تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم

تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم فرصتی بی ‌نظیر برای دانش ‌آموزانی است که به دنبال تجربه ‌ای آموزشی متفاوت در قلب اروپا هستند. آلمان با دانشگاه ‌های برجسته ‌ای که شهریه ‌های پایین یا حتی رایگان دارند، به عنوان یک مقصد عالی برای تحصیلات تکمیلی شناخته شده است. این کشور امکانات آموزشی متنوعی را برای دارندگان مدرک دیپلم فراهم می ‌آورد و برنامه ‌هایی را پیشنهاد می ‌دهد که نه تنها بر پایه دانش علمی بلکه بر اساس مهارت ‌های عملی نیز متمرکز هستند. علاوه بر این، آلمان محیطی چند فرهنگی دارد که امکان ملاقات با دانشجویان از سراسر جهان و تبادل فرهنگی را فراهم می ‌کند. این مزایا دانش ‌آموزان را تشویق می ‌کند تا با آمادگی بیشتری وارد بازار کار شوند و تجربیات جدیدی را کسب کنند که می‌ تواند در مسیر شغلی‌ شان بسیار تأثیرگذار باشد.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  شرایط تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم

  برای تحصیل با مدرک دیپلم پس از مهاجرت به آلمان، شرایط خاصی لازم است که دانش ‌آموزان باید از آنها آگاه باشند. اولین قدم این است که مدرک دیپلم دانش ‌آموز باید توسط مراجع آلمانی به رسمیت شناخته شود. در بسیاری از موارد درباره شرایط ادامه تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم، دیپلم‌ های مدارس بین ‌المللی یا دیپلم‌ هایی که با استانداردهای آموزشی آلمان مطابقت دارند، بدون مشکل پذیرفته می ‌شوند. در صورتی که مدرک به رسمیت شناخته نشود، دانش ‌آموز ممکن است نیاز به گذراندن دوره ‌ای تکمیلی یا آزمون ‌های ورودی داشته باشد.

  معادل سازی مدرک دیپلم

  • مدرک دیپلم معادل Abitur: اگر مدرک دیپلم شما توسط آلمان به عنوان معادل Abitur شناخته شود، می‌ توانید بدون نیاز به گذراندن دوره ‌های پیش‌دانشگاهی، مستقیما برای پذیرش در دانشگاه ‌ها اقدام کنید.
  • مدرک دیپلم غیرمعادل Abitur: در غیر این صورت، باید در دوره ‌های پیش ‌دانشگاهی Studienkolleg شرکت کنید. این دوره یک ساله شما را برای ورود به دانشگاه ‌های آلمان آماده می ‌کند و دروس پایه رشته تحصیلی انتخابی را به زبان آلمانی آموزش می ‌دهد.

  صرف نظر از مسیر انتخابی (معادل یا غیرمعادل Abitur)، برای مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم باید به زبان آلمانی مسلط باشید. میزان تسلط مورد نیاز با توجه به رشته تحصیلی و دانشگاه متفاوت است. معمولا مدرک DSH، TestDaF یا Goethe-Zertifikat در سطح B1 یا B2 برای پذیرش در دانشگاه ‌ها الزامی است. همچنین داشتن معدل بالا در مدرک دیپلم و در برخی موارد قبولی در ازمون های ورودی از دیگر شروط برای تحصیل در آلمان لا مدرک دیپلم است.

  انواع کالج های زبان تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم

  باید بگوییم که کالج های آلمان در زبان یا “Studienkollegs” نقش مهمی در آماده‌ سازی دانش ‌آموزان بین ‌المللی برای تحصیل در دانشگاه ‌های این کشور دارند. این کالج ‌ها دوره ‌های تخصصی را عرضه می کنند که به دانش ‌آموزانی که مهاجرت تحصیلی به آلمان کرده اند، کمک می ‌کند تا نه تنها در زبان آلمانی به تسلط برسند، بلکه مهارت ‌های آکادمیک لازم را برای موفقیت در محیط دانشگاهی آلمان کسب کنند. این کالج ‌ها به پنج دسته اصلی تقسیم می ‌شوند که هرکدام متناسب با رشته ‌های مختلف دانشگاهی طراحی شده ‌اند:

  G-course  (Geisteswissenschaften)

  این دوره برای دانش ‌آموزانی است که قصد دارند در رشته ‌های علوم انسانی مانند تاریخ، زبان ‌ها یا هنر در دانشگاه ‌های آلمان تحصیل کنند. دروس اصلی این کالج شامل زبان آلمانی، تاریخ، ادبیات و جامعه ‌شناسی است.

