تحصیل کارشناسی در آلمان

آلمان یک کشور بزرگ در اروپای مرکزی شامل 16 ایالت و عضو اتحادیه اروپا و دارای نفوذ سیاسی و اقتصادی زیادی در بین دیگر کشورهای اتحادیه اروپا است. آلمان توسط چندین گروه آموزشی بین المللی به عنوان یکی از کشورهای حمایت کننده از دانشجویان بین المللی نامگذاری شده است. دلیل این نامگذاری شهریه‌ بسیار کم و کیفیت آموزشی بالا است که باعث می ‌شود تحصیل در آلمان به چشم‌اندازی جذاب و هیجان ‌انگیز برای دانشجویان بین المللی تبدیل شود. در این مقاله ما مشاوران موسسه مهاجرتی میرداماد اطلاعات لازم در مورد چگونگی تحصیل کارشناسی در آلمان را ارائه می دهیم.

دلایل تحصیل کارشناسی در آلمان

آلمان یکی از برترین مقاصد تحصیلی در جهان برای دانشجویان بین المللی و قطعا بهشت آموزش عالی است. آلمان یکی از قوی ترین اقتصادهای اروپا را دارد و فرصت های زیادی برای فارغ التحصیلان برای یافتن شغل پس از اتمام تحصیلات خود دارد. برخی از مهم ترین دلایل تحصیل در آلمان با مدرک لیسانس عبارت است از:

 • وجود دانشگاه‌های معتبر و با رتبه ‌های جهانی
 • وجود صدها برنامه تحصیلی تخصصی
 • دریافت مدرک‌ تحصیلی ارزشمند در سطح جهانی
 • اعطای بورسیه های تحصیلی عالی
 • تحصیل با هزینه های مقرون ‌به ‌صرفه
 • وجود فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان
 • ارائه ویزای جستجوی کار  تا 18 ماه پس از فارغ التحصیلی برای جستجوی کار

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  فرآیند پذیرش دوره کارشناسی در آلمان چگونه است؟

  روند اخذ پذیرش تحصیلی کشور آلمان به عنوان یک دانشجوی بین المللی چندان پیچیده نیست. گذر از هر مرحله به شما کمک می کند موقعیت فعلی خود را ردیابی کنید و شما را در مورد الزامات و روش ها راهنمایی می کند و در تحقق رویای تحصیل در این کشور کمک می کند. پس از تهیه و بررسی مدارک درخواست، گام بعدی این است که بر اساس نیاز دانشگاه، آن مدارک را به صورت آنلاین، حضوری یا پستی ارسال کنید. برخی از دانشگاه‌ های معتبر آلمان جزء UniAssist یک پلتفرم ملی برای درخواست ‌های آنلاین دانشگاه هستند، در حالی که برخی دیگر پلتفرم ‌های پذیرش آنلاین خود را دارند. برای اخذ پذیرش تحصیلی دانشگاه ها یا کالج های آلمان باید این مراحل طی شوند:

  • انتخاب یک برنامه و رشته تحصیلی مناسب
  • داشتن معیارهای واجد شرایط برای تحصیل در آن برنامه
  • یادگیری زبان آلمانی
  • تهیه مدارک و اسناد مالی
  • درخواست برای دریافت بورسیه  DAAD

  شرایط پذیرش دانشگاه های آلمان

  همه دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در مقطع کارشناسی در آلمان را دارند، باید یک کپی از Abitur خود ارائه دهند، مدرکی که برای نشان دادن موفقیت آمیز بودن امتحانات نهایی در سال آخر تحصیلات متوسطه استفاده می شود. علاوه بر این دانشجویان بین المللی برای واجد شرایط بودن باید به ترتیب حداقل 28 و 1300 نمراتACT  یا SAT را ارائه دهند. برخی از دانشگاه ها و کالج ها برای پرداخت هزینه های کتاب و هزینه های زندگی به دانشجویان بورسیه می دهند. قانونی به نام Bundesausbildungsförderungsgesetz  تضمین می کند که دانشجویانی که برای تحصیل در آلمان با مدرک لیسانس از نظر اقتصادی ضعیف هستند، هر ماه تا 650 یورو (860 دلار آمریکا) برای تحصیل در دوره 4 تا 5 ساله مقطع کارشناسی دانشگاه های آلمان دریافت کنند. معمولاً نیمی از این مبلغ باید به عنوان وام بدون بهره به دولت بازپرداخت شود. به طور کلی، زبان تحصیل در دانشگاه ها زبان آلمانی است، بنابراین دانشجویانی که مایل به تحصیل در یک دانشگاه آلمانی هستند باید دارای دانش کافی از زبان آلمانی و مدرک مهارت این زبان باشند.

