تحصیل در مدارس ایتالیا

تحصیل در مدارس ایتالیا، به خصوص در سال‌های اخیر، برای دانش‌آموزان علاقه‌مند به تحصیل در خارج از کشور به گزینه ایده‌آلی تبدیل شده است. امکانات فراوان، کیفیت خوب آموزش، امکان تحصیل رایگان، هزینه ارزان زندگی و غیره از جمله دلایل انتخاب ایتالیا برای تحصیل خواهد بود. بیش از 32 هزار دانش‌آموز و دانشجوی بین‌المللی در حال‌حاضر در ایتالیا در حال تحصیل و پیشرفت هستند. برای تجربه یک پذیرش موفق به مدارس و کالج‌های معتبر ایتالیا باید ابتدا دید کامل و جامعی از شرایط، هزینه‌ها، نحوه اقامت و غیره داشته باشید.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  شرایط تحصیل در مدارس و دبیرستان‌های ایتالیا

  در ایتالیا دو نوع مدرسه دولتی و خصوصی وجود دارد. تحصیل در مدارس دولتی این کشور رایگان است و کیفیت آموزش حتی می‌تواند بهتر از مدارس خصوصی باشد. البته مدارس بین‌المللی و کاتولیکی زیادی هم در این کشور وجود دارند. در مدارس بین‌المللی تدریس به زبان‌های فرانسه، آلمانی، انگلیسی و غیره انجام می‌شود. معمولا برای مهاجرت تحصیلی به ایتالیا افراد از مدارس بین‌المللی پذیرش می‌گیرند.

  برای تحصیل در دبیرستان‌های ایتالیا لازم است که شرایط تحصیل و مدارک مورد نیاز را داشته باشید. البته شرایط تحصیل در مدارس ایتالیا و مدارک آن‌ها به مقطع و مدرسه مورد نظر بستگی دارد‌. شما این امکان را دارید تا در این رابطه با کارشناسان با سابقه و حرفه‌ای ما در موسسه مهاجرتی میرداماد تماس بگیرید تا شرایط و مدارک لازم برای دبیرستان یا مدرسه مورد نظر را چک کنند و در اختیار شما قرار دهند.

  شرایط عمومی تحصیل در مدارس و دبیرستان‌های ایتالیا

  به‌طورکلی، شرایط عمومی زیر برای تحصیل در دبیرستان‌های ایتالیا در نظر گرفته می‌شوند:

  • یکی از شرایط تحصیل در مدارس این کشور، سن است. شرط سنی برای اخذ پذیرش از دبیرستان‌های ایتالیا بین 14 تا 19 سال خواهد بود.
  • متقاضیان باید سوابق تحصیلی و ریزنمرات خود را به زبان انگلیسی یا ایتالیایی ترجمه کنند. نمرات و معدل این افراد باید برای اخذ پذیرش بالا باشد.
  • برخی مدارس احتمال دارد از متقاضیان گواهی سلامت و کارت واکسیناسیون بخواهند.
  • یک انگیزه‌نامه خوب و قوی کمک زیادی به پذیرش دانش آموز می‌کند.
  • در نهایت متقاضیان باید ثابت کنند که برای تحصیل در مدارس و کالج‌های ایتالیا تمکن مالی کافی دارند.

  هزینه تحصیل در ایتالیا

  هزینه تحصیل در مدارس دولتی ایتالیا رایگان است. اما برای تحصیل در مدارس خصوصی و بین‌المللی این کشور متقاضیان باید هزینه بپردازند.

  بیشتر مدارس خصوصی به‌صورت روزانه فعالیت دارند. شهریه این مدارس با توجه‌به خدمات ارائه‌شده و نوع مدرسه خصوصی متفاوت است. البته برای اخذ پذیرش از بیشتر مدارس خصوصی، والدین باید هزینه‌هایی بابت ثبت‌نام هم پرداخت کنند.

