کارت شانس آلمان

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294  دولت آلمان  برای اینکه بتواند شرایط مهاجرت به آلمان را برای متقاضیان بهبود ببخشد و به سازماندهی نیروی کار خارجی بپردازد، طرحی را به نام کارت شانس المان تصویب کرد. این کشور صنعتی با کمبود نیروی کار مواجه است و برای پیشبرد بهتر اهداف خود در زمینه کارهای تولیدی و صنعتی، شرایطی را فراهم کرده است تا مهاجران ماهر و متخصص بین‌المللی در این کشور به کار و فعالیت بپردازند.

  آلمان مدت‌ها است که به عنوان مرکز نوآوری شناخته شده است و درصدد استقبال از استعدادهای بین‌المللی معروف است، اما قوانین جدید می‌تواند زندگی و کار در این کشور را برای کسانی که خارج از اتحادیه اروپا هستند آسان‌تر کند. قانون معرفی شده در نوامبر 2022 یک کارت شانس ایجاد کرده که مشابه سیستم مبتنی بر امتیاز کانادا عمل می‌کند. در این مطلب قصد داریم در مورد کارت شانس آلمان توضیح داده و شرایط مهاجرت کاری به آلمان را برای شما بازگو کنیم. موسسه میرداماد با داشتن کادری مجرب جهت انجام مشاوره در خصوص مهاجرت به آلمان، آماده پاسخگویی به سوالات شما است تا شما را در این مسیر راهنمایی کند.

  شرایط دریافت ویزای مهاجرت کاری با کارت شانس آلمان

  دولت فدرال آلمان، برای تنظیم مهاجرت نیروی کار به آلمان، پروژه کارت شانس آلمان را ارائه داد. شهروندان اتحادیه اروپا پیش از این هم برای مهاجرت به آلمان با مشکلی روبرو نبودند اما این پروژه برای شهروندان کشورهای دیگر تنظیم شده است تا فرصت مهاجرت را برای اکثر مردم و متخصصان سراسر جهان به کشور آلمان فراهم کند.

  برای دریافت کارت شانس المان لیستی با نام امتیاز کارت شانس برای متقاضیان فراهم شده است تا بر این اساس تعیین شود که آیا افراد غیر اروپایی می‌توانند به آلمان مهاجرت کنند یا خیر. برای مهاجرت به آلمان باید امتیازاتی از این لیست را به دست آورد. هدف طرح پروژه کارت شانس المان، جذب نیروی کار ماهر از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا است. افراد متقاضی کار در آلمان باید حداقل یکی از شرایط زیر را دارا باشند:

  • داشتن مدرک تحصیلی
  • تسلط به زبان آلمانی در سطح b1
  • سه سال سابقه کار تخصصی
  • داشتن سن زیر 35 سال

  هدف طرح کارت شانس آلمان چیست؟

  هدف کارت شانس اجرای استراتژی مهاجرت نیروی کار ماهر به آلمان از کشورهای ثالث است. نکته این است که شرایط مهاجرتی کم و شفاف و پیشنهادات ادغام به کارگران ماهر از کشورهای ثالث در آینده به آلمان کمک می‌کند و در نتیجه به تامین کارگران ماهر منجر می‌شود. هدف کارت شانس آلمان عبارتند از:

  • برای استخدام نیروهای ماهر (یعنی افرادی که دارای گواهی پایان تحصیل و همچنین مدرک حرفه‌ای یا دانشگاهی هستند) نه افراد غیر ماهر.
  • برای جذب متخصصان از خارج از اتحادیه اروپا
  • برای دادن چشم انداز زندگی به آن‌ها در آلمان
  • برای تعیین معیارهای شفاف و در نتیجه یکسان برای مهاجرت (به عنوان مثال، مهارت‌های زبانی خاص و مدارک تحصیلی)

  سیستم جدید باید استخدام کارگران واجد شرایط از خارج را آسان‌تر کند و نیازهای بازار کار آلمان را بهتر برآورده کند. سیستم امتیازدهی جدید عوامل مختلفی را در ارتباط با مهاجرت کارگران ماهر در نظر می‌گیرد. از جمله مدارک حرفه‌ای، دانش زبان آلمانی و تجربه حرفه‌ای در ارزیابی گنجانده شده است. علاوه بر این، عواملی مانند سن، در دسترس بودن مسکن و تقاضا برای برخی از مشاغل در بازار کار آلمان نیز نقش دارند.