  T-course  (Technik)

  این دوره برای کسانی طراحی شده است که می‌ خواهند در رشته ‌های مهندسی یا فناوری در آلمان ادامه تحصیل دهند. مواد درسی شامل ریاضیات، فیزیک و شیمی است.

  M-course  (Medizin)

  دانش ‌آموزانی که به دنبال تحصیل در مداس آلمان در رشته ‌های پزشکی، داروسازی یا بیولوژی هستند، باید این دوره را انتخاب کنند. دروس اصلی شامل بیولوژی، شیمی و فیزیک است.

  S-course  (Sprachwissenschaften)

  این کالج برای دانش ‌آموزانی است که می‌ خواهند در رشته ‌های زبان ‌شناسی و مطالعات زبان تحصیل کنند. تاکید بیشتری بر روی زبان ‌های خارجی و زبان آلمانی به عنوان زبان دوم است.

  W-course  (Wirtschaft)

  این دوره برای آن دسته از دانش ‌آموزان طراحی شده است که علاقه‌ مند به تحصیل در رشته ‌های اقتصادی مانند بازرگانی، اقتصاد یا مدیریت هستند. دروس کلیدی شامل ریاضیات، اقتصاد و جامعه‌ شناسی است.

   انواع کالج های زبان تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم

  دوره آوسبیلدونگ برای تحصیل با دیپلم در آلمان

  آوسبیلدونگ (Ausbildung) نوعی نظام آموزشی-کارآموزی در آلمان است که فرصتی منحصر به فرد برای یادگیری یک مهارت یا حرفه خاص به صورت عملی و تئوری به طور همزمان می ‌دهد.

  این دوره ‌ها که به طور معمول دو تا چهار سال طول می ‌کشند، توسط شرکت ‌ها، موسسات دولتی و غیردولتی ارائه می ‌شوند. در واقع این دوره ها به دانش ‌آموزان دیپلم (Abitur) اجازه می ‌دهند تا در حین کار، آموزش ‌های تخصصی مرتبط با شغل مورد نظر خود را ببینند دانش ‌آموزان در طول دوره آوسبیلدونگ، همزمان در یک شرکت کارآموزی می ‌کنند و دانش و مهارت ‌های لازم برای موفقیت در حرفه مورد نظر خود را تحت نظارت مستقیم متخصصان آن حرفه کسب می ‌کنند. این دوره ‌ها در زمینه ‌های مختلفی مانند فناوری، تجارت، بهداشت و صنایع دستی عرضه می ‌شوند و برای جوانانی که علاقه‌مند به ورود سریع به بازار کار هستند، ایده ‌ال می‌باشند.

  مراحل اخذ پذیرش تحصیلی با مدرک دیپلم در آلمان

  مراحل اخذ پذیرش تحصیلی با مدرک دیپلم در آلمان به دو مسیر اصلی تقسیم می ‌شود:

  مسیر اول: Studienkolleg

  • بررسی معادل‌ سازی مدرک دیپلم: ابتدا باید بررسی کنید که آیا مدرک دیپلم شما توسط آلمان به عنوان معادل Abitur (دیپلم آلمان) شناخته می ‌شود یا خیر.
  • انتخاب نوع کالج: در صورت عدم معادل ‌سازی مدرک دیپلم، باید در یکی از کالج ‌های زبان Studienkolleg ثبت ‌نام کنید. انواع مختلفی از کالج ‌های Studienkolleg با تمرکز بر رشته ‌های تحصیلی مختلف وجود دارد.
  • ثبت ‌نام در کالج: پس از انتخاب نوع کالج، باید از طریق وب سایت کالج مورد نظر اقدام به ثبت ‌نام کنید. مدارک مورد نیاز برای ثبت ‌نام شامل ریز نمرات دیپلم، مدرک زبان آلمانی در سطح B1 و سایر مدارک مورد نیاز کالج است.
  • گذراندن دوره Studienkolleg: دوره Studienkolleg معمولا یک ساله است و در طول این دوره، دروس پایه رشته تحصیلی انتخابی به زبان آلمانی تدریس می ‌شود.
  • شرکت در آزمون DSH یا TestDaF: پس از اتمام دوره Studienkolleg، باید در آزمون DSH یا TestDaF شرکت کرده و مدرک زبان آلمانی در سطح B2 یا بالاتر را کسب کنید.
  • اپلای به دانشگاه: با داشتن مدرک دیپلم معادل Abitur یا قبولی در آزمون DSH/TestDaF، می‌ توانید برای پذیرش در دانشگاه ‌های آلمان اقدام کنید.

  مسیر دوم: پذیرش مستقیم

  • بررسی معادل‌ سازی مدرک دیپلم: همانند مسیر اول، باید معادل ‌سازی مدرک دیپلم خود را برای تعیین مقاطع تحصیلی در آلمان بررسی کنید.
  • انتخاب دانشگاه و رشته تحصیلی: دانشگاه ‌ها و رشته ‌های تحصیلی مختلفی در آلمان وجود دارد. با توجه به علایق و شرایط خود، دانشگاه و رشته تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  • بررسی شرایط پذیرش: به وب سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و شرایط پذیرش رشته انتخابی را به دقت بررسی کنید. معمولا مدارک مورد نیاز شامل ریز نمرات دیپلم، مدرک زبان آلمانی در سطح B2 یا بالاتر، انگیزه نامه و سایر مدارک مورد نیاز دانشگاه است.
  • اپلای آنلاین یا ارسال مدارک: از طریق وب سایت دانشگاه یا به صورت پستی، مدارک مورد نیاز را برای دانشگاه ارسال کنید.
  • دریافت نامه پذیرش: در صورت قبولی در دانشگاه، نامه پذیرش برای شما ارسال خواهد شد.
   مراحل اخذ پذیرش تحصیلی با مدرک دیپلم در آلمان

  مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش با دیپلم در آلمان

  مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش با دیپلم در آلمان به دو مسیر اصلی تقسیم می ‌شود:

  مسیر اول: Studienkolleg

  • فرم تکمیل شده درخواست ثبت‌نام: این فرم را می‌ توانید از وب سایت کالج مورد نظر دریافت کنید.
  • ریز نمرات دیپلم: ریز نمرات باید به زبان آلمانی یا انگلیسی ترجمه شده باشد.
  • مدرک زبان آلمانی: مدرک زبان آلمانی در سطح A2 یا بالاتر مورد نیاز است. مدرک معتبر می‌ تواند شامل DSH، TestDaF یا Goethe-Zertifikat باشد. دقت کنید که دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان را باید با دقت جستجو کنید.
  • گواهی تمکن مالی: باید ثابت کنید که توانایی پرداخت هزینه ‌های زندگی در آلمان را دارید. می‌ توانید از طریق ارائه نامه بانکی یا بورسیه تحصیلی این موضوع را اثبات کنید.
  • انگیزه نامه: در این نامه باید انگیزه خود را از تحصیل در آلمان و کالج Studienkolleg توضیح دهید.
  • پاسپورت و ویزای آلمان: برای ثبت‌نام در کالج باید ویزای آلمان نوع D را دریافت کنید.
  • عکس: چند قطعه عکس پرسنلی برای فرم درخواست و مصاحبه مورد نیاز است.
  • گواهی عدم سوء پیشینه: ارائه گواهی عدم سوء پیشینه در برخی موارد ممکن است الزامی باشد.

