کار پس از تحصیل در آلمان

موسسه مبادلات آکادمیک آلمان(DAAD) اعلام کرده است، بیش از 40 درصد از دانشجویان بین‌المللی پس از فارغ‌التحصیلی در آلمان باقی می‌مانند. اقتصاد غنی این کشور و فرصت‌های شغلی عالی مشوق اصلی بسیاری از دانشجویان خارجی برای اخذ اقامت آلمان و کار در این کشور است. دریافت مجوز کار پس از تحصیل در آلمان برای دانشجویان بین‌المللی نسبتا آسان است. با این وجود رعایت برخی از شرایط و قوانین جهت کار پس از تحصیل در آلمان ضروری است که در ادامه به جزئیات آن میپردازیم.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  شرایط کار پس از تحصیل در آلمان

  دانشجویان کشورهای غیر اتحادیه اروپا مثل ایران، برای کار پس از تحصیل در آلمان موظف هستند اجازه اقامت دریافت کنند. این مجوز اقامت به آن‌ها اجازه می‌دهد حداکثر تا  18 ماه در این کشور بمانند و شغل مورد نظر خود را بیابند. پس از آن، این امکان را خواهند داشت تا ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری آلمان تبدیل کنند. دانشجویان خارجی در کلیه مقاطع تحصیلی چه آن‌ها که به تحصیل کارشناسی در آلمان پرداخته‌اند و چه آن‌ها که در سایر مقاطع مثل ارشد یا دکترا تحصیل کرده‌اند باید ظرف این 18 ماه شغل مورد نظر خود را در این کشور بیابند تا بتوانند مجوز کار بعد ار تحصیل در آلمان را کسب کنند. این بازه زمانی 18 ماهه به محض دریافت آخرین نتیجه تحصیلی توسط دانشجو آغاز می شود و قابل تمدید نیست. همچنین دانشجویان برای دریافت این مجوز اقامت 18 ماهه، باید شرایط زیر را رعایت کنند:

  • گواهی فارغ‌التحصیلی: دانشجو باید علاوه بر اتمام دانشگاه، پس از تحصیل در کالج های آلمان مدرک معتبری از پایان تحصیل خود را ارائه دهد تا ثابت کند که با موفقیت تحصیل خود را تمام کرده است.
  • اثبات پوشش بیمه سلامت: دانشجو باید بیمه سلامت معتبری داشته باشد که هزینه‌های درمانی وی را پوشش دهد.
  • تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان: دانشجو باید اثبات کند که قادر به تأمین هزینه‌های زندگی در آلمان است. در این مدت می‌توانید در هر شغلی فعالیت داشته باشید و لزوماً نیازی نیست به رشته تحصیلی شما مرتبط باشد.
  • گذرنامه

  شرایط کار با ویزای تحصیلی آلمان

  چنانچه قصد تحصیل مقطع کارشناسی ارشد، کارشناسی و یا دکترا را دارید با اخذ ویزای تحصیلی  و مهاجرت تحصیلی به آلمان هم می‌توانید در این کشور به صورت پارت تایم کار کنید. طبق قوانین در آلمان، دانشجویان غیر اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا مثل دانشجویان ایرانی می‌توانند به مدت 120 روز کامل یا 240 نیم روز  در سال در کنار تحصیل خود کار کنند و درآمد داشته باشند. لازم است بدانید در هنگام تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان اگر به عنوان دستیار دانشجو یا دستیار پژوهشی در دانشگاه کار کنید، جزو ساعت کاری شما به شمار نمی‌آید ولی در هر صورت باید به اداره ثبت بیگانگان آلمان اطلاع دهید که در این عناوین شغلی نیز مشغول فعالیت هستید اما برای کار پس از تحصیل در آلمان باید حتما ار کارفرمای آلمانی پیشنهاد شغلی داشته باشید.

