ویزای کار ترکیه

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  ترکیه سال های سال است که مهاجرانی را از سراسر جهان جذب کرده است که به دنبال فرصت‌ های کاری در این کشور هستند. فرهنگ پر جنب و جوش، غذاهای لذیذ، مردم مهمان نواز و مناظر خیره کننده ترکیه را به مقصدی فریبنده تبدیل کرده است. علاوه بر این، ترکیه یک برنامه ویزای کار در دسترس را ارائه می دهد که به مهاجران اجازه می دهد اهداف شغلی خود را در این کشور دنبال کنند. در مقاله پیش رو به قلم مشاوران موسسه مهاجرتی میرداماد به ارائه اطلاعات لازم در مورد ویزای کار ترکیه می پردازیم. با ما همراه باشید.

  شرایط اخذ ویزای کار در کشور ترکیه

  دولت ترکیه برای کار در این کشور نیاز به صدور ویزای کار و مجوز کار برای همه متقاضیان خارجی به جز جمهوری قبرس شمالی دارد. متقاضیان خارجی نیز در صورتی می توانند برای دریافت ویزای کار ترکیه اقدام کنند که دارای یک پیشنهاد کاری معتبر و یک قرارداد کاری در ترکیه باشند. متقاضی می تواند 2 ماه قبل از تاریخ عزیمت خود برای اخذ ویزای کاری اقدام کند. درخواست ویزای کار کشور ترکیه با دیگر انواع ویزاهای اقامت ترکیه کمی متفاوت است، زیرا برای ویزای کار هم متقاضی خارجی و هم کارفرما باید مدارکی را ارائه دهند. درخواست ویزای کار کشور ترکیه مستلزم درخواست متقاضی برای ویزای کار است در حالی که کارفرما برای مجوز کار به وزارت کار و تامین اجتماعی ترکیه(MLSS) درخواست می دهد. مجوز کار مانند اجازه اقامت است و به فرد اجازه اقامت و کار در کشور ترکیه را می دهد. اگر می خواهید درباره حقوق کارگر در ترکیه اطلاعات کسب کنید می توانید به مقاله مربوط به آن در سایت میرداماد مراجعه کنید.

  انواع ویزای کار کشور ترکیه

  ویزاهای کار ترکیه مجوزی برای مهاجرت به ترکیه برای مقاصد شغلی است. ویزای کار باید همراه با مجوز کار دریافت شود که بدون آن، متقاضی خارجی نمی تواند در ترکیه کار کند. همه متقاضیان باید درخواست ویزای کاری خود را به کنسولگری یا سفارت ترکیه در کشور خود ارسال کنند. در همان زمان، برای مجوز کار با وزارت خانواده، کار و خدمات اجتماعی ترکیه درخواست دهند. به طور کلی 4 نوع مجوز کار مجزا در ترکیه وجود دارد که عبارت اند از:

  مجوز کار موقت temporary work permit

  مجوز کار موقت در کشور ترکیه در ابتدا به مدت یک سال اعطا می شود. این ویزاي کار ترکیه فقط می تواند توسط کارفرما از طرف متقاضی خارجی درخواست شود. پس از تمام شدن مدت اعتبار یک سال، مجوز کار موقت برای 2 سال دیگر قابل تمدید است.

  مجوز کار دائم permanent work permit

  مجوز کار دائمی برای متقاضیانی صادر می شود که دارای حداقل 6 سال سابقه کار قانونی در ترکیه باشند یا در 8 سال گذشته به طور دائمی و مستمر در ترکیه اقامت داشته باشند.

  مجوز کار مستقل Independent work permit

  مجوز کار مستقل برای متقاضیانی صادر می شود که به مدت 5 سال متوالی در ترکیه اقامت داشته باشند. از آن جا که کار و حرفه این متقاضیان نقش مثبتی در اقتصاد ترکیه دارد، مجوز کار مستقل به آن ها اعطا می شود.

  مجوز کار ویژه برای کارکنان انحصاری (کارت فیروزه ای) The turquoise card

  مجوز کارت فیروزه ای برای متقاضیانی صادر می شود که دارای سطح تحصیلات معینی هستند، تجربه کاری گسترده دارند و پتانسیل مشارکت مثبت در پیشرفت اقتصادی و فناوری ترکیه را نشان می دهند. متقاضیانی که دارای اقامت کاری در ترکیه به واسطه دریافت کارت فیروزه هستند، از تمام مزایایی که به یک شهروند ترکیه اعطا می شود، برخوردارند.

