سریع ترین و آسان ترین راه مهاجرت به آلمان

اگر قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارید و به دنبال راهی آسان و مطمئن برای مهاجرت هستید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید تا وکلای مهاجرتی ما با بررسی شرایطی که دارید، بهترین روش مهاجرت را به شما ارائه نمایند. دلایل مختلفی برای مهاجرت به اروپا و کشور‌های صنعتی این قاره وجود دارد. راه‌اندازی کسب‌وکار جدید و دستیابی به درآمد بالا دو دلیل اصلی برای افزایش تقاضای ورود به آلمان هستند. اگر از آن دسته از افرادی هستید که راحت‌ ترین راه مهاجرت به آلمان را برمی‌گزینید باید به اهداف سابقه کاری و شرایط خود دقت داشته باشید. نمی‌توان از یک برنامه و نسخه یکسان برای تمام متقاضیان استفاده کرد. کارشناسان و وکلای موسسه مهاجرتی میرداماد با بررسی شرایط شما بهترین برنامه و سریع‌ترین راه را برای شما انتخاب می‌کنند.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  راحت‌ترین برنامه‌های مهاجرت به سرزمین ژرمن‌ها

  برای انتخاب آسان ترین راه مهاجرت به آلمان باید به شرایط خود توجه داشته باشید. برای مثال برخی گزینه‌ها مانند ازدواج با شهروندان این کشور تنها برای افراد مجرد امکان‌پذیر است. با بررسی‌های دقیق بهترین برنامه‌ها برای ورود به منطقه مرکزی و قلب اقتصادی اروپا را به دسته‌های زیر تقسیم کردیم:

  مهاجرت کاری

  برای ورود به Germany از طریق این برنامه چندین راه وجود دارد. دریافت پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای معتبر، اخذ ویزای جاب سیکر و راه‌اندازی کسب‌وکار سه میر اصلی برای ورود افراد جویای کار به این کشور است. بعد از چند سال زندگی و پرداخت مالیات محدودیتی برای اقامت دائم شما وجود ندارد.

  هر یک از روش‌های مهاجرت کاری به المان دارای پیش نیاز‌های خاصی هستند. بی‌توجهی به این موارد به معنی کاهش احتمال دریافت ویزا و مهاجرت است. برای مثال، متقاضیان راه‌اندازی کسب‌وکار در این منطقه به سرمایه‌ای بیش از ۲۵۰ هزار یورو نیاز دارند.

  ویزای کارآفرینی نه‌تنها راحت ترین راه اقامت آلمان است؛ بلکه، کارآفرینان برتر بعد از سه سال کار مداوم موفق به دریافت مجوز تمدید نامحدود ویزای خود می‌شوند. مجوز تمدید نامحدود ویزا به این معنی است که دارنده ویزا محدودیتی برای ورود، خروج یا اقامت در آلمان ندارد. برای آشنایی بیشتر شما ویژگی‌های انواع ویزا‌های کاری در جدول زیر آمده است:

  نوع ویزاویژگی‌ها
  ویزای کارنیروی کاری ماهر از طریق دریافت پیشنهاد شغلی از کارفرمای معتبر و ارائه مدارک مبنی بر پرداخت بیمه مسافرتی موفق به دریافت این ویزا می‌شوند
  ویزای جستجوی کاردارندگان این ویزا بر اساس مهارت و تجربه کاری خود 6 ماه فرصت دارند که شغل مناسبی پیدا کنند. بعد از یافتن شغل مناسب این ویزا به مجوز یا ویزای کاری تبدیل می‌شود.
  ویزای کارآفرینیدارندگان ایده‌های تجاری عالی که نقش مثبتی در رونق اقتصادی آلمان دارند بهترین کاندید برای دریافت این ویزا هستند. متقاضی موظف است از طریق ارائه مدارک معتبر تمکن مالی خود برا راه اندازی این شغل را اثبات کند.

  مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری

  نیاز روزافزون کشور Germany به جذب نیروی کاری شرایط مناسبی برای ورود مهاجران به این منطقه ایجاد کرده است. در سال‌های اخیر، مهاجران نقش کلیدی در رونق و توسعه اقتصادی این منطقه بازی کرده‌اند. مهاجرت و اقامت از طریق سرمایه گذاری در آلمان یکی از گزینه‌های بسیار مناسبی است که می‌توانید برای ورود به این منطقه استفاده کنید.

