مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان

شاید شما هم فکر می کنید، برای مهاجرت به استرالیا مستلزم داشتن مدرک زبان هستید و برای اخذ ویزا داشتن مهارت های زبان بخش مهمی از روند دریافت ویزا می‌باشد. درست است که انگلیسی، زبان اصلی در بین مردم استرالیا است و وزارت امور داخلی اغلب از متقاضیان می خواهد که مهارت خود را در زبان انگلیسی نشان دهند. در بین همه روش های سرمایه گذاری، چند روش مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان مانند روش های سرمایه گذاری، ازدواج و … نیز وجود دارد که در این مقاله به بررسی آن ها می پردازیم. به طور کلی بسیار مهم است که شرایط لازم برای اخذ ویزای مورد نظر خود را به طور کامل بررسی کنید و در کنار آن به وب سایت رسمی وزارت امور داخلی استرالیا مراجعه کنید. اگر در مورد رعایت الزامات و مدرک زبان نگرانی دارید، حتما با یک مشاوره  مهاجرت یا وکیلی مشورت کنید که می تواند بر اساس شرایط شما مشاوره تخصصی ارائه دهد.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  روش‌های مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان

  چندین روش مهاجرت به استرالیا وجود دارد که متقاضیان می توانند بدون داشتن مدرک زبان، برای اخذ ویزا اقدام کنند. در ادامه به معرفی مهم ترین این روش ها و توضیحاتی پیرامون آن ها می پردازیم:

  • مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری استرالیا
  • مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ خانواده
  • مهاجرت از طریق ازدواج
  • مهاجرت از طریق پناهندگی

  مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به استرالیا بدون مدرک زبان

  استرالیا گزینه های مختلف ویزا را برای افراد علاقه مند به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ارائه می دهد. یکی از این برنامه ها برنامه نوآوری و سرمایه گذاری تجاری (BIIP) است که شامل ویزای کلاس 188 و زیر کلاس 888 است. این ویزاها برای افرادی مناسب هستند که مایل به سرمایه گذاری با مبالغ تعیین شده در استرالیا یا راه اندازی و مدیریت کسب و کار سودآور هستند. هر چند برای این روش داشتن مدرک زبان یا مهارت های زبان کمک زیادی به برقراری ارتباط با مردم استرالیا می کند؛ اما دارا بودن این مدرک از الزامات مدارک برای اخذ ویزای سرمایه گذاری نمی‌باشد. مهاجرت به استرالیا از طریق کار و سرمایه گذاری این گونه است که معمولا برای اخذ ویزا از کسانی که حداقل نمره در مدرک زبان را ندارند مبلغی مضاعف دریافت می شود ولی در نهایت در روند اخذ ویزا مشکلی بوجود نمی آید. از شرایط مهم مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان از طریق سرمایه گذاری داشتن تمکن مالی کافی، سن زیر 50 سال و داشتن یک طرح تجاری سودآور می‌باشد.

  مهاجرت از طریق خانواده بدون مدرک زبان

  اگر به دنبال مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای تحت حمایت خانواده هستید، به طور کلی باید یکی از اعضای خانواده شما شهروند کشور استرالیا، مقیم دائم این کشور باشد و در کنار آن توانایی مالی کافی داشته باشد تا اسپانسر شما شود. به طور کلی داشتن مهارت زبان معمولاً برای ویزاهای حمایت شده توسط خانواده در استرالیا الزامی نیست.

  مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان از طریق خانواده شامل چند دسته ویزاهای حمایتی می شود که هر یک شرایط و معیارهای خاص خود را دارند.

  • ویزای شریک: برای همسران، شرکای واقعی یا همسران احتمالی شهروندان استرالیایی (نامزد) که مقیم دائم یا شهروندان استرالیا باشند
  • ویزای والدین: این ویزا برای والدین شهروندان استرالیایی است که مقیم دائم یا شهروندان استرالیا هستند و از تمکن مالی کافی برخوردار هستند. در نهایت قصد دارند تا از این طریق تمام اعضای خانواده به استرالیا مهاجرت کنند.  
  • ویزای کودک: این ویزا مختص فرزندان تحت تکفل شهروندان استرالیایی یا افراد مقیم دائم کشور استرالیا می‌باشد.

  مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج بدون مدرک زبان

  مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان از روش ازدواج معمولاً شامل درخواست برای ویزای شریک زندگی یا همان زیر کلاس 309 می‌باشد و برای افرادی است که در خارج از استرالیا هستید. همچنین اگر متقاضی ویزای همسر و زیر کلاس 100 است و از قبل در کشور هستید روند اخذ ویزا کمی متفاوت و ساده تر می‌باشد. به طور کلی بهتر است قبل از اقدام از تمام قوانین و شرایط این روش اطلاع حاصل کرده و سپس برای باقی مراحل اقدام کنید. در ادامه مهم ترین مدارک برای مهاجرت از طریق ازدواج اثبات رابطه زوجیت با ارائه سند، نشان دادن عواملی مانند تعهدات مالی مشترک، روابط اجتماعی و زندگی مشترک متمرکز است. از سایر شروط برای متقاضی نیز می توان گفت:

  • متقاضی و همسر وی باید بالای 18 سال باشند.
  • ارائه مدارک دال بر اثبات زندگی مشترک و تعهدات عاطفی و مالی ضروری است.
  • همسر متقاضی باید از تمکن مالی کافی برخوردار بوده و طبق قوانین توانایی اسپانسر کردن وی را داشته باشد.
  کسانی که از طریق ازدواج بدون مدرک زبان به استرالیا مهاجرت می کنند باید سنی بالای 18 سال داشته باشند.

  مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی

  استرالیا نیز مانند بسیاری از کشورهای دیگر افرادی را که به دلایل مختلف از جمله مذهب، فعالیت های سیاسی، آزار و اذیت یا عدم امنیت جانی در کشور خود به این کشور روی می آورند، به عنوان پناهنده می پذیرد. این روش نیز یک از راه های مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان می‌باشد که به دلیل خطرات و پیامدهای آن اصلا توصیه نمی شود.

  برای درخواست پناهندگی در استرالیا، افراد معمولاً به طور غیر قانونی وارد این کشور می شوند و سپس برای ویزای حفاظتی درخواست می دهند. هر چند مسیر رسیدن به استرالیا از این طریق بسیار خطرناک و پر ریسک می‌باشد و ممکن است جان متقاضی در خطر باشد؛ اما بعد از اعلام پناهندگی برای تمام افراد طبق قوانین اداره مهاجرت دادگاهی تشکیل می شود و وضعیت فرد را برای پناهندگی مورد بررسی قرار می دهند. با توجه به خطرات و ریسک های این روش و غیرقانونی بودن این مسیر در روش های مهاجرت، ما در موسسه میرداماد هیچ گونه خدماتی در این زمینه به متقاضیان ارائه نمی دهیم و توصیه می کنیم متقاضیان برای حفظ امنیت جانی و مالی خود روش های دیگر را  بررسی و از طریق آن ها اقدام کنند.

  ویزای کار استرالیا بدون مدرک زبان

  برای اخذ ویزای کار استرالیا که معمولا با ویزاهای 190، 491 و 189 شناخته می شود، سیستم امتیاز بندی را برای متقاضیان ایجاد کرده است. در این سیستم  متقاضیان با توجه به فاکتورهایی از جمله سوابق کاری، مهارت ها و تجربه کاری، مدرک زبان، سن و … در صورتی که 65 امتیاز کسب کنند می توانند برای اخذ ویزا اقدام کنند. با توجه به این سیستم ویزای کار استرالیا بدون مدرک زبان در صورتی امکان دارد که فرد در تمام فاکتورهای غیر از زبان نمره بالایی کسب کند. در غیر این صورت برای کسب نمره حداقلی برای ویزای اسکیل ورکر یا ویزای کار از طریق جاب آفر نیاز به آیلتس بالای 6 می‌باشد. با این حال، ممکن است برخی استثناها و مسیرهای جایگزین مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان برای افرادی که نمی توانند مدرک زبان ارائه کنند، وجود داشته باشد. به عنوان مثال، برای مشاغل مورد نیاز استرالیا در صورت داشتن سابقه کاری یا برای اخذ ویزای کمبود مهارت موقت ساب‌کلاس 482 متقاضیان بدون مدرک زبان و با رعایت کردن سایر شرایط می توانند برای اخذ ویزا اقدام کنند.

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  ویزای تحصیلی استرالیا بدون مدرک زبان

  اکثر دانشگاه های استرالیا برای تحصیل در استرالیا از متقاضیان می خواهند که مدرک زبان ارائه دهند. با این حال ممکن است در موارد خاصی استثنا اعمال شود. برخی از شرایط و معافیت های بالقوه عبارتند از:

  • شهروندان کشورهای انگلیسی زبان: متقاضیان کشورهایی که زبان انگلیسی زبان اصلی آنهاست ممکن است از شرط آزمون زبان انگلیسی معاف شوند.
  • تحصیلات قبلی به زبان انگلیسی: متقاضیانی که سطح خاصی از تحصیلات را به زبان انگلیسی گذرانده اند ممکن است معاف شوند. این موضوع کاملا به قوانین دانشگاه و مقطع تحصیلی و … بستگی دارد.
  •  برخی از دانش آموزان قبل از شروع دوره اصلی خود، در صورتی که مهارت زبان انگلیسی آنها کمی کمتر از سطح مورد نیاز باشد، ملزم به گذراندن دوره ELICOS در استرالیا باشند. در صورت شرکت در این دوره ها متقاضی می تواند مراحل مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان را طی کند.

