تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

اگر قصد تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 02188724227 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای تحصیلی از صفر تا صد برای شما عزیزان می باشند. تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی در کشور ما محبوبیت بسیار زیادی دارد و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از دانشجویان، برای ادامه تحصیل در این رشته‌ها به خارج از کشور بروند. یکی از محبوب ترین کشورهایی که بسیاری از افراد برای تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی آن را به عنوان مقصد خود انتخاب می‌کنند، کانادا است. دلایل گوناگونی وجود دارد که باعث شده تحصیل پزشکی در کانادا محبوبیت بسیار زیادی پیدا کند. یکی از ویژگی‌های این کشور آن است که نظام آموزشی این کشور به افراد علاقه مند به راحتی اجازه ادامه تحصیل در رشته‌های پزشکی را می‌دهد و حتی افرادی که لیسانس خود را در رشته‌های علوم پایه دریافت کرده اند نیز می‌توانید در کانادا برای رشته‌های پزشکی درخواست دهند.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  این موضوع باعث شده تا هر ساله دانشجویان بسیار زیادی از سراسر جهان برای تحصیل دندانپزشکی و پزشکی کانادا را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده و در دانشگاه‌های این کشور ادامه تحصیل دهند. این موضوع باعث شده تا تحصیل پزشکی در کانادا بسیار رقابتی باشد و برای قبولی در آن باید تمامی شرایط لازم را داشته باشید تا بتوانید بدون مشکل در این کشور ادامه تحصیل دهید. در همین راستا در این مطلب از سایت موسسه مهاجرتی میرداماد قصد داریم تا نگاهی به شرایط تحصیل پزشکی در کانادا انداخته و شما را با مراحل مهاجرت تحصیلی به این کشور آشنا کنیم. همچنین شما می‌توانید برای مهاجرت به کانادا و ادامه تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی از خدمات موسسه مهاجرتی میرداماد استفاده کنید.

  دانشگاه های کانادا یکی محبوب ترین مقاصد در بین دانشجویان پزشکی است

  شرایط تحصیل پزشکی در کانادا

  همان طوری که بیان کردیم، به دلیل رقابت بسیار زیادی که برای ورود به دانشکده‌های پزشکی و دندانپزشکی در کانادا وجود دارد، تنها درخواست پذیرش دانشجویانی برای تحصیل در کانادا تایید می‌شود که شرایط و پیش نیازهای لازم را داشته باشند. به همین دلیل متقاضیان باید پیش از ثبت درخواست پذیرش شرایط ورود به هر دانشکده پزشکی کشور کانادا را بررسی کرده و تنها در صورتی درخواست اپلای دهند که به طور کامل تمامی شرایط دانشگاه‌ها را برآورده کنند.

  اگر بخواهیم شما را با این شرایط و پیش نیازها آشنا کنیم باید گفت که در وهله اول شما باید تسلط کافی بر روی زبان‌های انگلیسی یا فرانسوی داشته باشید چرا که دوره پزشکی و دندانپزشکی در کانادا، به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی انجام می‌شود.

  برای تحصیل در دانشگاه‌های انگلیسی زبان این کشور باید مدرک آزمون تافل یا آزمون آیلتس داشته باشید. همچنین برای تحصیل در دانشگاه‌های فرانسوی زبان نیاز است تا مدرک زبان فرانسوی داشته باشید و آن را به دانشگاه‌های این کشور ارائه دهید. دانشگاه  لاوال (Laval)، دانشگاه شربروک (Sherbrooke) و دانشگاه مونترال (montreal) از جمله بهترین دانشگاه‌های کانادا هستند که به زبان فرانسوی دانشجویان را آموزش می‌دهند.

  برای ثبت نام در دانشکده‌های پزشکی در کانادا، شما باید مدرک لیسانس خود را در رشته زیست شناسی یا سایر رشته‌های علوم پایه دریافت کرده باشید و دوره لیسانس خود را به اتمام رسانده باشید.

