دانشگاه کوئینز کانادا

برای علاقه مندان به مهاجرت تحصیلی به کانادا که رزومه‌ی تحصیلی خوبی دارند، درس خواندن در دانشگاه کوئینز یکی از ایده آل‌ترین گزینه‌ها می‌باشد. این دانشگاه که در کینگستون (Kingstone) استان اونتاریو واقع شده است، از نظر معماری دارای فضایی با بافت سنتی می‌باشد و از نظر علمی و پژوهشی از برترین دانشگاه‌های کانادا محسوب می‌شود که در سطح جهانی نیز رتبه خوبی دارد. کارشناسان موسسه مهاجرتی میرداماد در این مقاله اطلاعات مفیدی را درباره‌ی دانشگاه کویینز کانادا برای شما عزیزان آماده کرده‌اند. اگر قصد مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل را دارید و نمی‌دانید که کدام دانشگاه مناسب شماست، با مشاوران ما در تماس باشید.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  نگاه کلی به دانشگاه کوئینز کانادا

  دانشگاه Queen’s که به آن دانشگاه کوئین هم گفته می‌شود، در سال 1841 در استان اونتاریو تاسیس شد و بیش از 170 سال قدمت دارد. این دانشگاه از مهم‌ترین مراکز آموزش عالی در کشور کانادا بوده است و تاثیر به سزایی در پیشرفت علمی این کشور داشته است چرا که طیف گسترده‌ای از رشته‌های تحصیلی در مقاطع مختلف با استفاده از مدرن‌ترین امکانات آموزشی توسط اساتید نخبه در این دانشگاه تدریس می‌شوند. فضای این دانشگاه حالت کلاسیک دارد و کمپ آن دارای دیوارهای آهکی می‌باشد و به دلیل مجاورت این دانشگاه با مناطق ساحلی، آب و هوای معتدلی دارد و چشم اندازی زیبا را برای دانشجویان فراهم می‌کند. بیش از 80% دانشجویان این دانشگاه در اقامتگاه‌های نزدیک دانشگاه اسکان دارند. این دانشگاه هر ساله دانشجویان بسیاری را از سراسر کانادا و جهان پذیرش می‌کند به طوری که بیش از 95% دانشجویان آن از خارج از شهر کینگستون هستند.

  رتبه بندی دانشگاه کویینز کانادا و دانشکده‌های آن

  دانشگاه Queen’s علاوه بر تمرکز بر روی کلاس‌های حضوری، به صورت فراگیر دوره‌های آنلاین هم برگزار می‌کند و از این لحاظ جایگاه خوبی را برای خود رقم زده است. در جدول زیر به رتبه این دانشگاه در کانادا و جهان اشاره کرده‌ایم:

  رتبه دانشگاه کویینز در کانادا4
  رتبه QS جهانی239

  همچنین دانشجویانی که موفق به دریافت ویزای تحصیلی کانادا برای این دانشگاه شده‌اند، با توجه به رشته تحصیلی خود باید در یکی از دانشکده‌های زیر کلاس‌های خود را بگذرانند:

  • دانشکده علوم بهداشت
  • دانشکده هنر و علوم
  • دانشکده آموزش
  • دانشکده مهندسی و علمی کاربردی
  • دانشکده حقوق
  • دانشکده تجارت اسمیت
  • دانشکده مطالعات سیاست
  • دانشکده تحصیلات تکمیلی

  شرایط دریافت پذیرش از دانشگاه کویینز

  همانطور که اشاره کردیم این دانشگاه از برترین دانشگاه های کانادا محسوب می‌شود بنابراین اخذ پذیرش تحصیلی از آن کار آسانی نیست و دانشجویان باید دارای صلاحیت تحصیلی و واجد شرایط لازم برای تحصیل در دانشگاه کوئین باشند. از جمله شرایط لازم برای قبولی در این دانشگاه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه نسخه ترجمه شده مدرک دیپلم دبیرستان به همراه ریز نمرات
  • داشتن معدل بالا
  • ارائه مدرک کارشناسی و ریز نمرات (برای گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد)
  • نوشتن انگیزه نامه
  • ارائه توصیه نامه از اساتید قبلی
  • ارائه مدرک زبان انگلیسی آیلتس حداقل 6.5
  • داشتن تمکن مالی کافی