  مجوز کار ویژه

  مجوز کار ویژه برای متقاضیانی صادر می شود که در یکی از گروه های زیر قرار گیرند:

  شهروندان از کشور قبرس شمالی

  شهروندان دارای تابعیت و شهروندی کشورهای اتحادیه اروپا

  شهروندان دارای اجداد و نیاکان ترک

  شهروندان خارجی ازدواج کرده با شهروند ترکیه ای

  متقاضیان دارای تحصیلات دانشگاهی

  کارشناسان عالی رتبه در سازمان های معتبر

  سرمایه گذاران و مالکان و صاحبان کسب و کار

  سرمایه گذاران در حوزه های علم و فناوری

  مجوز کار موقت ویژه

  متقاضیان خارجی که برای فعالیت های شغلی خود نیاز به اخذ ویزاي کار ترکیه دارند، باید مجوز کار موقت ترکیه را برای مدت کوتاه اقامت خود دریافت کنند. متقاضیان واجد شرایط ویزاي کاري ترکیه از نوع مجوز کار موقت ویژه عبارت اند از:

  ورزشکاران

  هنرمندان

  فیلمسازان

  تهیه کنندگان فیلم

  کارگردانان

  دریافت پیشنهاد کاری از کارفرمای ترکی برای اخذ ویزای کار کشور ترکیه الزامی است.

  شرایط ویزای کار ترکیه

  طبق ماده ۷ قانون بین ‌المللی کار، متقاضی خارجی که می ‌خواهد از خارج از کشور ترکیه مجوز کار این کشور را دریافت کند، باید از طریق کنسولگری یا سفارت جمهوری ترکیه در کشوری که در حال حاضر در آن اقامت دارد، درخواست ویزای کار کند. متقاضی باید مدارک لازم را ارائه کند و شماره مرجع 16 رقمی را از کارفرمای خود در ترکیه دریافت کند. پس از درخواست متقاضی خارجی برای ویزای کار از خارج از کشور، کارفرما در ترکیه باید از طریق دولت الکترونیکی با شماره مرجع 16 رقمی ظرف 10 روز کاری از طریق سیستم آنلاین برای مجوز کار برای متقاضی خارجی درخواست دهد. پس از این درخواست، تمام مدارک مورد نیاز باید به صورت حضوری یا از طریق پست ظرف 6 روز کاری به وزارتخانه تحویل شود. از مهم ترین شرایط ویزای کار کشور ترکیه برای متقاضیان خارجی و ویزای کار ترکیه برای ایرانیان موارد زیر را می توان نام برد:

  • دارا بودن بالاتر از 18 سال
  • دارا بودن گواهی پزشکی سلامتی جسمی و روحی
  • دارا بودن مدرک زبان ترکی و یا تسلط به این زبان
  • دارا بودن گواهی عدم سوء پیشینه و عدم ارتکاب جرم و جنایت
  • دارا بودن پیشنهاد کاری از طرف کارفرمای ترکیه ای و قرارداد کاری
  • دارا بودن گواهی پلیس مبنی بر عدم وجود تهدید برای امنیت کشور ترکیه

  شرایط ویزای کاری ترکیه از طریق پیشنهاد کار (Job Offer)

  ترکیه که اغلب به عنوان پل بین اروپا و آسیا شناخته می شود، مرکز گردشگری، تجارت و بازرگانی نامیده می شود. به همین دلیل، این کشور فرصت های کاری فراوانی را به متقاضیان خارجی ارائه می دهد. برای کار در کشور ترکیه، یک متقاضی خارجی باید ویزای کار مجاز و مجوز کار داشته باشد. بدون ویزای مجوز کار ترکیه، متقاضی خارجی نمی تواند در این کشور کار کند. یکی از مهم ترین شرایط ویزای کاری ترکیه این است که متقاضیان خارجی و از جمله ایرانی برای اخذ ویزای کار کشور ترکیه باید دارای پیشنهاد کاری (Job Offer) از طرف کارفرمای ترکیه ای باشند. در واقع امکان اخذ ویزا کار ترکیه بدون دریافت پیشنهاد کاری یا جاب آفر از کارفرمای ترکیه ای امکان پذیر نیست. پس از دریافت پیشنهاد شغلی، متقاضی باید برای ویزای کار در ترکیه اقدام کند. زمان ایده آل برای درخواست دو ماه قبل از ورود به ترکیه است. پس از تکمیل درخواست ویزا، متقاضی خارجی می توانند مستقیماً آن را به کشور محل اقامت خود ارسال کنند. از دیگر شرایط ویزای کار در کشور ترکیه موارد زیر را می توان نام برد:

  • دارا بودن مدرک زبان ترکی یا انگلیسی و یا تسلط به این دو زبان
  • دارا بودن سوابق کاری حرفه ای در شغل مورد نظر
  • دارا بودن مهارت های کاری حرفه ای

  شرایط ویزای جستجوی کار ترکیه (Job Seeker)

  افرادی که قصد مهاجرت کاری به ترکیه را دارند، باید بدانند که کشور ترکیه شرایط اخذ ویزای کار و اقامت کاری ترکیه را از طریق ویزای جستجوی کار  (Job Seeker) نیز فراهم کرده است. این ویزای جستجوی کار ترکیه از 6 ماه تا یک سال اعتبار دارد. این ویزا فقط برای یافتن کار در کشور ترکیه صادر می شود و قابل تمدید نمی باشد. مهم ترین شرط دریافت ویزای جستجوی کار ترکیه دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاه های ترکیه است. در واقع فارغ التحصیل دانشگاه های ترکیه با تمام شدن دوره تحصیلی خود و با پایان اعتبار ویزای تحصیلی می تواند برای ویزای جستجوی کار درخواست دهد. در مهلت 6 ماهه تا یک ساله جستجوی کار اگر فارغ التحصیل موفق به یافتن کار مرتبط با رشته تحصیلی خود شد، می تواند ویزای کار تضمینی ترکیه را دریافت کند.

  در صورتی که علاقمند به شرکت در دوره آرایشگری در ترکیه دارید و به دنبال کسب اطلاعات در این زمینه می باشید، می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید.

  مراحل اخذ ویزای کار کشور ترکیه

  درخواست ویزای کار کشور ترکیه را نمی توان به صورت آنلاین تکمیل کرد و باید در دفتر کنسولی ترکیه در کشور محل اقامت متقاضی انجام شود. ویزای کار منحصراً توسط سفارتخانه ها یا کنسولگری های ترکیه صادر می شود و متقاضیان را ملزم می کند تا برای درخواست مجوز کار و ویزا به نزدیکترین نمایندگی ترکیه در کشور خود مراجعه کنند. در واقع مراحل اخذ ویزای کار کشور ترکیه برای ایرانیان باید در سفارت این کشور تکمیل شود. مراحل اخذ ویزاي کار ترکیه عبارت است از:

  • فرم درخواست ویزا را به صورت آنلاین تکمیل کنید.
  • وقت ویزای خود را تعیین کنید.
  • در زمان و تاریخ مقرر به نزدیکترین دفتر کنسولی ترکیه مراجعه کنید.
  • مدارک خود را ارسال کنید.
  • در مصاحبه شرکت کنید.
  • پس از تکمیل فرآیند مصاحبه، بسیار مهم است که به سرعت به کارفرمای خود اطلاع دهید. متعاقباً، کارفرمای شما مسئول ارائه مدارک اضافی به MLSS ظرف 10 روز کاری است. این مرحله برای درخواست مجوز کار ترکیه ضروری است. پس از ارسال این مدارک به MLSS، باید صبورانه منتظر رسیدگی به درخواست ویزای خود باشید.
  • پس از تایید درخواست برای ویزای کار و اقامت کاری ترکیه، حداکثر 108 روز فرصت دارید تا وارد ترکیه شوید. به محض ورود به ترکیه، باید حداکثر تا یک ماه در سامانه ثبت آدرس در ترکیه ثبت نام کنید.

  مقاله پیشنهادی: کار در رستوران ترکیه

  محل تصویر: پس از تایید ویزای کار متقاضی 108 روز برای ورود به ترکیه فرصت دارد.

