مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم

با مدرک دیپلم خود به آلمان مهاجرت کنید و پس از شرکت در دوره‌های کالج، در بهترین دانشگاه‌های آلمان تحصیل کنید. یکی از دغدغه‌های مهم و اساسی کسانی که قصد مهاجرت به کشور المان را دارند، مربوط به آخرین مدرک تحصیلی آن‌ها است. اگر شما هم قصد مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم را دارید و می‌خواهید در دانشگاه‌های آلمان ادامه تحصیل دهید و یا در دوره‌های آوسبیلدونگ شرکت کنید، در صورتیکه شرایط سنی و معدل مدرک دیپلم شما مطابق با شرایط ذکر شده در دانشگاه‌های آلمان است، می‌توانید از مزایای تحصیل، کار و به طور کلی زندگی در یکی از بهترین کشور‌های جهان بهره‌مند شوید. توجه داشته باشید که برای تحصیل در مقطع کارشناسی هیچ محدودیتی برای رشته دییرستانی متقاضیان وجود ندارد و با هر مدرک دیپلمی که داشته باشید، می‌توانید آینده امن و درخشانی با تحصیل در دانشگاه‌های آلمان داشته باشید. برای شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ نیز دیپلم فنی و حرفه‌ای و کار و دانش گزینه بهتری است. در این راهنما از موسسه مهاجرتی میرداماد همراه ما باشید تا با شرایط مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم بیشتر آشنا شوید.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری   تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم

  مهاجرت تحصیلی یکی از آسان‌ترین روش‌های مهاجرتی به کشور آلمان در نظر گرفته می‌شود و در میان ایرانیان بسیار پرطرفدار است. آلمان نه تنها بهترین امکانات تحصیلی را به دارندگان دیپلم‌ دبیرستان در رشته‌های تجربی، انسانی، ریاضی و فنی حرفه‌ای ارائه می‌دهد، بلکه دارای برخی بورسیه‌های تحصیلی برای پوشش هزینه‌های تحصیل و زندگی دانشجویان نیز است. علاوه بر این، مدارکی که توسط دانشگاه‌های آلمان به فارغ‌التحصیلان ارائه می‌شود، بسیار معتبرند و شرایط شغلی خوبی را برای متقاضیان پس از اتمام دوره تحصیل فراهم می‌کنند. پذیرش تحصیلی، راحت ترین راه مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم است. شما با در دست داشتن دیپلم معتبر و مدرک زبان انگلیسی یا آلمانی می‌توانید به راحتی از بهترین دانشگاه‌های آلمان پذیرش بگیرید. در‌صورتی‌که شما به مدت ۱۲ سال در یکی از رشته‌های تجربی، ریاضی، علوم انسانی و فنی حرفه‌ای در مدارس ایران تحصیل کرده‌اید، با گذراندن دوره‌های کالج یک ساله در آلمان، واجد شرایط تحصیل در دانشگاه‌های این کشور خواهید بود. اما این نکته را در نظر داشته باشید که شرایط پذیرش تحصیلی از آلمان با مدرک دیپلم، در هر دانشگاه متفاوت است و هر دانشکده شرایط سنی و معدلی خاصی را برای ورود به دانشگاه تعیین می‌کند. توجه داشته باشید که برای تحصیل در آلمان با دیپلم، باید گواهی پایان تحصیل دوره دبیرستان خود را از کشورهای مورد تایید آلمان دریافت کرده باشید.

  شرایط سنی تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم

  متقاضیان آلمانی اغلب تحصیلات دانشگاهی خود را از سن 18 سالگی و پس از اتمام دوره تحصیل دوازده ساله و اخذ مدرک دیپلم، آغاز می‌کنند. شرط سنی مهاجرت به آلمان و تحصیل در دانشگاه‌های این کشور با مدرک دیپلم در برخی از دانشگاه‌های این کشور 21 سال تعیین شده است، اما با این حال دانشجویان بین‌المللی با دارا بودن مدرک دیپلم دوازده ساله که توسط آلمان تایید شده و به رسمیت شناخته شده است، می‌توانند از دانشگاه‌های خصوصی این کشور بدون محدودیت سنی پذیرش بگیرند. برای شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ اما، محدودیت سنی وجود دارد و متقاضیانی که قصد مهاجرت به کشور آلمان با مدرک دیپلم و شرکت در این دوره‌ها را دارند، باید بین سن ۱۸ تا ۲۵ سال باشند. البته برخی مشاغل امکان ثبت‌نام برای افراد بالای ۲۵ سال را نیز دارند.

