تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان

آلمان از جمله کشورهای توسعه یافته‌ای است که زیرساخت‌ها و فرصت‌های عالی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می‌کند. آلمان دارای دانشگاه‌های معتبر در سطح جهانی و فرصت‌های مطالعاتی و علمی فراوان است که آن را به مقصدی محبوب و مناسب برای مهاجرت تحصیلی تبدیل کرده است. تحصیل در یک دانشگاه دولتی در آلمان مقرون به صرفه است زیرا از دانشجویان داخلی و خارجی شهریه‌ای دریافت نمی‌شود، اما با این حال دانشجویان ایرانی برای تحصیل در این کشور نیاز به ویزای تحصیلی دارند که دریافت این ویزا به مدارک متعددی از جمله نامه تمکن مالی نیاز دارد. اما تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان چقدر است؟ اگر شما هم متقاضی تحصیل در کشور آلمان هستید، این مقاله از موسسه میرداماد، شما را با جزییات درخواست ویزای دانشجویی آلمان از جمله شرایط ویزای دانشجویی آلمان، زمان پردازش، تمکن مالی و … آشنا می‌کند.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  ویزای دانشجویی آلمان

  ویزای دانشجویی آلمان نوعی ویزا است که اگر متقاضی برای یک پروگرم تحصیلی در یک دانشگاه آلمان درخواست داده و نامه پذیرش از سمت دانشگاه دریافت کرده باشد، می‌تواند ویزای تحصیلی آلمان را اخذ کند. دوره تحصیلی که به شما حق دریافت ویزای دانشجویی آلمان را می‌دهد ممکن است توسط انواع مختلفی از موسسات آموزش عالی در آلمان مانند دانشگاه‌ها، دانشگاه‌های علوم کاربردی و آکادمی‌های هنر، موسیقی و فیلم را شامل شود. اما چگونه می‌توانم برای مهاجرت تحصیلی به آلمان و اخذ ویزا اقدام کنم؟!

  روش درخواست ویزای تحصیلی آلمان ممکن است از کشوری به کشور دیگر کمی متفاوت باشد. با وجود این، برای دریافت ویزای دانشجویی و تحصیل کارشناسی در آلمان یا مقاطع ارشد و دکتری باید مراحل زیر را طی کنید:

  • در سفارت یا کنسولگری آلمان مسئول درخواست ویزای دانشجویی را پیدا کنید.
  • به وب سایت سفارت مراجعه کنید، به بخش “ویزای ملی”/”ویزای بلندمدت” بروید و سپس بر روی گزینه “ویزای دانشجویی” کلیک کنید و با تمام شرایط اخذ ویزا آشنا شوید.
  • وقت سفارت را رزرو کنید
  • مدارک مورد نیاز را ارسال کنید. در روز قرار ملاقات، تمام مدارک از جمله نامه تمکن مالی برای ویزای تحصیلی آلمان را به سفارت یا کنسولگری ببرید و آنها را تحویل دهید.
  • هزینه ویزا را پرداخت کرده و مراحل مصاحبه را طی کنید.
  • منتظر پاسخ تأیید یا رد ویزا باشید.

  اثبات تمکن مالی برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان

  اثبات تمکن مالی برای ویزای دانشجویی آلمان یا “Finanzierungsnachweis” در آلمانی، مدرکی است که نشان می‌دهد شما بودجه کافی برای زندگی در آلمان در طول دوره تحصیلی خود را دارید. از سال 2024، دانشجویان باید ثابت کنند که می‌توانند هر سال حداقل مبلغی برای پوشش هزینه‌های زندگی خود پرداخت کنند. برای سال 2024، دولت آلمان معمولاً دانشجویان را ملزم به واریز مبلغی می‌کند که نشان‌دهنده هزینه تخمینی زندگی برای یک سال است. این رقم سالانه برای تورم و تغییرات هزینه‌های زندگی بررسی و اعلام می‌شود. در سال 2024، تمکن مالی برای تحصیل در المان و اخذ ویزای تحصیلی حدود 11208 یورو در سال و حدود 934  یورو در ماه اعلام شده است.