  همچنین دانش آموزان باید در آزمون‌های زبان انگلیسی تافل نمره ۷۹ تا ۱۰۰ و یا در آزمون آیلتس حداقل نمره ۶/۵ را کسب کرده باشند. اگر هم قصد دارید تا در دانشگاه‌های فرانسوی زبان این کشور ادامه تحصیل دهید، باید مدرک B2 تا C2 زبان فرانسوی را دریافت کرده باشید.

  یکی از سوالات مهمی که دانشجویان برای تحصیل پزشکی و تحصیل دندانپزشکی در کانادا مطرح می‌کنند این است که شرایط سنی تحصیل پزشکی در کانادا چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که برای تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی در کشور کانادا محدودیت سنی وجود ندارد ولی به هر میزانی که سن شما کمتر باشد، شانس شما برای دریافت پذیرش بیشتر است.

  به منظور بررسی دوره پزشکی در این کشور باید گفت که در کانادا تحصیل در رشته پزشکی 3 تا 5 سال طول می‌کشد. در صورتی که جز دانشجویانی باشید که مدرک لیسانس ندارند، دوره شما 5 سال طول می‌کشد و در سال اول، آموزش‌های مقدماتی به شما ارائه می‌شود.

  اگر جز دانشجویانی باشید که مدرک لیسانس در رشته زیست شناسی یا سایر رشته‌های مرتبط دارند، دوره شما یک سال کوتاه تر شده و می‌توانید با 4 سال تحصیل پزشکی در کانادا، دوره پزشکی را طی کنید. در نهایت نیز برنامه تحصیل فشرده ۳ ساله پزشکی تنها مختص دانشگاه‌های مک مستر (McMaster) و کلگری (Calgary) است. این دانشگاه‌ها به نحوی هستند که دوره تحصیل در آن‌ها به مدت ۳ سال بوده و بدون وقفه در تابستان نیز باید در این دانشگاه‌های حضور پیدا کنید.

  دوره پزشکی در دانشگاههای کانادا بین 3 تا5 سال طول می کشد

  از دیگر شرایط ورود به دانشگاه‌های پزشکی کانادا، قبولی در آزمون کالج پزشکی (آزمون MCAT) است. در واقع شما باید برای تحصیل پزشکی در کانادا در آزمون‌های پذیرشی چون آزمون MCAT یا CASPer شرکت کرده میانگین نمره مشخص شده از سوی دانشگاه مورد نظر خود را دریافت کنید. همچنین باید به این موضوع توجه داشته باشید که برخی از دانشگاه‌های کشور کانادا هر دو مدرک MCAT و CASPer را می‌پذیرند، این در حالی است که برخی از دانشگاه‌های این کشور فقط نمره MCAT یا CASper را قبول می‌کنند.

  در نهایت نیز از دیگر شرایط تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی در این کشور، معدل مناسب است. در واقع شما باید حداقل معدل تعیین شده از سوی دانشگاه مورد نظر خود را داشته باشید تا بتوانید برای اپلای درخواست دهید. برای آشنایی با کالج های کانادا می توانید مقاله مربوط به آن را در سایت میرداماد مطالعه فرمایید.

  شرایط تحصیل دندانپزشکی در کانادا

  در صورتی که قصد تحصیل دندانپزشکی در کانادا را دارید، باید به این موضوع توجه کنید که هر یک از دانشگاه‌های این کشور برای تحصیل در تخصص دندانپزشکی در کانادا شرایط ورود متفاوتی دارند. با این حال اگر بخواهیم به صورت عمومی شما را با شرایط تحصیل در رشته‌های پزشکی در این کشور آشنا کنیم باید گفت که برای ورود به این رشته در کشور کانادا دانشجو باید حداقل یک سال قبل از آغاز دوره تحصیلی خود در رشته دندانپزشکی در آزمون DAT یا Dental Aptitude Test Program شرکت کرده باشد. این آزمون با هماهنگی سازمان CDA یا Canadian Dental Association برگزار می‌شود. در واقع آزمون DAT یک آزمون برای پذیرش دانشجویان در رشته دندانپزشکی است که به قدری معتبر است که اکثر دانشگاه‌های کشور آمریکا نیز آن را قبول می‌کنند. اگر قصد شرکت در آزمون DAT را در کشور کانادا دارید باید به این نکته توجه کنید که این آزمون به دو زبان انگلیسی و فرانسوی در این کشور برگزار می‌شود. این آزمون دارای چهار بخش مختلف است که شامل موارد زیر می‌شود:

  • آزمون مهارت دستی
  • آزمون علوم طبیعی
  • تست توانایی ادراکی
  • تست درک مطلب که فقط در آزمون‌های به زبان انگلیسی وجود دارد

  آزمون DAT به زبان انگلیسی ۳ ساعت بوده و آزمون به زبان فرانسوی آن نیز ۲ ساعت است. برای این که بتوانید متوجه شوید که امتیاز لازم DAT برای ورود به دانشگاه‌های کانادا چقدر است باید شرایط دانشگاه مقصد خود را برای رشته دندانپزشکی بررسی کنید. توجه به این مسئله به شما کمک می‌کند تا بتوانید بدون مشکل و با آگاهی کامل برای تحصیل دندانپزشکی در کشور کانادا اقدام کنید.

  آزمون  تحصیل پزشکی در کانادا

  همان طوری که بیان کردیم، برای تحصیل پزشکی در کانادا نیاز است تا در آزمون‌های MCAT یا CASper شرکت کنید. اگر بخواهیم شما را با این آزمون‌ها آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  آزمون MCAT

  آزمون پزشکیMCAT  یک آزمون استاندارد است که به منظور ارزش یابی دانشجویان متقاضی رشته‌های پزشکی برگزار می‌شود. در این آزمون مهارت‌های حل مسئله، تفکر انتقادی و نوشتن، مفاهیم علمی و اصولی پیش نیاز مطالعه پزشکی و… مورد بررسی قرار می‌گیرد.

  طراحی این آزمون به نحوی است که از چهار بخش مختلف تشکیل شده است که شامل موارد زیر می‌شود:

  • استدلال کلامی
  • علوم فیزیکی
  • علوم زیستی
  • Writing Sample

  مدت زمان این آزمون تقریباً چهار 4:30 است و برای شرکت در این آزمون باید هزینه ای پرداخت کنید. هزینه آزمون برای دانشجویان ایرانی ۳۲۵ دلار به همراه هزینه بین المللی ۱۲۰ دلاری است. موضوع مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که هزینه‌های بین المللی در صورت لغو ثبت نام استرداد نمی‌شود.

  آزمون CASper

  یکی دیگر از آزمون‌های مورد تایید دانشگاه‌های پزشکی کانادا آزمون CASper است. این آزمون تقریباً ۹۰ دقیقه ای بوده و از ۱۲ بخش تشکیل شده است.

  ۸ قسمت از این آزمون مبتنی بر ویدیو بوده و ۴ قسمت آن سناریوهای مبتنی بر کلمه است. در هر سناریو، سه سؤال پرسیده می‌شود و شما ۵ دقیقه فرصت دارید تا به این سوالات پاسخ دهید. سؤالات ممکن است مستقیماً با علم پزشکی مرتبط باشند یا نباشند. همچنین هزینه شرکت در این آزمون برای متقاضیان 400 دلار است.

  بهترین دانشگاه‌های پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  یکی از سوالات مهمی که دانشجویان به منظور تحصیل تخصص پزشکی در کانادا مطرح می‌کنند این است که بهترین دانشگاه‌های این کشور در رشته پزشکی کدام است؟ اگر بخواهیم شما را با بهترین دانشگاه‌های پزشکی در کانادا آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  دانشگاه تورنتوUniversity of Toronto
  دانشگاه مک گیلMcGill University
  دانشگاه بریتیش کلمبیاUniversity of British Columbia
  دانشگاه آلبرتاUniversity of Alberta
  دانشگاه مک مسترMcMaster University
  دانشگاه اُتاواUniversity of Ottawa
  دانشگاه کلگریUniversity of Calgary

  همچنین اگر قصد دارید تا در رشته دندانپزشکی در این کشور تحصیل کنید، پیشنهاد ما این است که برای تحصیل به سراغ دانشگاه‌های زیر بیایید که بهترین دانشگاه‌های دندانپزشکی کانادا هستند:

  دانشگاه بریتیش کلمبیاUniversity of British Columbia
  دانشگاه تورنتوUniversity of Toronto
  دانشگاه آلبرتاUniversity of Alberta
  دانشگاه مک گیلMcGill University
  دانشگاه مانیتوباUniversity of Manitoba
  دانشگاه مونترالUniversity of Montreal
  دانشگاه وسترنWestern University
  دانشگاه لاوالLaval University

  هزینه تحصیل پزشکی در کانادا

  یکی دیگر از سوالات مهمی که دانشجویان علاقه مند به تحصیل در رشته‌های پزشکی مطرح می‌کنند این است که هزینه تحصیل پزشکی در کانادا چقدر است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که هزینه تحصیل در رشته‌های پزشکی در کشور به دانشگاه شما بستگی دارد.

  به عنوان مثال شهریه سالانه دانشگاه تورنتو به اندازه ۹۱۷۶۰ دلار است، این در حالی است که اگر تحصیل در دانشگاه مک گیل سالانه ۴۹۲۷۴.۸۲ دلار برای شما هزینه دارد و اگر برای تحصیل به سراغ دانشگاه بریتیش کلمبیا بروید این هزینه سالانه ۱۹۲۱۸.۹۸ دلار می‌شود. همان طوری که مشاهده می‌کنید، شهریه دانشگاه‌های کشور کانادا در رشته‌های پزشکی متفاوت است و بی شک هر چه امکانات دانشگاه بیشتر شود، شهریه آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

  همچنین یکی از مواردی که باید به آن توجه داشته باشید، هزینه‌های کلی زندگی در کشور کانادا است. هزینه زندگی در هر یک از شهرهای کانادا متفاوت است و نیاز است تا برای تحصیل در دانشگاه‌های این کشور، به این موضوع نیز توجه داشته باشید.

  بورسیه تحصیل پزشکی در کانادا

  همان طوری که مشاهده کردید، تحصیل در رشته‌های پزشکی در کشور کانادا هزینه بالایی دارد و بسیاری از افراد از پس شهریه دانشگاه‌های این کشور بر نمی‌آیند. به خصوص در شرایط فعلی اقتصادی در کشور ما این موضوع سخت تر نیز شده است.

  برای حل این مشکل، دانشگاه‌های کشور کانادا بورسیه‌های تحصیلی را برای دانشجویان نخبه در نظر گرفته اند تا از این طریق دانشجویان بتوانند با کمترین هزینه در رشته پزشکی و دندانپزشکی تحصیل کنند. کسانی که واجد شرایط تحصیل در رشته پزشکی در کشور کانادا باشند، می‌توانند برای دریافت بورسیه‌های تحصیلی کانادا اقدام کرده و در رشته پزشکی با هزینه کم تری تحصیل کنند. البته مثل دریافت پذیرش دانشگاه‌های کشور کانادا، دریافت بورسیه نیز بسیار دشوار و رقابتی بوده و تنها دانشجویانی می‌توانند این بورسیه‌ها را دریافت کنند که شرایط زیر را داشته باشند:

  • عملکرد تحصیلی عالی
  • انجام فعالیت‌های فوق برنامه
  • داشتن مهارت‌های رهبری
  • داشتن پتانسیل تحقیقاتی قوی
  • داشتن چند سال تجربه کاری
  • نمره بالا در آزمون‌های مهارت زبان انگلیسی
  • کسب نمرات بالا در آزمون GMAT یا آزمون GRE
  • معدل بالا

  همچنین باید به این موضوع نیز توجه داشته باشید که حتی اگر نتوانید بورسیه دانشگاه‌های کانادا را دریافت کرده و تحصیل خود را رایگان کنید، باز هم می‌توانید از روش‌های دیگر برای دریافت کمک هزینه تحصیل در این کشور استفاده کنید. دانشگاه‌های این کشور وام‌های دانشجویی را برای دانشجویان خود در نظر می‌گیرند که با دریافت این وام ها، می‌توانید مقداری از هزینه تحصیل خود را پوشش دهید.

