مهاجرت کاری به کانادا

اگر قصد مهاجرت کاری به کانادا را دارید، می توانید با شماره 07191009294 تماس بگیرید. کارشناسان ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای کار کانادا، آماده ارائه خدمات ویزای کار این کشور از صفر تا صد به شما عزیزان می باشند. برای کار در کانادا می‌توانید از روش دریافت ویزای کاری کانادا و برنامه مهاجرت نیروی کار ماهر استفاده کنید. ویزا کاری کانادا در واقع مجوزی است که از طریق آن این امکان را دارید وارد کشور کانادا شده و در این کشور مشغول به کار و زندگی شوید. یکی از شروط مهم برای دریافت این ویزا دریافت یک جاب آفر یا پیشنهاد کاری از یک کارفرما در کانادا است. در کنار این شرط، مدارک و شرایط دیگری هم مورد نیاز است که در این مقاله به بررسی آنها می‌پردازیم. اگر مایلید تا اطلاعات بیشتر و کامل‌تری در خصوص مهاجرت کاری کانادا دریافت کنید، می‌توانید با موسسه مهاجرتی میرداماد تماس حاصل فرمایید. کارشناسان مجرب و وکلای ماهر ما در دفتر مهاجرتی میرداماد آماده پاسخگویی به پرسش‌های شما عزیزان و ارزیابی شرایط شما بر اساس جدیدترین قوانین مهاجرتی کانادا هستند.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294  بازار کار و مشاغل مورد نیاز کانادا

  اگر قصد مهاجرت به کانادا از طریق کار را دارید، اولین نکته‌ای که باید مورد بررسی قرار دهید مشاغل مورد نیاز در کانادا و وضعیت بازار کار این کشور است. کانادا یکی از کشورهای پیشرفته و توسعه‌یافته جهان است که از نظر صنعتی روز به روز رونق بیشتری پیدا می‌کند. از طرفی جمعیت کانادا نسبت به ظرفیت‌های اقتصادی و تجاری این کشور پایین است و به همین دلیل نیاز به نیروی کار ماهر برای در حرکت نگه داشتن چرخ اقتصاد این کشور به شدت بالا است. بنابراین اگر در کار خود مهارت داشته باشید، می‌توانید در کانادا شغلی متناسب با توانمندی‌هایتان پیدا کنید.

  اما افرادی که قصد دریافت ویزای کار در کشور کانادا را دارند باید مطمئن شوند شغل مورد نظر آنها در لیست طبقه‌بندی ملی مشاغل کانادا (National Occupational Classification) یا لیستNOC  قرار دارد. طبقه‌بندی ملی مشاغل کانادا حدود ۳۰،۰۰۰ عنوان شغلی را در ۵۰۰ گروه شغلی، ۶ سطح مهارتی و ۱۰ گروه شغلی بزرگ بر اساس وظایف و ماهیت شغل دسته‌بندی کرده است. همچنین با اطلاع از مشاغل مورد نیاز در کانادا می‌توانید برای آینده شغلی خود برنامه‌ریزی بهتری داشته باشید و مطمئن شوید که برای شغل شما امکان دریافت جاب آفر وجود دارد.

  لیست مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2023 در جدول زیر ارائه شده است. این نکته را باید در نظر بگیرید که لیست زیر شامل تمامی مشاغل مورد نیاز نیست و ممکن است مهارت شما نیز در کشور کانادا تقاضای زیادی داشته باشد. بنابراین توصیه می‌شود علاوه بر مطالعه سایت اداره مهاجرت کانادا از یک وکیل یا کارشناس مهاجرتی مجرب و آگاه هم مشاوره دریافت کنید.

  مشاغل مورد نیاز در کانادا
  پرستاردامپزشک
  داروسازتکنسین کامپیوتر
  مهندس مکانیکمهندس عمران
  جوشکارمهندس نرم افزار
  مهندس برقکارگر
  منشیمدیر پروژه
  مسئول پذیرشنماینده خدمات مشتریان
  مشاور مالیبرنامه نویس
  حسابدارفروشنده