   اثبات تمکن مالی برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان

  چگونه می‌توانم تمکن مالی برای اخذ ویزای تحصیلی آلمان را ثابت کنم؟

  شرایط و مدارک بسیاری وجود دارد که از طریق آن‌ها می‌توانید تمکن مالی برای تحصیل در آلمان و اخذ ویزا را ارائه کنید:

  • حساب مسدود شده (Sperrkonto)

  یکی از رایج‌ترین راه‌ها برای برآورده کردن اثبات میزان تمکن مالی برای ویزای تحصیلی المان، ایجاد یک حساب مسدود شده (Sperrkonto)  است. این نوع خاصی از حساب بانکی است که در آن مقدار مشخصی از پول را واریز می‌کنید و فقط زمانی که در آلمان هستید می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

  • فرآیند سپرده گذاری

  برای افتتاح حساب مسدود شده، می‌توانید بانکی را انتخاب کنید که این خدمات را به دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌دهد. امروزه بسیاری از بانک‌ها به شما اجازه می‌دهند این فرآیند را به صورت آنلاین انجام دهید که شامل ارسال مشخصات فردی و انتقال وجه می‌شود. پس از راه‌اندازی حساب و واریز پول، بانک تأییدیه‌ای صادر می‌کند که باید آن را برای اثبات تمکن مالی برای تحصیل در آلمان به همراه سایر مدارک به سفارت این کشور ارائه دهید.

  • دسترسی به منابع مالی در آلمان

  پس از ورود به آلمان، دانشجویان می‌توانند ماهانه مبلغ ثابتی را از حساب مسدود شده خود برداشت کنند. این پول هزینه‌های زندگی مانند مسکن، غذا، حمل و نقل، بیمه درمانی، مواد تحصیلی و فعالیت‌های اوقات فراغت را می‌تواند پوشش دهد.

  • محدودیت برداشت ماهانه

  سقف برداشت ماهانه از حساب مسدود شده توسط مقامات آلمانی تعیین می‌شود و برای پوشش هزینه‌های زندگی شما در نظر گرفته شده است. در سال 2024، دانشجویان می‌توانند تا 934  یورو در ماه از این حساب برداشت کنند. این مبلغ هر سال بررسی و با توجه به هزینه‌های زندگی در آلمان تنظیم می‌شود.

  • زمان پردازش اخذ ویزا پس از ارائه تمکن مالی

  هنگام برنامه ریزی برای تحصیل در کشور آلمان، مهم است که زمان پردازش ویزای دانشجویی آلمان مرتبط با راه‌اندازی یک حساب مسدود شده را در نظر بگیرید. بازه زمانی می‌تواند بسته به بانک و هرگونه الزامات دیگر، متفاوت باشد.

  به طور معمول، راه‌اندازی یک حساب مسدود شده ممکن است از یک هفته تا یک ماه طول بکشد. پس از ایجاد حساب و انتقال وجه، بانک تأییدیه سپرده را صادر می‌کند. این تاییدیه یک مدرک ضروری برای تمکن مالی دانشجویی المان و درخواست ویزای شما است و دریافت آن ممکن است چند روز تا یک هفته پس از واریز وجه طول بکشد.

  • بیمه سلامت

  هنگام راه‌اندازی حساب مسدود شده، مدرک بیمه درمانی لازم نیست، اما بخشی از درخواست ویزای دانشجویی شما است. قبل از ورود خود به آلمان، باید بیمه درمانی داشته باشید که توسط مقامات آلمانی به رسمیت شناخته شده باشد. هنگام درخواست ویزای خود و هنگام ثبت‌نام در شهرداری (Bürgeramt)  پس از ورود به آلمان، باید مدرکی مبنی بر داشتن این بیمه‌نامه ارائه دهید.

  شرایط اخذ ویزای دانشجویی آلمان

  اگر قصد مهاجرت تحصیلی به آلمان را دارید، باید با شرایط و مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا آشنا باشید. لیستی از این مدارک عبارتند از:

  • فرم درخواست تکمیل شده
  • پاسپورت معتبر و کپی صفحه اطلاعات آن
  • دو قطعه عکس‌ 3*4  که اخیرا گرفته شده است
  • نامه پذیرش از دانشگاه آلمان
  • اثبات تمکن مالی ویزای دانشجویی آلمان
  • انگیزه‌نامه
  • رزومه تحصیلی
  • گواهی بیمه درمانی اولیه برای 3 ماه اول زندگی در آلمان: در این مرحله معمولاً بیمه مسافرتی کفایت می‌کند.
  • اثبات مهارت‌های زبانی: ارائه مدرک زبان یا مدرک آشنایی با زبان آلمانی در سطح B2
  شرایط اخذ ویزای دانشجویی آلمان