  برای پذیرش در دوره کارشناسی آلمان چه اقداماتی لازم است؟

  برای اقامت کوتاه مدت تا 3 ماه (دوره های تابستانی) در آلمان ویزای شینگن مورد نیاز است. دانشجویان باید توجه داشته باشند که در صورت انتخاب ویزای شینگن باید در پایان 3 ماه آلمان را ترک کنند و باید قبل از درخواست برای این نوع ویزا برنامه ریزی کنند. اما اگر قصد دارید بیش از 3 ماه اقامت کنید، دریافت ویزای ملی National visas ضروری است. علاوه بر این، مدارک زیر قبل از ارائه درخواست پذیرش تحصیلی و برای ویزا مورد نیاز است: آخرین مدرک تحصیلی، کارت بیمه سلامت، اثبات نتایج امتحانات قبل از پذیرش و مدرک مهارت زبان آلمانی و یا گواهی شرکت در دوره های زبان آلمانی. همه مدارک برای تحصیل در آلمان با مدرک لیسانس باید قبل از تمام شدن ددلاین ارائه درخواست پذیرش ارسال شوند.

  کالج های پیش نیاز برای تحصیل در مقطع لیسانس در آلمان

  کالج های پیش نیاز به عنوان واسطه ای میان تحصیلات دوره دبیرستان و تحصیلات در دانشگاه های معتبر آلمان محسوب می شوند. در واقع دانشجویان بین المللی برای کسب آمادگی های تحصیلی و زبانی باید در دوره های یک ساله کالج های آلمان شرکت کنند. دانشجویان در این کالج های پیش نیاز دروس تحصیلی مربوط به رشته منتخب خود در دانشگاه را فرا می گیرند و با آمادگی کامل وارد دانشگاه می شوند. مهم ترین شرط پذیرش در مقطع لیسانس در آلمان در دانشگاه های این کشور دارا بودن مدرک دیپلم 13 ساله است. تحصیل در مدارس آلمان 13 سال طول می کشد. دانشجویان ایرانی که دارای مدرک دیپلم 12 ساله هستند با شرکت در دوره های یک ساله پیش نیاز کالج های آلمان می توانند معادل مدرک دیپلم 13 ساله آلمان را دریافت کنند. دانشجویان در دوره های پیش نیاز کالج های آلمان زبان آلمانی را نیز فرا می گیرند.

  برای اطلاع از نحوه اخذ ویزای دانش آموزی آلمان به مقاله مربوط به آن در سایت میرداماد مراجعه کنید تا بتوانید اطلاعات لازم را در این خصوص دریافت کنید.

  هزینه تحصیل کارشناسی در آلمان

  برای تحصیل در مقطع لیسانس در آلمان شهریه ای وجود ندارد. با این حال، این فقط برای دانشگاه های دولتی قابل اجرا است و دانشگاه های خصوصی شهریه دارند. با این حال، دانشگاه های خصوصی بسیار کمی در این کشور وجود دارد. البته برخی از دانشگاه های دولتی حتی برای تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان شهریه ندارند، برخی ممکن است هزینه اسمی دریافت کنند که برای شهریه سال اول بالای 1000 یورو است. در حالی که در آلمان شهریه وجود ندارد، هزینه هایی مانند هزینه های اداری و مشارکت اجتماعی اجباری دانشجویان و هزینه های ترم وجود دارد.

  هزینه های تحصیل در مقطع کارشناسی در آلمان در دانشگاه های دولتی در سال 2023-2024سالانه در حدود 10.000 تا 20.000 یورو
  هزینه های تحصیل در مقطع کارشناسی در آلمان در دانشگاه های دولتی در سال 2023-2024در هر ترم در حدود 60 تا 80 یورو و در برخی دانشگاه ها برای خدمات دانشجویی از 150 تا 300 یورو در هر ترم
  هزینه تهیه بیمه سلامت اجباری دانشجوییدر هر ماه 100 یورو
  هزینه ثبت نام دانشجو، کمک های فرهنگی و خدمات اداریاز حدود 400 تا 500 یورو در هر ترم

