ویزای تحصیل ایتالیا

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294  ایتالیا با تاریخ و فرهنگ غنی خود همواره یکی از مقاصد محبوب برای دانشجویان جویای دانش از سراسر جهان بوده است. درحال‌حاضر، دانشجویان می‌توانند با درخواست و دریافت ویزای تحصیلی و سفر به این کشور در موسسات آموزش عالی آن تحصیل کنند. ویزای تحصیلی ایتالیا به دانشجویان اجازه می‌دهد تا برای مدت زمان معینی در کشور چکمه‌ای به زندگی و تحصیل بپردازند.

  نحوه و شرایط درخواست ویزای تحصیلی ایتالیا

  اگر شهروند غیراتحادیه اروپا هستید و قصد اقامت بیش از 90 روز را در Italia دارید باید به فکر دریافت ویزای تحصیلی کشور فراقاره‌ای فوق باشید. احتمالا این روند چندین هفته طول بکشد، بنابراین مهم است که هرچه سریع‌تر برای این برنامه اقدام و تمام اسناد لازم را آماده کنید.

  برای واجد شرایط بودن به‌منظور گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای دانشجویی و دریافت ویزای این کشور باید برخی موارد را مدنظر خود قرار دهید. این موارد شامل نکات زیر می‌شود:

  الزامات مالی

  شما باید بتوانید در طول اقامت خود در Italia ازنظر مالی حامی مطمئنی داشته باشید که به آن تمکن مالی می‌گویند. برای اثبات تمکن مالی برای ویزای تحصیلی ایتالیا باید شواهدی مبنی‌بر وجود وجوه کافی ارائه کنید، مانند صورت‌حساب بانکی یا نامه اعطای بورسیه تحصیلی در این کشور که می‌تواند مواردی اعم از سه مورد زیر باشد:

  بورسیه دانشگاهی

  بورسیه استانی

  بورسیه کشوری

  سابقه کیفری

  برای تحصیل در این سرزمین باستانی نباید در کشور خود یا هر کشور دیگری سابقه کیفری داشته باشید.

  الزامات بهداشتی

  شما برای دریافت ویزای تحصیل در چنین قلمرو زیبایی باید سلامتی کامل خود را به اثبات برسانید. برای اثبات این موضوع به ارائه مدرکی مبنی بر معاینه پزشکی یا سوابق واکسیناسیون نیاز دارید.

  الزامات تحصیلی

  متقاضیان دریافت این ویزا باید به‌طور منظم در کلاس‌ها شرکت کنند و عملکرد تحصیلی رضایت‌بخشی داشته باشند. اگر نمرات فرد کمتر از حد معینی باشد، ممکن است در معرض خطر لغو ویزای خود قرار بگیرد!

  محل اقامت

  افراد باید برای مدت اقامت خود در Italia، محل اقامت مناسبی داشته باشند. این محل می‌تواند یک آپارتمان، محل سکونت دانشجویی مانند خوابگاه یا خانه باشد.

  به‌طور خلاصه، درخواست برای ویزای دانشجویی ایتالیا می‌تواند فرآیندی طولانی را در بر بگیرد، اما اطمینان از داشتن تمام مدارک لازم و رعایت شرایط دریافت ویزا ضروری است.

  با انتخاب یک مجموعه مهاجرتی مانند موسسه میرداماد، می‌توانید شانس خود را برای درخواست ویزای موفق افزایش دهید و از تحصیل در سرزمین چکمه‌ای لذت ببرید.

  انواع ویزای تحصیلی ایتالیا

  به‌عنوان یک دانشجوی بین‌المللی برای تحصیل در این نقطه دنیا باید ابتدا وقت سفارت ایتالیا دانشجویی را رزرو و سپس ویزای تحصیلی را دریافت کنید. انواع مختلفی از ویزای تحصیل این سرزمین بسته به‌مدت و ماهیت تحصیل شما وجود دارد.

