ویزای ICT کانادا

کشور کانادا چند سالی است که تمایل به جذب کارآفرینان، افراد خوداشتغال و کارگران و کارمندان متخصص خارجی با استفاده از برنامه‌های مختلف دولتی را دارد. در همین راستا، یک برنامه ویژه به نام Intra Company Transfer Canada که ویزای ICT کانادا شناخته می‌شود و مسیرهای اقامت دائم و موقت در کانادا را برای کارآفرینان خارجی و افراد خوداشتغال فراهم می‌کند را ارائه داده است. در ادامه این مقاله از آژانس مهاجرتی میرداماد، به پاسخ سوال ویزای ict کانادا چیست و همچنین جزئیات این ویزا از جمله الزامات، مزایا، فرآیند درخواست و …. به‌طور‌کامل و جامع می‌پردازیم. 

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294  ویزای ICT کانادا یا  برنامه انتقال درون شرکتی کانادا چیست؟

  ویزای انتقال درون شرکتی کانادا (Intra Company Transfer Visa Canada) که به‌عنوان ویزای ICT کانادا شناخته می‌شود، یک مجوز کار منحصر‌به‌فرد است که برای صاحبان مشاغل و کارگران و کارمندان ماهر خارجی طراحی شده است. کارآفرینان و افراد خوداشتغال می‌توانند از ICT Work Permit Canada به یکی از دو روش زیر استفاده کنند:

  • برای کار موقت در کانادا
  • برای اقامت دائم در کانادا

  شما به‌عنوان یک کارآفرین یا خوداشتغال که می‌خواهید شرکت شخصی خود را به کانادا منتقل کنید یا یک کسب‌و‌کار و استارت‌آپ جدید در کانادا تاسیس و راه‌اندازی کنید، می‌توانید از این ویزا استفاده کنید. همچنین به‌عنوان یک کارمند متخصص (مجری، مدیر ارشد، یا فردی با دانش تخصصی پیشرفته) که در حال حاضر در یک شرکت بین‌المللی فعالیت می‌کنید، اما قصد کار در شعبات وابسته به کانادا را دارید نیز می‌توانید برای اخذ این ویزا اقدام کنید. در بیشتر موارد، مهاجرت به کانادا از طریق ict برای همسر و فرزندان متقاضیان نیز فراهم است و آن‌ها می‌توانند مجوز کار و تحصیل در این کشور را دریافت کنند. مدت اعتبار ویزای کار در برنامه ICT، برای کارمندان با مهارت و دانش تخصصی، سه سال و برای مدیران اجرایی و مدیران ارشد نیز حداکثر تا پنج سال است. 

  مزایای استفاده از برنامه ICT

  اخذ ویزای ICT کانادا و استفاده از آن، مزایای بی‌شماری را هم برای کسب‌و‌کار‌ها و هم برای کارمندان به همراه دارد. برخی از این مزایا عبارتند از:

  • فراهم کردن امکان اقامت دائم

  یکی از مزایای برنامه انتقال درون شرکتی کانادا (ICT) این است که به متقاضیان واجد شرایط مسیری برای اقامت دائم ارائه می‌دهد. اگر به متقاضیان ویزای کار ICT اعطا شود، ممکن است این افراد از طریق یکی از طرح‌های مهاجرت ict کانادا، از جمله برنامه اکسپرس انتری، برنامه نیروی ماهر فدرال، یا کلاس تجربه کانادایی، واجد شرایط دریافت اقامت دائم باشند.

  • کمک به رشد اقتصادی 

  یکی از مزایای دیگر این ویزا این است که می‌تواند به شرکت‌های کانادایی کمک کند تا رشد کنند و در نتیجه آن، اقتصاد کشور نیز تقویت شود. تسهیل نقل‌و‌انتقالات کارگران و کارمندان و گسترش مشاغل می‌تواند چشم‌اندازهای شغلی جدیدی را برای کانادایی‌ها به ارمغان آورده و از گسترش اقتصاد کشور نیز حمایت کند. ICT همچنین می‌تواند به جذب سرمایه‌گذاری در کانادا نیز کمک زیادی کند.