  دوره‌های آوسبیلدونگ در آلمان با مدرک دیپلم

  دوره‌های آوسبیلدونگ بهترین گزینه برای مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم برای آن دسته متقاضیانی است که مدرک دیپلم فنی حرفه‌ای دارند. چراکه این دوره‌ها امکان تحصیل و کار همزمان با دریافت حقوق را به دانشجویان ارائه می‌دهند. معمولاً در دوره‌های آوسبیلدونگ تمرکز اصلی بر کار عملی است و توجه زیادی به آموزش‌های تئوری نمی‌شود. طول دوره و میزان حقوق دریافتی با توجه به رشته‌، دوره و مرکزی که متقاضیان برای آوسبیلدونگ انتخاب می‌کنند، متفاوت است. دوره‌های آوسبیلدونگ به دارندگان دیپلم فنی و حرفه‌ای این امکان را می‌دهد که به یک نیروی کار متخصص تبدیل شده و برای وارد شدن به بازار کار آلمان آماده شوند. اگر قصد دارید برای مدت طولانی‌تری در آلمان زندگی کنید، اخذ پذیرش از دوره‌های آوسبیلدونگ و مهاجرت از این طریق می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای شما باشد.

  دوره‌های آوسبیلدونگ در آلمان با مدرک دیپلم

  ورود به دوره‌های آوسبیلدونگ با دیپلم فنی و حرفه‌ای و کاردانش

  در آلمان فرصت‌های زیادی برای فارغ‌التحصیلان و دارندگان مدرک دیپلم فنی و حرفه‌‌ای و کار و دانش وجود دارد. افراد دارنده مدرک دیپلم فنی و حرفه‌ای این امکان را دارند که تا به شکل مفیدی به عنوان نیروی کار در این کشور فعالیت کنند. ورود به دوره‌های آوسبیلدونگ، نیاز به تأیید، معادل‌سازی و اعتبارسنجی مدرک دیپلم فنی و حرفه‌ای و همچنین ریزنمرات دوران تحصیل دارد. ورود به دوره‌های آوسبیلدونگ نه تنها به متقاضیان دارنده مدرک دیپلم فنی و حرفه‌ای کمک می‌کند تنها با داشتن مدرک دیپلم به کشور آلمان مهاجرت کرده و  در این کشور فعالیت کنند، بلکه به اقتصاد، نیروی کار و بازار شغلی کشور آلمان نیز کمک می‌کند. کسانی که دیپلم فنی و حرفه‌ای دارند، با شرکت در دوره‌های آموزشی آوسبیلدونگ آلمان، یک فرصتی عالی در اختیار دارند تا بتوانند خیلی سریع با بازار کار آلمان آشنا شوند و نخستین قدم‌های حرفه‌ای خود را بعد از فارغ‌التحصیلی بردارند. درآمد به نسبت خوب که به متقاضیان کمک می‌کند بتوانند از پس هزینه‌ زندگی در آلمان برآیند، از مزایای ورود به بازار کار آلمان پس از شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ است.

  شرایط شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ با دیپلم فنی و حرفه‌ای

  همان طور که گفتیم، یکی از راه‌های مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم، شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ است. برای شرکت در دوره‌های آوسبیلدونگ آلمان با مدرک دیپلم، متقاضیان باید مدرک دیپلم دوران دبیرستان و مدرک معتبر زبان آلمانی در سطح B2 و یا A2 داشته باشند. پس از ارائه ترجمه آلمانی این دو مدرک و همچنین ریزنمرات دوران دبیرستان، مقامات دفتر شناسایی مدارک تحصیلی آلمان (Zeugnisanerkennungsstelle)، اعتبار آن‌ها را بررسی می‌کنند. اعتبار مدارک متقاضیان همچنین توسط سازمان خدمات دانشگاهی آلمان (DAAD) و سفارت آلمان هم مورد بررسی قرار می‌گیرد. اگر شما هم دارای مدرک دیپلم فنی و حرفه‌ای هستید و می‌خواهید به دوره‌های آموزشی آوسبیلدونگ وارد شوید، باید بدانید که با شرکت در دوره‌های کارآموزی این کشور می‌توانید از خدماتی چون بورسیه‌های تحصیلی و حقوق ماهانه برخوردار شوید. برای شروع باید به موسسات آموزشی آموزش زبان آلمانی وارد شده و گواهی مهارت‌های زبان آلمانی خود را دریافت کنید. پس از گذراندن این مراحل، مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم سهل و آسان می‌شود.