  پیدا کردن کار در آلمان پس از فارغ التحصیلی

  دوره اجازه اقامت 18 ماهه شما ممکن است به سرعت تمام شود. بنابراین، لازم است که از زمان خود نهایت استفاده را ببرید. به پیشنهاد برخی ازمشاورین استخدامی آژانس کار فدرال، بهتر است که دانشجو حداقل چهار ماه قبل از اتمام تحصیل خود، جستجو برای پیدا کردن کار مورد نظر خود را آغاز کند. اگر شما در رشته های پزشکی بورسیه پزشکی آلمان تحصیلی می کنید؛ با داشتن رزومه تحصیلی خوب، به راحتی می توانید شغل مناسب با حقوق بالا داشته باشید. هر چند که دانشجویان بین المللی در آلمان می‌توانند در جایگاه‌های شغلی کار کنند که فقط به زبان انگلیسی نیاز دارد اما برای دستیابی به فرصت‌های شغلی مناسب‌تر، بهتراست به زبان آلمانی تسلط کافی داشته باشید. بسیاری از دانشگاه‌هایی که برنامه‌های آموزش انگلیسی را ارائه می‌دهند، امکان آموزش زبان آلمانی را نیز برای دانشجویان خارجی فراهم کرده‌اند. داشتن تسلط بالا به زبان آلمانی و ارائه مدارک معتبر در این زمینه، شانس شما را برای استخدام افزایش می‌دهد.

  مسیر مهاجرت به آلمان و تحصیل  در این کشور با توجه به متغیر بودن قوانین مهاجرتی پیچیدگی‌های خاص خود را دارد اما گران نباشد موسسه مهاجرتی اصطهباناتی (توسعه گران مهر) هر لحظه آماده خدمات رسانی به شما هموطن عزیز است. برای کسب اطلاعات مورد نیاز خود می‌توانید هم‌اکنون با شماره 09426001036 تماس بگیرید تا از مشاوره و همراهی بهترین وکلای مهاجرتی به آلمان بهره‌مند شوید.

  شرایط کار پس از تحصیل در آلمان، بسیار مناسب است.

  روش های یافتن کار در آلمان بعد از فارغ ‌التحصیلی

  برخی از راه‌های معمول برای یافتن کار پس از تحصیل در آلمان عبارتند از:

  • شبکه فارغ التحصیلان دانشگاه: این سامانه یا شبکه‌های اجتماعی برای ایجاد ارتباط بین فارغ التحصیلان دانشگاه و کسب و کارها یا ارگان‌های استخدام‌کننده طراحی می‌شوند و فرصت‌های شغلی، کارگاه‌ها، دوره‌های آموزشی و فرصت‌های حرفه‌ای را به کاربران ارائه می‌دهند.
  • شبکه فارغ التحصیلان DAAD: شبکه اجتماعی موسسه مبادلات آکادمیک آلمان به فارغ التحصیلان و دانشجویان از طریق ارائه فرصت‌های تحصیلی، بورسیه تحصیلی آلمان و فرصت های شغلی در آلمان و سراسر جهان کمک می‌کند.
  • شبکه خدمات شغلی دانشگاه: این شبکه‌ها معمولا به دانشجویان و فارغ التحصیلان کمک می‌کنند تا بهترین فرصت‌های شغلی را پیدا کرده و در صورت لزوم از کارگاه‌ها و دوره آموزشی مناسب استفاده کنند تا بتوانند به طور موثرتری وارد بازار کار شوند. همچنین دانشجویان برای ثبت نام مراحل دانشگاه نیز می توانند از یونی اسیست آلمان نیز کمک بگیرند.
  • پورتال‌های شغلی آنلاین: وب‌سایت‌ها یا سامانه‌های آنلاین که به دانشجویان و فارغ التحصیلان آلمان امکان می‌دهند تا به فرصت‌های شغلی و حرفه‌ای مرتبط با تحصیلات خود دسترسی پیدا کنند. این پورتال‌ها معمولاً  در مورد موقعیت‌های شغلی مختلف، کارآموزی‌ها، فرصت‌های کاری پاره‌وقت یا تمام وقت به کاربر اطلاعات می‌دهند.
  • نمایشگاه‌های کار: این نمایشگاه‌ها معمولا به دانشجویان امکان می‌دهند تا با کارفرمایان، شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف در ارتباط باشند و فرصت‌های شغلی مورد نظر خود را جستجو کنند. نمایشگاه‌های شغلی آلمان معمولاً در مکان‌های عمومی یا مراکز مخصوص نمایشگاهی برگزار می‌شوند و شرکت‌های مختلف از صنعت‌های متفاوت در آن‌ها حضور دارند.

