ددلاین دانشگاه های آلمان

در کشور آلمان، سال تحصیلی در دو فصل تابستان و زمستان شروع می‌شود. دانشجویان بین‌المللی برای موفقیت در فرایند پذیرش باید حدود هشت هفته قبل از ددلاین دانشگاه های آلمان برای ثبت درخواست خود اقدام کنند. ددلاین دانشگاه‌ها در هر ترم متفاوت است. برای مثال، ۱۵ جولای ددلاین ترم زمستان و ۱۵ ژانویه ددلاین ترم تابستان محسوب می‌شود. کارشناسان موسسه مهاجرتی میرداماد به‌دلیل اطلاع از زمان Deadline هر دانشگاه و هر رشته تحصیلی، اقدامات لازم برای ثبت به‌موقع درخواست اپلای را انجام می‌دهند.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  بهترین زمان برای ثبت درخواست اپلای یا پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های آلمان

  اشاره کردیم که ددلاین‌های تعیین‌شده توسط دانشگاه برای ترم تابستان و زمستان با هم فرق دارد. دانشجویان بین‌المللی برای ثبت درخواست پذیرش خود باید به دو عامل توجه داشته باشند. عامل اول، همان ددلاین یا آخرین مهلت ثبت نام برای شرکت در هر ترم تحصیلی است.

  دومین عامل نیز فرایند ثبت درخواست و دریافت ویزا خواهد بود. با توجه‌به دو عامل گفته‌شده، اولین روز‌های باز شدن دریچه اپلای در رشته و دانشگاه موردنظر شما بهترین زمان برای آغاز فرایند اپلای است. توصیه کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی میرداماد این است که درخواست خود را حدود هشت هفته قبل از اتمام ددلاین های دانشگاه های کشور آلمان ارسال کنید. شما می‌توانید با کمترین دغدغه، این پروسه را با کمک مشاوران ما پیش ببرید.

  هزینه پرونده نیز باید به‌موقع پرداخت شود. در این بازه زمانی فرصت کافی برای رفع نقص‌های احتمالی پرونده خود خواهید داشت. فراموش نکنید که وقت سفارت آلمان در مقایسه با اغلب سفارت‌ها طولانی‌تر است. پس، پروسه دریافت ویزا به زمان بیشتری نیاز دارد. اگر زمان ثبت درخواست ویزا به Deadline دانشگاه نزدیک باشد شانس پذیرش در همان ترم تحصیلی کمتر می‌شود.

  مدت زمان لازم برای بررسی و تایید درخواست پذیرش از دانشگاه‌های آلمان

  علاقه‌مندان به تحصیل در مدارس آلمان یا دانشگاه‌های آن باید تمام مدارک موردنیاز شامل مدارک هویتی، مدارک تحصیلی، فیش پرداخت هزینه بررسی درخواست اپلای و سایر موارد را قبل از اتمام ددلاین کالج های آلمان ارائه کنند.

  بعد از آن تا زمان دریافت پاسخ از دانشگاه صبور باشید. اغلب دانشگاه‌ها طی یک یا چند روز پس از ارسال مدارک برای متقاضیان تاییدیه دریافت مدارک ارسال خواهند کرد. مدت زمان رسیدگی به درخواست اپلای نیز بین ۴ تا ۶ هفته خواهد بود. البته در موارد خاص ممکن است رسیدگی به پرونده متقاضی طولانی‌تر شود.

  بعد از دریافت پذیرش از دانشگاه هیچ محدودیتی برای ثبت درخواست و دریافت ویزای تحصیلی نخواهید داشت. اقدام به‌موقع و اطلاع از مدارک موردنیاز نقش مهمی در تسریع فرایند دریافت پذیرش از دانشگاه‌های این کشور دارد.

  مقاله پیشنهادی: مقاطع تحصیلی در آلمان

  ترم تحصیلی دانشگاه‌های آلمان

  شروع ترم تحصیلی به دانشگاه و کشور مقصد وابسته است. پیش از بررسی ددلاین دانشگاه های کشور آلمان باید بدانید که دانشگاه‌های این کشور دارای دو ترم تحصیلی هستند که در تابستان و زمستان آغاز می‌شوند. زمان‌بندی آغاز ترم تحصیلی دانشگاه‌های Germany به‌صورت زیر است:

  ترم زمستان

  ترم زمستان معمولا از اول اکتبر تا آخر ماه مارس برگزار می‌شود. البته کلاس‌های درس معمولا تا پایان ماه فوریه تمام می‌شود. ترم زمستان دانشگاه‌ها چهار ماه طول می‌کشد.