  مقاله پیشنهادی: تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان

  اخذ ویزا برای تحصیل کارشناسی در آلمان

  دانشجویان بین المللی برای تحصیل در آلمان با مدرک لیسانس باید برای دریافت ویزای  دانشجویی Visum Zur Studienbewerbung اقدام کنند. این نوع ویزا مختص دانشجویانی است که می خواهند در آلمان تحصیل کنند، اما همچنان در تلاش برای یافتن برنامه مناسب هستند یا هنوز نامه پذیرش دانشگاه خود را دریافت نکرده اند. اگر دانشجو در یکی از دانشگاه های معتبر آلمان پذیرفته شده و نامه پذیرش دریافت کرده باید برای اخذ ویزای دانشجویی Visum Zu Studienzwecken درخواست دهد. هزینه دریافت ویزای دانشجویی آلمان در حدود 60 یورو (74 دلار آمریکا) است. دانشجویانی که نیاز به ویزای دانشجویی آلمان دارند، باید درخواست های خود را قبل از شروع دوره ارسال کنند و حداقل 3 ماه قبل از مهاجرت تحصیلی به آلمان درخواست دهند. ویزای تحصیلی برای تحصیل در مقطع لیسانس در آلمان فقط برای طول دوره یا برنامه تحصیلی معتبر است. مجوزهای اقامت معمولاً برای یک سال صادر می شود اما ممکن است تمدید شود. زمان پردازش ویزای تحصیلی آلمان حدود 8 هفته است.

  در صورت نیاز به اطلاعات در مورد ویزا و ریجکت شدن آن، می توانید مقاله رفع ریجکتی ویزای آلمان را مطالعه نمایید تا اطلاعات لازم را در این خصوص به دست آورید.

  مدارک لازم جهت درخواست ویزای دانشجویی آلمان

  دانشجویان بین المللی باید از سفارت یا کنسولگری آلمان در کشور خود برای درخواست ویزای دانشجویی آلمان درخواست دهند. در ابتدا دانشجویان باید برای مصاحبه ویزا وقت بگیرند و در روز مصاحبه باید مدارک درخواست ویزای خود را ارائه دهند. مهم ترین مدارک برای مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل در مقطع لیسانس در آلمان و اخذ ویزای دانشجویی عبارت است از:

  • فرم درخواست تکمیل شده
  • پاسپورت با اعتبار کافی
  • دو عکس در اندازه عکس پاسپورت
  • نامه پذیرش تحصیلی از یک دانشگاه آلمان
  • مدارک و سوابق تحصیلی
  • گواهی تسلط به زبان آلمانی یا مدرکی مبنی بر شرکت در دوره زبان آلمانی (در صورت تحصیل به زبان آلمانی)
  • اثبات دارا بودن بودجه کافی برای تامین هزینه های زندگی در مدت اقامت تحصیلی در این کشور در یک حساب بانکی مسدود شده در آلمان (حداقل 10236 یورو که حداقل 2 هفته قبل از درخواست ویزای تحصیلی آلمان مبلغ واریز شود.)
  • گواهی مبنی بر خرید بیمه درمانی معتبر
  • گواهی صحت اسناد و مدارک ارائه شده
  • گواهی عدم سوء پیشینه و سابقه کیفری

  همه دانشجویان باید در اولین هفته ورود به آلمان در مراجع ثبت نام محلی  (Einwohnermeldeamt)  ثبت نام کنند. علاوه بر این باید پاسپورت (و در صورت لزوم ویزا)، مدرکی مبنی بر آدرس خود در آلمان (مثلاً قرارداد اجاره از صاحبخانه) و احتمالاً گواهی ثبت نام از دوره تحصیلی را ارائه دهند.

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  هزینه زندگی برای دانشجویان کارشناسی

  هنگام تخمین هزینه های تحصیل در آلمان، مهم است که نه تنها هزینه های دانشگاه، بلکه هزینه زندگی را نیز در نظر بگیرید. آلمان کیفیت زندگی بالایی دارد و اگرچه هزینه های زندگی بر اساس سبک زندگی و موقعیت مکانی می تواند متفاوت باشد، اما هزینه کلی زندگی در آلمان در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی نسبتا مقرون به صرفه است. به عنوان بخشی از هزینه کلی تحصیل در آلمان، هزینه زندگی یک ماه حداقل 850 یورو و برای یک سال تقریباً 10236 یورو است. هزینه های زندگی شامل هزینه محل اقامت، غذا، حمل و نقل و فعالیت های اوقات فراغت می باشد. شهرهای بزرگتر مانند مونیخ، فرانکفورت و هامبورگ در مقایسه با شهرهای کوچکتر هزینه های زندگی بالاتری دارند.