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  فرصت های شغلی برای کار در آلمان پس از تحصیل

  آلمان به دلیل اقتصاد قوی و امنیت شغلی فراوان، فرصت‌های کاری بسیاری برای فارغ‌التحصیلان فراهم می‌کند. حتی بعد از تحصیل در مدارس آلمان نیز متقاضیان می توانند در دوره های آموزش آکادمیک علاوه بر تحصیل، شغل پاره وقت نیز داشته باشند. بنابراین در صورت برنامه ریزی صحیح و فراهم کردن شرایط می‌توانید به کار بعد از تحصیل در آلمان بپردازید و شرایط اخذ شهروندی این کشور را کسب کنید.

  در جدول زیر برخی از فرصت‌های شغلی برای کار پس از تحصیل در کشور آلمان و همچنین کار دانشجویی در آلمان را گردآوری کرده‌ایم.

  گروه‌های شغلیمیانگین حقوق (سالانه)
  اقتصاد و حسابداری63176 یورو در سال
  مهندسی51000 یورو در سال
  فناوری اطلاعات و تکنولوژِی65786 یورو در سال
  بازاریابی و فروش50000 یورو در سال
  آموزش و تدریس48000 یورو در سال
  مراقبت های بهداشتی68300 یورو در سال

  تبدیل ویزای تحصیلی آلمان به ویزای کاری

  پس از دریافت پیشنهاد شغلی، می‌توانید ویزای تحصیلی آلمان خود را به ویزای کاری تبدیل کنید. ویزای کار پس از تحصیل در آلمان برای ایرانی‌ها در دو نوع  مجوز کار برای متخصصان واجد شرایط و کارت آبی اتحادیه اروپا(بلوکارت) صادر می‌شود. شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ این مجوزها به شرح زیر است.

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  کار پس از تحصیل درآلمان از طریق اخذ مجوز کار عمومی

  این مجوز معمولا یک ساله صادر می‌شود و قابل تمدید است همچنین حداکثر برای مدت چهار سال صادر می‌شود. اگر قرارداد کاری شما کمتر از چهار سال باشد، ویزا برای مدت زمان مندرج در قرارداد صادر می‌شود. برای اخذ این نوع ویزا باید دارای شرایط زیر باشید.

  • قرارداد کار معتبر
  • مدارک تحصیلی(باید در آلمان به رسمیت شناخته ‌شود)
  • گذرنامه
  • فرم درخواست ویزا
  • پرداخت هزینه‌ای بین 56 تا 100 یورو

  اگر شما هم علاقه مند به تحصیل و سپس کار در کشور آلمان هستید، ددلاین دانشگاه های آلمان را از دست ندهید.

  کار پس از تحصیل در آلمان از طریق اخذ بلوکارت

  کارت آبی اتحادیه اروپا دسته دیگری از ویزای کاری است که برای اتباع غیر اتحادیه اروپا صادر می شود. این کارت معمولا برای چهار سال اقامت صادر می‌شود مگر اینکه مدت قرارداد کار کمتر از چهار سال باشد. در این صورت، بلوکارت آلمان برای مدت قرارداد کار به اضافه سه ماه اعتبار بیشتر، صادر می‌شود. افرادی که شرایط زیر را دارند می توانند بلو کارت آلمان را دریافت کنند.

  • داشتن مدرک تحصیلی آلمانی یا مدرک تحصیلات عالی خارجی مورد تایید آلمان
  • یک پیشنهاد شغلی معتبر از یک شرکت در آلمان
  • گذرنامه
  • مرتبط بودن موقعیت شغلی با مدرک تحصیلی
  • درآمد ناخالص سالانه در مشاغل مورد نیاز آلمان حداقل  43800 یورو
  • درآمد ناخلص سالانه برای موقعیت های شغلی که آلمان در آن زمینه‌ها کمبود ندارد 56400 یورو
  • فرم تکمیل شده درخواست ویزا
  • پرداخت هزینه‌های اخذ بلو کارت آلمان

  می‌توانید هزینه‌های دریافت اخذ بلوکارت آلمان را در جدول زیر ملاحظه کنید

  نوع خدماتهزینه
  صدور مجوز یک ساله110 یورو
  صدور مجوز بیش از یک سال110 یورو
  تمدید  تا 3 ماه65 یورو
  تمدید بیش از 3 ماه80 یورو
  تعویض کارت60 یورو

  دریافت اقامت دائم و شهروندی آلمان از طریق کار پس از تحصیل در آلمان

  افرادی که از طریق کار پس از تحصیل در آلمان موفق به اخذ ویزای بلوکارت این کشور شده و در آلمان اقامت دارند چنانچه بیمه تامین اجتماعی خود را پرداخت کرده باشند و حداقل 21 الی 33 ماه در شغل مرتبط با تحصیلات خود در این کشور کار کرده باشند و به زبان آلمانی مسلط باشند، واجد شرایط اخذ اقامت دائم آلمان خواهند بود. همچنین به طور کلی پس از اینکه 8 سال در آلمان اقامت دائم داشتید، می‌توانید برای اخذ شهروندی این کشور اقدام کنید.

