سرمایه گذاری در کانادا

اگر قصد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری را دارید، می توانید با شماره 07191009294 تماس بگیرید. کارشناسان ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا، آماده ارائه خدمات ویزای سرمایه گذاری این کشور از صفر تا صد به شما عزیزان می باشندویزای سرمایه گذاری کانادا یکی از مهم‌ترین و بهترین روش‌های اخذ اقامت دائم این کشور به‌شمار می‌آید، اما باید در نظر داشت که این روش مهاجرتی دارای محدودیت خاصی است. زیرا استان‌های مختلف کانادا کنترل‌ها و شرایطی را برای متقاضیان مشخص کرده‌اند.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  چرا سرمایه گذاری در کانادا؟

  مهم‌ترین مزیت‌های سرمایه‌گذاری در کشور کانادا عبارت‌اند از:

  1- کانادا با بسیاری از کشورهای جهان قرارداد همکاری دارد. این امر به دسترسی شما به‌عنوان یک سرمایه‌گذار به بازار جهانی و سرمایه‌گذاری در سطح جهانی کمک می‌کند.

  2- در این کشور، دستمزد نیروی کار کمتر از سایر کشورها مثل آمریکا است. این ویژگی به سرمایه‌گذار کمک خواهد کرد تا در هزینه‌های مالی به‌طور قابل‌ توجهی صرفه‌جویی کند.

  3- زیرساخت‌ها، شبکه‌های حمل‌ونقل، جاده‌ها، بیمارستان‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و خدمات عمومی کانادا در شمار بهترین‌های جهان قرار دارند.

  4- سرمایه‌گذاری در این کشور تضمینی برای اخذ ویزای اقامت دائم بدون قیدوشرط است. با این روش تمامی اعضای خانواده از مزایا و حقوق شهروندان کانادایی برخوردار خواهند شد.

  5- انجام سرمایه‌گذاری در این کشور بسیار امن صورت می‌گیرد و شانس موفقیت برای کسب‌وکارها و به‌طورکلی پروژه‌ها زیاد خواهد بود؛ یعنی متقاضی سود زیادی به دست خواهد آورد.

  ما در موسسه مهاجرتی میرداماد بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری را متناسب با شرایط خاصی که دارید به شما پیشنهاد خواهیم داد. ازاین‌رو شانس موفقیت بالایی برای اخذ اقامت دائم کانادا ازطریق سرمایه‌گذاری خواهید داشت.

  سرمایه گذاری در کانادا

  شرایط سرمایه گذاری در کانادا

  دولت این کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا شرایط خاصی را مشخص کرده است. مهم‌ترین این شرایط عبارت‌اند از:

  • متقاضی باید تجربه قبلی خود را در توسعه و مدیریت کسب‌وکار مورد نظر نشان بدهد. این تجربه باید حداقل دو سال باشد تا موفقیت فرد را در سرمایه‌گذاری تضمین کند.
  • فرد سرمایه‌گذار باید از دارایی خالص 1.6 میلیون دلار کانادا بهره‌مند باشد. این دارایی‌ها می‌توانند ملک یا یک حساب بانکی را نیز شامل شوند.
  • دارنده ویزای سرمایه گذاری در کانادا قبل از سفر باید معاینه پزشکی و همچنین بررسی‌های امنیتی و کیفری را پشت سر بگذارد.

  روش‌های سرمایه گذاری در کانادا

  روش‌های زیادی وجود دارد که سرمایه‌گذاران با توجه ‌به توانایی مالی خود می‌توانند از آن‌ها پیروی کنند. برنامه‌های مهاجرت کانادا سرمایه گذاری عبارت‌اند از:

  • روش سرمایه‌گذاری استانی
  • ثبت شرکت
  • سرمایه‌گذاری از طریق استارتاپ
  • خرید ملک
  • خرید بیزینس
  • خوداشتغالی
  • کارآفرینی

  هر یک از انواع روش‌های بالا برای دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا دارای مزایا، الزامات و شرایطی هستند که با انواع دیگر متفاوت است. اما به‌طور کلی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری یکی از ساده‌ترین راه‌های رسیدن به کانادا و اخذ اقامت دائم به‌حساب می‌آید.

  مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی (PNP)

  سرمایه‌گذاری استانی کانادا برنامه‌ای است که در چندین استان انجام می‌شود و به‌عنوان کارآفرینی از آن یاد می‌کنند. استان‌های این برنامه عبارت‌اند از انتاریو، بریتیش کلمبیا، نیوبرانزویک، مانیتوبا، جزیره پرنس ادوارد، ساسکاچوان و نوا اسکوشیا. در این برنامه متقاضی اصلی می‌تواند همسر و فرزندان زیر 22 سال خود را به همراه داشته باشد.

  در این روش سرمایه‌گذار می‌تواند برنامه‌ای متناسب با اندازه دارایی خود یا استان موردعلاقه خود انتخاب کند. یکی از معروف‌ترین برنامه‌های استانی مربوط به برنامه نامزد استانی مانیتوبا می‌شود. در این روش حداقل سرمایه برای مهاجرت به کانادا 350 هزار دلار کانادا و حداقل سرمایه‌گذاری در آن را 150 هزار دلار کانادا می‌دانند.

  سرمایه گذاری در کانادا از طریق استارتاپ

  مهاجرت سرمایه گذاری کانادا از طریق استارتاپ یکی از راه‌های مطمئن برای مهاجرت به این کشور خواهد بود. در این برنامه فرد باید ایده‌ای جدید و ابتکاری داشته باشد که از طریق آن بتواند در کانادا سرمایه‌گذاری کند و از کمک و حمایت دولت برای اجرای ایده برخوردار شود.

  سطح زبان موردنیاز در این برنامه CLB5 است. متقاضی قبل از ورود به کانادا باید معاینه پزشکی انجام دهد و سوابق کیفری نداشته باشد. سپس متقاضی و خانواده وی با اقامت دائم وارد کانادا خواهند شد.

  مهم‌ترین شرایط برای ویزای سرمایه گذاری کانادا از طریق استارتاپ

  متقاضیان این برنامه باید از حمایت یک سازمان تاییدشده و از پیش تعیین‌شده توسط دولت کانادا برخوردار باشند. متقاضی ایده پروژه را به یکی از این سازمان‌ها ارائه می‌دهد تا بودجه لازم را برای اجرای آن تامین کنند. میزان بودجه لازم برای تامین مالی در این مورد حداقل 200 هزار دلار کانادا است.

  متقاضی باید مدیریت مستمر پروژه را در کانادا ثابت کند و 10 درصد یا بیشتر از حق رای در شرکت را به دست آورد. علاوه‌بر این فرد و شرکتی که از پروژه حمایت می‌کند باید بیش از 50 درصد از حق رای را در اختیار داشته باشد. سرمایه‌گذاران می‌توانند درزمانی که دولت کانادا در حال رسیدگی به اقامت دائم است، برای مجوز کار موقت در کانادا با هدف شروع و استقرار کار در این پروژه اقدامات لازم را انجام بدهند.

  سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت

  راه‌اندازی یا گسترش یک شرکت در کانادا می‌تواند گزینه خوبی برای بسیاری از سرمایه‌گذاران خارجی باشد. ایجاد کسب‌وکار در کانادا یک گزینه بسیار سودآور تلقی می‌شود. این شکل از سرمایه‌گذاری به شما امکان می‌دهد تا به‌سرعت شرکت را از ابتدا رشد دهید یا فرصتی برای افزایش چشمگیر تعداد مشتریان برای یک کسب‌وکار موجود به دست آورید.

  به‌دلیل عدم آگاهی از حوزه قضایی خارجی، ثبت شرکت در کانادا به‌تنهایی پروسه‌ای تقریبا دشوار است. توصیه می‌شود برای اطمینان از روند ثبت‌نام بدون مشکل و موفقیت‌آمیز از مشاوران ما در موسسه میرداماد کمک بگیرید که با فرآیند ثبت کسب‌وکار در کانادا آشنایی دارند.

  روش اخذ ویزای سرمایه‌گذاری کانادا با ثبت شرکت شبیه روش خرید ملک در کانادا است که در هر دو روش نمی‌توان اقامت گرفت. اما یک استثنا وجود دارد. اگر شرکتی را ثبت کردید و در آن مشغول به کار شدید، کار شما در ثبت شرکت با کارآفرینی همراه بود و تعدادی نیروی کار کانادایی را به کار گرفتید، اجازه اقامت را دریافت خواهید کرد.

