دانشگاه گوئلف کانادا

دانشگاه گوئلف کانادا هم از آن دست مکان‌های آموزشی است که به عنوان یکی از مقاصد محبوب برای دانشجویان بین المللی شناخته می‌شود. این دانشگاه با برنامه‌های تحصیلی عالی، فضای آموزشی پویا، امکانات تحقیقاتی برجسته و اعضای هیئت علمی متعهد، جذابیت بسیاری برای دانشجویان ایرانی پیدا کرده است. همچنین، فرهنگ مهاجرپذیر و حمایت از جوانان در این دانشگاه، باعث تحول مثبت در تجربه تحصیلی دانشجویان ایرانی شده و آن‌ها را ترغیب به انتخاب گوئلف می‌کند. این انتخاب باعث افزایش فرصت‌های شغلی و توسعه مهارت‌های آنان در آینده هم خواهد شد. با مشاوران موسسه مهاجرتی میرداماد همراه بمانید تا دانشگاه گوئلف را بیشتر بشناسیم.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  کلیاتی درباره دانشگاه گوئلف کانادا

  دانشگاه گوئلف در سال 1964 تاسیس شده و در ابتدا متشکل از سه کالج بود.

  • کالج کشاورزی انتاریو (تاسیس در سال 1874)
  • موسسه مک دونالد (تاسیس در 1903)
  • کالج دامپزشکی انتاریو (تاسیس در سال 1862 و به عنوان کالج در سال 1922 شناخته شد)

  امروزه، دانشجویان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در این دانشگاه از یک برنامه درسی جامع و نوآورانه بهره می‌برند که شامل هنر، علوم انسانی، علوم فیزیکی و علوم اجتماعی می‌شود. دانشگاه گوئلف یکی از بالاترین رتبه‌بندی دانشگاه‌های جامع در کانادا (طبق رتبه‌بندی مجله MacLean) را دارد و به دلیل برنامه‌های تحقیقاتی و دانشگاهی برتر در سراسر جهان شناخته شده است.

  کسانی که مهاجرت به کانادا را برای تحصیل مد نظر دارند، حتما به بررسی دانشگاه گوئلف هم می‌پردازند. زیرا مشارکت دانشجویی برای یادگیری و تحقیق در U of G ضروری است. این دانشگاه با تمرکز بر اصل « whole studen» به فارغ التحصیلان ابزارها و مهارت‌هایی می‌دهد تا در دنیای همیشه در حال تغییر، پیشرفت مناسبی داشته باشند.

  دانشگاه گوئلف کانادا که به خاطر پردیس‌های زیبا، امنیت و چند فرهنگی شناخته می‌شود، در محیط‌های اصلی خود معماری تاریخی و مدرن را به خوبی ترکیب می‌کند. محیط زندگی و یادگیری این دانشگاه کاوش و به اشتراک گذاری بین رشته‌ای با ایده‌های جدید را تشویق می‌کند. این امر برای رویارویی با چالش‌های ناشی از دنیای پیچیده‌تر و به هم پیوسته ما حیاتی است. محققان دانشکده‌های این مجموعه فرصت‌های تحقیقاتی پیشگامانه‌ای را در آزمایشگاه‌ها، استودیوهای هنری و کتابخانه‌ها به دانشجویان ارائه می‌دهند.

  دانشکده های دانشگاه گوئلف

  اگر برای تحصیل در کانادا گوئلف را مد نظر دارید، به یاد بسپارید که این مرکز آموزشی چند دانشکده مختلف به ترتیب زیر دارد.

  • دانشکده علوم فیزیکی و زیستی
  • دانشکده تجارت
  • دانشکده هنر
  • دانشکده علوم اجتماعی
  • دانشکده علوم کشاورزی و دامپزشکی

  همچنین از طریق همکاری با موسسه فناوری و آموزش پیشرفته کالج هامبر در تورنتو و دانشگاه گولف هامبر ترکیبی منحصر به فرد از یادگیری نظری و کاربردی را ارائه می‌دهد. در این وضعیت به دانشجویان امکان داده می‌شود هم مدرک دانشگاهی و هم دیپلم کالج را به دست آورد. خوب است بدانید که پردیس دانشگاه ریج تاون در جنوب غربی انتاریو در زمینه کشاورزی کاربردی، علوم دامی و علوم محیطی پیشرو است. برای آشنایی بیشتر با این مراکز، به جدول زیر نگاهی داشته باشید.