  البته دانشجویان پس از اتمام تحصیل، نیاز است تا با پیدا کردن کار در کشور کانادا، وام‌های خود را تسویه کنند. همچنین روش دیگری که می‌توانید هزینه تحصیل خود را تامین کنید، کار در این کشور است. دانشجویان در کشور کانادا می‌توانند در حین تحصیل در رشته پزشکی، در خارج از دانشگاه نیز کار کرده و از این طریق نیز کسب درآمد کنند.

  امکان دریافت بورسیه تحصیلی در دانشگاه های کانادا وجود دارد .

  به صورت کلی به دلیل چالش‌هایی که پیش روی دانشجویان برای دریافت بورسیه تحصیل وجود دارد، نیاز است تا از افراد خبره و متخصص در این حوزه کمک بگیرید. ما در مجموعه میرداماد با تیم وکلاء با تجربه خود در کنار شما هستیم تا بتوانید پذیرش دانشگاه‌های کانادا را دریافت کرده و بورسیه تحصیلی این دانشگاه‌ها را نیز کسب کنید.

  مدارک لازم برای پذیرش پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  اگر قصد دارید تا در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی در کشور کانادا پذیرش دریافت کنید، نیاز است تا مدارک زیر را به دانشگاه مورد نظر خود ارائه دهید:

  • توصیه نامه
  • ریز نمرات قبلی
  • کپی پاسپورت
  • کپی شناسنامه
  • مدرک آزمون آیلتس یا تافل
  • مدرک آزمون MCAT  یا CASper
  • انگیزه نامه

  در صورتی که هر یک از این مدارک را نداشته باشید، شانس قبولی شما کاهش پیدا می‌کند.

  ویزای تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  پس از آن که یکی از دانشگاه‌های کشور کانادا شما را پذیرش کرده و اپلای دریافت کنید، می‌توانید برای مهاجرت تحصیلی، ویزای تحصیلی کانادا را دریافت کنید. برای اخذ ویزا جهت تحصیل پزشکی در کشور کانادا، نیاز است تا مدارک زیر را به سفارت کانادا ارائه دهید:

  • نامه پذیرش از دانشگاه‌های در کانادا
  • پاسپورت معتبر
  • مدارک هویتی ترجمه شده
  • دو قطعه عکس پاسپورتی
  • نامه مبنی بر تمکن مالی کانادا
  • انگیزه نامه مبنی بر انگیزه از تحصیل در کانادا
  • گواهی سلامت جسمی و روحی
  • گواهی عدم سو پیشینه کیفری
  • هزینه مربوط به ویزای کانادا و انجام عکس بیومتریک

  با ارائه این مدارک نیاز است تا مراحل اداری برای صدور ویزا تحصیلی طی شود تا در نهایت به شما ویزا کشور کانادا داده شود. سپس می‌توانید بدون مشکل به کشور کانادا سفر کرده و در دانشگاه‌های این کشور تحصیل کنید.

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا و اخذ اقامت دائم

  یکی از مهم ترین مزایا تحصیل دندانپزشکی و تحصیل پزشکی در کانادا امکان دریافت اقامت دائم این کشور پس از پایان تحصیل است. در واقع شما می‌توانید با دریافت اقامت دائم این کشور تبدیل به شهروند کانادا شده و از مزایا داشتن پاسپورت این کشور بهره مند شوید.

  اگر قصد دارید تا از طریق تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در این کشور پاسپورت دریافت کنید نیاز است تا پس از اتمام تحصیل، در کانادا کار پیدا کنید. سپس ویزرای تحصیلی خود را به ویزای کاری کانادا تبدیل کنید. سپس نیاز است تا در یک بازه ۵ ساله، ۷۳۰ روز در این کشور حضور داشته باشید تا در نهایت اقامت دائم این کشور به شما اعطا شود. همچنین پس از اخذ اقامت دائم، قادر خواهید بود تا پاسپورت کانادا را دریافت و از مزایا آن بهره مند شوید.