  ثبت شرکت در کانادا و هزینه‌های آن

  هزینه ثبت شرکت در کانادا بستگی به محل و نوع شرکت دارد و نمی‌توان مبلغ مشخصی را برای ثبت شرکت در کانادا تعیین کرد، اما این هزینه‌ها عموما زیاد نیستند. در زیر میانگین هزینه ثبت شرکت در استان‌های مختلف کانادا را مشاهده می‌کنید:

  • انتاریو: 360 دلار
  • آلبرتا: 450 دلار
  • استان بریتیش کلمبیا: 350 دلار
  • استان کبک: 326 دلار
  • نوا اسکوشیا: 337 دلار

  سرمایه مورد نیاز برای راه‌اندازی شرکت به‌دلیل برنامه‌های سرمایه‌گذاری مختلف در هر استان متفاوت است. به‌طور کلی حداقل سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا به‌منظور ثبت یک شرکت در این کشور لازم خواهد بود.

  ثبت شرکت در کانادا یک کار مهم و پیچیده است که به تخصص در این زمینه نیاز دارد. متقاضیان ثبت شرکت در کانادا باید به زبان‌های انگلیسی و فرانسه مسلط باشند و از شرایط قانونی لازم برای انجام چنین کاری در این کشور آگاهی کسب کنند. مشاوران میرداماد در امور حقوقی و مهاجرتی می‌توانند شما را در مراحل سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت در کانادا راهنمایی کنند.

  سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید بیزینس

  هنگامی که گزینه‌های خود را برای مهاجرت به کانادا در نظر می‌گیرید، ممکن است ایده خرید یک بیزینس به ذهن شما خطور کرده باشد. خرید یک کسب‌وکار موجود، شما را از دردسر شروع از صفر نجات می‌دهد.

  بااین‌حال بسیاری از افراد نمی‌دانند که اقدام برای ایجاد یک کسب‌وکار درکانادا برای اعطای وضعیت اقامت دائم این کشور کافی نیست. خرید بیزینس این فرصت را برای متقاضی فراهم می‌کند تا مجوز کار موقت را به دست بیاورد که برای مدیریت عملیات کسب‌وکار خود به آن نیاز خواهد داشت.

  کار در یک نقش مدیریتی در یک شرکت کانادایی می‌تواند امتیاز CRS را بیش از 200 نمره افزایش دهد. به‌این‌ترتیب، خرید یک بیزینس کانادایی مطمئنا شانس فرد را برای دست‌یابی به اقامت دائم افزایش خواهد داد.

  بهترین برنامه‌های مهاجرت به کانادا برای خوداشتغالی

  یکی از گزینه‌هایی که توصیه می‌کنیم به آن توجه کنید، برنامه‌های نامزد استانی کانادا (PNP) برای کارآفرینان است. PNPها برای جذب استعدادهای بین‌المللی برای کمک به پر کردن کمبود نیروی کار طراحی شده‌اند. به‌این‌ترتیب، هر استان کانادا (به جز کبک) دارای PNP خاص خود با الزاماتی است که برای رفع نیازهای اقتصادی آن استان خاص طراحی کرده‌اند.

  عواملی که معمولا در نظر گرفته می‌شوند عبارت‌اند از: دارایی خالص، تجربه کاری و اینکه آیا شما سرمایه‌گذاری کرده‌اید یا قصد سرمایه‌گذاری در یک کسب‌وکار در استان را دارید.

  اگر شرایط لازم را داشته باشید، نمایه شما ممکن است توسط دولت استانی انتخاب شود و دعوت‌نامه‌ای برای درخواست نامزدی دریافت کنید. اخذ اقامت دائم از طریق PNP یک فرآیند دومرحله‌ای است که ابتدا توسط استان انتخاب می‌شود. با حمایت (نامزدی) استان، می‌توانید برای اقامت دائم به دولت فدرال درخواست دهید.

  اگر هم به یک مسیر مستقیم برای اخذ اقامت سرمایه گذاری کانادا تمایل دارید، توصیه می‌کنیم برنامه ویزای استارت‌آپ (SUV) را بررسی کنید. به‌جای خرید یک بیزینس، SUV از شما می‌خواهد که پس از دریافت اقامت دائم کانادا، کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کنید.