  روش‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری وجود دارد. هر یک از برنامه‌ها از نظر سرمایه اولیه موردنیاز با هم متفاوت هستند. با بررسی شرایط می‌توانید بهترین برنامه سرمایه‌گذاری را برگزینید. با سرمایه‌گذاری در بورس، املاک و کسب‌وکار‌های فعال در قلب اروپا نه‌تنها یکی از راحت ترین راه مهاجرت به آلمان است؛ بلکه، محدودیتی برای ورود اعضای خانواده شما وجود ندارد.

  اعتبار مجوز اقامت سرمایه‌گذاران بین دو تا سه سال متغیر است. با چند سال سرمایه‌گذاری و پرداخت مالیات قادر به ثبت درخواست شهروندی و اقامت دائم خواهید بود. در حالت کلی، سرمایه‌گذاران خارجی فاقد سابقه کیفری با گذشت بازه زمانی ۶ تا ۸ ساله و تسلط به زبان آلمانی به شهروند دائمی این سرزمین تبدیل می‌شوند.

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  مهاجرت از طریق دریافت ویزای تحصیلی

  همان طور که در ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم، دلیل مهاجرت به آلمان می تواند موارد مختلفی باشد. تحصیل سریع ترین راه مهاجرت به آلمان به‌حساب می‌آید. با پذیرش از دانشگاه‌های آلمان می‌توانید وارد این کشور شوید. دانشجویان می‌توانند مقاطع مختلف تحصیلات تکمیلی مانند لیسانس، ارشد، دکترا و بالاتر را انتخاب کنند.

  برخلاف اینکه دریافت ویزای تحصیلی نسبتا آسان است، اما این روش به‌تنهایی شرایط اقامت دائم را فراهم نمی‌کند. برای اقامت باید بعد از اتمام دوره تحصیلی شغل مناسبی بیابید. تبدیل ویزای تحصیلی به کاری اولین گام برای دستیابی به اقامت موقت و در نهایت شهروندی آلمان محسوب می‌شود.

  بر اساس قانون، دانشجویان بین‌المللی بعد از اتمام دوره تحصیلی خود بین ۶ تا ۱۲ ماه برای یافتن شغل مناسب فرصت دارند. آمار‌ها نشان می‌دهد بیش از ۵۴ درصد فارغ‌التحصیلان غیر بومی بعد از اخذ مدرک تحصیلی در این کشور مشغول به‌کار شده‌اند.

   مهاجرت کاری، سرمایه‌گذاری و دریافت ویزای تحصیلی سه روش سریع برای مهاجرت، زندگی یا دریافت مجوز اقامت Germany است.

  ازدواج با شهروندان آلمانی

  بدون شک ازدواج با شهروندان یا اتباع این کشور سریع ترین روش مهاجرت به آلمان است. اما شرکت در این برنامه نیز به الزامات و پیش‌شرط‌های خاصی نیاز دارد. در صورت ازدواج با شهروند این سرزمین باید حدود سه تا پنج سال در خاک آن اقامت داشته باشید. ازدواج باید به‌صورت قانونی ثبت شود و شهروند آلمانی توانایی لازم برای تامین هزینه‌های زندگی همسر خود را داشته باشد. پس، اثبات تمکن مالی همسر از طریق ارائه مدارک معتبر ضروری خواهد بود.

  مهاجرت از طریق حمایت خانواده

  افراد ساکن خارج از آلمان در صورتی‌که یکی از اعضای خانواده آن‌ها مقیم یا شهروند این کشور باشد بهترین گزینه برای شرکت در این برنامه هستند. همسر متقاضی اصلی و فرزندان زیر ۱۶ سال او هیچ محدودیتی برای استفاده از این روش و زندگی در آلمان ندارند. البته، اثبات اینکه فرد اصلی بستگان درجه یک شما است اهمیت فراوانی دارد. علاوه‌بر این، برای متقاضیان بالای ۱۶ سال تسلط به زبان آلمانی نیز یکی از شرط‌های اصلی محسوب می‌شود.

  مهاجرت از طریق تولد فرزند

  کودک متولدشده در آلمان با برخورداری از دو شرط شهروند محسوب می‌شود. شرط اول؛ یک یا هر دو والدین او تابعیت آلمانی داشته باشند. شرط دوم؛ والدین باید به صورت مداوم هشت سال در این کشور زندگی کند. با این دو شرط، در صورتی‌که فرزندی تابعیت آلمانی داشته باشد مسیر برای اقامت والدین او ساده‌تر می‌شود. والدین با اثبات ضرورت نگهداری از کودک می‌توانند مجوز اقامت برای الحاق به خانواده دریافت کنند.