  مسیر دوم: پذیرش مستقیم

  • فرم تکمیل شده درخواست پذیرش: این فرم را می‌ توانید از وب سایت دانشگاه مورد نظر دریافت کنید.
  • ریز نمرات دیپلم: ریز نمرات باید به زبان آلمانی یا انگلیسی ترجمه شده باشد.
  • مدرک زبان آلمانی: مدرک زبان آلمانی در سطح B2 یا بالاتر مورد نیاز است. مدرک معتبر می‌ تواند شامل DSH، TestDaF یا Goethe-Zertifikat باشد.
  • گواهی تمکن مالی: باید ثابت کنید که توانایی پرداخت هزینه ‌های زندگی در آلمان را دارید. می‌ توانید از طریق ارائه نامه بانکی یا بورسیه تحصیلی این موضوع را اثبات کنید.
  • انگیزه نامه: در این نامه باید انگیزه خود را از تحصیل در دانشگاه و رشته انتخابی توضیح دهید.
  • رزومه تحصیلی: رزومه تحصیلی شما باید شامل اطلاعات مربوط به تحصیلات، سوابق شغلی و فعالیت ‌های علمی و فرهنگی شما باشد.
  • پاسپورت و ویزای آلمان: برای تحصیل در آلمان باید ویزای آلمان نوع D را دریافت کنید.
  • عکس: چند قطعه عکس پرسنلی برای فرم درخواست و مصاحبه مورد نیاز است.
  • گواهی عدم سوء پیشینه: ارائه گواهی عدم سوء پیشینه در برخی موارد ممکن است الزامی باشد

  البته، در برخی شرایط بیمه دانشجویی آلمان هم مورد نیاز است.

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  آزمون های ورودی برای پذیرش با مدرک دیپلم در آلمان

  برای پذیرش در دانشگاه ‌های آلمان با مدرک دیپلم، ممکن است نیاز به گذراندن آزمون ‌های ورودی باشد، به‌ویژه اگر مدرک دیپلم مورد تأیید به‌ طور مستقیم نباشد. آزمون ‌های ورودی، که غالبا به‌عنوان “Feststellungsprüfung” شناخته می ‌شوند، به منظور ارزیابی دانش و مهارت ‌های دانش ‌آموزان در زمینه ‌های خاصی مانند ریاضیات، علوم و زبان آلمانی طراحی شده ‌اند. این آزمون ‌ها معمولا پس از پایان دوره ‌ای تحصیلی در کالج ‌های آماده‌ سازی (Studienkollegs) برگزار می ‌شوند که یک سال تحصیلی را شامل می ‌شود و هدف از آن آماده‌ سازی دانش ‌آموزان برای تحصیلات تکمیلی در آلمان است. موفقیت در این آزمون ‌ها برای ورود به بسیاری از رشته ‌های تحصیلی در دانشگاه ‌های آلمان ضروری است که دلایل مهاجرت به آلمان را توجیه می کند.

  آزمون های ورودی برای پذیرش با مدرک دیپلم در آلمان

  دانشگاه‌ های برتر جهت ادامه تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم

  با توجه به اینکه شما دارای مدرک دیپلم هستید، صرف نظر از شرایط سنی تحصیل در آلمان، برای ادامه تحصیل در آلمان باید ابتدا دوره Studienkolleg را بگذرانید و سپس برای دانشگاه اقدام کنید. در زیر لیستی از دانشگاه ‌های برتر آلمان که دوره ‌های Studienkolleg را ارائه می ‌دهند، آورده شده است:

  • دانشگاه تکنیکی مونیخ (Technical University of Munich – TUM)
  • دانشگاه هایدلبرگ (University of Heidelberg)
  • دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ (Ludwig Maximilian University of Munich – LMU)
  • دانشگاه فنی برلین (Berlin Institute of Technology)
  • دانشگاه فرایبورگ (University of Freiburg)
  • دانشگاه فنی مونیخ (Technical University of Munich)
  • دانشگاه هومبولت برلین (Humboldt-Universität zu Berlin)
  • دانشگاه گوتینگن (Georg-August-Universität Göttingen)
  • دانشگاه بن (Rheinische Friedrich-Wilhelms-Universität Bonn)

