دانشگاه های اسپانیا

اسپانیا در سال‌های اخیر به مقصد جذابی برای مهاجرت تحصیلی تبدیل شده است که علت آن را می‌توان به دانشگاه‌های معتبر در سطح جهانی، سیستم آموزشی باکیفیت، هزینه‌های پایین تحصیل و زندگی، امکان تحصیل به زبان انگلیسی و اسپانیایی و همچنین امکانات عالی زندگی و امنیت اجتماعی بالا نسبت داد. دانشگاه های اسپانیا هرساله میزبان هزاران دانشجوی بین‌المللی از سراسر جهان هستند که به بسیاری از آن‌ها بورسیه تحصیلی و امکانات آموزشی اعطا می‌شود. اگر شما هم قصد دارید تحصیلات تکمیلی خود را در خارج از کشور بگذرانید، بدون شک دانشگاه‌های مختلف اسپانیا ایده‌آل‌ترین گزینه برای شما خواهند بود. در این راهنما همراه ما باشید، تا لیست برترین دانشگاه‌ های اسپانیا، و مزایا و شرایط تحصیل در این دانشگاه‌ها را مورد بررسی قرار دهیم.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  دانشگاه های اسپانیا

  دانشگاه های اسپانیا هر ساله به دانشجویان بین‌المللی از سراسر جهان در رشته‌ها و مقاطع تحصیلی مختلف پذیرش تحصیلی اعطا می‌کنند. یکی از دلایلی که باعث افزایش تقاضا برای تحصیل در کشور اسپانیا شده است، اعتبار دانشگاه‌های این کشور در سطح‌ جهانی، هزینه‌های پایین تحصیل، دسترسی به امکانات آموزشی، رفاهی و اجتماعی بالا و درعین‌حال تحصیل به زبان انگلیسی و اسپانیایی است. در صورتیکه شما هم قصد  مهاجرت به اسپانیا را دارید، می‌توانید با اطلاع از شرایط عمومی پذیرش تحصیلی، ددلاین دانشگاه‌ها و همچنین فراهم کردن مدارک موردنیاز، به‌صورت تحصیلی به این کشور مهاجرت کنید و در دانشگاه مورد نظر خود به تحصیل بپردازید.

  مزایای تحصیل در دانشگاه های اسپانیا

  اسپانیا، یکی از مقاصد برتر و محبوب برای مهاجرت تحصیلی است که با دارا بودن دانشگاه‌های معتبر جهانی، هزینه‌های پایین تحصیل و زندگی و همچنین امکانات رفاهی عالی، این امکان را به مهاجران می‌دهد تا در کشوری با رفاه اجتماعی بالا زندگی کنند، در یکی از بهترین دانشگاه‌های جهان به تحصیل بپردازند و از امکانات آموزشی متنوع نیز بهره‌مند شوند. از دیگر مزایای تحصیل در بهترین دانشگاه های اسپانیا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دانشگاه‌های معتبر در سطح جهانی
  • آموزش باکیفیت
  • تجهیزات آموزشی مدرن و کامل
  • پذیرش آسان
  • امکان تحصیل به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی
  • هزینه‌های پایین تحصیل
  • ارائه بورسیه‌های تحصیلی مختلف

  دانشگاه های دولتی و خصوص اسپانیا

  دانشگاهای اسپانیا بسیار متنوعند و رشته‌های مختلفی را در مقاطع تحصیلی کارشناسی، ارشد و دکتری ارائه می‌دهند. دانشگاه‌های دولتی اسپانیا نسبت به دانشگاه‌های خصوصی شهریه‌ کمتری را شامل می‌شوند، اما با این‌حال اخذ پذیرش تحصیلی از آن‌ها رقابتی‌تر است. دانشگاه‌های خصوصی نیز از لحاظ اعتبار و کیفیت آموزش تفاوتی با دانشگاه‌های دولتی ندارند، اما هزینه تحصیل در آن‌ها کمی بیشتر از دانشگاه‌های دولتی است. اگر شما هم قصد تحصیل در کشور اسپانیا را دارید و می‌خواهید در رشته دلخواه خود پذیرش بگیرید، می‌توانید در جدول زیر لیست دانشگاه‌های خصوصی و دولتی اسپانیا را مشاهده کنید.