  دانشکده هنرگروه تاریخ گروه فلسفه دانشکده زبان انگلیسی و مطالعات تئاتر دانشکده هنرهای زیبا و موسیقی دانشکده زبان و ادبیات
  دانشکده علوم زیستی گروه زیست شناسی یکپارچه گروه زیست شناسی مولکولی و سلولی گروه بهداشت انسانی و علوم تغذیه
  مدرسه تجارت و اقتصاد گوردون اس لنگبخش مدیریت وزارت اقتصاد و دارایی گروه بازاریابی و مطالعات مصرف کننده دانشکده مدیریت هتلداری، غذا و گردشگری
  دانشکده فنی و مهندسی و علوم فیزیکگروه شیمی دانشگاه گوئلف کانادا دانشکده علوم کامپیوتر گروه ریاضی و آمار گروه فیزیک دانشکده مهندسی
  دانشکده علوم اجتماعی و کاربردی انسانیگروه روانشناسی گروه علوم سیاسی گروه روابط خانواده و تغذیه کاربردی گروه جغرافیا، محیط زیست و ژئوماتیک گروه جامعه شناسی و مردم شناسی موسسه مطالعات توسعه گوئلف
  کالج کشاورزی انتاریوگروه غذا، کشاورزی و اقتصاد منابع گروه علوم زیستی حیوانات دانشکده علوم محیطی گروه علوم غذایی اداره کشاورزی گیاهی دانشکده طراحی محیطی و توسعه روستایی پردیس‌های منطقه‌ای پردیس ریج تاون
  کالج دامپزشکی انتاریوگروه علوم زیست پزشکی گروه مطالعات بالینی گروه پاتوبیولوژی گروه پزشکی جمعیت

  رنکینگ دانشگاه گوئلف کانادا

  با بررسی آخرین به روز رسانی رتبه بندی برای دانشگاه گوئلف، مشخص می‌شود که با انتشار رتبه بندی دانشگاه‌های جهانی QS بر اساس موضوع (مطالعات کسب و کار و مدیریت) در آوریل 2024، گوئلف رتبه 451 را به دست آورده است. همچنین در ماه مارس 2024 هم موسسات Scimago آخرین نتایج رتبه بندی Scimago را منتشر کردند و دانشگاه Guelph در جایگاه 518 قرار گرفت.

  این دانشگاه در دسامبر 2023 طبق رتبه بندی جهانی URAP در رتبه 462 قرار داشت و جایگاه آن در رتبه بندی دانشگاه‌ها بر اساس عملکرد آکادمیک از Urap مشخص شده بود. ضمن اینکه پس از انتشار منبع اطلاعات پژوهشی جامع دانشگاه‌های برتر تحقیقاتی کانادا در رتبه شماره 2 قرار داشته است.

  بالاترین رتبه موضوعی برای دانشگاه گوئلف به این ترتیب است:

  کشاورزی74
  جغرافیا101
  مهندسی محیط زیست233
  علوم کامپیوتر301
  زمین شناسی324
  دارو501
   رتبه بندی دانشگاه گوئلف

  پذیرش کارشناسی دانشگاه گوئلف

  اگر برای تحصیل کارشناسی در کانادا، دانشگاه گوئلف را مد نظر دارید می‌توانید شرایط ثبت نام را به راحتی در سایت رسمی این دانشگاه بررسی کنید. این امکان فراهم شده که شرایط پذیرش را از طریق جستجو کشور، برنامه تحصیلی و یا مقطع بررسی نمایید. در نظر داشته باشید که تسلط به زبان انگلیسی در روند پذیرش دانشگاه گوئلف کانادا تاثیر زیادی دارد. کسانی که به زبانی غیر از انگلیسی تحصیل می‌کنند باید به الزامات مهارت انگلیسی این دانشگاه مراجعه کنند.

