ویزای کار آلمان

اگر قصد مهاجرت کاری به آلمان را دارید، می توانید با شماره 07191009294 تماس بگیرید. کارشناسان ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای کار آلمان، آماده ارائه خدمات ویزای کار این کشور از صفر تا صد به شما عزیزان می باشند. کشور آلمان یکی از صنعتی‌ترین و پیشرفته‌ترین کشورهای اروپای است و پایین‌ترین نرخ بیکاری را در این قاره دارد بنابراین تعجبی ندارد که سالانه هزاران نفر از سراسر جهان قصد گرفتن ویزای کار آلمان و مهاجرت کاری به این کشور را دارند. اخذ ویزای جست و جوی کار و داشتن جاب آفر دو شرط اساسی برای مهاجرت کاری به این کشور است. در این مقاله با ما همراه باشید تا با اطلاعاتی که وکلای برجسته مهاجرتی موسسه میرداماد برای شما عزیزان گردآوری کرده‌اند آشنا شویم.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  شرایط مهاجرت کاری به آلمان

  کشور آلمان و بسیاری از کشورهای پیشرفته اتحادیه اروپا با کمبود نیروی کارگر ماهر ساده مواجه هستند از این رو به جذب نیروهای حرفه‌ای و کارآمد از سراسر دنیا روی آورده‌اند و به افرادی که واجد شرایط باشند، ويزاي كاري آلمان را اعطا می‌کنند. شرایط لازم برای افرادی که قصد مهاجرت به آلمان از طریق کار را دارند عبارتند از:

  شرایط اخذ ویزای کار آلمان
  شرایط سنی متقاضیان18 الی 45 سال (توصیه می‌شود که تا قبل از 35 سالگی برای مهاجرت اقدام کنید)
  شرایط شغلیداشتن مهارت‌های فنی-حرفه‌ای بالا و یا حداقل 3 سال تجربه کاری داشتن جاب آفر از سوی کارفرمای آلمانی
  شرایط مالیداشتن تمکن مالی کافی برای مدیریت هزینه‌های یک سال زندگی در آلمان
  شرایط زبانیداشتن حداقل مدرک زبان آلمانی B1

  مراحل مهاجرت کاری به آلمان

  برای گرفتن ویزای کاري المان لازم است تا متقاضیان مراحل مربوط به این پروسه را گام به گام طی کنند. هر کدام از این مراحل جزییات خاص خود را دارند و مدتی طول می‌کشد تا هریک از آنها اجرا شوند. متقاضیان مهاجرت کاری به کشور آلمان باید مراحل زیر را طی کنند:

  1. گرفتن پیشنهاد کاری و یا جاب آفر از یک کارفرمای آلمانی
  2. درخواست گرفتن ويزاي كار آلمان از سفارت این کشور در ایران
  3. گردآوری تمام اسناد و مدارک مورد نیاز به همراه نسخه ترجمه شده آنها و تحویل آن به سفارت
  4. رزرو وقت مصاحبه حضوری از سفارت
  5. پرداخت هزینه صدور ویزا (75 یورو)
  6. شرکت در مصاحبه حضوری در وقت تعیین شده
  7. منتظر ماندن برای نتیجه ویزا

  مشاغل مورد نیاز آلمان

  با توجه به پایین بودن نرخ بیکاری در آلمان تقریبا در همه مشاغل موقعیت خالی برای استخدام وجود دارد اما سالیانه لیستی از پرنیازترین مشاغل المان معرفی می‌شوند که جذب نیروی خارجی در این موقعیت‌های شغلی به مراتب بهتر است. در جداول زیر جدیدترین مشاغل مورد نیاز آلمان را برایتان آماده کرده‌ایم:

  موقعیت های شغلی در رشته‌های مهندسی
  مهندسی فناوری اطلاعات (IT)مهندسی کامپیوترمهندسی نرم افزار و یا سخت افزار
  مهندسی برنامه نویسیمهندسی صنایعمهندسی خودرو
  مهندسی مکانیکمهندسی الکتروتکنیکمهندسی برق (و برق صنعتی)
  مهندسی الکترونیکمهندسی معماریمهندسی عمران
  مهندسی ساختمانمهندسی پروژهمهندسی تجهیزات پزشکی
  مهندسی جوشمهندسی پزشکیمهندسی فناوری حفاری
  مهندسی ژنتیکمهندسی شیمیمهندسی قدرت
  مهندسی مخابراتمهندسی مکانیک خودرومهندسی مواد
  مهندسی اپتیک و لیزرمهندسی احتراقمهندسی محیط زیست
  مهندسی معدنمهندسی مکاترونیکمهندسی نفت
  مهندسی هوافضامهندسی لجیستیکمهندسی اتوماسیون صنعتی
  موقعیت های شغلی در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی
  پزشکی عمومی (شرایط خاصی دارد)دندانپزشکی (شرایط خاصی دارد)دامپزشکی (شرایط خاصی دارد)
  پرستاریماماییارتوپدی
  توانبخشیشنوایی سنجیبینایی سنجی
  زیست شناسیبهداشت، درمان و مراقبتمشاغل بیمارستانی
  نگهداری سالمند  
  موقعیت های شغلی در رشته‌های فنی و دیگر رشته‌ها
  خودروادمین شبکهعلوم پایه
  لوکوموتیورانیمدیر و مهندسی فروشرباتیک
  مدیر و مهندسی پروژهمدرس اتوماسیون صنعتیتحقیقات فنی و توسعه علم
  مکانیک ساخت و سازمشاغل مرتبط با سازه‌های الکتریکیتکنولوژی ماشین‌های الکتریکی
  متخصص فناوری فلزی- فناوری ساختمشاغل مرتبط با ساخت و ساز ساختمانمشاغل مرتبط با لوله کشی، گرمایش و تهویه مطبوع
  مشاغل مرتبط با کوره و گرمایش هواتکنولوژیست صنعتسنگ تراش
  مشاور شرکتمدیریت خریددستیار فروش
  مدیریت توزیعمدیر منابع انسانی 
   مشاغل مورد نیاز آلمان

  میانگین حقوق در آلمان

  در اواخر سال 2022 دستمزد و حقوق کار در آلمان توسط دولت این کشور 12 یورو به ازای هر ساعت کار تعیین شد. این رقم دستمزد پایه برای مشاغل معمولی را نشان می‌دهد اما هستند افرادی که در شغل خود تبحر زیادی دارند و از تخصصشان چندین برابر درآمد کسب می‌کنند. حداقل دستمزد در هر ساعت برای کارگران ساده 9.5 یورو است که اگر کارفرمایی پایین‌تر از این رقم را به کارکنانش بپردازد توسط دولت جریمه خواهد شد. متوسط دستمزدها در آلمان برای مشاغل پردرآمد و کم درآمد بسیار فاحش است. البته به این نکته هم باید توجه داشت که شغل‌های کم درآمد عموما در بخش خدمات هستند و نیاز به تحصیلات و یا مهارت‌های خاصی ندارند.

  مشاغل مختلفحداقل دستمزد سالانه
  پزشک64858 یورو
  کارگردان هنری82675 یورو
  مترجم52827 یورو
  مهندس عمران75775 یورو
  مهندس برق85144 یورو
  معلم51371 یورو
  پرستار62318 یورو
  گارسون27039 یورو
  آرایشگر30977 یورو
  اپراتور تماس های تلفنی37399 یورو
  مسئول پذیرش33524 یورو
  آشپز48045 یورو
  راننده30801 یورو

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  انواع ویزا برای مهاجرت کاری به المان

  کشور آلمان به متقاضیان کار در این کشور 2 نوع ویزای کوتاه مدت (short-stay) و بلندمدت (long-stay) اعطا می‌کند. ویزای کوتاه مدت مخصوص افرادی است که قصد سفرهای کاری به کشور آلمان را دارند و اعتبار آن از چند روز تا چند ماه است. ویزای بلند مدت بسته به هدف متقاضیان ممکن است از چند ماه تا چند سال انقضا داشته باشد.