  مهلت ثبت نام دانشگاه کوئینز

  یکی از مهم‌ترین نکاتی که متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کانادا باید در نظر بگیرند این است که تا قبل از به پایان رسیدن ددلاین ثبت نام دانشگاه حتما مراحل نام نویسی را انجام دهند تا فرصت را از دست ندهند. به طور کلی تعداد داوطلبان اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی بسیار بیشتر از ارشد است. برای اطلاع از تاریخ دقیق ددلاین ثبت نام دانشگاه کویینز کانادا لازم است تا دانشجویان به وبسایت رسمی آن مراجعه کنند. به طور معمول زمان ثبت نام از سپتامبر و یا ژانویه آغاز می‌شود.

   دانشجویان باید در موعد مقرر اقدام به ثبت نام در دانشگاه کویین کنند.

  رشته های تحصیلی در دانشگاه کویینز

   رشته‌های تحصیلی ارائه شده در این دانشگاه بسیار گسترده است و در هر 3 مقطع تحصیلی ارائه می‌شود. در این قسمت به معرفی تعدادی از این رشته‌ها می‌پردازیم:

  • کارشناسی

  اقتصاد کاربردی، تاریخ هنر، هنر و علم، نجوم و فیزیک نجوم، بیوشیمی، زیست شناسی، بیوتکنولوژی، محاسبات پزشکی، مدیریت کسب و کار، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، ادبیات باستانی یونان و رم، مطالعات کلاسیک، علوم شناختی، علوم کامپیوتر، محاسبات، هنرهای خلاقانه، تئاتر، مهندسی برق، زبان و ادبیات انگلیسی، بیولوژی محیط زیست، فیلم و رسانه، هنرهای زیبا، مطالعات فرانسوی (به زبان فرانسه)، مطالعات جنسیت، جغرافیا، مهندسی زمین شناسی، زبان آلمانی (به زبان آلمانی)، مطالعات توسعه جهانی، زبان یونانی (به زبان یونانی)، علوم پزشکی، زبان و ادبیات عبری، مطالعات اسپانیایی، تاریخ، ایتالیایی، حرکت شناسی، حقوق، زبان شناسی، زبان عربی، زبان چینی، زبان آلمانی، زبان عبری، زبان ایتالیایی، زبان ژاپنی، زبان موهاوک، زبان پرتغالی، زبان اسپانیایی، لاتین، موسیقی، پرستاری، فلسفه، روانشناسی، و … 

  • کارشناسی ارشد

  بهداشت سالمندان، علوم پزشکی و مولکولی، تحقیقات سرطان، اپیدمی شناسی، کیفیت بهداشت و درمان، علوم اعصاب، پرستاری، فیزیوتراپی، تاریخ هنر، نجوم و فیزیک نجوم، زیست شناسی، شیمی، فلسفه، فیزیک، مطالعات سیاسی، علوم سیاسی، روانشناسی، توسعه پایدار کاربردی، مهندسی پزشکی، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی برق وکامپیوتر، فیزیک کاربردی و مهندسی، ژئو مهندسی، مهندسی زمین شناسی، ریاضیات و مهندسی، مهندسی مواد و مکانیک، مهندسی معدن، مهندسی هسته ای و …

  • دکتری

  علوم پزشکی و مولکولی، تحقیقات سرطان، پزشکی، اپیدمیولوژی، علوم اعصاب، پرستاری، پزشکی مولکولی و پاتولوژی، علوم توانبخشی، تاریخ هنر، نجوم و فیزیک نجوم، زیست شناسی، شیمی، کامپیوتر، اقتصاد، انگلیسی، مطالعات محیط زیست، مطالعات فرانسوی، علوم زمین شناسی، جغرافیا، تاریخ، علوم بهداشت و حرکت شناسی، ریاضیات و آمار، فلسفه، فیزیک، مطالعات سیاسی، روانشناسی، جامعه شناسی، مهندسی پزشکی، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی برق وکامپیوتر، فیزیک کاربردی و مهندسی، ژئو مهندسی، مهندسی زمین شناسی، ریاضیات و مهندسی، مهندسی مواد و مکانیک، مهندسی معدن، حقوق، مدیریت و … 