  هدف از این سیستم جدید کمک به جذب متخصصان واجد شرایط از خارج است. این فرصت را به شرکت‌ها ارائه می‌دهد تا به طور خاص برای کارگران ماهری که نیازهای آن‌ها را برآورده می‌کنند  به جستجو بپردازند.

  معرفی انواع مهاجرت کاری به آلمان

  برای اینکه بتوانید برای مهاجرت کاری به آلمان اقدام کنید، ابتدا باید راه‌های مهاجرت را به خوبی شناخته و اطلاعات لازم را در این مورد بررسی کنید. در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد که کارت شانس آلمان چیست؟ کشور آلمان با کمبود نیروی کار روبرو است و یکی از کشورهای ایده‌آل برای اخذ ویزای مهاجرت کاری، داشتن زندگی خوب، حقوق و دستمزد عالی و دریافت اقامت دائم برای ایرانیان است و متقاضیان به دنبال اخذ تابعیت آلمان پس از مهاجرت به این کشور هستند.

  ویزای جاب سیکر جستجو کار المان

  انواع ویزای کاری در آلمان به دو دسته بلند مدت و کوتاه مدت تقسیم‌بندی می‌شوند. ویزاهای کوتاه مدت که اعتبار کمی دارند شامل اقامت چند روزه تا چند ماهه می‌شود و بیشتر برای سفرهای کاری ترتیب داده می‌شود. ویزاهای بلند مدت بر اساس نوع ویزای دریافتی، مدت اعتبار چند ماهه تا چند ساله دارند. انواع ویزای مهاجرت کاری به آلمان عبارتند از:

  • ویزای کار یا Employment Visa
  • ویزای جاب سیکر (جستجوی کار) آلمان
  • ویزای اوسبیلدونگ یا Ausbildung Visa
  • ویزای مرتبط با خوداشتغالی و فریلنسری و یا self-employed and freelancer
  • ویزای بلوکارت آلمان Blue Card
  • ویزای Au Pair and Internship
  • ویزای ICT یا برنامه‌های انتقال درون شرکتی

  در واقع، راه های زیادی برای مهاجرت به آلمان وجود دارد. احتمالاً محبوب‌ترین آن‌ها این است که با ویزای دانشجویی به آلمان بروید. بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند به جای درخواست برای هر برنامه آموزشی، مستقیماً برای کار به اینجا بیایند. البته، این امر بسیار محبوب است و بیش از آن توسط دولت آلمان پذیرفته شده است، زیرا اقتصاد آلمان هر روز به کارگران بیشتری نیاز دارد. علاوه بر این، این نیز درست است که اقتصاد آلمان به دلیل واقعیت‌های جمعیتی و جامعه شناختی کشور به نیروی کار خارجی وابسته است. از این رو، استفاده از ویزای کاری برای مهاجرت به آلمان یکی از بهترین راه‌ها است

  تعریف ویزای جاب سیکر آلمان

  با کاهش نرخ بیکاری در آلمان و توجه به بازار کار آن در سراسر جهان، بسیاری از خارجی‌های غیراروپایی برای جستجوی شغل به آلمان می‌روند.

  اگر علاقه‌مند به یافتن کار در آلمان هستید، می‌توانید با ویزای جاب سیکر (جستجوی کار) به آلمان بروید. ویزای جستجوی کار این امکان را فراهم می‌کند تا افراد به افراد برای مدت معینی در آلمان بمانند و برای شغل مورد نظر به جستجو بپردازند. دریافت ویزای جستجوی کار آلمان آسان نبوده و باید توجه داشته باشید که همه شرایط را در نظر گرفته و واجد این شرایط باشید. با استفاده از این ویزا افراد 6 ماه فرصت دارند تا شغل مناسب خود را در این کشور پیدا کنند. باید توجه داشته باشید که گرفتن این ویزاها به معنای دریافت مجوز کار نیست بلکه یک مدت اعتبار شش ماهه به شما داده می‌شود تا از این طریق به دنبال کار بگردید.