  اگر قصد دارید تا با اطلاعات کاملی به کشور کانادا مهاجرت تحصیلی کنید، می‌توانید از تیم کارشناسان موسسه مهاجرتی میرداماد کمک بگیرید. کارشناسان این مجموعه از ابتدا تا انتها روند مهاجرت تحصیلی در کنار شما هستند تا بتوانید این مراحل را بدون مشکل طی کنید.

  سوالات متداول درباره تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  آزمون‌های تحصیل پزشکی در کانادا کدام اند؟

  برای تحصیل پزشکی در کانادا باید در آزمون‌های MCAT یا CASper شرکت کنید.

  بهترین دانشگاه‌های پزشکی و دندانپزشکی کانادا کدام اند؟

  دانشگاه تورنتو، دانشگاه مک گیل، دانشگاه بریتیش کلمبیا و دانشگاه آلبرتا از بهترین دانشگاه‌های پزشکی کانادا هستند.

  امکان تحصیل در دانشگاه‌های کانادا به چه زبانی وجود دارد؟

  شما می‌توانید به زبان انگلیسی یا فرانسوی در دانشگاه‌های کانادا تحصیل کنید.

  مقالات مرتبط

  ویزای تحصیلی کانادا

  ویزای تحصیلی کانادا

  در سال های اخیر کشور کانادا به یک مرکز جهانی برای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان برای ادامه تحصیلات عالی تبدیل شده است. دانشگاه های کانادا به دلیل کیفیت آموزش و شهریه مقرون به صرفه با بالاترین میزان رضایت...

  بورسیه پزشکی کانادا (تحصیل رایگان پزشکی در کانادا)

  بورسیه پزشکی کانادا (تحصیل رایگان پزشکی در کانادا)

  علوم پزشکی یکی از زمینه‌های جذاب تحصیلی است، اما هزینه‌های بالای آن موجب می‌شود که دسترسی به آن برای بسیاری از افراد دشوار باشد. شهریه‌های بالا در دانشگاه‌ها و دوره‌های مرتبط با پزشکی، به‌ویژه در کشورهایی مانند کانادا، موضوعی است...

  معرفی دانشگاه لاوال کانادا

  معرفی دانشگاه لاوال کانادا

  دانشگاه لاوال اولین دانشگاه فرانسوی زبان در آمریکای شمالی بوده است. در سال 1663 میسیونر فرانسوا د مونتمورنسی - لاوال، اولین اسقف فرانسه جدید، نخستین موسسه آموزشی مستعمره را تأسیس کرد: Séminaire de Québec. نزدیک به 200 سال بعد، در...

  دانشگاه دالهاوزی

  دانشگاه دالهاوزی

  دانشگاه دالهاوزی (Dalhousie University) که به آن دانشگاه دال نیز گفته می‌شود یکی از معتبرترین دانشگاه‌های تحقیقاتی کشور کانادا می‌باشد که در استان نوا اسکوشیا واقع شده است. این دانشگاه دارای رتبه 272 را در سطح بندی QS دارد و...

  تحصیل داروسازی در کانادا

  تحصیل داروسازی در کانادا

  کانادا یکی از بهترین گزینه های موجود برای تحصیل در رشته داروسازی است. دانشگاه‌های کانادا برنامه‌های داروسازی باکیفیتی ارائه می‌دهند که به دانشجویان امکان می‌دهد مهارت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک داروساز ماهر را کسب کنند. اگر علاقه‌مند به...

  لیست بهترین دانشگاه های کانادا

  لیست بهترین دانشگاه های کانادا

  کانادا دارای سیستم آموزش عالی بسیار معتبری است و دانشگاه های آن در بین بهترین دانشگاه های جهان قرار دارند. این دانشگاه ها فرصت های عالی برای تحصیل و تحقیق را برای دانشجویان از سراسر جهان فراهم می کنند. در...

  دانشگاه کوئینز کانادا

  دانشگاه کوئینز کانادا

  برای علاقه مندان به مهاجرت تحصیلی به کانادا که رزومه‌ی تحصیلی خوبی دارند، درس خواندن در دانشگاه کوئینز یکی از ایده آل‌ترین گزینه‌ها می‌باشد. این دانشگاه که در کینگستون (Kingstone) استان اونتاریو واقع شده است، از نظر معماری دارای فضایی...