  دانشگاه‌های دولتی اسپانیادانشگاه‌های خصوصی اسپانیا
  دانشگاه بارسلونادانشگاه بین‌المللی ریوجا
  دانشگاه خودمختار بارسلوندانشگاه بین‌المللی والنسیا
  دانشگاه خودمختار مادریددانشگاه IE
  دانشگاه کمپلوتنسه مادریددانشگاه سئو سان پابلو
  دانشگاه پلی تکنیک والنسیادانشگاه فرانسیسکو دو ویتوریا
  دانشگاه پمپئو فابرا (بارسلونا)دانشگاه ناوارا
  دانشگاه های دولتی و خصوصی اسپانیا

  کالج های اسپانیا

  یکی دیگر از روش‌های مهاجرت تحصیلی به اسپانیا، اخذ پذیرش از کالج‌های این کشور است که نسبت به اخذ پذیرش از دانشگاه‌ها روش آسان‌تری می‌باشد. اسپانیا کالج‌های مختلفی دارد که سالانه میزبان هزاران متقاضی بین‌المللی از سراسر جهان است. طبق قوانین آموزشی در اسپانیا، تمام افراد باید از سن ۶ الی ۱۶ سالگی، در مدارس اسپانیا تحصیل کنند. پس از سن ۱۶ سالگی، دانش‌آموزان این امکان را دارند که وارد دوره‌های کالج شده و بعد از دو سال آموزش، مدرک پیش از دانشگاه اسپانیا یا همان Bachillerato  را دریافت کنند. بعد از دریافت این مدرک، برای ورود به دانشگاه های مختلف اسپانیا باید در آزمون ورودی Selectividad شرکت کنند. دانش‌آموزان با ورود به  کالج‌های اسپانیا، علاوه‌بر یادگیری زبان اسپانیایی، می‌توانند یکی از تخصص‌ها و رشته‌های هنر، علوم وفنون، علوم انسانی و زبان را انتخاب کنند. در جدول زیر می‌توانید لیست کالج های اسپانیا را مشاهده کنید.

  کالج‌های اسپانیا
  کالج زبان تاندم مادرید (TANDEM)
  کالج بین المللی بارسلونا
  کالج بین‌المللی مادرید
  کالج IED بارسلونا
  کالج BAU بارسلونا

  رتبه بندی دانشگاه های اسپانیا

  اگر قصد دارید در مقطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکتری در رشته دلخواه خود از بهترین دانشگاه های اسپانیا پذیرش تحصیلی بگیرید، بهتر است در وهله اول با دانشگاه‌های معتبر و برتر این کشور آشنا شوید. ۱۰ دانشگاه برتر اسپانیا براساس رتبه‌بندی جهانی، در جدول زیر آورده شده است.

  رتبه در اسپانیانام دانشگاهرتبه‌بندی جهانی
  1دانشگاه بارسلونا152
  2دانشگاه خودمختار بارسلونا165
  3دانشگاه کمپلوتنسه مادرید164
  4دانشگاه خودمختار مادرید198
  5دانشگاه ناوارا249
  6دانشگاه پمپئو فابرا265
  7دانشگاه کارلوس سوم مادرید (UC3M)285
  8دانشگاه پلی تکنیک مادرید (UPM)321
  9دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا371
  10دانشگاه گرانادا431

  شرایط پذیرش دانشگاه های اسپانیا

  دانشگاهای اسپانیا نیز مانند سایر دانشگاه‌های کشورهای اروپایی، برای جذب دانشجویان بین‌المللی، از قوانین اتحادیه اروپا تبعیت می‌کنند. شرایط سنی، شرایط زبان تحصیلی، دولتی و خصوصی بودن دانشگاه و همچنین تمکن مالی جزو شرایطی هستند که در موفقیت اخذ پذیرش تحصیلی نقش دارند.

  شرایط زبانی

  متقاضیانی که قصد تحصیل در کشور اسپانیا را دارند، باید در سطح B2 به زبان اسپانیایی تسلط داشته باشند. مدرک زبان اسپانیایی  DELE، مورد تایید اغلب دانشگاه های اسپانیا است. البته برخی از دانشگاه‌ها باتوجه به مقطع و رشته تحصیلی، از متقاضیان می‌خواهند که مدرک زبان آیلتس ارائه دهند.