  ارزان‌ترین راه مهاجرت به آلمان

  انتخاب روش مهاجرت به شرایط متقاضی وابسته است. اگر به‌دنبال راهی ارزان برای ورود به سرزمین ژرمن‌ها هستید به سراغ گزینه مهاجرت تحصیلی به آلمان بروید. در نظام آموزشی این کشور شرایط برای تحصیل رایگان دانشجویان بین‌المللی فراهم است.

  در یک مقایسه ساده متوجه خواهید شد که شهریه دانشگاه و هزینه زندگی دانشجویی در Germany بسیار کمتر از اغلب کشور‌های پیشرفته مانند آمریکا و انگلیس خواهد بود.

  ممکن است که کاندید مناسبی برای این برنامه نباشید، آیا راه دیگری وجود ندارد؟ نگران نباشید برای افراد دارای تجربه کاری یا مهارت خاص همیشه راهی وجود دارد. در گام بعدی مهاجرت کاری ارزان‌ترین و سریع‌ترین روش مهاجرت به کشور آلمان است.

  تفاوتی وجود ندارد که هدف اصلی شما برای زندگی در خارج کشور چیست. در هر حالت، انتخاب برنامه مناسب تنها راه برای رسیدن به هدف است. برای غلبه به چالش‌ها و دشواری موجود در مسیر دریافت ویزا و اقامت به راهنمایی‌های یک کارشناس مجرب نیاز دارید.

  موسسه مهاجرتی میرداماد با تکیه بر تجربه کارشناسان مجرب خود بستر مناسبی برای ارائه خدمات همه جانبه در مسیر مهاجرت به آلمان فراهم کرده است. تیم این مجموعه در تمام مراحل انتخاب برنامه مهاجرتی، دریافت ویزا، اقامت دائم و تابعیت در کنار شما خواهد بود.

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  جمع‌بندی

  اگر سرزمین ژرمن‌ها را به‌عنوان مقصد نهایی برای زندگی انتخاب کرده‌اید حتما به‌دنبال راحت ترین راه مهاجرت به آلمان هستید. بهترین راه تا حدودی به سرمایه، سن، جنسیت، تجربه کاری و هدف شما وابسته است. در حالت کلی می‌توان مهاجرت کاری، تحصیلی و ازدواج را ساده‌ترین و ارزان‌ترین روش‌ها برای ورود به صنعتی‌ترین کشور اروپا دانست.

  سوالات متداول

  روال قانونی برای ورود به آلمان چیست؟

  دریافت بیمه سلامت، اثبات تمکن مالی، اخذ ویزا، تسلط به زبان آلمانی، دریافت بلوکارت، مجوز اقامت موقت و دائم روال اصلی برای زندگی مهاجران در این کشور است.

  سریع‌ترین راه برای ورود به سرزمین ژرمن‌ها چیست؟

  اگر سرمایه کافی دارید از طریق راه‌اندازی کسب‌وکار می‌توانید در بازه زمانی کوتاه وارد خاک آلمان شوید. اما مهاجرت تحصیلی ارزان‌ترین و ساده‌ترین روش برای زندگی موقت در این کشور خواهد بود.

  آیا مهاجرت به Germany ساده است؟

  به دلیل نیاز بالای این کشور به جذب نیروی کاری، فرصت مناسبی برای مهاجرت افراد مختلف حتی شهروندان کشور‌های خارج از اتحادیه اروپا فراهم شده است.

  برای اقامت دائم چکار کنیم؟

  اقامت قانونی بیش از پنج سال، توانایی مالی لازم برای تامین هزینه‌های زندگی فردی یا خانوادگی، تسلط به زبان آلمانی، پرداخت مالیات و در نهایت اجاره یا خرید خانه برای سکونت پیش‌شرط‌های اصلی تابعیت هستند.

  مقالات مرتبط

  ویزای نامزدی آلمان

  ویزای نامزدی آلمان

  اگر می‌خواهید با یک تبعه آلمانی ازدواج کنید، باید ازدواج خود را در یک اداره ثبت احوال ثبت نمایید تا اقامت شما کاملا قانونی باشد. در نتیجه به اخذ ویزای نامزدی آلمان نیاز دارید. اگر هم شما و هم نامزدتان...