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  مدرک زبان برای مهاجرت به  آلمان با مدرک دیپلم

  متقاضیانی که قصد مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم را دارند، باید بدانند که اکثر دوره‌های تحصیل مقطع کارشناسی و همچنین آوسبیلدونگ به زبان آلمانی ارائه می‌شوند. بنابراین این دسته افراد علاوه بر ارائه مدرک دیپلم و ریزنمرات، به منظور اثبات مهارت خود به زبان آلمانی باید به هنگام درخواست ویزا و اخذ پذیرش از دانشگاه، مدرک زبان آلمانی معتبر نیز ارائه دهند. از جمله آزمون‌های معتبر زبان آلمانی می‌توان به آزمون  DSH (آزمون ورودی دانشگاه برای دانشجویان بین‌اللملی) و آزمون TestDaf یا گوته اشاره کرد. اگر جزو افرادی هستید که شرایط تحصیل در دانشگاه‌های آلمان با مدرک دیپلم ۱۲ ساله یا دیپلم فنی و حرفه‌ای را دارید اما چندان با مهارت‌های زبان آلمانی آشنایی ندارید، می‌توانید در مراکز معتبر که زیر نظر دانشگاه‌های این کشور فعالیت می‌کنند، دوره‌های زبان آلمانی را گذرانده و مدرک معتبر دریافت کنید. با وجود اینکه اکثر دوره‌های تحصیلی به زبان آلمانی برگزار می‌شود، اما برخی از دانشگاه‌های خصوصی، دوره‌های تحصیلی خود را به زبان انگلیسی نیز ارائه می‌دهند که در این شرایط باید مدرک زبان انگلیسی معتبر مانند آیلتس یا تافل را برای پذیرش از دانشگاه ارائه دهید.

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  فرآیند مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم

  برای مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم، بدون شک نیاز است تا مراحل و پروسه مربوط به آن، یعنی جمع‌آوری مدارک مورد نیاز، ترجمه مدارک به زبان آلمانی، درخواست ویزای آلمان، دریافت ویزای ورود به کشور آلمان، انجام مصاحبه، ثبت‌نام در شهرداری محل اقامت و … به دقت طی شود. پس از تایید مدارک از سوی آلمان و صادر شدن ویزا، افراد باید مسیر آینده خود را در آلمان مشخص کنند. این به این معنا است که اگر افراد قصد ادامه تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم را دارند، باید مراحل مربوط به آن را طی کنند. در صورتی که فرد متقاضی کار در آلمان باشد نیز، باید با رعایت شرایط گفته شده، به دوره‌های آوسبیلدونگ وارد شده و پس از گذراندن این دوره‌ها، وارد بازار کار آلمان شود.

  فرآیند مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم

  شرایط دریافت ویزای تحصیلی آلمان با مدرک دیپلم

  متقاصیانی که جزو شهروندان خارج از اتحادیه اروپا هستند و قصد مهاجرت به آلمان با دیپلم را دارند، باید در اولین مرحله نسبت به اخذ ویزای تحصیلی اقدام کنند. با افزایش سیر مهاجرت ایرانیان به آلمان، روند تایید مدارک و صدور ویزا نیز افزایش یافته است. بنابراین برای دریافت ویزای تحصیلی آلمان با مدرک دیپلم باید در زمان مناسبی اقدام کرده و وقت سفارت را برای مصاحبه تعیین کنید. کسانی که مدرک دیپلم خود را از کشورهای مورد تایید آلمان دریافت کرده باشند، این امکان را دارند که به طور مستقیم و بدون شرکت در دوره‌های کالج آلمانی، به تحصیل در مقطع کارشناسی یا آوسبیلدونگ بپردازند؛ اما در شرایطی که مدرک دیپلم فرد معادل دیپلم آلمانی یا همان مدرک آبیتور نباشد، می‌بایست در دوره‌های یک ساله کالج آلمانی شرکت کند. جهت اطلاع از مورد تایید بودن مدرک دیپلم خود، می‌توانید از طریق سیستم فدرال شناسایی گواهی آلمان یا همانThe certificate recognition bodies of the federal states  تاییدیه دریافت کنید. اگر مدرک دیپلم خود را از مدارس ایران گرفته باشید، باید پیش از ورود به دانشگاه، دوره های یکساله کالج در آلمان را بگذرانید. پس از اخذ ویزای تحصیلی آلمان و ورود به این کشور، در طول تحصیل خود، به عنوان یک  مهاجر بین‌المللی، می‌توانید با استفاده از ویزای همراه آلمان، برخی از اعضای خوانواده خود را نیز به آلمان ببرید.