  • مزیت برای افراد وابسته به شرکت‌ها یا کارمندان

  از طریق برنامه ICT کانادا، صاحبان مشاغل و کارکنان مجاز هستند تا افراد تحت تکفل خود را در زمانی که در آنجا کار می‌کنند، به کانادا بیاورند. این به این معنا است که کارمندان و صاحبین شرکت‌ها می‌توانند برای وابستگان و اعضای خانواده خود برای ویزای کار درخواست دهند. این امکان برای فرزندان کارمندان نیز وجود دارد که بدون نیاز به درخواست ویزای تحصیلی مجزا، تحصیلات خود را در کانادا دنبال کنند. این بدان معنا است که دانشجویان برای درخواست در هر مدرسه یا موسسه آموزشی کانادایی و گذراندن هر مدرک یا دوره‌ای در این کشور آزاد هستند. افراد تحت تکفل از تسهیلات خدمات درمانی و بهداشتی نیز برخوردار هستند.

  • فرآیند مهاجرت سریع

  فرآیند سریع طرح ICT به کسب‌و‌کارها این امکان را می‌دهد تا به سرعت و به راحتی پرسنل خود را به کانادا منتقل کنند. درخواست‌های ویزای ICT معمولاً در 2 تا 10 هفته پردازش می‌شوند که سریع‌تر از اکثر طرح‌های مهاجرتی دیگر کانادا است. این برای مشاغلی که مجبور به استخدام سریع کارمندان جدید هستند بسیار سود‌مند است. 

  • عدم نیاز به مجوز ارزیابی تاثیر بر بازار کار کانادا (LMIA)

  یکی دیگر از مزایای مهم برنامه ICT، عدم نیاز متقاضیان به مجوز ارزیابی تاثیر بر بازار کار کانادا (LMIA) است. این ارزیابی اغلب یک فرآیند دقیق و زمان‌بر است که نشان می‌دهد در داخل کشور کانادا، هیچ نیروی کار کانادایی برای یک شغل خاص وجود ندارد.

   تصویری از مزایای ویزای ICT کانادا 

  شرایط اخذ ویزای انتقال درون شرکتی کانادا

  به‌طور‌کلی، الزامات متعددی وجود دارد که یک شرکت و یا کارمند بین‌المللی برای واجد شرایط بودن اخذ ویزای ICT باید آن‌ها را رعایت کند. در واقع، متقاضیان برای اخذ ویزای ICT چه به عنوان یک کارمند و چه برای راه‌اندازی یک شرکت، باید دارای شرایطی باشند تا بتوانند این ویزا را دریافت کرده و وارد کشور کانادا شوند. در ادامه، شرایط اخذ ویزای ICT کانادا برای کارکنان شرکت‌ها و همچنین برای خود شرکت‌ها آورده شده است. 

  شرایط اخذ ویزای ICT کانادا برای کارکنان شرکت‌ها

  افراد خوداشتغال و کارآفرینان مایل به کارآفرینی در کانادا که به‌عنوان یک کارمند یک شرکت بین‌المللی مایل به اخذ ویزای ICT کانادا هستند، باید از شرایط زیر برخوردار باشند:

  • داشتن حداقل سه سال سابقه کار مداوم در یک شرکت بین‌المللی
  • سالم بودن شرکت اصلی از نظر مالی و مالیاتی 
  • مرتبط بودن شرکت اصلی با شرکت مورد نظر در کانادا به‌عنوان یک شرکت مادر، شرکت تابعه یا وابسته 
  • مشغول به کار بودن فرد در یک شرکت بین‌المللی در حال حاضر
  • مشابه بودن عنوان شغلی پیشین متقاضی با شغل مورد درخواست در کانادا 
  • مطابقت با تمام شرایط مهاجرت برای ورود موقت به کشور کانادا
  • اثبات حضور موقتی در کشور کانادا به اداره مهاجرت این کشور
  • مشابه بودن عنوان شغلی مورد نظر با یکی از گروه‌های شغلی مدیر اجرایی (Executive)، مدیر ارشد (Senior Manager)، کارمند یا کارگر با دانش تخصصی (Specialized Knowledge).

  شرایط اخذ ویزای ICT کانادا برای خود شرکت‌ها

  به طور کلی، شرکت‌هایی که تمایل به راه‌اندازی و  ثبت شرکت در کانادا را دارند نیز، برای اخذ ویزا ICT کشور کانادا باید از شرایطی برخوردار باشند که این شرایط عبارت است از:

  • ارائه برنامه‌های واقع‌بینانه برای کارکنان
  • داشتن یک نشانی و محل مشخص برای شرکت 
  • داشتن یک سال سابقه کار و فعالیت مداوم 
  • ارايه یک طرح تجاری و بیزینس پلن قوی و مشخص
  • برخورداری از توانایی مالی برای شروع کسب‌و‌کار در کانادا و پرداخت غرامت به کارکنان
  • توانایی پشتیبانی از عملکرد اجرایی یا مدیریت شرکت بدون حضور مدیر ارشد

  برای اطلاع کامل از شرایط ویزای ict می توانید با یک وکیل مهاجرت کانادا مشورت کنید تا اطلاعات لازم را در این خصوص دریافت کنید.