  شرایط سنی

  دانشگاه‌ های کشور اسپانیا نیز مانند بسیاری دیگر از دانشگاه‌های سراسر جهان برای ارائه پذیرش تحصیلی، شرایط سنی خاصی را درنظر گرفته‌اند. بهترین سن اخذ پذیرش تحصیلی از کالج‌ها و دانشگاه‌های مختلف اسپانیا در مقطع کارشناسی، ۱۸ تا ۲۲ سال، برای مقطع کارشناسی ارشد ۲۴ تا ۲۶ سال و برای مقطع دکتری نیز کمتر از ۳۵ سال است.

  تمکن مالی

  باوجود اینکه هزینه تحصیل در دانشگاه های اسپانیا بسیار کمتر از سایر دانشگاه‌های اروپایی است، اما با این‌حال متقضایان باید برای هر سال شهریه‌ای حدود ۲۰۰۰ یورو تا ۴۰ هزار یورو بپردازند که این هزینه ممکن است با توجه‌به مقطع و رشته تحصیلی متفاوت باشد. بنابراین متقاضیان باید به آفسیر ویزا سفارت ثابت کنند که توانایی پرداخت شهریه دانشگاه و برآورده کردن هزینه‌های زندگی در اسپانیا را دارند.

   شرایط پذیرش دانشگاه های اسپانیا

  شهریه دانشگاه های اسپانیا

  یکی از مهمترین فاکتورهایی که قبل از اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی اسپانیا باید به آن توجه داشته باشید، شهریه دانشگاه و هزینه تحصیل است. اگرچه هزینه تحصیل در کشور اسپانیا نسبت به سایر کشورهای اروپایی کمتر است، اما با این حال دانشگاه‌های دولتی و خصوصی این کشور، هر ساله شهریه‌ای را برای دانشجویان بین‌المللی تعیین می‌کنند. شهریه دانشگاه های اسپانیا طبق تعداد واحد‌های درسی که دانشجو انتخاب می‌کند، محاسبه می‌شود که به طور معمول، هر سال تحصیلی در مجموع ۶۰ واحد ECTC دارد. در جدول زیر می‌توانید با شهریه دانشگاه‌های مختلف اسپانیا در مقاطع مختلف آشنا شوید.

  نام دانشگاهشهریه تحصیل
  دانشگاه خودمختار بارسلونا4000 یورو تا 17200 یورو در سال
  دانشگاه بارسلونا4000 یورو تا 6000 یورو در سال
  دانشگاه کمپلوتنسه مادرید5000  یورو تا 7000 یورو در سال
  دانشگاه خودمختار مادرید4500 یورو تا 6500 یورو در سال
  دانشگاه پلی‌تکنیک کاتالونیا بارسلون تک (UPC)2300 یورو تا 4200 یورو در سال
  دانشگاه ناوارا15000 یورو تا 20000 یورو در سال

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  بهترین دانشگاه های اسپانیا

  از جمله بهترین دانشگاه‌‌های اسپانیا برای تحصیل در مقاطع مختلف، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  دانشگاه IE

  دانشگاه IE به‌عنوان یک مدرسه بازرگانی در مادرید تاسیس شد و برنامه‌های تحصیلی MBA را ارائه می‌دهد. این دانشگاه در طول چندین سال رشد قابل‌توجهی داشته و برنامه‌های متنوعی را ارائه داده و همچنین مشارکت‌های بین‌المللی قوی ایجاد کرده است. این دانشگاه همچنین برنامه‌های یادگیری ترکیبی و آنلاین بسیار معتبری مانند برنامه معروف MBA جهانی  را ارائه می‌دهد.

  دانشگاه بارسلونا

  دانشگاه بارسلونا (UB) یکی از بهترین دانشگاه های اسپانیا است که دولتی بوده و در بارسلون واقع شده است. این دانشگاه در سال 1450 تاسیس شد و یکی از قدیمی‌ترین و بزرگترین دانشگاه‌ها در اسپانیا به‌شمار می‌رود. این دانشگاه دارای بنیادها و امکانات تحقیقاتی جذابی در سطح جهانی است و برنامه‌های تحصیلی متنوعی را در تمامی مقاطع ارائه می‌دهد.