  به‌طور کلی، هزینه تحصیل در مدارس ایتالیا در نوع خصوصی و شبانه‌روزی بین 30 تا 45 هزار یورو در سال خواهد بود. برای بررسی درخواست پذیرش هم والدین ملزم به پرداخت 300 تا 500 یورو به این مدارس هستند. از طرفی هم مدارس بین‌المللی در ایتالیا وجود دارند که تدریس را به زبان انگلیسی انجام می‌دهند.

  این مدارس برای مهاجرت به ایتالیا از طریق تحصیل گزینه ایده‌آل‌تری هستند. متقاضیان برای تحصیل در مدارس بین‌المللی و خارجی ایتالیا ملزم به پرداخت شهریه سالانه حدود 4,250 یورو تا 12,500 یورو هستند. در جدول زیر هزینه تحصیل در مدارس در برخی از دبیرستان‌های برتر این کشور جمع‌آوری شده است:

  نام دبیرستانشهریه سالانه به یورو
  مدرسه بین‌المللی تورین (World International School of Torino)9,900 الی 14,900
  مدرسه شبانه‌روزی سنت لوئیس میلان (St Louis School)14,000 الی 25,000
  مدرسه بین‌المللی کومو (International School of Como)12,500 الی 22,000
  مدرسه بین‌المللی سیه‌نا (International School of Siena)10,500 الی 18,000
  مدرسه بین‌المللی میلان (International School of Milan)11,800 الی 24,700
  مدرسه بین‌المللی استعدادهای درخشان (International School of Talents)32,000
  مدرسه بین‌المللی مودنا (International School of Modena)11,600 الی 20,000
  دانش‌آموزان برای تحصیل در مدارس و دبیرستان‌های ایتالیا باید ابتدا ویزای تحصیلی دریافت کنند.

  مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای دانش‌آموزی ایتالیا

  همه دانش‌آموزان متقاضی تحصیل در مدارس ایتالیا در صورتی که شهروند یکی از کشورهای اتحادیه اروپا نباشند، موظف به دریافت ویزای تحصیلی ایتالیا هستند. برای دریافت ویزا، متقاضیان باید پس از تکمیل مدارک مورد نیاز، آن‌ها را در سایت سفارت ایتالیا به‌صورت آنلاین آپلود کنند. داشتن اصل مدارک در روز تعیین‌شده برای رفتن به سفارت و به هنگام انجام مراحل انگشت نگاری الزامی است. مدارکی که متقاضیان باید برای دریافت ویزای دانش‌آموزی آماده سازند شامل:

  • تکمیل فرم درخواست ویزا
  • چند قطعه عکس باکیفیت
  • رسید پرداخت هزینه ویزا
  • پاسپورت با حداقل اعتبار 6 ماهه
  • مدارک تحصیلی قبلی و ریزنمرات
  • گواهی تمکن مالی. به ازای هر سال تحصیلی باید میزان 7 هزار یورو در حساب دانش‌آموز یا سرپرست وی وجود داشته باشد.
  • گواهی نشان دهنده محل سکونت مانند نامه از مدرسه یا اجاره نامه برای دریافت خوابگاه و تحصیل
  • نامه پذیرش از یکی از دبیرستان‌ها یا کالج‌های ایتالیا

  مدت زمان و پروسه دریافت ویزای دانش‌آموزی ایتالیا بین یک الی چهار هفته احتمال دارد به طول بیانجامد. لذا باید برای جلوگیری از هرگونه مشکل، متقاضیان از حداقل سه ماه قبل از شروع ترم تحصیلی برای دریافت ویزا اقدام کنند.

  فرصت تحصیل در مدارس کشور ایتالیا

  اخذ ویزا پروسه‌ای زمان‌بر و هزینه‌بر است و اگر درست انجام ندهد باعث خسارت مالی می‌شود و فرصت تحصیل در مدارس ایتالیا را از دانش‌آموزان سلب کند‌. برای همین، موسسه مهاجرتی میرداماد، با داشتن سال‌ها تجربه در حوزه اخذ انواع ویزاهای ایتالیا، به شما در این مسیر پرپیچ و خم کمک خواهد کرد تا نتیجه قطعی و رضایت‌بخش دریافت کنید.

