سایت های کاریابی در کانادا

سایت ‌های کاریابی در کانادا ابزاری بی‌نظیر برای افرادی هستند که قصد یافتن یک شغل عالی در این کشور دارند این سایت‌ها، از جمله منابع اصلی برای جستجوی شغل، ارسال رزومه و برقراری ارتباط با کارفرمایان نیز محسوب می‌شوند. این سایت‌ها اطلاعات جامع از جمله شرح موقعیت‌های شغلی، شرایط مورد نیاز و مزایا در اختیار افراد قرار می‌دهند. این سایت‌ها از جمله راه‌های موثر برای افزایش فرصت‌های شغلی و پیشرفت حرفه‌ای در کانادا نیز به‌حساب می‌آیند. برای دریافت مشاوره کارشناسی می‌توانید با موسسه مهاجرتی میرداماد تماس بگیرید.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  10 مورد از بهترین سایت‌ های کاریابی در کانادا

  کاریابی در کشور کانادا آنقدرها هم سخت نیست! اگر بدانیم که کدام سایت‌ها بهترین زمینه‌های شغلی را در اختیار ما قرار می‌دهند، یافتن شغل در این کشور بسیار ساده می‌شود. اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید و می‌خواهید بلافاصله یک شغل خوب را از آن خود کنید، در این بخش قصد داریم 10 مورد از بهترین سایت های کاریابی کانادا را به شما معرفی کنیم.

  سایت‌های استخدام محلی

  سایت‌های استخدام محلی در کانادا فرصت‌های بی‌شماری را برای افرادی که به‌دنبال شغل در منطقه‌ای خاص هستند، فراهم می‌کنند. این سایت‌ها میزبان هزاران لیست شغلی از شرکت‌های محلی هستند که معمولا در جای دیگری یافت نمی‌شوند. از این طریق می‌توانید رزومه خود را بفرستید، درخواست‌های مختلف شغلی را ارائه کنید و از فرصت‌های جدید آگاه شوید.

  این سایت‌ها امکان جستجو بر اساس محدوده جغرافیایی و حوزه تخصصی را به شما می‌دهند و این امکان را در اختیار شما می‌گذارند که با شرایط و الزامات کاری مطابق با تجربه و تخصص خود، انتخاب‌های بهتری داشته باشید. به‌علاوه، شهرهای بزرگ معمولا سایت‌های شغلی خود را دارند که متناسب با نیازهای آن منطقه عمل می‌کنند و به این ترتیب، افراد به‌راحتی می‌توانند به‌دنبال فرصت‌های شغلی در شهرهای مختلف کانادا بگردند.

  GOOGLE FOR JOBS

  Google for Jobs یکی از جدیدترین و تاثیرگذارترین ابزارهای جمع‌آوری مشاغل و کاریابی کانادا است. این سرویس، برای افرادی که از طریق ویزای جاب آفر کانادا مهاجرت می‌کنند، یک گزینه عالی است. Google for Jobs لیست شغل‌های مختلف کانادا را از چندین موتور جستجو فهرست می‌کند، البته با امکانات جستجوی پیشرفته و هدفمند.

  از این طریق، داوطلبان می‌توانند با استفاده از عبارات کلیدی مرتبط با شغل موردنظر خود، به‌راحتی لیستی از موقعیت‌های شغلی مرتبط را مشاهده کنند و درخواست خود را بفرستند. یکی از مزایای بزرگ Google for Jobs حذف نتایج تکراری و ارائه یک لیست مرتب از شغل‌های متنوع است. این سرویس به‌صورت رایگان برای افراد فراهم شده است، بنابراین اطلاعات گسترده‌تری از مشاغل موجود را ارائه می‌دهد.

  این امر به افراد کمک می‌کند تا تصویر کامل‌تری از فرصت‌های شغلی در بازار کار داشته باشند، بدون این‌که به مواردی که برای تبلیغ پرداخت شده‌اند، محدود شوند. در نهایت، Google for Jobs به‌عنوان یک ابزار موثر و برای جستجوی شغل و کارآموزی در کانادا است.

  لینکدین LinkedIn

  لینکدین یکی از سایت‌های کاریابی در کانادا برای ایرانیان است. این سایت به‌عنوان شبکه‌ای برتر برای یافتن فرصت‌های شغلی از طریق ارتباطات گسترده‌اش معرفی می‌شوند. به‌علاوه، شما می‌توانید در لینکدین به گروه‌ها بپیوندید، در گفتگوها شرکت کنید و شرکت‌هایی که مرتبط با زمینه شغلیتان هستند را مورد بررسی قرار دهید.