  تمکن مالی ویزای ICT

  یکی از موضوعات مهم پیرامون دریافت هر نوع ویزایی، تمکن مالی فرد متقاضی است. ویزا ICT کانادا نیز از این موضوع مستثنی نیست و متقاضیان باید مدارکی را برای اثبات تمکن مالی خود ارائه دهند. با ارائه این مدارک، در واقع فرد این تعهد را می‌دهد که در طول حضور در کشور کانادا، توانایی مالی پرداخت هزینه‌های زندگی و همچنین راه‌اندازی و مدیریت شرکت و کسب‌و‌کار خود در کانادا را دارد. تمکن مالی برای تامین هزینه‌های زندگی در کانادا بر‌اساس جدول لایکو LICO و توسط افسر اداره مهاجرت برای دوازده ماه زندگی تعیین می‌شود. 

  تمکن مالی مورد نیاز جهت آغاز سرمایه‌گذاری در کانادا و اخذ ICT که ویزای استارتاپ کانادا است، مطابق با نوع کسب‌وکار و فعالیت تجاری شرکت می‌تواند متفاوت باشد. برای اثبات تمکن مالی  راه‌های مختلفی وجود دارد که عبارت است از:

  • اثبات برخورداری از تمکن مالی به روش ارائه نامه بانکی و فیش گردش حساب سه ماهه اخیر 
  • اثبات برخورداری از تمکن مالی از طریق ارائه نامه بانکی و فیش گردش حساب یک الی دو ماهه همراه با مبایعه نامه
  • اثبات برخورداری از تمکن مالی به روش ارائه نامه بانکی همراه با مشخص کردن منبع مالی
  • اثبات برخورداری از تمکن مالی به روش ارائه حساب ارزی همراه با مشخص کردن منبع مالی
  • اثبات تمکن مالی به روش ارزیابی رسمی قیمت ملک شخصی

  انواع ویزای کار ICT

  ویزا ICT کانادا به سه زیر‌شاخه‌ مختلف تقسیم می‌شود که عبارت است از:

  • ویزای کار مدیران اجرایی (Executives)
  • ویزای کار مدیران ارشد (Senior Managers)
  • ویزای کار نیرو‌های متخصص (Workers With Specialized Knowledge)
   تصویری از ویزای ICT کانادا

  ویزای کار مدیران اجرایی 

  ویزای کار مدیران اجرایی برای مدیران سطح بالایی مناسب است که سابقه کار در سطح اجرایی شرکت‌ها یا سازمان‌ها را دارند. این دسته از افراد که قصد دارند از این طریق مهاجرت کاری به کانادا داشته باشند، باید توانمندی و تجربی مدیریتی بالایی داشته باشند، مدیریت سازمان را هدایت کرده و عملکردهای سازمان را کنترل کنند، اهداف و خط مشی‌های سازمان را تعیین کنند، به انجام طیف وسیعی از تصمیمات سطح بالا رسیدگی کنند و بتوانند در استراتژی‌ها و تصمیم‌‌گیری‌های سازمان و شرکت عملکرد خوبی داشته باشند.

   ویزای کار مدیران ارشد

  ویزای کار مدیران ارشد نیز برای آن دسته افرادی مناسب است که تجربه فعالیت در سطح مدیر ارشد در زمینه‌های مختلف را داشته باشند. مدیران ارشدی که قصد دارند برای ویزای ict کانادا اقدام کنند، باید تجربه مدیریتی بالایی داشته باشند، بر عملکرد دیگر کارکنان شرکت و مدیران سطوح پایین‌تر نظارت ‌داشته باشند و بر استخدام یا اخراج کارمندان رسیدگی کنند.