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  برای مهاجرت به استرالیا چه مدرک زبانی قابل قبول است؟

  برای مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان عموماً افراد ملزم به اثبات تسلط به زبان انگلیسی با ارائه مدرک زبان معتبر هستند. معتبرترین گواهینامه ها و مدارک زبان عبارت اند از:

  • مدرک بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS)
  • آزمون آکادمیک پیرسون انگلیسی (PTE)
  • آزمون انگلیسی تافل (TOEFL)
  • انگلیسی کمبریج پیشرفته ( CAE)

   هر یک از این آزمون‌ها مهارت‌های شنیداری، خواندن، نوشتن و صحبت کردن را ارزیابی می‌کنند. در کل شرایط امتیازی  و حداقل نمره برای اخذ ویزا ممکن است بر اساس نوع ویزا مانند ویزای کاری استرالیا یا ویزای تحصیلی متفاوت باشد.

  برای مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان از طریق سرمایه گذاری، تمکن مالی مهم ترین شرط است.

  سخن پایانی

  برای مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان بسیار مهم است که متقاضی از آخرین اطلاعات و جدیدترین قوانین مهاجرتی مطلع باشد تا مطمئن شوید که دقیق ترین و به روزترین جزئیات را در مورد شرایط ویزای تحصیلی و هرگونه جایگزین بالقوه برای زبان دارید. برای کسب این اطلاعات می توانید به وب سایت رسمی مهاجرت و وزارت امور داخلی استرالیا مراجعه کنید یا یک راه ساده تر این است که از با مشاورین ما در مجموعه میرداماد تماس حاصل نمایید و تمام اطلاعات به روز و جامع پیرامون روش های مهاجرت بدون مدرک زبان را دریافت نمایید.

  سوالات متداول

  روش های مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان کدامند؟

  مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، از طریق خانواده و از طریق ازدواج مهم ترین روش ها هستند.

  برای مهاجرت سرمایه گذاری به استرالیا بدون مدرک زبان، چه مدارکی مورد نیاز می‌باشد؟

  ارائه نامه تمکن مالی، حداقل سرمایه مورد نیاز، گواهی عدم سوء پیشینه و گواهی سلامت

  شرایط اصلی مهاجرت به استرالیا از طریق خانواده چیست؟

  داشتن تمکن مالی خانواده برای اسپانسر شدن  و داشتن شهروندی یا تابعیت فردی که در استرالیاست، شروط اصلی می باشند.

  مقالات مرتبط

  بایومتریک استرالیا

  بایومتریک استرالیا

  کشور استرالیا در هنگام پذیرش مهاجر از کشورهای مختلف، از متقاضیان برخی از کشورها تقاضای ارائه اطلاعات هویتی آنها را دارد. کشور ایران نیز از جمله کشورهایی است که مردم آن برای مهاجرت به استرالیا لازم است تا فرایند بایومتریک...

  مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان

  مهاجرت به استرالیا بدون مدرک زبان

  شاید شما هم فکر می کنید، برای مهاجرت به استرالیا مستلزم داشتن مدرک زبان هستید و برای اخذ ویزا داشتن مهارت های زبان بخش مهمی از روند دریافت ویزا می‌باشد. درست است که انگلیسی، زبان اصلی در بین مردم استرالیا...

  مالیات در استرالیا

  مالیات در استرالیا

  مالیات در استرالیا بر اساس سیستم مالیاتی مستقیم و غیرمستقیم است. مالیات مستقیم بر درآمد افراد و شرکت‌ها، و مالیات غیرمستقیم بر کالاها و خدمات اعمال می‌شود. در این مقاله به بررسی انواع مالیات های موجود در استرالیا و شرایط...

  اخذ تابعیت و شهروندی استرالیا

  اخذ تابعیت و شهروندی استرالیا

  استرالیا کشوری مهاجرپذیر با فرهنگ پر جنب و جوش، مراقبت های بهداشتی رایگان، آموزش رایگان برای کودکان، مناظر زیبا و منحصربه فرد طبیعی است. این کشور خانه برخی از مشهورترین شهرهای جهان از جمله سیدنی، ملبورن، آدلاید، کانبرا، بریزبن و...

  نظرات کاربران