  دانشگاه خودمختار بارسلون

  دانشگاه خودمختار بارسلون (UAB) یک دانشگاه دولتی بسیار معتبر و شناخته‌شده در اسپانیا است که در سال‌های اخیر نیز بین 200 دانشگاه برتر جهان رتبه‌بندی شده است. دانشگاه خودمختار بارسلون جزو بهترین دانشگاه اسپانیا با برنامه‌های تحصیلی متنوع است و انتخاب بسیاری از دانشجویان از سراسر جهان می‌باشد.

  دانشگاه پمپئو فابرا

  دانشگاه پمپئو فابرا به دلیل پیشرو بودن در حوزه تحقیقات، برنامه‌های تحصیلی با کیفیت بالا و اساتید برجسته، به‌عنوان یکی از بهترین دانشگاه‌های اسپانیا شناخته می‌شود. این دانشگاه از لحاظ علمی بسیار معتبر بوده و در بین 5 دانشگاه برتر کشور قرار دارد.

  دانشگاه خودمختار مادرید

  دانشگاه خودمختار مادرید که با نام UAM نیز شناخته می‌شود، یک موسسه دولتی بسیار معتبر است که در سال 1968 تاسیس شد. پردیس اصلی دانشگاه و پردیس پزشکی آن، از معتبر‌ترین و بهترین پردیس‌ها در اسپانیا هستند. در این دانشگاه، دانشجویان می‌توانند در رشته‌های مختلفی از جمله علوم تجاری و اقتصادی، حقوق، پزشکی، فلسفه و هنر، مهندسی، روانشناسی و … به تحصیل بپردازند.

  دانشگاه ناوارا

  دانشگاه ناوارا، به‌عنوان بهترین دانشگاه خصوصی در اسپانیا شناخته می‌شود که در پامپلونا واقع شده است.  این دانشگاه در سال 1952 تاسیس شده و به‌دلیل برنامه‌های تحصیلی متنوع در رشته‌های تجارت، فلسفه و پزشکی، در لیست دانشگاه‌های برتر اسپانیا قرار دارد. یکی از مهم‌‌ترین قابلیت‌های دانشگاه ناوارا، برخورداری از یک مرکز تحقیقاتی پزشکی به نام CIMA است که بر چهار حوزه انکولوژی، علوم اعصاب، قلب و عروق و ژن درمانی تمرکز دارد و از بهترین مراکز تحقیقاتی در جهان است.

  بهترین دانشگاه‌های اسپانیا
  دانشگاه IE
  دانشگاه بارسلونا
  دانشگاه خودمختار بارسلون
  دانشگاه پمپئو فابرا
  دانشگاه خودمختار مادرید
  دانشگاه گرانادا
  بهترین دانشگاه‌های اسپانیا

  ارزانترین دانشگاه های اسپانیا

  متقاضیانی که قصد تحصیل در دانشگاه‌های کشور اسپانیا را دارند، باید بدانند که تحصیل در دانشگاه‌های این کشور رایگان نیست. اما با این‌حال برخی از دانشگاه‌های این کشور در عین‌ اینکه بسیار معتبر هستند و رشته‌های تحصیلی متنوعی را ارائه می‌دهند، هزینه بسیار کمتری را شامل شده و در اغلب موارد بورسیه‌ها و کمک هزینه‌های تحصیلی مختلفی را به دانشجویان ارائه می‌دهند. در جدول زیر می‌توانید لیست ارزان‌ترین دانشگاه‌های اسپانیا را مشاهده کنید.

  ارزان‌ترین دانشگاه‌های اسپانیا برای دانشجویان بین‌المللی
  دانشگاه سالامانکا (University of Salamanca)
  دانشگاه خائن (Universidad de Jaén)
  دانشگاه والنسیا (University of Valencia)
  دانشگاه گرانادا (University of Granada)
  دانشگاه ساراگوسا (University of Zaragoza)

  مدارک لازم جهت ثبت نام در دانشگاه های اسپانیا

  ازجمله مدارک موردنیاز و ضروری برای ثبت‌نام در دانشگا‌ه های اسپانیا، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه آخرین مدرک تحصیلی همراه با ترجمه رسمی
  • انگیزه‌نامه و توصیه‌نامه تحصیلی
  • پاسپورت معتبر
  • ارائه مدرک زبان معتبر برای اثبات مهارت زبان انگلیسی یا اسپانیایی
  • اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه
  • ارائه گواهی سلامت پزشکی
  • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه
  • عکس پرسنلی با پس‌زمینه سفید

