دانشگاه کلگری University of Calgary

دانشگاه کلگری، یکی از برترین دانشگاه‌های تحقیقاتی جامع کانادا است که بهترین سیستم تدریس را برای دانشجویان در نظر دارد. پردیس اصلی UCalgary یک محیط زیبا با منظره کوه‌های راکی است که بیش از 200 هکتار را پوشش می‌دهد (منطقه‌ای بزرگ‌تر از کل مرکز شهر کلگری). زمینه‌های تحصیلی گسترده‌ای از رشته‌های فنی و مهندسی تا روانشناسی و اقتصاد در این محیط آموزشی در دسترس هستند. ضمنا هزینه تحصیلی و زندگی در کلگری نسبت به دیگر شهرهای کانادا مناسب است. این دانشگاه جوانان مهاجر را با انواع بورسیه تحصیلی حمایت می‌کند تا در روند ادامه تحصیلات و زندگی خود موفق عمل کنند.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  کلیاتی درباره دانشگاه کلگری

  در میان دانشگاه های کانادا، کلگری از جمله دانشگاه دولتی در شهر آلبرتا است. این دانشگاه در سال 1945 به عنوان بخشی از دانشگاه آلبرتا تأسیس شد و در سال 1966 به استقلال کامل رسید. این مرکز آموزشی دارای دانشکده‌های مختلفی است که می‌توانند بالای 100 رشته تحصیلی متفاوت را به دانشجویان ارائه دهند. ضمن اینکه در این دانشگاه برنامه‌های ویژه‌ای به تحقیقات فضایی، توسعه بین المللی، آموزش استعدادهای درخشان و گردشگری جهانی اختصاص داده شده است.

  امروزه U of C در سطح ملی و بین المللی به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی پیشرو شناخته شده و عضو 9 مرکز ملی تعالی (national Centres of Excellence) است. در اصل آژانس توسعه بین المللی کانادا بود که U of C را یکی از مراکز تعالی توسعه بین المللی نامید. سازمان آموزش پیشرفته آلبرتا، مرکز آموزش استعدادهای درخشان را در U of C تأسیس کرده است. همچنین سازمان جهانی گردشگری کانادا هم مرکز بین المللی آموزش و تحقیقات گردشگری U of C را مورد تایید قرار داده است.

  دانشگاه کلگری با شعار «I will lift up my eyes» به معنای گسترش چشم انداز در زندگی حرفه‌ای، پذیرای 23000 دانشجوی تمام وقت و 2400 دانشجوی پاره وقت است.

  رتبه182
  هیات علمی1819
  تعداد دانشجویان33099
  تعداد دانشجویان بین المللی6951
  تعداد دانشجویان زن17873
  نوع موسسهعمومی

  دانشکده های دانشگاه کلگری

  برای تحصیل در دانشکده‌های کلگری حتما به ویزای تحصیلی کانادا نیاز دارید. لیست این دانشکده‌ها را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

  دانشکده پزشکی کامیندانشکده هنر
  دانشکده معماری، برنامه ریزی و منظر (SAPL)دانشکده تحصیلات تکمیلی
  دانشکده حرکت شناسیدانشکده حقوق
  دانشکده پرستاریدانشکده علوم
  دانشکده مددکاری اجتماعیدانشکده دامپزشکی
  مدرسه بازرگانی هاسکایندانشکده مهندسی شولیچ
  مدرسه آموزش ورکلوندکتابخانه‌ها و منابع فرهنگی

  این مورد را هم در نظر داشته باشید که مرکز هنر و خلاقیت بنف، از سال 1966 با این دانشگاه مرتبط است. همچنین کتابخانه‌ها و منابع فرهنگی (LCR) این مجموعه هم شامل هشت کتابخانه، دو گالری هنری، آرشیو مستندات و مجموعه‌های ویژه، دفتر حق چاپ دانشگاه، مرکز داده‌های تحقیقاتی و انتشارات مخصوص دانشگاه است. کتابخانه مک کیمی اولین کتابخانه‌ای بود که در سال 1966 در این دانشگاه افتتاح شد. از آن زمان، پنج شعبه کتابخانه مختلف هم افتتاح شده‌اند تا افراد دسترسی بیشتری به موضوعات مختلف داشته باشند.

