دانشگاه آلبرتا University of Alberta

دانشگاه آلبرتا (U of A) یکی از پنج دانشگاه برتر کانادا است و در لیست 100 مؤسسه برتر جهان قرار دارد، زیرا یک مؤسسه بزرگ، همه جانبه و الهام بخش است. این دانشگاه همیشه در تلاش است تا یک تجربه دانشجویی توانمند ایجاد کند و افراد را به این توانایی برساند که پس از فارغ التحصیلی، تغییرات مثبتی در جهان ایجاد کنند. U of A یکی از بالاترین نرخ اشتغال فارغ التحصیلان را در کانادا دارد. خوب است بدانید که استان آلبرتا هم بالاترین میانگین حقوق را در این کشور ارائه می‌دهد. برای آشنایی بیشتر با این مرکز آموزشی معتبر، همراه مشاوران مؤسسه مهاجرتی میرداماد باشید.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  کلیاتی درباره دانشگاه آلبرتا

  در میان دانشگاه های کانادا، دانشگاه Alberta یکی از مؤسسات دولتی است که در سال 1908 تأسیس شده است. این دانشگاه در استان آلبرتا (غرب کانادا) قرار دارد و حدود 80 درصد از دانشجویان آن در مقطع کارشناسی تحصیل می‌کنند. آلبرتا از پنج پردیس تشکیل شده که چهار پردیس آن در شهر ادمونتون هستند.

  این دانشگاه در رشته‌های مختلفی مانند هنر، تجارت، مهندسی و پزشکی سیستم مناسبی را برای تحصیل ارائه می‌کند. انگلیسی زبان اصلی آموزش در آلبرتا است، به استثنای پردیس سن ژان دانشگاه که زبان فرانسوی را مد نظر دارد. همچنین بیش از 20 درصد دانشجویان این دانشگاه بین المللی هستند و هزینه‌های تحصیل برای این دانشجویان بیشتر است.

  تقویم تحصیلی دانشگاه از ترم‌های پاییز و زمستان و همچنین ترم‌های کوتاه و اختیاری بهار و تابستان تشکیل شده است. خوابگاه دانشگاه برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد در ادمونتون و پردیس آگوستانا در دسترس است. آلبرتا به مؤسسات تحقیقاتی بزرگی مانند مؤسسه ملی چند رشته‌ای فناوری نانو وابسته است. همچنین دانشگاه آلبرتا دارای بیش از 400 قرارداد تحقیق، تدریس و تبادل با مدارس و سازمان‌های دیگر در سراسر جهان مانند دانشگاه مونیخ در آلمان و دانشگاه استرالیای غربی است.

  تعداد کل دانشجویان32338 نفر
  تعداد دانشجویان بین المللی9106 نفر
  تعداد کل هیئت علمی1497 نفر
  تعداد پرسنل بین المللی501 نفر
  تعداد مدارک اعطا شده در مقطع کارشناسی5474
  تعداد مدرک دکتری اعطا شده996
  تعداد کارکنان پژوهشی837 نفر
  تعداد دانشجویان جدید در مقطع کارشناسی6107 نفر
  تعداد دانشجویان جدیدالورود دکتری973 نفر

  دانشکده های دانشگاه آلبرتا

  با دریافت ویزای تحصیلی کانادا می‌توانید در یکی از دانشکده‌های این دانشگاه تحصیل کنید. به یاد داشته باشید که «پردیس شمالی آلبرتا» طرفداران بیشتری دارد. این پردیس از خیابان 116 در غرب تا خیابان 110 در شرق و از رودخانه ساسکاچوان شمالی تا خیابان دانشگاه امتداد دارد. محوطه دانشگاه توسط محله‌های پارک ویندزور، بلگراویا، مک کرنان و گارنو احاطه شده است.

  اولین ساختمان در این پردیس تالار آتاباسکا است در سال 1911 ساخته شد و نه تنها به عنوان محل سکونت کارکنان و دانشجویان شناخته می‌شود، بلکه کلاس‌های درس، آزمایشگاه‌ها، کتابخانه، سالن ورزشی و دفاتر اداری را نیز در خود جای داده است.

