تحصیل داروسازی در آلمان

تحصیل در رشته داروسازی برای بسیاری از دانشجویان مانند یک رویای دست نیافتنی است. با تحصیل داروسازی در آلمان می‌توانید به محیط‌های مطالعاتی عالی، آزمایشگاه‌های نوآورانه، اساتید و محققان بسیار عالی با هزینه‌های پایین شهریه دسترسی داشته باشید. دانشگاه‌های بسیار معتبری در آلمان، رشته داروسازی را برای دانشجویان بین المللی ارائه می‌دهند که توجه بسیاری از دانشجویان در سراسر جهان را به خود جلب کرده‌اند. اگر شما هم آلمان را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب کرده‌اید، با تحصیل در رشته داروسازی علاوه بر اینکه می‌توانید به بروز‌ترین تجهیزات و نوین‌ترین متد آموزشی دسترسی داشته باشید، می‌توانید آینده کاری خود در این کشور را نیز تضمین کنید.

موسسه مهاجرتی میرداماد با داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم، سالهاست که در زمینه اخذ انواع ویزا، پذیرش تحصیلی، اقامت و… فعالیت دارد. شما برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه پذیرش تحصیلی و جزییات تحصیل داروسازی در آلمان، می‌توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  تحصیل داروسازی در دانشگاه‌های آلمان

  اگر قصد تحصیل در رشته داروسازی در دانشگاه‌های خارج از کشور را دارید، مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل بهترین گزینه برای شماست. آلمان با دارا بودن معتبرترین دانشگاه‌ها در سطح جهانی و ارائه بهترین تجهیزات و اساتید دانشگاهی برجسته، این فرصت را به دانشجویان سراسر جهان می‌دهد تا با ارائه مدارک مورد نظر بتوانند به صورت رایگان و یا با پرداخت کمترین هزینه، به تحصیل داروسازی در آلمان بپردازند.

  شرایط تحصیل رشته داروسازی در کشور آلمان به چه صورت است؟

  شرایط تحصیل داروسازی در آلمان چندان سخت و پیچیده نیست، حتی محدودیت سنی خاصی نیز برای تحصیل در این رشته مطرح نشده است و شما در هر سنی که باشید ( حداقل 18 سال ) با دارا بودن مدرک دیپلم معتبر و گواهی تحصیل 12  ساله می‌توانید در این رشته ادامه تحصیل بدهید و مدرک داروسازی خود را از معتبرترین دانشگاه‌های دنیا دریافت کنید.

  توجه داشته باشید که شرایط سنی تحصیل داروسازی در آلمان برای هر دانشگاهی متفاوت است و این شرایط سنی در برخی دانشگاه‌ها حداکثر تا 30 سال می‌باشد. برخی دانشگاه‌های آلمان برای تحصیل در رشته داروسازی از متقاضیان آزمون ورودی می‌گیرند که باید در آن شرکت کنید و پس از پذیرفته شدن در آزمون برای ثبت نام و ادامه تحصیل اقدام کنید. برای اطلاع از شرایط آزمون ورودی و زمان برگزاری آزمون می‌توانید به وب سایت دانشگاه مورد نظرتان مراجعه کنید.

  همچنین دانشجویانی که در دوره کارشناسی در یکی از رشته‌های داروسازی، شیمی، زیست شناسی و پزشکی دارویی تحصیل کرده‌ و مدرک خود را دریافت کرده‌اند، می‌توانند در مقطع کارشناسی ارشد به ادامه تحصیل بپردازند.

  تحصیل داروسازی در کشور آلمان به زبان انگلیسی

  امکان تحصیل در رشته داروسازی به زبان انگلیسی نیز در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه‌های آلمان وجود دارد. در واقع بسیاری از دانشگا‌ه‌های این کشور رشته داروسازی را به هر دو زبان آلمانی و انگلیسی تدریس می‌کنند. اگر شما هم به زبان آلمانی تسلط دارید و می‌خواهید در این رشته به زبان اصلی آن تحصیل کنید، باید مدارک معتبری مبنی بر تسلط خود به زبان آلمانی، مانند آزمون  DSH و TestDaF ارائه دهید.