  اگر شرایط پذیرش بر اساس کشور را مد نظر قرار دهید، متوجه خواهید شد که گواهی فارغ التحصیلی از دبیرستان معتبر در کشور شما، معمولا برای پذیرش دانشگاه گوئلف قابل قبول است. به یاد داشته باشید که برای ورود به دانشگاه گوئلف در مقطع کارشناسی، باید دیپلمی با معدل حداقل 16 داشته باشید و همچنین نمره آیلتس حداقل 6.5 یا تافل 89 و یا دولینگو 110 را کسب کنید. فرایند پذیرش تحصیلی برای دانشجو کارشناسی از سپتامبر آغاز می‌شود. پس از انتخاب رشته تحصیلی، باید الزامات خاص کشور مقصد خود را از سایت دانشگاه بررسی کنند. شرایط پذیرش ممکن است بر اساس کشور محل اقامت یا تابعیت دانشجو تغییر کند.

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  پذیرش دکتری دانشگاه گوئلف کانادا

  تحصیل دکتری در کانادا هم از آن دست موقعیت‌هایی است که افراد زیادی برای دستیابی به آن تلاش می‌کنند. برای پذیرش در مقطع دکتری دانشگاه گوئلف، مدارک زیر لازم است:

  • ریز نمرات دانشگاهی و ترجمه آن
  • مدارک تحصیلی کارشناسی و ارشد
  • مدارک تحصیلی از موسسات آموزش عالی معتبر
  • داشتن حداقل معدل B در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد
  • انگیزه نامه متقاضی
  • ارائه حداقل 2 توصیه نامه از اساتید مقاطع قبلی
  • مدرک زبان با حداقل نمره مورد نیاز در آزمون‌های معرفی شده
  • رزومه

   توجه داشته باشید که بعضی از دانشکده‌ها و رشته‌ها ممکن است مدارک بیشتری را از شما بخواهند، بنابراین برای اطمینان خاطر به سایت اصلی دانشگاه مراجعه کنید. پس از آماده‌سازی مدارک، می‌توانید آن‌ها را بارگذاری کرده و منتظر نتایج پذیرش از دانشگاه گوئلف کانادا بمانید.

  خوابگاه های دانشگاه گوئلف

  مانند همه دانشگاه های کانادا، گوئلف هم مکان مناسبی را برای زندگی دانشجویی مد نظر دارد. در اصل، محل اقامت دانشگاه گوئلف یکی از بزرگ‌ترین اقامتگاه‌های کانادا است. انواع اتاق‌ها شامل اتاق‌های یک نفره، دو نفره، سه تخته و چهار نفره در دسترس هستند. همچنین آپارتمان 3 نفره، آپارتمان به سبک سوئیت و خانه‌های شهری هم برای دانشجویان متاهل مد نظر قرار گرفته‌اند. البته برای اطلاعات دقیق‌تر و مشاهده تورهای مجازی اتاق‌ها، می‌توانید از بخش خدمات مسکن سایت دانشگاه استفاده کنید. امکانات رفاهی این خوابگاه‌ها عبارتند از:

  • اتاق‌های قابل دسترسی با ویلچر
  • سالن مطالعه
  • امکان عضویت در تشکل‌های دانشگاهی
  • مراکز آموزش زنده مانند خانه هنر، خانه بین‌المللی، خانه اکو، خانه فرانسه و خانه آموزش انگلیسی
  • تلفن و ResNet

  به یاد داشته باشید که به عنوان یک متقاضی، باید اتاق را رزرو کنید. برای این کار درخواست اقامت خود را ارسال و مبلغ 750 دلار سپرده را (تا ابتدای ماه ژوئن) پرداخت می‌کنید. همچنین برنامه‌های غذایی در اکثر ساختمان‌ها اجباری است. 6 طرح برای انتخاب وجود دارد و قیمت‌ها بسته به مقدار رزرو متفاوت است (از 4980 دلار تا 7208 دلار).

  زندگی دانشجویی در دانشگاه گوئلف

  شهریه دانشگاه گوئلف کانادا

  هم کسانی که برای تحصیل پزشکی در کانادا هستند و هم کسانی که رشته‌های مهندسی یا علوم اجتماعی را مد نظر دارند، باید شهریه دانشگاه را در برنامه بودجه بندی خود قرار دهند. به یاد داشته باشید که این مقادیر بسته به مقطع و رشته شما متفاوت خواهند بود. در جدول زیر شهریه برخی از محبوب‌ترین رشته‌های دانشگاه گوئلف کانادا را برای سال تحصیلی 25_2024 مشاهده می‌کنید.