  ویزای تحصیلی کوتاه‌مدت (ویزای نوع C)

  این ویزا به دانشجویان اجازه می‌دهد تا حداکثر 90 روز برای دوره‌های کوتاه‌مدت یا دوره‌های زبان در کشور فوق بمانند. برای درخواست این ویزا باید مدرکی مبنی‌بر ثبت‌نام در یک دوره آموزشی در ایتالیا، بلیط پرواز رفت‌و‌برگشت و مدارکی مبنی‌بر وجود بودجه کافی برای پوشش اقامت خود در Italia ارائه دهید.

  ویزای تحصیلی بلندمدت (ویزای نوع D)

  ویزای تحصیلی کشور ایتالیا نوع دی برای دانشجویانی مورد نیاز است که قصد تحصیل بیش از 90 روز در کشور تاریخی فوق را دارند. ویزای تحصیلی طولانی‌مدت را می‌توان به‌صورت زیر طبقه‌بندی کرد:

  ویزای دانشجویی: این ویزا ویژه کسانی است که در یک دانشگاه یا موسسه آموزشی در خاک این سرزمین پذیرفته شده‌اند تا برنامه‌های تحصیلی تمام‌وقت را دنبال کنند.

  ویزای تبادل دانشجویی: این ویزا برای دانشجویان شرکت‌کننده در برنامه‌های تبادل بین دانشگاه‌های ایتالیا و خارجی صادر می‌شود.

  ویزای تحقیقاتی تحصیلات تکمیلی: ویزا تحقیقاتی به دانشجویانی اختصاص می‌یابد که به‌دنبال برنامه‌های تحقیقاتی در مقطع کارشناسی ارشد هستند.

  برای درخواست ویزای تحصیلی طولانی‌مدت باید مدارکی دال بر ثبت‌نام در دانشگاه یا موسسه ایتالیایی، مدرک اقامت، بیمه درمانی، مدارک سفر و حمایت مالی ارائه دهید. تمام این مدارک به‌عنوان مدارک لازم برای سفارت ایتالیا ویزای دانشجویی معرفی می‌شوند.

  ویزای تحصیلی ایتالیا

  ویزای تحصیلی کشور ایتالیا: اقامت انتخابی

  صدور این ویزا برای افرادی صورت می‌گیرد که برای پیگیری علایق فرهنگی یا فکری مایل به اقامت در این قلمرو باستانی هستند. برای بازنشستگان یا کسانی که می‌خواهند یک سال تحصیلی را در ایتالیا بگذرانند نیز مناسب است. متقاضیان باید مدرکی دال بر وضعیت مالی مناسب و توانایی حمایت از خود برای اقامت در کشور چکمه‌ای نشان دهند.

  درپایان، اخذ ویزای تحصیلی گام مهمی برای دانشجویان بین‌المللی است که قصد تحصیل در ایتالیا را دارند. بسته به مدت و ماهیت تحصیل شما، انواع مختلفی از ویزاها برای انتخاب وجود دارد. بررسی دقیق الزامات و درخواست نوع صحیح ویزا برای جلوگیری از هرگونه مشکلی ضروری به نظر می‌رسد.

  مدارک لازم جهت دریافت ویزای تحصیلی ایتالیا

  متقاضیان برای دریافت ویزای تحصیل Italia معمولا باید مدارکی را ارائه دهند که واجد شرایط بودن آن‌ها را برای تحصیل در این سرزمین و توانایی‌ ایشان را برای حمایت مالی از خود در طول اقامت‌شان نشان دهد. ممکن است شرایط خاصی براساس نوع ویزای مورد نظر و شرایط فردی متقاضی متفاوت باشد، اما در اینجا برخی از مدارک مورد نیاز سفارت ایتالیا برای ویزای تحصیلی را که به‌عنوان مدارک رایج معرفی می‌شوند با شما در میان می‌گذاریم.