  ویزای توریستی آلمان

  ویزای توریستی آلمان

  آلمان واقع در قلب اروپا، یکی از مقاصد چشم‌نواز برای بسیاری از مسافرانی است که دوست دارند تمام کشورهای بزرگ را ببینند. معماری قدیمی، زیرساخت‌های مدرن و تاریخ غنی، این کشور را به بهترین مقصد برای سفر تبدیل کرده است....

  شرط سنی مهاجرت به آلمان

  شرط سنی مهاجرت به آلمان

  یکی از سوالات رایجی که اغلب متقاضیان در خصوص مهاجرت به کشور آلمان برایشان مطرح است، شرط سنی برای مهاجرت است. آلمان یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای مهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه‌گذاری است که شرایط مطلوبی را برای مهاجران فراهم...

  برای مهاجرت به المان چه وسایلی ببریم؟

  برای مهاجرت به المان چه وسایلی ببریم؟

  برای مهاجرت به آلمان، انتخاب وسایل مناسب بسیار حائز اهمیت است. این کشور با آب و هوای متنوع و فرهنگ غنی، نیازمند برنامه ‌ریزی دقیق برای تطبیق با شرایط جدید است. بسته به فصل و منطقه‌ ای که قصد نقل...

  معرفی اداره مهاجرت آلمان

  معرفی اداره مهاجرت آلمان

  فدارال مهاجرت و پناهندگان آلمان (به آلمانی: Bundesamt für Migration und Flüchtlinge) یا اداره مهاجرت آلمان یک سازمان دولتی می‌باشد که وظیفه آن اداره سیستم تابعیت و مهاجرتی کشور آلمان است. این اداره در شهر نورنبرگ قرار دارد که علاوه بر...

  0 تا 100 ویزای همراه آلمان

  0 تا 100 ویزای همراه آلمان

  اتباع کشورهای خارجی (کشورهای به غیر از اتحادیه اروپا) که به طور قانونی در آلمان اقامت دارند، اغلب مایلند اعضای خانواده‌شان را همراه خود به آلمان بیاورند و به طور موقت یا دائم در آلمان اقامت کنند. مقامات مهاجرت در...

  مقایسه روش‌های مهاجرت به آلمان و اسپانیا

  مقایسه روش‌های مهاجرت به آلمان و اسپانیا

  اسپانیا و آلمان دو مورد از محبوب‌ترین مقاصد برای مهاجرت هستند که هرکدام مزایا و معایب خاصی خود را دارند. آلمان و اسپانیا با وجود اینکه جزو کشورهای اتحادیه اروپا هستند، اما بافت شهری، تاریخ، فرهنگ، اقتصاد، شرایط تحصیل و...

  دلایل مهاجرت به آلمان

  دلایل مهاجرت به آلمان

  مهاجرت به آلمان، یکی از مسائل بین‌المللی مهم در دنیای امروز است. با ورود مهاجران از سراسر جهان به این کشور، آلمان به یکی از مقصدهای اصلی مهاجرت در اروپا تبدیل شده است. عوامل مختلفی نظیر فرصت‌های شغلی، آموزش، خدمات...

  انواع بیمه در آلمان

  انواع بیمه در آلمان

  شرایط بیمه در آلمان بیمه در آلمان از اهمیت بالایی برخوردار است و برای زندگی، کار و تحصیل در این کشور الزامی است. سیستم بیمه آلمان تنوع زیادی دارد و انواع مختلفی از بیمه را شامل می‌شود. سیستم بیمه در...

  پناهندگی در آلمان

  پناهندگی در آلمان

  پناهندگی، حقی است که برای حفاظت از افرادی که از شرایط سخت و غیرانسانی، مانند جنگ، تعقیب قضایی یا آزار و اذیت در کشور خود فرار می ‌کنند، در نظر گرفته شده است. این مفهوم، که بر اساس کنوانسیون ژنو...

  حقوق پناهندگی در آلمان

  حقوق پناهندگی در آلمان

  حقوق پناهندگی در آلمان بر اساس قوانین بین ‌المللی و اتحادیه اروپا تنظیم شده است. افرادی که در کشور خود با خطر جدی آزار و اذیت یا آسیب روبرو هستند، می ‌توانند درخواست پناهندگی ارائه دهند. فرایند بررسی درخواست ‌های...