  روش‌های اسکان دانش‌آموزی در ایتالیا

  مشخص‌کردن محل اقامت دانش‌آموز در ایتالیا به هنگام دریافت ویزا ضرورت دارد. روش‌های زیر برای اقامت دانش‌آموزان ضمن امنیت بالا هزینه کمتری هم دارد.

  خوابگاه‌های شبانه‌روزی برای تحصیل در ایتالیا

  یک روش اسکان استفاده از خوابگاه‌های شبانه روزی است. آن دسته از دانش‌آموزانی که از مدارس بین‌المللی و شبانه‌روزی پذیرش می‌گیرند می‌توانند از مزیت استفاده از خوابگاه بهره‌مند شوند. اتاق‌های خوابگاه‌ها به صورت دو تا چهار تخته طراحی شده‌اند.

  در خوابگاه‌ها روی تغذیه دانش‌آموزان تاکید خیلی زیادی وجود دارد. آن‌ها از چندین وعده غذای کامل و مقوی بهره‌مند می‌شوند. البته خوابگاه‌های خصوصی هم برای افراد واجد شرایط تحصیل در مدارس ایتالیا هم وجود دارند. اتاق‌های این خوابگاه‌ها یک تخته هستند و هزینه بالاتری نسبت به خوابگاه‌های مدارس شبانه‌روزی دارند.

  اقامت Home stay برای دانش‌آموزان

  دولت ایتالیا روشی برای اسکان دانش‌آموزانی که بستگان نزدیک در این کشور ندارند در نظر گرفته است که با نام Home Stay شناخته می‌شود. این روش نسبت به اجاره خانه و یا آپارتمان مقرون‌به‌صرفه‌تر خواهد بود و مزایای بیشتری هم به‌همراه دارد.

  در اقامت هوم استی خانواده‌های ایتالیایی میزبان دانش‌آموزان مورد اعتماد و مورد تایید دولت ایتالیا و متقاضیان تحصیل در مدارس این کشور می‌شوند. این خانواده‌ها باید اتاق و فضای کافی برای زندگی دانش‌آموز داشته باشند. ضمن آنکه باید بتوانند مسئولیت خوردوخوراک، رفت‌وآمد، آشنایی با محیط، مراقبت و نگهداری و تهیه محل استراحت و خواب دانش‌آموز را به‌طور کامل متعهد شوند.

  در صورتی‌که دانش‌آموزی از خانواده‌ای که با آنها زندگی می‌کند رضایت کافی نداشته باشد می‌تواند از دولت ایتالیا درخواست یک خانواده دیگر را بدهد.

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  بورسیه تحصیلی برای مدارس ایتالیا

  یکی از دغدغه‌های تحصیل در مدارس و دبیرستان‌های ایتالیا مربوط به بورسیه و کمک هزینه تحصیلی است. معمولا در بیشتر کشورها بورسیه یا کمک هزینه تحصیلی برای مقاطع ما قبل از دانشگاه در نظر گرفته نمی‌شود و ایتالیا هم از این قاعده مستثنا نیست.

  در صورتی‌که متقاضیان تمایل داشته باشند به‌صورت رایگان در مدارس دولتی ایتالیا تحصیل کنند باید به زبان ایتالیایی تسلط کامل داشته باشند. چرا که تدریس در مدارس دولتی به زبان رسمی دولت ایتالیا انجام می‌شود. در نتیجه بورسیه تحصیلی ایتالیا برای مدارس یا دبیرستان‌ها در نظر گرفته نشده است.

  دانش‌آموزانی که از مدارس ایتالیا فارغ‌التحصیل می‌شوند شانس بیشتری برای تحصیل در دانشگاه‌های برتر ایتالیا دارند.

  ورود به دانشگاه پس از تحصیل در ایتالیا

  قطعا دانش‌آموزانی که در مدارس ایتالیا تحصیل کرده باشند شانس بیشتری برای اخذ پذیرش از دانشگاه‌های برتر ایتالیا خواهند داشت. رشته‌های تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در ایتالیا عموما به زبان ایتالیایی تدریس داده می‌شوند.

