ویزای دانش آموزی آلمان

این روزها سن مهاجرت تحصیلی به آلمان به زیر 18 سال رسیده است و پدر و مادرهای زیادی شرایط را برای تحصیل فرزندانشان در مدارس معتبر آلمان فراهم می کنند. بالا بودن کیفیت سیستم آموزشی مدارس این کشور و سهولت پذیرش در دانشگاه های مطرح و جهانی پس از پایان دوره دبیرستان از مهم ترین دلایل برای تحصیل دانش آموزان در مدارس بین المللی آلمان است. در این مقاله ما مشاوران موسسه مهاجرتی میرداماد به ارائه اطلاعات ضروری در مورد نحوه دریافت ویزای دانش آموزی آلمان می پردازیم.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  شرایط ویزای دانش آموزی آلمان

  همه دانش آموزان از کشورهای غیر عضو پیمان شینگن و همچنین دانش آموزان از همه کشورهای جهان به جز کشورهای حوزه شینگن، استرالیا، کانادا، آمریکا، نیوزلند، سوئیس، اسرائیل، ژاپن، موناکو، آندورا و برزیل باید برای تحصیل در مدارس آلمان ویزای تحصیلی دانش آموزی دریافت کنند. مهم ترین شرایط لازم برای دریافت ویزای تحصیلی برای دانش آموزان در آلمان عبارت است از:

  • دارا بودن نامه پذیرش از مدرسه مورد نظر در آلمان
  • دارا بودن سن مناسب بین 6 تا 18 سال
  • دارا بودن منابع مالی کافی برای اثبات تمکن مالی
  • دارا بودن مدارک هویتی و تحصیلی
  • دارا بودن رسید پرداخت هزینه های اخذ ویزای دانش آموزی
  • دارا بودن پاسپورت با اعتبار کافی

  ویزای تحصیلی آلمان از نوع دانش آموزی با مدت زمان اعتبار طولانی تا پایان تحصیلات دانش آموز اعتبار دارد. مدت زمان صدور ویزای دانش آموزی و تحصیل در مدارس این کشور به طور معمول در حدود یک ماه تا 45 روز پس از ارائه همه مدارک به سفارت آلمان می باشد. اما در برخی مواقع صدور این ویزا ممکن است تا حدود 90 روز نیز طول بکشد. ویزای دانش آموزی برای تحصیل در آلمان را مرکز ویزامتریک و سفارت آلمان صادر می کنند.

  مراحل اخذ ویزای دانش آموزی آلمان

  دانش آموزان برای تحصیل در مدارس و دبیرستان های آلمان و دریافت ویزای تحصیلی دانش آموزی باید مراحل زیر را طی کنند:

  • دریافت نامه پذیرش از یکی از مدارس مورد نظر در آلمان و ارائه این نامه به سفارت آلمان در کشور مبدا
  • آماده کردن همه مدارک لازم، ترجمه مدارک به زبان آلمانی، دریافت تاییدیه از وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه ایران
  • ارائه مدارک به ویزا متریک و پرداخت هزینه های بررسی مدارک در ویزا متریک در حدود 29.4 یورو و هزینه بررسی مدارک در سفارت آلمان در حدود 80 یورو
  • رزرو وقت سفارت و آماده شدن برای مصاحبه در سفارت آلمان
  • اعلام نتیجه ویزای دانش آموزی المان در حدود یک ماه تا 45 روز

  مدارک لازم جهت دریافت ویزای تحصیلی برای دانش آموزان

  دانش آموزان برای مهاجرت به آلمان و تحصیل در مدارس این کشور باید واجد شرایط لازم باشند و مدارک مورد نیاز را ارائه دهند. از مهم ترین مدارک لازم و شرایط ویزای دانش آموزی آلمان موارد زیر را می توان نام برد:

  • نامه پذیرش تحصیلی از مدرسه مورد نظر در آلمان
  • گواهی تمکن مالی کافی والدین دانش آموز و اثبات دارا بودن توانایی تامین هزینه های تحصیل دانش آموز در مدت اقامت تحصیلی در آلمان
  • فرم تکمیل شده درخواست ویزای دانشجویی آلمان
  • مدرک زبان آلمانی و یا زبان انگلیسی یا تسلط نسبی به این زبان ها
  • پاسپورت با اعتبار کافی تا پایان دوره تحصیلی دانش آموز
  • مدارک تحصیلی و ریزنمره های مدرسه ترجمه شده به آلمانی
  • گواهی سلامت دانش آموز و بیمه سلامت اجباری دانش آموزی
  • انگیزه نامه تحصیلی با بیان هدف از تحصیل در مدارس معتبر آلمان
  • 2 قطعه عکس در اندازه پاسپورت

