کاریابی در ایتالیا (معرفی سایت‌های کاریابی)

اگر شما هم قصد مهاجرت شغلی به ایتالیا را دارید و یا می‌خواهید ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کرده و اقامت خود را تمدید کنید، این راهنما برای شماست! پیدا کردن فرصت‌های شغلی در سایت‌های مختلف کاریابی در زمان‌های اخیر آسان‌تر شده و شما می‌توانید شغل‌های مرتبط با تخصص و رشته تحصیلی خود را از میان طیف گسترده‌ای از شغل‌های معرفی شده توسط کارفرمایان پیدا کنید. این سایت‌های کاریابی نقش اساسی در استخدام بهترین افراد برای یک پوزیشن شغلی را دارند. بیشتر اوقات، شما می‌توانید فرصت‌های شغلی خود را به صورت رایگان در ایتالیا پیدا کنید و یا به عنوان یک کارفرما با به اشتراک‌گذاری یک آگهی شغلی، فردی متخصص در یک حوزه را پیدا کنید. در ادامه به معرفی چند سایت کاریابی در ایتالیا می‌پردازیم.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  سایت‌ کاریابی در ایتالیا چیست؟!

   بدون شک، بازار کار یک بازار بسیار رقابتی است که به سختی می‌توان در آن شغل مورد نظر خود را پیدا کرد. اما خوشبختانه در چند سال اخیر، وب‌سایت‌هایی تحت عنوان وب‌سایت‌های کار‌یابی به وجود آمده‌اند که می‌توانند این روند را آسان‌تر کنند و به شما کمک کنند شغل رویایی مورد نظر خود را پیدا کنید. در بازار کار رقابتی امروز، وب‌سایت‌های کاریابی به ابزاری ضروری برای جویندگان کار تبدیل شده‌اند. این وب‌سایت‌ها بستری را برای کارفرمایان فراهم می‌کنند تا فرصت‌های شغلی را ارائه کنند و جویندگان کار بتوانند این موقعیت‌ها را جستجو و درخواست دهند. در تمامی کشور‌ها اغلب سایت‌های کاریابی یافت می‌شود که ایتالیا نیز از این قاعده مستثنی نیست. با توجه به موج گسترده مهاجرت تحصیلی و کاری به ایتالیا در سال‌های اخیر، به ویژه از سوی ایرانیان، آشنایی با وب‌سایت‌های کاریابی در ایتالیا قطعاً برای پیدا کردن شغل مناسب کمک زیادی می‌کند.

  Indeed

  Indeed موتور جستجوی شغل شماره 1 در جهان با حدود 250 میلیون بازدید‌کننده منحصر‌به‌فرد در هر ماه است که می‌توانید شغلهای مورد نیاز ایتالیا و یا هر کشوری را در آن پیدا کنید. شما همچنین می‌توانید آگهی استخدام خود را به صورت رایگان در آن قرار داده و همچنین آنها را در Indeed تبلیغ کنید. استخدام‌کننده می‌تواند با استفاده از Indeed، مناسب‌ترین و با استعداد‌ترین فرد را برای پوزیشن شغلی مورد نظر خود انتخاب کند.

  Glassdoor

  Glassdoor یکی از بزرگترین سایت‌های کاریابی در ایتالیا و سراسر جهان است. میلیون‌ها شرکت از سراسر جهان پروفایل رسمی خود را در Glassdoor ایجاد می‌کنند و به کارمندان اجازه می‌دهند تا بازخورد واقعی خود را در مورد کار در این شرکت ارسال کنند. این سایت شغلی هر ماه تقریباً 50 میلیون بازدید کننده، و 9 میلیون لیست شغلی دارد که با بازدید از آن می‌توانید با شغل‌های موجود و همچنین حداقل حقوق در ایتالیا آشنا شوید.