  ترم تابستان

  ترم تابستان اغلب دانشگاه‌ها نیز از اول آوریل آغاز می‌شود و تا پایان سپتامبر ادامه می‌یابد. البته دوره واقعی تحصیل در این ترم نیز تا اواسط جولای تمام می‌شود. ترم تابستان دانشگاه‌های آلمان نیز حدود سه ماه طول می‌کشد.

  زمان آغاز ترم و طول هر ترم تحصیلی به قوانین دانشگاه وابسته است. به‌همین دلیل ممکن است در دانشگاه‌های مختلف با هم متفاوت باشد. تعطیلات تابستانی در کشور آلمان نیز از ماه آگوست شروع می‌شود و تا سپتامبر ادامه می‌یابد. دوره‌های کارآموزی، دوره‌های تحصیلی خصوصی و امتحانات نیز در ماه مارس برگزار خواهد شد.

  ترم تحصیلی دانشگاه‌های آلمان به دو بخش تابستان و زمستان تقسیم می‌شود

  ددلاین دانشگاه های کشور آلمان در رشته مهندسی

  شروع سال تحصیلی در اغلب رشته‌های مهندسی نیز در تابستان یا زمستان است. دانشجویان بین‌المللی برای ثبت درخواست اپلای باید به تقویم دانشگاه موردنظر خود دقت کنند. زیرا، Deadline برخی دانشگاه‌های آلمان برای آغاز سال تحصیلی در رشته مهندسی متفاوت است. برای ثبت درخواست اپلای خود به اطلاعات جدول زیر درباره ددلاین بهترین دانشگاه‌های آلمان در رشته مهندسی توجه کنید: 

  نام دانشگاهترم تابستانترم زمستان
  موسسه فناوری کارلسروهه28 فوریه31 آگوست
  دانشگاه فنی برلینیکم سپتامبریکم مارس
  دانشگاه فنی درسدن15 ژانویه15 جولای
  دانشگاه آخن30 نوامبر31 می
  دانشگاه فنی مونیخ—–15 جولای

  زمان ددلاین دانشگاه های آلمان در رشته MBA

  به این نکته توجه داشته باشید که رشته تحصیلی و نوع دانشگاه دو عامل اصلی در تعیین ددلاین دانشگاه های کشور آلمان هستند. اگر تصمیم شما برای مهاجرت و ادامه تحصیل کارشناسی در آلمان قطعی است بر اساس رشته تحصیلی خود، ددلاین را بررسی کنید. در جدول زیر، ددلاین دانشگاه‌های این کشور در رشته MBA بیان شده است: 

  نام دانشگاهترم بهارترم تابستانترم پاییزترم زمستان
  دانشگاه برلین1 نوامبر، 4 اکتبر، 28 ژوئن و 5 آوریل
  دانشگاه مدیریت WHU15 دسامبر 31 می 
  دانشکده مدیریت لایپزیک  30 می، 31 مارس و 31 ژانویه 
  مدرسه بازرگانی مان هین  30 نوامبر و 31 مارس 
  دانشکده مدیریت مالی فرانکفورت   31 جولای

   

  ددلاین های دانشگاه های آلمان در رشته حقوق

  متقاضیان علاقه‌مند به ادامه تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان در رشته حقوق به این مورد توجه داشته باشند که ترم تحصیلی این رشته تنها در فصل زمستان آغاز می‌شود. برای ارسال درخواست اپلای باید به Deadline دانشگاه‌ها توجه کنید. زیرا، هر دانشگاه زمان خاصی برای ارائه درخواست دانشجویان تعیین کرده است. در جدول زیر اطلاعات کاملی درباره شروع ترم تحصیلی رشته حقوق در دانشگاه‌های Germany بیان شده است:

  نام دانشگاهترم زمستان
  دانشگاه هومبولت31 می
  دانشگاه فنی مونیخ30 آوریل
  دانشگاه گوته فرانکفورت31 جولای
  دانشگاه مونیخ5 جولای
  دانشگاه هایدلبرگ1 ژوئن

  ددلاین دانشگاه های آلمان در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی

  رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی دو رشته بسیار محبوب و پرمتقاضی بین داوطلبان گروه تجربی است. اگر دانشگاه‌های آلمان را برای ادامه تحصیل انتخاب کرده‌اید حتما ددلاین دانشگاه‌های کشور آلمان برای هر ترم تحصیلی را بررسی کنید.