  نحوه پیدا کردن کار پس از تحصیل در آلمان چندان سخت نیست.

  پیدا کردن کار در آلمان پس از بازگشت به کشور خود

  اگر شما به عنوان یک دانشجوی بین‌المللی به تحصیل دکتری در آلمان، کارشناسی یا کارشناسی ارشد پرداخته‌اید اما پس از فارغ‌التحصیلی به کشور خود بازگشته‌اید و به کار پس از تحصیل در آلمان نپرداخته‌اید اما اکنون دوباره می‌خواهید برای مهاجرت به آلمان اقدام کنید و در این کشور به کار بپردازید باید برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان درخواست دهید. این ویزا به شما اجازه می‌دهد تا برای یک دوره شش‌ماهه وارد آلمان شوید و کار پیدا کنید. هرچند در طول این شش ماه، شما اجازه کار ندارید مگر زمانی که شغل مرتبط با رشته تحصیل خود را پیدا کرده و ویزای کار آلمان را دریافت کنید.

  سخن پایانی

  در پایان، تجربه کار پس از تحصیل در آلمان نه تنها فرصتی برای بکارگیری دانش و مهارت‌های تحصیلی در یکی از پیشرفته‌ترین اقتصادهای جهان است، بلکه فرصتی است برای رشد فردی و فرهنگی. فارغ‌التحصیلانی که قدم در این مسیر می‌گذارند. این فرصت با ارزش در آلمان، نه تنها به مهارت‌های عملی شما می‌افزایند، بلکه با درک عمیق‌تری از تنوع فرهنگی و بین‌المللی شدن به میدان کار وارد می‌شوند.

  سوالات متداول

  درآمد ناخالص سالانه در مشاغل مورد نیاز آلمان چقدر است؟

  حداقل  43800 یورو است.

  آیا پیدا کردن کار در آلمان تسلط به زبان آلمانی اجباری است؟

  برای پیدا کردن شغل های رده بالا و دریافت اقامت دائم از طریق کار، تسلط به زبان آلمانی اجباری است.

  بعد از تحصیلی، چه زمانی فرصت هست تا فرد بتواند شغل مناسب خود را پیدا کند؟

  متقاضیان باید بعد از فارغ التحصیلی، اجازه اقامت از دولت کانادا دریافت کنند. در  واقع  فارغ التحصیلان با این اجازه 18 ماه فرصت دارند، شغل مورد نظر خود را پیدا کنند.

  مقالات مرتبط

  بهترین رشته های تحصیلی در آلمان

  بهترین رشته های تحصیلی در آلمان

  محبوبیت کشور آلمان برای مهاجرت تحصیلی، به دلیل سیستم آموزشی معتبر و مدرنی که ارائه می‌دهد، به وجود آمده است. ضمن اینکه دانشگاه‌های معروف آن هم رشته‌های پرطرفدار را برای اتمام دوران آموزش عالی، ارائه می‌دهند. از آنجایی که این...

  مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم

  مهاجرت به آلمان با مدرک دیپلم

  با مدرک دیپلم خود به آلمان مهاجرت کنید و پس از شرکت در دوره‌های کالج، در بهترین دانشگاه‌های آلمان تحصیل کنید. یکی از دغدغه‌های مهم و اساسی کسانی که قصد مهاجرت به کشور المان را دارند، مربوط به آخرین مدرک...

  تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم

  تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم

  تحصیل در آلمان با مدرک دیپلم فرصتی بی ‌نظیر برای دانش ‌آموزانی است که به دنبال تجربه ‌ای آموزشی متفاوت در قلب اروپا هستند. آلمان با دانشگاه ‌های برجسته ‌ای که شهریه ‌های پایین یا حتی رایگان دارند، به عنوان...