  پردیس سن ژان هم دانشکده دیگری است که در سال 1908 تأسیس و در سال 1963 به دانشگاه U of A وابسته شده است. این پردیس هم در منطقه بانی دون واقع شده و یک مؤسسه آموزشی فرانسوی زبان است. Campus Saint-Jean به عنوان یک مؤسسه تحقیقاتی در زمینه‌های علم، هنر، علوم اجتماعی، آموزش و آموزش زبان تثبیت شده است.

  دانشگاه آلبرتا به دلیل وجود پردیس‌های زیر هم مورد توجه است:

  پردیس آگوستانا (کالج لوتری کامروز سابق)تقریبا یک ساعت دورتر از ادمونتون در شهر روستایی کامروز واقع شده است. حدود 1000 دانشجو در پردیس آگوستانا روی رشته‌های هنر و علوم آزاد متمرکز هستند.
  پردیس جنوبیمحل برخی از بهترین تحقیقات کشاورزی و امکانات آموزشی در آمریکای شمالی برای درک متابولیسم حیوانات، محصولات زراعی، لبنیات، طیور و خوک، علاوه بر کشف مواد غذایی کشاورزی است.
  اینترپرایز اسکوئرمرکزی برای ارتباط اجتماعی است که تحقیق، یادگیری و مشارکت را تقویت می‌کند.

  رنکینگ دانشگاه آلبرتا

  بررسی رنکینگ دانشگاه، یکی از مسائل مهم زمان تحصیل در کانادا است. برای آگاهی از این مورد به یاد داشته باشید که آلبرتا در رتبه‌بندی آکادمیک دانشگاه‌های جهان که توسط دانشگاه شانگهای جیائو تونگ منتشر می‌شود، رتبه 91 را کسب کرده است. همچنین بر اساس بررسی‌های دانشجویان در Studyportals، دارای امتیاز کلی 4.1 ستاره است.

  رتبه بندی علمی دانشگاه‌های جهان (توسط دانشگاه جیائو تونگ شانگهای)  رتبه 91: در سال 2024 رتبه 92: در سال 2023 رتبه 101: در سال 2022
  رتبه بندی دانشگاه‌های جهان (توسط Times Higher Education)رتبه 109: در سال 2024 رتبه 118: در سال 2023 رتبه 125: در سال 2022
  رتبه بندی دانشگاه‌های جهانی QS (توسط دانشگاه‌های برتر)رتبه 111: در سال 2024 رتبه 110: در سال 2023 رتبه 126: در سال 2022
  بهترین رتبه بندی دانشگاه‌های جهانی (توسط US News & World Report)_ : در سال 2024 رتبه 136: در سال 2023 رتبه 135: در سال 2022
  رتبه بندی دانشگاه U of A

  همچنین رتبه بندی دانشگاه به صورت موضوعی هم به ترتیب زیر است:

  در علوم کشاورزی​​52
  در هوش مصنوعی152
  در هنر و علوم انسانی75
  در زیست شناسی و بیوشیمی130
  در بیوتکنولوژی و میکروبیولوژی کاربردی55
  در سیستم‌های قلبی و عروقی213
  در زیست شناسی سلولی111
  در مهندسی شیمی153
  در شیمی169
  در مهندسی عمران83
  در پزشکی بالینی100
  در علوم کامپیوتر102
  در اقتصاد و تجارت89
  در مهندسی برق و الکترونیک128
  در غدد درون ریز و متابولیسم136
  در انرژی و سوخت85
  در میکروبیولوژی269

  پذیرش کارشناسی دانشگاه آلبرتا

  برای تحصیل کارشناسی در کانادا معدل شما در دو سال آخر دبیرستان باید بین 80-85 باشد. همچنین باید نمره آیلتس 6.5 داشته باشید یا حداقل 90 را از تافل iBT کسب کرده باشید (با حداقل نمره 21 برای هر بخش). احتمالا لازم است برای پذیرش در دانشگاه آلبرتا، الزامات دوره و فعالیت‌های فوق برنامه‌ای که در آن شرکت کرده‌اید را هم ارسال کنید. همچنین برای برنامه‌های تحصیلات تکمیلی (ارشد) تمامی مدارک زیر الزامی هستند:

  • گذرنامه
  • رزومه
  • ریز نمرات دیپلم
  • انگیزه نامه
  • نامه‌های مرجع
  • نتایج آزمون GRE-GMAT (الزامات نتایج بسته به بخش متفاوت است)
  • نمره 6.5 یا 7 در آزمون آیلتس یا میانگین نمرات بالای 100 در آزمون تافل
  • معدل کارشناسی حداقل 3.0
  • اگر به رشته‌های MBA علاقه مند هستید، حداقل 2 سال سابقه کار الزامی است.