  علاوه بر رشته‌های ذکر شده در جدول بالا، این دانشگاه در زمینه‌های مختلفی از جمله مطالعات دهکده جهانی، پزشکی بالینی، سلامت و بهداشت روان، امور اجتماعی، محیط زیست و … فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی گسترده‌ای را انجام می‌دهد.  اگر هنوز نمی‌دانید که برای مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل کدام رشته و کدام دانشگاه مناسب شماست، می‌توانید از مشاوره‌های رایگان کارشناسان با تجربه موسسه مهاجرتی میرداماد بهره مند شوید.

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  هزینه تحصیل و شهریه دانشگاه کوئینز کانادا

  طبیعتا شهریه دانشگاه کویینز کانادا رقم ثابتی نیست و به فاکتورهای مختلفی از جمله رشته تحصیلی، تعداد واحدهای درسی، تعداد واحدهای تئوری و عملی و … بستگی دارد. برای مثال تحصیل پزشکی در کانادا در این دانشگاه شهریه‌ی بالایی را در بر دارد. دانشجویانی که موفق به اخذ پذیرش از دانشگاه کوئین می‌شوند، در هنگام ثبت نام موظفند تا شهریه‌ی سال اول را به طور کامل پرداخت کنند به همین دلیل یکی از شرایط تحصیل در این دانشگاه داشتن تمکن مالی کافی است. در جدول زیر به شهریه کل برخی از رشته‌های پر طرفدار نگاهی می‌اندازیم:

  رشته تحصیلیشهریه کل
  رشته مهندسی و علوم کاربردی36.770 دلار
  تجارت38.163 دلار
  حقوق47.586 دلار
  مدیریت دولتی16.098 دلار
  پرستاری25.502 دلار
  کارشناسی ارشد مهندسی36.058 دلار

  نکته‌ای که متقاضیان باید به آن توجه داشته باشند این است که هزینه‌ی تحصیل در کانادا فقط محدود به شهریه‌ی دانشگاه نیست و موارد بسیار دیگری نیز وجود دارند که برای هر یک مبلغی باید پرداخته شود. در جدول زیر به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

  هزینه های جانبیمبلغ قابل پرداخت
  اپلیکیشن فی دانشگاه برای مقطع لیسانس112 دلار
  اپلیکیشن فی دانشگاه برای مقطع فوق لیسانس75 دلار
  هزینه بیمه سلامت دانشجوییسالانه 468 دلار
  هزینه منابع آموزشی1200 الی 1600 دلار
  اقامت در خوابگاه دانشجویی5359 الی 11644 دلار

  بورسیه های تحصیلی دانشگاه کوئینز در کانادا

  با اینکه تحصیل در این دانشگاه رایگان نیست و دانشجویان هر سال باید شهریه‌ی زیادی را برای تحصیل در آن بپردازند، اما متقاضیانی که واجد شرایط باشند امکان استفاده از بورسیه تحصیلی کانادا ارائه شده در دانشگاه کوئین را دارند. این دانشگاه متعهد است تا به دانشجویانی که از نظر علمی برجسته هستند و عملکرد خوبی دارند اما در وضعیت اقتصادی مناسبی به سر نمی‌برند، بورسیه‌هایی را برای حمایت مالی به آنها اعطا کند. مهم‌ترین این بورسیه‌های تحصیلی عبارتند از:

  1. بورسیه تحصیلی مدیر: این بورسیه به مدت یک سال مبلغ 3000 دلار را به دانشجویانی که صلاحیت دریافت آن را داشته باشند اعطا می‌کند. حدود 95% از افرادی که این نوع بورسیه را درخواست کرده‌اند موفق به دریافت آن شده‌اند.
  2. بورسیه تحصیلی عالی: این بورسیه نیز مانند بورسیه مدیر دانشجویان را به مدت یک سال تحت پوشش قرار می‌دهد و تا سقف 1125 دلار به آنها اعطا می‌کند. این مبلغ بخشی از هزینه‌های تحصیلی و شهریه دانشجویان را جبران می‌کند.
  در دانشگاه Queen’s دانشجویان امکان استفاده از بورسیه‌های تحصیلی مختلفی را دارند.