  پاسپورت

  شما به پاسپورت معتبری نیاز دارید که حداقل شش ماه پس از تاریخ مورد نظر برای خروج از سرزمین فراقاره‌ای منقضی نشود.

  فرم درخواست ویزا

  این فرم را معمولا می‌توان به‌صورت آنلاین یا در نزدیک‌ترین سفارت یا کنسولگری کشور فوق پر کرد.

  نامه پذیرش ویزای تحصیلی ایتالیا

  ارائه نامه پذیرش از یک موسسه آموزشی معتبر ایتالیایی مبنی‌بر اینکه متقاضی در دوره تحصیلی پذیرفته شده است.

  اثبات تمکن مالی

  اسنادی مانند صورت‌حساب بانکی یا نامه بورس تحصیلی که تایید می‌کند متقاضی بودجه کافی برای پوشش هزینه‌های تحصیل و هزینه‌های زندگی در Italia را دارد. برای اثبات تمکن مالی به ارائه گردش حساب برای ویزای تحصیلی ایتالیا به‌شکل منطقی نیاز دارید. برای ارائه گردش حساب باید موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

  • گردش مالی به‌صورت منطقی صورت گرفته باشد؛ یعنی گردش‌های مالی با مبالغ کم را در طول روز نشان دهد.
  • به یک‌باره مبلغ بالایی را وارد حساب نکنید.

  درصورتی‌که مبلغ زیادی وارد حساب شما شود باید مدرکی را برای این موضوع ارائه دهید که چرا این هزینه وارد حساب شما شده است. به‌عنوان مثال، اگر مبلغ در ازای فروش خانه یا ماشین است، مدرک آن به‌شکل دقیق ارائه شود.

  بیمه درمانی

  اثبات پوشش بیمه درمانی که شرایط دریافت ویزای تحصیلی و مهاجرت به ایتالیا را برآورده می‌کند.

  گواهی سوءپیشینه

  مدرکی که توسط پلیس یا مراجع ذیربط در کشور متبوع متقاضی مبنی‌بر عدم سوء پیشینه صادر می‌شود.

  مدارک تحصیلی

  مدارک تحصیلی و ریز نمرات از موسسات آموزشی قبلی با حضور متقاضی.

  تسلط به زبان

  اثبات تسلط به زبان ایتالیایی یا انگلیسی بسته به زبان آموزشی در موسسه انتخابی.

  رزرو پرواز

  یک کپی از رزرو پرواز رفت‌و‌برگشت که تاریخ ورود‌و‌خروج متقاضی را نشان می‌دهد.

  محل سکونت

  شواهدی مبنی‌بر اینکه متقاضی مسکن مناسبی را برای مدت اقامت خود در Italia تامین کرده است.

  این موارد تنها بخشی از مدارکی را نشان می‌دهد که برای ویزای تحصیل ایتالیا به آن‌ها نیاز خواهید داشت. برای دریافت ویزای تحصیلی ایتالیا برای افغانها نیز این موارد و دیگر مدارکی که مربوط به این دسته از دانشجویان متقاضی است، مورد نیاز خواهد بود. اگر شما نیز دارای تابعیت کشور افغانستان هستید و نمی‌دانید که اقدامات لازم برای مهاجرت تحصیلی به این جمهوری چیست، حتما با مجموعه مهاجرتی میرداماد ارتباط برقرار کنید و از اطلاعات مفید کارشناسان این مجموعه بهره‌مند شوید.

  در صورتی که علاقمند به تحصیل پزشکی در ایتالیا هستید، می توانید با مشاوران ما در موسسه مهاجرتی میرداماد تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را در این خصوص دریافت کنید.

  مراحل دریافت ویزای تحصیلی ایتالیا

  اخذ ویزای تحصیل این کشور می‌تواند فرآیندی پیچیده و زمان‌بر باشد، اما با دانستن اطلاعات دررابطه‌با این مراحل می‌توان به راحتی آن‌ها را پشت سر گذاشت.