  رنکینگ دانشگاه کلگری

  با توجه به آخرین به روز رسانی رتبه بندی این دانشگاه، مشخص می‌شود که در آوریل 2024 پس از انتشار رتبه بندی دانشگاه‌های جهانی QS بر اساس موضوع (مطالعات کسب و کار و مدیریت) کلگری به رتبه 151 رسیده است. همچنین این دانشگاه در مارس 2024 با به روز رسانی رتبه بندی موسسات Scimago به رتبه 142 دست یافته است. دانشگاه کلگری در دسامبر 2023 مطابق آخرین نتایج رتبه بندی جهانی URAP بر اساس عملکرد آکادمیک خود در جایگاه 145 بوده است. ضمن اینکه در دسامبر 2023 هم مشاور رتبه بندی شانگهای آخرین نتایج رتبه بندی جهانی مدارس و گروه‌های علوم ورزشی را اعلام کرده و کلگری در جایگاه 25 بوده است.

  رتبه بندی موضوعی است دانشگاه نیز به ترتیب زیر معرفی شده است.

  جامعه شناسی38
  مهندسی شیمی101
  زمین شناسی101
  پزشکی101
  قانون126
  ریاضیات201
  تجارت205
  کشاورزی284
  علوم کامپیوتر301

  پذیرش کارشناسی دانشگاه کلگری

  تحصیل کارشناسی در کانادا از آن دست موقعیت‌های مطلوبی است که افراد زیادی آن را دنبال می‌کنند. کلگری هم در روند این نوع تصمیم گیری مورد توجه بسیاری از دانشجویان قرار دارد. این مؤسسه برای دانشجویان بین المللی فقط در طول پاییز و زمستان پذیرش دارد. متقاضیان بین المللی این امکان را دارند که یک سال قبل از شروع برنامه، درخواست دهند، زیرا بسته به کشور متقاضی، حداکثر 6 ماه طول می‌کشد تا مجوز تحصیل در کانادا را دریافت کنند.

  نرخ پذیرش دانشگاه معمولا بین 15 تا 20 درصد برای برنامه‌های کارشناسی است. این امر نشان می‌دهد که پذیرش در مقطع کارشناسی بسیار رقابتی است و باید تلاش زیادی برای رسیدن به آن در نظر بگیرید.

  این دانشگاه بیش از 110 رشته در مقطع کارشناسی ارائه می‌دهد که منجر به اخذ مدرک لیسانس در زمینه هنر، آموزش، مهندسی، علوم بهداشتی، حقوق، مدیریت، علوم، پزشکی، علوم اجتماعی می‌شوند. معیارهای اولیه پذیرش برای همه برنامه‌های کارشناسی دانشگاه کلگری عبارتند از:

  • ارائه ریز نمرات دبیرستان
  • معدل 3.0 (85%)
  • نمرات مهارت زبان انگلیسی (آیلتس- 6.5 تافل 86، PTE با نمره 60 و دولینگو با نمره 115)
  • نامه‌های مرجع مانند توصیه نامه و بیانه هدف
  • مستندات مبنی بر انتشار مقاله شخصی
  شرایط پذیرش کارشناسی در کلگری کانادا

  پذیرش دکتری دانشگاه کلگری

  اگر تحصیل دکتری در کانادا را مد نظر دارید و می‌خواهید برای کلگری آماده شوید، باید شرایط خاص این دانشگاه را هم رعایت کنید. در این دانشگاه، برای پذیرش داوطلبان مقطع دکتری فاکتورهای مهم و مختلفی وجود دارد که اولین آنها، داشتن معدل حداقل 6 است. همچنین برای اثبات توانایی درک زبان، باید یکی از مدارک زیر را داشته باشید:

  • آیلتس با نمره 7
  • تافل با نمره کلی 97
  •  PTE آکادمیک با نمره 68 یا بالاتر

  البته برای برخی رشته‌ها مانند آموزش، مدیریت و زبانشناسی، نیاز به نمرات زبان بالاتری است. همچنین برخی از رشته‌ها نیازمند ارائه پروپوزال اولیه و تائیدیه استاد راهنما هستند. داوطلبان باید دو تا سه توصیه‌نامه، مقاله‌های پژوهشی، رزومه، انگیزه‌نامه و اسکن پاسپورت معتبر را نیز ارائه کنند.

