بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

تحصیل در کشور آلمان مزایای زیادی را برای دانشجویان خارجی در بر دارد، از جمله تحصیل در دانشگاه‌های تراز برتر دنیا، وجود امکانات و تجهیزات آموزشی پیشرفته و مدرن، پایین بودن هزینه‌های تحصیل در این کشور، تنوع زیاد در رشته‌های تحصیلی و … . در این میان اما دانشجویان پزشکی به دلیل ارائه بورسیه پزشکی آلمان در دانشگاه‌های این کشور تمایل زیادی به دریافت ویزای تحصیلی آلمان دارند. اطلاع دقیق از جزییات این بورسیه به متقاضیان کمک می‌کند تا این مسیر پر چالش را با موفقیت پشت سر بگذارند به همین دلیل توصیه می‌کنیم در این مقاله با ما همراه باشید تا شرایط دریافت بورسیه پزشکی کشور آلمان که توسط کارشناسان خبره موسسه میرداماد جمع آوری شده است را با هم مرور کنیم.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  شرایط بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  دانشجویان رشته‌های پزشکی که برای تحصیل در آلمان به دریافت بورسیه‌های تحصیلی دل خوش کرده‌اند لازم است بدانند که این بورسیه‌ها تنها به افرادی تعلق می‌گیرد که واجد شرایط لازم باشند و همه‌ی دانشجویان از آن بهره مند نخواهند شد. شرایط بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان عبارتند از:

  • داشتن معدل بالا در مقاطع تحصیلی قبلی
  • داشتن مقاله‌های علمی-تحقیقاتی معتبر در رزومه تحصیلی دانشجویان
  • داشتن مدرک زبان آلمانی
  • داشتن توصیه نامه از اساتید مقاطع تحصیلی قبلی
  • انتخاب سوپروایزر و یا استاد راهنمای جدید از طریق ارتباز گرفتن با آنها قبل از آغاز ترم تحصیلی جدید

  بورسیه تخصص پزشکی در آلمان

  متقاضیان تحصیل پزشکی در آلمان باید بدانند که مدت زمان تحصیل این رشته‌ی هیجان انگیز 6 سال طول می‌کشد که به طور معمول 3 سال اول آن مربوط به گذراندن دروس تئوری و پایه و 3 سال دوم گذراندن دوره‌های کارورزی در بیمارستان و یادگیری دروس بالینی می‌باشد. دانشجویانی که بتوانند این 6 سال را با موفقیت پشت سر بگذارند و مدرک زبان آلمانی در سطح B2 داشته باشند، در صورت ادامه تحصیل در حوزه‌های تخصص پزشکی امکان استفاده از بورسیه‌های تخصص پزشکی و دریافت حقوق در حین تحصیل را دارند.

  انواع بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  خوشبختانه انواع متفاوتی از بورسیه تحصیلی پزشکی برای افرادی که در کشور آلمان به تحصیل مشغولند وجود دارد که هر کدام با توجه به شرایط دانشجویان، وضعیت اقتصادی انها، سازمان تامین کننده‌ی بورسیه و … قسمتی و یا تمام هزینه‌های تحصیلی دانشجویان را پوشش می‌دهند. در ادامه به معرفی تعدادی از این بورسیه‌ها می‌پردازیم:

  بورسیه تحصیلی پزشکی Keith و Dorothy 2020

  این نوع بورسیه به دانشجویانی که به تحصیل دکتری در آلمان مشغولند و دوره PhD خود را می‌گذرانند تعلق می‌گیرد و بیشتر هزینه‌های تحصیلی آنها را پوشش می‌دهد. در اعطای این بورسیه توجهی به ملیت و یا نژاد دانشجویان نمی‌شود.