  ویزای همراه دانش آموزی آلمان

  برای تحصیل در مدارس و دبیرستان های آلمان و اخذ ویزای دانش آموزی المان، پدر یا مادر دانش آموزان باید آن ها را در این کشور همراهی کنند. از شرایط ویزای همراه دانش آموزی آلمان این است که پدر یا مادر دارای مدرک زبان آلمانی حداقل سطح B1 و دارای گواهی تمکن مالی کافی باشد. پدر یا مادر دانش آموز در آلمان با دریافت ویزای همراه مجوز کار و یا تحصیل در آلمان را ندارند. البته در برخی مواقع پدر و مادر دارای شرایط لازم برای دریافت ویزای همراه دانش آموزی نمی باشند. در این مواقع یکی از اعضای خانواده و یا دوستان و بستگان که در آلمان زندگی می کند می تواند به عنوان قیم قانونی مسئولیت این دانش آموز را بر عهده بگیرد. اگر این افراد نیز وجود نداشته باشند، مدیر مدرسه شبانه روزی در آلمان می توانند به عنوان قیم قانونی وظیفه نظارت بر درس و زندگی دانش آموز را عهده دار شود.

  هزینه دریافت ویزای تحصیلی برای دانش آموزان

  هزینه های مهاجرت دانش آموزی به آلمان اخذ ویزای تحصیلی برای دانش آموزان در آلمان شامل هزینه های آماده سازی مدارک و ترجمه و قانونی کردن آن ها و همچنین هزینه های اخذ ویزا و بررسی و پردازش پرونده ویزای دانش آموزی است. به طور کلی هزینه های دریافت ویزای تحصیلی برای دانش آموزان در آلمان بر طبق ویزامتریک آلمان در حدود 29.4 یورو می باشد. هزینه های پردازش مدارک و پرونده ویزای دانش آموزی نیز در سفارت آلمان در حدود 80 یورو است. هزینه های تحصیل در مدارس دولتی آلمان و به زبان آلمانی رایگان است. هزینه های تحصیل در مدارس شبانه روزی آلمان برای دانش آموزان خارجی تا حدود 25.000 یورو می باشد. برخی از این مدارس بخشی از شهریه تحصیلی را قبل از صدور ویزای دانش آموزی دریافت می کنند.  

  شرایط بورسیه دانش آموزی آلمان

  دریافت بورسیه های تحصیلی در هر کشور به منظور تامین هزینه های تحصیلی و زندگی در آن کشور می باشد. از آن جا که هزینه های تحصیل در مدارس و دبیرستان های دولتی آلمان به زبان آلمانی رایگان است، نیاز به دریافت بورسیه های تحصیلی کمتر می شود. علاوه بر این شرایط دریافت بورسیه دانش آموزی برای دانش آموزان خارجی سخت و دشوار است و بیشتر بورسیه های دانش آموزی مختص دانش آموزان آلمانی است. در واقع شرایط ویزای دانش آموزی آلمان و دریافت بورسیه دارا بودن تابعیت آلمان است. گرچه دریافت بورسیه های تحصیلی در دانشگاه های آلمان برای دانشجویان بین المللی بسیار رایج است و به عنوان منبعی برای تامین هزینه های زندگی در این کشور محسوب می شود. ذکر این نکته ضروری است که هزینه های زندگی در آلمان در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی به مراتب پایین تر است. با این حال باز هم دانش آموزان می توانند ارزانترین شهر آلمان برای زندگی را انتخاب کنند تا هزینه های آن ها باز هم کمتر شود.