  بعضی از رشته‌ها نیازمند داشتن مدرک GRE با نمره 310 یا Gmat با نمره 650 خواهند بود. بنابراین، داوطلبان برای پذیرش در دانشگاه باید شرایط مورد نیاز را به‌ خوبی ارائه کنند تا بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارند.

  خوابگاه های دانشگاه کلگری

  زمان مهاجرت به کانادا با روش تحصیل در دانشگاه، بررسی وضعیت خوابگاه هم مسئله مهمی است. هنگامی که به کلگری می‌رسید، ممکن است لازم باشد مکانی کوتاه‌مدت برای اقامت ترتیب دهید. حتی به شما فرصت داده می‌شود تا یک خانه اجاره‌ای برای بلندمدت خارج از محوطه دانشگاه پیدا کنید. اما اکیدا توصیه می‌کنیم که برای جلوگیری از صرف هزینه زیاد اجاره خانه برای طولانی مدت، به پردیس UCalgary مراجعه کنید. زندگی در خوابگاه دانشگاه یک گزینه عالی برای دانشجویان بین المللی است.

  دانشجویانی که انتخاب می‌کنند در خوابگاه دانشگاه کلگری زندگی کنند، می‌دانند که به آنها امکان داده می‌شود در نزدیکی کلاس‌های خود و همچنین سایر منابع دانشگاه قرار بگیرید. در نتیجه فرصت‌های عالی برای ملاقات با سایر دانشجویان و اساتید را به دست می‌آورند.

  هزینه اتاق در این خوابگاه از 3.953 دلار کانادا شروع می‌شود (به صورت سالانه). برای ثبت درخواست خود باید به سایت خوابگاه کلگری مراجعه کنید. بهترین زمان برای ثبت درخواست از ماه دسامبر است، زیرا تقاضا برای خوابگاه بسیار بالا است.

  اتاق‌های خوابگاه کاملا مبله و برخی از آن‌ها حتی دارای امکانات آشپزی هستند. هزینه کرایه اتاق همراه با وعده‌های غذایی حدودا 8.832 دلار کانادا است و ودیعه خوابگاه نیز 400 دلار کانادا است. همچنین برای اقامت در خوابگاه، شما باید بیمه مستاجر را تهیه کنید که هزینه آن بسته به نوع اتاق متغیر است.

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  شهریه دانشگاه کلگری

  هزینه تحصیل در دانشگاه کلگری بین 6664.57 تا 35136 دلار کانادا است. ضمنا پس از فارغ التحصیلی، دانشجویان UCalgary به طور متوسط 70000 دلار کانادا در سال حقوق دریافت می‌کنند که نشان دهنده بازگشت سرمایه بالای این مرکز آموزشی است. این دانشگاه بودجه تلفیقی 1.3 میلیارد دلار کانادا را ثبت کرد که به بیش از 8 میلیارد دلار کانادا به اقتصاد آلبرتا کمک کرد. در نتیجه اگر تحصیل در کانادا را مد نظر دارید، خوب است بودجه بندی مناسبی را در نظر بگیرید. این مورد را هم به یاد داشته باشید که شهریه شما بر اساس رشته و تعداد واحد انتخاب شده، متفاوت خواهد بود.

  جدول زیر شهریه برخی از رشته‌های پرطرفدار در دانشگاه کلگری را نشان می‌دهد.

   مجموع هزینه‌های سالانه
  کارشناسی علوم داده و تجزیه و تحلیل45778 دلار کانادا
  کارشناسی ارشد مهندسی [M.Eng]، مهندسی مکانیک و ساخت و ساز36186 دلار کانادا
  کارشناسی مدیریت بازرگانی [M.B.A]43724 دلار کانادا
  کارشناسی ارشد اجرایی مدیریت بازرگانی [E.M.B.A]40928 دلار کانادا
  کارشناسی معماری [M.Arch]23756 دلار کانادا
  کارشناسی ارشد [M.S]، مهندسی برق و کامپیوتر23,756 دلار کانادا
  کارشناسی [M.S]، مهندسی زیست پزشکی23,756 دلار کانادا
  کارشناسی ارشد هنر [M.A] و مطالعات ارتباطات و رسانه23,756 دلار کانادا
  شهریه تحصیل در UCalgary کانادا