  کار پس از تحصیل کارشناسی در آلمان

  آلمان مکانی عالی برای کار است و فارغ التحصیلان پس از تحصیل ویزای 18 ماهه برای یافتن شغل تمام وقت دریافت خواهند کرد. پس از یافتن کار افراد می توانند ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری آلمان تغییر دهند. کار در آلمان می ‌تواند فرصتی عالی برای بهبود مهارت‌ های زبان آلمانی و ارتباط با دیگر دانشجویان بین ‌المللی باشد که کسب و کار خود را در آلمان راه اندازی می ‌کنند. پس از یافتن شغل مناسب با حداقل قرارداد یک ساله، باید برای کارت آبی اتحادیه اروپا درخواست دهند، که اجازه اقامت اصلی برای فارغ التحصیلانی است که از کشورهای غیر اتحادیه اروپا از دانشگاه های معتبر آلمان فارغ التحصیل می شوند. برای اخذ کارت آبی، متقاضی باید دارای مدرک دانشگاهی/کالج و قرارداد کاری با شرکتی در آلمان باشد که حداقل 56.400 یورو در سال حقوق پرداخت می کند.

  سخن آخر

  در این مقاله در مورد تحصیل کارشناسی در آلمان اطلاعات و جزئیات لازم را ارائه دادیم و شرایط پذیرش و هزینه های تحصیلی و مدارک لازم را به تفصیل توضیح دادیم. اگر قصد تحصیل در دانشگاه های معتبر آلمان را دارید و نمی دانید از کجا شروع کنید، مشاوران موسسه مهاجرتی میرداماد با دارا بودن سوابق کاری درخشان راهنمایی های لازم را ارائه می دهند. از جمله خدمات این موسسه می توان به دریافت ویزای دانشجویی از ویزامتریک آلمان، دریافت پذیرش تحصیلی، کمک در تهیه مدارک تحصیل در مقطع کارشناسی در آلمان و دریافت بورسیه های تحصیلی برای متقاضیان را نام برد.

  سوالات متداول

  دلایل اصلی ریجکتی ویزای دانشجویی آلمان چیست؟

  مهم ترین دلایل وضعیت مالی ضعیف، مشخصات علمی ضعیف، عدم آمادگی برای مصاحبه و سطح زبان ناکافی آلمانی و یا انگلیسی می باشد.

  آیا امکان کار در حین تحصیل در آلمان وجود دارد؟

  بله. دانشجویان بین المللی در طول ترم در حدود 20 ساعت در هفته می توانند کار کنند. در صورت استخدام در دانشگاه به عنوان دانشجو یا دستیار فارغ التحصیل، می توانند ساعات بیشتری کار کنند.

  حقوق دانشجویان شاغل در آلمان چقدر است؟

  متوسط حقوق برای دانشجوی کار 515 یورو در ماه در آلمان است.

  آیا می توانم بعد از لیسانس در آلمان کار پیدا کنم؟

  بله. آلمان مکانی عالی برای کار است و شما پس از تحصیل ویزای 18 ماهه برای یافتن شغل تمام وقت دریافت خواهید کرد.

  هزینه زندگی برای دانشجویان کارشناسی در آلمان چقدر است؟

  هزینه زندگی یک ماه حداقل 850 یورو و برای یک سال تقریباً 10236 یورو است.

  مقالات مرتبط

  بهترین رشته های تحصیلی در آلمان

  بهترین رشته های تحصیلی در آلمان

  محبوبیت کشور آلمان برای مهاجرت تحصیلی، به دلیل سیستم آموزشی معتبر و مدرنی که ارائه می‌دهد، به وجود آمده است. ضمن اینکه دانشگاه‌های معروف آن هم رشته‌های پرطرفدار را برای اتمام دوران آموزش عالی، ارائه می‌دهند. از آنجایی که این...

  مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم

  مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم

  با مدرک دیپلم خود به آلمان مهاجرت کنید و پس از شرکت در دوره‌های کالج، در بهترین دانشگاه‌های آلمان تحصیل کنید. یکی از دغدغه‌های مهم و اساسی کسانی که قصد مهاجرت به کشور المان را دارند، مربوط به آخرین مدرک...

  تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم

  تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم

  تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم فرصتی بی ‌نظیر برای دانش ‌آموزانی است که به دنبال تجربه ‌ای آموزشی متفاوت در قلب اروپا هستند. آلمان با دانشگاه ‌های برجسته ‌ای که شهریه ‌های پایین یا حتی رایگان دارند، به عنوان...