  مهم‌ترین ویزاهای آلمان عبارتند از:

  • ویزای کار (employment visa)
  • ویزای جستجوی کار (job seeker visa)
  • ویزای خود اشتغالی یا فریلنسری (self-employed or freelancer visa)
  • ویزای Au pair
  • ویزای کاری فصلی

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  ویزای جستجوی کار در آلمان

  متقاضیانی که به هر دلیلی نتوانند از داخل ایران در کشور آلمان شغل مورد نظر خود را پیدا کنند و از یک کارفرمای آلمانی پیشنهاد کار داشته باشند می‌توانند برای گرفتن ویزای جستجوی کار یا جاب سیکر آلمان اقدام کرده و به صورت حضوری در این کشور به دنبال موقعیت شغلی مورد نظر خود باشند. ویزای جستجوی کار این کشور این فرصت را به متقاضیان می‌دهد تا 6 ماه در آلمان اقامت داشته باشند. البته این نوع اقامت شرایط خاص خود را دارد.

  برای گرفتن ویزای جستجوی کار کشور آلمان که نوعی ویزای کار آلمان است، لازم است تا متقاضیان دارای مدرک تحصیلی معتبر، مدرک زبان آلمانی، حداقل 5 سال سابقه کار مفید و تمکن مالی کافی برای مدیریت هزینه‌های 6 ماه زندگی در کشور آلمان باشند.

  ویزای خود شغلی

  ویزای خود شغلی یا خود اشتغالی یا فریلنسری از انواع دیگری ويزاي كاري آلمان است که متقاضیان می‌توانند با توجه به شرایط خود آن را انتخاب کنند. برای گرفتن ویزای خود اشتغالی لازم است تا متقاضیان یک طرح تجاری با تمام جزییات و اهداف ان را به دولت آلمان ارائه دهند و همچنین سرمایه لازم برای راه اندازی این بیزینس در کشور آلمان را نیز داشته باشند. ارائه یک بیزینس پلن قوی و داشتن سابقه کار مرتبط کمک بزرگی به گرفتن ویزای خود اشتغالی می‌کند.

  ویزای فریلنسری هم به افرادی تعلق می‌گیرد که بتوانند ثابت کنند که با استفاده از مهارت‌های خویش می‌توانند در این کشور به صورت فریلنسر مشغول به کار شوند. برای گرفتن این نوع ویزا باید اثبات کنید که دارای مهارت‌های کافی برای ارائه خدمات هستید. در صورت تایید شرایط شما، مجوزی به شما داده می‌شود که با استفاده از ان می‌توانید در این کشور به کار مورد نظر خود مشغول شوید.

  ویزای استخدامی

  افرادی که دارای مدرک تحصیلی بالا و مهارت‌ها و تخصص کافی در یک زمینه خاص هستند، می‌توانند با پیدا کردن موقعیت‌های شغلی مرتبط با خود از طرق مختلف اقدام به ارسال رزومه به کارفرماها و یا شرکت‌های آلمانی کنند. در صورتی که رزومه شما مورد توجه آنها قرار گیرد و در مصاحبه شغلی بتوانید نظر کارفرما را به خود جلب کنید و از ایشان نامه استخدام دریافت کنید، مهم‌ترین گام برای گرفتن ویزای استخدامی آلمان را برداشته‌اید چرا که اساسی‌ترین شرط برای گرفتن ویزای کار آلمان داشتن جاب آفر از سوی یک کارفرمای آلمانی است. در کنار این موضوع شرایط دیگری هم وجود دارند که متقاضیان برای گرفتن ویزای استخدامی باید آنها را رعایت کنند. این شرایط عبارتند از: داشتن تمکن مالی کافی، داشتن سابقه کار مفید و مرتبط با موقعیت شغلی پیدا شده در آلمان، مدرک زبان آلمانی و مدرک تحصیلی مرتبط.