  بورسیه‌ های دانشگاه کلگری

  اگر استفاده از بورسیه تحصیلی کانادا را مد نظر دارید، خوب است بدانید که بورسیه ورودی UCalgary 2.60 + (حداقل 24.00 واحد) 15000 دلار کانادا است. با حداقل میانگین 75 درصد، بورسیه ورود به ترم پاییز برای دانشجویان بین المللی 10000 دلار کانادا است. همچنین بورسیه ورودی بین المللی CIBC با حداقل میانگین 75 درصد برای ورود به ترم پاییز هم 10000 در نظر گرفته شده است.

  بورسیه کلگری برای دانشجویان ورزشکار بین المللی یا اعضای یک تیم ورزشی بین دانشگاهی هم بسیار مورد توجه است. دانشجویان ورودی با میانگین پذیرش حداقل 80 درصد (معدل 2.00) تا 10000 دلار کانادا بورسیه دریافت می‌کنند. در ضمن بورسیه در نظر گرفته شده برای کسانی که کارشناسی را در همین دانشگاه بودند و حالا قصد ادامه تحصیل دارد هم بر اساس شرط شایستگی تحصیلی حدود 5000 دلار کانادا است.

  دانشجویانی که قصد دارند برای بورسیه تحصیلی این دانشگاه درخواست دهند، ابتدا ثبت نام را در وب سایت رسمی دانشگاه تکمیل کرده و یک شناسه ایمیل UCalgary ایجاد می‌کنند. در مرحله بعد، باید درخواست خود را تکمیل کرده و هزینه درخواست 145 دلار را واریز نمایند.

  در نهایت، برای اطلاع از نحوه و مکان ارسال مدارک مشخص شده و سایر اطلاعات مرتبط، به دستورالعمل‌های صفحه مرکز دانشجویی کلگری مراجعه کنید. برای دریافت بورسیه تحصیلی دانشگاه کلگری:

  1. با استفاده از شناسه و رمز عبور ایجاد شده، وارد پورتال UCalgary شوید.
  2. روی صفحه «My Financial» در بخش مرکز دانشجویی UC کلیک کنید.
  3. در مرحله بعد، به بخش جوایز و بورسیه‌های وب سایت دانشگاه دسترسی پیدا می‌کنید و برای بورسیه UG نمایش داده شده در صفحه درخواست می‌دهید.
  4. پیوند شما را برای پر کردن فرم درخواست UC هدایت می‌کند. باید فرم درخواست را قبل از مهلت تعیین شده تکمیل کنید.

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  لیست رشته های دانشگاه کلگری

  لیسانسکارشناسی ارشددکتری
  رشته ژئوفیزیک رشته زبان آلمانی رشته تحصیلات تکمیلی رشته مطالعات یونان و روم رشته بهداشت و جامعه رشته تاریخ رشته علوم محیط زیست رشته فیزیولوژی ورزش رشته علوم دارایی رشته مطالعات فیلم رشته زبان فرانسه رشته بازرگانی عمومی رشته جغرافیا رشته زمین شناسی رشته مهندسی ژئوماتیک رشته تاریخ و فلسفه علم رشته منابع انسانی و پویایی سازمانی رشته تجارت بین الملل رشته مطالعات بین المللی بومیرشته انسان شناسی رشته باستان شناسی رشته هنر رشته بیولوژی رشته بازرگانی رشته شیمی رشته فرهنگ و ارتباطات رشته طراحی رسانه محاسباتی رشته علوم کامپیوتر رشته نمایش رشته اقتصاد  رشته روان شناسی آموزشی رشته تحقیقات آموزشی رشته مهندسی (پزشکی) رشته مهندسی (شیمی و نفت) رشته مهندسی (عمران) رشته مهندسی (برق و کامپیوتر) رشته مهندسی (نقشه برداری) رشته جامعه شناسی رشته توسعه پایدار انرژیرشته ایمونولوژی رشته حرکت شناسی رشته زبان، ادبیات و فرهنگ رشته حقوق رشته زبان شناسی رشته مدیریت بازرگانی رشته مدیریت رشته ریاضی و آمار رشته مهندسی مکانیک و ساخت و ساز رشته علوم پزشکی رشته میکروب شناسی و بیماری‌های عفونی رشته مطالعات نظامی، امنیتی و استراتژیک رشته موسیقی رشته علوم اعصاب رشته پرستاری رشته فلسفه رشته فیزیک و نجوم