  برنامه لیسانس/ارشدشهریه دانشجویان جدیدالوروددرصد افزایش شهریه برای دانشجویان مستمر
  هنر و علوم در پردیس اصلی34698 دلار5 درصد
  هنر و علوم در Guelph-Humber31.833 دلار0 درصد
  مدیریت کسب و کار در پردیس اصلی42289 دلار5 درصد
  تجارت در Guelph-Humber36.581 دلار0 درصد
  مهندسی51565 دلار5 درصد
  محاسبات42117 دلار5 درصد
  معماری منظر46007 دلار5 درصد
  دکترای دامپزشکی (DVM)87795 دلار5 درصد
  دانشیار دیپلم کشاورزی (چمنزار)31206 دلار5 درصد
  دانشیار دیپلم کشاورزی (ریج تاون)14442 تا 15408 دلار5 درصد
  مدیریت MA39,749 دلار5 درصد
  کارشناسی ارشد امنیت سایبری و هوش تهدید44100 دلار5 درصد
  کارشناسی ارشد علوم داده42000 دلار0 درصد
  کارشناسی ارشد مهندسی34,048 دلار5 درصد
  کارشناسی ارشد مدیریت30900 دلار3 درصد
  کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی30،931 دلار3 درصد

  بورسیه‌ های دانشگاه گوئلف

  چنانچه قصد دارید با استفاده از بورسیه تحصیلی کانادا، برای تحصیل در گوئلف برنامه ریزی کنید، خوب است با بورسیه‌های برتر این دانشگاه هم آشنا شوید. بورسیه‌های برتر گوئلف به ارزش 42500 دلار به صورت سالانه و یا 8250 دلار برای چهار سال ارائه می‌شوند. به علاوه 9500 دلار برای یک موقعیت کمک تحقیقاتی تابستانی پس از سال اول هم مد نظر است. بورسیه‌های پیشنهاد این دانشگاه عبارتند از:

  بورسیه رئیس جمهور به ارزش 42500 دلاربرای افرادی را که با حداقل 90% میانگین پذیرش وارد دانشگاه می‌شوند و رتبه قابل توجهی در مدارس و جوامع خود داشته‌اند.
  بورسیه‌های اسکندر لینکلن به ارزش 42500 دلاربرای کسانی که با حداقل 90% میانگین پذیرش وارد می‌شوند و رده قابل توجهی در مدارس و جوامع خود دارند. علاوه بر این، فرد یا باید بومی باشد یا دارای معلولیت و یا فردی که مورد تبعیض نژادپرستانه بوده است.
  بورسیه‌های هیئت مدیره به ارزش 20000 دلار کانادابرای کسانی که مدرک ممتاز دانشگاهی را که با بالاترین میانگین پذیرش در گروه خود دارند.

  لیست رشته های دانشگاه گوئلف

  دانشگاه گوئلف کانادا رشته‌های مختلفی را در هر سه مقطع اصلی لیسانس، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می‌دهد. لیست برخی از این رشته‌ها را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

  کارشناسی

  رشته تاریخ هنر رشته مطالعات کلاسیک رشته نویسندگی خلاقانه رشته موسیقی رشته فلسفه رشته علوم سیاسی رشته روانشناسی رشته سیاست عمومی و عدالت رشته مطالعات فناوری و فرهنگ رشته اقتصاد رشته انگلیسی رشته مطالعات جنسیت رشته علوم اجتماعی رشته هنرهای استودیویی رشته نظارت محیط زیست رشته مطالعات اروپا رشته مهندسی محیط زیست رشته مهندسی مکانیک رشته مهندسی منابع آب رشته علوم محیط زیست بومی رشته معماری رشته مطالعات فرانسوی رشته مدیریت مزرعه اسب

  کارشناسی ارشد

  رشته مطالعات بالینی رشته علوم کامپیوتر رشته نویسندگی خلاق رشته جرم شناسی و جزا رشته بهداشت بشر و علوم تغذیه رشته زیست شناسی رشته جامعه شناسی رشته هنر رشته تئاتر رشته توریسم رشته مطالعات توسعه بین المللی رشته طراحی فضای سبز رشته مطالعات کارائیب و آمریکای لاتین رشته علوم حیوانات و طیور رشته بیوفیزیک رشته  MBA رشته صلاحیت توسعه و گسترش رشته شیمی رشته اقتصاد رشته علوم اعصاب رشته پاتوبیولوژی رشته علوم سیاسی