  Monster

  Monster جزو معروف‌ترین سایت کاریابی در ایتالیا است که به متقاضیان کمک می‌کند تا بهترین شغل را پیدا کنند. این سایت شغلی دارای بیش از 7900 جستجوی کار با بیش از 29 رزومه بارگذاری شده در هر دقیقه است. علاوه بر این، تقریباً 2800 آگهی شغلی در هر دقیقه در Monster نمایش داده می‌شود. اگر شما هم به دنبال اخذ ویزای جاب سیکر ایتالیا هستید، این وب سایت کاریابی می‌تواند برای شما بسیار کمک‌کننده باشد.

  InfoJobs

  InfoJobs یکی از برترین سایت‌های کاریابی در ایتالیا است که در حال حاضر 34 هزار آگهی شغلی در آن فهرست شده است. گفته می‌شود که تقریباً 79 هزار شرکت تحت این پلتفرم در سراسر ایتالیا ثبت شده‌اند. InfoJobs با نزدیک به 6.3 میلیون متقاضی، به عنوان بهترین پلتفرم کاریابی در کشور ایتالیا محسوب می‌شود. . اگر شما هم قصد مهاجرت کاری به ایتالیا را دارید، با کمک این وب سایت می‌توانید یک جاب آفر از کارفرمای ایتالیایی دریافت کنید!

  XpatJobs

  XpatJobs  میلیون‌ها فهرست شغلی دارد که کارفرمایان ایتالیایی آنها را ثبت کرده‌اند. استخدام‌کننده می‌تواند با استفاده از یک طرح اشتراک مقرون‌به‌صرفه بر اساس نیاز خود، فرصت شغلی خود را اعلام کند. Xpat بر روی مشاغل مختلف مانند امور مالی، منابع انسانی، فناوری اطلاعات، هوافضا، بهداشت و درمان و بسیاری موارد دیگر تمرکز دارد و به استخدام‌کنندگان و همچنین آژانس‌های کاریابی کمک می‌کند تا بهترین استعدادها را پیدا کرده و به آن‌ها معرفی کنند. اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال شغلی متناسب با تخصص و حیطه تحصیلی خود در ایتالیا هستید و قصد اخذ ویزای کار ایتالیا را دارید، حتما فهرست مشاغل مورد نیاز XpatJobs را بررسی کنید.

  Thelocal

  این سایت برای کارفرمایانی است که به دنبال داوطلبانی هستند که تسلط بالایی به زبان انگلیسی در ایتالیا دارند. مشاغل این وب سایت در همه دسته‌ها مانند مشاغل آموزشی، مشاغل فروش، مشاغل خدمات مشتری، بازاریابی و موارد دیگر ارائه می‌شود که متقاضیان می‌توانند رزومه خود را برای کارفرمایان ارسال کرده و شانس خود را برای استخدام در شغل مورد نظرشان امتحان کنند.

  بهترین سایت‌های کاریابی در ایتالیا

  Cliccalavoro

  Cliccalavoro یک وب سایت معتبر کاریابی در کشور ایتالیا و یک پلتفرم تبلیغات شغلی آنلاین است که شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا به سادگی فرآیندهای انتخاب متقاضی برای پوزیشن‌های شغلی مختلف را ارائه کنند. گزارش شده است که بیش از 3 میلیون کاربر در یک ماه از این پلتفرم شغلی استفاده می‌کنند. اگر شما هم به دنبال اخذ ویزای جاب آفر ایتالیا هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما فرصت‌های شغلی این وب سایت کاریابی را نیز بررسی کنید.

  CarrieralN

  CarrieraIN یک پورتال تخصصی استخدام آنلاین است که بیش از 600 شرکت در آن ثبتنام کرده‌اند. CarrieraIN به استخدام‌کنندگان و مدیران استخدام کمک می‌کند تا فارغ‌التحصیلان جوان را جذب کنند. بیش از 230000 فارغ التحصیل از طریق این پلتفرم توانسته‌اند در موقعیت‌های شغلی مختلف مشغول به کار شوند که همین ویژگی CarrieralN را به یکی از برترین پلتفرم‌های کاریابی در ایتالیا تبدیل کرده است.