  سرمایه گذاری از طریق خرید بیزینس در کانادا

  مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی

  ویزای خوداشتغالی کانادا یک فرصت جالب برای افرادی است که می‌خواهند به‌طور مستقل در کانادا کار کنند. با گسترش و ایجاد تنوع‌های کاری در کانادا، ویزای خوداشتغالی فرصتی برای کسب فرصت‌های شغلی و سرمایه‌گذاری به همراه خواهد داشت. این روش امکان اخذ اقامت دائم و شهروندی کانادا را فراهم می‌کند.

  برای دریافت ویزای خوداشتغالی در کانادا، مهاجران جدید باید برای دریافت مجوز کار به دولت کانادا درخواست دهند. متقاضی باید دارای مهارت‌ها و تجربه‌های حرفه‌ای و آموزشی لازم برای کار در کانادا باشد.

  ویزای خوداشتغالی در کانادا از بسیاری جهات با ویزای کار کانادا (ویزای معمولی کار)متفاوت است. زیرا ویزای خوداشتغالی به افراد این امکان را می‌دهد که به‌طور مستقل بدون وابستگی به هیچ نهاد یا موسسه‌ای کار کنند.

  این ویزا فرصت‌های شغلی را در بخش‌های مختلف از جمله علم، فناوری، خدمات، بهداشت و آموزش فراهم می‌کند. دارندگان ویزای مذکور می‌توانند آزادانه در هر نقطه از کانادا کار کنند و انعطاف‌پذیری بیشتری در انتخاب محل کار برای آن‌ها وجود دارد.

  دارندگان این ویزا از حقوق و امتیازات ویژه‌ای از جمله دسترسی به امتیازات مالیاتی و مشوق‌های ویژه برای تشویق سرمایه گذاری و گسترش مشاغل کوچک در کانادا برخوردار هستند. خوداشتغالی در کانادا فرصت‌هایی را برای اخذ اقامت دائم و شهروندی کانادا فراهم می‌کند.

  برنامه‌های مهاجرتی خوداشتغالی کانادا

  مشاغل واجد شرایط خوداشتغالی در زمینه‌های هنری، فرهنگی و ورزشی کانادا عبارت‌اند از:

  • کتابدار
  • نویسنده
  • ویراستار
  • روزنامه‌نگار
  • مشاغل حرفه‌ای در روابط‌عمومی و ارتباطات
  • مترجم
  • تهیه‌کننده، کارگردان، طراح رقص و مشاغل مرتبط
  • رهبر ارکستر، آهنگ‌ساز و تنظیم‌کننده
  • نوازنده و خواننده
  • رقصنده
  • بازیگر و کمدین
  • نقاش، مجسمه‌ساز و دیگر هنرمندان تجسمی
  • مشاغل فنی مرتبط با موزه‌ها و گالری‌های هنری
  • عکاس
  • پخش‌کننده فیلم و فیلم‌بردار
  • تکنسین گرافیک
  • پخش فنی
  • تکنسین‌های ضبط صدا و تصویر
  • سایر حرفه‌های فنی و هماهنگ‌کننده در فیلم‌های سینمایی، رادیو و هنرهای نمایشی
  • حرفه‌های حمایتی در فیلم‌های سینمایی، صداوسیما و هنرهای نمایشی
  • گویندگی
  • طراح گرافیک و تصویرگر
  • طراحان و دکوراتورهای داخلی
  • تئاتر، مد، نمایشگاه و دیگر طراحان خلاق
  • صنعتگر
  • خوداشتغالی در تولید محصولات نساجی، چرم و خز
  • ورزشکار
  • مربی
  • مسئولین و داوران ورزشی
  • مربیان ورزش و تناسب‌اندام

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  سرمایه گذاری در کانادا از طریق کارآفرینی

  در سرمایه‌گذاری از طریق کارآفرینی، فرد باید یک پروژه تجاری یا طرح تجاری جدید به نام کارآفرینی را به زبان انگلیسی ارائه دهد. متقاضی علاوه‌بر تاسیس یک شرکت باید برای شهروندان کانادایی شغل ایجاد کند. یکی از شروط این طرح تجاری این است که در برخی استان‌ها سرمایه‌گذار باید حداقل یک یا دو شهروند کانادایی را استخدام کند.

  فرد می‌تواند با سرمایه گذاری در کانادا از طریق کارآفرینی، اقامت کاری برای مدت یک یا دو سال بگیرد. نوع اقامت در این برنامه اقامت کاری است و همراه‌ داشتن همسر و فرزندان زیر ۲۲ سال مجاز خواهد بود. ویزای کارآفرینی کانادا در ابتدا به‌صورت موقت صادر می‌شود و یک سال پس از راه‌اندازی ایده، کارآفرین می‌تواند برای اقامت دائم اقدام کند. سودآوری یا عدم سوددهی بلندمدت ایده پیشنهادی تاثیری در صدور ویزای کارآفرینی نخواهد داشت.