  این سایت همچنان یک منبع عالی برای بررسی حداقل حقوق در کانادا است. شرکت‌ها در کنار ارسال آگهی‌های خود، حداقل میزان پرداختی را نیز ارائه می‌دهند. از این‌رو می‌توانید به‌راحتی موارد مرتبط با این موضوع را بررسی کنید. بیشتر موارد مشاغل که در این سایت نمایش داده می‌شوند، با شرایط و موقعیت جغرافیایی کاندیداها هماهنگ هستند.

  با این حال، گاهی اوقات اشتباهاتی در الگوریتم وجود دارد. لینکدین به شما امکان می‌دهد تا به‌راحتی با گروه‌های صنعتی و گفتمان‌های متفکرانه مشارکت کنید و تخصص خود را ارائه دهید. به‌علاوه، در این سایت می‌توانید با استفاده از ویژگی‌های بی‌شماری که دارد، جستجوی شغلی را بهبود بخشید. در نهایت، لینکدین به‌عنوان یک منبع قدرتمند و ارزشمند در بازار کار مورد تایید است.

  الوتا Eluta

  الوتا یک موتور جستجوی کانادایی است که آگهی‌های شغلی بیش از 10 هزار وب‌سایت کارفرمایان در سراسر کانادا را نمایش می‌دهد. این سرویس پیوندهایی به آگهی‌های اصلی کارفرمایان ارائه می‌دهد. این وبسایت کاریابی در تورنتو این امکان را به داوطلبان می‌دهد تا پس از ثبت نام در وبسایت ایمیل‌هایی را دریافت کنند تا از مشاغل جدیدی که با معیارهای جستجوی آنها مطابقت دارد، مطلع شوند.

  الوتا به‌عنوان یکی از منابع مهم در جستجوی شغل پس از مهاجرت کاری به کانادا شناخته شده است. اما بسیاری از افراد از وجود آن آگاه نیستند؛ زیرا به اندازه سایر سرویس‌ها مانند لینکدین و ایندید تبلیغ نمی‌کند. الوتا سایت‌های شرکتی و تبلیغاتی را حذف کرده است. بنابراین شما می‌توانید مستقیما با شرکت‌ها تماس بگیرید و درخواست خود را ارائه دهید، بدون این‌که نیاز به پر کردن فرم‌های سایت‌های دیگری مانند ایندید و لینکدین داشته باشید.

  سایت کاریابی در کشور کانادا

  INDEED (WORKOPOLIS CANADA)

  Indeed یک موتور جستجوی آمریکایی است که آگهی‌های شغلی از سراسر وب را جمع‌آوری می‌کند. این سرویس تابعیت ژاپنی Recruit Co را دارد و اطلاعات را از صفحات شغلی مختلف شرکت‌ها را طوری ارائه می‌دهد تا امکان جستجوی محلی یا جهانی را برای کارجویان فراهم می‌کند. Indeed ابزارهای رایگان برای جویندگان کار را نیز ارائه می‌دهد، از جمله ابزار رزومه‌ساز. از این رو، این وبسایت بهترین انتخاب برای کاریابی در کانادا برای ایرانیان است.

  مهمترین نکته در مورد ساختار پرداخت در Indeed این است که دامنه لیست‌ها را محدود شده‌اند. به این معنا که تا زمانی که شرکت استخدام هزینه‌ آگهی خود را نپردازد، لیست‌های شغلی برای شما نمایان نمی‌شوند. کارفرمایان کوچک نیز باید هزینه‌ای برای هر رزومه پرداخت کنند، بدون توجه‌به اینکه آیا این ساختار هزینه برای نقشی خاص مناسب است یا خیر.

  از طرف دیگر، کارفرمایان برای مشاهده رزومه‌ها در پایگاه داده خود نیز باید هزینه بپردازند. بنابراین، ارسال درخواست مستقیما به شرکت‌ها همچنان بهترین روش است.