  ویزای تحصیلی برای تحصیل با مدرک دیپلم در آلمان

  برای تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم، دانش ‌آموزان بین ‌المللی نیاز به دریافت ویزای تحصیلی دارند. البته، شرایط ویزای همراه آلمان متفاوت است. فرآیند اخذ ویزای تحصیلی شامل چند مرحله است: ابتدا، دانش ‌آموزان باید پذیرش از یک دانشگاه یا موسسه آموزشی در آلمان دریافت کنند. سپس، لازم است که آنها نشان دهند تمکن مالی کافی برای پوشش هزینه ‌های زندگی و تحصیل خود در طول دوره تحصیلی را دارند، که معمولا از طریق افتتاح حساب بلوکه شده بانکی انجام می ‌شود. همچنین، دانش ‌آموزان باید اثبات کنند که بیمه درمانی دارند و مدارک لازم مانند فرم درخواست ویزا، گذرنامه معتبر، عکس ‌های پاسپورتی و تأییدیه ‌های زبان (اگر لازم باشد) را تکمیل کنند.

  درخواست ویزا باید به سفارت یا کنسولگری آلمان در کشور محل اقامت فرد ارائه شود. توصیه می ‌شود که دانش ‌آموزان برای اطمینان از تکمیل صحیح تمامی مراحل، به‌موقع و با دقت فرآیند درخواست را آغاز کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با کارشناسان یا وکیل مهاجرت به آلمان ما در موسسه مهاجرتی میرداماد تماس بگیرید.

  سوالات متداول

  آیا با مدرک دیپلم می توان در آلمان تحصیل کرد؟

  بله، با مدرک دیپلم می توان در آلمان تحصیل کرد، اما ممکن است نیاز به گذراندن دوره های پیش نیاز باشد.

  شرایط تحصیل در المان با مدرک دیپلم چیست؟

  داشتن مدرک دیپلم معتبر، تسلط به زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح مورد نیاز و قبولی در آزمون ورودی دانشگاه (در صورت وجود) از جمله شرایط تحصیل در آلمان با دیپلم است.

  چه نوع رشته هایی را می توان با مدرک دیپلم در آلمان تحصیل کرد؟

  با مدرک دیپلم می توان در رشته های مختلفی در دانشگاه های آلمان تحصیل کرد، از جمله مهندسی، علوم پایه، علوم انسانی، کسب و کار و غیره.

  چگونه می توان برای تحصیل در المان با مدرک دیپلم اقدام کرد؟

  برای اقدام به تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم، باید ابتدا مدارک خود را آماده کرده و برای پذیرش در دانشگاه مورد نظر خود اقدام کنید. پس از دریافت پذیرش، باید برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان اقدام کنید.

  مقالات مرتبط

  بهترین رشته های تحصیلی در آلمان

  بهترین رشته های تحصیلی در آلمان

  محبوبیت کشور آلمان برای مهاجرت تحصیلی، به دلیل سیستم آموزشی معتبر و مدرنی که ارائه می‌دهد، به وجود آمده است. ضمن اینکه دانشگاه‌های معروف آن هم رشته‌های پرطرفدار را برای اتمام دوران آموزش عالی، ارائه می‌دهند. از آنجایی که این...

  مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم

  مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم

  با مدرک دیپلم خود به آلمان مهاجرت کنید و پس از شرکت در دوره‌های کالج، در بهترین دانشگاه‌های آلمان تحصیل کنید. یکی از دغدغه‌های مهم و اساسی کسانی که قصد مهاجرت به کشور المان را دارند، مربوط به آخرین مدرک...

  تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم

  تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم

  تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم فرصتی بی ‌نظیر برای دانش ‌آموزانی است که به دنبال تجربه ‌ای آموزشی متفاوت در قلب اروپا هستند. آلمان با دانشگاه ‌های برجسته ‌ای که شهریه ‌های پایین یا حتی رایگان دارند، به عنوان...

  کار پس از تحصیل در آلمان

  کار پس از تحصیل در آلمان

  موسسه مبادلات آکادمیک آلمان(DAAD) اعلام کرده است، بیش از 40 درصد از دانشجویان بین‌المللی پس از فارغ‌التحصیلی در آلمان باقی می‌مانند. اقتصاد غنی این کشور و فرصت‌های شغلی عالی مشوق اصلی بسیاری از دانشجویان خارجی برای اخذ اقامت آلمان و...