  مدارک موردنیاز برای ویزای سرمایه گذاری کانادا از طریق کارآفرینی

  داشتن گواهی‌نامه در برنامه کارآفرینی در کانادا پیش‌نیاز پذیرش نیست. درواقع این عامل در کنار سایر ویژگی‌های سنی، سابقه کاری و آموزش عالی در تصمیم‌گیری نهایی داوران تاثیرگذار خواهد بود.

  یکی از عوامل مهم و موثر در ارزیابی صلاحیت متقاضی برای این ویزا تجربه کاری است. سابقه کاری مواردی همچون مدیریت یک فروشگاه، دفتر تجاری، کسب‌وکارهای شخصی و موارد دیگر را در بر می‌گیرد.

  حداقل سرمایه مورد نیاز برای راه‌اندازی کسب‌وکار در کانادا 150 هزار دلار است. اما این میزان در استان‌های مختلف کانادا متفاوت خواهد بود.

  گزینه‌های ویزای سرمایه گذاری کانادا در استان آلبرتا

  ویزای کارآفرین و سرمایه‌گذار آلبرتا نوعی ویزا است که کشاورزان خوداشتغالی را پوشش می‌دهد. آلبرتا دومین تولیدکننده بزرگ کشاورزی کانادا است. زمین‌های کشاورزی متنوع آن برای سرمایه‌گذاری تولید محصولات زراعی، تولید دام و بسیاری موارد دیگر مناسب هستند.

  گزینه‌های ویزای سرمایه گذاری کانادا در بریتیش کلمبیا

  بریتیش کلمبیا از یک اقتصاد انعطاف‌پذیر و متنوع نسبت به دیگر استان‌های کانادا برخوردار است. این استان به‌دلیل تنوع و رقابت‌پذیری در حال تبدیل ‌شدن به یک مقصد اصلی برای سرمایه‌گذاری‌های جدید و گسترده است.

  بریتیش کلمبیا دو گزینه ویزای به کارآفرینان ارائه می‌دهد:

  • ویزای جریان مهاجرت کارآفرینی بریتیش کلمبیا: این ویزا برای کارآفرینانی است که می‌خواهند کسب‌وکار خود را از صفر در داخل خاک کانادا شروع کنند.
  • ویزای تِک پایلوت بریتیش کلمبیا: این ویزا نیز برای افرادی صادر می‌شود که می‌خواهند به‌عنوان یک سرمایه‌گذار یا شریک وارد یک تجارت از قبل موجود در خاک کانادا شوند.
  در سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در کانادا، فرد باید یک پروژه تجاری یا طرح تجاری جدید به نام کارآفرینی به زبان انگلیسی ارائه دهد.

  گزینه‌های ویزای سرمایه گذاری کانادا در استان مانیتوبا

  مانیتوبا برای سرمایه‌گذارانی مناسب است که به‌دنبال شروع سرمایه‌گذاری خود در جوامع کوچک‌تر و مهمان‌نواز هستند. هزینه زندگی در این استان به حدی پایین است که 76 درصد از مهاجران می‌توانند در پنج سال اول زندگی خود در این استان صاحب‌خانه شوند. مانیتوبا در حال حاضر دو برنامه ویزای کارآفرین و سرمایه‌گذار دارد:

  • ویزای کارآفرینی مانیتوبا
  • ویزای سرمایه‌گذار مزرعه مانیتوبا

  گزینه های ویزای سرمایه‌ گذاری کانادا در استان ساسکاچوان

  ساسکاچوان استانی است که در مرکز کانادا قرار دارد. این استان به‌دلیل زیرساخت‌های قوی جاده‌ای، ریلی و حمل‌ونقل هوایی برای بخش‌های تولید و توزیع بسیار مناسب تشخیص داده می‌شود.