  همچنین دانشجویانی که متقاضی تحصیل در رشته داروسازی در آلمان به زبان انگلیسی هستند، باید مدارک معتبری برای تسلط خود به زبان انگلیسی ارائه کنند، که این مدارک نمرات آزمون تافل و آیلتس است. توجه داشته باشید که نمره تعیین شده برای آزمون‌های تافل و آیلتس در دانشگاه‌های مختلف آلمان متفاوت است. اما حداقل نمره‌ای که برای پذیرش در رشته داروسازی در دانشگاه‌‌های آلمان باید ارائه دهید، به صورت زیر است:

  • نمره 6.5 برای آزمون آیلتس
  •  نمره 70 برای آزمون تافل

  شرایط پذیرش رشته داروسازی در دانشگاه‌های آلمان

  برای تحصیل داروسازی در المان و پذیرش در این رشته، میان دانشجویان رقابت بالایی وجود دارد و همه دانشجویان باید شرایط سنی مطابق با شرایط دانشگاه مورد نظر را داشته و مدارک تحصیلی و دیپلم 12 سال و همچنین مدرک زبان را ارائه دهند. متقاضیان تحصیل در رشته داروسازی همچنین باید در سطح B2 به زبان آلمانی تسلط داشته باشند، البته برخی دانشگاه‌ها داروسازی را به زبان انگلیسی نیز ارائه می‌کنند، که در این صورت باید یک مدرک زبان معتبر ارائه دهند. افراد علاقه‌مند به تحصیل در رشته داروسازی در آلمان همچنین می‌بایست در دوره‌های پری مدیکال شرکت کنند تا برای آزمون ورودی دانشگاه‌ها آماده شوند.

  تحصیل در رشته داروسازی دانشگاه‌های آلمان

  تحصیل در مقاطع مختلف رشته داروسازی در کشور آلمان

  تحصیل در رشته داروسازی در مقاطع مختلف امکان پذیر است و شما در رشته‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا می‌توانید در رشته داروسازی مدارک معتبری از بهترین دانشگاه‌های آلمان دریافت کنید. اما شرایط تحصیل رشته داروسازی در مقاطع مختلف به چه صورت است؟

  کارشناسی داروسازی در آلمان

  تحصیل کارشناسی در آلمان در همه رشته‌ها از جمله داروسازی 4 سال است و بیشتر پروگرم‌هایی که برای رشته داروسازی در این مقطع ارائه می‌شوند، به زبان آلمانی هستند. بنابراین اگر قصد دارید در مقطع کارشناسی رشته داروسازی تحصیل کنید، بهتر است به زبان آلمانی مسلط باشید. 

  کارشناسی ارشد داروسازی در آلمان

  تحصیل تخصص داروسازی در آلمان در مقطع فوق لیسانس حدود 2 سال و همراه با طرح پژوهشی و پایان‌نامه است. بیشتر دانشگاه‌های آلمان برنامه‌های درسی داروسازی در رشته کارشناسی ارشد را به زبان انگلیسی ارائه می‌کنند. بنابراین اگر قصد تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان را دارید، می‌توانید کارهای پذیرش تحصیلی خود را به موسسه مهاجرتی میرداماد بسپارید. 

  دکترای داروسازی در آلمان

  دکترا بالاترین مدرک تحصیلی در رشته داروسازی را دارد که با دوره‌های آموزشی، کارورزی و پژوهشی همراه است. مدت زمان تحصیل دکترا و تخصص داروسازی در المان با توجه به روند تحصیل هر دانشجو متفاوت است و بین 3 الی 5 سال زمان می‌برد. با اتمام دوره تحصیل دکتری در آلمان و دریافت مدرک داروسازی از بهترین دانشگاه‌های این کشور، می‌توانید در بازار کار این رشته فعالیت خود را آغاز کنید.