  ویزای کار نیروهای متخصص

  ویزای کار نیروهای متخصص نیز برای افرادی صادر می‌شود که در حوزه‌های خاصی مشغول به فعالیت بوده و در آن زمینه، از توانایی‌ها و مهارت‌های بالایی برخوردار هستند. این دسته از افراد باید تحصیلات بالا و تجربیات مورد نیاز در حوزه‌ فعالیت خود را داشته باشند تا بتوانند برای اخذ ویزای ict اقدام کنند. توجه داشته باشید که برای اخذ هر یک از این نوع ویزاها باید پروسه یکسانی طی شود و مدارک مشابهی ارائه شود. اگر شما هم قصد مهاجرت به کانادا به عنوان یک نیروی متخصص را دارید، می‌توانید فرایند دریافت ویزای خود را به مجموعه تخصصی مهاجرتی میرداماد بسپارید!

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  مدارک لازم برای ویزای کانادا ICT

  مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای ICT کانادا به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به  نوع شرکت، سوابق مالی و شغلی متقاضی، سطح تحصیلات و … اشاره کرد. اگر می‌خواهید فرایند دریافت ویزای ict کشور کانادا را تسریع کنید باید اسناد مناسب و معتبری را به اداره مهاجرت کانادا ارائه کنید. مدارک لازم برای ویزای کانادا ICT عبارت است از:

  • موقعیت شغلی متقاضی در شرکت‌های بین‌المللی کانادا

  • استخدام متقاضیان در شرکت‌های چند ملیتی حداقل در یکی از کشورهای خارجی

  • ارائه مدارک معتبری که نشان می‌دهد اتباع خارجی در حال حاضر برای شرکت‌های چند ملیتی در خارج از خاک کانادا کار می‌کنند و قصد درخواست کار به شرکت‌های وابسته در کانادا را دارند.

  • ارائه مدارک معتبر مبنی بر اینکه متقاضی به صورت تمام وقت برای یک سال تمام (سه سال قبل از اقدام به درخواست ویزا ict) برای یک شرکت کار کرده است.

  • ارائه مدارکی که بیانگر موقعیت شغلی متقاضی در بخش‌های مختلف اجرایی یا مدیریتی یا نیروی کار متخصص باشد.

  • ارائه مدارکی برای تایید اینکه متقاضی دانش تخصصی لازم برای کار در یک موقعیت شغلی خاص در کانادا را دارد.  

  • ارائه بیانیه‌ای در مورد مدت زمانی که متقاضی قصد اقامت در خاک کانادا را دارد.

  علاوه بر مدارک گفته شده، ارائه مدارک زیر نیز برای درخواست ویزا ict کشور کانادا ضروری است:

  • ترجمه رسمی مدارک هویتی مانند کارت ملی و شناسنامه متقاضی، همسر و فرزندان

  • ترجمه رسمی کارت پایان خدمت

  • ترجمه رسمی سند ازدواج

  • ترجمه رسمی اسناد ملکی و سایر دارایی‌ها

  • ارائه سوابق بیمه و لیست بیمه پرسنل شرکت از اداره بیمه

  • ترجمه رسمی مدارک تحصیلی متقاضی و ارائه ریز نمرات

  • ارائه ترجمه رسمی رزومه کاری و سوابق شغلی

  • گزارش مدرک تحصیلی به WES

  مدت زمان لازم برای صدور مجوز کار از طریق ویزای ICT کانادا

  اداره مهاجرت کانادا، مسئول رسیدگی به درخواست برنامه ict کانادا است که در وب سایت رسمی آن، اطلاعات و زمان رسیدگی به ویزاهای کاری ict کانادا که توسط متقاضیان سراسر کشورها درخواست داده شده است، به نمایش گذاشته می‌شود. به‌طور‌کلی، درخواست‌های ویزا ict کانادا بین بازه زمانی ۴ الی ۱۲ هفته مورد بررسی و تایید قرار گرفته و یا ربجکت می‌شوند. باتوجه به کشور مبدا متقاضیان درخواست مجوز کار کانادا، زمان رسیدگی به درخواست‌ها و صدور مجوز کار می‌تواند متغیر باشد. 

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  مجوز کار ویزای ICT کانادا تا چه مدت اعتبار دارد؟

  همان طور که گفته شد، درخواست ویزای ict کانادا با توجه به نوع درخواست و کشور متقاضیان می‌تواند بین چهار هفته الی حداکثر شش ماه پس از ارسال مدارک به طول بیانجامد. البته زمان پردازش این نوع از ویزاها در وب‌سایت رسمی IRCC برای کشور ایران قابل مشاهده هستند. توجه به این نکته ضروری است که ویزای ict و سایر انواع درخواست ویزاهای کاری کانادا با سیستم Chincook بررسی شده و نتایج در مدت زمان کوتاه‌تری ارائه می‌شوند. پس از اکسپت درخواست ویزا ict، به طور معمول مدت زمان اعتبار ویزا حداکثر تا یک سال است؛ اما تحت شرایطی خاص و در صورتی‌که که شرکت کانادایی تاسیس شده زیر‌مجموعه یکی از شرکت‌های خارجی مطرح باشد، ویزای کاری ict کانادا تا دو سال نیز توسط  IRCC قابل تمدید است.