  تحصیل دکتری در کانادا

  تحصیل دکتری در کانادا

  هر سال نزدیک به بیش از 7 هزار دانشجوی دکترا در کشورکانادا فارغ‌التحصیل می‌شوند. تحصیل دکتری در کانادا به هدف خیلی از دانشجویان بین‌المللی تبدیل شده است. در واقع، از سال 2002، فارغ‌التحصیلان دکترا در کشور در بالاترین سطح خود...

  دانشگاه مک گیل کانادا

  دانشگاه مک گیل کانادا

  دانشگاه مک گیل کانادا یکی از شناخته شده‌ترین دانشگاه‌های کشور کانادا است که دانشجویان بسیاری از سراسر جهان در آن به تحصیل مشغول هستند. در این دانشگاه بیش از 300 رشته آموزشی و تحقیقاتی تدریس می‌شود که از نظر کیفیت...

  بورسیه تحصیلی کانادا

  بورسیه تحصیلی کانادا

  کیفیت نظام آموزشی و امکانات تحصیلی مطلوب، تحصیل در کانادا را به آرزوی دانشجویان بین‌المللی تبدیل کرده است. البته، بسیاری از دانشجویان مستعد و باهوش به‌دلیل شهریه نسبتا بالای دانشگاه‌ها نمی‌توانند به این ارزو دست پیدا کنند. کارشناسان موسسه مهاجرتی...

  تحصیل در مدارس کانادا

  تحصیل در مدارس کانادا

  تحصیل در مدرسه های کانادا یکی از گزینه ‌های ارزشمند برای دانش‌ آموزان بین ‌المللی است. سیستم آموزشی کانادا با سازماندهی قوی و استانداردهای بالا شناخته می ‌شود و به دانش ‌آموزان فرصت‌ های یادگیری در سطح جهانی را ارائه...

  دانشگاه مک مستر کانادا

  دانشگاه مک مستر کانادا

  تحصیل در کانادا با توجه به سابقه درخشان دانشگاه های این کشور در زمینه کیفیت آموزش، تحقیق و توسعه همواره یکی از انتخاب های متقاضیان بین المللی بوده است. در واقع، اگر به دنبال مهاجرت به کانادا از طریق پذیرش...

  کار دانشجویی در کانادا

  کار دانشجویی در کانادا

  در کانادا، دانشجویان بین‌ المللی معمولا اجازه دارند تا حداکثر 20 ساعت در هفته در دوران تحصیل و تمام وقت در تعطیلات رسمی و تابستان کار کنند. این کارها می ‌توانند در پردیس های دانشگاه یا خارج از آن باشند....

  تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

  تحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا

  کانادا یکی از بهترین مکان ها برای تحصیل در جهان است! وجود دانشگاه های برتر، فرصت های عالی برای کار پس از تحصیل، کشف فرهنگ های جدید و لذت بردن از کیفیت بالای زندگی از مهم ترین دلایل این ادعا...

  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا

  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا

  کانادا یکی از محبوب ترین مقاصد جهان برای تحصیل کارشناسی ارشد دانشجویان بین المللی است. دلیل آن چیزی بالاتر از طبیعت منحصر به فرد و استانداردهای بالای زندگی است. دلیل این محبوبیت دانشگاه های درجه یک، کیفیت آموزشی بالا و...

  دانشگاه HEC مونترال کانادا

  دانشگاه HEC مونترال کانادا

  دانشگاه HEC مونترال کانادا یکی از بهترین موسسات آموزشی در رشته بازرگانی محسوب می‌شود که هر ساله افراد زیادی از سراسر جهان آرزو و درخواست پذیرش در آن را دارند. این دانشگاه در شهر مونترال کانادا در استان کبک واقع...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

  اگر قصد تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 02188724227 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره...

  کالج های کانادا

  کالج های کانادا

  در صورتی که قصد اخذ پذیرش تحصیلی کالج های کانادا را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی کانادا، صفر تا صد امور پذیرش شما را...

  نظرات کاربران