   بهترین دانشگاه‌های آلمان برای رشته داروسازی

  یکی از مهمترین اقداماتی که قبل از شروع به تحصیل داروسازی در آلمان باید انجام دهید، انتخاب نوع دانشگاه، آشنایی با اساتید و برنامه‌های درسی آن است. در ادامه لیستی از بهترین دانشگاه‌های آلمان برای رشته داروسازی را  ارائه می‌کنیم:

  • دانشگاه براونشوایگ (TU BRAUNSCHWEIG)
  • دانشگاه ماربورگ (MARBURG UNIVERSITY)
  • دانشگاه گرایفسوالد (GREIFSWALD  UNIVERSITY)
  • دانشگاه فرانکفورت (FRANKFURT UNIVERSITY)
  • دانشگاه فرایبورگ (FREIBURG UNIVERSITY)
  • دانشگاه کیل (KIEL UNIVERSITY
  • دانشگاه وورتسبورگ (WURZBURG UNIVERSITY) 
  • دانشگاه آزاد برلین (FU BERLIN)

   پذیرش تحصیلی از بهترین دانشگاه‌های آلمان

  یکی از مهم‌ترین مراحل اخذ پذیرش و تحصیل در رشته داروسازی، انتخاب یک دانشگاه مناسب است که مقاطع مختلفی از رشته داروسازی را با بهترین برنامه‌های آموزشی ارائه می‌‌دهد. در واقع شما با انتخاب دانشگاه مورد نظرتان، در مرحله بعدی باید برای اطلاعات دقیق‌تر به وب سایت دانشگاه مراجعه کرده و از آخرین اخبار ددلاین دانشگاه های آلمان و بورسیه‌ها مطلع شوید. از جمله اطلاعاتی که از طریق وب سایت‌ دانشگاه به آن‌ها دسترسی خواهید داشت، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ثبت درخواست برای پذیرش تحصیل در کالج های آلمان
  • هزینه‌های ثبت‌نام و تحصیل در دانشگاه مورد نظر
  •  مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش که شامل مدارک زبان، ترجمه رسمی آخرین مدرک تحصیلی، انگیزه نامه، توصیه نامه، رزومه کاری و تحصیلی، گواهی سلامت، مدارک شناسایی و پاسپورت معتبر است.

  توجه داشته باشید که آخرین مدرک تحصیلی مورد نیاز برای دانشجویانی که متقاضی تحصیل در مقطع کارشناسی داروسازی هستند، دیپلم است. این در حالی است که متقاضیان تحصیل تخصص داروسازی در آلمان یعنی در مقاطع کارشناسی و دکترا، باید

   مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد خود را برای پذیرش در دانشگاه مورد نظر ارائه دهند. 

  ویزای دانشجویی کشور آلمان

  توجه داشته باشید که شما فقط با دریافت پذیرش از دانشگاه‌های آلمان، نمی‌توانید برای تحصیل در رشته داروسازی اقدام کنید. در واقع شما به عنوان دانشجویی که جزو ساکنین کشورهای اتحادیه اروپا نیستید، به ویزای تحصیلی نیاز دارید که برای دریافت ویزا باید از طریق سفارت اقدام کرده و با دریافت وقت سفارت آلمان، مدارک زیر را برای بررسی و تایید ویزای تحصیلی آلمان ارائه دهید:

  • پاسپورت معتبر با حداقل ۷ ماه اعتبار
  • دو قطعه عکس
  • مدارک تحصیلی همراه با ترجمه رسمی
  • گواهی پذیرش از دانشگاه‌های آلمان
  • گواهی سلامت
  • صورت حساب بانکی و ارائه مدارکی مبنی بر اثبات تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان
   پذیرش تحصیلی برای رشته داروسازی آلمان

  بورسیه‌های رشته داروسازی در دانشگاه‌های آلمان

  یکی از اصلی‌ترین دلایلی که رشته داروسازی و بورسیه پزشکی آلمان در میان دانشجویان بین المللی محبوب شده است، تحصیل رایگان در این رشته و بورسیه‌های تحصیلی است که سالانه به تعداد زیادی از دانشجویان تعلق می‌گیرد و بخش زیادی از شهریه دانشگاه‌های خصوصی، بیمه و هزینه زندگی در کشور آلمان را پوشش می‌دهد.

  بورسیه‌ تحصیلی آلمان که برای اغلب رشته‌های دانشگاهی ارائه می‌شوند، توسط دولت آلمان و موسسات خصوصی تدوین می‌شوند. یکی از بهترین بورسیه‌هایی که برای تحصیل در دانشگاه‌های آلمان ارائه می‌شود، بورسیه DAAD است که تمامی دانشجویان بین المللی با ارائه رزومه و مدارک تحصیلی خود می‌توانند از آن بهره مند شوند.