  تصویری از اداره مهاجرت کانادا

  مزایای اخذ ویزای ICT کانادا

  از جمله مزایای دریافت ویزای ICT کانادا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آسان‌ترین روند دریافت ویزا و مهاجرت
  • سریع‌ترین ویزای کاری قابل دریافت (در یک ماه)

  • امکان دسترسی به سیستم بهداشتی و درمانی رایگان کانادا

  • امکان تحصیل فرزندان در مدارس دولتی کانادا

  • عدم نیاز به ارائه مدرک زبان

  • امکان دعوت از اعضای خانواده و اخذ اقامت برای آن‌ها

  • امکان دریافت اقامت کاری برای اعضای خانواده

  • امکان دریافت مجوز کار برای همسر

  • امکان تبدیل ویزای ICT به اقامت دائم

  تبدیل ویزای ICT کانادا به اقامت دائم

  تبدیل ویزا ict کانادا به اقامت دائم از برخی جهات مانند تبدیل ویزای تحصیلی دانشجویان از طریق اکسپرس اینتری یا PNP است. آن دسته از افرادی که قصد ثبت شرکت در کانادا را دارند، اغلب به راحتی می‌توانند ویزای ict خود را به اقامت دائم تبدیل کنند. به عنوان مثال، یک انتقال گیرنده درون شرکتی که شرایط ورود به اکسپرس اینتری را دارد، می‌تواند پس از گذشت یک سال برای دریافت اقامت دائم کانادا از طریق اکسپرس اینتری اقدام کرده و از تجربه کاری که در کانادا با مجوز کار درون شرکتی به دست آورده است، برای تبدیل اقامت دائم خود استفاده کند.

  توجه داشته باشید که اتباع خارجی باید واجد شرایط دریافت 50 یا 200 امتیاز اضافی برای یک جاب آفر از طریق بیزینس با استارتاپ خود در کانادا باشند تا احتمال تبدیل ویزای ict به اقامت دائم را از میان متقاضیان اکسپرس اینتری افزایش دهند. اتباع خارجی که قصد دارند اقامت دائم کانادا را دریافت کنند، با داشتن یک جاب آفر معتبر از یک شرکت مطرح، می‌توانند رتبه‌بندی خود یا به اصطلاح امتیاز CRS را افزایش داده و اقامت دائم را از IRCC دریافت نمایند.

  همچنین توجه داشته باشید که داشتن نمره خوب در آزمون‌های زبان انگلیسی معتبر و دریافت ارزیابی مدارک آموزشی و شغلی (ECA) نیز برای تبدیل ویزای ict کانادا به اقامت دائم ضروری است.

   تصویری از کشور کانادا

  سخن پایانی

  مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزای ict و تبدیل آن به اقامت دائم یکی از بهترین روش‌های مهاجرتی برای مدیران موفق، صاحبان بیزینس و کارکنان متخصص خارجی است. این دسته از افراد می‌توانند با توجه به کسب و‌کار و حوزه فعالیتی خود و تغییراتی که در بازارهای بین‌المللی رخ می‌دهد، مسیر مهاجرت خود به کانادا را تسهیل کنند. اگر شما هم به عنوان یک سرمایه گذار، نیروی متخصص و یا صاحب بیزینس قصد مهاجرت کاری به کانادا را دارید، می‌توانید با کارشناسان حقوقی و مجرب مجموعه مهاجرتی میرداماد تماس گرفته و با راهنمایی آن‌ها پروسه مهاجرت و اخذ ویزای ict را تسهیل ببخشید. با دریافت جدیدترین اطلاعات مهاجرتی و آشنایی با پروسه دریافت ویزا، می‌توانید مسیر شغلی جدیدی در کانادا برای خود رقم بزنید.  

  سوالات متداول

  دریافت ویزای ict کانادا چه مزایایی دارد؟

  از جمله مزایای دریافت ویزای ict کانادا می‌توان به  امکان زندگی و کار قانونی در کانادا به همراه خانواده، امکان تحصیل رایگان فرزند در مدارس دولتی، عدم نیاز به ارائه نمره بالا در آزمون‌های زبان انگلیسی، امکان دسترسی به سیستم درمانی، فرصت‌های کاری متعدد و همچنین دریافت اقامت دائم کانادا اشاره کرد.