  دکتری

  رشته پاتوبیولوژی رشته فلسفه رشته فیزیک رشته بیوانفورماتیک رشته علوم بیومدیکال رشته بیوفیزیک رشته شیمی رشته اقتصاد رشته زیست شناسی رشته مطالعات توسعه بین المللی رشته مطالعات ادبی رشته مدیریت رشته ریاضی و آمار رشته روابط خانوادگی و تغذیه کاربردی رشته صنایع غذایی رشته مواد غذایی، کشاورزی و منابع اقتصاد رشته کشاورزی گیاهی رشته علوم سیاسی رشته جمعیت پزشکی رشته جامعه شناسی رشته مطالعات روستا رشته روانشناسی

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  مزیت‌های تحصیل در دانشگاه گوئلف کانادا

  توجه داشته باشید که برای تحصیل در دانشگاه گوئلف باید ویزای تحصیلی کانادا را دریافت کنید. پس از دریافت این مدرک و حضور در کانادا متوجه خواهید شد که چه مزایایی را به دست آورده‌اید. دانشگاه گوئلف بیش از 80 برنامه کارشناسی و بیش از 100 برنامه تحصیلات تکمیلی و دکتری را در بسیاری از رشته‌ها ارائه می‌دهد. این رشته‌ها شامل گروه‌های هنر و علوم، محاسبات، معماری، مدیریت، تجارت، دامپزشکی، علوم بهداشتی، علوم محیطی و بسیاری موارد دیگر می‌شوند.

  دانشگاه گوئلف کانادا گزینه‌هایی برای ادامه تحصیل و چندین برنامه آموزش تعاونی هم در نظر دارد که به دانشجویان این فرصت را می‌دهد به روش‌های مختلف آموزش ببینند. در نتیجه دانش خود را در محیط‌های واقعی به کار می‌گیرند. بسیاری از برنامه‌های دانشگاه موضوعات متعددی را در بر می‌گیرند و مسیر یادگیری را برای دانشجویان هیجان انگیز می‌کنند.

   چرا تحصیل در دانشگاه گوئلف را پیشنهاد می‌کنیم؟

  همچنین دانشگاه گوئلف برنامه‌های علمی و پژوهشی مختلفی را در زمینه‌های متفاوت ارائه کرده و چشم انداز شغلی برای دانشجویان پس از فارغ التحصیلی را توسعه می‌دهد. مرکز یادگیری تجربی در دانشگاه خدماتی را به دانشجویان داخلی و خارجی ارائه می‌کند که به آنها در یافتن شغل در حین تحصیل و همچنین پس از فارغ التحصیلی کمک خواهد کرد.

  این خدمات شامل نمایشگاه‌هایی برای نمایش دستاوردها، خدمات مربوط به فارغ التحصیلان، راهنمایی در مورد نوشتن رزومه، مصاحبه و غیره است. تعهد دانشگاه در ارائه آموزش‌های عملی به دانشجویان، آنها را قادر می‌سازد تا از همان روزهای دانشجویی خود تجربه‌ای مناسب در دنیای واقعی داشته باشند. این تجربه به آنها کمک می‌کند تا در زمینه‌های مورد علاقه خود، شغل ایده آلی پیدا کنند. U of G شهرت زیادی برای پرورش فارغ التحصیلانی دارد که به خوبی برای مشاغل بازار کار آماده هستند. زیرا کیفیت آموزش و خدمات اضافی را بالا برده و به افراد اعتماد به نفس زیادی برای حضور در جامعه می‌دهد.

  سخن پایانی

  در مجموع، دانشگاه گوئلف یک دانشگاه جامع تحقیقاتی عمومی است که در انتاریو واقع شده است. این دانشگاه در سال 1964 پس از ادغام سه کالج تأسیس شد و از آن زمان به عنوان یکی از برترین دانشگاه‌های کانادا شناخته شده است که برنامه‌های تحقیقاتی و دانشگاهی با کیفیت بالا را به هزاران دانشجو ارائه می‌دهد. دانشگاه گوئلف کانادا متعهد به ارائه تجربه‌ای غنی و متنوع به دانشجویان است. با برنامه‌های علمی عالی، فرصت‌های تحقیقاتی، مشارکت اجتماعی پر جنب و جوش و گزینه‌های مختلف برای یادگیری تجربی به این تعهد پایبند است. همچنین فعالیت‌های فوق برنامه مختلفی را با بیش از 300 باشگاه و سازمان ارائه می‌دهد که افراد می‌توانند در حین ادامه تحصیلات عالی خود در آنها شرکت کنند.