  به یاد داشته باشید که برای ارسال درخواست خود باید مبلغی معادل 125 دلار کانادا (برای متقاضیان جدید دانشگاه) یا 75 دلار کانادا (برای دانشجویان فعلی یا سابق) پرداخت کنید. این هزینه درخواست در همه دانشگاه‌ها غیر قابل استرداد است. لطفا توجه داشته باشید هزینه درخواست برای برنامه‌های مختلف متفاوت خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر، لطفا وب سایت دانشگاه را بررسی کنید تا الزامات رشته خود را ببینید.

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  پذیرش دکتری دانشگاه آلبرتا

  دانشگاه U of A شرایط تحصیل دکتری در کانادا را هم برای علاقه مندان فراهم کرده است. برای پذیرش در مقطع دکتری این دانشگاه، باید دارای معدل حداقل 15 از 20 در مقطع فوق لیسانس باشید. همچنین باید یکی از مدارک زبان آیلتس با نمره 7.0 (حداقل نمره 6.0 در هر مهارت)، تافل با نمره 92 (حداقل نمره 21 در هر مهارت) یا PTE با نمره 61 را داشته باشید.

  البته برای رشته‌هایی مانند آموزش، هنر، روان‌شناسی و بیزینس به نمره زبان بالاتری نیاز دارید. همچنین برخی رشته‌ها به مدارک GRE یا GMAT نیاز خواهند داشت. برای ارائه درخواست، شما باید مدارک زیر را هم به دانشگاه آلبرتا ارائه کنید:

  1. اسکن ترجمه شده مدرک و ریز نمرات فوق لیسانس
  2. تعیین استاد راهنما
  3. سه توصیه نامه
  4. اثبات انجام پروژه‌های تحقیقاتی
  5. چکیده پایان نامه ارشد
  6. یک یا چند مقاله پژوهشی چاپ شده در ژورنال‌های معتبر
  7. پروپوزال تحقیقاتی (در صورت لزوم)
  8. اسکن پاسپورت معتبر
  9. رزومه و انگیزه نامه
  تحصیل در دانشگاه U of A با بهترین شرایط

  خوابگاه های دانشگاه آلبرتا

  دانشگاه U of A برای دانشجویانی که این مؤسسه را انتخاب می‌کنند، دو گزینه مناسب برای زندگی دانشجویی ارائه می‌دهد. اینها عبارت‌اند از:

  • اقامت در خوابگاه‌ها 
  • اقامت در خانه‌های مشترک که چند دانشجو در آن زندگی می‌کنند.

  مراکز اقامتی زیادی برای دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد طراحی شده است. به ویژه، خوابگاه‌های مستقر در داخل دانشگاه برای دانشجویان جدیدالورود که ترجیح می‌دهند سال‌های اول مهاجرت خود را راحت‌تر بگذرانند و با منطقه و دانشگاه سازگار شوند.

  با این روش زندگی رفت و آمد کوتاه‌تر است، زیرا هر دو نوع محل اقامت در نزدیکی دانشگاه قرار دارند. هزینه‌های اقامت در خانه‌های دانشجویی مشترک بسته به شرایط و کیفیت خانه سالانه بین 4000 تا 9000 دلار کانادا متغیر است. در حالی که اقامت در خوابگاه بسته به ویژگی‌های و اتاق انتخابی بین 8000 تا 15000 دلار کانادا تعیین شده است.

  شهریه دانشگاه آلبرتا

  آلبرتا، هر دانشجویی که به دنبال تحصیل پزشکی در کانادا است، برنامه‌ای کاربردی ارائه می‌دهد. البته این مجموعه امکان رشد در رشته‌های دیگر را هم فراهم کرده است. این دانشگاه دارای هزینه‌های مشخص برای هر برنامه تحصیلی است که بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند. هزینه برنامه‌های کارشناسی بین 27000 تا 32000 دلار کانادا متغیر است. هزینه برنامه‌های کارشناسی ارشد دانشگاه آلبرتا هم از 15000 تا 32000 دلار کانادا تعیین می‌شوند.