  مزیت‌های تحصیل در دانشگاه کلگری

  دانشگاه کلگری هم شرایط تحصیل پزشکی در کانادا را برای شما میسر کرده و هم بالای 100 رشته تحصیلی مختلف دیگر را ارائه می‌دهد تا از مزایای زیاد بهره مند شوید. برنامه‌های تحصیلی کلگری به دلیل کیفیت خود مشهور هستند و در سطح ملی و بین المللی مورد تایید قرار گرفته‌اند. برنامه‌های آموزشی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دانش نظری و درک عملی رشته‌های را برای دانشجویان فراهم کنند. در نتیجه افراد را برای یک حرفه موفق در صنعت انتخابی خود آماده خواهند کرد. کلگری به شدت بر یادگیری تجربی تاکید دارد و به دانشجویان اجازه می‌دهد تا از طریق برنامه‌های تعاونی، کارآموزی و فرصت‌های تحقیقاتی تجربه عملی کسب کنند.

  UCalgary همواره به عنوان یکی از برترین مؤسسات تحقیقاتی کانادا رتبه بندی شده و بیش از 50 مرکز و مؤسسه تحقیقاتی را در خود جای داده است. در این وضعیت به دانشجویان امکان دسترسی به امکانات تحقیقاتی پیشرفته و همراهی با محققان مشهور جهانی را ارائه می‌دهد. این دانشگاه چه در بیوتکنولوژی، چه در علوم محیطی و چه در علوم اجتماعی، بستری را برای دانشجویان فراهم می‌کند تا در تحقیقات پیشگامانه شرکت کنند. همچنین در پیشرفت رشته‌های مربوط به رشته خود مشارکت داشته باشند.

   چرا UCalgary کانادا را پیشنهاد می‌کنیم؟

  کلگری یک زندگی دانشجویی پر جنب و جوش و هیجان انگیز را هم ارائه می‌دهد که پر از فرصت‌های عالی برای افراد است تا علایق مختلف خود را در خارج از کلاس کشف کنند. این دانشگاه با حدود 300 باشگاه و سازمان دانشجویی، حتما فعالیت تفریحی خاص شما را دارد.

  دانشجویان می‌توانند در تیم‌های ورزشی شرکت کنند، از رویدادهای موسیقی و هنری لذت ببرند، به باشگاه‌های آکادمیک یا فرهنگی بپیوندند و چندین فعالیت اجتماعی مختلف را مد نظر داشته باشند. این دانشگاه دارای یک پردیس خیره کننده در قلب یکی از پویاترین شهرهای کشور است.

  سخن پایانی

  در مجموع، دانشگاه کلگری که در قلب استان زیبای آلبرتا کانادا واقع شده، یک دانشگاه پیشرو در کانادا است. این مجموعه سیستم آموزشی تجربی، یادگیری منحصر به فرد و خلاقانه‌ای را به دانشجویان ارائه می‌دهد. کلگری با سابقه‌ای افتخارآمیز که به سال 1966 بازمی‌گردد، در سال‌های اخیر به یکی از دانشگاه‌های پیشرو در کانادا تبدیل شده است. زیرا شرایط تحقیقات عالی دارد و برخی از درخشان‌ترین استعدادها را در سراسر جهان به خود جذب می‌کند. همه دانشجویان کلگری این اختیار را دارند که مسئولیت آموزش خود را بر عهده بگیرند و رویاهای خود را با کمک اساتید باتجربه، امکانات تحقیقاتی پیشرفته و فناوری مدرن دنبال کنند.

  اگر جزو کسانی هستید که تحصیل در این دانشگاه را مد نظر دارند، با کارشناسان موسسه مهاجرتی میرداماد تماس بگیرید تا روند پذیرش شما از همین امروز آغاز شود. مشاوران موسسه ما با استفاده از دانش و تجربه خود در پرونده‌های موفق قبلی، بهترین مسیر را برای پذیرش صددرصدی شما پیشنهاد می‌کنند.