  بورسیه تحصیلی پزشکی  Bayer International Fellowships 2019

  بورسیه المان پزشکی فقط شامل حال دانشجویان دکتری نیست بلکه دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز می‌توانند از بورسیه Bayer International Fellowships 2019 بهره مند شوند. علاوه بر متقاضیان رشته‌ی پزشکی دانشجویانی هم که به تحصیل کارشناسی در آلمان در رشته‌های دیگری مانند کشاورزی، علوم طبیعی، شیمی و بیولوژی مشغول هستند نیز از مزایای این نوع از بورسیه می‌توانند استفاده کنند چرا که این بورسیه بیشتر هزینه‌های تحصیلی را پوشش می‌دهد و ملیت و نژاد دانشجویان برای اعطای بورسیه لحاظ نمی‌شود.

  بورسیه تحصیلی Research Sir Ratanji Dalal

  این نوع از بورسیه شامل حال دانشجویان دوره PhD در رشته پزشکی و سایر رشته‌ها می‌شود و بسیاری از هزینه‌های تحصیلی آنها را جبران می‌کند. خوشبختانه در گزینش بورسیه Research Sir Ratanji Dalal نژاد و ملیت دانشجویان لحاظ نمی‌شود  و فاکتورهای دیگری همچون عملکرد تحصیلی و وضعیت اقتصادی آنها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

  بورسیه تحصیلی  Banting International Postdoctoral 2021

  افرادی که متقاضی بورسیه تحصیلی آلمان پزشکی از نوع Banting International Postdoctoral هستند لازم است بدانند که این بورسیه نه تنها به دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد تعلق نمی‌گیرد بلکه حتی دانشجویان دوره‌ی دکتری نیز نمی‌توانند از ان بهره مند شوند؛ چرا که این بورسیه‌ی خاص شامل حال افرادی می‌شود که در مقطع پست دکترا در حال تحصیل هستند. بیشتر هزینه‌های تحصیل دانشجویان پست دکترا در رشته‌های مختلفی مانند علوم پزشکی، بهداشت، مهندسی و علوم انسانی توسط این بورسیه تامین می‌شود و دانشجویان از هر نژاد و ملیتی می‌توانند از این مزایا استفاده کنند.

  به طور کلی بورسیه ها بر اساس عملکرد تحصیلی و وضعیت اقتصادی دانشجویان به آنها تعلق می‌گیرد.

  بورسیه تحصیلی  DKFZ 2019

  بورسیه‌ی تحصیلی DKFZ 2019 نیز مانند مورد قبلی به افراد در حال تحصیل کارشناسی و تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان و همچنین دانشجویان دکتری تعلق نمی‌گیرد و تنها دانشجویان دوره‌ی پست دکتری در رشته‌های تحصیلی خاصی مانند بیولوژی سلولی و بیولوژی تومور، ژنوم‌های ساختاری و کاربردی، بیولوژی سلول‌های اولیه، اپی ژنیک سرطان، علم بررسی الگوهای بیماری‌های سیستم بیولوژی، فیزیک پزشکی، رادیولوژی و تصویربرداری ایمونولوژی تومور و سرطان، ویروس شناسی تومور، تحقیقات ترجمه‌ای سرطان و … حق استفاده از این بورسیه پزشکی آلمان را دارند. ملیت و نژاد داوطلبان در اعطای این نوع بورسیه نقشی ندارد.

  بورسیه تحصیلی  RMLA 2020

  دانشجویانی که در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته‌های مانند پزشکی تحصیل می‌کنند و قصد گرفتن بورسیه پزشکی المان را دارند، بورسیه RMLA 202 یک گزینه‌ی مناسب برای آنها محسوب می‌شود چرا که قسمت بزرگی از هزینه‌های تحصیلی آنها را جبران می‌کند.

  بورسیه تحصیلی  Humboldt University of Berlin2019

  دانشجویانی که برای ادامه تحصیلات خود در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری مهاجرت به آلمان را انتخاب کرده‌اند حق استفاده از این نوع بورسیه را دارند و دانشجویان تمامی رشته‌های تحصیلی می‌توانند برای استفاده از مزایای آن درخواست بدهند.