  وکیل مهاجرت به آلمان

  وکیل مهاجرت به آلمان

  در دنیای پیچیده امروزی، مهاجرت به کشوری دیگر می ‌تواند یکی از مهم ‌ترین تصمیمات زندگی افراد باشد. آلمان، با داشتن اقتصادی قوی و فرصت ‌های تحصیلی و کاری گسترده، هدف بسیاری از مهاجرین از سراسر جهان است. اما مسیر...

  شرایط و هزینه های زندگی در آلمان

  شرایط و هزینه های زندگی در آلمان

  آلمان به دلیل اقتصاد قوی، استاندارد بالای زندگی و سیستم جامع رفاه اجتماعی، از دیرباز مقصدی محبوب برای مهاجران بوده است. به طور کلی، شهرهای بزرگ مانند برلین، مونیخ، و هامبورگ گران ‌تر و هزینه زندگی در آلمان در این...

  مزایا و معایب زندگی در آلمان

  مزایا و معایب زندگی در آلمان

  زندگی در آلمان می‌ تواند تجربه‌ای غنی و متنوع  برای هر فرد باشد. مزایا و معایب زندگی در آلمان بسیار متنوع و گسترده است و می تواند انتخاب این کشور برای مقصد نهایی مهاجرت را کمی پیچیده کند. آلمان با...

  سریع ترین و آسان ترین راه مهاجرت به آلمان

  سریع ترین و آسان ترین راه مهاجرت به آلمان

  اگر قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارید و به دنبال راهی آسان و مطمئن برای مهاجرت هستید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید تا وکلای مهاجرتی ما با بررسی شرایطی که دارید، بهترین روش مهاجرت را به شما ارائه نمایند. دلایل مختلفی برای...

  اقامت دائم آلمان

  اقامت دائم آلمان

  اقامت دائم در آلمان یکی از گزینه‌ های محبوب برای افرادی است که می ‌خواهند به عنوان مقیم در این کشور زندگی کنند. آلمان با اقتصاد پویا، زیرساخت ‌های عالی، و سیستم آموزشی و بهداشتی فوق ‌العاده، یکی از مقاصد...

  10 مورد از ارزانترین شهرهای آلمان برای زندگی

  10 مورد از ارزانترین شهرهای آلمان برای زندگی

  اگر به دنبال زندگی در ارزانترین شهر آلمان هستید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. کارشناسان مهاجرتی ما در موسسه میرداماد، آماده ارائه هر گونه خدمات در این زمینه می باشند. هزینه زندگی در آلمان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی نسبتا...

  رفع ریجکتی ویزای آلمان

  رفع ریجکتی ویزای آلمان

  در صورتی که قصد دارید تا ویزا کشور آلمان را دریافت می‌کنید، به دلایل مختلفی ممکن است با مشکل رشد شدن و ریجکت ویزای آلمان مواجه شوید. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به دلایل رفع...

  امتحان شهروندی آلمان

  امتحان شهروندی آلمان

  برای افرادی که به کشورهای دیگر مهاجرت می‌کنند و تصمیم به ادامه‌ی زندگی در آن کشور را دارند، دریافت تابعیت یک اتفاق سرنوشت ساز است که فرصت‌های ویژه‌ای را برای آنها فراهم می‌کند از جمله حق خرید خانه، شرکت در...

  کارگزاری ویزامتریک آلمان

  کارگزاری ویزامتریک آلمان

  اگر قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید تا وکلای مهاجرتی ما با بررسی شرایطی که دارید، بهترین روش مهاجرت را به شما ارائه نمایند. سفارت و کنسولگری برخی از کشورهای پرتقاضای جهان برای...

  اخذ تابعیت و شهروندی آلمان

  اخذ تابعیت و شهروندی آلمان

  اخذ تابعیت و شهروندی آلمان یکی از مهمترین دغدغه‌های متقاضیانی است که به کشور آلمان مهاجرت کرده‌اند یا قصد مهاجرت به این کشور را دارند. سوالات بسیاری در این زمینه برای متقاضیان مطرح است، از جمله اینکه شرایط گرفتن تابعیت...

  کارت شانس آلمان (امتیازبندی + شرایط + مدارک) 2024

  کارت شانس آلمان (امتیازبندی + شرایط + مدارک) 2024

  آیا قصد مهاجرت کاری به آلمان با استفاده از کارت شانس را دارید؟ کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید تا وکلای مهاجرتی ما با بررسی شرایطی که دارید، صفر تا صد امور مهاجرت شما را انجام دهند. دولت آلمان برای اینکه بتواند شرایط...

  نظرات کاربران