  TotalJobs

  TotalJobs یکی از بزرگترین پلتفرم‌های استخدامی است که بیش از 280000 آگهی استخدام فعال دارد. این سایت کاریابی به شما به عنوان یک کارفرما کمک می‌کند تا با ارائه مشاغل خود به نامزدهای مناسب، استعدادهای برتر برای آن شغل را جذب کنید. این سایت کاریابی در ایتالیا همچنین آگهی‌های شغلی مختلف را با پلتفرم‌های دیگر نیز به اشتراک می‌گذارد تا متقاضیان بتوانند شانس بیشتری برای شغل مورد نظر داشته باشند.

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  CareerJet

  CareerJet یک وب سایت کاریابی معتبر در ایتالیا است که به شما امکان می‌دهد مناسب‌ترین فرصت‌های شغلی را پیدا کنید. این پلتفرم به عنوان یک پایگاه داده عظیم از جستجوهای شغلی عمل می‌کند که فرصت‌های شغلی مختلف را از صفحات آگهی‌های و همچنین از وب سایت‌های آژانس‌های استخدام جمع‌آوری می‌کند و آن‌ها را به متقاضیان ارائه می‌دهد. Careerjet داده‌های حدود 1600 وب‌سایت را به صورت روزانه بررسی و ارائه می‌کند. اگر شما هم به دنبال فرصت‌های شغلی بیشتری برای اخذ ویزای جاب افر هستید و یا می‌خواهید در رابطه با حقوق پایه کار و انواع بیمه در ایتالیا آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم سری به این وب سایت بزنید.

  Tiptop Jobs

  TipTopJob یک شبکه منحصر به فرد از سایت‌های شغلی عمومی و تخصصی است که بیش از 85 کشور و از جمله ایتالیا را پوشش می‌دهد. این پلتفرم کاریابی در ایتالیا، خدماتی را ارائه می‌دهد که باعث ایجاد هماهنگی بین آگهی دهندگان کار، کارفرمایان و همچنین جویندگان کار می‌شود.

  نمونه ویزاهای اخذ شده

   LinkedIn.Italy

  یکی دیگر از پلتفرم‌های محبوب جستجوی کار در ایتالیا LinkedIn است که نه تنها به عنوان یک سایت حرفه‌ای عمل می‌کند، بلکه دارای یک هیئت شغلی گسترده است. لینکدین به شما امکان می‌دهد مهارت‌ها و تجربیات خود را به نمایش بگذارید، با متخصصان صنعت خود ارتباط برقرار کنید و از آخرین فرصت‌های شغلی خود مطلع شوید. بنابراین اگر قصد مهاجرت به ایتالیا از طریق ویزای جاب آفر را دارید، حتما یک حساب لینکدین حرفه‌ای برای خود داشته باشید.

  مزایای استفاده از وب‌سایت‌های کاریابی

  در عصر دیجیتال امروزی، وب سایت‌های کاریابی به ابزاری ارزشمند برای جویندگان کار در سراسر جهان تبدیل شده‌اند. ایتالیا نیز از این قاعده مستثنی نیست و استفاده از این پلتفرم‌ها می تواند مزایای بی شماری را ارائه دهد. در قدم اول، وب‌سایت‌های کاریابی بستری متمرکز را فراهم می‌کنند که کارفرمایان و جویندگان کار می‌توانند با هم ارتباط برقرار کنند و یافتن فرصت‌های شغلی مرتبط را برای متقاضیان آسان‌تر می‌کند. علاوه‌بر‌این، این وب‌سایت‌ها اغلب دارای فیلترهای جستجوی پیشرفته‌ای هستند که به شما امکان می‌دهد گزینه‌های شغلی مدنظرتان را بر اساس معیارهایی مانند مکان، حقوق و موزه مورد نظر خود محدود کنید. این کار با ارائه لیست‌های شغلی که با اولویت های شما مطابقت دارد در زمان شما صرفه جویی می‌کند. همچنین بسیاری از وب‌سایت‌های کاریابی در ایتالیا، موارد بیشتری مانند انواع بیمه، پایه حقوق، نکات مصاحبه، ابزار ساخت رزومه و مشاوره شغلی را نیز ارائه می‌کنند که به شما یک مزیت رقابتی در بازار کار می‌دهد.