  مرحله اول: تحقیق

  اولین قدم برای دریافت ویزای دانشجویی کشور ایتالیا، تحقیق در مورد نوع ویزای مورد نیاز، شرایط درخواست و هر مهلت یا تاریخ مهم است.

  مرحله دوم: ثبت درخواست

  هنگامی که تمام اطلاعات لازم را جمع‌آوری کردید، زمان آغاز روند درخواست فرا می‌رسد. این مرحله معمولا شامل تکمیل فرم درخواست آنلاین، ارائه مدارک مورد نیاز (مانند پاسپورت، گواهی حمایت مالی و بیمه پزشکی) و پرداخت هرگونه هزینه است.

  مراحل دریافت ویزای تحصیلی دانشجویی ایتالا

  مرحله سوم: تعیین وقت

  پس از ارسال درخواست باید وقت خود را در نزدیک‌ترین کنسولگری یا سفارت سرزمین تاریخی فوق تعیین کنید. در این قرار ملاقات اثر انگشت شما ثبت خواهد شد و در یک مصاحبه برای بحث در مورد درخواست خود شرکت کنید. البته رزرو این وقت را می‌توانید از طریق سایت سفارت ایتالیا ویزای تحصیلی به‌صورت آنلاین نیز انجام دهید.

  مرحله چهارم: تصمیم کنسولگری

  پس از حضور در روز قرار ملاقات برای دریافت ویزای تحصیلی ایتالیا، کنسولگری درخواست شما را بررسی می‌کند و در مورد اعطای ویزایتان تصمیم می‌گیرد. این تصمیم احتمالا چندین هفته طول بکشد، بنابراین مهم است که قبل از تاریخ سفر خود درخواست دهید.

  مرحله پنجم: سفر به ایتالیا

  درصورت تایید درخواست، ویزای خود را دریافت خواهید کرد و می‌توانید مقدمات سفر به مروارید مدیترانه را انجام دهید. پس از ورود، اولین کار ثبت‌نام در مقامات محلی و دریافت اجازه اقامت برای اقامت در کشور برای مدت تحصیل خواهد بود.

  به‌طور کلی، اخذ ویزای تحصیلی کشور معروف به رام‌نشده مستلزم برنامه‌ریزی دقیق، سازمان‌دهی و توجه به جزییات است. بنابراین باید این فرآیند را زودتر شروع کنید و درصورت نیاز از یک مشاور حرفه‌ای مهاجرت کمک بگیرید.

  هزینه ویزای تحصیلی ایتالیا

  هزینه ویزای دانشجویی کشور ایتالیا برای دانشجویان خارجی متفاوت است و به عوامل مختلفی مانند کشور مبدا، نوع دوره تحصیلی و مدت‌زمان اقامت در ایتالیا بستگی دارد.

  با این حساب، هزینه ویزا برای تحصیل در زادگاه رنسانس ۱۱۰ یورو در سال ۲۰۲۳ است. البته این مبلغ ممکن است تغییر کند و باید همواره قبل از اقدام به دریافت ویزا، آخرین اطلاعات اعلام‌شده را بررسی کنید.

  دانشجویان علاوه‌بر هزینه ویزا باید به فکر پرداخت هزینه‌های دیگری مانند هزینه بیمه سلامت، هزینه ثبت‌نام در دانشگاه و هزینه محل اقامت نیز باشند.

  در ضمن، باید به این نکته هم توجه کرد که برای دریافت ویزای تحصیل در سرزمین چکمه‌ای باید دارای مدارک و اسناد لازم مانند پاسپورت، نامه قبولی از دانشگاه و مدارک تحصیلی باشید. بااین‌حال، Italia به‌عنوان یکی از ارزان‌ترین کشورها برای تحصیلات دانشگاهی است که امکانات بسیار خوبی را برای دانشجویان خارجی فراهم می‌کند.