  هزینه ویزای آلمان چقدر است؟

  اگر قصد تحصیل در کالج های آلمان و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، باید با هزینه‌های دریافت ویزا نیز آشنا باشید. هزینه ویزای دانشجویی آلمان 75 یورو برای افراد بالغ و 37.5  یورو برای افراد زیر سن قانونی (یعنی کسانی که کمتر از 18 سال سن دارند) است. دانشجویان باید این هزینه را به یورو و به صورت نقد در سفارت پرداخت کنند. اگر درخواست ویزای شما رد شود، نمی‌توانید پول خود را پس بگیرید و هزینه ویزا قابل استرداد نیست. دانشجویانی که از یک موسسه دولتی بورسیه پزشکی آلمان یا بورسیه تحصیلی رشته‌‌های دیگر را دریافت کرده‌اند، مجبور به پرداخت هیچ هزینه‌ای برای پردازش ویزا نیستند.

  زمان پردازش ویزای دانشجویی آلمان

  زمان پردازش ویزای دانشجویی برای تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان یا سایر مقاطع، ممکن است حدود 1 تا 3 ماه طول بکشد. در برخی کشورها، زمان پردازش برای دانشجویانی که بورسیه تحصیلی از یک موسسه دولتی آلمان دارند، به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد. به خاطر داشته باشید که هیچ زمان پردازش خاصی برای اخذ ویزا وجود ندارد و این زمان با توجه به عوامل مختلف ممکن است بین  4 یا 12 هفته طول بکشد. بنابراین، بسیار مهم است که در اسرع وقت برای ویزا اقدام کرده و مدارک مربوط  تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان و سایر مدارک خواسته شده را ارائه کنید تا به موقع در آلمان باشید!

  مدارک جایگزین برای اثبات تمکن مالی چیست؟

  در حالی که رایج‌ترین روش برای تمکن مالی تحصیلی آلمان، داشتن یک حساب مسدود شده با مبلغی مشخص است، اما تنها راه برای اثبات تمکن مالی نیست، بلکه چند روش جایگزین دیگر نیز وجود دارد که شامل موارد زیر می‌شود:

  • درآمد یا دارایی والدین: اگر والدین شما درآمد یا دارایی مالی مناسبی دارند، می‌توانید اسنادی را برای اثبات وضعیت مالی آنها ارائه دهید. این مدارک ممکن است شامل صورت‌حساب بانکی، اظهارنامه مالیات بر درآمد یا تعهدنامه باشد.
  • بورسیه تحصیلی یا کمک هزینه تحصیلی: اگر به شما بورسیه تحصیلی، کمک هزینه تحصیلی یا کمک مالی از یک دانشگاه دولتی اعطا شده است، بورسیه می‌تواند به عنوان مدرکی مبنی بر اثبات تمکن مالی باشد. مبلغ بورسیه باید هزینه‌های زندگی معادل مبلغ مورد نیاز حساب مسدود شده را پوشش دهد.
  • تعهد نامه توسط یک مقیم آلمان: شخصی که در آلمان زندگی می‌کند می تواند تعهد نامه (Verpflichtungserklärung)  را در اداره مهاجرت محلی ارائه دهد و بیان کند که او در طول تحصیل هزینه‌های شما را پوشش خواهد داد..

  هنگام استفاده از روش‌های جایگزین برای اثبات تمکن مالی تحصیلی، مستندات باید جامع و به روز باشند. این مدارک برای درآمد یا دارایی والدین، شامل موارد زیر می‌شود:

  • صورت حسابهای بانکی اخیر (حداکثر سه ماه)
  • اظهارنامه مالیات بر درآمد از سال مالی گذشته.
  • ارائه تعهدنامه که تمایل و توانایی والدین برای حمایت مالی از دانشجو را بیان می‌کند.
  • در مورد ضمانت نامه بانکی، بانک باید نامه‌ای مبنی بر وجود مبلغ مشخصی در حساب برای هزینه‌های زندگی دانشجو صادر کند. این ضمانت باید توسط مقامات مهاجرت آلمان به رسمیت شناخته شود و معمولا نیاز به وثیقه دارد.

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  هزینه‌های تحصیل در آلمان

  اگر با قصد تحصیل در آلمان به این کشور مهاجرت می‌کنید، باید یک پیش بینی کلی از هزینه‌های خود داشته باشید. در حالی که بسیاری از دانشگاه‌های دولتی در آلمان شهریه دریافت نمی‌کنند، اما برخی از دانشگاه‌های خصوصی این کار را انجام می‌دهند که در این صورت باید این هزینه‌ها را هم در نظر بگیرید. داشتن بیمه درمانی برای همه دانشجویان در آلمان اجباری است. همچنین هزینه‌های ویزا نیز باید در نظر گرفته شود. هزینه‌های اضافی بسته به شهر زندگی و اجاره خانه و غذا ممکن است متغیر باشد. بنابراین بهتر است قبل از سفر بودجه احتمالی برای زندگی در آلمان را تعیین کنید.