  اگر شما هم متقاضی مهاجرت تحصیلی به آلمان هستید، می‌توانید برای دریافت پذیرش از دانشگاه‌های آلمان و دریافت ویزای تحصیلی، از طریق موسسه مهاجرتی میرداماد اقدام کنید و کل پروسه مهاجرت تحصیلی خود را به این مجموعه بسپارید.

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  دوره آوسبیلدونگ داروسازی در آلمان

  برای تحصیل داروسازی در آلمان، علاوه بر گرفتن پذیرش و گذراندن تحصیلات دانشگاهی، می‌توانید در دوره آوسبیلدونگ نیز شرکت کرده و پس از اتمام دوره و دریافت گواهی وارد بازار کار داروسازی شوید. دوره آوسبیلدونگ در واقع ترکیبی از آموزش‌های تئوری و عملی همزمان برای رشته داروسازی است که برای شرکت در آن نیازمند ارائه مدرک تسلط به زبان آلمانی و ارائه دیپلم 12 ساله هستید.

  اگر شما هم قصد مهاجرت تحصیلی به کشور آلمان را دارید، برای اطلاع از شرایط تحصیل در مدارس آلمان، دانشگاه‌ها و نحوه پذیرش تحصیلی می‌توانید با کارشناسان موسسه مهاجرتی میرداماد در تماس باشید. موسسه میرداماد با کارشناسان مجرب و تیم حقوقی برگزیده و داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم، زمینه مهاجرت تحصیلی و اعزام دانشجو به سراسر کشور را تسهیل کرده است. 

  شهریه رشته داروسازی آلمان

  یکی از مهمترین مواردی که به هنگام پذیرش تحصیل داروسازی در آلمان باید از آن اطلاع داشته باشید، شهریه دانشگاه و هزینه‌های مرتبط با تحصیل است.

  به طور کلی هزینه تحصیل رشته داروسازی در دانشگاه‌های دولتی المان رایگان بوده و تقریبا هیچ هزینه‌ای به غیر از هزینه ثبت نام اولیه که حدود 100 تا 350 یورو است، از دانشجویان دریافت نمی‌شود. این در حالی است که برای تحصیل در دانشگاه‌های خصوصی باید شهریه بالایی بپردازید.

  علاوه بر دانشگاه‌های خصوصی آلمان که شهریه پرداز هستند، دانشگاه‌های ایالت Baden-Württemberg نیز برای هر ترم مبلغی حدود 1500 یورو از دانشجویان بین‌المللی مبلغی دریافت می‌کنند.

  مزایای تحصیل داروسازی در کشور آلمان

  تحصیل پزشکی در آلمان و همچنین رشته داروسازی بسیار پرطرفدار است و سالانه دانشجویان زیادی از سراسر جهان برای پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های آلمان اقدام می‌کنند. تحصیل در رشته داروسازی در کشور آلمان برای دانشجویان بین المللی مزایای زیادی دارد که برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

  •  تحصیل رایگان در رشته داروسازی آلمان
  • ارائه رشته داروسازی به زبان انگلیسی و آلمانی
  • معتبر بودن دانشگاه‌های آلمان در سطح جهانی
  • بازار کار قوی و تضمین شغلی پس از اتمام دوره تحصیل

  کار دانشجویی در کشور آلمان

  از جمله مهمترین مزایای تحصیل در رشته داروسازی،   امکان کار پاره وقت دانشجویی به هنگام دوره تحصیل است. کشور آلمان به دانشجویان بین‌المللی این اجازه را می‌دهد که به صورت همزمان با تحصیل، کار پاره وقت داشته باشند و از با انجام کار دانشجویی در آلمان بخشی از هزینه‌های زندگی خود را پرداخت کنند و رزومه کاری خود را تقویت کنند.

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  آینده کاری فارغ‌التحصیلان رشته داروسازی

  آلمان با داشتن شرکت‌های بزرگ دارویی مانند بایر و بوهرینگر اینگلهایم، مرکز تحقیقات و تولید صنعت داروسازی است. علاوه بر آن، کار به عنوان داروساز در داروخانه‌های این کشور نیز یک حرفه قابل احترام و بسیار مورد توجه است و به همین دلیل نیز فرصت‌های خوبی برای تحصیل این رشته در آلمان ایجاد شده است که مورد علاقه بسیاری از دانشجویان بین المللی واقع شده است.