  شرایط ویزای کاری کانادا

  مهاجرت کاری به کانادا شرایطی دارد که باید از آنها اطلاع کامل داشته باشید و بعد در پروسه اخذ اقامت کاری کانادا قدم بردارید. مهاجرت کاری از دو روش اصلی دریافت جاب آفر و برنامه اسکیل ورکر کانادا یا همان نیروی کار ماهر و روش‌های دیگری امکان‌پذیر است. بنابراین بر اساس اینکه ویزای کاری شما از چه نوعی است و روش مهاجرتی شما چگونه است، شرایط متفاوت است. اما شرایط عمومی ویزا کاری کانادا به شرح زیر است:

  شرایط ویزا کاری کانادا
  سن حداقل 18 سال
  مدرک تحصیلی حداقل دیپلم
  مدرک زبان آیلتس جنرال با حداقل نمره 6 یا7  CLB و یا مدرک زبان فرانسه با حداقل نمره NCLC 5
  سابقه کار مرتبط حداقل 1 سال
  گواهی تمکن مالی
  گواهی عدم سوء پیشینه

  انواع ویزای کاری کانادا کدام اند؟

  ویزای کار در کشور کانادا انواع مختلفی دارد و از روش‌های مختلف می‌توان این ویزا را دریافت کرد و اقامت کاری کشور کانادا را به صورت دائم و موقت به دست آورد. به طور کلی روش‌های اصلی دریافت ویزای کاری در کانادا عبارتند از:

  انواع ویزا کاری کانادا
  دریافت job offerبرنامه انتقال درون شرکتی ICT
  ویزای کار پس از تحصیل PGWPویزای خوداشتغالی
  ویزای کار استانی PNPبرنامه مهاجرتی فدرال
  ویزای کار پرستاران Caregiverویزای کار همراه یا اپن ورک پرمیت OWP

  در بین روش‌های بالا برنامه مهاجرتی فدرال، خود شامل دو زیرگروه برنامه نیروی کار ماهر یا اسکیل ورکر و برنامه اسکیل ترید است. همچنین برنامه استانی شامل تنوع بالایی از برنامه‌های ایالات مختلف کانادا است و ایرانیان می‌توانند بر اساس شرایط خود از طریق یکی از این برنامه‌ها اقامت کاری در کانادا را دریافت کنند.

  روش های اصلی مهاجرت کاری به کانادا

  مهاجرت کاری به کانادا از طریق برنامه فدرال

  مهاجرت به کانادا از طریق برنامه فدرال یکی از روش‌های دریافت ویزا کاری در کانادا است که از دو روش اسکیل ورکر فدرال FSWP و اسکیل ترید FSTP انجام می‌گیرد و یکی از برنامه‌های زیرمجموعه سیستم اکسپری اینتری (Express entry) است. اکسپرس اینتری یا ورود سریع یک سیستم آنلاین امتیازدهی است که از طریق آن نیروی کار متخصص و دارای مهارت می‌تواند ظرف مدت 6 ماه اقامت دائم کانادا را به دست بیاورد و بعد از آن در صورت داشتن شرایط کافی، شهروندی و تابعیت کانادا را دریافت کند.

  مهاجرت کاری از طریق اسکیل ورکر کانادا (Skilled Worker)

  نیروی کار ساده و متخصص می‌توانند از طریق برنامه اسکیل ورکر کانادا وارد این کشور شده و pr یا اقامت دائم کانادا را به دست بیاورند. این برنامه تحت پوشش سیستم اکسپرس اینتری قرار دارد و برای پذیرش در آن باید امتیاز لازم را در یک برنامه امتیازدهی شش‌گانه به دست بیاورید. علاوه بر این، داشتن شرایط عمومی اخذ ویزای کاری و داشتن حداقل 12 ماه سابقه شغلی برابر با 1560 ساعت به صورت تمام وقت یا نیمه وقت در طول 10 سال گذشته و در یکی از طبقات شغلی 0,1,2,3 در مشاغل NOC  نیز برای دریافت ویزای کار از طریق روش اسکیل ورکر مورد نیاز است.

  مهاجرت کاری به کشور کانادا از طریق اسکیل ترید کانادا (Skilled Trade)

  اسکیل ترید یا Federal Skill Trades program یکی دیگر از روش‌های مهاجرت کاری به کانادا است که مخصوص نیروهای کار و کارگران فنی است و افرادی که دارای سابقه کاری در یکی از مشاغل گروه B در لیست شغل‌های مورد نیاز در کانادا هستند، می‌توانند با این روش ویزا کاری کانادا را دریافت کنند. برای این منظور متقاضیان باید از طریق سیستم امتیازبندی اکسپرس اینتری اقدام کنند. حداقل شرایط لازم برای برنامه اسکیل ترید فدرال، داشتن نمره زبان آیلتس حداقل 5 و داشتن 2 سال سابقه کاری تمام وقت طی 5 سال گذشته است. علاوه بر این ارائه تمکن مالی لازم برای زندگی در کانادا نیز مورد نیاز است.