  شرایط سنی جهت اخذ ویزای تحصیلی ایتالیا

  شرایط سنی خاصی برای دریافت ویزای دانشجویی کشور مسما به فراموش‌نشدنی وجود دارد که باید رعایت شود. عموما دانش‌آموزانی که بالای 18 سال سن دارند و تحصیلات متوسطه خود را به پایان رسانده‌اند، این امکان را دارند که برای ویزا تحصیلی ایتالیا اقدام کنند. با‌این‌حال، استثناهایی برای این قاعده وجود دارد.

  • اگر زیر 18 سال سن دارید، به یک قیم قانونی در کشور چکمه نیاز دارید که بتواند مسئولیت شما را در طول اقامت‌تان بر عهده بگیرد. علاوه‌بر این، اگر قصد دارید در مدرسه زبان شرکت کنید، محدودیت سنی برای دریافت ویزای تحصیلی نخواهید داشت.

  توجه به این نکته را فراموش نکنید که شرط سنی بسته به نوع برنامه‌ای که برای آن درخواست می‌کنید، متفاوت است. به‌عنوان مثال، اگر برای برنامه دکترا درخواست می‌دهید، شاید محدودیت سنی برای دریافت ویزای تحصیلی نداشته باشید.

  اجازه اقامت دانشجویی از طریق دریافت ویزای تحصیلی

  دریافت ویزای تحصیلی اجازه سفر به ایتالیای شیرین و تحصیل در آنجا را به دانشجویان می‌دهد. دانشجو برای دریافت اجازه اقامت دانشجویی باید به این سرزمین زیبا و خیره‌کننده سفر کند و در زمان ورود به کشور درخواست اقامت از طریق ویزای تحصیلی را ارائه کند.

  درصورتی‌که دانشجو تمامی شرایط لازم برای ویزای تحصیلی را برآورده کند، معمولا اجازه اقامت دانشجویی در کشور تاریخی فوق را به دست خواهد آورد. اجازه اقامت دانشجویی شرایط لازم را برای اقامت دانشجو در داخل مرزهای این کشور طی مدت تحصیل فراهم می‌سازد تا بتواند از فرصت‌های آموزشی، فرهنگی و اجتماعی آن استفاده کند.

  اجازه کار با ویزای تحصیلی ایتالیا

  دانشجویان با ویزای تحصیلی ایتالیا می‌توانند تا پایان مدت تحصیل خود در این کشور بمانند. بااین‌حال، این ویزا به آن‌ها اجازه کار نمی‌دهد. اگر دانشجو به‌دنبال کار در Italia است، باید برای دریافت اجازه کار درخواست جدیدی بدهد.

  دانشجو برای اخذ اجازه کار در مروارید مدیترانه باید شرایط و الزامات لازم را برآورده کند که در ادامه آن‌ها را معرفی کرده‌ایم:

  • طبق ویزای تحصیلی حداقل 6 ماه از اقامت وی در این نقطه از دنیا مانده باشد.
  • مدارک مورد نیاز تاییدشده ازجمله پرونده مالی و بیمه سلامت را ارائه دهد.
  • نتوان از او در ایتالیا سابقه کیفری یافت.

  دانشجو درصورت اخذ اجازه و ویزای کار ایتالیا می‌تواند به‌مدت محدودی در Italia کار و به پرداخت هزینه‌های خود در این کشور کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر دررابطه‌با دریافت ویزای تحصیلی و نحوه کار کردن دانشجویان در این کشور می‌توانید با کارشناسان مجموعه مهاجرتی میرداماد ارتباط برقرار کنید.

  اجاره کار دانشجودر ایتالیا

  جمع‌بندی

  ویزای تحصیلی ایتالیا به دانشجویان بین‌المللی اعطا می‌شود که می‌خواهند در این سرزمین باستانی تحصیل کنند. دانشجویان برای درخواست ویزا باید اطلاعات لازم شامل پاسپورت، درخواست پذیرش از یک دانشگاه ایتالیایی و مدارک دیگر را ارائه کنند. آن‌ها با اخذ این ویزا می‌توانند به ایتالیا سفر کنند و در آنجا به تحصیلات خود ادامه دهند.