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  مزایای اخذ ویزای دانش آموزی

  دانش آموزان ایرانی پس از دریافت ویزای تحصیلی آلمان و تحصیل در مدارس و دبیرستان های این کشور از مزیت های فراوانی چه در حین تحصیل و چه پس از تحصیل برخوردار می شوند. برخی از مهم ترین مزایای دریافت ویزای دانش آموزی برای دانش آموزان ایرانی در آلمان عبارت است از:

  • تحصیل در یکی از بهترین سیستم های آموزشی جهان با بالاترین کیفیت آموزشی
  • تحصیل در بزرگترین اقتصاد پیشرفته جهان و تضمین آینده شغلی
  • امکان تحصیل به زبان های آلمانی، فرانسوی و انگلیسی در مدارس آلمان
  • وجود تنوع فرهنگی و آشنایی با آداب و رسوم و زبان های مختلف در مدارس بین المللی آلمان
  • امکان تحصیل رایگان و بدون هزینه در مدارس دولتی آلمان و به زبان آلمانی
  • اقامت در کشوری با آزادی های اجتماعی و رفاه بالا
  • امکان دریافت نامه پذیرش تحصیلی از مدارس آلمان در مقایسه با دیگر کشورها
  • امکان تحصیل رایگان در دبیرستان ها و دانشگاه های دولتی آلمان به زبان آلمانی
  • امکان دریافت ویزای همراه برای پدر یا مادر دانش آموز و همراهی در آلمان
  • امکان استخدام در مشاغل دولتی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ها
  • امکان اخذ اقامت و تابعیت آلمان با تحصیل در مدارس، دانشگاه ها و کار و اشتغال
  • امکان تحصیل در دانشگاه های آمریکا، کانادا، استرالیا و دیگر کشورهای اروپایی
  • وجود فرصت های شغلی متنوع در حوزه های مهندسی و فنی

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  ریجکت ویزای تحصیلی دانش آموزی آلمان

  موضوع ریجکت شدن ویزاهای تحصیلی کشور آلمان برای تحصیل در دانشگاه های این کشور بسیار رایج است، اما ویزاهای دانش آموزی کمتر با ریجکتی مواجه می شوند و روند راحت تری برای دریافت آن ها وجود دارد. با این حال مثاله رفع ریجکتی ویزای آلمان برای کسب اطلاعات بیشتر در اختیالر شما قرار گرفته است. به طور کلی برخی از دلایل ریجکتی ویزای تحصیلی دانش آموزی آلمان عبارت است از:

  • عدم اثبات دارا بودن تمکن مالی کافی: والدین دانش آموز باید گواهی ها و اسناد مالی معتبر را برای اثبات دارا بودن تمکن مالی کافی و توانایی تامین هزینه های زندگی و اقامت در آلمان برای یک سال را ارائه دهند. گاهی اوقات میزان تمکن مالی ارائه شده برای هزینه های زندگی در آلمان کافی نیست. (مقاله مرتبط: تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان)
  • نداشتن مدرک زبان: دانش آموزان برای تحصیل در مدارس دولتی آلمان باید به زبان آلمانی تسلط داشته باشند. تحصیل در مدارس شبانه روزی یا خصوصی آلمان نیز با دارا بودن مدرک زبان انگلیسی امکان پذیر است. عدم ارائه مدرک زبان منجر به ریجکتی ویزا می شود.
  • ارائه مدارک ناقص یا تقلبی: رایج ترین دلیل ریجکتی ویزای تحصیلی ارائه مدارک تحصیلی یا مالی تقلبی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص است. سفارت آلمان در مورد ارسال مدارک و صورت حساب های مالی تقلبی و همچنین عدم ارسال مدارک به صورت کامل دقیق هستند.
  • عدم ارائه بیمه سلامت معتبر: دانش آموزان در آلمان باید دارای بیمه سلامت باشند و عدم ارائه این بیمه با اعتبار یک ساله می تواند منجر به ریجکتی پرونده ویزای دانش آموزی شود.