  دانش‌آموزانی که موفق به تحصیل در مدارس ایتالیا شده‌اند مطمئنا تسلط کافی به زبان ایتالیایی دارند و راحت‌تر می‌توانند از دانشگاه‌های ایتالیا پذیرش دریافت کنند. دانش‌آموزانی که مدرک پایان تحصیلات خود را از ایتالیا گرفته‌اند برای دریافت پذیرش در اولویت قرار می‌گیرند. در ادامه، شرایط کلی تحصیل در مقاطع تحصیلی مختلف به اختصار ارائه شده است:

  تحصیل در مقطع کارشناسی در ایتالیا

  تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور ایتالیا معمولا سه الی چهار سال به‌طول می‌انجامد. تحصیل کارشناسی در ایتالیا هم به دو زبان ایتالیایی و انگلیسی امکان‌پذیر خواهد بود. برای تحصیل در دانشگاه‌های ایتالیا به زبان انگلیسی متقاضیان باید مدرک IELTS 6 و برای تحصیل به زبان ایتالیایی باید مدرک B2 ایتالیایی را ارائه دهند.

  شرط سنی برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی حداکثر 30 سال است. البته افرادی که زیر ۲۸ سال سن داشته باشند شانس بیشتری برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی خواهند داشت. معدل دیپلم برای پذیرش از دانشگاه‌های ایتالیا باید 15 به بالا باشد.

  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در ایتالیا

  پس از تحصیل در مدارس ایتالیا و سپس ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی متقاضیان می‌توانند برای تحصیل کارشناسی ارشد در ایتالیا هم اقدام کنند. مدت زمان تحصیل در این مقطع هم معمولا سه الی چهار ترم یا دو سال است. شرایط مدرک زبان انگلیسی و ایتالیایی مشابه با شرایط مقطع کارشناسی خواهد بود. حداکثر سن برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در ایتالیا 32 سال در نظر گرفته می‌شود.

  تحصیل در مقطع دکتری در ایتالیا

  پذیرش برای مقطع دکتری در ایتالیا محدود است. بنابراین رزومه تاثیر بسیار زیادی برای اخذ پذیرش خواهد داشت. تحصیل دکتری در ایتالیا بین سه الی چهار سال به طول می‌انجامد و دانشجویان باید پروژه‌های تحقیقاتی متعددی را انجام دهند.

  افرادی که در مدارس ایتالیا تحصیل کرده‌اند شانس بیشتری برای اخذ پذیرش و تحصیل در مقطع دکتری دارند. در واقع اولویت پذیرش با دانشجویانی است که تحصیلات مدرسه و دانشگاه را در ایتالیا گذرانده باشند. ضمن اینکه تحصیل در مقطع دکتری تنها به زبان ایتالیایی امکان‌پذیر می‌شود.

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  اقامت در ایتالیا با تحصیل در مدارس

  این خواسته بسیاری از متقاضیان است که پس از تحصیل در مدارس ایتالیا اقامت این کشور را هم دریافت کنند. دانش‌آموزان پس از اتمام تحصیلات دوران مدرسه می‌توانند به‌راحتی وارد دانشگاه شوند و تحصیلات خود را در رشته مورد نظرشان ادامه دهند.

  پس از تحصیل در کالج ‌های ایتالیا و دانشگاه‌های معتبر و فارغ‌التحصیلی، دانشجویان به مدت 6 ماه الی یک سال فرصت دارند تا در ایتالیا مرتبط با رشته تحصیلی خود شغلی را بیابند. در صورت تایید شغل توسط دولت ایتالیا و کارفرما، ویزای تحصیلی به ویزای کاری تبدیل می‌شود و متقاضی می‌تواند در این کشور بماند.

  موسسه معتبر میرداماد، با داشتن تخصص در حوزه مهاجرت تحصیلی به کشور زیبای ایتالیا و هزاران پرونده موفق، از ابتدای مسیر پذیرش و اخذ ویزا، تا اخذ اقامت و تابعیت همراه شما خواهد بود.

   برای اخذ پذیرش از مدارس ایتالیا نیازی به ارائه مدرک زبان نیست.