  این قیمت‌ها حداقل و حداکثر میزان شهریه هستند که بسته به گروه و رشته مورد نظر متفاوت خواهند بود. برای اطلاع از هزینه‌های درخواست و ثبت نام برای دپارتمان خود و برنامه ریزی بهتر در طول فرایند درخواست، می‌توانید به جدول زیر نگاهی داشته باشید. همه مبالغ به دلار کانادا محاسبه شده‌اند.

  هزینه درخواست125 دلار
  ودیعه شهریه500 دلار
  مطالعات محیطی32000 دلار
  مطالعات کشاورزی​​32000 دلار
  مدیریت بازرگانی30000 دلار
  بازرگانی38000 دلار
  مهندسی شیمی43000 دلار
  مهندسی عمران43000 دلار
  مهندسی کامپیوتر43000 دلار
  مهندسی برق43000 دلار
  مهندسی مکانیک43000 دلار
  تفریح، ورزش و گردشگری32000 دلار
  حرکت شناسی32000 دلار
  دکتر حقوقی (مدرک تحصیلی حقوق)52000 دلار
  بهداشت دهان و دندان37000 دلار
  پرستاری30000 دلار
  داروسازی55000 دلار
  آموزش معلمی برای دوره ابتدایی30000 دلار
  آموزش معلمی برای دوره متوسطه30000 دلار

  بورسیه‌ های دانشگاه آلبرتا

  اگر به دنبال بورسیه تحصیلی کانادا هستید، به یاد بسپارید که لیست بورسیه‌های آلبرتا برای سال تحصیلی 2024-25 عبارتند از:

  • بورسیه‌های بین المللی در مقطع کارشناسی
  • بورسیه پذیرش بین المللی
  • بورسیه تعالی منطقه‌ای
  • بورسیه استاندارد طلایی
  • بورسیه تمایز بین المللی رئیس جمهور
  • بورسیه بین المللی لیدر
  • بورسیه لیسانس May Quon
  • بورسیه جهانی شهروندی آلبرتا برای دانشجویان بین المللی دارای دیپلم IB

  همچنین دانشگاه آلبرتا انواع بورسیه‌های انتقال بین المللی را برای دانشجویانی که وارد دوره ارشد می‌شوند ارائه می‌دهد. این بورسیه‌ها کمک‌های مالی ارزشمندی را برای حمایت از دانشجویان در روند تحصیلی خود در نظر دارند و محیط آموزشی متنوع و فراگیر را در دانشگاه ایجاد می‌کنند. بورسیه‌های تحصیلات تکمیلی بین المللی این دانشگاه را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

  جوایز ویژه دپارتمان بورسیه استخدامی فارغ التحصیلان دانشگاه
  بورسیه تحصیلی ورودی دانشگاه بورسیه تحصیلی تکمیلی دانشگاه
  جایزه کنفرانس آنلاین دانشجویان فارغ التحصیل FGSR بورسیه تحصیلی جذب دانشجوی کارشناسی ارشد
  بورسیه‌های Killam Trust جایزه فارغ التحصیلی یادبود اندرو استوارت
  بورسیه‌های تحصیلات تکمیلی Tri-Council کانادا بورسیه‌های مسابقات آزاد
  بورسیه تحصیلی عالی آلبرتا (AGES) بورسیه تحصیلی مکنزی کینگ
  بورسیه رهبری دکتر گری مک فرسون جوایز تکمیل پایان نامه

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  لیست رشته های دانشگاه آلبرتا

  کارشناسیکارشناسی ارشددکتری
  مدیریت تجارت غذا مدیریت تجارت کشاورزی اقتصاد کشاورزی و منابع طبیعی علوم حیوانات مطالعات زیست محیطی گروه زبان و هنر تاریخ باستان و قرون وسطی ادبیات و زبان چینی زبان اسپانیایی و فرانسوی ترکیبی زبان اسکاندیناوی و آلمانی ترکیبی زبان روسی و اوکراینی ترکیبی زبان هلندی و روسی ترکیبی مطالعات فیلم علوم زراعت و اصلاح نباتات سیستم‌های کشاورزی پایدارعلوم کشاورز، غذا و تغذیه موسیقی مطالعات بومی عصب شناسی پرستاری مهندسی پزشکی MBA مطالعات کانادایی زنان و زایمان علوم زیستی زیست سلولی کار درمانی تومور شناسی چشم پزشکی طب اطفال داروشناسی انسان شناسیجامعه شناسی جراحی پزشکی توان‌بخشی مطالعات دینی منابع تجدید پذیر جامعه شناسی محیط زیست و اقتصاد منابع بهداشت موسیقی عصب شناسی پرستاری تومور شناسی چشم پزشکی پزشکی اطفال دندانپزشکی درام علوم جوی و زمین