   ویزای استخدامی آلمان

  ویزای  AU PAIR

  ویزای AU PAIR به افرادی تعلق می‌گیرد که علاقمند به فرهنگ آلمان باشند و تمایل به زندگی در این کشور و یادگیری سبک زندگی مردم آن را داشته باشند. این ویزا به افراد زیر 27 سال تعلق می‌گیرد و دارای اعتبار 6 ماه تا یک ساله است و قابل تمدید نیست. این افراد می‌توانند در کنار یک خانواده آلمانی زندگی کنند و در انجام کارهای روزمره از جمله شستن ظرف‌ها، کوتاه کردن چمن‌ها، انجام خریدهای روزانه و … به خانواده‌ها کمک کنند و در ازای ان غذای رایگان، محل خواب و یا دستمزد از این خانواده‌ها دریافت کنند. این نوع ویزا برای افرادی که قصد دارند زبان آلمانی را به صورت کاربردی در محیط یاد بگیرند و از مدرک زبان آلمانی خود برای گرفتن انواع ویزاهای دیگر استفاده کنند. همچنین ویزای AU PAIR برای دانش آموزان یا دانشجویانی که درصدد گذراندن دوره‌های کارآموزی و یا کارورزی برای کسب تجربه برای پیدا کردن شغل آینده خود هستند نیز مناسب است چرا که هرچه سابقه کاری و تجربه آنها در یک مهارت بیشتر باشد، شانس بیشتری برای گرفتن جاب آفر آلمان از سوی یک کارفرمای آلمانی را دارند.

  ویزای کاری فصلی در آلمان

  ویزای کاری فصلی یکی دیگر از انواع ویزاي کاري المان است. این نوع ویزا به شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروچا تعلق می‌گیرد و به متقاضیان ایرانی داده نمی‌شود. افرادی که برای انجام کارهایی که در فصل‌های خاصی از سال بازار کار دارند قصد مهاجرت به آلمان را دارند می‌توانند برای دریافت این نوع ویزا اقدام کنند. برای مثال کارگرانی که برای برداشت محصولات کشاورزی راهی آلمان میشوند باید ویزای فصلی دریافت کنند. اعتبار این ویزا تا 6 ماه است و قابل تمدید نیست و پس از پایان انقضای این ویزا، متقاضیان باید کشور آلمان را ترک کنند و اگر دوباره قصد انجام کارهای فصلی در این کشور را داشته باشند باید مجددا برای دریافت ویزا درخواست بدهند و هزینه‌ی صدور ویزای فصلی را پرداخت کنند. 

  از جمله شرایطی که متقاضیان برای گرفتن ویزای فصلی باید داشته باشند عبارتند از: شهروند اتحادیه اروپا بودن، داشتن قرارداد کاری با یک کارفرمای آلمانی، داشتن مدرک تحصیلی حداقل دیپلم و مهارت کافی برای انجام کار مورد نظر.

  مدارک لازم برای ویزای کار آلمان

  افرادی که با تکیه بر مدارک تحصیلی و سوابق کاری خود بتوانند پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرما و یا شرکت آلمانی دریافت کنند، در قدم بعدی باید برای دریافت ویزای کار این کشور درخواست دهند و تمام مدارک خواسته شده از سوی سفارت را با دقت کامل آماده کنند و به سفارت آلمان تحویل دهند. کوچکترین اشتباهی در گردآوری مدارک ممکن است باعث ریجکت شدن پرونده و هدر رفتن زحمات متقاضیان شود بنابراین توصیه می‌کنیم از راهنمایی‌های کارشناسان خبره موسسه مهاجرتی میرداماد برای رزرو وقت مصاحبه و درخواست ویزای کار این کشور استفاده کنید و شانس گرفتن ویزای خود را افزایش دهید.

  مدارک لازم برای ارائه به سفارت آلمان جهت دریافت ویزای کار آلمان عبارتند از:

  • پر کردن فرم درخواست ویزا و ارائه آن به سفارت
  • ارائه 2 قطعه عکس پاسپورتی
  • ارائه پاسپورت معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار
  • ارائه بیمه سلامت
  • ارائه قرارداد کاری با کارفرمای آلمانی و شرح جزییات درباره حقوق سالانه
  • ارائه رزومه شغلی متقاضی که شامل سوابق تحصیلی و شغلی ایشان باشد
  • تاییدیه عدم داشتن سوء سابقه کیفری
  • اثبات تمکن مالی و مدیریت هزینه‌های یک سال زندگی در آلمان به مبلغ 10332 یورو
  • پرداخت هزینه صدور ویزا به مبلغ 75 یورو و ارائه رسید آن به سفارت
  • نوشتن انگیزه نامه در رابطه با هدف متقاضیان از مهاجرت به آلمان