  سوالات متداول

  هزینه زندگی در کلگری برای یک دانشجوی بین المللی چقدر است؟

  هزینه‌های زندگی برای دانشجویان بین المللی در کلگری می‌تواند بر اساس انتخاب‌های فردی و ترجیحات سبک زندگی متفاوت باشد.

  آیا کلگری به دانشجویان بین المللی بورسیه می‌دهد؟

  بله، این بورسیه‌ها می‌توانند مبتنی بر شایستگی، مبتنی بر نیاز یا شرایط ویژه برای رشته‌های تحصیلی خاص باشند.

  آیا دانشگاه کلگری بورسیه 100٪ ارائه می دهد؟

  بله، بورسیه‌های کلگری جزو بورسیه‌های 100٪ برای دانشجویان بین المللی هستند و به آنها مبلغی تا 20000 دلار برای هر برنامه کارشناسی اعطا می‌کنند.

  شرایط پذیرش در کلگری برای لیسانس چیست؟

  باید تحصیلات متوسطه را گذرانده باشید و نمرات آزمون استاندارد (SAT یا ACT)، بیانیه هدف، توصیه نامه‌ها و مدارک مربوط به مهارت زبان انگلیسی را ارائه کنید.

  مقالات مرتبط

  دانشگاه بریتیش کلمبیا

  دانشگاه بریتیش کلمبیا

  دانشگاه بریتیش کلمبیا، یکی از مقاصد برجسته برای دانشجویان بین‌المللی است. زیرا با ارائه برنامه‌های تحصیلی بی‌نظیر، فضای آموزشی پویا و فراهم کردن فرصت‌های تحصیلی و پژوهشی منحصر به فرد، جذابیت بالایی برای افراد دارد. این دانشگاه به عنوان یک...

  دانشگاه آلبرتا University of Alberta

  دانشگاه آلبرتا University of Alberta

  دانشگاه آلبرتا (U of A) یکی از پنج دانشگاه برتر کانادا است و در لیست 100 مؤسسه برتر جهان قرار دارد، زیرا یک مؤسسه بزرگ، همه جانبه و الهام بخش است. این دانشگاه همیشه در تلاش است تا یک تجربه...

  دانشگاه کلگری University of Calgary

  دانشگاه کلگری University of Calgary

  دانشگاه کلگری، یکی از برترین دانشگاه‌های تحقیقاتی جامع کانادا است که بهترین سیستم تدریس را برای دانشجویان در نظر دارد. پردیس اصلی UCalgary یک محیط زیبا با منظره کوه‌های راکی است که بیش از 200 هکتار را پوشش می‌دهد (منطقه‌ای...

  دانشگاه سایمون فریزر

  دانشگاه سایمون فریزر

  دانشگاه سایمون فریزر کانادا (SFU)، یک دانشگاه دولتی است که در سال 1965 در ایالت بریتیش کلمبیا کشور کانادا تأسیس شد. دانشگاه SFU با داشتن بیش از 30000 دانشجو در مقطع کارشناسی، 5700 دانشجوی تحصیلات تکمیلی، بیش از 160000 فارغ‌التحصیل...

  دانشگاه گوئلف کانادا

  دانشگاه گوئلف کانادا

  دانشگاه گوئلف کانادا هم از آن دست مکان‌های آموزشی است که به عنوان یکی از مقاصد محبوب برای دانشجویان بین المللی شناخته می‌شود. این دانشگاه با برنامه‌های تحصیلی عالی، فضای آموزشی پویا، امکانات تحقیقاتی برجسته و اعضای هیئت علمی متعهد،...

  دانشگاه مونترال

  دانشگاه مونترال

  دانشگاه مونترال، دانشگاه دولتی فرانسوی زبان کانادا  در شهر مونترال است که در سال 1878 تأسیس شد. این دانشگاه برنامه‌های آموزشی متنوعی در زمینه‌های هنر و علوم، حقوق، پزشکی، الهیات، معماری، مددکاری اجتماعی، جرم‌شناسی و ... ارائه می‌دهد. دانشگاه دولتی...