  جمع‌بندی

  تحصیل در مدارس ایتالیا با مزایای بسیار زیادی همراه است که مهم‌ترین مزیت مقرون‌به‌صرفه و رایگان بودن تحصیل در این کشور است. متقاضیان این امکان را دارند تا در مدارس و دبیرستان‌های این کشور به‌صورت خصوصی، دولتی یا شبانه‌روزی تحصیل کنند. در این میان تحصیل در مدارس بین‌المللی و شبانه‌روزی برای افرادی که متقاضی مهاجرت به این کشور هستند بیشتر توصیه می‌شود. اخذ پذیرش برای دانشجویان که در مدارس ایتالیا تحصیل کرده‌اند، راحت‌تر است. امکان کار و اقامت هم پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه‌های ایتالیا وجود دارد.

  سوالات متداول

  شرایط تحصیل در مدارس کشور ایتالیا چیست؟

  شرایط تحصیل در مدارس ایتالیا به خصوصی، دولتی یا بین‌المللی بودن مدرسه مورد نظر بستگی دارد. داشتن سن مشخص برای هر مقطع تحصیلی در ایتالیا الزامی است.

  چه مدارکی برای دریافت ویزای دانش‌آموزی ایتالیا لازم است؟

  برای دریافت ویزای دانش‌آموزی و تحصیلی ایتالیا مدارکی همچون پاسپورت معتبر، انگیزه‌نامه، چند قطعه عکس، تمکن مالی و غیره ضروری خواهد بود.

  نحوه اسکان دانش‌آموزان بین‌المللی در ایتالیا چگونه است؟

  دانش‌آموزان در ایتالیا می‌توانند خانه یا آپارتمان اجاره کنند، خوابگاه بگیرند یا با خانواده‌های ایتالیایی که دولت مشخص کرده است، زندگی کنند.

  هزینه تحصیل در مدارس کشور ایتالیا چقدر است؟

  هزینه تحصیل در مدارس ایتالیا اگر دولتی باشند کاملا رایگان است. اما برای مدارس خصوصی و بین‌المللی، متقاضیان باید چیزی بین 40 الی 45 هزار یورو را در نظر بگیرند.

  مقالات مرتبط

  تحصیل داروسازی در ایتالیا

  تحصیل داروسازی در ایتالیا

  شرایط مناسب تحصیل داروسازی در ایتالیا باعث افزایش تقاضای مهاجرت دانشجویان بین‌المللی به این کشور شده است. شهریه پایین دانشگاه‌ها در ایجاد بستر مناسب برای اعطای بورسیه دانشجویی به رشته‌های علوم پزشکی به‌ویژه در مقاطع پایین مزیت‌های اصلی تحصیل در...

  بورسیه تحصیلی ایتالیا

  بورسیه تحصیلی ایتالیا

  ایتالیا، کشوری با ریشه‌های غنی تاریخی، هر سال هزاران دانشجوی بین‌المللی را به دانشگاه‌های خود جذب می‌کند. این کشور که دارای قدیمی‌ترین دانشگاه‌های اروپا با سنت آموزشی عمیق است، بسیاری از دانشجویان ایرانی را امروزه در خود جای می‌دهد. یکی...

  دانشگاه های ایتالیا

  دانشگاه های ایتالیا

  ایتالیا، یکی از کشورهایی است که به‌دلیل تاریخ و فرهنگ بی‌نظیرش، از مقاصد برجسته جهان برای تحصیلات عالی محسوب می‌شود. دانشگاه‌ های ایتالیا با امکانات فرهنگی و علمی گسترده، به دانشجویان فرصتی بی‌نظیر برای توسعه دانش، مهارت‌ها و تجربیات فرهنگی...

  تحصیل دکتری در ایتالیا

  تحصیل دکتری در ایتالیا

  کشور ایتالیا دارای بیشترین تعداد میراث جهانی یونسکو در مقایسه با دیگر کشورهای جهان است. زیبایی معماری، آثار باستانی، غذاهای عالی، میراث فرهنگی، مد و سرگرمی این کشور شناخته شده است، اما تنها تعداد کمی از مردم از آموزش با...