  مزایای استفاده از سایت‌های کاریابی ایتالیا

  سخن پایانی

  کاریابی در کشور ایتالیا به لطف فراوانی وب‌سایت‌های جستجوی کار که در دسترس متقاضیان جویای کار است، به کاری بسیار ساده تبدیل شده است. این وب‌سایت‌های ذکر شده شما را در فرآیند جستجوی شغل راهنمایی می‌کنند و به شما کمک می‌کنند موقعیت شغلی مورد نظر خود را پیدا کنید. در این مقاله از آژانس مسافرتی میرداماد، تلاش کردیم تا به معرفی چند مورد از بهترین وب‌سایت‌ کاریابی در ایتالیا پرداخته و شما را به عنوان یک جوینده کار در این کشور، راهنمایی کنیم.

  سوالات متداول

  برترین وب‌سایت کاریابی و استخدام در ایتالیا کدام است؟

   indeed.com محبوب‌ترین وب‌سایت کاریابی و استخدام در ایتالیا به شمار می‌آید.

  به عنوان یک ایرانی می‌توان در ایتالیا کار کرد؟

  بله، شما با ارائه مدارک مورد نیاز و رزومه تحصیلی و شغلی خود به سفارت ایتالیا، و دریافت مجوز کار و همچنین اخذ  جاب آفر از کارفرمایان ایتالیایی می‌توانید در این کشور مشغول به کار شوید.

  محبوب‌ترین مشاغل در ایتالیا کدامند؟

  برخی از مشاغل محبوب در ایتالیا عبارتند از مشاغل مربوط به خودرو، تولید محصولات شیمیایی، مهندسی، مشاغل بخش بیمه و مشاغل بخش مخابرات.

  پایه دستمزد مشاغل در ایتالیا چقدر است؟

  به‌طور‌کلی نمی‌توان‌ حداقل دستمزد قانونی در ایتالیا را مشخص کرد، اما با این حال تخمین زده می‌شود که متوسط ​​دستمزد در ایتالیا تقریباً 1150 یورو در ماه و میانگین حقوق در ایتالیا نیز 2500 یورو در ماه است.

  کشور ایتالیا در چه زمینه‌ای کمبود شغلی دارد؟

  بیشترین کمبود شغلی در ایتالیا، مشاغل مهندسی و فناوری است. این مشکل در چند سال گذشته بدتر شده و بازار کار ایتالیا برای یافتن نیروهای متخصص در این زمینه‌ها در حال تلاش است.

  مقالات مرتبط

  کاریابی در ایتالیا (معرفی سایت‌های کاریابی)

  کاریابی در ایتالیا (معرفی سایت‌های کاریابی)

  اگر شما هم قصد مهاجرت شغلی به ایتالیا را دارید و یا می‌خواهید ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری تبدیل کرده و اقامت خود را تمدید کنید، این راهنما برای شماست! پیدا کردن فرصت‌های شغلی در سایت‌های مختلف کاریابی...

  حقوق کارگر در ایتالیا

  حقوق کارگر در ایتالیا

  ایتالیا کشوری با اقتصاد پیشرفته و سطح زندگی نسبتاً بالا است. حقوق کارگران در این کشور نیز به نسبت سایر کشورهای اروپایی قابل توجه است. میزان حقوق کارگر در ایتالیا افررادی که قصد مهاجرت به ایتالیا را دارند باید بدانند،...

  مشاغل مورد نیاز ایتالیا

  مشاغل مورد نیاز ایتالیا

  ایتالیا که یکی از 10 اقتصاد بزرگ جهان است، در حال گسترش به سمت بازاری پررونق برای مشاغل جدید است. متقاضیان خارجی دارای مهارت های کاری فرصت های فراوانی را از نظر استخدام در سال 2024 در ایتالیا دارند. به...

  نظرات کاربران