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان در دانشگاه  Friedrich-Alexander (IZKF)

  دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی که به منظور انجام کارهای تحقیقاتی و پژوهشی در رابطه با بیولوژی سرطان ویزای تحصیلی آلمان را دریافت کرده‌اند می‌توانند از این بورسیه استفاده کنند چرا که دانشگاه Friedrich-Alexander هزینه‌ی تحصیلی دانشجویان دکترای فعال در زمینه‌ی تحقیقات سرطان در دانشگاه‌های بین المللی را تحت حمایت مالی قرار می‌دهد.

  بورسیه تحصیلی  Marie Curie Zukunftskollege (ZIF-MC)

  این نوع بورسیه که با عنوان بورسیه ماری کوری شناخته می‌شود توسط دانشگاه Konstanz به دانشجویان دانشگاه‌های بین المللی اعطا می‌شود و تمام هزینه‌های تحصیلی آنها را پوشش می‌دهد. دانشجویان تحصیل پزشکی در آلمان نیز اجازه‌ی برخورداری از این بورسیه را دارند و ملیت و نژاد آنها در روند دریافت بورسیه تاثیرگذار نیست.

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان  DAAD

  سازمان بین المللی DAAD نهاد تامین کننده‌ی مالی این نوع بورسیه می‌باشد. کمک هزینه‌های این سازمان به دانشجویان بین المللی تعلق می‌گیرد و از جمله شرایط بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان در این سازمان این است که دانشجویان از کشورهای جنوب آسیا، کشورهای خاورمیانه، آمریکای شمالی و آمریکای مرکزی، آمریکای لاتین، جنوب شرق آسیا و آفریقا باشند. در این نوع بورسیه ماهانه 500 یورو به فارغ التحصیلان و 1000 یورو به دانشجویان دوره‌ تحصیلات تکمیلی تعلق می‌گیرد. متقاضیانی که موفق به دریافت کمک هزینه‌های بورسیه DAAD می‌شوند از پرداخت هزینه‌های بیمه درمانی، هزینه‌های اجاره خوابگاه، هزینه‌های رفت و آمد به آلمان و هزینه‌های زندگی همراهان دانشجویان معاف هستند.

  بورسیه تحصیلی اراسموس ERASMUS

  بورسیه اراسموس از بهترین بورسیه‌های ارائه شده در کشور آلمان برای دانشجویان می‌باشد. این بورسیه توسط کمیسیون اروپایی به دانشجویان بین المللی که تمایل به تحصیل در کشورهای اتحادیه اروپا دارند اعطا می‌شود. دانشجویان کشورهای اتحادیه اروپا به اندازه‌ی 23000 یورو و دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا به میزان 48000 یورو می‌توانند از کمک هزینه‌های بورسیه اراسموس استفاده کنند.

  مقاله پیشنهادی: مقاطع تحصیلی در آلمان

  بورسیه تحصیلی  DEUTHSCHLANDSTIPENDIUM

  این نوع بورسیه به تمام دانشجویان مستعد بین المللی از سراسر جهان فارغ از نژاد و ملیت و وضعیت اقتصادی پدر و مادر آنها اعطا می‌شود. این بورسیه به اندازه 300 یورو در هر ترم تحصیلی و به مدت 2 ترم از دانشجویان حمایت مالی انجام می‌دهد. البته ناگفته نماند که گاهی وقت‌ها حمایت‌های مالی این نوع بورسیه تا پایان فارغ التحصیلی دانشجویان ادامه می‌یابد.

  نکته‌ی حائز اهمیت درباره بورسیه آلمان پزشکی این است که رقابت بر سر دریافت آنها در میان دانشجویان بسیار بالاست به همین دلیل برای بررسی شرایط و افزایش شانس دریافت آنها لازم است تا به وبسایت هر یک از این نهادها و سازمان‌ها و دانشگاه‌های مربوطه مراجعه کنید و قوانین را مطالعه کنید. همچنین می‌توانید از کارشناسان با تجربه موسسه مهاجرتی میرداماد مشاوره گرفته و از جزییات هر یک از این بورسیه‌ها آگاهی کسب کنید.