  فرم درخواست و وقت ویزا

  برای گرفتن ویزای کار آلمان لازم است تا در ابتدا فرم درخواست ویزا را تکمیل کرده و به سفارت تحویل دهید. این فرم را هم به صورت حضوری می‌توانید از سفارت دریافت کنید و هم به صورت آنلاین از طریق کارگزاری رسمی سفارت آلمان در ایران آن را دانلود کرده و همراه با دیگر مدارک لازم برای سفارت ارسال کنید. سپس به صورت اینترنتی وقت مصاحبه حضوری در سفارت را رزرو کنید. در هنگام رزرو وقت مصاحبه توجه داشته باشید که باید زمانی را انتخاب کنید که بتوانید سر ساعت مقرر به سفارت رفته و در جلسه حضور داشته باشید چرا که زمان تعیین شده قابل تغییر نیست و به تعویق انداخته نمی‌شود.

   مدارک لازم جهت اخذ ويزاي كار آلمان

  سایت‌های کاریابی در آلمان

  افرادی که به دنبال پیدا کردن شغل در کشور آلمان هستند یا باید ویزای جاب سیکر (جستجوی کار) را دریافت کنند و با حضور فیزیکی در این کشور به دنیال کار مورد نظر خود بگردند و یا باید از راه دور و از طریق اینترنت این کار را انجام دهند.

  دارندگان ویزای جستجوی کار تا 6 ماه فرصت دارند که به سایت های کاریابی آلمان مراجعه کنند و با دادن رزومه کاری خویش از آنها بخواهند که شغل مورد نظر را برای آنها پیدا کنند. این موسسات بعد از پیدا کردن کار مبلغی را به عنوان پورسانت از متقاضیان دریافت می‌کنند. اما کسانی که از داخل کشور می‌خواهند شغل مورد نظر خود را پیدا کنند باید از طریق سایت‌های کاریابی و یا شبکه‌های اجتماعی مانند لینکدین این کار را انجام دهند. در کشور آلمان سایت‌های کاریابی معتبری وجود دارند که متقاضیان با آپلود رزومه کاری خود در این سایت‌ها می‌توانند فرصت دیده شدن توسط کارفرماهای آلمانی را بدست آورند. این سایت‌ها با توجه به سوابق شغلی شما، رزومه شما را به مناسب‌ترین موقعیت شغلی متصل می‌کنند. معروف‌ترین سایت کاریابی آلمان عبارتند از:

  • www.jobvector.de
  • www.stepstone.de
  • www.monster.de/en
  • www.hemmersbach.com

  سرمایه گذاری در آلمان نیز یکی از روش های اخذ اقامت کشور آلمان می باشد که در صورت علاقمندی می توانید از کارشناسان ما در این خصوص مشاوره دریافت نمایید.

  مشاوره ويزاي كاري المان با موسسه مهاجرتی میرداماد

  مهاجرت کاری به آلمان آرزوی بسیاری از کسانی است که قصد کار کردن و کسب درآمد در یک کشور توسعه یافته همچون آلمان را دارند اما تشخیص اینکه کدام یک از انواع ویزای کار آلمان مناسب با شرایط آنهاست کار دشواری است. تصمیم گیری هوشمندانه در این رابطه می‌تواند موفقیت شما در آینده را تضمین کند بنابراین مشاوره گرفتن از افرادی که در این زمینه باتجربه هستند و با اصول کار مهاجرت آشنایی دارند باعث می‌شود تا روند پیشروی پرونده شما با سرعت بیشتری طی شود. وکلای خبره و برجسته موسسه مهاجرتی میرداماد از تمامی روش‌های مهاجرت کاری به آلمان مطلع هستند و در تمامی مراحل دریافت ویزای کاری آلمان متقاضیان عزیز را همراهی می‌کنند. برای گرفتن مشاوره رایگان از کارشناسان ما از طریق راه‌های ارتباطی با ما در تماس باشید. همچنین اگر قصد تحصیل در آلمان را نیز دارید می توانید با مشاوران ما در موسسه میرداماد تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