  شرایط سنی تحصیل در آلمان

  شرایط سنی تحصیل در آلمان

  آلمان را می‌توان یک کشور ایده‌آل، و مقصدی محبوب برای دانشجویان بین‌المللی معرفی کرد. آلمان به دلیل فرصت‌های گسترده در زمینه‌های مختلف کاری و تحصیلی، به مقصدی مطلوب برای تحصیلات و آموزش عالی در اروپا تبدیل شده و در حال...

  بیمه دانشجویی آلمان

  بیمه دانشجویی آلمان

  بیمه دانشجویی در آلمان یکی از موارد اساسی و ضروری برای تضمین سلامت و امنیت دانشجویان در طول دوره تحصیلی‌ شان است. با توجه به نظام آموزشی پیشرفته و کیفیت بالای زندگی در آلمان، این کشور به یکی از مقاصد...

  تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان

  تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان

  آلمان از جمله کشورهای توسعه یافته‌ای است که زیرساخت‌ها و فرصت‌های عالی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می‌کند. آلمان دارای دانشگاه‌های معتبر در سطح جهانی و فرصت‌های مطالعاتی و علمی فراوان است که آن را به مقصدی محبوب و...

  مقاطع تحصیلی در آلمان

  مقاطع تحصیلی در آلمان

  کشور آلمان، یکی از بهترین کشور‌های جهان برای تحصیل به شمار می‌آید و سالانه افراد زیادی از سراسر جهان، از جمله ایرانیان، متقاضی ورود به سیستم آموزشی این کشور هستند. آلمان با برخورداری از تعداد زیادی دانشگاه‌، آزمایشگاه‌ و موسسات...

  تحصیل در کالج های آلمان

  تحصیل در کالج های آلمان

  آلمان یکی از مقصد های مهم دانشجویان برای تحصیل کردن در کالج ها و دانشگاه های این کشور است. این کشور با داشتن دانشگاه های معتبر و سطح بالای زندگی، گزینه ای عالی برای دانشجویانی است که به دنبال تحصیل...

  تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

  تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

  برای دانشجویانی که قصد دارند مقطع دکترای خود را در دانشگاه‌های خارج از کشور بگذرانند، آلمان یکی از بهترین گزینه‌هاست. تحصیل دکتری در آلمان به ویژه در دانشگاه‌های برتر این کشور این امکان را برای دانشجویان فراهم می‌کند تا از...

  دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان

  دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان

  دانشگاه‌ های آلمان، با ارائه برنامه‌ های تحصیلی به زبان انگلیسی، گزینه ‌ای جذاب برای دانشجویان بین ‌المللی ارائه می ‌دهند. این دانشگاه‌ ها، که در سراسر کشور پراکنده‌ اند، از دانشگاه‌ های فنی معتبر مانند دانشگاه فنی مونیخ گرفته...

  بورسیه تحصیلی آلمان

  بورسیه تحصیلی آلمان

  آلمان یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین کشورهای اروپا برای دانشجویان بین‌المللی است. دریافت بورسیه تحصیلی آلمان به‌دلیل وجود دانشگاه‌های عالی، زیرساخت‌های برتر آموزشی و سیاست‌های جذب مهاجر، بسیار محتمل‌تر از سایر کشورهای همسایه است. شما با شناخت انواع بورسیه تحصیلی در این...

  ددلاین دانشگاه های آلمان

  ددلاین دانشگاه های آلمان

  در کشور آلمان، سال تحصیلی در دو فصل تابستان و زمستان شروع می‌شود. دانشجویان بین‌المللی برای موفقیت در فرایند پذیرش باید حدود هشت هفته قبل از ددلاین دانشگاه های آلمان برای ثبت درخواست خود اقدام کنند. ددلاین دانشگاه‌ها در هر...

  یونی اسیست چیست؟

  یونی اسیست چیست؟

  تحصیل در آلمان برای خیلی از دانشجویان تجربه‌ای هیجان‌انگیز است، زیرا دوره‌های تحصیلی باکیفیت و عالی، آن هم با حداقل هزینه قابل ارائه هستند. با این‌حال، درخواست پذیرش از دانشگاه‌های آلمان  برای برخی افراد طاقت‌فرسا است. اما، جای نگرانی نیست،...