  ددلاین رشته‌های دندانپزشکی و پزشکی نیز در دانشگاه‌های مختلف با هم فرق دارد. البته، متقاضیان بین‌المللی بعد از قبولی در آزمون ورودی می‌توانند برای اپلای درخواست دهند. ددلاین برترین دانشگاه‌های پزشکی برای تحصیل دکتری در آلمان در جدول زیر آمده است:

  نام دانشگاهترم تابستانترم زمستان
  دانشگاه گوته فرانکفورت15 جولای
  دانشگاه هایدلبرگ15 ژانویه20 آگوست
  دانشگاه پزشکی مونیخ15 ژانویه15 جولای
  دانشگاه توبینگن15 ژانویه
  دانشگاه پزشکی برلین15 ژانویه15 جولای

  ددلاین کالج‌های آلمان

  ترم تحصیلی کالج‌های این کشور نیز معمولا در فصل زمستان و تابستان آغاز می‌شود. اما زمان شروع کلاس‌ها به تقویم آموزشی دانشگاه وابسته است. کلاس‌های ترم تابستان کالج‌ها در بازه زمانی اول اکتبر تا پایان ماه مارس برگزار می‌شوند. ترم تابستان نیز از اول‌آوریل تا انتهای ماه سپتامبر طول می‌کشد. آن دسته از دانشجویان بین‌المللی علاقه‌مند به ورود به کالج قبل پذیرش از دانشگاه باید بر تقویت مهارت‌های زبانی و ارتقا رزومه علمی خود متمرکز شوند.

   برای پذیرش و تحصیل در دانشگاه‌های Germany باید اطلاعات کافی درباره ددلاین هر یک از آن‌ها داشته باشید.

  بعد از اتمام تحصیل در کالج های آلمان محدودیت برای ورود به دانشگاه‌های این کشور نخواهید داشت. توصیه می‌کنیم که همزمان با اولین روز‌های دریچه اپلای برای ثبت درخواست پذیرش از کالج موردنظر خود اقدام کنید. در جدول زیر اطلاعات کاملی درباره ددلاین کالج‌های آلمان بیان شده است: 

  نام دانشگاهترم تابستانترم زمستان
  کالج موسسه فناوری کارلسروهه30 آوریلیکم جولای
  کالج دانشگاه کنستانس15 ژانویه15 جولای
  کالج دانشگاه هایدلبرگیکم آوریلیکم مارس
  کالج دانشگاه برلینترم بهار اول آوریلترم پاییز اول نوامبر
  کالج فنی دارمشتات15 ژانویه15 جولای
  کالج دانشگاه ماربورگ15 فوریه15 آگوست
  دانشگاه فنییکم مارس، یکم نوامبر و یکم دسامبر 
  کالج زاکسن آنهالت هاله15 نوامبر15 ژوئن
  کالج دانشگاه لایپزیک ترم پاییز 30 می، 31 مارس و 31 ژانویه
  کالج دانشگاه سارلند15 ژانویه15 جولای

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  مراحل پذیرش از دانشگاه‌های آلمان برای ترم زمستان

  در فرایند مهاجرت تحصیلی به آلمان، انتخاب ترم تحصیل تقریبا به نیاز شما وابسته است. اگر ترم زمستان را برای شروع سال تحصیلی خود انتخاب کرده‌اید، باید هشت هفته قبل از Deadline دانشگاه موردنظر تمام مدارک را ارسال کنید. مراحل اپلای برای ترم زمستان شامل موارد زیر است:

  تهیه لیست کاملی از دانشگاه‌ها

  اطلاعات کاملی درباره دوره‌ها، دانشگاه‌های برگزارکننده ترم زمستان و ددلاین دانشگاه های آلمان تهیه کنید. رشته و دانشگاه‌های سازگار با اهداف و آینده شغلی خود را در اولویت قرار دهید. قبل ثبت درخواست تمام جوانب مانند هزینه‌های زندگی، شهریه دانشگاه، بورسیه‌های تحصیلی یا شرایط کار دانشجویی در آلمان را مورد بررسی قرار دهید. با مراجعه به وب سایت رسمی دانشگاه، تاریخ دقت ثبت درخواست اپلای را یادداشت کنید.