  نحوه تهیه اسناد تمکن مالی

  مدارکی که برای تمکن مالی دانشجویی آلمان ارائه می‌کنید، باید جدید باشد، تاریخ آن بیشتر از سه ماه نباشد و نام شما و وجوه موجود را به وضوح نشان دهد. همچنین این مدارک باید به زبان انگلیسی یا آلمانی و یا همراه با ترجمه تایید شده باشند. به طور کلی چک لیست نهایی برای ارائه مدارک اسناد مالی به سفارت شامل موارد زیر می‌شود:

  • تایید حساب مسدود شده
  • ارائه بورسیه تحصیلی
  • صورت حساب بانکی والدین
  • تضمین بانکی
  • وثیقه و تعهدنامه
  نحوه تهیه اسناد تمکن مالی

  آیا امکان کار دانشجویی در حین تحصیل وجود دارد؟

  دانشجویان بین المللی پس از مهاجرت به آلمان اغلب به فکر کار پاره وقت برای تامین هزینه‌های خود هستند. در سال 2024، دانشجویان غیر اتحادیه اروپا اجازه دارند 120 روز کامل یا 240  نیم روز در سال بدون نیاز به مجوز خاصی کار کنند. اگر دانشجویان به عنوان دستیار دانشگاهی یا دانشجویی مشغول به کار شوند، می‌توانند ساعات کاری بیشتری داشته باشند.

  درآمد حاصل از کار دانشجویی در آلمان می‌تواند سهم قابل توجهی در تامین هزینه‌های دانشجو داشته باشد. به طور متوسط، دانشجویان می‌توانند بین 10 تا 15 یورو در ساعت درآمد داشته باشند. تجاوز از ساعات کاری مجاز می‌تواند بر وضعیت ویزای شما تأثیر بگذارد. اگر درآمد شما کمتر از یک مقدار مشخص باشد، از پرداخت مالیات معاف هستید، اما درآمد بیش از حد مشخص شده، مستلزم ارائه اظهارنامه مالیاتی است.

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  سخن پایانی

  اگر شما هم رویای تحصیل در آلمان را دارید و می‌خواهید برای تحصیل در مقاطع مختلف آلمان اقدام کنید، باید شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تحصیلی را داشته باشید. از جمله مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا از سوی مقامات سفارت، ارائه مدارکی مبنی برا اثبات تمکن مالی است. مدارک مختلفی وجود دارد که شما می‌توانید آن‌ها را به عنوان اثباتی برای توانایی خود مبنی بر برآورده کردن هزینه‌های تحصیل خود در کشور آلمان ارائه کنید که در این مقاله آن‌ها را به طور کامل بررسی کردیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط اخذ ویزا، مدت زمان پردازش ویزا، نحوه  اپلای تحصیلی و اطلاع از ددلاین‌ها می‌توانید با کارشناسان مجرب موسسه مهاجرتی میرداماد در تماس باشید.

  سوالات متداول

  آیا می‌توانم از مدارک مختلفی برای اثبات تمکن مالی اخذ ویزا استفاده کنم؟

  بله، شما می توانید از ترکیبی از منابع مالی مختلف برای برآوردن شرایط مالی ویزای دانشجویی آلمان استفاده کنید. منابع متداول عبارتند از: پس‌انداز شخصی، حساب مسدود شده، درآمد یا دارایی والدین، بورسیه ها و وام‌های تحصیلی.

  آیا می توانم برای اثبات منابع مالی خود از اسپانسر استفاده کنم؟

  بله، یک حامی که مقیم آلمان است، می‌تواند شواهدی مبنی بر بودجه کافی برای حمایت از تحصیل شما ارائه دهد. این حامی باید اسناد مالی و نامه تعهد رسمی را به مقامات آلمانی ارائه دهد.

  مدت اعتبار ویزای تحصیلی آلمان چقدر است؟

  ویزای تحصیلی آلمان معمولا به مدت 3 ماه (و گاهی به مدت 6 ماه) صادر می‌شود. در طول این مدت، دانشجو باید به آلمان برسد و مراحل اداری لازم را برای اقامت موقت انجام دهد. شما می توانید ویزای 3 ماهه خود را به اجازه اقامت تبدیل کنید که برای مدت تحصیل شما (یعنی معمولاً یک تا سه سال)  معتبر است. اگر نتوانستید تحصیلات خود را در بازه زمانی استاندارد نهایی کنید، می‌توانید مجوز اقامت خود را مجدد تمدید کنید.

