوند که آیا آنها ازدواج پایداری خواهند داشت یا خیر. اگر رابطه زوجین با موفقیت پیش رود و فرد غیر سوئدی بتواند به زبان سوئدی تسلط پیدا کند، شانس بسیار زیادی برای گرفتن اقامت دائم خواهد داشت.

  مهاجرت به سوئد از طريق پناهندگی

  افرادی که از طریق پناهندگی قصد مهاجرت به سوئد را دارند باید بدانند که برای گرفتن اقامت از این طریق نیاز دارند تا به دولت سوئد ثابت کنند که از نظر جانی، سلامتی و زندگی در کشور خود در معرض خطر بوده‌اند. تا قبل از سال 2016 مهاجران پناهنده به سوئد می‌توانستند اقامت دائم دریافت کنند اما از ماه جولای سال 2016 این قانون لغو شد و پناهندگان به سوئد فقط می‌توانند 3 سال اقامت موقت دریافت کنند. موسسه مهاجرتی میرداماد به هیچ عنوان مهاجرت از طریق پناهندگی را به متقاضیان عزیز توصیه نمی‌کند و خدماتی برای این نوع نحوه مهاجرت به سوئد را ارائه نمی‌دهد.

  مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به سوئد

  اخذ ویزای سوئد به هر نوعی که باشد نیازمند ارائه مدارک لازم برای دریافت آن نوع ویزا است. هر کدام از انواع ویزا مدارک خاصی را از متقاضیان طلب می‌کند اما به طور کلی متقاضیان باید مدارک زیر را با دقت تمام تهیه کرده و به سفارت سوئد در ایران تحویل بدهند. به طور معمول چند هفته تا چند ماه طول می‌کشد تا نتیجه نهایی درخواست ویزا به متقاضیان اعلام شود.

  • داشتن پاسپورت معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار
  • تکمیل فرم درخواست ویزا و ارائه آن به سفارت سوئد
  • ارائه 2 قطعه عکس که در 6 ماه اخیر گرفته شده باشد و دارای زمینه سفید باشد
  • داشتن بیمه درمانی
  • داشتن تاییدیه عدم سوء سابقه کیفری
  • ارائه نامه پذیرش دانشگاه برای ویزای تحصیلی، قرارداد از سوی یک کارفرمای سوئدی برای ویزای کار، اسناد و مدارک اثبات سرمایه گذاری در سوئد برای ویزای سرمایه گذاری و سند ازدواج برای ویزای ازدواج لازم است.

  هزينه‌هاي زندگي در سوئد

  شاید این دغدغه مهم برای شما هم ایجاد شده باشد که برای مهاجرت به سوئد چقدر پول لازم است؟ بسته به اینکه متقاضیان با چه روشی به سوئد مهاجرت می‌کنند، هزینه‌های زندگی در این کشور اروپایی گران قیمت ممکن است متفاوت باشد. در این قسمت هزینه‌های مربوط به انواع روش‌های مهاجرتی و همچنین هزینه‌های زندگی روزمره در کشور سوئد را برای شما عزیزان آورده‌ایم.

  نوع مهاجرتجزییاتهزینه‌ها
  مهاجرت تحصیلیهزینه شهریه دانشگاه‌های سوئدسالانه 12 هزار الی 18 هزار یورو
  تمکن مالی مورد نیازسالانه 12 هزار یورو
  هزینه صدور ویزای تحصیلی1000 کرون
  مهاجرت کاریتمکن مالی مورد نیازماهانه 13000 کرون
  هزینه صدور ویزای کاری2000 کرون
  مهاجرت سرمایه گذاریحداقل میزان سرمایه گذاریحداقل 100 هزار کرون
  تمکن مالی مورد نیازسالانه 200 هزار کرون
  هزینه صدور ویزای سرمایه گذاری2000 کرون
  مهاجرت از طریق ازدواجهزینه صدور ویزای ازدواج2000 کرون
  هزینه های تخمینی زندگی بدون اجاره خانهبه ازای هر نفرماهانه 1182 دلار
  به ازای یک خانواده 4 نفرهماهانه 4343 دلار

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  اقامت دائم و تابعیت پس از مهاجرت به سوئد

  افرادی که بتوانند اقامت دائم سوئد را دریافت کنند، می‌توانند کد ملی این کشور را داشته باشند و با استفاده از آن در این کشور حساب بانکی باز کنند و به خرید و فروش ماشین و … بپردازند. کسانی که اقامت موقت این کشور را داشته باشند، اگر ویزای آنها قابل تمدید باشد پس از گذشت 5 سال می‌توانند برای گرفتن اقامت دائم سوئد اقدام کنند و از مزایای آن برخوردار شوند.  همچنین کسانی که قصد گرفتن تابعیت این کشور را داشته باشند نیز باید شرایط لازم برای گرفتن شهروندی سوئد را داشته باشند. از جمله این شرایط می‌توان به تسلط به زبان سوئدی، داشتن شغل و کسب درآمد در این کشور، پرداخت مالیات، احترام به قوانین سوئد و گذشت مدت زمان 5 سال از اقامت دائم متقاضیان اشاره کرد. در صورتی که متقاضیان بتوانند تابعیت این کشور را بدست آورند، از تمام مزایای شهروندی آن می‌توانند استفاده کنند و استفاده از برخی از سرویس‌ها و خدمات اجتماعی برای آنها رایگان خواهد شد.