  شرکت در آزمون‌ها- آوریل تا ژوئن

  اگر تصمیم شما برای مهاجرت تحصیلی در آلمان قطعی به برخی موارد توجه داشته باشید. در مسیر پذیرش در دانشگاه‌های Germany با مجموعه‌ای الزامات روبرو هستید. آزمون‌های GMAT، GRE، آزمون ارزیابی مهارت‌های زبانی مانند تافل، آیلتس، TELC و TestDaf بخشی از آزمون‌های ورودی دانشگاه هستند. برای قبولی در آزمون به زمان نیاز دارید، شرکت مجدد در آزمون برای متقاضیانی که نمره حدنصاب کسب نکرده‌اند اجباری خواهد بود.

  ارسال درخواست به دانشگاه – می تا ژوئن

  بعد از انتخاب دانشگاه باید مدارک تحصیلی، انگیزه‌نامه و توصیه‌نامه خود را آماده کنید. توصیه‌نامه و انگیزه‌نامه باید نشان‌دهنده نقاط قوت شما باشد. باید خود را کاندید مناسبی برای پذیرش از دانشگاه مقصد معرفی کنید. آماده‌سازی مدارک باید حدود یک ماه قبل از ثبت درخواست آغاز شود. برای توصیه‌نامه، از اساتید و مدیران خود کمک بگیرید. بعد از آماده‌سازی مدارک، با ورود به وب سایت دانشگاه آن‌ها را به‌صورت آنلاین بارگذاری کنید.

  پذیرش و مصاحبه – جولای تا آگوست

  بعد از بررسی درخواست متقاضی از طرف دانشگاه، پاسخ مناسب ارسال خواهد شد. افرادی که نظر مثبت نمایندگان دانشگاه را جلب کنند به مصاحبه دعوت خواهند شد. بعد از دریافت ایمیل دعوت به مصاحبه باید پاسخ تایید خود را به دانشگاه بفرستید. اگر مایل به شرکت در مصاحبه هستید در اولین فرصت، ایمیل تایید را به دانشگاه بفرستید. در این مرحله از شما درخواست خواهد شد هزینه شرکت در مصاحبه را بپردازید.

  درخواست ویزا و وام تحصیلی – آگوست تا سپتامبر

  بعد از شرکت در مصاحبه و بررسی‌های لازم در صورت قبولی، متقاضی از سوی دانشگاه پذیرش تحصیلی دریافت خواهد کرد. با نامه پذیرش مشکلی برای دریافت ویزای دانشجویی و مهاجرت به آلمان ندارید. پروسه دریافت ویزای تحصیلی نسبتا طولانی است.

  حدود سه ماه قبل از اعزام برای دریافت ویزا درخواست دهید. اگر برای پرداخت شهریه به دریافت وام نیاز دارید اقدامات لازم را انجام دهید. برای دریافت بورسیه و کمک هزینه‌های تحصیلی حتما مهلت‌ها را بررسی کنید. به یاد داشته باشید هنگام بررسی درخواست ویزای تحصیلی آلمان، افسر پرونده وام یا بورسیه تحصیلی را به‌عنوان امتیاز مالی شما ارزیابی می‌کند.

  خرید بلیط و سفر – سپتامبر

  با دریافت ویزای تحصیلی تنها یک قدم برای شرکت در ترم زمستان دانشگاه‌های Germany فاصله دارید. ترم زمستان معمولا در ماه‌های سپتامبر یا اکتبر آغاز می‌شود. توصیه ما این است که یک ماه قبل از آغاز ترم تحصیلی به آلمان برید مکان مناسبی برای اقامت خود برگزینید. قبل از پرواز مطمئن شوید که تمام مدارک و وسایل ضروری را همراه خود آورده‌اید.

  کارت اعتباری بین‌المللی را فراموش نکنید. با این کارت در پرداخت هزینه‌ها با مشکل روبرو نمی‌شوید. در انتهای مسیر بررسی ددلاین دانشگاه های کشور آلمان به شما می‌گوییم که لیست کاملی از اقلام موردنیاز برای زندگی تهیه کنید. این روش به مدیریت منابع مالی و خرید مقرون‌به‌صرفه کمک می‌کند.