  علاوه بر کار در این کشور، شما می توانید اقدام به سرمایه گذاری در کانادا نمایید. کانادا به عنوان یک کشور پیشرفته و صنعتی می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد. در صورتی که علاقمند به سرمایه گذاری و راه اندازی کسب و کار در این کشور هستید می توانید با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی میرداماد تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

  جاب آفر کانادا  (Job Offer)

  جاب آفر کانادا در واقع همان پیشنهاد شغلی است که از طرف یک کارفرمای کانادایی برای شما ارسال می‌شود و شما می‌توانید با این پیشنهاد یا دعوتنامه کاری برای دریافت ویزای کاری کوتاه‌مدت و یک ساله کانادا اقدام کنید. همچنین می‌توانید این دعوتنامه را در سیستم اکسپرس اینتری وارد کنید و امتیاز خود را بالا ببرید. به این ترتیب به صورت مستقیم اقامت دائم کشور کانادا را دریافت خواهید کرد.

  افرادی که دارای سن 23 تا 45 سال هستند می‌توانند برای دریافت جاب آفر کانادا اقدام کنند. برای دریافت پیشنهاد شغلی باید ابتدا یک کارفرما و موقعیت شغلی مناسب پیدا کنید. برای این منظور می‌توانید از سایت‌های کاریابی کانادا استفاده کنید و یا اگر دوستان و اقوامی در کانادا دارید درخواست کنید تا در صورت پیدا کردن یک فرصت شغلی مناسب شما را معرفی کنند.

  برای دریافت ویزای کار کانادا از طریق جاب آفر باید تمکن مالی کافی برای زندگی در کانادا را ارائه کنید. همچنین حداقل نمره زبان آیلتس 6 مورد نیاز است. ویزای کار پرستاران، برنامه‌ های استانی کانادا مانند برنامه مناطق آتلانتیک، استان انتاریو و برنامه مناطق کم جمعیت کانادا از جمله روش‌هایی است که با دریافت جاب آفر می‌توانید اقامت دائم کانادا را به دست بیاورید.

  ویزای کار استانی کانادا  (PNP)

  استان‌های کانادا این اختیار را از طرف دولت فدرال کانادا دریافت کرده‌اند که بر اساس نیازهای خود اقدام به انتشار لیست مشاغل مورد نیاز و جذب نیروی کار ماهر کنند. معمولا برنامه های استانی کانادا نیز از طریق یک سیستم امتیازدهی توانایی و صلاحیت افراد را بررسی کرده و در صورت واجد شرایط بودن به آنها ویزای کاری کشور کانادا را اهدا می‌کنند. همچنین مهاجرت کاری کشور کانادا با ویزای کار استانی از طریق برنامه اکسپرس اینتری نیز ممکن است.

  از جمله ایالات کانادا که پذیرش نیروی کار از طریق برنامه‌های استانی را دارند می‌توان به استان‌های بریتیش کلمبیا، ساسکچوان، آلبرتا، مانیتوبا، نیوبرانزویک، نیوفانلند و لابرادور، قلمروهای شمال غربی، نوااسکوشیا، انتاریو، جزیره پرنس ادوارد و یوکان اشاره کرد. باید توجه داشته باشید که هر استان برای پذیرش متقاضیان شرایط خاص خود را دارد و باید این شرایط از طریق سایت اداره مهاجرت کانادا چک شود. همچنین شما عزیزان می‌توانید برای دریافت اطلاعات کامل و دقیق در خصوص نحوه دریافت جاب آفر کانادا و برنامه های استانی کانادا از کارشناسان و متخصصین مجرب و کارآزموده موسسه مهاجرتی میرداماد وقت مشاوره دریافت کنید. کارشناسان و وکلای ما در جلسه مشاوره شرایط شما را به طور کامل بررسی کرده و بهترین گزینه برای دریافت ویزای کار کانادا و یا سایر روش های مهاجرت به کانادا را به شما معرفی خواهند کرد.