  سخن پایانی

  مهاجرت به سوئد یک گزینه ایده آل برای افرادی است که قصد زندگی در یک کشور اروپایی پیشرفته با سطح رفاه اجتماعی و رشد اقتصادی بالا را دارند. انواع روش‌های مهاجرتی مختلفی برای رفتن به سوئد وجود دارد که متقاضیان با توجه به شرایط خویش می‌توانند از طریق انها اقدام کنند. مهاجرت از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری و ازدواج از جمله رایج‌ترین روش‌های قانونی مهاجرت به این کشور است. ناگفته نماند که در کنار تمام مزایایی که زندگی در کشور سوئد برای مهاجران خارجی رقم می‌زند، پرداخت مالیات زیاد و ماه‌های طولانی و سرد زمستان از جمله معایبی است که مهاجران ممکن است با آن دست و پنجه نرم کنند. اگر هنوز نمی‌دانید که کدام روش برای مهاجرت شما به سوئد مناسب‌تر است بهتر است با کارشناسان موسسه مهاجرتی میرداماد در تماس باشید تا از مشاوره‌های رایگان آنها در این زمینه بهره مند شوید و هوشمندانه برای انتخاب مسیرهای آینده خود تصمیم گیری کنید.

  سوالات متداول

  اعلام نتیجه درخواست ویزای کشور سوئد چقدر طول می‌کشد؟

  به طور معمول بررسی پرونده‌های متقاضیان مهاجرت به سوئد و اعلام نتیجه نهایی آن 15 الی 30 روز کاری طول می‌کشد.

  مطمئن ترین روش برای مهاجرت به کشور سوئد کدام است؟

  برای کسانی که درس می‌خوانند بهترین روش مهاجرت تحصیلی، برای کسانی که شاغلند و بر حرفه خود مسلط و باتجربه هستند مهاجرت کاری و برای کسانی که سرمایه کافی و ایده‌های بیزینسی دارند مهاجرت سرمایه گذاری بهترین روش مهاجرت به سوئد است.

  آیا کسانی که به سوئد مهاجرت می‌کنند می‌توانند اعضای خانواده خود را نیز به سوئد ببرند؟

  این موضوع بستگی به نوع ویزای شما دارد. کسانی که از طریق تحصیل به سوئد مهاجرت می‌کنند اجازه بردن همراه ندارند ولی متقاضیانی که از طریق کار یا سرمایه گذاری به سوئد مهاجرت می‌کنند می‌توانند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به سوئد ببرند.

  مقالات مرتبط

  خرید و قیمت خانه در سوئد

  خرید و قیمت خانه در سوئد

  خرید و اجاره خانه پس از مهاجرت به سوئد احتمالا دغدغه بسیاری از ایرانیانی است که برای کار یا تحصیل این کشور را انتخاب می‌کنند. با توجه به رفاه اجتماعی بالا، امکانات تحصیل و شغلی، آب و هوای مساعد و...

  ثبت شرکت در سوئد

  ثبت شرکت در سوئد

  یکی از سرمایه­گذاری­های جذاب در سوئد، ثبت شرکت در این کشور می­باشد. برای ثبت شرکت در یک کشور خارجی باید به قوانین کاری و همچنین موقعیت استراتژیک آن کشور برای بیزینس شما آگاه باشید. در این مقاله قصد داریم مطالب...

  اداره مهاجرت سوئد

  اداره مهاجرت سوئد

  اداره مهاجرت در سوئد مرجعی است که به درخواست اشخاصی که برای سکونت در سوئد، دید و بازدید در سوئد، تقاضای پناهجویی به دلیل تحت تعقیب بودن، و یا گرفتن تابعیت سوئد  تقاضا کرده اند، رسیدگی می کند. بنابراین، اگر...

  مهاجرت کادر درمان به سوئد

  مهاجرت کادر درمان به سوئد

  سوئد به عنوان یکی از کشورهای توسعه‌یافته اروپایی، سیستم مراقبت‌های بهداشتی بسیار پیشرفته‌ای دارد. این کشور به‌شدت به متخصصان مراقبت‌های بهداشتی نیاز دارد و به همین دلیل، مهاجرت کادر درمان به سوئد یکی از گزینه‌های محبوب برای بسیاری از افراد...

  شغل های پردرآمد در سوئد

  شغل های پردرآمد در سوئد

  بررسی لیست شغل های پر درآمد سوئد اولین قدم برای افرادی است که تمایل دارند در این کشور کار یا تحصیل کنند. سوئد یکی از بهترین کشورهای اروپای شمالی است که از نظر سطح رفاه اجتماعی، آموزشی و بهداشتی در...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سوئد

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در سوئد

  اگر می‌خواهید در کشوری با آموزشی پیشرفته و فرصت‌های علمی و حرفه‌ای عالی در رشته پزشکی تحصیل کنید، سوئد انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. این کشور یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی در زمینه بهداشت و پزشکی به‌حساب می‌آید. تحصیل...

  ویزای تحصیلی سوئد

  ویزای تحصیلی سوئد

  دریافت ویزای تحصیلی سوئد به دانشجویان فرصت زندگی و تحصیل در یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی را می‌دهد. سوئد از جمله کشورهای حوزه اسکاندیناوی است و اگرچه که آب و هوای سردی به خصوص در قسمت‌های شمالی‌ دارد، اما از...

  اخذ تابعیت و شهروندی سوئد

  اخذ تابعیت و شهروندی سوئد

  کشور سوئد یکی از بهترین مکان ها برای زندگی مهاجران است. مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه و سطح بالای کیفیت زندگی از ویژگی های زندگی در این کشور است. سوئد در توسعه پایدار، سطح آزادی، عملکرد زیست محیطی، سطوح...