   دریافت وام یا بورسیه تحصیلی به‌عنوان امتیاز مالی متقاضیان در فرایند دریافت ویزای تحصیلی در نظر گرفته می‌شود.

  بررسی ددلاین های دانشگاه ها با کمک موسسه مهاجرتی

  فرایند اپلای، دریافت ویزا، خرید بلیط و سفر برای تحصیل در آلمان پیچیده و زمان‌بر است. اگر اقدامات در زمان مناسب انجام نشود موفقیت شما غیرممکن است. اطلاع از تمام مدارک موردنیاز برای پذیرش، دریافت ویزا و ددلاین‌های دانشگاه‌های مختلف سه مرحله کلیدی برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های Germany هستند.

  در این مسیر به راهنمایی یک کارشناس مجرب و دلسوز نیاز دارید. موسسه مهاجرتی میرداماد برای موفقیت تحصیلی و شغلی جوانان ایران در تمام مراحل اپلای، ثبت درخواست، دریافت ویزا یا بورسیه پزشکی آلمان کنار شما خواهد بود.

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  سخن پایانی

  تحصیل در خارج کشور یک پروسه چالش برانگیز است. موفقیت در این مسیر به برخی پیش نیاز‌ها نیاز دارد. اگر آلمان را به‌عنوان مقصد نهایی خود انتخاب کرده‌اید باید اطلاعات کافی درباره مواردی مانند ددلاین دانشگاه های آلمان داشته باشید. برای بررسی ددلاین ابتدا دانشگاه موردنظر خود را انتخاب کنید. با مراجعه به وب سایت رسمی دانشگاه اطلاعات کافی درباره زمان ثبت درخواست اپلای و ثبت نام در دانشگاه کسب خواهید کرد. اما فراموش نکنید که ورود به دانشگاه الان نیازمند قبولی در آزمون‌های ورودی است.

  سوالات متداول

  زمان ددلاین دانشگاه های کشور آلمان چه موقع است؟

  Deadline دانشگاه‌ها با هم متفاوت است اما ۱۵ جولای و ۱۵ ژانویه زمان اصلی ثبت نام برای ترم‌های زمستان و تابستان دانشگاه‌های Germany است.

  بررسی درخواست اپلای دانشگاه‌های آلمان چقدر طول می‌کشد؟

  بررسی درخواست اپلای بین ۴ تا ۶ هفته طول می‌کشد.

  بهترین زمان برای ثبت درخواست اپلای چه موقع است؟

  توصیه ما این است که حدود هشت هفته قبل از ددلاین برای ثبت درخواست خود اقدام کنید.

  آیا بعد از اتمام ددلاین دانشگاه‌های کشور آلمان راهی برای پذیرش وجود دارد؟

  با اتمام Deadline دانشگاه در ترم موردنظر باید برای ثبت درخواست در ترم بعد خود را آماده کنید.

  مقالات مرتبط

  بهترین رشته های تحصیلی در آلمان

  بهترین رشته های تحصیلی در آلمان

  محبوبیت کشور آلمان برای مهاجرت تحصیلی، به دلیل سیستم آموزشی معتبر و مدرنی که ارائه می‌دهد، به وجود آمده است. ضمن اینکه دانشگاه‌های معروف آن هم رشته‌های پرطرفدار را برای اتمام دوران آموزش عالی، ارائه می‌دهند. از آنجایی که این...

  مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم

  مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم

  با مدرک دیپلم خود به آلمان مهاجرت کنید و پس از شرکت در دوره‌های کالج، در بهترین دانشگاه‌های آلمان تحصیل کنید. یکی از دغدغه‌های مهم و اساسی کسانی که قصد مهاجرت به کشور المان را دارند، مربوط به آخرین مدرک...

  تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم

  تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم

  تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم فرصتی بی ‌نظیر برای دانش ‌آموزانی است که به دنبال تجربه ‌ای آموزشی متفاوت در قلب اروپا هستند. آلمان با دانشگاه ‌های برجسته ‌ای که شهریه ‌های پایین یا حتی رایگان دارند، به عنوان...