  مزیت‌های تحصیل در دانشگاه آلبرتا

  هر دانشجو در دانشگاه آلبرتا حق دارد از منابع بهداشتی رایگان و محرمانه استفاده کند تا در محیطی که برای مراقبت از او اهمیت قائل است، رشد کند. این امر به ویژه برای دانشجویان بین‌المللی که تازه وارد این مکان و سیستم شده‌اند، بسیار مهم است. بنابراین زمانی که بتوانید امکانات مراقبت‌های بهداشتی بهتری را در محوطه دانشگاه دریافت کنید، از زندگی دانشجویی خود لذت خواهید برد. مراقبت‌های بهداشت روانی، ایمن سازی، مشاوره و جلسات درمانی در محوطه دانشگاه برای حمایت از رفاه عاطفی و روانی دانشجویان در دسترس است. خدمات مشاوره دانشگاه برای طیف گسترده‌ای از نگرانی‌های سلامت روان، از جمله استرس، اضطراب، افسردگی، روابط و چالش‌های تحصیلی، پشتیبانی و راهنمایی محرمانه ارائه می‌دهد.

  چرا تحصیل در دانشگاه U of A را پیشنهاد می‌کنیم؟

  همچنین مهاجرت به کانادا و تحصیل در این دانشگاه به دلیل فرصت‌های یادگیری بسیار فراتر از کلاس درس محبوب شده است. U of A، از طریق توافقات خود با دانشگاه‌های سراسر جهان، به دانشجویان اجازه می‌دهد تا در سطح جهانی رشد کنند. از یادگیری پرتغالی در برزیل گرفته تا تحصیل در رشته سیاست در لیل و تحصیل در مورد نقش رسانه در آلمان، گزینه‌های تحصیل در خارج از کشور در U of A می‌تواند شما را در سطوح مختلف رشد دهد.

  این دانشگاه همچنین فرصت‌های کارآموزی بین المللی را تسهیل می‌کند تا تجربه کاری عملی را در یک محیط جهانی به دانشجویان ارائه دهد. U of A امکان تبادل تحقیقاتی با مؤسسات همکار در سراسر جهان را فراهم می‌کند. این امر برای دانشجویان علاقه مند به تحقیقات آکادمیک بسیار مهم است؛ زیرا آنها را قادر می‌سازد با دانشمندان بزرگی همکاری کنند.

  دانشگاه آلبرتا، همواره در بین دانشگاه‌های برتر کانادا و جهان قرار دارد. چندین سیستم رتبه‌بندی برجسته به طور مداوم آلبرتا را در جایگاه بالایی قرار داده‌اند و نقاط قوت آن را در رشته‌های مختلف، حوزه‌های مطالعاتی و قابلیت‌های تحقیقاتی برجسته می‌کنند.

  سخن پایانی

  در مجموع دانشگاه U of A در رتبه بندی اشتغال فارغ التحصیلان در بین پنج دانشگاه برتر کانادا قرار دارد. به این معنی که فرصت‌های زیادی برای پیشرفت شغلی به دانشجویان ارائه می‌دهد. شانس ایجاد یک رزومه قوی با کارآموزی، اخذ مشاوره شغلی، جدای از تلاش در بخش غیرانتفاعی از طریق آموزش خدمات اجتماعی (CSL)، تنها برخی از مزایای تحصیل در U of A هستند. افراد می‌توانند در خارج از کلاس‌های درس خود هم مشغول یادگیری باشند و با حضور در کلاس یا گذراندن ترم‌های تحصیلی، همچنان برای مدرک خود امتیاز کسب کنند. ضمنا اگر بتوانید بیش از یک دوره CSL را بگذرانید، می‌توانید گواهی مشارکت در جامعه و یادگیری خدمات را به مدرک خود اضافه کنید.