  اخذ ویزای دانش آموزی با میرداماد

  دانش آموزان به منظور تحصیل در مدارس و دبیرستان های آلمان باید از شرایط تحصیلی، مدارک لازم و قوانین اخذ ویزای دانش آموزی اطلاع داشته باشند. مشاوران تحصیل در مدارس و دبیرستان های آلمان در موسسه مهاجرتی میرداماد با آگاهی از قوانین و شرایط تحصیل در دبیرستان های آلمان راهنمایی های لازم را به متقاضیان ارائه می دهند. با ارائه خدمات مشاوره مهاجرتی این موسسه، دانش آموزان واجد شرایط می توانند با اخذ ویزای تحصیلی در مدارس شبانه روزی آلمان تحصیل کنند. از خدمات مهاجرتی این موسسه می توان به راهنمایی در مورد ویزای همراه دانش آموزی آلمان، راهنمایی های لازم در مورد مدارک مورد نیاز و دریافت اخذ پذیرش از مدارس معتبر آلمان اشاره کرد. مشاوران این موسسه با اطلاع از ریجکتی ویزای تحصیلی همه تلاش خود را برای رفع موانع و مشکلات موجود در پرونده و ارسال مدارک کامل برای اخذ ویزای تحصیلی به کار می بندند. به منظور بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان در مورد مهاجرت تحصیلی به آلمان همین حالا با مشاوران موسسه مهاجرتی میرداماد تماس بگیرید.

  سخن آخر

  در این مقاله در مورد چگونگی مهاجرت دانش آموزی به آلمان و اخذ ویزای دانش آموزی اطلاعات جالبی ارائه شد. پدر و مادران ایرانی برای اخذ ویزای دانش آموزی برای فرزندان خود در آلمان باید تمکن مالی کافی ارائه دهند. دارا بودن مدرک زبان آلمانی و شرایط سنی مناسب از دیگر شرایط دریافت این ویزا می باشد. متقاضیان برای اخذ ویزای دانش آموزی کشور آلمان، اخذ ویزای همراه و آگاهی از مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان و اطلاع از شرایط تحصیل در مدارس این کشور می توانند با مشاوران موسسه مهاجرتی میرداماد مشورت کنند.

  سوالات متداول

  اعتبار ویزای تحصیلی دانش آموزی آلمان تا چقدر است؟

  از حدود 3 ماه و تا پایان دوره تحصیل در مدارس این کشور است.

  هزینه تحصیل در مدارس شبانه روزی آلمان چقدر است؟

  در حدود 30.000 تا 50.000 یورو در هر سال است که هزینه های تحصیلی، شهریه، بیمه درمانی، هزینه اقامتگاه دانش آموزی، خورد و خوراک و هزینه بلیط هواپیما را پوشش می دهد.

  آیا امکان تحصیل در دانشگاه آلمان پس از تحصیل در مدارس وجود دارد؟

  بله. دانش آموزان با دریافت مدرک دیپلم 13 ساله آلمان واجد شرایط تحصیل در دانشگاه های این کشور می باشند.

  شرایط اقامت دانش آموزی در آلمان چگونه است؟

  دانش آموزان می توانند در خوابگاه های دانش آموزی در مدارس شبانه روزی، در خانه بستگان و قیم قانونی و یا در home stay اقامت کنند.

  آیا مدارس ایرانی در آلمان وجود دارد؟

  بله. مدارس ایرانی در آلمان مطابق با سیستم آموزشی ایران و با همان کتاب های درسی فعالیت می کنند. از مهم ترین مدارس ایرانی در آلمان مدرسه شهید بهشتی در شهر هامبورگ را می توان نام برد.

  مقالات مرتبط

  بهترین رشته های تحصیلی در آلمان

  بهترین رشته های تحصیلی در آلمان

  محبوبیت کشور آلمان برای مهاجرت تحصیلی، به دلیل سیستم آموزشی معتبر و مدرنی که ارائه می‌دهد، به وجود آمده است. ضمن اینکه دانشگاه‌های معروف آن هم رشته‌های پرطرفدار را برای اتمام دوران آموزش عالی، ارائه می‌دهند. از آنجایی که این...

  مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم

  مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم

  با مدرک دیپلم خود به آلمان مهاجرت کنید و پس از شرکت در دوره‌های کالج، در بهترین دانشگاه‌های آلمان تحصیل کنید. یکی از دغدغه‌های مهم و اساسی کسانی که قصد مهاجرت به کشور المان را دارند، مربوط به آخرین مدرک...

  تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم

  تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم

  تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم فرصتی بی ‌نظیر برای دانش ‌آموزانی است که به دنبال تجربه ‌ای آموزشی متفاوت در قلب اروپا هستند. آلمان با دانشگاه ‌های برجسته ‌ای که شهریه ‌های پایین یا حتی رایگان دارند، به عنوان...