  دانشجویان ممتاز شانس بیشتری برای دریافت بورسیه تحصیلی پزشکی کشور آلمان دارند.

  بورسیه تحصیلی گوته آلمان

   دانشگاه گوته آلمان که از جمله مهم ترین دانشگاه‌های آلمان به شمار می‌آید برای حمایت از دانشجویان با استعداد و ممتاز دوره‌ی کارشناسی ارشد بورسیه‌ای را به آنها اعطا می‌کند. دانشجویانی که موفق به دریافت این بورسیه شوند امکان شرکت در سمینارهای حرفه‌ای را خواهند داشت. این سمینارها به طور معمول فقط برای دانشجویان دکتری و پست دکتری برگزار می‌شوند. این بورسیه دانشجویان را به مدت 2 سال به میزان ماهانه 1000 یورو پشتیبانی مالی می‌کند.

  بورسیه تحصیلی  CSLA

  نام این بورسیه به از عبارت CIVIL SOCIETY LEADERSHIP AWARD بر گرفته شده است به معنای جایزه‌ی رهبری جامعه مدنی می‌باشد. این بورسیه به دانشجویانی تعلق می‌گیرد که نسبت به دیگر دانشجویان فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی بیشتری در رزومه تحصیلی خود داشته باشند و از نظر علمی ممتاز باشند. این بورسیه امتیازات ویژه‌ای را به دانشجویان اعطا می‌کند از جمله پوشش هزینه‌های تحصیلی دانشجویان، پرداخت اجاره خوابگاه‌های دانشجویی، تامین بیمه سلامت، تامین هزینه‌های رفت و آمد به آلمان و تامین هزینه‌های درمانی دانشجویان.

  بورسیه تحصیلی پزشکی هینریچ بول

  از دیگر مهم‌ترین بورسیه‌های پزشکی آلمان می‌توان به بورسیه هینریچ بول اشاره کرد. این بورسیه توسط دانشگاه‌های دولتی آلمان تامین می‌شود. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در تمامی رشته‌ها به مدت 2 سال می‌توانند از آن بهره مند شوند. حمایت مالی این بورسیه از دانشجویانی که تابعیت اتحادیه اروپا را دارند متفاوت از دانشجویانی است که از خارج از اتحادیه اروپا به آلمان مهاجرت تحصیلی کرده‌اند. بورسیه هینریچ بول از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد که از اتحادیه اروپا هستند ماهانه تا 650 یورو و از دانشجویان کارشناسی ارشد رشته‌های پزشکی و غیرپزشکی که از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا می‌باشند ماهانه تا 850 یورو حمایت مالی می‌کند.

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان در دانشگاه ژاکوبز برمن

  بورسیه تحصیلی پزشکی دانشگاه ژاکوبز برمن بیشترین حمابت مالی از دانشجویان را از نظر پوشش هزینه‌ها را انجام می‌دهد اما این بورسیه به تعداد محدودی از دانشجویان تعلق می‌گیرد. بورسیه ژاکوبز برمن به دانشجویان دوره دکتری و به مدت 3 سال اعطا می‌شود و ماهانه مبلغ 1300 یورو به دانشجویان اعطا می‌کند. متقاضیانی می‌توانند موفق به دریافت این بورسیه شوند که در وهله اول مدرک کارشناسی ارشد خود را دریافت کرده باشند و همچنین از رزومه تحصیلی و علمی قوی برخوردار باشند.