  کشور آلمان یکی از بزرگ‌ترین بازار دارو در جهان را به خود اختصاص داده است و همه دانشجویانی که از این رشته فارغ التحصیل می‌شوند، آینده کاری روشنی دارند و با در دست داشتن مدرک داروسازی خود می‌توانند در مشاغلی از جمله دکتر داروساز، محقق علمی، دانشیار تحقیقات بالینی و مدیر کنترل کیفیت دارو در شرکت‌های بزرگ، فعالیت کاری خود را شروع کنند.

  مهاجرت تحصیلی به آلمان

  سخن پایانی

  مهاجرت تحصیلی و تحصیل در یکی از رشته‌های علوم پزشکی مانند داروسازی در سال‌های اخیر مورد توجه دانشجویان بین المللی قرار گرفته است. آلمان با دارا بودن دانشگاه‌های معتبر در سطح جهانی، ارائه محیط‌های تحصیلی عالی، آزمایشگاه‌هایی با امکانات عالی و اساتید متخصص و همچنین هزینه‌های تحصیل پایین، یک مقصد مهاجرتی عالی برای تحصیل در رشته داروسازی به شمار می‌رود. اگر شما هم قصد دارید برای پذیرش رشته داروسازی از دانشگاه‌های آلمان اقدام کنید، می‌توانید کل پروسه پذیرش و دریافت ویزای تحصیلی خود را به موسسه مهاجرتی میرداماد بسپارید.

  سوالات متداول

  زبان تحصیل رشته داروسازی در آلمان چیست؟

  اغلب پروگرم‌های رشته داروسازی در مقطع کارشناسی به زبان آلمانی ارائه می‌شود، اما اگر قصد دارید در مقاطع تکمیلی مانند ارشد و دکتری در رشته داروسازی به تحصیل بپردازید، رشته داروسازی به زبان انگلیسی نیز ارائه می‌شود.

  هزینه تحصیل رشته داروسازی در دانشگاه‌های آلمان چقدر است؟

  به طور کلی هزینه تحصیل در رشته داروسازی در کشور آلمان، به نوع دانشگاه از جمله دولتی یا خصوصی بودن آن بستگی دارد. برای مثال هزینه تحصیل در رشته داروسازی به زبان آلمانی در دانشگاه‌های دولتی تقریبا رایگان است و تنها هزینه ثبت نام اولیه دریافت می‌شود. اما هزینه تحصیل در دانشگاه‌های خصوصی حدود 26000 یورو در سال است.

  بهترین دانشگاه‌های آلمان برای تحصیل داروسازی کدامند؟

  دانشگاه براونشوایگ (TU BRAUNSCHWEIG)،  ماربورگ (MARBURG UNIVERSITY)، دانشگاه گرایفسوالد (GREIFSWALD  UNIVERSITY) و دانشگاه فرانکفورت (FRANKFURT UNIVERSITY) جزو بهترین دانشگاه‌های آلمان برای تحصیل در رشته داروسازی محسوب می‌شوند.

  طول دوره تحصیل رشته داروسازی در دانشگاه‌های آلمان چقدر است؟

  تحصیل در رشته داروسازی در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان پذیر است و به ترتیب در هر مقطع ۴، ۲ و ۴ الی ۵ سال طثل می‌کشد. پس از گذراندن امتحانات نظری و عملی و دفاع پایان نامه، عنوان دکتر داروساز به فارغ التحصیلان اعطا می‌شود.

  شرایط پذیرش و تحصیل داروسازی در کشور آلمان به چه صورت است؟

  ترجمه رسمی مدرک ۱۲ ساله دیپلم، تسلط به زبان آلمانی در سطح B2، مدرک زبان تافل یا آیلتس و شرکت در دوره‌های پری مدیکال برای آمادگی در آزمون ورودی دانشگاه، از جمله شرایط ضروری برای تحصیل در رشته داروسازی در کشور آلمان می‌باشد.