  اعتبار ویزای کاری ict کانادا چقدر است؟

  به‌طور‌معمول اولین ویزای کاری ict که برای متقاضیان صادر می‌شود، یک سال اعتبار دارد. اما در شرایط خاص و در صورتی‌که که شرکت کانادایی زیر‌مجموعه یکی از شرکت‌های خارجی مطرح باشد، ویزای کاری ict تا دو سال نیز توسط  IRCC قابل تمدید است.

  آیا اخذ ویزای ict کانادا در مرزهای ورودی این کشور امکان‌پذیر است؟

  با توجه به تابعیت متقاضیان، امکان درخواست‌ مجوز کار در کانادا در برخی از مرزهای ورودی این کشور، در مراکز درخواست ویزا به صورت آنلاین و یا حضوری صادر می‌شود.

  آیا برای صدور ویزا ict کشور کانادا ارائه نمره زبان الزامی است؟

  صاحبان بیزینسی که برای ویزای ict درخواست می‌دهند، هیچ الزامی برای ارائه مدارک زبان ندارند. اما در صورتیکه متقاضی پیشنهاد شغلی از سوی یکی از شرکت‌های کانادایی را دریافت کرده باشد، برای اخذ ویزا باید مدارکی مبنی بر تسلط و داشتن مهارت نسبی در زبان انگلیسی را ارائه دهد.

  در صورتیکه شرکت تاسیس شده در کانادا در سال اول گردش مالی بالایی نداشته نباشد، چه اتفاقی خواهد افتاد؟

  در قوانین مهاجرتی ویزای ICT کانادا، سود آور نبودن شرکت‌ها و یا نداشتن گردش مالی بالا در سال اول تاسیس مانعی ندارد، اما شرکت تاسیس شده می‌بایست به طور کاملا فعالی محصولات و خدمات خود را به مشتریان جهانی ارائه کند تا ویزای ict برای آن‌ها قابل تمدید باشد.  

  مدت زمان پردازش و رسیدگی مجوز کار ICT چه قدر است؟

  مدت زمان رسیدگی به ویزای ICT کانادا معمولاً بسته به تعداد درخواست‌ها از دو تا ده هفته متغیر است.

  مقالات مرتبط

  ویزای ICT کانادا

  ویزای ICT کانادا

  کشور کانادا چند سالی است که تمایل به جذب کارآفرینان، افراد خوداشتغال و کارگران و کارمندان متخصص خارجی با استفاده از برنامه‌های مختلف دولتی را دارد. در همین راستا، یک برنامه ویژه به نام Intra Company Transfer Canada که ویزای...

  خرید سهام در کانادا

  خرید سهام در کانادا

  برای آن دسته از افرادی که خواهان مهاجرت به کشور کانادا هستند توصیه میکنیم به خرید و فروش سهام در کانادا نیز فکر کنند. چرا که امروزه با توجه به منابع غنی و البته اقتصاد پایداری که این کشور از...

  ثبت شرکت در کانادا

  ثبت شرکت در کانادا

  ثبت شرکت در کانادا فرآیندی است که شرکت‌ها به‌منظور شروع فعالیت‌های تجاری خود در این کشور انجام می‌دهند. این فرآیند شامل مراحلی از جمله انتخاب نام شرکت، تهیه اساسنامه، انتخاب نوع شرکت، ثبت در دفتر ثبت شرکت و درخواست شماره...

  خرید خانه در کانادا

  خرید خانه در کانادا

  مهاجرت به کانادا به چندین روش ممکن است. یکی از این راه ‌ها ثبت شرکت در کانادا است که افراد می ‌توانند با تاسیس یک شرکت در این کشور و ایجاد شغل‌ های مورد نیاز، اقدام به درخواست مهاجرت کنند....

  ویزای کارآفرینی کانادا

  ویزای کارآفرینی کانادا

  برنامه کارآفرینی Entrepreneur کانادا در حال حاضر از برنامه های پرطرفدار و محبوب اخذ اقامت این کشور و مناسب متقاضیانی است که دارای تمکن مالی مناسب هستند. کانادا به دنبال کارآفرینان با استعدادی است که علاقه مند به راه اندازی...

  نظرات کاربران