  خرید سایت Workopolis

   Workopolis یک سایت کاریابی کانادایی بود که در زمینه جستجوی آنلاین کار تخصص داشت. دفتر مرکزی این وبسایت در تورنتو بود و خدمات خود را به دو زبان انگلیسی و فرانسوی خدمات خود را ارائه می‌داد. این شرکت در ژوئن ۲۰۱۸ توسط Indeed.com خریداری شد و به عنوان یک هیئت شغلی مستقل کار خود را پایان داد.

  شایان ذکر است که ورود به Workopolis برای جستجوی کار توصیه نمی‌شود؛ زیرا اکثر مشاغل منقضی شده‌اند و تنها برای اهداف ترافیک و SEO استفاده می‌شوند. اگر به‌د‌نبال یک سایت جمع‌آوری مشاغل تازه هستید، بهتر است از نسخه کانادایی Indeed استفاده کنید.

  Jobboom

  از آنجایی که سایت کاریابی ایرانی در کانادا کمی محدود است، جاب بوم از دسته سایت‌هایی معرفی می‌شود که می‌توانید به‌راحتی شغل موردنظر خود را در آن انتخاب بیابید و در نهایت، بازنشستگی در کانادا را تجربه کنید. Jobboom به‌عنوان برترین سامانه استخدام آنلاین در کبک، بیش از 15 سال است که به کارفرمایان و جویندگان کار خدمات اطلاعاتی و راهنمایی درباره بازار کار کبک را ارائه می‌دهد.

  این سامانه دسترسی آسان به پیشنهادات شغلی، فرصت‌های قراردادی، آموزش و مشاوره حرفه‌ای را برای هر دو گروه فراهم می‌سازد. Jobboom پیشنهادات شغلی را از ۱۶ بخش مختلف شغلی در سراسر کبک و حتی خارج از استان منتشر می‌کند. به‌عنوان مثال، فرصت‌های شغلی در زمینه مهندسی و علوم پزشکی را می‌توانید به‌راحتی در این وبسایت مشاهده کنید.

  GLASSDOOR

  وب‌سایت جستجوی کار Glassdoor با داشتن پایگاه داده‌ای بزرگ از بررسی‌های شرکت که توسط کارمندان واقعی ارائه شده، مشهور است. Glassdoor خود را به‌عنوان یک منبع بینشی برای جویندگان کار در مورد شرایط کاری، فرآیندهای مصاحبه، حقوق و مزایا معرفی می‌کند. این وب‌سایت پیوندهایی به آگهی‌های شغلی شرکت‌هایی که مورد بررسی قرار گرفته‌اند را نیز فراهم می‌سازد.

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  CAREERBUILDER

  CareerBuilder یکی از بزرگترین سایت های کاریابی کانادا است که عملکرد قدرتمند جستجویی دارد که به شما اجازه می‌دهد با استفاده از چندین فیلتر مانند موقعیت، مدرک مورد نیاز و محدوده حقوق بهترین گزینه‌ها را بیابید. CareerBuilder با رسانه‌های خبری در سراسر کشور همکاری دارد و لیست مشاغل را از آنها جمع‌آوری می‌کند. این سایت اکنون یکی از بهترین وبسایت‌های جستجوی شغل در کانادا است که از طریق آن می‌توان حقوق کارگری در کانادا را نیز محاسبه کرد.

  MONSTER

  وب‌سایت کاریابی Monster یک پلتفرم آنلاین جهانی برای افراد جویای کار و کارفرمایان است که به‌دنبال افراد با استعداد هستند. این وب‌سایت در حال‌حاضر فضایی را که پیشتر توسط Workopolis اشغال می‌کرد، پر می‌کند و بیش از 20 سال است که در این زمینه فعالیت دارد. از زمان شروع فعالیت به‌عنوان یک “سایت کاریابی”، به یک ارائه‌دهنده جهانی مجموعه کاملی از خدمات جستجوی کار، مدیریت شغلی، استخدام و توسعه رشد یافته را ارائه می‌دهد.

  سایت‌های کاریابی کشور کانادا

  رابرت هاف

  در اپلیکیشن موبایل و وب‌سایت رابرت ها، شما می‌توانید صدها فرصت شغلی در محل، از راه دور و در شرکت‌هایی که این وبسایت با آنها همکاری می‌کنیم، بیابید. بسیاری از این فرصت‌ها در اختیار این پلتفرم منحصر‌به‌فرد قرار دارند و در جای دیگری قابل دسترسی نیستند.