  کار پس از تحصیل در آلمان

  کار پس از تحصیل در آلمان

  موسسه مبادلات آکادمیک آلمان(DAAD) اعلام کرده است، بیش از 40 درصد از دانشجویان بین‌المللی پس از فارغ‌التحصیلی در آلمان باقی می‌مانند. اقتصاد غنی این کشور و فرصت‌های شغلی عالی مشوق اصلی بسیاری از دانشجویان خارجی برای اخذ اقامت آلمان و...

  شرایط سنی تحصیل در آلمان

  شرایط سنی تحصیل در آلمان

  آلمان را می‌توان یک کشور ایده‌آل، و مقصدی محبوب برای دانشجویان بین‌المللی معرفی کرد. آلمان به دلیل فرصت‌های گسترده در زمینه‌های مختلف کاری و تحصیلی، به مقصدی مطلوب برای تحصیلات و آموزش عالی در اروپا تبدیل شده و در حال...

  بیمه دانشجویی آلمان

  بیمه دانشجویی آلمان

  بیمه دانشجویی در آلمان یکی از موارد اساسی و ضروری برای تضمین سلامت و امنیت دانشجویان در طول دوره تحصیلی‌ شان است. با توجه به نظام آموزشی پیشرفته و کیفیت بالای زندگی در آلمان، این کشور به یکی از مقاصد...

  تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان

  تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان

  آلمان از جمله کشورهای توسعه یافته‌ای است که زیرساخت‌ها و فرصت‌های عالی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می‌کند. آلمان دارای دانشگاه‌های معتبر در سطح جهانی و فرصت‌های مطالعاتی و علمی فراوان است که آن را به مقصدی محبوب و...

  مقاطع تحصیلی در آلمان

  مقاطع تحصیلی در آلمان

  کشور آلمان، یکی از بهترین کشور‌های جهان برای تحصیل به شمار می‌آید و سالانه افراد زیادی از سراسر جهان، از جمله ایرانیان، متقاضی ورود به سیستم آموزشی این کشور هستند. آلمان با برخورداری از تعداد زیادی دانشگاه‌، آزمایشگاه‌ و موسسات...

  تحصیل در کالج های آلمان

  تحصیل در کالج های آلمان

  آلمان یکی از مقصد های مهم دانشجویان برای تحصیل کردن در کالج ها و دانشگاه های این کشور است. این کشور با داشتن دانشگاه های معتبر و سطح بالای زندگی، گزینه ای عالی برای دانشجویانی است که به دنبال تحصیل...

  تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

  تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

  برای دانشجویانی که قصد دارند مقطع دکترای خود را در دانشگاه‌های خارج از کشور بگذرانند، آلمان یکی از بهترین گزینه‌هاست. تحصیل دکتری در آلمان به ویژه در دانشگاه‌های برتر این کشور این امکان را برای دانشجویان فراهم می‌کند تا از...

  دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان

  دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان

  دانشگاه‌ های آلمان، با ارائه برنامه‌ های تحصیلی به زبان انگلیسی، گزینه ‌ای جذاب برای دانشجویان بین ‌المللی ارائه می ‌دهند. این دانشگاه‌ ها، که در سراسر کشور پراکنده‌ اند، از دانشگاه‌ های فنی معتبر مانند دانشگاه فنی مونیخ گرفته...

  بورسیه تحصیلی آلمان

  بورسیه تحصیلی آلمان

  آلمان یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین کشورهای اروپا برای دانشجویان بین‌المللی است. دریافت بورسیه تحصیلی آلمان به‌دلیل وجود دانشگاه‌های عالی، زیرساخت‌های برتر آموزشی و سیاست‌های جذب مهاجر، بسیار محتمل‌تر از سایر کشورهای همسایه است. شما با شناخت انواع بورسیه تحصیلی در این...

  ددلاین دانشگاه های آلمان

  ددلاین دانشگاه های آلمان

  در کشور آلمان، سال تحصیلی در دو فصل تابستان و زمستان شروع می‌شود. دانشجویان بین‌المللی برای موفقیت در فرایند پذیرش باید حدود هشت هفته قبل از ددلاین دانشگاه های آلمان برای ثبت درخواست خود اقدام کنند. ددلاین دانشگاه‌ها در هر...