  سوالات متداول

  ۱. چگونه می‌توان برای ویزای تحصیلی کشور ایتالیا درخواست داد؟

  دانشجویان بین‌المللی باید به دانشگاه مورد نظر خود درخواست پذیرش دهند و سپس مدارک لازم را به سفارت ایتالیا در کشور خود ارائه کنند.

  ۲. آیا به داشتن پول برای دریافت ویزای تحصیلی کشور ایتالیا نیاز است؟

  بله، دانشجویان باید به سفارت ایتالیا اطلاعاتی را ارائه دهند که نشان می دهد قادر به تامین هزینه‌های زندگی و تحصیل در ایتالیا هستند.

  ۳. برای اخذ ویزای تحصیلی کشور ایتالیا به چه مدارکی نیاز داریم؟

  مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا تحصیلی ایتالیا شامل پاسپورت معتبر، فرم درخواست ویزا، گواهی پذیرش از دانشگاه ایتالیایی، بیمه سلامت جهانی و اطلاعات مالی هستند.

  ۴. آیا دانشجویان می‌توانند با ویزای تحصیلی کار کنند؟

  بله، دانشجویان با ویزای تحصیلی می‌توانند به‌صورت قانونی در ایتالیا کار کنند.

  ۵. صدور ویزای تحصیلی کشور ایتالیا چقدرطول می‌کشد؟

  زمان لازم برای صدور ویزا تحصیلی ایتالیا متفاوت خواهد بود، اما عموما حداقل به زمان چند‌هفته‌ای برای پردازش ویزا نیاز است.

  مقالات مرتبط

  تحصیل داروسازی در ایتالیا

  تحصیل داروسازی در ایتالیا

  شرایط مناسب تحصیل داروسازی در ایتالیا باعث افزایش تقاضای مهاجرت دانشجویان بین‌المللی به این کشور شده است. شهریه پایین دانشگاه‌ها در ایجاد بستر مناسب برای اعطای بورسیه دانشجویی به رشته‌های علوم پزشکی به‌ویژه در مقاطع پایین مزیت‌های اصلی تحصیل در...

  بورسیه تحصیلی ایتالیا

  بورسیه تحصیلی ایتالیا

  ایتالیا، کشوری با ریشه‌های غنی تاریخی، هر سال هزاران دانشجوی بین‌المللی را به دانشگاه‌های خود جذب می‌کند. این کشور که دارای قدیمی‌ترین دانشگاه‌های اروپا با سنت آموزشی عمیق است، بسیاری از دانشجویان ایرانی را امروزه در خود جای می‌دهد. یکی...

  دانشگاه های ایتالیا

  دانشگاه های ایتالیا

  ایتالیا، یکی از کشورهایی است که به‌دلیل تاریخ و فرهنگ بی‌نظیرش، از مقاصد برجسته جهان برای تحصیلات عالی محسوب می‌شود. دانشگاه‌ های ایتالیا با امکانات فرهنگی و علمی گسترده، به دانشجویان فرصتی بی‌نظیر برای توسعه دانش، مهارت‌ها و تجربیات فرهنگی...

  تحصیل دکتری در ایتالیا

  تحصیل دکتری در ایتالیا

  کشور ایتالیا دارای بیشترین تعداد میراث جهانی یونسکو در مقایسه با دیگر کشورهای جهان است. زیبایی معماری، آثار باستانی، غذاهای عالی، میراث فرهنگی، مد و سرگرمی این کشور شناخته شده است، اما تنها تعداد کمی از مردم از آموزش با...