  میزان تمکن مالی برای تحصیل در آلمان چقدر است!

  در سال 2024، میزان تمکن مالی برای تحصیل در المان و اخذ ویزای تحصیلی حدود 11208 یورو در سال و حدود 934  یورو در ماه اعلام شده است.

  مقالات مرتبط

  شرایط سنی تحصیل در آلمان

  شرایط سنی تحصیل در آلمان

  آلمان را می‌توان یک کشور ایده‌آل، و مقصدی محبوب برای دانشجویان بین‌المللی معرفی کرد. آلمان به دلیل فرصت‌های گسترده در زمینه‌های مختلف کاری و تحصیلی، به مقصدی مطلوب برای تحصیلات و آموزش عالی در اروپا تبدیل شده و در حال...

  بیمه دانشجویی آلمان

  بیمه دانشجویی آلمان

  بیمه دانشجویی در آلمان یکی از موارد اساسی و ضروری برای تضمین سلامت و امنیت دانشجویان در طول دوره تحصیلی‌ شان است. با توجه به نظام آموزشی پیشرفته و کیفیت بالای زندگی در آلمان، این کشور به یکی از مقاصد...

  تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان

  تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان

  آلمان از جمله کشورهای توسعه یافته‌ای است که زیرساخت‌ها و فرصت‌های عالی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می‌کند. آلمان دارای دانشگاه‌های معتبر در سطح جهانی و فرصت‌های مطالعاتی و علمی فراوان است که آن را به مقصدی محبوب و...

  مقاطع تحصیلی در آلمان

  مقاطع تحصیلی در آلمان

  کشور آلمان، یکی از بهترین کشور‌های جهان برای تحصیل به شمار می‌آید و سالانه افراد زیادی از سراسر جهان، از جمله ایرانیان، متقاضی ورود به سیستم آموزشی این کشور هستند. آلمان با برخورداری از تعداد زیادی دانشگاه‌، آزمایشگاه‌ و موسسات...

  تحصیل در کالج های آلمان

  تحصیل در کالج های آلمان

  آلمان یکی از مقصد های مهم دانشجویان برای تحصیل کردن در کالج ها و دانشگاه های این کشور است. این کشور با داشتن دانشگاه های معتبر و سطح بالای زندگی، گزینه ای عالی برای دانشجویانی است که به دنبال تحصیل...

  تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

  تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

  برای دانشجویانی که قصد دارند مقطع دکترای خود را در دانشگاه‌های خارج از کشور بگذرانند، آلمان یکی از بهترین گزینه‌هاست. تحصیل دکتری در آلمان به ویژه در دانشگاه‌های برتر این کشور این امکان را برای دانشجویان فراهم می‌کند تا از...

  دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان

  دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان

  دانشگاه‌ های آلمان، با ارائه برنامه‌ های تحصیلی به زبان انگلیسی، گزینه ‌ای جذاب برای دانشجویان بین ‌المللی ارائه می ‌دهند. این دانشگاه‌ ها، که در سراسر کشور پراکنده‌ اند، از دانشگاه‌ های فنی معتبر مانند دانشگاه فنی مونیخ گرفته...

  بورسیه تحصیلی آلمان

  بورسیه تحصیلی آلمان

  آلمان یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین کشورهای اروپا برای دانشجویان بین‌المللی است. دریافت بورسیه تحصیلی آلمان به‌دلیل وجود دانشگاه‌های عالی، زیرساخت‌های برتر آموزشی و سیاست‌های جذب مهاجر، بسیار محتمل‌تر از سایر کشورهای همسایه است. شما با شناخت انواع بورسیه تحصیلی در این...

  ددلاین دانشگاه های آلمان

  ددلاین دانشگاه های آلمان

  در کشور آلمان، سال تحصیلی در دو فصل تابستان و زمستان شروع می‌شود. دانشجویان بین‌المللی برای موفقیت در فرایند پذیرش باید حدود هشت هفته قبل از ددلاین دانشگاه های آلمان برای ثبت درخواست خود اقدام کنند. ددلاین دانشگاه‌ها در هر...