  اگر شما هم می‌خواهید آموزش باکیفیت و شایسته دریافت کنید، تمام سوالات خود را از مشاوران مؤسسه مهاجرتی میرداماد بپرسید و مسیر جدیدی به زندگی خود بدهید. ما در کنار شما هستیم تا تمامی اطلاعات لازم برای پذیرش در این دانشگاه را به دست آورده و آینده شغلی خود را با تحصیلات در سطح حرفه‌ای، تضمین کنید.

  سوالات متداول

  ددلاین دانشگاه آلبرتا برای پذیرش دانشجویان چگونه است؟

  1 ژوئیه برای پذیرش سپتامبر (سالانه)، 1 نوامبر برای پذیرش ژانویه (سالانه)، 1 مارس برای پذیرش ماه مه (سالانه) و 1 مه برای پذیرش جولای (سالانه).

  بهترین رشته‌های تحصیلی این دانشگاه کدام‌اند؟

  رشته‌هایی از جمله ورزش، زمین شناسی، مهندسی نفت و پرستاری با کیفیت عالی تدریس می‌شوند و همگی در بین 10 رشته برتر جهان قرار دارند.

  امکان دریافت بورسیه تحصیلی در این دانشگاه کانادا وجود دارد؟

  بله. این دانشگاه هر سال مبلغ 25 میلیون دلار را برای بورسیه‌ها اختصاص می‌دهد، به همین دلیل دانشجویان برتر فرصت خوبی برای دریافت کمک هزینه تحصیلی دارند.

  مقالات مرتبط

  دانشگاه بریتیش کلمبیا

  دانشگاه بریتیش کلمبیا

  دانشگاه بریتیش کلمبیا، یکی از مقاصد برجسته برای دانشجویان بین‌المللی است. زیرا با ارائه برنامه‌های تحصیلی بی‌نظیر، فضای آموزشی پویا و فراهم کردن فرصت‌های تحصیلی و پژوهشی منحصر به فرد، جذابیت بالایی برای افراد دارد. این دانشگاه به عنوان یک...

  دانشگاه آلبرتا University of Alberta

  دانشگاه آلبرتا University of Alberta

  دانشگاه آلبرتا (U of A) یکی از پنج دانشگاه برتر کانادا است و در لیست 100 مؤسسه برتر جهان قرار دارد، زیرا یک مؤسسه بزرگ، همه جانبه و الهام بخش است. این دانشگاه همیشه در تلاش است تا یک تجربه...

  دانشگاه کلگری University of Calgary

  دانشگاه کلگری University of Calgary

  دانشگاه کلگری، یکی از برترین دانشگاه‌های تحقیقاتی جامع کانادا است که بهترین سیستم تدریس را برای دانشجویان در نظر دارد. پردیس اصلی UCalgary یک محیط زیبا با منظره کوه‌های راکی است که بیش از 200 هکتار را پوشش می‌دهد (منطقه‌ای...

  دانشگاه سایمون فریزر

  دانشگاه سایمون فریزر

  دانشگاه سایمون فریزر کانادا (SFU)، یک دانشگاه دولتی است که در سال 1965 در ایالت بریتیش کلمبیا کشور کانادا تأسیس شد. دانشگاه SFU با داشتن بیش از 30000 دانشجو در مقطع کارشناسی، 5700 دانشجوی تحصیلات تکمیلی، بیش از 160000 فارغ‌التحصیل...

  دانشگاه گوئلف کانادا

  دانشگاه گوئلف کانادا

  دانشگاه گوئلف کانادا هم از آن دست مکان‌های آموزشی است که به عنوان یکی از مقاصد محبوب برای دانشجویان بین المللی شناخته می‌شود. این دانشگاه با برنامه‌های تحصیلی عالی، فضای آموزشی پویا، امکانات تحقیقاتی برجسته و اعضای هیئت علمی متعهد،...

  دانشگاه مونترال

  دانشگاه مونترال

  دانشگاه مونترال، دانشگاه دولتی فرانسوی زبان کانادا  در شهر مونترال است که در سال 1878 تأسیس شد. این دانشگاه برنامه‌های آموزشی متنوعی در زمینه‌های هنر و علوم، حقوق، پزشکی، الهیات، معماری، مددکاری اجتماعی، جرم‌شناسی و ... ارائه می‌دهد. دانشگاه دولتی...