  تحصیل در مدارس ایتالیا

  تحصیل در مدارس ایتالیا

  تحصیل در مدارس ایتالیا، به خصوص در سال‌های اخیر، برای دانش‌آموزان علاقه‌مند به تحصیل در خارج از کشور به گزینه ایده‌آلی تبدیل شده است. امکانات فراوان، کیفیت خوب آموزش، امکان تحصیل رایگان، هزینه ارزان زندگی و غیره از جمله دلایل...

  کار دانشجویی در ایتالیا

  کار دانشجویی در ایتالیا

  کار دانشجویی در ایتالیا یک راه عالی برای کسب درآمد، یادگیری زبان ایتالیایی و آشنایی با فرهنگ ایتالیایی است. ایتالیا کشوری با اقتصاد پویا و بازار کار متنوع است که فرصت های زیادی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می...

  بورسیه استانی ایتالیا (DSU)

  بورسیه استانی ایتالیا (DSU)

  ایتالیا یکی از کشور های فوق العاده زیبا با امکانات عالی در اروپا می باشد که همیشه مقصد بسیاری از گردشگران و مهاجران بوده است. در ایتالیا دانشگاه های زیادی با سطوح مختلف آموزشی و بالا وجود دارد. سیستم آموزشی...

  بورسیه تحصیلی پزشکی و دندانپزشکی در ایتالیا

  بورسیه تحصیلی پزشکی و دندانپزشکی در ایتالیا

  ایتالیا یکی از محبوب ترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان بین المللی در سراسر جهان است. این کشور به دلیل کیفیت آموزش، هزینه های مقرون به صرفه و سبک زندگی جذاب خود شناخته شده است. رشته های پزشکی و دندانپزشکی نیز...

  تحصیل در کالج‌ های ایتالیا

  تحصیل در کالج‌ های ایتالیا

  ایتالیا زادگاه رنسانس، خانه غذاهای معروف و موزه‌های بی‌شمار و مرکز بهترین برندهای لوکس است. به لطف آموزش مقرون‌به‌صرفه و باکیفیت آن، بسیاری از دانشجویان بین‌المللی خود را برای تحصیل در کالج های ایتالیا آماده می‌کنند. چرا تحصیل در کالج...

  تحصیل کارشناسی در ایتالیا

  تحصیل کارشناسی در ایتالیا

  کشور ایتالیا به عنوان سومین کشور پرجمعیت اتحادیه اروپا و ششمین کشور پرجمعیت قاره اروپا از پرتقاضاترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان بین المللی است. تحصیل در در دانشگاه های ایتالیا می تواند زندگی دانشجویان را با طبیعت بی نظیر و...

  بهترین دانشگاه های ایتالیا

  بهترین دانشگاه های ایتالیا

  ایتالیا کشوری زیبا و تاریخی با فرهنگ غنی است که می تواند مقصد مناسبی برای تحصیل باشد. دانشگاه های ایتالیا نیز با ارائه آموزش با کیفیت و هزینه های نسبتاً پایین، گزینه مناسبی برای دانشجویان بین المللی هستند. برترین دانشگاه...

  تحصیل کارشناسی ارشد در ایتالیا

  تحصیل کارشناسی ارشد در ایتالیا

  ایتالیا در سال‌ های اخیر به دلیل برتری علمی خود به شهرت قابل توجهی دست یافته است. محیط چند فرهنگی به همراه روش تدریس منحصر به فرد آن را به مقصدی عالی برای تحصیل در خارج از کشور برای دانشجویان...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ایتالیا

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در ایتالیا

  اگر قصد تحصیل پزشکی در ایتالیا و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام...

  ویزای تحصیلی ایتالیا

  ویزای تحصیلی ایتالیا

  ایتالیا با تاریخ و فرهنگ غنی خود همواره یکی از مقاصد محبوب برای دانشجویان جویای دانش از سراسر جهان بوده است. درحال‌حاضر، دانشجویان می‌توانند با درخواست و دریافت ویزای تحصیلی و سفر به این کشور در موسسات آموزش عالی آن...

  نظرات کاربران