  متوسط هزینه زندگی دانشجویی در آلمان برای یک ماه چقدر است؟

  متوسط هزینه زندگی دانشجویی برای یک ماه بین 950 تا 2000 یورو برای هر فرد متغیر است و بیشتر این هزینه‌ها برای موارد غذایی و رستوران، قبوض، اجاره خانه، حمل و نقل و امکانات تفریحی اختصاص داده می‌شود.

  آیا داروسازان در آلمان حقوق خوبی دارند؟

  متوسط ​​حقوق داروسازان در آلمان 80639 یورو در سال است که نشان دهنده حقوق نسبتا بالا و رقابتی برای این حرفه است. بنابراین پس از اتمام دوره تحصیل داروسازی در آلمان می‌توانید در حرفه‌های مختلف در این کشور مشغول به کار شده و ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کنید.

  آیا دانشگاه‌های آلمان گزینه خوبی برای تحصیل در رشته داروسازی هستند؟

  دانشگاه‌های آلمان بهترین کیفیت مطالعات داروسازی را در آزمایشگاه‌های خود با مجرب‌ترین اساتید دنیا ارائه می‌دهند. علاوه بر این، هزینه تحصیل در این کشور تقریباً رایگان است و  اگر در یک دانشگاه دولتی تحصیل کنید، تنها حدود 500 یورو در سال هزینه ثبتنام پرداخت خواهید کرد.

  مقالات مرتبط

  مقاطع تحصیلی در آلمان

  مقاطع تحصیلی در آلمان

  کشور آلمان، یکی از بهترین کشور‌های جهان برای تحصیل به شمار می‌آید و سالانه افراد زیادی از سراسر جهان، از جمله ایرانیان، متقاضی ورود به سیستم آموزشی این کشور هستند. آلمان با برخورداری از تعداد زیادی دانشگاه‌، آزمایشگاه‌ و موسسات...

  تحصیل در کالج های آلمان

  تحصیل در کالج های آلمان

  آلمان یکی از مقصد های مهم دانشجویان برای تحصیل کردن در کالج ها و دانشگاه های این کشور است. این کشور با داشتن دانشگاه های معتبر و سطح بالای زندگی، گزینه ای عالی برای دانشجویانی است که به دنبال تحصیل...

  تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

  تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

  برای دانشجویانی که قصد دارند مقطع دکترای خود را در دانشگاه‌های خارج از کشور بگذرانند، آلمان یکی از بهترین گزینه‌هاست. تحصیل دکتری در آلمان به ویژه در دانشگاه‌های برتر این کشور این امکان را برای دانشجویان فراهم می‌کند تا از...

  دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان

  دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان

  دانشگاه‌ های آلمان، با ارائه برنامه‌ های تحصیلی به زبان انگلیسی، گزینه ‌ای جذاب برای دانشجویان بین ‌المللی ارائه می ‌دهند. این دانشگاه‌ ها، که در سراسر کشور پراکنده‌ اند، از دانشگاه‌ های فنی معتبر مانند دانشگاه فنی مونیخ گرفته...

  بورسیه تحصیلی آلمان

  بورسیه تحصیلی آلمان

  آلمان یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین کشورهای اروپا برای دانشجویان بین‌المللی است. دریافت بورسیه تحصیلی آلمان به‌دلیل وجود دانشگاه‌های عالی، زیرساخت‌های برتر آموزشی و سیاست‌های جذب مهاجر، بسیار محتمل‌تر از سایر کشورهای همسایه است. شما با شناخت انواع بورسیه تحصیلی در این...

  ددلاین دانشگاه های آلمان

  ددلاین دانشگاه های آلمان

  در کشور آلمان، سال تحصیلی در دو فصل تابستان و زمستان شروع می‌شود. دانشجویان بین‌المللی برای موفقیت در فرایند پذیرش باید حدود هشت هفته قبل از ددلاین دانشگاه های آلمان برای ثبت درخواست خود اقدام کنند. ددلاین دانشگاه‌ها در هر...

  یونی اسیست چیست؟

  یونی اسیست چیست؟

  تحصیل در آلمان برای خیلی از دانشجویان تجربه‌ای هیجان‌انگیز است، زیرا دوره‌های تحصیلی باکیفیت و عالی، آن هم با حداقل هزینه قابل ارائه هستند. با این‌حال، درخواست پذیرش از دانشگاه‌های آلمان  برای برخی افراد طاقت‌فرسا است. اما، جای نگرانی نیست،...