  تابعیت و ملیت شما تعیین می‌کند که آیا به ویزای جستجوی کار نیاز دارید یا نه. کسانی که از اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس می‌آیند می‌توانند بدون نیاز به دریافت ویزا ابتدا وارد آلمان شوند تا به دنبال کار باشند. کارت شانس آلمان و جاب سیکر تفاوت‌هایی با هم دارند که در ادامه توضیح خواهیم داد. موسسه ما کارشناسان ماهر و متخصصی را در مجموعه خود جای داده که به بهترین نحو شما را در مسیر مهاجرت به آلمان راهنمایی کرده و می‌توانید هر گونه سوال خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید.

  شرایط درخواست ویزای جاب سیکر آلمان چیست؟

  هر فرد نمی‌تواند شرایط لازم برای دریافت این ویزای جاب سیکر را داشته باشد و باید با توجه به شرایط ویزا اقدام به دریافت آن کند. اگر قصد مهاجرت به آلمان از طریق ویزای جاب سیکر را دارید، باید ابتدا از شرایط دریافت آن اطلاعات کامل داشته باشید. این شرایط عبارتند از:

  1. حداقل پنج سال سابقه کار داشته باشید.
  2. مهارت و صلاحیت کافی داشته باشید.
  3. باید به سن قانونی 18 سال رسیده باشید.
  4. مدارک معتبری را مبنی بر اثبات تمکن مالی ارائه دهید.
  5. ارائه دادن بیمه مسافرتی و مدارک پزشکی

  باید از دانشگاه‌های مورد تایید کشور آلمان مدرک معتبر لیسانس و یا فوق لیسانس داشته باشید.

  ویزای جابسیکر نیازمند حساب بانکی با میانگین موجودی حداقل 7500 دلار

  ویزای جاب سیکر و کارت شانس آلمان چه تفاوت‌هایی دارند؟

  هم کارت فرصت و هم ویزای جستجوی کار این امکان را به شما می‌دهد که بدون پیشنهاد شغلی به آلمان سفر کنید. در زیر برخی از تفاوت‌های عمده بین این دو نوع ویزا آورده شده است:

  • کارت شانس المان هنوز اجرایی نشده است البته ویزای جاب سیکر نیز فعلا متوقف شده است
  • برای درخواست ویزای کارت شانس به تسلط به زبان آلمانی نیاز است. برای ویزای جاب سیکر نیازی به تسلط به زبان آلمانی نیست.
  • در مورد مدت زمان ویزای کارت شانس شفافیت وجود ندارد. ویزای جستجوی کار به شما 6 ماه فرصت می‌دهد تا در آلمان به دنبال کار بگردید.
  • کارت شانس المان را می‌توان به دارندگان مدرک و متخصصان با حداقل 3 سال تجربه اعطا کرد. ویزای جستجوی کار معمولاً به متخصصان بسیار ماهر با سابقه کاری 5 سال یا بیشتر اعطا می‌شود.
  • برای دریافت ویزای کارت شانس محدودیت سنی سی و پنج سال وجود دارد. از لحاظ نظری هیچ محدودیت سنی برای درخواست ویزای جستجوی کار وجود ندارد.
  • لازم نیست قبل از درخواست برای ویزای کارت شانس، پاسخ‌های مثبت کارفرمایان را نشان دهید. هنگام درخواست جاب سیکر باید پاسخ‌های مثبت کارفرمایان در آلمان را نشان دهید.
  • ویزای جاب سیکر نیازمند حساب بانکی با میانگین موجودی حداقل 7500 دلار در حساب است اما در مورد ویزای کارت شانس هنوز مشخص نشده است.
  • محدودیتی برای تعداد کارت شانس اختصاص داده شده در سال وجود خواهد داشت. هیچ اطلاعات رسمی در مورد تعداد ویزای جاب سیکر در سال وجود ندارد.