  دانشگاه اتاوا University of Ottawa

  دانشگاه اتاوا University of Ottawa

  در دانشگاه اتاوا (بزرگترین دانشگاه دو زبانه جهان)، دانشجویان می‌توانند به زبان‌های فرانسوی، انگلیسی یا هر دو زبان تحصیل کنند. این دانشگاه که در قلب پایتخت کانادا واقع شده، دسترسی مستقیمی به بزرگ‌ترین موسسات کشور دارد. پیشرفت‌های آن در چندین...

  دانشگاه تورنتو University of Toronto

  دانشگاه تورنتو University of Toronto

  دانشگاه تورنتو، یکی از دانشگاه‌های تحقیقاتی دولتی بزرگ جهان است که در آن دانشجویان بااستعداد در کنار برخی از بهترین دانشمندان و محققان جهان رشد می‌کنند. هیچ دانشگاهی در کانادا نمی‌تواند با دامنه و شهرت برنامه‌های U of T برابری...

  ویزای دانش آموزی کانادا

  ویزای دانش آموزی کانادا

  کانادا، به‌عنوان کشوری با سیستم آموزشی پیشرفته و امن، همواره مقصدی جذاب برای دانش آموزان سراسر جهان بوده است. اخذ ویزای دانش آموزی کانادا، فرصتی بی‌نظیر برای نوجوانان ایرانی فراهم می کند تا از مزایای تحصیل در مدارس کانادا بهره‌مند...

  ویزای تحصیلی کانادا

  ویزای تحصیلی کانادا

  در سال های اخیر کشور کانادا به یک مرکز جهانی برای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان برای ادامه تحصیلات عالی تبدیل شده است. دانشگاه های کانادا به دلیل کیفیت آموزش و شهریه مقرون به صرفه با بالاترین میزان رضایت...

  بورسیه پزشکی کانادا (تحصیل رایگان پزشکی در کانادا)

  بورسیه پزشکی کانادا (تحصیل رایگان پزشکی در کانادا)

  علوم پزشکی یکی از زمینه‌های جذاب تحصیلی است، اما هزینه‌های بالای آن موجب می‌شود که دسترسی به آن برای بسیاری از افراد دشوار باشد. شهریه‌های بالا در دانشگاه‌ها و دوره‌های مرتبط با پزشکی، به‌ویژه در کشورهایی مانند کانادا، موضوعی است...

  معرفی دانشگاه لاوال کانادا

  معرفی دانشگاه لاوال کانادا

  دانشگاه لاوال اولین دانشگاه فرانسوی زبان در آمریکای شمالی بوده است. در سال 1663 میسیونر فرانسوا د مونتمورنسی - لاوال، اولین اسقف فرانسه جدید، نخستین موسسه آموزشی مستعمره را تأسیس کرد: Séminaire de Québec. نزدیک به 200 سال بعد، در...

  دانشگاه دالهاوزی

  دانشگاه دالهاوزی

  دانشگاه دالهاوزی (Dalhousie University) که به آن دانشگاه دال نیز گفته می‌شود یکی از معتبرترین دانشگاه‌های تحقیقاتی کشور کانادا می‌باشد که در استان نوا اسکوشیا واقع شده است. این دانشگاه دارای رتبه 272 را در سطح بندی QS دارد و...

  تحصیل داروسازی در کانادا

  تحصیل داروسازی در کانادا

  کانادا یکی از بهترین گزینه های موجود برای تحصیل در رشته داروسازی است. دانشگاه‌های کانادا برنامه‌های داروسازی باکیفیتی ارائه می‌دهند که به دانشجویان امکان می‌دهد مهارت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک داروساز ماهر را کسب کنند. اگر علاقه‌مند به...

  لیست بهترین دانشگاه های کانادا

  لیست بهترین دانشگاه های کانادا

  کانادا دارای سیستم آموزش عالی بسیار معتبری است و دانشگاه های آن در بین بهترین دانشگاه های جهان قرار دارند. این دانشگاه ها فرصت های عالی برای تحصیل و تحقیق را برای دانشجویان از سراسر جهان فراهم می کنند. در...