  تحصیل در مدارس ایتالیا

  تحصیل در مدارس ایتالیا

  تحصیل در مدارس ایتالیا، به خصوص در سال‌های اخیر، برای دانش‌آموزان علاقه‌مند به تحصیل در خارج از کشور به گزینه ایده‌آلی تبدیل شده است. امکانات فراوان، کیفیت خوب آموزش، امکان تحصیل رایگان، هزینه ارزان زندگی و غیره از جمله دلایل...

  کار دانشجویی در ایتالیا

  کار دانشجویی در ایتالیا

  کار دانشجویی در ایتالیا یک راه عالی برای کسب درآمد، یادگیری زبان ایتالیایی و آشنایی با فرهنگ ایتالیایی است. ایتالیا کشوری با اقتصاد پویا و بازار کار متنوع است که فرصت های زیادی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می...

  بورسیه استانی ایتالیا (DSU)

  بورسیه استانی ایتالیا (DSU)

  ایتالیا یکی از کشور های فوق العاده زیبا با امکانات عالی در اروپا می باشد که همیشه مقصد بسیاری از گردشگران و مهاجران بوده است. در ایتالیا دانشگاه های زیادی با سطوح مختلف آموزشی و بالا وجود دارد. سیستم آموزشی...

  بورسیه تحصیلی پزشکی و دندانپزشکی در ایتالیا

  بورسیه تحصیلی پزشکی و دندانپزشکی در ایتالیا

  ایتالیا یکی از محبوب ترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در سراسر جهان است. این کشور به دلیل کیفیت آموزش، هزینه های مقرون به صرفه و سبک زندگی جذاب خود شناخته شده است. رشته های پزشکی و دندانپزشکی نیز...

  تحصیل در کالج‌ های ایتالیا

  تحصیل در کالج‌ های ایتالیا

  ایتالیا زادگاه رنسانس، خانه غذاهای معروف و موزه‌های بی‌شمار و مرکز بهترین برندهای لوکس است. به لطف آموزش مقرون‌به‌صرفه و باکیفیت آن، بسیاری از دانشجویان بین‌المللی خود را برای تحصیل در کالج های ایتالیا آماده می‌کنند. چرا تحصیل در کالج...

  تحصیل کارشناسی در ایتالیا

  تحصیل کارشناسی در ایتالیا

  کشور ایتالیا به عنوان سومین کشور پرجمعیت اتحادیه اروپا و ششمین کشور پرجمعیت قاره اروپا از پرتقاضاترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان بین المللی است. تحصیل در در دانشگاه های ایتالیا می تواند زندگی دانشجویان را با طبیعت بی نظیر و...

  بهترین دانشگاه های ایتالیا

  بهترین دانشگاه های ایتالیا

  ایتالیا کشوری زیبا و تاریخی با فرهنگ غنی است که می تواند مقصد مناسبی برای تحصیل باشد. دانشگاه های ایتالیا نیز با ارائه آموزش با کیفیت و هزینه های نسبتاً پایین، گزینه مناسبی برای دانشجویان بین المللی هستند. برترین دانشگاه...

  تحصیل کارشناسی ارشد در ایتالیا

  تحصیل کارشناسی ارشد در ایتالیا

  ایتالیا در سال‌ های اخیر به دلیل برتری علمی خود به شهرت قابل توجهی دست یافته است. محیط چند فرهنگی به همراه روش تدریس منحصر به فرد آن را به مقصدی عالی برای تحصیل در خارج از کشور برای دانشجویان...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ایتالیا

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ایتالیا

  اگر قصد تحصیل پزشکی در ایتالیا و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام...

  ویزای تحصیلی ایتالیا

  ویزای تحصیلی ایتالیا

  ایتالیا با تاریخ و فرهنگ غنی خود همواره یکی از مقاصد محبوب برای دانشجویان جویای دانش از سراسر جهان بوده است. درحال‌حاضر، دانشجویان می‌توانند با درخواست و دریافت ویزای تحصیلی و سفر به این کشور در موسسات آموزش عالی آن...

  نظرات کاربران