  سخن پایانی

  روش‌های مختلفی برای مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم وجود دارد که یکی از آسان‌ترین این روش‌ها مهاجرت تحصیلی است، علاوه بر تحصیل، افراد می‌توانند برای کار کردن و ورود به بازار کار نیز با مدرک دیپلم به آلمان مهاجرت کنند.افرادی که مدرک دیپلم دوازده ساله در یکی از رشته‌های تجربی، ریاضی، علوم انسانی یا فنی و حرفه‌ای را دارند، می‌توانند با ترجمه مدارک و ریزنمرات خود و ارائه مدرک معتبر زبان آلمانی یا انگلیسی، از دانشگاه‌های این کشور پذیرش بگیرند و یا به دوره‌های آوسبیلدونگ وارد شوند و خود را برای کار کردن در آلمان آماده کنند. اگر شما هم قصد مهاجرت، ادامه تحصیل یا کار در آلمان با مدرک دیپلم را دارید، برای اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط و نحوه اخذ ویزا می‌توانید با کارشناسان موسسه مهاجرتی میرداماد در تماس باشید و راهنمایی‌های لازم در این زمینه را دریافت کنید.

  سوالات متداول

  آیا دیپلم دبیرستان کشور‌های دیگر در آلمان معتبر است؟

  بله، برای مهاجرت به آلمان با دیپلم، گواهی پایان تحصیل و مدرک دیپلم کشور‌های دیگر نیز می‌تواند در این کشور اعتبار داشته باشد. فقط باید از سوی نهادهای تشخیص گواهی ایالت‌های فدرال که مسئول تشخیص این موضوع هستند، اعتبار و معادل بودن گواهی پایان تحصیل متقاضیان با گواهی پایان تحصیل در آلمان تایید شود.

  آیا دارنده مدرک دیپلم می‌تواند در آلمان بلو کارت بگیرد؟

  برای دریافت کارت آبی اتحادیه اروپا، متقاضیان باید مدرک دانشگاهی و قرارداد کاری داشته باشند که حداقل حقوق ناخالص را برآورده کند.

  تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم چه مزایایی دارد؟

  تحصیل در بهترین دانشگاه‌ها با هزینه بسیار کم، آموزش سطح بالا، امکان تحصیل به زبان انگلیسی و آلمانی، امکان تحصیل در رشته‌های مختلف با دیپلم ریاضی، تجربی و علوم انسانی و همچنین فرصت‌های شغلی متنوع پس از فارغ‌التحصیلی، از جمله دلایل مهاجرت به آلمان و تحصیل در آن با مدرک دیپلم هستند.

  آیا برای برای مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم تمکن مالی نیاز است؟

  بله، یکی از الزامات برای مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم، اثبات تمکن مالی است. درخواست اثبات تمکن مالی کشور آلمان از مهاجران به این دلیل است که این اطمینان حاصل شود که آن‌ها می‌توانند در طول زندگی در این کشور، از پس هزینه‌های زندگی خود برآیند. برای اثبات نیاز است تا بخشی از مبلغ هزینه مورد نیاز جهت زندگی در آلمان را در حساب بانکی خود نگهداری کرده یا برخی تضمینات مالی را ارائه دهید. 

  مقالات مرتبط

  بهترین رشته های تحصیلی در آلمان

  بهترین رشته های تحصیلی در آلمان

  محبوبیت کشور آلمان برای مهاجرت تحصیلی، به دلیل سیستم آموزشی معتبر و مدرنی که ارائه می‌دهد، به وجود آمده است. ضمن اینکه دانشگاه‌های معروف آن هم رشته‌های پرطرفدار را برای اتمام دوران آموزش عالی، ارائه می‌دهند. از آنجایی که این...

  مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم

  مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم

  با مدرک دیپلم خود به آلمان مهاجرت کنید و پس از شرکت در دوره‌های کالج، در بهترین دانشگاه‌های آلمان تحصیل کنید. یکی از دغدغه‌های مهم و اساسی کسانی که قصد مهاجرت به کشور المان را دارند، مربوط به آخرین مدرک...

  تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم

  تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم

  تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم فرصتی بی ‌نظیر برای دانش ‌آموزانی است که به دنبال تجربه ‌ای آموزشی متفاوت در قلب اروپا هستند. آلمان با دانشگاه ‌های برجسته ‌ای که شهریه ‌های پایین یا حتی رایگان دارند، به عنوان...