   جاب آفر کانادا

  ویزای خود اشتغالی کانادا

  ویزای خود اشتغالی کانادا برای افرادی که در زمینه فرهنگی، ورزشی و هنری فعالیت دارند یا قصد ایجاد یک کسب و کار در کشور کانادا را دارند، روش بسیار مناسبی برای اخذ اقامت کانادا است. در این روش متقاضی نیازی به دریافت جاب آفر از یک کارفرما در کانادا ندارد و فقط باید افسر اداره مهاجرت را قانع کند که کسب و کار او از نظر اقتصادی برای کانادا مفید است و انگیزه و تخصص خود را در زمینه‌ای که در آن فعالیت دارد، اثبات کند. معمولا افرادی که قصد دارند در زمینه هنر یا ورزش ویزای خود اشتغالی دریافت کنند، باید دارای شهرت زیاد و جهانی باشند.

  از شرایط لازم برای دریافت ویزای خود اشتغالی می‌توان به داشتن حداقل 2 سال سابقه کار حرفه‌ای در رشته مورد نظر و یا کسب مدال‌های ورزشی در سطح جهانی، تمکن مالی کافی برای زندگی در کانادا، گواهی سلامت پزشکی و کسب امتیاز 35 از 100 در سیستم امتیازبندی این برنامه اشاره کرد. متقاضیان می‌توانند برای بررسی شرایط خود از پرسشنامه آنلاین در سایت اداره مهاجرت کانادا (IRCC) استفاده کنند. در صورتی که شرایط لازم را داشته باشید از طرف اداره مهاجرت کانادا فرم‌های ثبت‌نام و لیست مدارک لازم از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.

  ویزای کار بعد از تحصیل کانادا (PGWP)

  دانشجویان بین‌المللی که از دانشگاه‌های کانادا فارغ‌التحصیل شده باشند، می‌توانند تا 6 ماه بعد از اتمام تحصیل در کانادا بمانند و به دنبال شغلی مرتبط با رشته تحصیلی خود باشند. در صورتی که دانشجویان موفق به پیدا کردن کار شوند می‌توانند برای ویزای کار بعد از تحصیل در کانادا یا Post Graduate Work Permit اقدام کنند. این ویزا یک ویزای موقت 3 ساله است که قابل تمدید است. دانشجویان بعد از 5 سال کار و زندگی در کانادا می‌توانند برای تبدیل ویزای کار به اقامت دائم کانادا از طریق برنامه اکسپرس اینتری یا برنامه‌های دیگر اقدام کنند و به راحتی اقامت دائم خود را اخذ کنند؛ چرا که به دلیل تحصیل و کار کردن در کانادا امتیاز بالایی دریافت خواهند کرد.

  برنامه انتقال درون شرکتی ICT کانادا

  برنامه ICT کانادا یکی دیگر از روش‌های اخذ ویزای کاری کشور کانادا است که برای انتقال نیروهای متخصص و مدیران ارشد از شعبه یک شرکت خارج از کانادا به شعبه شرکت درون کشور کانادا ایجاد شده است. این برنامه به مدیران و نیروهای ماهر یک شرکت اجازه می‌دهد که بدون محدودیت سنی و بدون نیاز به مدرک زبان و مجوز LMIA از طریق انتقال کسب و کار به طور موقت وارد کانادا شوند و پس از یک سال می‌توانند اقامت موقت خود را به اقامت دائم و حتی تابعیت کانادا تبدیل کنند.

  این ویزا برای کارکنان رده بالای شرکت‌های بین‌المللی که دارای شعبه در کانادا هستند و یا قصد دارند یک شعبه از بیزینس خود در کانادا راه‌اندازی کنند، صادر می‌شود. از مهمترین مزایای این روش امکان به همراه بردن خانواده، اجازه کار همسر در کانادا و امکان تحصیل فرزندان به صورت رایگان در مدارس کانادا می‌توان اشاره کرد.

  البته برای اخذ ویزای ICT کانادا هم شرکت مورد نظر و هم کارکنان شرکت که متقاضی دریافت این ویزا هستند، باید دارای شرایطی باشند. از جمله اینکه شرکت باید حداقل یک سال سابقه فعالیت داشته و منابع مالی و درآمد کافی داشته باشد. همچنین کارکنان و مدیرانی که تقاضای دریافت ویزای ICT را دارند باید حداقل 12 ماه در یکی از نقش‌های مدیر ارشد، مدیر عامل و نیروی متخصص به صورت تمام وقت در شرکت کار کرده باشند.