  سخن پایانی

  مهاجرت به المان از طریق کار با استفاده از انواع مختلفی از ویزای کار امکان پذیر است که لازمه‌ی صدور بسیاری از این ویزاها داشتن پیشنهاد کار از سوی یک کارفرمای آلمانی است. متقاضیان یا می‌توانند از کشور مبدا برای گرفتن جاب آفر آلمان از یک کارفرمای آلمانی اقدام کنند و یا با گرفتن ویزای جستجوی کار آلمان به مدت 6 ماه در این کشور حضور فیزیکی داشته باشند و از طریق موسسات کاریابی اقدام به پیدا کردن شغل مورد نظر خود کنند. متقاضیان امکان این را دارند که تقریبا در همه موقعیت‌های شغلی درخواست استخدام بدهند اما تعدادی از مشاغل بازار کار بهتری نسبت به بقیه دارند که لیستی از آنها را در این مقاله برای شما عزیزان آوردیم. هرچقدر میزان مدرک تحصیلی متقاضیان بالاتر باشد و سابقه شغلی بیشتری در زمینه مورد نظر داشته باشند شانس بیشتری برای گرفتن ویزای کار آلمان دارند و از مزایای کار و زندگی در این کشور پیشرفته برخوردار خواهند شد.

  سوالات متداول

  ویزای کاری آلمان چه مدت اعتبار دارد؟

  ویزای کار بلند مدت آلمان تا یک سال اعتبار دارد که پس از آن تا 4 سال قابل تمدید است.

  آیا متقاضیانی که ويزاي كاري المان را دریافت می‌کنند می‌توانند اعضای خانواده خود را همراه با خود به آلمان ببرند؟

  بله، افرادی که موفق به مهاجرت کاری به کشور آلمان می‌شوند این اجازه را دارند تا همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به کشور آلمان ببرند.

  آیا برای کسانی که قصد مهاجرت کاری به آلمان را دارند محدودیت سنی وجود دارد؟

  بله، حداکثر سن اقدام برای گرفتن ویزای کاری کشور آلمان 43 سال است اما توصیه می‌شود تا قبل از 36 سالگی برای این کار اقدام کنید.

  داشتن مدرک تحصیلی دانشگاهی چه تاثیری بر روی ویزای کاری آلمان دارد؟

  افرادی که مدرک تحصیلی دانشگاهی و سابقه کاری مرتبط داشته باشند شانس بیشتری برای پیدا کردن شغل‌های با درآمد بیشتر دارند. افرادی که تحصیلات دانشگاهی ندارند، در صورتی که مهارت کافی، مدرک غیردانشگاهی مرتبط با شغل و مدرک زبان آلمانی داشته باشند می‌توانند موقعیت شغلی مورد نظر خود را پیدا کنند.

  مقالات مرتبط

  0 تا 100 ویزای جاب سیکر آلمان

  0 تا 100 ویزای جاب سیکر آلمان

  ویزای جاب سیکر آلمان، دقیقا همان ویزایی است که شما نیاز دارید! مهاجرت کم‌هزینه و بدون ریسک ریجکتی که خیلی سریع نیز به اقامت دائم و همچنین به درآمد در آلمان منتهی میشود. در سال‌های اخیر، آلمان به یکی از...

  سایت های کاریابی در آلمان

  سایت های کاریابی در آلمان

  در عصر امروز، جهان به یک دهکده جهانی تبدیل شده و فرصت ‌های شغلی فراتر از مرزهای جغرافیایی یافت می ‌شوند. برای بسیاری از افرادی که در ایران به دنبال بهبود فرصت ‌های شغلی و زندگی خود هستند، آلمان به...

  تاسیس رستوران در آلمان

  تاسیس رستوران در آلمان

  کسانی که با اهداف کاری به یک کشور مهاجرت می‌کنند، بدون شک ایده‌های اقتصادی مختلفی برای شروع یک کسب و کار دارند. تاسیس رستوران در آلمان یکی از این ایده‌ها است که ممکن است مهاجران زیادی به فکر آن باشند....