  کار پس از تحصیل در آلمان

  کار پس از تحصیل در آلمان

  موسسه مبادلات آکادمیک آلمان(DAAD) اعلام کرده است، بیش از 40 درصد از دانشجویان بین‌المللی پس از فارغ‌التحصیلی در آلمان باقی می‌مانند. اقتصاد غنی این کشور و فرصت‌های شغلی عالی مشوق اصلی بسیاری از دانشجویان خارجی برای اخذ اقامت آلمان و...

  شرایط سنی تحصیل در آلمان

  شرایط سنی تحصیل در آلمان

  آلمان را می‌توان یک کشور ایده‌آل، و مقصدی محبوب برای دانشجویان بین‌المللی معرفی کرد. آلمان به دلیل فرصت‌های گسترده در زمینه‌های مختلف کاری و تحصیلی، به مقصدی مطلوب برای تحصیلات و آموزش عالی در اروپا تبدیل شده و در حال...

  بیمه دانشجویی آلمان

  بیمه دانشجویی آلمان

  بیمه دانشجویی در آلمان یکی از موارد اساسی و ضروری برای تضمین سلامت و امنیت دانشجویان در طول دوره تحصیلی‌ شان است. با توجه به نظام آموزشی پیشرفته و کیفیت بالای زندگی در آلمان، این کشور به یکی از مقاصد...

  تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان

  تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان

  آلمان از جمله کشورهای توسعه یافته‌ای است که زیرساخت‌ها و فرصت‌های عالی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می‌کند. آلمان دارای دانشگاه‌های معتبر در سطح جهانی و فرصت‌های مطالعاتی و علمی فراوان است که آن را به مقصدی محبوب و...

  مقاطع تحصیلی در آلمان

  مقاطع تحصیلی در آلمان

  کشور آلمان، یکی از بهترین کشور‌های جهان برای تحصیل به شمار می‌آید و سالانه افراد زیادی از سراسر جهان، از جمله ایرانیان، متقاضی ورود به سیستم آموزشی این کشور هستند. آلمان با برخورداری از تعداد زیادی دانشگاه‌، آزمایشگاه‌ و موسسات...

  تحصیل در کالج های آلمان

  تحصیل در کالج های آلمان

  آلمان یکی از مقصد های مهم دانشجویان برای تحصیل کردن در کالج ها و دانشگاه های این کشور است. این کشور با داشتن دانشگاه های معتبر و سطح بالای زندگی، گزینه ای عالی برای دانشجویانی است که به دنبال تحصیل...

  تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

  تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

  برای دانشجویانی که قصد دارند مقطع دکترای خود را در دانشگاه‌های خارج از کشور بگذرانند، آلمان یکی از بهترین گزینه‌هاست. تحصیل دکتری در آلمان به ویژه در دانشگاه‌های برتر این کشور این امکان را برای دانشجویان فراهم می‌کند تا از...

  دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان

  دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان

  دانشگاه‌ های آلمان، با ارائه برنامه‌ های تحصیلی به زبان انگلیسی، گزینه ‌ای جذاب برای دانشجویان بین ‌المللی ارائه می ‌دهند. این دانشگاه‌ ها، که در سراسر کشور پراکنده‌ اند، از دانشگاه‌ های فنی معتبر مانند دانشگاه فنی مونیخ گرفته...

  بورسیه تحصیلی آلمان

  بورسیه تحصیلی آلمان

  آلمان یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین کشورهای اروپا برای دانشجویان بین‌المللی است. دریافت بورسیه تحصیلی آلمان به‌دلیل وجود دانشگاه‌های عالی، زیرساخت‌های برتر آموزشی و سیاست‌های جذب مهاجر، بسیار محتمل‌تر از سایر کشورهای همسایه است. شما با شناخت انواع بورسیه تحصیلی در این...

  ددلاین دانشگاه های آلمان

  ددلاین دانشگاه های آلمان

  در کشور آلمان، سال تحصیلی در دو فصل تابستان و زمستان شروع می‌شود. دانشجویان بین‌المللی برای موفقیت در فرایند پذیرش باید حدود هشت هفته قبل از ددلاین دانشگاه های آلمان برای ثبت درخواست خود اقدام کنند. ددلاین دانشگاه‌ها در هر...