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  هزینه ویزای کار کانادا

  هزینه ویزا کاری به کانادا یکی از سوالات مهم و پرتکرار در بین متقاضیان است. از آنجایی که انواع مختلف ویزا برای اقامت کاری در کانادا وجود دارد، هزینه هر ویزا با توجه به نوع آن متفاوت خواهد بود. همچنین علاوه بر هزینه ویزا هزینه‌های دیگری مانند هزینه بررسی مدارک، هزینه آماده‌سازی مدارک و ترجمه، دستمزد وکیل مهاجرتی و پیگیری پرونده در صورت لزوم و … نیز وجود دارد که بر اساس شرایط شما تعیین می‌شود. بنابراین حتما این هزینه‌ها را با وکیل مهاجرتی خود چک کنید. اما هزینه‌های کلی ویزا کار کانادا در جدول زیر ارائه شده است:

  هزینه ویزا کاری کانادا
  ورک پرمیت155 دلار
  ویزای ICT155 دلار
  ویزای PGWP155 دلار
  ویزای خود اشتغالی و برنامه استانی1,365 دلار
  ویزای FSW1,365 دلار
  ویزای FST1,365 دلار
  ویزای کار پرستاران خانگی577 دلار

  مدارک لازم برای ویزای کاری کانادا

  مدارک مورد نیاز برای ویزای کاری کشور کانادا نیز مانند هزینه‌ها بسته به روش مهاجرتی شما متفاوت است. اما معمولا مدارک زیر برای مهاجرت کاری به کانادا در سفارت این کشور از شما درخواست می‌شود:

  • اسکن پاسپورت با اعتبار بیش از ۶ ماه
  • نامه جاب آفر و قرارداد کاری کارفرما (برای ویزاهای کاری که نیاز به جاب آفر دارند)
  • تاییدیه LMIA برای جاب آفرهای نیازمند به تأییدیه
  • گواهی ها و مدارک دوره های گذرانده شده
  • دو قطعه عکس ۳.۵ در ۴.۵
  • گواهی عدم سوء پیشینه
  • آزمایشات پزشکی (در صورت لزوم)
  • ارائه سند ازدواج (در صورت وجود)
  • ارائه مدارک مالی
  • ارائه سوابق کاری
  • ارائه مدارک تحصیلی
  • ارائه مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی (در صورتی که شرط لازم برای دریافت جاب آفر بوده است)

  لازم به ذکر است که تمامی این مدارک باید به زبان انگلیسی یا فرانسوی ترجمه شوند.

  مهاجرت کاری به کانادا با موسسه مهاجرتی میرداماد

  پروسه دریافت ویزای کاری کشور کانادا با توجه به شرایط شما ممکن است پیچیدگی‌هایی داشته باشد و نیازمند آماده کردن مدارک به صورت دقیق و صحیح است. از همین رو پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از هرگونه اشتباه در مسیر مهاجرت خود از کارشناسان و وکلای موسسه مهاجرتی میرداماد کمک بگیرید. وکلای ما با سال‌ها تجربه در زمینه اعزام دانشجو به کانادا، اخذ جاب آفر و ویزای کار در کانادا و سایر روش‌های اخذ اقامت کانادا شرایط شما را به دقت بررسی کرده و در آماده‌سازی مدارک کنار شما خواهند بود و پرونده شما را تا زمان دریافت ویزا مدیریت خواهند کرد.

  سخن پایانی

  در این مقاله شرایط و هزینه‌های دریافت ویزای کاری کانادا را مورد بررسی قرار دادیم و انواع روش‌های ممکن برای کار در کشور کانادا را ارائه کردیم که امیدواریم مورد استفاده شما عزیزان قرار گرفته باشد. کشور کانادا فرصت‌های شغلی بسیار خوبی برای مهاجران و افراد خارجی در نظر گرفته است که با بررسی این فرصت‌ها، آماده کردن مدارک لازم و ارسال درخواست خود برای اخذ ویزا می‌توانید اقامت کانادا از طریق کار را به دست بیاورید. اگر نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر یک از روش‌های دریافت ویزای کار کانادا دارید، می‌توانید با کارشناسان موسسه مهاجرتی میرداماد تماس حاصل فرمایید.