  امکانات و بخش‌های مختلف دانشگاه کوئینز کانادا

  این دانشگاه از نظر مساحتی بسیار بزرگ است و ساختمان‌های مختلفی در آن وجود دارند که هر یک استفاده و کاربرد ویژه‌ای دارند از جمله:

  • کتابخانه‌ها: اسناد مهم مربوط به دانشگاه و همچنین اسناد مهم شهر کینگستون در کتابخانه این دانشگاه بایگانی می‌شوند. این دانشگاه در مجموع دارای 6 کتابخانه در پردیس‌های مختلف است که بیش از 2.2 میلیون جلد کتاب فیزیکی و بیش از 400 هزار نسخه الکترونیکی کتاب را در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد. کتابخانه‌های دانشگاه کویین شامل کتابخانه آموزش، کتابخانه علوم بهداشتی براکن، کتابخانه حقوقی لدرمن، کتابخانه مهندسی، کتابخانه علوم انسانی و علوم اجتماعی استوفر و کتابخانه علوم پایه می‌شود.
  • موزه: یکی از با ارزش‌ترین قسمت‌های این دانشگاه مربوط به موزه زمین شناسی میلر است که از نظر علمی در سطح بالایی قرار دارد. این مجموعه شامل 865 فسیل و بیش از 10 هزار ماده معدنی می‌باشد و از این موزه هم برای انجام کارهای پژوهشی و هم برای اجرای تورهای سرگرمی استفاده می‌شود.
  • پردیس‌ها: پردیس اصلی دانشگاه کوئینز در شمال دریاچه اونتاریو واقع شده است و در مجاورت پارک شهر می‌باشد. در اطراف پردیس اصلی دانشگاه ساختمان‌های مسکونی قرار دارند که محل اقامت دانشجویان این دانشگاه هستند. 18 ساختمان در محوطه اصلی مربوط به اقامت دانشجویان هستند و باقی سازه‌ها محل استقرار دپارتمان‌ها و دانشکده‌های مختلف می‌باشند.
  • خوابگاه‌های دانشجویی: همانطور که در پاراگراف قبلی هم به آن اشاره کردیم ساختمان‌های زیادی برای اقامت دانشجویان غیربومی در محوطه این دانشگاه وجود دارند که فاصله آنها تا محل برگزاری کلاس دانشجویان تنها 10 دقیقه است. بزرگترین این ساختمان‌ها تالار ویکتوریا نام دارد که از قدیمی‌ترین ساختمان‌های محوطه است و معماری با شکوهی دارد. معمولا دانشجویان سال اول کارشناسی در این ساختمان اقامت داده می‌شوند. امکانات دیگری نیز از جمله سالن مطالعه، سالن غذاخوری، سالن‌های ورزشی، مراکز فرهنگی-تفریحی، کلوب‌ها و … در محوطه دانشگاه به چشم می‌خورند.

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  سخن پایانی

  دانشگاه کوئینز کانادا یکی از برترین دانشگاه‌های این کشور است که دارای رتبه QS جهانی 239 می‌باشد. این دانشگاه از نظر عملکرد علمی و پژوهشی در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و بسیاری از مشاهیر جهان از جمله ایلان ماسک در این دانشگاه تحصیل کرده‌اند. رقابت بر سر دریافت پذیرش از دانشگاه کویین در میان دانشجویان بین المللی بسیار بالاست به همین دلیل توصیه می‌کنیم اگر قصد اپلای برای این دانشگاه را دارید حتما با مشاوران موسسه میرداماد در ارتباط باشید تا راهنمایی‌های لازم برای موفقیت در اخذ پذیرش این دانشگاه را دریافت کنید.