  تحصیل داروسازی در آلمان

  تحصیل داروسازی در آلمان

  تحصیل در رشته داروسازی برای بسیاری از دانشجویان مانند یک رویای دست نیافتنی است. با تحصیل داروسازی در آلمان می‌توانید به محیط‌های مطالعاتی عالی، آزمایشگاه‌های نوآورانه، اساتید و محققان بسیار عالی با هزینه‌های پایین شهریه دسترسی داشته باشید. دانشگاه‌های بسیار...

  تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

  تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

  تحصیل در کشور آلمان ترکیبی منحصر به ‌فرد از آموزش با کیفیت و تجربه فرهنگی است. این کشور به خاطر دانشگاه‌ های درجه ‌یک جهانی ‌اش شناخته شده و به دلیل امکانات تحقیقاتی نوآورانه و دوره‌ های گسترده ‌ای که...

  کار دانشجویی در آلمان

  کار دانشجویی در آلمان

  کار دانشجویی در آلمان موضوعی است که ممکن است برای بسیاری از دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل و کار در یکی از پیشرفته­ترین و مرفه­ترین کشورهای اروپا هستند، مورد توجه قرار گیرد. آلمان فرصت­های مختلفی را برای دانشجویان...

  بهترین دانشگاه های آلمان

  بهترین دانشگاه های آلمان

  آلمان یکی از برترین کشورهای دنیا برای افرادی است که قصد مهاجرت تحصیلی دارند. در واقع وجود دانشگاه‌های با کیفیت در این کشور باعث شده تا بسیاری از افراد برای دریافت پذیرش بهترین دانشگاه های آلمان اقدام کرده و از...

  تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان

  تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان

  یکی از کشورهایی که بسیاری از دانشجویان برای تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور نگاه ویژه‌ای به آن دارند، آلمان است. تحصیل در مقطع فوق لیسانس در آلمان مزایا گوناگونی برای شما به همراه دارد و این موضوع باعث شده...

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  تحصیل در کشور آلمان مزایای زیادی را برای دانشجویان خارجی در بر دارد، از جمله تحصیل در دانشگاه‌های تراز برتر دنیا، وجود امکانات و تجهیزات آموزشی پیشرفته و مدرن، پایین بودن هزینه‌های تحصیل در این کشور، تنوع زیاد در رشته‌های...

  ویزای دانش آموزی آلمان (راهنمای کامل 2024)

  ویزای دانش آموزی آلمان (راهنمای کامل 2024)

  این روزها سن مهاجرت تحصیلی به آلمان به زیر 18 سال رسیده است و پدر و مادرهای زیادی شرایط را برای تحصیل فرزندانشان در مدارس معتبر آلمان فراهم می کنند. بالا بودن کیفیت سیستم آموزشی مدارس این کشور و سهولت...

  آزمون تست داف

  آزمون تست داف

  اگر قصد اخذ ویزای تحصیلی آلمان را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای تحصیلی آلمان از...

  تحصیل کارشناسی در آلمان

  تحصیل کارشناسی در آلمان

  آلمان یک کشور بزرگ در اروپای مرکزی شامل 16 ایالت و عضو اتحادیه اروپا و دارای نفوذ سیاسی و اقتصادی زیادی در بین دیگر کشورهای اتحادیه اروپا است. آلمان توسط چندین گروه آموزشی بین المللی به عنوان یکی از کشورهای...

  تحصیل در مدارس آلمان

  تحصیل در مدارس آلمان

  این روزها پدر و مادرهای ایرانی ترجیح می دهند فرزندان خود را در مدارس و دبیرستان های آلمان ثبت نام کنند تا برای تحصیل در دانشگاه های این کشور آمادگی های لازم را کسب کنند و مشکلی برای دریافت ویزای...

  ویزای تحصیلی آلمان

  ویزای تحصیلی آلمان

  اگر به دنبال اخذ ویزای تحصیلی آلمان هستید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای تحصیلی آلمان از صفر...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان

  اگر قصد تحصیل پزشکی در آلمان و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام...

  نظرات کاربران