  یونی اسیست چیست؟

  یونی اسیست چیست؟

  تحصیل در آلمان برای خیلی از دانشجویان تجربه‌ای هیجان‌انگیز است، زیرا دوره‌های تحصیلی باکیفیت و عالی، آن هم با حداقل هزینه قابل ارائه هستند. با این‌حال، درخواست پذیرش از دانشگاه‌های آلمان  برای برخی افراد طاقت‌فرسا است. اما، جای نگرانی نیست،...

  تحصیل داروسازی در آلمان

  تحصیل داروسازی در آلمان

  تحصیل در رشته داروسازی برای بسیاری از دانشجویان مانند یک رویای دست نیافتنی است. با تحصیل داروسازی در آلمان می‌توانید به محیط‌های مطالعاتی عالی، آزمایشگاه‌های نوآورانه، اساتید و محققان بسیار عالی با هزینه‌های پایین شهریه دسترسی داشته باشید. دانشگاه‌های بسیار...

  تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

  تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

  تحصیل در کشور آلمان ترکیبی منحصر به ‌فرد از آموزش با کیفیت و تجربه فرهنگی است. این کشور به خاطر دانشگاه‌ های درجه ‌یک جهانی ‌اش شناخته شده و به دلیل امکانات تحقیقاتی نوآورانه و دوره‌ های گسترده ‌ای که...

  کار دانشجویی در آلمان

  کار دانشجویی در آلمان

  کار دانشجویی در آلمان موضوعی است که ممکن است برای بسیاری از دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل و کار در یکی از پیشرفته­ترین و مرفه­ترین کشورهای اروپا هستند، مورد توجه قرار گیرد. آلمان فرصت­های مختلفی را برای دانشجویان...

  بهترین دانشگاه های آلمان

  بهترین دانشگاه های آلمان

  آلمان یکی از برترین کشورهای دنیا برای افرادی است که قصد مهاجرت تحصیلی دارند. در واقع وجود دانشگاه‌های با کیفیت در این کشور باعث شده تا بسیاری از افراد برای دریافت پذیرش بهترین دانشگاه های آلمان اقدام کرده و از...

  تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان

  تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان

  یکی از کشورهایی که بسیاری از دانشجویان برای تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور نگاه ویژه‌ای به آن دارند، آلمان است. تحصیل در مقطع فوق لیسانس در آلمان مزایا گوناگونی برای شما به همراه دارد و این موضوع باعث شده...

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  تحصیل در کشور آلمان مزایای زیادی را برای دانشجویان خارجی در بر دارد، از جمله تحصیل در دانشگاه‌های تراز برتر دنیا، وجود امکانات و تجهیزات آموزشی پیشرفته و مدرن، پایین بودن هزینه‌های تحصیل در این کشور، تنوع زیاد در رشته‌های...

  ویزای دانش آموزی آلمان (راهنمای کامل 2024)

  ویزای دانش آموزی آلمان (راهنمای کامل 2024)

  این روزها سن مهاجرت تحصیلی به آلمان به زیر 18 سال رسیده است و پدر و مادرهای زیادی شرایط را برای تحصیل فرزندانشان در مدارس معتبر آلمان فراهم می کنند. بالا بودن کیفیت سیستم آموزشی مدارس این کشور و سهولت...

  آزمون تست داف

  آزمون تست داف

  اگر قصد اخذ ویزای تحصیلی آلمان را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای تحصیلی آلمان از...

  تحصیل کارشناسی در آلمان

  تحصیل کارشناسی در آلمان

  آلمان یک کشور بزرگ در اروپای مرکزی شامل 16 ایالت و عضو اتحادیه اروپا و دارای نفوذ سیاسی و اقتصادی زیادی در بین دیگر کشورهای اتحادیه اروپا است. آلمان توسط چندین گروه آموزشی بین المللی به عنوان یکی از کشورهای...

  تحصیل در مدارس آلمان

  تحصیل در مدارس آلمان

  این روزها پدر و مادرهای ایرانی ترجیح می دهند فرزندان خود را در مدارس و دبیرستان های آلمان ثبت نام کنند تا برای تحصیل در دانشگاه های این کشور آمادگی های لازم را کسب کنند و مشکلی برای دریافت ویزای...

  ویزای تحصیلی آلمان

  ویزای تحصیلی آلمان

  اگر به دنبال اخذ ویزای تحصیلی آلمان هستید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای تحصیلی آلمان از صفر...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان

  اگر قصد تحصیل پزشکی در آلمان و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام...

  نظرات کاربران