  این استان درحال‌حاضر دارای 3 گزینه مختلف ویزای سرمایه‌گذار کارآفرینی است. ویزاهای کارآفرین و سرمایه‌گذار آن به شرح زیر هستند:

  • ویزای رده کارآفرینی ساسکاچوان
  • ویزای دسته دامداری ساسکاچوان
  • دامداران ساسکاچوان – ویزای جریان کشاورز جوان

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید ملک

  سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک در کانادا روشی سودآور به‌شمار می‌رود و سرمایه‌گذار می‌تواند با بهره‌مندی از این به سود زیادی دست پیدا کند، اما خرید ملک به‌تنهایی تضمین‌کننده اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری نیست.

  شما می‌توانید از طریق ویزای توریستی برای خرید ملک به کانادا بروید، اما از این طریق اقامت دائم دریافت نمی‌کنید. سرمایه گذاری ازطریق خرید ملک مزیت‌هایی به‌جز اخذ اقامت نیز دارد. به‌عنوان ‌مثال، اگر بعدا تصمیم به فروش ملک داشته باشید، سود دریافت خواهید کرد، به این معنا که هنگام فروش آن نسبت به زمانی که آن را خریدید، مبلغ اضافی دریافت می‌کنید.

  اگر اجازه اقامت ندارید و تنها قصد شما خرید ملکی در کانادا است، باید در ابتدا به دفاتر خریدوفروش املاک مراجعه کنید. دریافت وام با نرخ بهره بالاتر برای افرادی که اقامت کانادا را ندارند نیز امکان‌پذیر خواهد بود. موسسات و شرکت‌های وام مسکن پس از عقد قرارداد با خریدار، بخشی از هزینه ملک را تضمین می‌کنند.

  افراد غیرمقیم باید در ابتدا 35 درصد ارزش ملک را بپردازند. هنگام خرید ملک به‌عنوان یک شهروند خارجی، درصدی از مالیات را باید مانند یک شهروند کانادایی پرداخت می‌کنید. اما درهنگام فروش شرایط متفاوت است و اداره مالیات قوانین و رویه‌های خاصی را برای فرد خارجی وضع خواهد کرد.

  بهترین روش سرمایه گذاری کانادا کدام است؟

  هریک از روش‌های سرمایه‌گذاری در کشور کانادا در نهایت به اخذ اقامت دائم کانادا منجر خواهند شد. بهترین روش سرمایه‌گذاری برای هر فرد با توجه ‌به بودجه، تخصص، آموزش عالی، سن و… متفاوت خواهد بود. بنابراین متقاضیان در انتخاب شیوه سرمایه‌گذاری باید تجربه و مهارت کاری خود را مد نظر قرار دهند.

  هزینه ویزای سرمایه گذاری کانادا

  مقدار پولی که برای هزینه‌های ویزای کانادا نیاز دارید به تعداد افراد خانواده و استانی بستگی دارد که قصد دارید سرمایه‌گذاری خود را در آن انجام دهید. تعریف و تعیین مراحل ارسال طرح کسب‌وکار، تکمیل پرونده و ارائه طرح تجاری از جمله شرایط و موارد هزینه‌بر مورد نیاز برای این کار هستند. هزینه انگشت‌نگاری و مراجعه به سفارت کانادا در کشور همسایه را نیز باید به لیست هزینه‌ها اضافه کنید.

  اخذ اقامت دائم پس از سرمایه گذاری در کانادا

  طبق تجربه ما، متقاضیان باید بین 250 هزار تا 350 هزار دلار کانادا سرمایه‌گذاری کنند تا به‌عنوان یک کارآفرین یا سرمایه‌گذار خارجی اقامت دائم کانادا را به دست آورند. با چنین سرمایه‌ای می‌توان برای یکی از برنامه‌های ویزای سرمایه ‌گذاری کانادا درخواست داد.

  پس از درخواست موفقیت‌آمیز از روز اول به سرمایه‌گذاران و خانواده‌های آن‌ها وضعیت اقامت دائم داده می‌شود. متقاضیان باید در مدت پنج سال به‌مدت 730 روز (دو سال) در کانادا اقامت داشته باشند تا اقامت دائم خود را حفظ کنند. اگر متقاضی سه سال از پنج سال (1095 روز) در کانادا زندگی کند، می‌تواند برای شهروندی کانادا نیز درخواست دهد. متقاضیان شهروندی باید دانش کافی به زبان انگلیسی یا فرانسوی را نشان دهند و سابقه کیفری نداشته باشند.

  اگر علاقه شما نیز مهاجرت به کانادا است، ابتدا باید بررسی کنید که کدام مسیر و برنامه برای شرایط شما مناسب‌تر خواهد بود. ما در موسسه مهاجرتی میرداماد می‌توانیم در انجام این کار به شما کمک کنیم.