  دانشگاه کوئینز کانادا

  دانشگاه کوئینز کانادا

  برای علاقه مندان به مهاجرت تحصیلی به کانادا که رزومه‌ی تحصیلی خوبی دارند، درس خواندن در دانشگاه کوئینز یکی از ایده آل‌ترین گزینه‌ها می‌باشد. این دانشگاه که در کینگستون (Kingstone) استان اونتاریو واقع شده است، از نظر معماری دارای فضایی...

  تحصیل دکتری در کانادا

  تحصیل دکتری در کانادا

  هر سال نزدیک به بیش از 7 هزار دانشجوی دکترا در کشورکانادا فارغ‌التحصیل می‌شوند. تحصیل دکتری در کانادا به هدف خیلی از دانشجویان بین‌المللی تبدیل شده است. در واقع، از سال 2002، فارغ‌التحصیلان دکترا در کشور در بالاترین سطح خود...

  دانشگاه مک گیل کانادا

  دانشگاه مک گیل کانادا

  دانشگاه مک گیل کانادا یکی از شناخته شده‌ترین دانشگاه‌های کشور کانادا است که دانشجویان بسیاری از سراسر جهان در آن به تحصیل مشغول هستند. در این دانشگاه بیش از 300 رشته آموزشی و تحقیقاتی تدریس می‌شود که از نظر کیفیت...

  بورسیه تحصیلی کانادا

  بورسیه تحصیلی کانادا

  کیفیت نظام آموزشی و امکانات تحصیلی مطلوب، تحصیل در کانادا را به آرزوی دانشجویان بین‌المللی تبدیل کرده است. البته، بسیاری از دانشجویان مستعد و باهوش به‌دلیل شهریه نسبتا بالای دانشگاه‌ها نمی‌توانند به این ارزو دست پیدا کنند. کارشناسان موسسه مهاجرتی...

  تحصیل در مدارس کانادا

  تحصیل در مدارس کانادا

  تحصیل در مدرسه های کانادا یکی از گزینه ‌های ارزشمند برای دانش‌ آموزان بین ‌المللی است. سیستم آموزشی کانادا با سازماندهی قوی و استانداردهای بالا شناخته می ‌شود و به دانش ‌آموزان فرصت‌ های یادگیری در سطح جهانی را ارائه...

  دانشگاه مک مستر کانادا

  دانشگاه مک مستر کانادا

  تحصیل در کانادا با توجه به سابقه درخشان دانشگاه های این کشور در زمینه کیفیت آموزش، تحقیق و توسعه همواره یکی از انتخاب های متقاضیان بین المللی بوده است. در واقع، اگر به دنبال مهاجرت به کانادا از طریق پذیرش...

  کار دانشجویی در کانادا

  کار دانشجویی در کانادا

  در کانادا، دانشجویان بین‌ المللی معمولا اجازه دارند تا حداکثر 20 ساعت در هفته در دوران تحصیل و تمام وقت در تعطیلات رسمی و تابستان کار کنند. این کارها می ‌توانند در پردیس های دانشگاه یا خارج از آن باشند....

  تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

  تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

  کانادا یکی از بهترین مکان ها برای تحصیل در جهان است! وجود دانشگاه های برتر، فرصت های عالی برای کار پس از تحصیل، کشف فرهنگ های جدید و لذت بردن از کیفیت بالای زندگی از مهم ترین دلایل این ادعا...

  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا

  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا

  کانادا یکی از محبوب ترین مقاصد جهان برای تحصیل کارشناسی ارشد دانشجویان بین المللی است. دلیل آن چیزی بالاتر از طبیعت منحصر به فرد و استانداردهای بالای زندگی است. دلیل این محبوبیت دانشگاه های درجه یک، کیفیت آموزشی بالا و...

  دانشگاه HEC مونترال کانادا

  دانشگاه HEC مونترال کانادا

  دانشگاه HEC مونترال کانادا یکی از بهترین موسسات آموزشی در رشته بازرگانی محسوب می‌شود که هر ساله افراد زیادی از سراسر جهان آرزو و درخواست پذیرش در آن را دارند. این دانشگاه در شهر مونترال کانادا در استان کبک واقع...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  اگر قصد تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 02188724227 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره...

  کالج های کانادا

  کالج های کانادا

  در صورتی که قصد اخذ پذیرش تحصیلی کالج های کانادا را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی کانادا، صفر تا صد امور پذیرش شما را...

  نظرات کاربران