  دانشگاه اتاوا University of Ottawa

  دانشگاه اتاوا University of Ottawa

  در دانشگاه اتاوا (بزرگترین دانشگاه دو زبانه جهان)، دانشجویان می‌توانند به زبان‌های فرانسوی، انگلیسی یا هر دو زبان تحصیل کنند. این دانشگاه که در قلب پایتخت کانادا واقع شده، دسترسی مستقیمی به بزرگ‌ترین موسسات کشور دارد. پیشرفت‌های آن در چندین...

  دانشگاه تورنتو University of Toronto

  دانشگاه تورنتو University of Toronto

  دانشگاه تورنتو، یکی از دانشگاه‌های تحقیقاتی دولتی بزرگ جهان است که در آن دانشجویان بااستعداد در کنار برخی از بهترین دانشمندان و محققان جهان رشد می‌کنند. هیچ دانشگاهی در کانادا نمی‌تواند با دامنه و شهرت برنامه‌های U of T برابری...

  ویزای دانش آموزی کانادا

  ویزای دانش آموزی کانادا

  کانادا، به‌عنوان کشوری با سیستم آموزشی پیشرفته و امن، همواره مقصدی جذاب برای دانش آموزان سراسر جهان بوده است. اخذ ویزای دانش آموزی کانادا، فرصتی بی‌نظیر برای نوجوانان ایرانی فراهم می کند تا از مزایای تحصیل در مدارس کانادا بهره‌مند...

  ویزای تحصیلی کانادا

  ویزای تحصیلی کانادا

  در سال های اخیر کشور کانادا به یک مرکز جهانی برای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان برای ادامه تحصیلات عالی تبدیل شده است. دانشگاه های کانادا به دلیل کیفیت آموزش و شهریه مقرون به صرفه با بالاترین میزان رضایت...

  بورسیه پزشکی کانادا (تحصیل رایگان پزشکی در کانادا)

  بورسیه پزشکی کانادا (تحصیل رایگان پزشکی در کانادا)

  علوم پزشکی یکی از زمینه‌های جذاب تحصیلی است، اما هزینه‌های بالای آن موجب می‌شود که دسترسی به آن برای بسیاری از افراد دشوار باشد. شهریه‌های بالا در دانشگاه‌ها و دوره‌های مرتبط با پزشکی، به‌ویژه در کشورهایی مانند کانادا، موضوعی است...

  معرفی دانشگاه لاوال کانادا

  معرفی دانشگاه لاوال کانادا

  دانشگاه لاوال اولین دانشگاه فرانسوی زبان در آمریکای شمالی بوده است. در سال 1663 میسیونر فرانسوا د مونتمورنسی - لاوال، اولین اسقف فرانسه جدید، نخستین موسسه آموزشی مستعمره را تأسیس کرد: Séminaire de Québec. نزدیک به 200 سال بعد، در...

  دانشگاه دالهاوزی

  دانشگاه دالهاوزی

  دانشگاه دالهاوزی (Dalhousie University) که به آن دانشگاه دال نیز گفته می‌شود یکی از معتبرترین دانشگاه‌های تحقیقاتی کشور کانادا می‌باشد که در استان نوا اسکوشیا واقع شده است. این دانشگاه دارای رتبه 272 را در سطح بندی QS دارد و...

  تحصیل داروسازی در کانادا

  تحصیل داروسازی در کانادا

  کانادا یکی از بهترین گزینه های موجود برای تحصیل در رشته داروسازی است. دانشگاه‌های کانادا برنامه‌های داروسازی باکیفیتی ارائه می‌دهند که به دانشجویان امکان می‌دهد مهارت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک داروساز ماهر را کسب کنند. اگر علاقه‌مند به...

  لیست بهترین دانشگاه های کانادا

  لیست بهترین دانشگاه های کانادا

  کانادا دارای سیستم آموزش عالی بسیار معتبری است و دانشگاه های آن در بین بهترین دانشگاه های جهان قرار دارند. این دانشگاه ها فرصت های عالی برای تحصیل و تحقیق را برای دانشجویان از سراسر جهان فراهم می کنند. در...