  کار پس از تحصیل در آلمان

  کار پس از تحصیل در آلمان

  موسسه مبادلات آکادمیک آلمان(DAAD) اعلام کرده است، بیش از 40 درصد از دانشجویان بین‌المللی پس از فارغ‌التحصیلی در آلمان باقی می‌مانند. اقتصاد غنی این کشور و فرصت‌های شغلی عالی مشوق اصلی بسیاری از دانشجویان خارجی برای اخذ اقامت آلمان و...

  شرایط سنی تحصیل در آلمان

  شرایط سنی تحصیل در آلمان

  آلمان را می‌توان یک کشور ایده‌آل، و مقصدی محبوب برای دانشجویان بین‌المللی معرفی کرد. آلمان به دلیل فرصت‌های گسترده در زمینه‌های مختلف کاری و تحصیلی، به مقصدی مطلوب برای تحصیلات و آموزش عالی در اروپا تبدیل شده و در حال...

  بیمه دانشجویی آلمان

  بیمه دانشجویی آلمان

  بیمه دانشجویی در آلمان یکی از موارد اساسی و ضروری برای تضمین سلامت و امنیت دانشجویان در طول دوره تحصیلی‌ شان است. با توجه به نظام آموزشی پیشرفته و کیفیت بالای زندگی در آلمان، این کشور به یکی از مقاصد...

  تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان

  تمکن مالی ویزای تحصیلی آلمان

  آلمان از جمله کشورهای توسعه یافته‌ای است که زیرساخت‌ها و فرصت‌های عالی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می‌کند. آلمان دارای دانشگاه‌های معتبر در سطح جهانی و فرصت‌های مطالعاتی و علمی فراوان است که آن را به مقصدی محبوب و...

  مقاطع تحصیلی در آلمان

  مقاطع تحصیلی در آلمان

  کشور آلمان، یکی از بهترین کشور‌های جهان برای تحصیل به شمار می‌آید و سالانه افراد زیادی از سراسر جهان، از جمله ایرانیان، متقاضی ورود به سیستم آموزشی این کشور هستند. آلمان با برخورداری از تعداد زیادی دانشگاه‌، آزمایشگاه‌ و موسسات...

  تحصیل در کالج های آلمان

  تحصیل در کالج های آلمان

  آلمان یکی از مقصد های مهم دانشجویان برای تحصیل کردن در کالج ها و دانشگاه های این کشور است. این کشور با داشتن دانشگاه های معتبر و سطح بالای زندگی، گزینه ای عالی برای دانشجویانی است که به دنبال تحصیل...

  تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

  تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

  برای دانشجویانی که قصد دارند مقطع دکترای خود را در دانشگاه‌های خارج از کشور بگذرانند، آلمان یکی از بهترین گزینه‌هاست. تحصیل دکتری در آلمان به ویژه در دانشگاه‌های برتر این کشور این امکان را برای دانشجویان فراهم می‌کند تا از...

  دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان

  دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان

  دانشگاه‌ های آلمان، با ارائه برنامه‌ های تحصیلی به زبان انگلیسی، گزینه ‌ای جذاب برای دانشجویان بین ‌المللی ارائه می ‌دهند. این دانشگاه‌ ها، که در سراسر کشور پراکنده‌ اند، از دانشگاه‌ های فنی معتبر مانند دانشگاه فنی مونیخ گرفته...

  بورسیه تحصیلی آلمان

  بورسیه تحصیلی آلمان

  آلمان یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین کشورهای اروپا برای دانشجویان بین‌المللی است. دریافت بورسیه تحصیلی آلمان به‌دلیل وجود دانشگاه‌های عالی، زیرساخت‌های برتر آموزشی و سیاست‌های جذب مهاجر، بسیار محتمل‌تر از سایر کشورهای همسایه است. شما با شناخت انواع بورسیه تحصیلی در این...

  ددلاین دانشگاه های آلمان

  ددلاین دانشگاه های آلمان

  در کشور آلمان، سال تحصیلی در دو فصل تابستان و زمستان شروع می‌شود. دانشجویان بین‌المللی برای موفقیت در فرایند پذیرش باید حدود هشت هفته قبل از ددلاین دانشگاه های آلمان برای ثبت درخواست خود اقدام کنند. ددلاین دانشگاه‌ها در هر...