  در صورتی که در مورد روند اخذ ویزای آلمان نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، می توانید مقاله کارگزاری ویزامتریک آلمان را در سایت میرداماد مطالعه فرمایید و به اطلاعات مربوط به این موضوع دسترسی داشته باشید.

  محدودیت‌های شانس کارت آلمان چه می‌تواند باشد؟

  کارت شانس قطعا به آلمان در جذب نیروی کار ماهر خارجی کمک خواهد کرد. با اجرای کارت شانس، متخصصان مستعدی که مایل به کار در آلمان هستند می‌توانند حتی بدون داشتن پیشنهادی به آلمان مهاجرت کنند. این مشابه چیزی است که ویزای جستجوی کار موجود ارائه می‌دهد. برای درک دقیق تفاوت بین کارت

  برخی از محدودیت‌های کارت شانس آلمان عبارتند از:

  • محدودیت بالایی برای تعداد کارت‌های شانس در یک سال وجود خواهد داشت. اساساً به این معنی است که هر ساله متقاضیان بیشتری و تعداد ویزاهای کمتری در این دسته وجود خواهد داشت.
  • همه افراد واجد شرایط دریافت ویزا تحت این طرح نیستند. شما فقط در صورتی واجد شرایط خواهید بود که معیارهای واجد شرایط بودن خاصی را که قبلاً ذکر شده بود داشته باشید.
  • ممکن است منجر به تأییدهای اضافی و بوروکراسی شود که منجر به طولانی‌تر شدن زمان انتظار برای تأیید ویزا شود.
  • اگر شما یک متخصص فناوری اطلاعات هستید، معمولاً می توانید یک شغل انگلیسی زبان در آلمان پیدا کنید. اما، معیارهای واجد شرایط بودن کارت فرصت، شما را مجبور به یادگیری زبان آلمانی می‌کند، حتی اگر ممکن است در شغل خود به مهارت آلمانی نیاز نداشته باشید.
  • محدودیت سنی 35 سال نیز کمی ملاک سختی است.

  سیستم امتیازبندی کارت شانس برای مهاجرت به کشور آلمان چگونه ارزیابی می‌شود؟

  برای مهاجرت به آلمان باید حداقل 6 امتیاز از لیست امتیازبندی کارت شانس المان را کسب کرد. معیارهایی که برای امتیازبندی اعلام شده‌اند شامل:

  1. تحصیلات: افراد در صورت داشتن مدارک تحصیلی خارجی که در آلمان به رسمیت شناخته شده باشد، می توانند تا 4 امتیاز کسب کنند. این شامل مدارک تحصیلی و هر آموزشی است که در رشته خود دریافت کرده‌اید به شرطی که بتوانید آن را ثابت کنید.
  2. سابقه شغلی: از این مورد می‌توان 3 امتیاز برای کارت شانس آلمان کسب کرد، اگر دارای حداقل سه سال سابقه کار باشید.
  3. مهارت زبان آلمانی: افراد می‌توانند بر اساس سطح مهارت مربوطه خود به زبان آلمانی، به شرط داشتن مدرکی در قالب گواهی رسمی، حداکثر 3 امتیاز دریافت کنند. دارندگان سطح C1  3 امتیاز می‌گیرند. دارندگان سطح B2 2 امتیاز می‌گیرند و دارندگان سطح B1 1 امتیاز دریافت می‌کنند.
  4. سن: افرادی که سن کمتر از 35 سال دارند، 2 امتیاز کسب کرده و افراد با سن بالای 35 سال یک امتیاز کسب می‌کنند.
  5. داشتن اسپانسر: اگر در آلمان فردی را به عنوان اسپانسر داشته باشید یک امتیاز کسب خواهید کرد.
  6. داشتن سابقه زندگی در آلمان: یک امتیاز برای این مورد زمانی کسب خواهید کرد که در پنج سال اخیر، 6 ماه را به صورت قانونی در آلمان سپری کرده باشید.