  دانشگاه های پزشکی اسپانیا

  تحصیل پزشکی در اسپانیا، به‌دلیل امکانات آموزشی مدرن، اساتید برجسته و هزینه‌های پایین تحصیل، در بین دانشجویان بین‌المللی بسیار پرطرفدار است. اگر شما هم قصد مهاجرت تحصیلی به اسپانیا را دارید، در جدول زیر می‌توانید بهترین دانشگاه‌های پزشکی اسپانیا را مشاهده کنید:

  بهترین دانشگاه‌های پزشکی اسپانیا
  دانشگاه بارسلونا
  دانشگاه والنسیا
  دانشگاه کامپلوتنسه مادرید
  دانشگاه ناوارا
  دانشگاه سالامانکا
  دانشگاه پمپئو فابرا
  دانشگاه کوردوبا
  دانشگاه باسک

  بورسیه تحصیلی دانشگاه های اسپانیا

  بورسیه‌های تحصیلی که توسط دولت و دانشگاه‌های مختلف اسپانیا ارائه می‌شوند، بسیار متنوع اما در عین‌حال رقابتی هستند و این امکان را به دانشجویان بین‌المللی می‌دهند تا با هزینه‌‌ای بسیار پایین، در بهترین دانشگاه های اسپانیا تحصیل کنند. برخی از این بورسیه‌ها فول‌فاند هستند و علاه‌بر هزینه‌های تحصیل، بخشی‌ از هزینه زندگی و بیمه سلامت را نیز شامل می‌شوند، درحالیکه برخی دیگر تنها شهریه دانشگاه را شامل می‌شوند. در جدول زیر می‌توانید چند بورسیه تحصیلی اسپانیا را مشاهده کنید.

  بورسیه‌ تحصیلی دانشگاه‌های اسپانیا:
  بورسیه اراسموس موندوس
  بورسیه وزارت فرهنگ و آموزش کشور اسپانیا
  بورسیه دولتی کشور اسپانیا
  بورسیه UIC بارسلون
  بورسیه دانشگاه گرانادا
  بورسیه دانشگاه اروپایی آتلانتیک
  بورسیه مرکز تحقیقات ژنومی

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  لیست دانشگاه های رایگان اسپانیا

  به‌طور‌کلی، تحصیل در دانشگاه های اسپانیا برای دانشجویان بین‌المللی خارج از کشورهای اتحادیه اروپا رایگان نیست، اما برخی از دانشگاه‌ها وجود دارند که هزینه تحصیل بسیار کمتری را شامل می‌شوند. برخی از دانشگاه‌های کشور اسپانیا که تحصیل در آن‌ها تقریباً رایگان است را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

  دانشگاه‌های رایگان اسپانیا
  دانشگاه گرانادا
  دانشگاه والنسیا
  دانشگاه سانتیاگو د کامپوستلا
  دانشگاه خودمختار مادرید
  دانشگاه بارسلونا
  دانشگاه خودمختار بارسلون
   لیست دانشگاه های رایگان اسپانیا

  اقامت تحصیلی اسپانیا

  متقاضیانی که قصد تحصیل در دانشگاه‌ های اسپانیا را دارند، پس از اخذ پذیرش تحصیلی، باید برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام کنند. ویزای تحصیلی در دو نوع کوتاه‌مدت و بلند‌مدت برای دانشجویان بین‌المللی خارج از اتحادیه اروپا صادر می‌شود که امکان اقامت آن‌ها را در طول دوره تحصیل در اسپانیا فراهم می‌کند. ویزای تحصیلی کوتاه‌مدت اسپانیا ۳ تا ۶ ماهه است و اغلب برای افرادی صادر می‌شود که قصد شرکت در تحقیقات آکادمیک و کالج‌های آموزش زبان اسپانیایی را دارند. این ویزا برخلاف ویزای تحصیلی بلندمدت، قابل تمدید نیست و به مدارک کمتری نیاز دارد.