  کار پس از تحصیل در آلمان

  کار پس از تحصیل در آلمان

  موسسه مبادلات آکادمیک آلمان(DAAD) اعلام کرده است، بیش از 40 درصد از دانشجویان بین‌المللی پس از فارغ‌التحصیلی در آلمان باقی می‌مانند. اقتصاد غنی این کشور و فرصت‌های شغلی عالی مشوق اصلی بسیاری از دانشجویان خارجی برای اخذ اقامت آلمان و...

  شرایط سنی تحصیل در آلمان

  شرایط سنی تحصیل در آلمان

  آلمان را می‌توان یک کشور ایده‌آل، و مقصدی محبوب برای دانشجویان بین‌المللی معرفی کرد. آلمان به دلیل فرصت‌های گسترده در زمینه‌های مختلف کاری و تحصیلی، به مقصدی مطلوب برای تحصیلات و آموزش عالی در اروپا تبدیل شده و در حال...

  بیمه دانشجویی آلمان

  بیمه دانشجویی آلمان

  بیمه دانشجویی در آلمان یکی از موارد اساسی و ضروری برای تضمین سلامت و امنیت دانشجویان در طول دوره تحصیلی‌ شان است. با توجه به نظام آموزشی پیشرفته و کیفیت بالای زندگی در آلمان، این کشور به یکی از مقاصد...

  تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان

  تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان

  آلمان از جمله کشورهای توسعه یافته‌ای است که زیرساخت‌ها و فرصت‌های عالی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می‌کند. آلمان دارای دانشگاه‌های معتبر در سطح جهانی و فرصت‌های مطالعاتی و علمی فراوان است که آن را به مقصدی محبوب و...

  مقاطع تحصیلی در آلمان

  مقاطع تحصیلی در آلمان

  کشور آلمان، یکی از بهترین کشور‌های جهان برای تحصیل به شمار می‌آید و سالانه افراد زیادی از سراسر جهان، از جمله ایرانیان، متقاضی ورود به سیستم آموزشی این کشور هستند. آلمان با برخورداری از تعداد زیادی دانشگاه‌، آزمایشگاه‌ و موسسات...

  تحصیل در کالج های آلمان

  تحصیل در کالج های آلمان

  آلمان یکی از مقصد های مهم دانشجویان برای تحصیل کردن در کالج ها و دانشگاه های این کشور است. این کشور با داشتن دانشگاه های معتبر و سطح بالای زندگی، گزینه ای عالی برای دانشجویانی است که به دنبال تحصیل...

  تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

  تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

  برای دانشجویانی که قصد دارند مقطع دکترای خود را در دانشگاه‌های خارج از کشور بگذرانند، آلمان یکی از بهترین گزینه‌هاست. تحصیل دکتری در آلمان به ویژه در دانشگاه‌های برتر این کشور این امکان را برای دانشجویان فراهم می‌کند تا از...

  دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان

  دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان

  دانشگاه‌ های آلمان، با ارائه برنامه‌ های تحصیلی به زبان انگلیسی، گزینه ‌ای جذاب برای دانشجویان بین ‌المللی ارائه می ‌دهند. این دانشگاه‌ ها، که در سراسر کشور پراکنده‌ اند، از دانشگاه‌ های فنی معتبر مانند دانشگاه فنی مونیخ گرفته...

  بورسیه تحصیلی آلمان

  بورسیه تحصیلی آلمان

  آلمان یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین کشورهای اروپا برای دانشجویان بین‌المللی است. دریافت بورسیه تحصیلی آلمان به‌دلیل وجود دانشگاه‌های عالی، زیرساخت‌های برتر آموزشی و سیاست‌های جذب مهاجر، بسیار محتمل‌تر از سایر کشورهای همسایه است. شما با شناخت انواع بورسیه تحصیلی در این...

  ددلاین دانشگاه های آلمان

  ددلاین دانشگاه های آلمان

  در کشور آلمان، سال تحصیلی در دو فصل تابستان و زمستان شروع می‌شود. دانشجویان بین‌المللی برای موفقیت در فرایند پذیرش باید حدود هشت هفته قبل از ددلاین دانشگاه های آلمان برای ثبت درخواست خود اقدام کنند. ددلاین دانشگاه‌ها در هر...