  بورسیه تحصیلی KAS کنارد

  بورسیه‌ی تحصیلی KONRAD-ADENAUER-STIFTUNG که به اختصار به بورسیه کنراد معروف شده است توسط دولت آلمان به دانشجویان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا در این کشور اعطا می‌شود. این بورسیه به مدت 2 سال از دانشجویان حمایت مالی می‌کند و از جمله شرایط مهم برای دریافت آن این است که دانشجویان زیر 30 سال سن داشته باشند و مقطع کارشناسی یا لیسانس خود را در کشور مبدا خود گذرانده باشند. میزان حمایت مالی این بورسیه از دانشجویان به اندازه ماهی 850 یورو است. دانشجویانی که در رزومه تحصیلی خود دارای سوابق تحقیقاتی و پژوهشی باشند شانس بیشتری برای گرفتن این بورسیه دارند.

  چند نکته نهایی درباره بورسیه پزشکی آلمان

  شاید برای شما هم سوال باشد که برای گرفتن پذیرش پزشکی از دانشگاه‌های آلمان از کجا باید شروع کرد و شرایط بورسیه پزشکی آلمان چیست؟

  • دانشجویان ایرانی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های پزشکی آلمان در ابتدا باید در کنکور سراسری ایران شرکت کرده و در یکی از دانشگاه‌های سراسری ایران در رشته‌ی پزشکی قبول شوند.
  • پس از قبولی در ایران، دانشجویان باید در آزمون‌های ورودی دانشگاه‌های آلمان که به زبان آلمانی برگزار می‌شوند شرکت کنند و حداقل نمره قبولی را کسب کنند.
  • برای گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های پزشکی کشور آلمان ارائه مدرک زبان آلمانی سطح B2 لازم است.
  • اگر دانشجویان نتوانند در کنکور سراسری ایران در رشته پزشکی قبول شوند و یا به هر دلیلی امکان شرکت در کنکور را نداشته باشند اما تمایل به تحصیل پزشکی در آلمان باشند، لازم است تا در دوره‌های یک ساله‌ی آمادگی درسی برای رشته پزشکی در کالج‌های آلمان شرکت کنند.
  • در صورتی که متقاضیان بتوانند این دوره‌ی یک ساله را با موفقیت پشت سر بگذارند و در آزمون ورودی نمره لازم را کسب کنند، شانس ورود به دانشگاه‌های پزشکی آلمان را خواهند داشت.

  برای کسب اطلاعات در مورد مشاغل پزشکی در آلمان می توانید مقاله مهاجرت کادر درمان به آلمن را مطالعه فرمایید.

  ملیت دانشجویان بین المللی تاثیری بر روی اعطای بورسیه به آنها ندارد.

  سخن پایانی

  تحصیل پزشکی در کشور آلمان و همچنین دریافت بورسیه پزشکی آلمان برای دانشجویان ایرانی مسیری سخت و پرچالش است و هزینه‌های مالی و زمانی زیادی را برای آنها در بر دارد و انرژی زیادی را از آنها می‌گیرد. برای موفقیت در این مسیر استفاده از تجربه‌ی وکلای مهاجرتی کمک بزرگی به دانشجویان می‌کند. کارشناسان و مشاوران کاربلد موسسه مهاجرتی میرداماد با اطلاع از قوانین به روز مهاجرت تحصیلی به آلمان، صفر تا صد پرونده‌های تحصیلی را مدیریت می‌کنند و در این پروسه‌ی سخت گام به گام همراه متقاضیان خواهند بود تا نتیجه‌ی دلخواه آنها حاصل گردد. علاوه بر ویزای تحصیلی، برای دریافت ویزای کار آلمان و ویزای سرمایه گذاری آلمان نیز می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

  سوالات متداول

  آیا امکان اخذ بورسیه تخصص پزشکی برای دانشجویان خارجی در دانشگاه‌های آلمان وجود دارد؟

  بله. دانشجویان دوره‌ی پزشکی پس از اخذ مدرک پزشکی عمومی می‌توانند در رشته دلخواه خود ادامه تحصیل بدهند و از بورسیه تخصص نیز استفاده کنند.