  ازطرفی، ویزای تحصیلی بلندمدت نیز برای دانشجویانی صادر می‌شود که قصد دارند در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در اسپانیا تحصیل کنند. این ویزا به دانشجویان این امکان را می‌دهد که بیش از ۶ ماه در کشور اسپانیا اقامت داشته باشند. پس از اتمام دوره تحصیل نیز دانشجویان این فرصت را دارند که در پوزیشن‌های شغلی مرتبط با رشته تحصیلی خود، دنبال کار بگردند و پس از دریافت جاب آفر، ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کرده و مدت زمان بیشتری در اسپانیا اقامت داشته باشند. اگر شما هم قصد مهاجرت تحصیلی به اسپانیا را دارید، می‌توانید در پروسه اخذ پذیرش تا اخذ ویزا و اقامت در اسپانیا، از موسسه‌های مهاجرتی معتبر و وکیل مهاجرت اسپانیا کمک بگیرید.

  سخن پایانی

  دانشجویان بین‌المللی، کشور اسپانیا را مقصد جذاب و ایده‌آلی برای مهاجرت تحصیلی می‌دانند. این کشور بیش از ۸۰ دانشگاه و کالج دارد که همگی آن‌ها در لیست بهترین دانشگاه‌های جهان قرار دارند و طیف متنوعی از رشته‌های تحصیلی را در مقاطع مختلف ارائه می‌دهند. علاوه‌بر این‌ها، بخش زیادی از هزینه تحصیل در دانشگاه‌‌ های اسپانیا توسط دولت تامین می‌شود که این ویژگی باعث شده هزینه‌های تحصیل در این کشور، به‌طور قابل توجهی نسبت به سایر کشورها کمتر باشد. همچنین، سالانه بورسیه‌های تحصیلی مختلفی نیز به دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌شود که بخش زیادی از هزینه‌های تحصیل در کشور اسپانیا را تحت پوشش قرار می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به تحصیل در کشور اسپانیا، اخذ ویزای تحصیلی و همچنین اخذ پذیرش از دانشگاه‌های این کشور، می‌توانید با کارشناسان موسسه مهاجرتی میرداماد در اراتباط باشید.

  سوالات متداول

  هزینه اخذ ویزای تحصیلی کشور اسپانیا چقدر است؟

  هزینه اخذ ویزای تحصیلی اسپانیا برای دانشجویان بین‌المللی، ۶۷ دلار می‌باشد.

  کدام شهرهای اسپانیا بهترین دانشگاه‌ها را دارند؟

  دانشگاه‌های برتر اسپانیا اغلب در دو شهر مادرید و بارسلونا واقع شده‌اند.

  بهترین دانشگاه‌های پزشکی اسپانیا کدام‌ها هستند؟

  دانشگاه‌های بارسلونا، والنسیا، کامپلوتنسه مادرید، ناوارا و گرانادا، بهترین دانشگاه‌های پزشکی اسپانیا هستند.

  آیا امکان تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه‌های مختلف اسپانیا وجود دارد؟

  بله، بسیاری از دانشگاه‌های اسپانیای برنامه‌های تحصیلی مختلف خود را به زبان انگلیسی نیز ارائه می‌دهند که در این شرایط برای اخذ پذیرش، باید نمره آیلتس بالاتر از ۶.۵ را به دانشگاه ارائه دهید. 

  مقالات مرتبط

  دانشگاه های اسپانیا

  دانشگاه های اسپانیا

  اسپانیا در سال‌های اخیر به مقصد جذابی برای مهاجرت تحصیلی تبدیل شده است که علت آن را می‌توان به دانشگاه‌های معتبر در سطح جهانی، سیستم آموزشی باکیفیت، هزینه‌های پایین تحصیل و زندگی، امکان تحصیل به زبان انگلیسی و اسپانیایی و...

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا

  تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا

  بسیاری از دانشجویان رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی رویای تحصیل در کشورهای اروپایی را دارند. تحصیل پزشکی در اسپانیا به دلیل نیاز به تسلط به زبان اسپانیایی شاید اولویت دانشجویان نباشد اما داشتن مزیت‌های دیگری همچون پایین بودن هزینه‌های تحصیل و...

  ویزای تحصیلی اسپانیا

  ویزای تحصیلی اسپانیا

  اگر قصد تحصیل در اسپانیا و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را دارید، کافیست با شماره 07191009294 تماس بگیرید. وکلای مهاجرتی ما با برخورداری از سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای تحصیلی، آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و انجام امور...

  نظرات کاربران