  کار پس از تحصیل در آلمان

  کار پس از تحصیل در آلمان

  موسسه مبادلات آکادمیک آلمان(DAAD) اعلام کرده است، بیش از 40 درصد از دانشجویان بین‌المللی پس از فارغ‌التحصیلی در آلمان باقی می‌مانند. اقتصاد غنی این کشور و فرصت‌های شغلی عالی مشوق اصلی بسیاری از دانشجویان خارجی برای اخذ اقامت آلمان و...

  شرایط سنی تحصیل در آلمان

  شرایط سنی تحصیل در آلمان

  آلمان را می‌توان یک کشور ایده‌آل، و مقصدی محبوب برای دانشجویان بین‌المللی معرفی کرد. آلمان به دلیل فرصت‌های گسترده در زمینه‌های مختلف کاری و تحصیلی، به مقصدی مطلوب برای تحصیلات و آموزش عالی در اروپا تبدیل شده و در حال...

  بیمه دانشجویی آلمان

  بیمه دانشجویی آلمان

  بیمه دانشجویی در آلمان یکی از موارد اساسی و ضروری برای تضمین سلامت و امنیت دانشجویان در طول دوره تحصیلی‌ شان است. با توجه به نظام آموزشی پیشرفته و کیفیت بالای زندگی در آلمان، این کشور به یکی از مقاصد...

  تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان

  تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان

  آلمان از جمله کشورهای توسعه یافته‌ای است که زیرساخت‌ها و فرصت‌های عالی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می‌کند. آلمان دارای دانشگاه‌های معتبر در سطح جهانی و فرصت‌های مطالعاتی و علمی فراوان است که آن را به مقصدی محبوب و...

  مقاطع تحصیلی در آلمان

  مقاطع تحصیلی در آلمان

  کشور آلمان، یکی از بهترین کشور‌های جهان برای تحصیل به شمار می‌آید و سالانه افراد زیادی از سراسر جهان، از جمله ایرانیان، متقاضی ورود به سیستم آموزشی این کشور هستند. آلمان با برخورداری از تعداد زیادی دانشگاه‌، آزمایشگاه‌ و موسسات...

  تحصیل در کالج های آلمان

  تحصیل در کالج های آلمان

  آلمان یکی از مقصد های مهم دانشجویان برای تحصیل کردن در کالج ها و دانشگاه های این کشور است. این کشور با داشتن دانشگاه های معتبر و سطح بالای زندگی، گزینه ای عالی برای دانشجویانی است که به دنبال تحصیل...

  تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

  تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

  برای دانشجویانی که قصد دارند مقطع دکترای خود را در دانشگاه‌های خارج از کشور بگذرانند، آلمان یکی از بهترین گزینه‌هاست. تحصیل دکتری در آلمان به ویژه در دانشگاه‌های برتر این کشور این امکان را برای دانشجویان فراهم می‌کند تا از...

  دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان

  دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان

  دانشگاه‌ های آلمان، با ارائه برنامه‌ های تحصیلی به زبان انگلیسی، گزینه ‌ای جذاب برای دانشجویان بین ‌المللی ارائه می ‌دهند. این دانشگاه‌ ها، که در سراسر کشور پراکنده‌ اند، از دانشگاه‌ های فنی معتبر مانند دانشگاه فنی مونیخ گرفته...

  بورسیه تحصیلی آلمان

  بورسیه تحصیلی آلمان

  آلمان یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین کشورهای اروپا برای دانشجویان بین‌المللی است. دریافت بورسیه تحصیلی آلمان به‌دلیل وجود دانشگاه‌های عالی، زیرساخت‌های برتر آموزشی و سیاست‌های جذب مهاجر، بسیار محتمل‌تر از سایر کشورهای همسایه است. شما با شناخت انواع بورسیه تحصیلی در این...

  ددلاین دانشگاه های آلمان

  ددلاین دانشگاه های آلمان

  در کشور آلمان، سال تحصیلی در دو فصل تابستان و زمستان شروع می‌شود. دانشجویان بین‌المللی برای موفقیت در فرایند پذیرش باید حدود هشت هفته قبل از ددلاین دانشگاه های آلمان برای ثبت درخواست خود اقدام کنند. ددلاین دانشگاه‌ها در هر...