  برای پذیرش در این دانشگاه و ادامه تحصیل، کافی است از تجربه مشاوران موسسه میرداماد استفاده کنید. مشاوران ما در تمامی مراحل پذیرش کنار شما هستند تا مسیر امنی را پشت سر بگذارید.

  سوالات متداول

  پردیس اصلی دانشگاه گوئلف کجاست؟

  پردیس اصلی دانشگاه در شهر گوئلف قرار دارد و در 412 هکتار زمین گسترده شده است.

  حداقل معدل برای پذیرش در دانشگاه گوئلف چقدر است؟

  حداقل معدل 3.0 – 3.9 از 4.0 را در نظر داشته باشید. البته این مقدار (بر اساس مقطع و رشته تحصیلی شما متفاوت خواهد بود.

  شهریه دانشگاه گوئلف در سال 2024 چقدر است؟

  میزان شهریه دانشجویان داخلی و خارجی این دانشگاه بر اساس مقطع تحصیلی، رشته و همچنین تعداد واحدهای انتخاب شده، متفاوت است.

  در دانشگاه گوئلف چه بورسیه‌هایی ارائه می‌شود؟

  بورسیه رئیس جمهور به ارزش 42500 دلار، بورسیه‌های اسکندر لینکلن به ارزش 42500 دلار و بورسیه‌های هیئت مدیره به ارزش 20000 دلار کانادا.

  مقالات مرتبط

  دانشگاه بریتیش کلمبیا

  دانشگاه بریتیش کلمبیا

  دانشگاه بریتیش کلمبیا، یکی از مقاصد برجسته برای دانشجویان بین‌المللی است. زیرا با ارائه برنامه‌های تحصیلی بی‌نظیر، فضای آموزشی پویا و فراهم کردن فرصت‌های تحصیلی و پژوهشی منحصر به فرد، جذابیت بالایی برای افراد دارد. این دانشگاه به عنوان یک...

  دانشگاه آلبرتا University of Alberta

  دانشگاه آلبرتا University of Alberta

  دانشگاه آلبرتا (U of A) یکی از پنج دانشگاه برتر کانادا است و در لیست 100 مؤسسه برتر جهان قرار دارد، زیرا یک مؤسسه بزرگ، همه جانبه و الهام بخش است. این دانشگاه همیشه در تلاش است تا یک تجربه...

  دانشگاه کلگری University of Calgary

  دانشگاه کلگری University of Calgary

  دانشگاه کلگری، یکی از برترین دانشگاه‌های تحقیقاتی جامع کانادا است که بهترین سیستم تدریس را برای دانشجویان در نظر دارد. پردیس اصلی UCalgary یک محیط زیبا با منظره کوه‌های راکی است که بیش از 200 هکتار را پوشش می‌دهد (منطقه‌ای...

  دانشگاه سایمون فریزر

  دانشگاه سایمون فریزر

  دانشگاه سایمون فریزر کانادا (SFU)، یک دانشگاه دولتی است که در سال 1965 در ایالت بریتیش کلمبیا کشور کانادا تأسیس شد. دانشگاه SFU با داشتن بیش از 30000 دانشجو در مقطع کارشناسی، 5700 دانشجوی تحصیلات تکمیلی، بیش از 160000 فارغ‌التحصیل...

  دانشگاه گوئلف کانادا

  دانشگاه گوئلف کانادا

  دانشگاه گوئلف کانادا هم از آن دست مکان‌های آموزشی است که به عنوان یکی از مقاصد محبوب برای دانشجویان بین المللی شناخته می‌شود. این دانشگاه با برنامه‌های تحصیلی عالی، فضای آموزشی پویا، امکانات تحقیقاتی برجسته و اعضای هیئت علمی متعهد،...

  دانشگاه مونترال

  دانشگاه مونترال

  دانشگاه مونترال، دانشگاه دولتی فرانسوی زبان کانادا  در شهر مونترال است که در سال 1878 تأسیس شد. این دانشگاه برنامه‌های آموزشی متنوعی در زمینه‌های هنر و علوم، حقوق، پزشکی، الهیات، معماری، مددکاری اجتماعی، جرم‌شناسی و ... ارائه می‌دهد. دانشگاه دولتی...