  آوسبیلدونگ آلمان

  آوسبیلدونگ آلمان

  اوسبیلدونگ آلمان چیست؟ در سال‌های اخیر، تعداد مهاجران به آلمان به طور قابل‌توجهی افزایش یافته است. یکی از راه‌های مهاجرت به آلمان شرکت در دوره‌های آموزشی حرفه‌ای و کارآموزی است که به آن آوسبیلدونگ می‌گویند. جمعیت آلمان در حال پیر...

  بهترین شهر های آلمان برای کار

  بهترین شهر های آلمان برای کار

  آلمان، کشوری با اقتصاد بسیار قدرتمند است و در رتبه چهارم جهان قرار دارد. نرخ بیکاری این کشور، پایین و حدود 5 درصد محاسبه شده است. این قدرت اقتصادی، به افزایش فرصت‌های شغلی، به‌ویژه در صنایع با فناوری پیشرفته کمک...

  حقوق کارگری در آلمان

  حقوق کارگری در آلمان

  حقوق کارگری در کشور آلمان به عنوان یکی از پیچیده ‌ترین و جامع ‌ترین سیستم ‌های حقوق کارگری در جهان شناخته می ‌شود. این سیستم قوانین و مقررات دقیقی را برای موارد مختلف از جمله استخدام، حقوق و دستمزد، مرخصی،...

  بازنشستگی در آلمان

  بازنشستگی در آلمان

  نیرو‌های کاری با افزایش سن از کار معاف می‌شوند و وارد دوره بازنشستگی خواهند شد. با توجه‌به افزایش هزینه زندگی بعد از کرونا، کاهش میزان درآمد در دوره میانسالی به یک معضل اساسی در تمام جهان تبدیل شده است. افرادی...

  نحوه اخذ جاب آفر آلمان

  نحوه اخذ جاب آفر آلمان

  اخذ جاب آفر آلمان یکی از راه‌های مهاجرت به این کشور است. برای دریافت جاب آفر، باید شرایط لازم را داشته باشید و از طریق یک شرکت آلمانی اقدام کنید. این پروسه ممکن است زمان‌بر باشد، اما با برنامه‌ریزی و...

  سایت های کاریابی آلمان

  سایت های کاریابی آلمان

  در سال‌های گذشته به دلیل پیری جمعیت و کم شدن نیروی کار جوان در کشور آلمان و همچنین پایین بودن نرخ بیکاری در این کشور، متقاضیان زیادی اقدام به مهاجرت به آلمان کرده‌اند. مهاجرت به این کشور از طریق روش‌های...

  حقوق و مزایای کار در کشور آلمان

  حقوق و مزایای کار در کشور آلمان

  حقوق و مزایای کار در کشور آلمان بسیار خوب است و کارگران در این کشور از امنیت شغلی و رفاه اجتماعی بالایی برخوردارند. شرایط درآمد در آلمان باعث شده است که آلمان به یکی از مقاصد جذاب برای مهاجرت کاری...

  مهاجرت کادر درمان به آلمان

  مهاجرت کادر درمان به آلمان

  آلمان به عنوان یک مقصد محبوب جهانی شناخته می‌ شود و سالانه شاهد ورود تعداد زیادی از مهاجران از طریق مختلف از جمله مهاجرت کادر درمان به آلمان است. این کشور که در پی بحران کرونا با کمبود نیروی متخصص...

  لیست کامل مشاغل مورد نیاز در آلمان 2024

  لیست کامل مشاغل مورد نیاز در آلمان 2024

  مشاغل مورد نیاز آلمان فرصت‌های شغلی مناسبی را برای افراد ماهر و متخصص فراهم می‌کنند. اگر به دنبال مهاجرت به آلمان و کار در این کشور هستید، می‌توانید با بررسی لیست مشاغل مورد نیاز، شغل مناسب خود را پیدا کنید....

  جاب آفر آلمان

  جاب آفر آلمان

  اگر قصد مهاجرت کاری به آلمان و اخذ جاب آفر را دارید، می توانید با شماره 07191009294 تماس بگیرید. کارشناسان ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای کار، بهترین پیشنهاد های شغلی را با توجه به...