  مدارک لازم برای اخذ ویزای کار کشور ترکیه

  متقاضیان خارجی برای درخواست ویزاي کاري ترکیه، باید فایل کامل درخواست خود را به کنسولگری/سفارت ترکیه در کشور خود ارسال کنند. در برخی کشورها، این فرآیند به آژانس های درخواست ویزا شخص ثالث واگذار می شود. پس از تکمیل فرم درخواست، متقاضی تاریخ مصاحبه ویزای را دریافت خواهد کرد. مدارک لازم برای ویزای کار در ترکیه عبارت است از:

  • گذرنامه یا سند مسافرتی معتبر: پاسپورت یا سند مسافرتی شما باید حداقل 6 ماه از تاریخ ورود شما به ترکیه اعتبار داشته باشد.
  • نامه پیشنهاد کاری: از طرف کارفرمای ترکیه ای و قرارداد کاری
  • نامه کارفرما: نامه ای از کارفرمای خود در ترکیه دریافت کنید که در آن جزئیات شغل خود مانند موقعیت شغلی، مدت زمان استخدام و حقوق ذکر شده باشد. این نامه باید روی سربرگ رسمی شرکت نوشته شود و شامل اطلاعات تماس کارفرما باشد.
  • فرم درخواست ویزای کار ترکیه: فرم درخواست ویزای کار ترکیه را با تمام اطلاعات لازم تکمیل کنید. اطمینان حاصل کنید که فرم به طور دقیق و خوانا تکمیل شده است.

  کارفرما در ترکیه مسئول ارائه سایر مدارک مورد نیاز به وزارت کار و تامین اجتماعی ترکیه (MLSS) از طرف متقاضی خواهد بود. این اسناد و مدارک اضافی ممکن است بر اساس شرایط خاص پرونده یا ملیت متقاضی متفاوت باشد. علاوه بر این، ممکن است به موارد زیر نیز نیاز داشته باشند:

  • 2 قطعه عکس اخیراً گرفته شده
  • گواهی عدم سوء پیشینه
  • بلیط پرواز رفت و برگشت
  • آدرس و مدرک اقامت در ترکیه (قرارداد اجاره یا اثبات مالکیت املاک و مستغلات)
  • بیمه درمانی معتبر
  • گواهی تمکن مالی و صورت ‌های مالی (کنسولگری ترکیه از متقاضی می ‌خواهد ثابت کند که توانایی تامین هزینه های زندگی در مدت اقامت در ترکیه را دارد. دارا بودن روزانه 50 یورو برای اقامت در ترکیه الزامی است.)
  • گواهی دیپلم، گواهی فارغ التحصیلی موقت و یا گواهی معادل ترجمه شده

  در طول مصاحبه، افسر ویزا از شما سوالاتی در مورد سابقه شغلی و کاری می پرسد. مهم است که آرام باشید و به هر سوالی با نهایت صداقت و اطمینان پاسخ دهید. پس از انجام مصاحبه، به کارفرمای خود در ترکیه اطلاع دهید که مدارک مربوطه را ظرف 10 روز کاری به وزارت کار و تامین اجتماعی ترکیهMLSS) ) دهد تا برای مجوز کار شما درخواست دهد.

  هزینه ویزای کار کشور ترکیه

  هزینه های مربوط به دریافت ویزای کار کشور ترکیه بر اساس نوع ویزا و ملیت می تواند متفاوت باشد. به عنوان یک تخمین کلی، هزینه ویزای کار کشور ترکیه معمولاً از 140 تا 420 دلار متغیر است. برای اطلاعات دقیق تر در مورد هزینه های ویزا، توصیه می شود با دفتر کنسولی ترکیه در کشور خود تماس بگیرید. آن ها می توانند جزئیات دقیق و راهنمایی در مورد هزینه های ویزا برای شرایط خاص شما ارائه دهند. به طور کلی قیمت ویزای کار ترکیه در سال 2023 عبارت است از:

  انواع ویزاهای کاری ترکیههزینه اخذ ویزا در سال 2023
  مجوز کار موقت temporary work permit119 یورو برای یک سال
  مجوز کار دائم permanent work permit1.189 یورو
  مجوز کار مستقل Independent work permit1.189 یورو
  گواهی مجوز کار تا 2 سال230 یورو
  گواهی مجوز کار تا 3 سال357 یورو
  هزینه کاغذ برای صدور هر گواهی14 یورو