  سوالات متداول

  آیا برای تحصیل در دانشگاه کوئینز کانادا به مدرک زبان نیاز است؟

  بله. تحصیل در این دانشگاه به مدرک آیلتس حداقل 6.5 و یا سابقه 3 سال تحصیل در یک موسسه انگلیسی زبان نیاز دارد.

  مهم ترین شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه Queen’s کدامند؟

  داشتن مدرک زبان، داشتن رزومه تحصیلی قوی و تمکن مالی کافی

  آیا تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در این دانشگاه امکان پذیر است؟

  بله. دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی می‌توانند برای دریافت پذیرش از دانشگاه کویین اپلای کنند.

  مقالات مرتبط

  ویزای تحصیلی کانادا

  ویزای تحصیلی کانادا

  در سال های اخیر کشور کانادا به یک مرکز جهانی برای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان برای ادامه تحصیلات عالی تبدیل شده است. دانشگاه های کانادا به دلیل کیفیت آموزش و شهریه مقرون به صرفه با بالاترین میزان رضایت...

  بورسیه پزشکی کانادا (تحصیل رایگان پزشکی در کانادا)

  بورسیه پزشکی کانادا (تحصیل رایگان پزشکی در کانادا)

  علوم پزشکی یکی از زمینه‌های جذاب تحصیلی است، اما هزینه‌های بالای آن موجب می‌شود که دسترسی به آن برای بسیاری از افراد دشوار باشد. شهریه‌های بالا در دانشگاه‌ها و دوره‌های مرتبط با پزشکی، به‌ویژه در کشورهایی مانند کانادا، موضوعی است...

  معرفی دانشگاه لاوال کانادا

  معرفی دانشگاه لاوال کانادا

  دانشگاه لاوال اولین دانشگاه فرانسوی زبان در آمریکای شمالی بوده است. در سال 1663 میسیونر فرانسوا د مونتمورنسی - لاوال، اولین اسقف فرانسه جدید، نخستین موسسه آموزشی مستعمره را تأسیس کرد: Séminaire de Québec. نزدیک به 200 سال بعد، در...

  دانشگاه دالهاوزی

  دانشگاه دالهاوزی

  دانشگاه دالهاوزی (Dalhousie University) که به آن دانشگاه دال نیز گفته می‌شود یکی از معتبرترین دانشگاه‌های تحقیقاتی کشور کانادا می‌باشد که در استان نوا اسکوشیا واقع شده است. این دانشگاه دارای رتبه 272 را در سطح بندی QS دارد و...

  تحصیل داروسازی در کانادا

  تحصیل داروسازی در کانادا

  کانادا یکی از بهترین گزینه های موجود برای تحصیل در رشته داروسازی است. دانشگاه‌های کانادا برنامه‌های داروسازی باکیفیتی ارائه می‌دهند که به دانشجویان امکان می‌دهد مهارت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک داروساز ماهر را کسب کنند. اگر علاقه‌مند به...

  لیست بهترین دانشگاه های کانادا

  لیست بهترین دانشگاه های کانادا

  کانادا دارای سیستم آموزش عالی بسیار معتبری است و دانشگاه های آن در بین بهترین دانشگاه های جهان قرار دارند. این دانشگاه ها فرصت های عالی برای تحصیل و تحقیق را برای دانشجویان از سراسر جهان فراهم می کنند. در...

  دانشگاه کوئینز کانادا

  دانشگاه کوئینز کانادا

  برای علاقه مندان به مهاجرت تحصیلی به کانادا که رزومه‌ی تحصیلی خوبی دارند، درس خواندن در دانشگاه کوئینز یکی از ایده آل‌ترین گزینه‌ها می‌باشد. این دانشگاه که در کینگستون (Kingstone) استان اونتاریو واقع شده است، از نظر معماری دارای فضایی...