  دانشگاه کوئینز کانادا

  دانشگاه کوئینز کانادا

  برای علاقه مندان به مهاجرت تحصیلی به کانادا که رزومه‌ی تحصیلی خوبی دارند، درس خواندن در دانشگاه کوئینز یکی از ایده آل‌ترین گزینه‌ها می‌باشد. این دانشگاه که در کینگستون (Kingstone) استان اونتاریو واقع شده است، از نظر معماری دارای فضایی...

  تحصیل دکتری در کانادا

  تحصیل دکتری در کانادا

  هر سال نزدیک به بیش از 7 هزار دانشجوی دکترا در کشورکانادا فارغ‌التحصیل می‌شوند. تحصیل دکتری در کانادا به هدف خیلی از دانشجویان بین‌المللی تبدیل شده است. در واقع، از سال 2002، فارغ‌التحصیلان دکترا در کشور در بالاترین سطح خود...

  دانشگاه مک گیل کانادا

  دانشگاه مک گیل کانادا

  دانشگاه مک گیل کانادا یکی از شناخته شده‌ترین دانشگاه‌های کشور کانادا است که دانشجویان بسیاری از سراسر جهان در آن به تحصیل مشغول هستند. در این دانشگاه بیش از 300 رشته آموزشی و تحقیقاتی تدریس می‌شود که از نظر کیفیت...

  بورسیه تحصیلی کانادا

  بورسیه تحصیلی کانادا

  کیفیت نظام آموزشی و امکانات تحصیلی مطلوب، تحصیل در کانادا را به آرزوی دانشجویان بین‌المللی تبدیل کرده است. البته، بسیاری از دانشجویان مستعد و باهوش به‌دلیل شهریه نسبتا بالای دانشگاه‌ها نمی‌توانند به این ارزو دست پیدا کنند. کارشناسان موسسه مهاجرتی...

  تحصیل در مدارس کانادا

  تحصیل در مدارس کانادا

  تحصیل در مدرسه های کانادا یکی از گزینه ‌های ارزشمند برای دانش‌ آموزان بین ‌المللی است. سیستم آموزشی کانادا با سازماندهی قوی و استانداردهای بالا شناخته می ‌شود و به دانش ‌آموزان فرصت‌ های یادگیری در سطح جهانی را ارائه...

  دانشگاه مک مستر کانادا

  دانشگاه مک مستر کانادا

  تحصیل در کانادا با توجه به سابقه درخشان دانشگاه های این کشور در زمینه کیفیت آموزش، تحقیق و توسعه همواره یکی از انتخاب های متقاضیان بین المللی بوده است. در واقع، اگر به دنبال مهاجرت به کانادا از طریق پذیرش...

  کار دانشجویی در کانادا

  کار دانشجویی در کانادا

  در کانادا، دانشجویان بین‌ المللی معمولا اجازه دارند تا حداکثر 20 ساعت در هفته در دوران تحصیل و تمام وقت در تعطیلات رسمی و تابستان کار کنند. این کارها می ‌توانند در پردیس های دانشگاه یا خارج از آن باشند....

  تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

  تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

  کانادا یکی از بهترین مکان ها برای تحصیل در جهان است! وجود دانشگاه های برتر، فرصت های عالی برای کار پس از تحصیل، کشف فرهنگ های جدید و لذت بردن از کیفیت بالای زندگی از مهم ترین دلایل این ادعا...

  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا

  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا

  کانادا یکی از محبوب ترین مقاصد جهان برای تحصیل کارشناسی ارشد دانشجویان بین المللی است. دلیل آن چیزی بالاتر از طبیعت منحصر به فرد و استانداردهای بالای زندگی است. دلیل این محبوبیت دانشگاه های درجه یک، کیفیت آموزشی بالا و...

  دانشگاه HEC مونترال کانادا

  دانشگاه HEC مونترال کانادا

  دانشگاه HEC مونترال کانادا یکی از بهترین موسسات آموزشی در رشته بازرگانی محسوب می‌شود که هر ساله افراد زیادی از سراسر جهان آرزو و درخواست پذیرش در آن را دارند. این دانشگاه در شهر مونترال کانادا در استان کبک واقع...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  اگر قصد تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 02188724227 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره...

  کالج های کانادا

  کالج های کانادا

  در صورتی که قصد اخذ پذیرش تحصیلی کالج های کانادا را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی کانادا، صفر تا صد امور پذیرش شما را...

  نظرات کاربران