  بنابراین، بسته به وضعیت زندگی شما، امتیازات مختلفی از سیستم امتیازبندی کارت شانس المان دریافت می‌کنید.

   مثال: شما آلمانی B2 صحبت می‌کنید (2 امتیاز)، کسی را دارید که در یافتن شغل در آلمان به شما کمک کند (1 امتیاز) و مدرک خود را به پایان رسانده اید. در مجموع شما 7 امتیاز دریافت کرده‌اید.

  زمان فعال شدن سیستم امتیاز کارت شانس

  معرفی سیستم امتیازدهی جدید بخشی از اصلاحات جامع قانون مهاجرت آلمان است که به منظور تسهیل جذب نیروی کار ماهر از خارج از کشور و ترویج ادغام این افراد در بازار کار آلمان است. انتظار می‌رفت که سیستم امتیازدهی کارت شانس آلمان از سال 2022 تصویب شود اما هنوز سازماندهی این سیستم کامل انجام نشده است. با این تفاسیر پیش‌بینی می‌شود که اولین مهاجرت‌ها بر اساس سیستم امتیازدهی کارت شانس از اواخر 2023 آغاز شود.

  برای ثبت درخواست دریافت کارت شانس آلمان چه اقداماتی لازم است؟

  روش دقیق درخواست برای کارت شانس هنوز برای ما مشخص نیست. با این حال انتظار می‌رود که فرآیند ثبت نام به آنچه در ادامه خواهیم گفت شباهت داشته باشد.

  • ابتدا شما باید در یک پورتال ثبت نام کنید و موارد زیر را از جمله موارد دیگر آپلود کنید.
  • رزومه
  • مدارکی مانند ریز نمرات دانشگاه و مراجع شغلی
  • گواهی زبان
  • احتمالاً در برخی موارد باید یک حساب مسدود شده ایجاد کنید تا ثابت کنید که پول کافی برای شروع کار در آلمان دارید.
  • مدارک شما توسط یک مقام آلمانی بررسی می شود. اگر تمام معیارها را دارید، می‌توانید با نمایندگی آلمان در کشور خود تماس بگیرید تا برای درخواست ویزا وقت بگیرید. پس از چند هفته باید ویزا را بر اساس کارت شانس دریافت کنید. سپس می‌توانید با آن به آلمان سفر کنید. در آلمان پس از آن می‌توانید به شرکت‌هایی با این ویزا بروید و خود را معرفی کنید و به صورت آزمایشی کار کنید.
  • اگر یک شرکت شما را استخدام کرد، می‌توانید به یک مرجع خارجی در آلمان بروید و ویزای طولانی‌تری دریافت کنید، که همچنین اجازه استخدام را می‌دهد. با این حال، اگر شغلی پیدا نکردید، احتمالاً پس از مدتی دوباره آلمان را ترک خواهید کرد. بنابراین اقامت شما در آلمان برای جستجوی کار محدود خواهد بود. علاوه بر این، باید بتوانید ثابت کنید که می‌توانید هزینه‌های زندگی خود را در آلمان بپردازید.
  • در اصل، این مقررات از قبل با ویزای جستجوی کار وجود دارد. با این حال، انتظار می‌رود کارت شانس آلمان این امکان را ساده و استاندارد کند.

  سخن آخر

  طرح ایده کارت شانس یک ابتکار عالی از سوی دولت آلمان برای جذب نیروی متخصص از سراسر جهان است. این ویزا موقعیتی را فراهم می‌کند تا تمامی افراد حتی کسانی که دیپلم فنی دارند با یادگیری زبان آلمانی برای دریافت ویزا و مهاجرت اقدام کنند. اما برای اظهار نظر درست و دقیق به وضوح بیشتری در مورد معیارهای واجد شرایط بودن و نحوه درخواست برای این ویزا نیاز داریم.