  جمع‌بندی

  کانادا به‌دلیل روابط اقتصادی و تجاری با ایالات متحده به‌عنوان یک کشور صنعتی و ثروتمند شناخته می‌شود. به همین دلیل سالانه افراد زیادی قصد سرمایه‌گذاری در آن را دارند. ویزای سرمایه گذاری کانادا به‌منظور خرید املاک و مستغلات، کارآفرینی و ثبت شرکت به متقاضیان علاقه‌مند داده می‌شود.

  ویزای سرمایه گذاری کانادا به‌منظور خرید املاک و مستغلات، کارآفرینی و ثبت شرکت به متقاضیان علاقه‌مند داده می‌شود.

  سوالات متداول

  بهترین سرمایه گذاری در کانادا کدام است؟

  سرمایه گذاری با خرید ملک، ثبت شرکت و برنامه‌های سرمایه‌گذاری استانی، بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری در کانادا به‌شمار می‌روند.

  آیا فرد برای حفظ وضعیت اقامت دائم از طریق سرمایه‌گذاری باید مقیم کانادا باشد؟

  بله قانون فعلی مقرر می‌دارد که شخص حداقل 730 روز (2 سال) در هر دوره ۵ ساله در کانادا اقامت داشته باشد.

  حداقل مبلغ لازم برای مهاجرت کانادا سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت چقدر است؟

   حداقل سرمایه لازم برای این منظور 100 هزار دلار است.

  آیا با خرید ملک در کانادا می‌توان اقامت دائم دریافت کرد؟

  خیر. خرید ملک در کانادا به‌تنهایی به اخذ اقامت در این کشور منجر نخواهد شد.

  حداقل سرمایه لازم برای کارآفرینی در کانادا چقدر است؟

  حداقل سرمایه لازم برای این منظور 150 هزار دلار کانادا است.

  مقالات مرتبط

  ویزای استارتاپ کانادا

  ویزای استارتاپ کانادا

  ویزای استارتاپ کانادا برای آن دسته کارآفرینانی است که می‌خواهند ایده‌های نوآورانه خود را در کشور کانادا تاسیس کنند و از این طریق به این کشور مهاجرت کنند. در واقع این کارآفرینان بعد از دریافت تاییدیه از سازمان‌های کشور کانادا،...

  ویزای ICT کانادا

  ویزای ICT کانادا

  کشور کانادا چند سالی است که تمایل به جذب کارآفرینان، افراد خوداشتغال و کارگران و کارمندان متخصص خارجی با استفاده از برنامه‌های مختلف دولتی را دارد. در همین راستا، یک برنامه ویژه به نام Intra Company Transfer Canada که ویزای...

  خرید سهام در کانادا

  خرید سهام در کانادا

  برای آن دسته از افرادی که خواهان مهاجرت به کشور کانادا هستند توصیه میکنیم به خرید و فروش سهام در کانادا نیز فکر کنند. چرا که امروزه با توجه به منابع غنی و البته اقتصاد پایداری که این کشور از...

  ثبت شرکت در کانادا

  ثبت شرکت در کانادا

  ثبت شرکت در کانادا فرآیندی است که شرکت‌ها به‌منظور شروع فعالیت‌های تجاری خود در این کشور انجام می‌دهند. این فرآیند شامل مراحلی از جمله انتخاب نام شرکت، تهیه اساسنامه، انتخاب نوع شرکت، ثبت در دفتر ثبت شرکت و درخواست شماره...

  خرید خانه در کانادا

  خرید خانه در کانادا

  مهاجرت به کانادا به چندین روش ممکن است. یکی از این راه ‌ها ثبت شرکت در کانادا است که افراد می ‌توانند با تاسیس یک شرکت در این کشور و ایجاد شغل‌ های مورد نیاز، اقدام به درخواست مهاجرت کنند....

  ویزای کارآفرینی کانادا

  ویزای کارآفرینی کانادا

  برنامه کارآفرینی Entrepreneur کانادا در حال حاضر از برنامه های پرطرفدار و محبوب اخذ اقامت این کشور و مناسب متقاضیانی است که دارای تمکن مالی مناسب هستند. کانادا به دنبال کارآفرینان با استعدادی است که علاقه مند به راه اندازی...