  مهم ترین شرایط بورسیه پزشکی آلمان چیست؟

  قبول شدن در رشته پزشکی در دانشگاه‌های ایران، قبولی در آزمون ورودی دانشگاه‌های پزشکی آلمان، ارائه مدرک زبان آلمانی سطح B2

  آیا برای اعطای بورسیه‌های پزشکی آلمان به دانشجویان، محدودیت ملیت و نژاد وجود دارد؟

  خیر. به طور عمده بورسیه‌های تحصیلی آلمان فارغ از ملیت و نژاد دانشجویان با توجه به عملکرد و سوابق تحصیلی به آنها تعلق می‌گیرد.

  مقالات مرتبط

  مقاطع تحصیلی در آلمان

  مقاطع تحصیلی در آلمان

  کشور آلمان، یکی از بهترین کشور‌های جهان برای تحصیل به شمار می‌آید و سالانه افراد زیادی از سراسر جهان، از جمله ایرانیان، متقاضی ورود به سیستم آموزشی این کشور هستند. آلمان با برخورداری از تعداد زیادی دانشگاه‌، آزمایشگاه‌ و موسسات...

  تحصیل در کالج های آلمان

  تحصیل در کالج های آلمان

  آلمان یکی از مقصد های مهم دانشجویان برای تحصیل کردن در کالج ها و دانشگاه های این کشور است. این کشور با داشتن دانشگاه های معتبر و سطح بالای زندگی، گزینه ای عالی برای دانشجویانی است که به دنبال تحصیل...

  تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

  تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

  برای دانشجویانی که قصد دارند مقطع دکترای خود را در دانشگاه‌های خارج از کشور بگذرانند، آلمان یکی از بهترین گزینه‌هاست. تحصیل دکتری در آلمان به ویژه در دانشگاه‌های برتر این کشور این امکان را برای دانشجویان فراهم می‌کند تا از...

  دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان

  دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان

  دانشگاه‌ های آلمان، با ارائه برنامه‌ های تحصیلی به زبان انگلیسی، گزینه ‌ای جذاب برای دانشجویان بین ‌المللی ارائه می ‌دهند. این دانشگاه‌ ها، که در سراسر کشور پراکنده‌ اند، از دانشگاه‌ های فنی معتبر مانند دانشگاه فنی مونیخ گرفته...

  بورسیه تحصیلی آلمان

  بورسیه تحصیلی آلمان

  آلمان یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین کشورهای اروپا برای دانشجویان بین‌المللی است. دریافت بورسیه تحصیلی آلمان به‌دلیل وجود دانشگاه‌های عالی، زیرساخت‌های برتر آموزشی و سیاست‌های جذب مهاجر، بسیار محتمل‌تر از سایر کشورهای همسایه است. شما با شناخت انواع بورسیه تحصیلی در این...

  ددلاین دانشگاه های آلمان

  ددلاین دانشگاه های آلمان

  در کشور آلمان، سال تحصیلی در دو فصل تابستان و زمستان شروع می‌شود. دانشجویان بین‌المللی برای موفقیت در فرایند پذیرش باید حدود هشت هفته قبل از ددلاین دانشگاه های آلمان برای ثبت درخواست خود اقدام کنند. ددلاین دانشگاه‌ها در هر...

  یونی اسیست چیست؟

  یونی اسیست چیست؟

  تحصیل در آلمان برای خیلی از دانشجویان تجربه‌ای هیجان‌انگیز است، زیرا دوره‌های تحصیلی باکیفیت و عالی، آن هم با حداقل هزینه قابل ارائه هستند. با این‌حال، درخواست پذیرش از دانشگاه‌های آلمان  برای برخی افراد طاقت‌فرسا است. اما، جای نگرانی نیست،...

  تحصیل داروسازی در آلمان

  تحصیل داروسازی در آلمان

  تحصیل در رشته داروسازی برای بسیاری از دانشجویان مانند یک رویای دست نیافتنی است. با تحصیل داروسازی در آلمان می‌توانید به محیط‌های مطالعاتی عالی، آزمایشگاه‌های نوآورانه، اساتید و محققان بسیار عالی با هزینه‌های پایین شهریه دسترسی داشته باشید. دانشگاه‌های بسیار...

  تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

  تحصیل در آلمان به زبان انگلیسی

  تحصیل در کشور آلمان ترکیبی منحصر به ‌فرد از آموزش با کیفیت و تجربه فرهنگی است. این کشور به خاطر دانشگاه‌ های درجه ‌یک جهانی ‌اش شناخته شده و به دلیل امکانات تحقیقاتی نوآورانه و دوره‌ های گسترده ‌ای که...

  کار دانشجویی در آلمان

  کار دانشجویی در آلمان

  کار دانشجویی در آلمان موضوعی است که ممکن است برای بسیاری از دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل و کار در یکی از پیشرفته­ترین و مرفه­ترین کشورهای اروپا هستند، مورد توجه قرار گیرد. آلمان فرصت­های مختلفی را برای دانشجویان...

  بهترین دانشگاه های آلمان

  بهترین دانشگاه های آلمان

  آلمان یکی از برترین کشورهای دنیا برای افرادی است که قصد مهاجرت تحصیلی دارند. در واقع وجود دانشگاه‌های با کیفیت در این کشور باعث شده تا بسیاری از افراد برای دریافت پذیرش بهترین دانشگاه های آلمان اقدام کرده و از...

  تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان

  تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان

  یکی از کشورهایی که بسیاری از دانشجویان برای تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور نگاه ویژه‌ای به آن دارند، آلمان است. تحصیل در مقطع فوق لیسانس در آلمان مزایا گوناگونی برای شما به همراه دارد و این موضوع باعث شده...

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  بورسیه تحصیلی پزشکی آلمان

  تحصیل در کشور آلمان مزایای زیادی را برای دانشجویان خارجی در بر دارد، از جمله تحصیل در دانشگاه‌های تراز برتر دنیا، وجود امکانات و تجهیزات آموزشی پیشرفته و مدرن، پایین بودن هزینه‌های تحصیل در این کشور، تنوع زیاد در رشته‌های...

  ویزای دانش آموزی آلمان (راهنمای کامل 2024)

  ویزای دانش آموزی آلمان (راهنمای کامل 2024)

  این روزها سن مهاجرت تحصیلی به آلمان به زیر 18 سال رسیده است و پدر و مادرهای زیادی شرایط را برای تحصیل فرزندانشان در مدارس معتبر آلمان فراهم می کنند. بالا بودن کیفیت سیستم آموزشی مدارس این کشور و سهولت...

  آزمون تست داف

  آزمون تست داف

  اگر قصد اخذ ویزای تحصیلی آلمان را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای تحصیلی آلمان از...

  تحصیل کارشناسی در آلمان

  تحصیل کارشناسی در آلمان

  آلمان یک کشور بزرگ در اروپای مرکزی شامل 16 ایالت و عضو اتحادیه اروپا و دارای نفوذ سیاسی و اقتصادی زیادی در بین دیگر کشورهای اتحادیه اروپا است. آلمان توسط چندین گروه آموزشی بین المللی به عنوان یکی از کشورهای...

  تحصیل در مدارس آلمان

  تحصیل در مدارس آلمان

  این روزها پدر و مادرهای ایرانی ترجیح می دهند فرزندان خود را در مدارس و دبیرستان های آلمان ثبت نام کنند تا برای تحصیل در دانشگاه های این کشور آمادگی های لازم را کسب کنند و مشکلی برای دریافت ویزای...

  ویزای تحصیلی آلمان

  ویزای تحصیلی آلمان

  اگر به دنبال اخذ ویزای تحصیلی آلمان هستید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای تحصیلی آلمان از صفر...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در آلمان

  اگر قصد تحصیل پزشکی در آلمان و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام...

  نظرات کاربران