  یونی اسیست چیست؟

  یونی اسیست چیست؟

  تحصیل در آلمان برای خیلی از دانشجویان تجربه‌ای هیجان‌انگیز است، زیرا دوره‌های تحصیلی باکیفیت و عالی، آن هم با حداقل هزینه قابل ارائه هستند. با این‌حال، درخواست پذیرش از دانشگاه‌های آلمان  برای برخی افراد طاقت‌فرسا است. اما، جای نگرانی نیست،...

  تحصیل داروسازی در آلمان

  تحصیل داروسازی در آلمان

  تحصیل در رشته داروسازی برای بسیاری از دانشجویان مانند یک رویای دست نیافتنی است. با تحصیل داروسازی در آلمان می‌توانید به محیط‌های مطالعاتی عالی، آزمایشگاه‌های نوآورانه، اساتید و محققان بسیار عالی با هزینه‌های پایین شهریه دسترسی داشته باشید. دانشگاه‌های بسیار...

  تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

  تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

  تحصیل در کشور آلمان ترکیبی منحصر به ‌فرد از آموزش با کیفیت و تجربه فرهنگی است. این کشور به خاطر دانشگاه‌ های درجه ‌یک جهانی ‌اش شناخته شده و به دلیل امکانات تحقیقاتی نوآورانه و دوره‌ های گسترده ‌ای که...

  کار دانشجویی در آلمان

  کار دانشجویی در آلمان

  کار دانشجویی در آلمان موضوعی است که ممکن است برای بسیاری از دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل و کار در یکی از پیشرفته­ترین و مرفه­ترین کشورهای اروپا هستند، مورد توجه قرار گیرد. آلمان فرصت­های مختلفی را برای دانشجویان...

  بهترین دانشگاه های آلمان

  بهترین دانشگاه های آلمان

  آلمان یکی از برترین کشورهای دنیا برای افرادی است که قصد مهاجرت تحصیلی دارند. در واقع وجود دانشگاه‌های با کیفیت در این کشور باعث شده تا بسیاری از افراد برای دریافت پذیرش بهترین دانشگاه های آلمان اقدام کرده و از...

  تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان

  تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان

  یکی از کشورهایی که بسیاری از دانشجویان برای تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور نگاه ویژه‌ای به آن دارند، آلمان است. تحصیل در مقطع فوق لیسانس در آلمان مزایا گوناگونی برای شما به همراه دارد و این موضوع باعث شده...

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  تحصیل در کشور آلمان مزایای زیادی را برای دانشجویان خارجی در بر دارد، از جمله تحصیل در دانشگاه‌های تراز برتر دنیا، وجود امکانات و تجهیزات آموزشی پیشرفته و مدرن، پایین بودن هزینه‌های تحصیل در این کشور، تنوع زیاد در رشته‌های...

  ویزای دانش آموزی آلمان (راهنمای کامل 2024)

  ویزای دانش آموزی آلمان (راهنمای کامل 2024)

  این روزها سن مهاجرت تحصیلی به آلمان به زیر 18 سال رسیده است و پدر و مادرهای زیادی شرایط را برای تحصیل فرزندانشان در مدارس معتبر آلمان فراهم می کنند. بالا بودن کیفیت سیستم آموزشی مدارس این کشور و سهولت...

  آزمون تست داف

  آزمون تست داف

  اگر قصد اخذ ویزای تحصیلی آلمان را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای تحصیلی آلمان از...

  تحصیل کارشناسی در آلمان

  تحصیل کارشناسی در آلمان

  آلمان یک کشور بزرگ در اروپای مرکزی شامل 16 ایالت و عضو اتحادیه اروپا و دارای نفوذ سیاسی و اقتصادی زیادی در بین دیگر کشورهای اتحادیه اروپا است. آلمان توسط چندین گروه آموزشی بین المللی به عنوان یکی از کشورهای...

  تحصیل در مدارس آلمان

  تحصیل در مدارس آلمان

  این روزها پدر و مادرهای ایرانی ترجیح می دهند فرزندان خود را در مدارس و دبیرستان های آلمان ثبت نام کنند تا برای تحصیل در دانشگاه های این کشور آمادگی های لازم را کسب کنند و مشکلی برای دریافت ویزای...

  ویزای تحصیلی آلمان

  ویزای تحصیلی آلمان

  اگر به دنبال اخذ ویزای تحصیلی آلمان هستید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای تحصیلی آلمان از صفر...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان

  اگر قصد تحصیل پزشکی در آلمان و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام...

  نظرات کاربران