  یونی اسیست چیست؟

  یونی اسیست چیست؟

  تحصیل در آلمان برای خیلی از دانشجویان تجربه‌ای هیجان‌انگیز است، زیرا دوره‌های تحصیلی باکیفیت و عالی، آن هم با حداقل هزینه قابل ارائه هستند. با این‌حال، درخواست پذیرش از دانشگاه‌های آلمان  برای برخی افراد طاقت‌فرسا است. اما، جای نگرانی نیست،...

  تحصیل داروسازی در آلمان

  تحصیل داروسازی در آلمان

  تحصیل در رشته داروسازی برای بسیاری از دانشجویان مانند یک رویای دست نیافتنی است. با تحصیل داروسازی در آلمان می‌توانید به محیط‌های مطالعاتی عالی، آزمایشگاه‌های نوآورانه، اساتید و محققان بسیار عالی با هزینه‌های پایین شهریه دسترسی داشته باشید. دانشگاه‌های بسیار...

  تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

  تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

  تحصیل در کشور آلمان ترکیبی منحصر به ‌فرد از آموزش با کیفیت و تجربه فرهنگی است. این کشور به خاطر دانشگاه‌ های درجه ‌یک جهانی ‌اش شناخته شده و به دلیل امکانات تحقیقاتی نوآورانه و دوره‌ های گسترده ‌ای که...

  کار دانشجویی در آلمان

  کار دانشجویی در آلمان

  کار دانشجویی در آلمان موضوعی است که ممکن است برای بسیاری از دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل و کار در یکی از پیشرفته­ترین و مرفه­ترین کشورهای اروپا هستند، مورد توجه قرار گیرد. آلمان فرصت­های مختلفی را برای دانشجویان...

  بهترین دانشگاه های آلمان

  بهترین دانشگاه های آلمان

  آلمان یکی از برترین کشورهای دنیا برای افرادی است که قصد مهاجرت تحصیلی دارند. در واقع وجود دانشگاه‌های با کیفیت در این کشور باعث شده تا بسیاری از افراد برای دریافت پذیرش بهترین دانشگاه های آلمان اقدام کرده و از...

  تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان

  تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان

  یکی از کشورهایی که بسیاری از دانشجویان برای تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور نگاه ویژه‌ای به آن دارند، آلمان است. تحصیل در مقطع فوق لیسانس در آلمان مزایا گوناگونی برای شما به همراه دارد و این موضوع باعث شده...

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  تحصیل در کشور آلمان مزایای زیادی را برای دانشجویان خارجی در بر دارد، از جمله تحصیل در دانشگاه‌های تراز برتر دنیا، وجود امکانات و تجهیزات آموزشی پیشرفته و مدرن، پایین بودن هزینه‌های تحصیل در این کشور، تنوع زیاد در رشته‌های...

  ویزای دانش آموزی آلمان (راهنمای کامل 2024)

  ویزای دانش آموزی آلمان (راهنمای کامل 2024)

  این روزها سن مهاجرت تحصیلی به آلمان به زیر 18 سال رسیده است و پدر و مادرهای زیادی شرایط را برای تحصیل فرزندانشان در مدارس معتبر آلمان فراهم می کنند. بالا بودن کیفیت سیستم آموزشی مدارس این کشور و سهولت...

  آزمون تست داف

  آزمون تست داف

  اگر قصد اخذ ویزای تحصیلی آلمان را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای تحصیلی آلمان از...

  تحصیل کارشناسی در آلمان

  تحصیل کارشناسی در آلمان

  آلمان یک کشور بزرگ در اروپای مرکزی شامل 16 ایالت و عضو اتحادیه اروپا و دارای نفوذ سیاسی و اقتصادی زیادی در بین دیگر کشورهای اتحادیه اروپا است. آلمان توسط چندین گروه آموزشی بین المللی به عنوان یکی از کشورهای...

  تحصیل در مدارس آلمان

  تحصیل در مدارس آلمان

  این روزها پدر و مادرهای ایرانی ترجیح می دهند فرزندان خود را در مدارس و دبیرستان های آلمان ثبت نام کنند تا برای تحصیل در دانشگاه های این کشور آمادگی های لازم را کسب کنند و مشکلی برای دریافت ویزای...

  ویزای تحصیلی آلمان

  ویزای تحصیلی آلمان

  اگر به دنبال اخذ ویزای تحصیلی آلمان هستید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای تحصیلی آلمان از صفر...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان

  اگر قصد تحصیل پزشکی در آلمان و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام...

  نظرات کاربران