  یونی اسیست چیست؟

  یونی اسیست چیست؟

  تحصیل در آلمان برای خیلی از دانشجویان تجربه‌ای هیجان‌انگیز است، زیرا دوره‌های تحصیلی باکیفیت و عالی، آن هم با حداقل هزینه قابل ارائه هستند. با این‌حال، درخواست پذیرش از دانشگاه‌های آلمان  برای برخی افراد طاقت‌فرسا است. اما، جای نگرانی نیست،...

  تحصیل داروسازی در آلمان

  تحصیل داروسازی در آلمان

  تحصیل در رشته داروسازی برای بسیاری از دانشجویان مانند یک رویای دست نیافتنی است. با تحصیل داروسازی در آلمان می‌توانید به محیط‌های مطالعاتی عالی، آزمایشگاه‌های نوآورانه، اساتید و محققان بسیار عالی با هزینه‌های پایین شهریه دسترسی داشته باشید. دانشگاه‌های بسیار...

  تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

  تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

  تحصیل در کشور آلمان ترکیبی منحصر به ‌فرد از آموزش با کیفیت و تجربه فرهنگی است. این کشور به خاطر دانشگاه‌ های درجه ‌یک جهانی ‌اش شناخته شده و به دلیل امکانات تحقیقاتی نوآورانه و دوره‌ های گسترده ‌ای که...

  کار دانشجویی در آلمان

  کار دانشجویی در آلمان

  کار دانشجویی در آلمان موضوعی است که ممکن است برای بسیاری از دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل و کار در یکی از پیشرفته­ترین و مرفه­ترین کشورهای اروپا هستند، مورد توجه قرار گیرد. آلمان فرصت­های مختلفی را برای دانشجویان...

  بهترین دانشگاه های آلمان

  بهترین دانشگاه های آلمان

  آلمان یکی از برترین کشورهای دنیا برای افرادی است که قصد مهاجرت تحصیلی دارند. در واقع وجود دانشگاه‌های با کیفیت در این کشور باعث شده تا بسیاری از افراد برای دریافت پذیرش بهترین دانشگاه های آلمان اقدام کرده و از...

  تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان

  تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان

  یکی از کشورهایی که بسیاری از دانشجویان برای تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور نگاه ویژه‌ای به آن دارند، آلمان است. تحصیل در مقطع فوق لیسانس در آلمان مزایا گوناگونی برای شما به همراه دارد و این موضوع باعث شده...

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  تحصیل در کشور آلمان مزایای زیادی را برای دانشجویان خارجی در بر دارد، از جمله تحصیل در دانشگاه‌های تراز برتر دنیا، وجود امکانات و تجهیزات آموزشی پیشرفته و مدرن، پایین بودن هزینه‌های تحصیل در این کشور، تنوع زیاد در رشته‌های...

  ویزای دانش آموزی آلمان (راهنمای کامل 2024)

  ویزای دانش آموزی آلمان (راهنمای کامل 2024)

  این روزها سن مهاجرت تحصیلی به آلمان به زیر 18 سال رسیده است و پدر و مادرهای زیادی شرایط را برای تحصیل فرزندانشان در مدارس معتبر آلمان فراهم می کنند. بالا بودن کیفیت سیستم آموزشی مدارس این کشور و سهولت...

  آزمون تست داف

  آزمون تست داف

  اگر قصد اخذ ویزای تحصیلی آلمان را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای تحصیلی آلمان از...

  تحصیل کارشناسی در آلمان

  تحصیل کارشناسی در آلمان

  آلمان یک کشور بزرگ در اروپای مرکزی شامل 16 ایالت و عضو اتحادیه اروپا و دارای نفوذ سیاسی و اقتصادی زیادی در بین دیگر کشورهای اتحادیه اروپا است. آلمان توسط چندین گروه آموزشی بین المللی به عنوان یکی از کشورهای...

  تحصیل در مدارس آلمان

  تحصیل در مدارس آلمان

  این روزها پدر و مادرهای ایرانی ترجیح می دهند فرزندان خود را در مدارس و دبیرستان های آلمان ثبت نام کنند تا برای تحصیل در دانشگاه های این کشور آمادگی های لازم را کسب کنند و مشکلی برای دریافت ویزای...

  ویزای تحصیلی آلمان

  ویزای تحصیلی آلمان

  اگر به دنبال اخذ ویزای تحصیلی آلمان هستید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای تحصیلی آلمان از صفر...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان

  اگر قصد تحصیل پزشکی در آلمان و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام...

  نظرات کاربران