  شما می‌توانید رزومه خود را بفرستید، برای قراردادها یا موقعیت‌های دائمی درخواست دهید و در هشدارهای شغلی این وبسایت عضو شوید تا همواره از فرصت‌های جدید مطلع بمانید. متخصصان استخدام محلی رابرت هاف می‌توانند به شما کمک کنند تا نقش مناسب را بیابند و شما را به کارفرمایانی که در حال استخدام هستند معرفی کنند.

  Simply Hired

  سایت کاریابی SimplyHired یک پلتفرم گسترده است که لیست‌های شغلی را از سراسر وب، از جمله صفحات شغلی شرکت‌ها، تابلوهای شغلی و وب‌سایت‌های خاص جمع آوری می‌کند. این سایت کاریابی در کانادا اعلام کرده است که بیش از 700 هزار فرصت شغلی از گروه‌های مختلف کارفرمایان را در اختیار دارد و موتورهای جستجوی کار را در ۲۴ کشور و ۱۲ زبان فعال کرده است.

  ZipRecruiter

  ZipRecruiter به‌عنوان یک ابزار برای مشاغل کوچک شروع به کار کرد و به سرعت به یک بازار کار آنلاین تبدیل شد که از هوش مصنوعی برای ارتباط مشاغل در هر اندازه با افراد جویای کار از طریق تلفن همراه، وب و خدمات ایمیل استفاده می‌کند.

  با استفاده از برنامه تلفن همراه ZipRecruiter، می‌توانید مشاغل را مرور و درخواست خود را ارائه دهید. این شرکت با چندین هیئت شغلی پیشرو شراکت دارد که همین ویژگی آن را به یکی از بهترین کاریابی‌ها در کانادا تبدیل می‌کند.

  Ladders

  سایت کاریابی کانادا ” Ladders” بر روی فرصت‌های شغلی برای حرفه‌ای‌ها سطح بالا، مدیران اجرایی و افرادی که به‌دنبال موقعیت‌های مدیریتی بالاتر هستند، تمرکز دارد. افرادی که به‌دنبال شغلی با درآمد سالیانه 100 هزار دلار یا بیشتر هستند، پس از پرداخت هزینه اشتراک، به فرصت‌های بررسی آن‌ها دسترسی می‌یابند.

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  چگونه از سایت‌ های کاریابی کانادا استفاده کنیم؟

  برای افزایش فرصت‌های شغلی خود و یافتن یک شغل جدید در انواع سایت‌ های کاریابی در این کشور، حتما از رزومه‌ای صحیح و حرفه‌ای استفاده کنید. رزومه و پروفایل شما در وب‌سایت‌های شغلی نقش بسیار مهمی در بازاریابی خود و شغلتان دارند.

  بهتر است برای ثبت نام و ایجاد هشدارها از چندین وب‌سایت بهره ببرید؛ زیرا هر کدام مزایا و ویژگی‌های خاصی دارند. به‌عنوان مثال، شرکت‌های استخدامی مانند “رابرت هاف” احتمال دارد به‌عنوان انتخاب اولیه شما مناسب باشند. آن‌ها نه‌تنها از نرم‌افزارهای هوش مصنوعی استفاده می‌کنند، بلکه افراد با تجربه را نیز به‌عنوان کارشناسان استخدامی به‌کار می‌گیرند تا شما را برای یافتن بهترین شغل کمک کنند.

  علاوه‌بر وب‌سایت‌های استخدامی، به فرصت‌های دیگر نیز توجه داشته باشید. مانند شرکت در رویدادهای شبکه‌سازی، برقراری ارتباط با همکاران سابق، حضور در نمایشگاه‌های شغلی و استفاده از روش‌های دیگر برای یافتن شغل مناسب.

  با این رویکردها، موفقیت خوبی در زمینه شغلی خود به‌دست خواهید آورد! در نهایت، سایت‌های کاریابی در کانادا با استفاده از فناوری‌های مدرن و نرم‌افزارهای هوش مصنوعی، به‌دنبال ارائه فرصت‌های شغلی متنوع و جذاب برای افراد جویای کار و کارفرمایان هستند. موسسه مهاجرتی میرداماد شما را در این خصوص یاری می‌کند.