  تحصیل داروسازی در آلمان

  تحصیل داروسازی در آلمان

  تحصیل در رشته داروسازی برای بسیاری از دانشجویان مانند یک رویای دست نیافتنی است. با تحصیل داروسازی در آلمان می‌توانید به محیط‌های مطالعاتی عالی، آزمایشگاه‌های نوآورانه، اساتید و محققان بسیار عالی با هزینه‌های پایین شهریه دسترسی داشته باشید. دانشگاه‌های بسیار...

  تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

  تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

  تحصیل در کشور آلمان ترکیبی منحصر به ‌فرد از آموزش با کیفیت و تجربه فرهنگی است. این کشور به خاطر دانشگاه‌ های درجه ‌یک جهانی ‌اش شناخته شده و به دلیل امکانات تحقیقاتی نوآورانه و دوره‌ های گسترده ‌ای که...

  کار دانشجویی در آلمان

  کار دانشجویی در آلمان

  کار دانشجویی در آلمان موضوعی است که ممکن است برای بسیاری از دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل و کار در یکی از پیشرفته­ترین و مرفه­ترین کشورهای اروپا هستند، مورد توجه قرار گیرد. آلمان فرصت­های مختلفی را برای دانشجویان...

  بهترین دانشگاه های آلمان

  بهترین دانشگاه های آلمان

  آلمان یکی از برترین کشورهای دنیا برای افرادی است که قصد مهاجرت تحصیلی دارند. در واقع وجود دانشگاه‌های با کیفیت در این کشور باعث شده تا بسیاری از افراد برای دریافت پذیرش بهترین دانشگاه های آلمان اقدام کرده و از...

  تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان

  تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان

  یکی از کشورهایی که بسیاری از دانشجویان برای تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور نگاه ویژه‌ای به آن دارند، آلمان است. تحصیل در مقطع فوق لیسانس در آلمان مزایا گوناگونی برای شما به همراه دارد و این موضوع باعث شده...

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  تحصیل در کشور آلمان مزایای زیادی را برای دانشجویان خارجی در بر دارد، از جمله تحصیل در دانشگاه‌های تراز برتر دنیا، وجود امکانات و تجهیزات آموزشی پیشرفته و مدرن، پایین بودن هزینه‌های تحصیل در این کشور، تنوع زیاد در رشته‌های...

  ویزای دانش آموزی آلمان (راهنمای کامل 2024)

  ویزای دانش آموزی آلمان (راهنمای کامل 2024)

  این روزها سن مهاجرت تحصیلی به آلمان به زیر 18 سال رسیده است و پدر و مادرهای زیادی شرایط را برای تحصیل فرزندانشان در مدارس معتبر آلمان فراهم می کنند. بالا بودن کیفیت سیستم آموزشی مدارس این کشور و سهولت...

  آزمون تست داف

  آزمون تست داف

  اگر قصد اخذ ویزای تحصیلی آلمان را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای تحصیلی آلمان از...

  تحصیل کارشناسی در آلمان

  تحصیل کارشناسی در آلمان

  آلمان یک کشور بزرگ در اروپای مرکزی شامل 16 ایالت و عضو اتحادیه اروپا و دارای نفوذ سیاسی و اقتصادی زیادی در بین دیگر کشورهای اتحادیه اروپا است. آلمان توسط چندین گروه آموزشی بین المللی به عنوان یکی از کشورهای...

  تحصیل در مدارس آلمان

  تحصیل در مدارس آلمان

  این روزها پدر و مادرهای ایرانی ترجیح می دهند فرزندان خود را در مدارس و دبیرستان های آلمان ثبت نام کنند تا برای تحصیل در دانشگاه های این کشور آمادگی های لازم را کسب کنند و مشکلی برای دریافت ویزای...

  ویزای تحصیلی آلمان

  ویزای تحصیلی آلمان

  اگر به دنبال اخذ ویزای تحصیلی آلمان هستید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای تحصیلی آلمان از صفر...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان

  اگر قصد تحصیل پزشکی در آلمان و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام...

  نظرات کاربران