  یونی اسیست چیست؟

  یونی اسیست چیست؟

  تحصیل در آلمان برای خیلی از دانشجویان تجربه‌ای هیجان‌انگیز است، زیرا دوره‌های تحصیلی باکیفیت و عالی، آن هم با حداقل هزینه قابل ارائه هستند. با این‌حال، درخواست پذیرش از دانشگاه‌های آلمان  برای برخی افراد طاقت‌فرسا است. اما، جای نگرانی نیست،...

  تحصیل داروسازی در آلمان

  تحصیل داروسازی در آلمان

  تحصیل در رشته داروسازی برای بسیاری از دانشجویان مانند یک رویای دست نیافتنی است. با تحصیل داروسازی در آلمان می‌توانید به محیط‌های مطالعاتی عالی، آزمایشگاه‌های نوآورانه، اساتید و محققان بسیار عالی با هزینه‌های پایین شهریه دسترسی داشته باشید. دانشگاه‌های بسیار...

  تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

  تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

  تحصیل در کشور آلمان ترکیبی منحصر به ‌فرد از آموزش با کیفیت و تجربه فرهنگی است. این کشور به خاطر دانشگاه‌ های درجه ‌یک جهانی ‌اش شناخته شده و به دلیل امکانات تحقیقاتی نوآورانه و دوره‌ های گسترده ‌ای که...

  کار دانشجویی در آلمان

  کار دانشجویی در آلمان

  کار دانشجویی در آلمان موضوعی است که ممکن است برای بسیاری از دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل و کار در یکی از پیشرفته­ترین و مرفه­ترین کشورهای اروپا هستند، مورد توجه قرار گیرد. آلمان فرصت­های مختلفی را برای دانشجویان...

  بهترین دانشگاه های آلمان

  بهترین دانشگاه های آلمان

  آلمان یکی از برترین کشورهای دنیا برای افرادی است که قصد مهاجرت تحصیلی دارند. در واقع وجود دانشگاه‌های با کیفیت در این کشور باعث شده تا بسیاری از افراد برای دریافت پذیرش بهترین دانشگاه های آلمان اقدام کرده و از...

  تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان

  تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان

  یکی از کشورهایی که بسیاری از دانشجویان برای تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور نگاه ویژه‌ای به آن دارند، آلمان است. تحصیل در مقطع فوق لیسانس در آلمان مزایا گوناگونی برای شما به همراه دارد و این موضوع باعث شده...

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  تحصیل در کشور آلمان مزایای زیادی را برای دانشجویان خارجی در بر دارد، از جمله تحصیل در دانشگاه‌های تراز برتر دنیا، وجود امکانات و تجهیزات آموزشی پیشرفته و مدرن، پایین بودن هزینه‌های تحصیل در این کشور، تنوع زیاد در رشته‌های...

  ویزای دانش آموزی آلمان (راهنمای کامل 2024)

  ویزای دانش آموزی آلمان (راهنمای کامل 2024)

  این روزها سن مهاجرت تحصیلی به آلمان به زیر 18 سال رسیده است و پدر و مادرهای زیادی شرایط را برای تحصیل فرزندانشان در مدارس معتبر آلمان فراهم می کنند. بالا بودن کیفیت سیستم آموزشی مدارس این کشور و سهولت...

  آزمون تست داف

  آزمون تست داف

  اگر قصد اخذ ویزای تحصیلی آلمان را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای تحصیلی آلمان از...

  تحصیل کارشناسی در آلمان

  تحصیل کارشناسی در آلمان

  آلمان یک کشور بزرگ در اروپای مرکزی شامل 16 ایالت و عضو اتحادیه اروپا و دارای نفوذ سیاسی و اقتصادی زیادی در بین دیگر کشورهای اتحادیه اروپا است. آلمان توسط چندین گروه آموزشی بین المللی به عنوان یکی از کشورهای...

  تحصیل در مدارس آلمان

  تحصیل در مدارس آلمان

  این روزها پدر و مادرهای ایرانی ترجیح می دهند فرزندان خود را در مدارس و دبیرستان های آلمان ثبت نام کنند تا برای تحصیل در دانشگاه های این کشور آمادگی های لازم را کسب کنند و مشکلی برای دریافت ویزای...

  ویزای تحصیلی آلمان

  ویزای تحصیلی آلمان

  اگر به دنبال اخذ ویزای تحصیلی آلمان هستید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای تحصیلی آلمان از صفر...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان

  اگر قصد تحصیل پزشکی در آلمان و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام...

  نظرات کاربران