   استخدام در کانادا ازطریق سایت‌های کاریابی

  جمع‌بندی

  سایت ‌های کاریابی در کانادا، ابزارهای حیاتی برای یافتن فرصت‌های شغلی و توسعه حرفه‌ای هستند. این وب‌سایت‌ها، از جمله Eluta، Indeed، و Jobboom، اطلاعات جامعی از فرصت‌های شغلی در سراسر کشور ارائه می‌دهند. وب‌سایت‌هایی مانند Workopolis و Monster به‌عنوان منابعی قدرتمند برای جستجوی کار شناخته می‌شوند. از طرف دیگر، سایت‌هایی مانند Glassdoor و CareerBuilder، با ارائه بررسی‌های شرکت و اطلاعات جامع در مورد شغل، به افزایش شفافیت در بازار کار کمک می‌کنند.

  سوالات متداول

  سایت‌های کاریابی در کانادا چگونه کار می‌کنند؟

  این سایت‌ها فرصت‌های شغلی از مختلف منابع را جمع‌آوری می‌کنند و به افراد جویای کار ارائه می‌دهند.

  آیا ثبت‌نام در سایت‌های کاریابی کانادایی هزینه‌ای دارد؟

  برخی از آنها رایگان هستند، اما برخی دیگر ممکن است هزینه‌ای برای دسترسی به بخش‌های خاص داشته باشند.

  آیا سایت‌های کاریابی در کانادا اطلاعات بررسی‌های شرکت‌ها را نیز ارائه می‌دهند؟

  بله، برخی از این سایت‌ها اطلاعات بررسی‌های شرکت‌ها را از طریق بررسی‌های کاربران و کارفرمایان فعال ارائه می‌دهند.

  مقالات مرتبط

  ویزا جاب افر کانادا

  ویزا جاب افر کانادا

  جاب افر (پیشنهاد شغلی) یا مجوز کار، یک سند قانونی است که به یک تبعه خارجی اجازه می‌دهد در داخل کانادا مشغول به کار شود. هر سال، کانادا حدود نیم میلیون مجوز کار و پیشنهاد شغلی برای نیروهای متخصص خارجی...

  سایت های کاریابی در کانادا

  سایت های کاریابی در کانادا

  سایت ‌های کاریابی در کانادا ابزاری بی‌نظیر برای افرادی هستند که قصد یافتن یک شغل عالی در این کشور دارند این سایت‌ها، از جمله منابع اصلی برای جستجوی شغل، ارسال رزومه و برقراری ارتباط با کارفرمایان نیز محسوب می‌شوند. این...

  بازنشستگی در کانادا (میزان حقوق + سن+ قوانین)

  بازنشستگی در کانادا (میزان حقوق + سن+ قوانین)

  بازنشستگی نقطه عطف مهمی در زندگی فرد است که باید مترادف با گذار از سبک زندگی متمرکز بر شغل به مرحله آرامش، فراغت و رضایت شخصی باشد. بازنشستگی در کانادا با مجموعه‌ای از قوانین، مزایا و ملاحظات منحصر به فرد...

  حقوق کارگری در کانادا

  حقوق کارگری در کانادا

  آشنایی با حقوق کارگران در کانادا برای متقاضیان ایرانی بدون مهارت کاری که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، بسیار قابل توجه است. زیرا کانادا همچنان به عنوان اولین مقصد مهاجرت کاری و تحصیلی متقاضیان ایرانی محسوب می شود....

  حقوق و مزایای کار در کانادا

  حقوق و مزایای کار در کانادا

  حقوق و مزایای کار در کانادا بر اساس عواملی مانند نوع شغل، محل کار، صنعت و سطح تجربه می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد. عوامل متعددی از قبیل میزان حقوق، حداقل دستمزد، مزایای شغلی، مالیات، هزینه های زندگی...

  اسکیل ورکر کانادا

  اسکیل ورکر کانادا

  فرصت های شغلی نامحدود، کانادا را به یک مقصد امن برای دستیابی به اهداف شغلی تبدیل کرده است. کانادا از اهمیت نیروی های کار ماهر خارجی  برای ادامه رشد اقتصادی خود آگاه است، از همین رو هر ساله حدود نیم...

  مشاغل مورد نیاز کانادا

  مشاغل مورد نیاز کانادا

  ناک NOC کانادا چیست؟ ناک NOC یا طبقه بندی ملی مشاغل کانادا National Occupational Classification سیستم طبقه بندی مشاغل مورد نیاز کانادا است. این سیستم شغل های مورد نیاز کشور کانادا را بر اساس میزان کمبود در کشور، میزان نیروی...

  نظرات کاربران