  ویزای کار کشور ترکیه برای ایرانی ها

  شهروندان ایرانی برای سفر به ترکیه نیازی به ویزای توریستی ندارند و برای سفر به این کشور نیاز به دردسرهای اخذ ویزای اقامت کوتاه مدت نمی باشد. شهروندان ایرانی می توانند در کشور ترکیه تا 90 روز اقامت کنند. هنگام درخواست بدون ویزای ترکیه نیازی به حضور متقاضی نیست. گرچه برای ورود به کشور ترکیه شهروندان ایرانی نیاز به اخذ ویزای ورود و اقامت ندارند، اما برای کار در این کشور باید مجوز کار دریافت کنند. شهروندان ایرانی برای کار در کشور ترکیه باید به زبان ترکی یا انگلیسی تسلط داشته باشند. از آن جا که مردم ترکیه چندان به زبان انگلیسی تسلط ندارند، ایرانی ها برای تعامل با جامعه ترک زبان و کار و زندگی در این کشور باید قبل از ارائه درخواست ویزای کار مدرک زبان ترکی را دریافت کنند. هر چند کار در شرکت های بین المللی نیازمند آشنایی با زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسوی و دیگر زبان های رایج و مهم جهان است. علاوه بر این اگر ایرانی ها به دنبال یک شغل با درآمد بالا در ترکیه هستند، باید دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی، سوابق کار حرفه ای در حوزه مدرک تحصیلی و سن مناسب زیر 50 سال باشند.

  مدت اعتبار مجوزهای کار ترکیه در ابتدا یک سال است.

  تمدید ویزای کار کشور ترکیه

  به گزارش وب سایت رسمی وزارت امور خارجه ترکیه، رسیدگی به درخواست ویزای کار کشور ترکیه توسط وزارت کار و تامین اجتماعی به طور معمول حداکثر 30 روز طول می کشد. پس از صدور ویزا، لازم است که در مدت 90 روز به ترکیه سفر کنید. ویزای کار کشور ترکیه برای ورود به این کشور قابل استفاده است و از تاریخ صدور ۹۰ روز اعتبار دارد. هر متقاضی که بیش از 90 روز در این کشور اقامت داشته باشد باید برای اجازه اقامت کوتاه مدت در اداره کل مدیریت مهاجرت اقدام کند. مجوزهای کار در کشور ترکیه در ابتدا برای یک سال معتبر است، اما می توان آن را به 2 سال و سپس 3 سال پس از تمدید دوم تمدید کرد. پس از 8 سال متوالی زندگی و کار در کشور ترکیه امکان اخذ مجوز کار نامحدود وجود دارد که نیازی به تمدید ندارد. مجوز اولیه ویزاي کاري ترکیه برای یک سال اعتبار دارد که تا 2 سال قابل تمدید است. پس از تمام شدن این 2 سال مجوز اقامت کاری ترکیه تا 3 دیگر قابل تمدید و معتبر است.

  مزایای ویزای کار کشور ترکیه

  متقاضیان خارجی و از جمله ایرانی ها با اخذ اقامت کاری ترکیه از مزایای فراوانی برخوردار می شوند. اگر مجوز کار در کشور ترکیه به مدت 5 سال یا بیشتر گرفته شود، حق درخواست شهروندی وجود دارد. متقاضیان خارجی که 5 سال یا بیشتر با مجوز کار در کشور ترکیه اقامت می کنند، نمی توانند مستقیماً شهروند این کشور شوند. آن ها فقط حق دارند برای شهروندی ترکیه درخواست دهند. مراحل اخذ شهروندی ترکیه بر اساس مشغله های اداره جمعیت و شهروندی بین 2 تا 2.5 سال طول می کشد. مجوز کار در کشور ترکیه مزایای متعددی دارد که برخی از مهم ترین آن ها عبارت است از:

  • دریافت خدمات اجتماعی و بهداشتی برای متقاضی و خانواده وی
  • درمان با هزینه دولتی در تمام بیمارستان های ترکیه
  • تحصیل رایگان کودکان در مدارس دولتی ترکیه
  • امکان دریافت مجوز اقامت دائم و بلندمدت
  • برخورداری از خدمات بیمه درمانی و معافیت از هزینه های درمان
  • دریافت مستمری پس از 60 سالگی متقاضی
  • اجازه اقامت، تحصیل، ازدواج و زندگی در ترکیه
  • دریافت گواهینامه رانندگی ترکیه
  • دریافت شماره مالیات و افتتاح حساب بانکی
  • خرید ملک و سرمایه گذاری و کسب سوابق بین المللی کار
  • اخذ تابعیت و شهروندی ترکیه پس از 5 سال و برخورداری از حقوق شهروندی ترکیه

  سخن آخر

  در این مقاله در مورد جزئیات ویزا کار ترکیه راهنمایی های لازم ارائه شد. علاوه بر این در مورد شرایط و مدارک لازم برای ویزای کاری ترکیه و اخذ اقامت کاری ترکیه اطلاعات لازم ارائه شد. به منظور تسهیل روند مهاجرت کاری به ترکیه، مشاوره با کارشناسان موسسه مهاجرتی میرداماد بسیار مفید و سودمند است.

  سوالات متداول در مورد ویزای کار ترکیه

  آیا گرفتن ویزای کار کشور ترکیه آسان است؟

  برای دریافت ویزای کار کشور ترکیه باید حداقل 6 ماه اجازه اقامت داشته باشید. درخواست مجوز کار مورد نیاز برای متقاضی خارجی دارای مجوز اقامت باید توسط کارفرما از طریق سامانه آنلاین به وزارت کار و تامین اجتماعی ارسال شود.

  حقوق مجوز کار ترکیه چقدر است؟

  برای یک متقاضی یا کارگر ساده در نیمه دوم سال حداقل دستمزد ناخالص 7000 لیره و مبلغ خالص 6000 لیره تعیین شده است.

  مزایای ویزای کار کشور ترکیه چیست؟

  درمان با هزینه کشور در تمام بیمارستان ها، تامین سلامت و تامین اجتماعی برای کارگر و خانواده کارگر، کارگر می تواند بعد از 60 سالگی مستمری بگیرد و کودکان می توانند وارد مدارس دولتی مختلف شوند.

  مدت زمان پردازش مجوز کار ترکیه چقدر است؟

  مدت زمان پروسه ویزای کاری ترکیه 30 روز می باشد.

  آیا کار در کشور ترکیه با ویزای کار آسان است؟

  شما نمی توانید بدون دریافت مجوز کار در کشور ترکیه کار کنید، زیرا فعالیت کاری ممنوع است و مشمول جریمه های اداری می شود.

  مقالات مرتبط

  کار در رستوران ترکیه

  کار در رستوران ترکیه

  اگر قصد کار در ترکیه و اخذ ویزای کاری این کشور را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای کاری، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور ویزای...

  حقوق کارگر در ترکیه (به تومان + دلار)

  حقوق کارگر در ترکیه (به تومان + دلار)

  در دنیای پرتحول امروز، حقوق کارگران به عنوان یکی از مولفه‌ های اساسی توسعه پایدار و عدالت اجتماعی شناخته می ‌شود. ترکیه، کشوری با اقتصادی در حال توسعه و بازار کار گسترده، در سال ‌های اخیر شاهد تغییرات قابل توجهی...

  دوره آرایشگری در ترکیه

  دوره آرایشگری در ترکیه

  در ترکیه، صنعت زیبایی و آرایشگری به عنوان یکی از حرفه‌ های پر طرفدار و در حال رشد شناخته می ‌شود. به همین دلیل، دوره ‌های آرایشگری در این کشور توجه بسیاری را به خود جلب کرده‌ اند. آرایشگری یکی...

  ویزای کار ترکیه

  ویزای کار ترکیه

  ترکیه سال های سال است که مهاجرانی را از سراسر جهان جذب کرده است که به دنبال فرصت‌ های کاری در این کشور هستند. فرهنگ پر جنب و جوش، غذاهای لذیذ، مردم مهمان نواز و مناظر خیره کننده ترکیه را...

  کار در ترکیه

  کار در ترکیه

  شما عزیزان می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه دریافت مجوز و ویزای کار ترکیه با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی میرداماد تماس حاصل فرمایید تا وکلا و کارشناسان مجرب ما با بررسی دقیق شرایطتان بهترین روش برای دریافت...

  نظرات کاربران