  تحصیل دکتری در کانادا

  تحصیل دکتری در کانادا

  هر سال نزدیک به بیش از 7 هزار دانشجوی دکترا در کشورکانادا فارغ‌التحصیل می‌شوند. تحصیل دکتری در کانادا به هدف خیلی از دانشجویان بین‌المللی تبدیل شده است. در واقع، از سال 2002، فارغ‌التحصیلان دکترا در کشور در بالاترین سطح خود...

  دانشگاه مک گیل کانادا

  دانشگاه مک گیل کانادا

  دانشگاه مک گیل کانادا یکی از شناخته شده‌ترین دانشگاه‌های کشور کانادا است که دانشجویان بسیاری از سراسر جهان در آن به تحصیل مشغول هستند. در این دانشگاه بیش از 300 رشته آموزشی و تحقیقاتی تدریس می‌شود که از نظر کیفیت...

  بورسیه تحصیلی کانادا

  بورسیه تحصیلی کانادا

  کیفیت نظام آموزشی و امکانات تحصیلی مطلوب، تحصیل در کانادا را به آرزوی دانشجویان بین‌المللی تبدیل کرده است. البته، بسیاری از دانشجویان مستعد و باهوش به‌دلیل شهریه نسبتا بالای دانشگاه‌ها نمی‌توانند به این ارزو دست پیدا کنند. کارشناسان موسسه مهاجرتی...

  تحصیل در مدارس کانادا

  تحصیل در مدارس کانادا

  تحصیل در مدرسه های کانادا یکی از گزینه ‌های ارزشمند برای دانش‌ آموزان بین ‌المللی است. سیستم آموزشی کانادا با سازماندهی قوی و استانداردهای بالا شناخته می ‌شود و به دانش ‌آموزان فرصت‌ های یادگیری در سطح جهانی را ارائه...

  دانشگاه مک مستر کانادا

  دانشگاه مک مستر کانادا

  تحصیل در کانادا با توجه به سابقه درخشان دانشگاه های این کشور در زمینه کیفیت آموزش، تحقیق و توسعه همواره یکی از انتخاب های متقاضیان بین المللی بوده است. در واقع، اگر به دنبال مهاجرت به کانادا از طریق پذیرش...

  کار دانشجویی در کانادا

  کار دانشجویی در کانادا

  در کانادا، دانشجویان بین‌ المللی معمولا اجازه دارند تا حداکثر 20 ساعت در هفته در دوران تحصیل و تمام وقت در تعطیلات رسمی و تابستان کار کنند. این کارها می ‌توانند در پردیس های دانشگاه یا خارج از آن باشند....

  تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

  تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

  کانادا یکی از بهترین مکان ها برای تحصیل در جهان است! وجود دانشگاه های برتر، فرصت های عالی برای کار پس از تحصیل، کشف فرهنگ های جدید و لذت بردن از کیفیت بالای زندگی از مهم ترین دلایل این ادعا...

  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا

  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا

  کانادا یکی از محبوب ترین مقاصد جهان برای تحصیل کارشناسی ارشد دانشجویان بین المللی است. دلیل آن چیزی بالاتر از طبیعت منحصر به فرد و استانداردهای بالای زندگی است. دلیل این محبوبیت دانشگاه های درجه یک، کیفیت آموزشی بالا و...

  دانشگاه HEC مونترال کانادا

  دانشگاه HEC مونترال کانادا

  دانشگاه HEC مونترال کانادا یکی از بهترین موسسات آموزشی در رشته بازرگانی محسوب می‌شود که هر ساله افراد زیادی از سراسر جهان آرزو و درخواست پذیرش در آن را دارند. این دانشگاه در شهر مونترال کانادا در استان کبک واقع...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  اگر قصد تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 02188724227 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره...

  کالج های کانادا

  کالج های کانادا

  در صورتی که قصد اخذ پذیرش تحصیلی کالج های کانادا را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی کانادا، صفر تا صد امور پذیرش شما را...

  نظرات کاربران