  دانشگاه اتاوا University of Ottawa

  دانشگاه اتاوا University of Ottawa

  در دانشگاه اتاوا (بزرگترین دانشگاه دو زبانه جهان)، دانشجویان می‌توانند به زبان‌های فرانسوی، انگلیسی یا هر دو زبان تحصیل کنند. این دانشگاه که در قلب پایتخت کانادا واقع شده، دسترسی مستقیمی به بزرگ‌ترین موسسات کشور دارد. پیشرفت‌های آن در چندین...

  دانشگاه تورنتو University of Toronto

  دانشگاه تورنتو University of Toronto

  دانشگاه تورنتو، یکی از دانشگاه‌های تحقیقاتی دولتی بزرگ جهان است که در آن دانشجویان بااستعداد در کنار برخی از بهترین دانشمندان و محققان جهان رشد می‌کنند. هیچ دانشگاهی در کانادا نمی‌تواند با دامنه و شهرت برنامه‌های U of T برابری...

  ویزای دانش آموزی کانادا

  ویزای دانش آموزی کانادا

  کانادا، به‌عنوان کشوری با سیستم آموزشی پیشرفته و امن، همواره مقصدی جذاب برای دانش آموزان سراسر جهان بوده است. اخذ ویزای دانش آموزی کانادا، فرصتی بی‌نظیر برای نوجوانان ایرانی فراهم می کند تا از مزایای تحصیل در مدارس کانادا بهره‌مند...

  ویزای تحصیلی کانادا

  ویزای تحصیلی کانادا

  در سال های اخیر کشور کانادا به یک مرکز جهانی برای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان برای ادامه تحصیلات عالی تبدیل شده است. دانشگاه های کانادا به دلیل کیفیت آموزش و شهریه مقرون به صرفه با بالاترین میزان رضایت...

  بورسیه پزشکی کانادا (تحصیل رایگان پزشکی در کانادا)

  بورسیه پزشکی کانادا (تحصیل رایگان پزشکی در کانادا)

  علوم پزشکی یکی از زمینه‌های جذاب تحصیلی است، اما هزینه‌های بالای آن موجب می‌شود که دسترسی به آن برای بسیاری از افراد دشوار باشد. شهریه‌های بالا در دانشگاه‌ها و دوره‌های مرتبط با پزشکی، به‌ویژه در کشورهایی مانند کانادا، موضوعی است...

  معرفی دانشگاه لاوال کانادا

  معرفی دانشگاه لاوال کانادا

  دانشگاه لاوال اولین دانشگاه فرانسوی زبان در آمریکای شمالی بوده است. در سال 1663 میسیونر فرانسوا د مونتمورنسی - لاوال، اولین اسقف فرانسه جدید، نخستین موسسه آموزشی مستعمره را تأسیس کرد: Séminaire de Québec. نزدیک به 200 سال بعد، در...

  دانشگاه دالهاوزی

  دانشگاه دالهاوزی

  دانشگاه دالهاوزی (Dalhousie University) که به آن دانشگاه دال نیز گفته می‌شود یکی از معتبرترین دانشگاه‌های تحقیقاتی کشور کانادا می‌باشد که در استان نوا اسکوشیا واقع شده است. این دانشگاه دارای رتبه 272 را در سطح بندی QS دارد و...

  تحصیل داروسازی در کانادا

  تحصیل داروسازی در کانادا

  کانادا یکی از بهترین گزینه های موجود برای تحصیل در رشته داروسازی است. دانشگاه‌های کانادا برنامه‌های داروسازی باکیفیتی ارائه می‌دهند که به دانشجویان امکان می‌دهد مهارت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک داروساز ماهر را کسب کنند. اگر علاقه‌مند به...

  لیست بهترین دانشگاه های کانادا

  لیست بهترین دانشگاه های کانادا

  کانادا دارای سیستم آموزش عالی بسیار معتبری است و دانشگاه های آن در بین بهترین دانشگاه های جهان قرار دارند. این دانشگاه ها فرصت های عالی برای تحصیل و تحقیق را برای دانشجویان از سراسر جهان فراهم می کنند. در...