   انتظار می‌رود که اولین ویزای شانس در اواخر سال 2023 میلادی اعطا شود بنابراین پیشنهاد موسسه ما به شما این است که هر چه سریع‌تر برای یادگیری زبان آلمانی اقدام کرده و در حرفه خود تخصص لازم را کسب کنید. در این صورت می‌توانید هنگامی که طرح صورت اجرایی به خود گرفت، جزو اولین نفراتی باشید که از کارت شانس استفاده می‌کنید. به طور کلی، این یک خبر خوب برای همه کسانی است که مایل به مهاجرت به آلمان و کار در بزرگترین اقتصاد اروپا هستند. کارشناسان و مشاوران ما در موسسه میرداماد آماده هر گونه پاسخگویی به سوالات شما و ارائه مشاوره در کارت شانس آلمان و راه‌های مهاجرت به این کشور خواهند بود.

  سوالات متداول

  ویزای کارت شانس آلمان چیست؟

  این ویزا مشابه گرین کارت آمریکا است و راهی برای استخدام نیروی کار متخصص و ماهر از سراسر جهان در آلمان است.

  در سیستم امتیازبندی کارت شانس چه مواردی در نظر گرفته شده است؟

  مواردی از جمله تحصیلات، سن، حرفه، داشتن اسپاسنر، مهارت زبان و سابقه زندگی در آلمان.

  ویزای جاب سیکر آلمان چگونه است؟

  جاب سیکر ویزایی است که به شما اعتبار شش ماهه سکونت در آلمان و جستجوی کار را می‌دهد.

  مهم‌ترین تفاوت‌های ویزای جاب سیکر و کارت شانس کدام است؟

  جاب سیکر محدودیت سنی نداشته در حالی که کارت شانس محدودیت سنی 35 سال دارد.

  فعال شدن سیستم امتیازبندی کارت شانس آلمان را برای چه زمانی پیش‌بینی می‌کنند؟

  انتظار می‌رود در اواخر سال 2023 میلادی اولین کارت‌های شانس آلمان اعطا شوند.

  مقالات مرتبط

  دلایل مهاجرت به آلمان

  دلایل مهاجرت به آلمان

  مهاجرت به آلمان، یکی از مسائل بین‌المللی مهم در دنیای امروز است. با ورود مهاجران از سراسر جهان به این کشور، آلمان به یکی از مقصدهای اصلی مهاجرت در اروپا تبدیل شده است. عوامل مختلفی نظیر فرصت‌های شغلی، آموزش، خدمات...

  انواع بیمه در آلمان

  انواع بیمه در آلمان

  شرایط بیمه در آلمان بیمه در آلمان از اهمیت بالایی برخوردار است و برای زندگی، کار و تحصیل در این کشور الزامی است. سیستم بیمه آلمان تنوع زیادی دارد و انواع مختلفی از بیمه را شامل می‌شود. سیستم بیمه در...

  پناهندگی در آلمان

  پناهندگی در آلمان

  پناهندگی، حقی است که برای حفاظت از افرادی که از شرایط سخت و غیرانسانی، مانند جنگ، تعقیب قضایی یا آزار و اذیت در کشور خود فرار می ‌کنند، در نظر گرفته شده است. این مفهوم، که بر اساس کنوانسیون ژنو...

  حقوق پناهندگی در آلمان

  حقوق پناهندگی در آلمان

  حقوق پناهندگی در آلمان بر اساس قوانین بین ‌المللی و اتحادیه اروپا تنظیم شده است. افرادی که در کشور خود با خطر جدی آزار و اذیت یا آسیب روبرو هستند، می ‌توانند درخواست پناهندگی ارائه دهند. فرایند بررسی درخواست ‌های...

  وکیل مهاجرت به آلمان

  وکیل مهاجرت به آلمان

  در دنیای پیچیده امروزی، مهاجرت به کشوری دیگر می ‌تواند یکی از مهم ‌ترین تصمیمات زندگی افراد باشد. آلمان، با داشتن اقتصادی قوی و فرصت ‌های تحصیلی و کاری گسترده، هدف بسیاری از مهاجرین از سراسر جهان است. اما مسیر...