  یونی اسیست چیست؟

  یونی اسیست چیست؟

  تحصیل در آلمان برای خیلی از دانشجویان تجربه‌ای هیجان‌انگیز است، زیرا دوره‌های تحصیلی باکیفیت و عالی، آن هم با حداقل هزینه قابل ارائه هستند. با این‌حال، درخواست پذیرش از دانشگاه‌های آلمان  برای برخی افراد طاقت‌فرسا است. اما، جای نگرانی نیست،...

  تحصیل داروسازی در آلمان

  تحصیل داروسازی در آلمان

  تحصیل در رشته داروسازی برای بسیاری از دانشجویان مانند یک رویای دست نیافتنی است. با تحصیل داروسازی در آلمان می‌توانید به محیط‌های مطالعاتی عالی، آزمایشگاه‌های نوآورانه، اساتید و محققان بسیار عالی با هزینه‌های پایین شهریه دسترسی داشته باشید. دانشگاه‌های بسیار...

  تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

  تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

  تحصیل در کشور آلمان ترکیبی منحصر به ‌فرد از آموزش با کیفیت و تجربه فرهنگی است. این کشور به خاطر دانشگاه‌ های درجه ‌یک جهانی ‌اش شناخته شده و به دلیل امکانات تحقیقاتی نوآورانه و دوره‌ های گسترده ‌ای که...

  کار دانشجویی در آلمان

  کار دانشجویی در آلمان

  کار دانشجویی در آلمان موضوعی است که ممکن است برای بسیاری از دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل و کار در یکی از پیشرفته­ترین و مرفه­ترین کشورهای اروپا هستند، مورد توجه قرار گیرد. آلمان فرصت­های مختلفی را برای دانشجویان...

  بهترین دانشگاه های آلمان

  بهترین دانشگاه های آلمان

  آلمان یکی از برترین کشورهای دنیا برای افرادی است که قصد مهاجرت تحصیلی دارند. در واقع وجود دانشگاه‌های با کیفیت در این کشور باعث شده تا بسیاری از افراد برای دریافت پذیرش بهترین دانشگاه های آلمان اقدام کرده و از...

  تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان

  تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان

  یکی از کشورهایی که بسیاری از دانشجویان برای تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور نگاه ویژه‌ای به آن دارند، آلمان است. تحصیل در مقطع فوق لیسانس در آلمان مزایا گوناگونی برای شما به همراه دارد و این موضوع باعث شده...

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  تحصیل در کشور آلمان مزایای زیادی را برای دانشجویان خارجی در بر دارد، از جمله تحصیل در دانشگاه‌های تراز برتر دنیا، وجود امکانات و تجهیزات آموزشی پیشرفته و مدرن، پایین بودن هزینه‌های تحصیل در این کشور، تنوع زیاد در رشته‌های...

  ویزای دانش آموزی آلمان (راهنمای کامل 2024)

  ویزای دانش آموزی آلمان (راهنمای کامل 2024)

  این روزها سن مهاجرت تحصیلی به آلمان به زیر 18 سال رسیده است و پدر و مادرهای زیادی شرایط را برای تحصیل فرزندانشان در مدارس معتبر آلمان فراهم می کنند. بالا بودن کیفیت سیستم آموزشی مدارس این کشور و سهولت...

  آزمون تست داف

  آزمون تست داف

  اگر قصد اخذ ویزای تحصیلی آلمان را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای تحصیلی آلمان از...

  تحصیل کارشناسی در آلمان

  تحصیل کارشناسی در آلمان

  آلمان یک کشور بزرگ در اروپای مرکزی شامل 16 ایالت و عضو اتحادیه اروپا و دارای نفوذ سیاسی و اقتصادی زیادی در بین دیگر کشورهای اتحادیه اروپا است. آلمان توسط چندین گروه آموزشی بین المللی به عنوان یکی از کشورهای...

  تحصیل در مدارس آلمان

  تحصیل در مدارس آلمان

  این روزها پدر و مادرهای ایرانی ترجیح می دهند فرزندان خود را در مدارس و دبیرستان های آلمان ثبت نام کنند تا برای تحصیل در دانشگاه های این کشور آمادگی های لازم را کسب کنند و مشکلی برای دریافت ویزای...

  ویزای تحصیلی آلمان

  ویزای تحصیلی آلمان

  اگر به دنبال اخذ ویزای تحصیلی آلمان هستید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای تحصیلی آلمان از صفر...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان

  اگر قصد تحصیل پزشکی در آلمان و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام...

  نظرات کاربران