  سوالات متداول

  آیا امکان اخذ ویزای کار کانادا بدون مدرک زبان وجود دارد؟

  بله امکان اخذ ویزا بدون مدرک زبان در بعضی روش‌ها ممکن است. اما اگر ویزای شما نیازمند به دریافت جاب آفر باشد، معمولا کارفرمایان کانادایی تقاضای مدرک زبان می‌کنند. همچنین برنامه‌های فدرال یا استانی نیاز به مدرک زبان دارند.

  شرایط سنی برای دریافت ویزای کار کشور کانادا چگونه است؟

  با توجه به اینکه از چه روشی برای دریافت ویزا استفاده می‌کنید میزان تمکن مالی لازم متفاوت خواهد بود. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات دقیق‌تر به سایت اداره مهاجرت کشور کانادا یا به یک وکیل مراجعه کنید.

  مبلغ تمکن مالی برای دریافت ویزا کار کشور کانادا چقدر است؟

  با توجه به اینکه از چه روشی برای دریافت ویزا استفاده می‌کنید میزان تمکن مالی لازم متفاوت خواهد بود. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات دقیق‌تر به سایت اداره مهاجرت کشور کانادا یا به یک وکیل مراجعه کنید.

  آیا بدون سابقه کار امکان مهاجرت از طریق کار به کانادا وجود دارد؟

  برای مهاجرت کاری به کشور کانادا داشتن حداقل یک سال سابقه کار الزامی است.

  ویزای کاری کشور کانادا معمولا چند ساله است؟

  ویزای کاری یک اقامت موقت 1 تا 2 ساله است که برای 4 تا 5 سال قابل تمدید است و بعد از آن باید برای اقامت دائم کانادا اقدام کنید و یا از کانادا خارج شوید.

  مقالات مرتبط

  سایت های کاریابی در کانادا

  سایت های کاریابی در کانادا

  سایت ‌های کاریابی در کانادا ابزاری بی‌نظیر برای افرادی هستند که قصد یافتن یک شغل عالی در این کشور دارند این سایت‌ها، از جمله منابع اصلی برای جستجوی شغل، ارسال رزومه و برقراری ارتباط با کارفرمایان نیز محسوب می‌شوند. این...

  بازنشستگی در کانادا (میزان حقوق + سن+ قوانین)

  بازنشستگی در کانادا (میزان حقوق + سن+ قوانین)

  بازنشستگی نقطه عطف مهمی در زندگی فرد است که باید مترادف با گذار از سبک زندگی متمرکز بر شغل به مرحله آرامش، فراغت و رضایت شخصی باشد. بازنشستگی در کانادا با مجموعه‌ای از قوانین، مزایا و ملاحظات منحصر به فرد...

  حقوق کارگری در کانادا

  حقوق کارگری در کانادا

  آشنایی با حقوق کارگران در کانادا برای متقاضیان ایرانی بدون مهارت کاری که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، بسیار قابل توجه است. زیرا کانادا همچنان به عنوان اولین مقصد مهاجرت کاری و تحصیلی متقاضیان ایرانی محسوب می شود....

  حقوق و مزایای کار در کانادا

  حقوق و مزایای کار در کانادا

  حقوق و مزایای کار در کانادا بر اساس عواملی مانند نوع شغل، محل کار، صنعت و سطح تجربه می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. عوامل متعددی از قبیل میزان حقوق، حداقل دستمزد، مزایای شغلی، مالیات، هزینه های زندگی...

  اسکیل ورکر کانادا

  اسکیل ورکر کانادا

  فرصت های شغلی نامحدود، کانادا را به یک مقصد امن برای دستیابی به اهداف شغلی تبدیل کرده است. کانادا از اهمیت نیروی های کار ماهر خارجی  برای ادامه رشد اقتصادی خود آگاه است، از همین رو هر ساله حدود نیم...

  مشاغل مورد نیاز کانادا

  مشاغل مورد نیاز کانادا

  ناک NOC کانادا چیست؟ ناک NOC یا طبقه بندی ملی مشاغل کانادا National Occupational Classification سیستم طبقه بندی مشاغل مورد نیاز کانادا است. این سیستم شغل های مورد نیاز کشور کانادا را بر اساس میزان کمبود در کشور، میزان نیروی...