  شرایط و هزینه های زندگی در آلمان

  شرایط و هزینه های زندگی در آلمان

  آلمان به دلیل اقتصاد قوی، استاندارد بالای زندگی و سیستم جامع رفاه اجتماعی، از دیرباز مقصدی محبوب برای مهاجران بوده است. به طور کلی، شهرهای بزرگ مانند برلین، مونیخ، و هامبورگ گران ‌تر و هزینه زندگی در آلمان در این...

  مزایا و معایب زندگی در آلمان

  مزایا و معایب زندگی در آلمان

  زندگی در آلمان می‌ تواند تجربه‌ای غنی و متنوع  برای هر فرد باشد. مزایا و معایب زندگی در آلمان بسیار متنوع و گسترده است و می تواند انتخاب این کشور برای مقصد نهایی مهاجرت را کمی پیچیده کند. آلمان با...

  سریع ترین و آسان ترین راه مهاجرت به آلمان

  سریع ترین و آسان ترین راه مهاجرت به آلمان

  دلایل مختلفی برای مهاجرت به اروپا و کشور‌های صنعتی این قاره وجود دارد. راه‌اندازی کسب‌وکار جدید و دستیابی به درآمد بالا دو دلیل اصلی برای افزایش تقاضای ورود به آلمان هستند. اگر از آن دسته از افرادی هستید که راحت‌...

  اقامت دائم آلمان

  اقامت دائم آلمان

  اقامت دائم در آلمان یکی از گزینه‌ های محبوب برای افرادی است که می ‌خواهند به عنوان مقیم در این کشور زندگی کنند. آلمان با اقتصاد پویا، زیرساخت ‌های عالی، و سیستم آموزشی و بهداشتی فوق ‌العاده، یکی از مقاصد...

  ارزانترین شهر آلمان برای زندگی

  ارزانترین شهر آلمان برای زندگی

  هزینه زندگی در آلمان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی نسبتا کمتر است. با این حال، هزینه زندگی در آلمان بسته به شهر محل زندگی، سبک زندگی و میزان درآمد متفاوت است. در این بین شهرهایی در آلمان وجود دارند...

  رفع ریجکتی ویزای آلمان

  رفع ریجکتی ویزای آلمان

  در صورتی که قصد دارید تا ویزا کشور آلمان را دریافت می‌کنید، به دلایل مختلفی ممکن است با مشکل رشد شدن و ریجکت ویزای آلمان مواجه شوید. در همین راستا در این مطلب قصد داریم تا نگاهی به دلایل رفع...

  امتحان شهروندی آلمان

  امتحان شهروندی آلمان

  برای افرادی که به کشورهای دیگر مهاجرت می‌کنند و تصمیم به ادامه‌ی زندگی در آن کشور را دارند، دریافت تابعیت یک اتفاق سرنوشت ساز است که فرصت‌های ویژه‌ای را برای آنها فراهم می‌کند از جمله حق خرید خانه، شرکت در...

  کارگزاری ویزامتریک آلمان

  کارگزاری ویزامتریک آلمان

  اگر قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید تا وکلای مهاجرتی ما با بررسی شرایطی که دارید، بهترین روش مهاجرت را به شما ارائه نمایند. سفارت و کنسولگری برخی از کشورهای پرتقاضای جهان برای...

  اخذ تابعیت و شهروندی آلمان

  اخذ تابعیت و شهروندی آلمان

  اخذ تابعیت و شهروندی آلمان یکی از مهمترین دغدغه‌های متقاضیانی است که به کشور آلمان مهاجرت کرده‌اند یا قصد مهاجرت به این کشور را دارند. سوالات بسیاری در این زمینه برای متقاضیان مطرح است، از جمله اینکه شرایط گرفتن تابعیت...

  هر آنچه باید در مورد کارت شانس آلمان بدانید!

  هر آنچه باید در مورد کارت شانس آلمان بدانید!

  دولت آلمان  برای اینکه بتواند شرایط مهاجرت به آلمان را برای متقاضیان بهبود ببخشد و به سازماندهی نیروی کار خارجی بپردازد، طرحی را به نام کارت شانس المان تصویب کرد. این کشور صنعتی با کمبود نیروی کار مواجه است و...

  نظرات کاربران