  دانشگاه کوئینز کانادا

  دانشگاه کوئینز کانادا

  برای علاقه مندان به مهاجرت تحصیلی به کانادا که رزومه‌ی تحصیلی خوبی دارند، درس خواندن در دانشگاه کوئینز یکی از ایده آل‌ترین گزینه‌ها می‌باشد. این دانشگاه که در کینگستون (Kingstone) استان اونتاریو واقع شده است، از نظر معماری دارای فضایی...

  تحصیل دکتری در کانادا

  تحصیل دکتری در کانادا

  هر سال نزدیک به بیش از 7 هزار دانشجوی دکترا در کشورکانادا فارغ‌التحصیل می‌شوند. تحصیل دکتری در کانادا به هدف خیلی از دانشجویان بین‌المللی تبدیل شده است. در واقع، از سال 2002، فارغ‌التحصیلان دکترا در کشور در بالاترین سطح خود...

  دانشگاه مک گیل کانادا

  دانشگاه مک گیل کانادا

  دانشگاه مک گیل کانادا یکی از شناخته شده‌ترین دانشگاه‌های کشور کانادا است که دانشجویان بسیاری از سراسر جهان در آن به تحصیل مشغول هستند. در این دانشگاه بیش از 300 رشته آموزشی و تحقیقاتی تدریس می‌شود که از نظر کیفیت...

  بورسیه تحصیلی کانادا

  بورسیه تحصیلی کانادا

  کیفیت نظام آموزشی و امکانات تحصیلی مطلوب، تحصیل در کانادا را به آرزوی دانشجویان بین‌المللی تبدیل کرده است. البته، بسیاری از دانشجویان مستعد و باهوش به‌دلیل شهریه نسبتا بالای دانشگاه‌ها نمی‌توانند به این ارزو دست پیدا کنند. کارشناسان موسسه مهاجرتی...

  تحصیل در مدارس کانادا

  تحصیل در مدارس کانادا

  تحصیل در مدرسه های کانادا یکی از گزینه ‌های ارزشمند برای دانش‌ آموزان بین ‌المللی است. سیستم آموزشی کانادا با سازماندهی قوی و استانداردهای بالا شناخته می ‌شود و به دانش ‌آموزان فرصت‌ های یادگیری در سطح جهانی را ارائه...

  دانشگاه مک مستر کانادا

  دانشگاه مک مستر کانادا

  تحصیل در کانادا با توجه به سابقه درخشان دانشگاه های این کشور در زمینه کیفیت آموزش، تحقیق و توسعه همواره یکی از انتخاب های متقاضیان بین المللی بوده است. در واقع، اگر به دنبال مهاجرت به کانادا از طریق پذیرش...

  کار دانشجویی در کانادا

  کار دانشجویی در کانادا

  در کانادا، دانشجویان بین‌ المللی معمولا اجازه دارند تا حداکثر 20 ساعت در هفته در دوران تحصیل و تمام وقت در تعطیلات رسمی و تابستان کار کنند. این کارها می ‌توانند در پردیس های دانشگاه یا خارج از آن باشند....

  تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

  تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

  کانادا یکی از بهترین مکان ها برای تحصیل در جهان است! وجود دانشگاه های برتر، فرصت های عالی برای کار پس از تحصیل، کشف فرهنگ های جدید و لذت بردن از کیفیت بالای زندگی از مهم ترین دلایل این ادعا...

  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا

  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا

  کانادا یکی از محبوب ترین مقاصد جهان برای تحصیل کارشناسی ارشد دانشجویان بین المللی است. دلیل آن چیزی بالاتر از طبیعت منحصر به فرد و استانداردهای بالای زندگی است. دلیل این محبوبیت دانشگاه های درجه یک، کیفیت آموزشی بالا و...

  دانشگاه HEC مونترال کانادا

  دانشگاه HEC مونترال کانادا

  دانشگاه HEC مونترال کانادا یکی از بهترین موسسات آموزشی در رشته بازرگانی محسوب می‌شود که هر ساله افراد زیادی از سراسر جهان آرزو و درخواست پذیرش در آن را دارند. این دانشگاه در شهر مونترال کانادا در استان کبک واقع...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  اگر قصد تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 02188724227 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره...

  کالج های کانادا

  کالج های کانادا

  در صورتی که قصد اخذ پذیرش تحصیلی کالج های کانادا را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی کانادا، صفر تا صد امور پذیرش شما را...

  نظرات کاربران