معرفی پردرآمدترین مشاغل در نیوزلند در سال 2024

اگر به فکر مهاجرت به نیوزلند هستید؛ بهتر است با مشاغل پردرآمد این کشور آشنا شوید. آشنایی با شغل های پردرآمد در نیوزلند بستری فراهم می‌کند تا بتوانید بهترین رشته‌های تحصیلی و آمار مشاغل پرتقاضا در این کشور را بشناسید. با اشتغال در مشاغل پردرآمد نیوزلند آینده شغلی و مالی فرد تضمین شده و نگرانی کمتری در خصوص زندگی در این کشور دارید. از طرفی یکی از چالش‌های مهاجرت، داشتن جاب‌آفر است. با داشتن جاب‌آفر از مشاغل پرتقاضا در نیوزلند، شانس بیشتری برای مهارجت به نیوزلند دارید.

مشاوره رایگان فوری

با ما در ارتباط باشید و سوالات ، ابهامات و نگرانی‌های خود را از طریق راه‌های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

موسسه مهاجرتی میرداماد مهاجرت را برای شما آسان ، سریع و بدون دغدغه می‌کند.

رزرو مشاوره تخصصی

مشاوره رایگان تهران 021-88724227
مشاوره رایگان شیراز 071-91009294

مشاوره رایگان فوری  پردرآمدترین مشاغل حوزه پزشکی و درمان در نیوزلند

  نیوزلند جز کشورهای توسعه‌یافته جهان است که همواره فرصت‌های شغلی خوب و متنوعی در آن وجود دارد. این کشور به لطف بازار کار پویا و رقابتی که دارد؛ این‌روزها مورد توجه جوانان و افراد حرفه‌ای قرار می‌گیرد. مشاغل پردرآمد در نیوزلند در حوزه بهداشت و درمان، مدیریت و مشاوره، فناوری اطلاعات و آی‌تی، حقوق و برخی مشاغل آزاد همواره در دسترس است. این مشاغل جز بهترین شغل‌ها برای کار و ادامه زندگی در این کشور هستند. با اشتغال در این حوزه‌ها همواره از نظر درآمد و آینده شغلی موقعیت خوبی در این کشور خواهید داشت. اگر قصد مهاجرت کاری به نیوزلند را دارید؛ احتمالا دوست دارید مشاغل پردرآمد در نیوزلند را بشناسید.

  متوسط درآمد در نیوزلند 58 هزار و 836 دلار است. تعداد انگشت‌شماری از مشاغل می‌توانند با حقوق بالای 300 هزار دلار و بیشتر هم دست پیدا کنند. پوزیشن‌های شغلی که موفق به کسب دستمزدهای بیشتر می‌شوند؛ معمولا به مهارت و توانایی بیشتری نیاز دارند. در این کشور به‌نسبت مدرک تحصیلی، میزان مهارت و تخصص کاری که دارید؛ فرصت برای پیشرفت وجود دارد. پردرآمدترین مشاغل در حوزه‌های تجارت، مدیریت، فناوری و پزشکی هستند. چرا که این مشاغل جز صنایع پول‌ساز در نیوزلند هستند. در ادامه جدول درآمد برخی از شغل‌های پردرآمد در نیوزلند را مشاهده می‌کنید:

  سمت شغلیکمترین درآمدمتوسط درآمدبیشترین درآمد
  مدیر عامل$120k$195k$4.5m
  جراح بخش خصوصی$151k$212k$600k
  قاضی$334k$413k$490k
  مدیر مالی$180k$250k$350k
  مدیر استراتژی – امور مالی شرکت$200k$230k$350k
  مدیر فروش کشور$190k$250k$300k
  مدیر شرکتی و نهادی – خدمات مالی$180k$250k$300k
  مدیر کل فناوری اطلاعات$185k$250k$300k
  افسر ارشد فناوری$200k$250k$300k
  مدیر سرمایه گذاری – استراتژی شرکت داخلی$150k$205k$250k
  مدیر کل منابع انسانی / رئیس منابع انسانی$150k$200k$250k
   مشاغل پردرآمد در نیوزلند

  مشاغل پردرآمد در نیوزلند

  به‌نظر می‌رسد که صنایع مختلف در نیوزلند همواره با کمبود متخصص مواجه است. به‌این‌ترتیب بسیاری از صنایع تلاش می‌کنند تا برای پر کردن موقعیت‌های مهم، افراد متخصص را از سراسر دنیا جذب کنند.

  پردرآمدترین مشاغل حوزه پزشکی و درمان در نیوزلند

  در نیوزلند همواره تقاضا برای جذب افراد دوره‌دیده و متخصص در زمینه مراقبت‌های پزشکی و بهداشتی روبه‌افزایش است. به‌این‌ترتیب پرستاران موقعیت‌ شغلی خوبی دارند. در حوزه پرستاری، دستمزدهای خوبی اعطا می‌شود و هیچ کمبودی از نظر مزایا شغلی وجود ندارد. پرستارانی که با مدرک کارشناسی‌ارشد به این کشور مهاجرت می‌کنند؛ موقعیت‌های شغلی بهتری را تجربه می‌کنند.

  از دیگر مشاغل پردرآمد در نیوزلند، جراحی است. جراحان به‌خصوص در بخش خصوصی، درآمد خوبی در این کشور کسب می‌کنند. آموزش و تحصیل در حوزه جراحی بیش از 13 سال طول می‌کشد. آن‌ها به دانش گسترده‌ای در زمینه پزشکی نیاز دارند و معمولا در یک حوزه، تخصص خود را می‌گیرند. با توجه به کمبود جراح در نیوزلند، جراحان آینده شغلی خوبی در این کشور دارند. جراحان در بیمارستان‌های عمومی بین 151 تا 212 هزار دلار درآمد دارند؛ اما همین دستمزد در بخش خصوصی به 600 هزار دلار هم می‌رسد.

  متخصص بیهوشی نیز از دیگر تخصص‌هایی است که در نیوزلند همواره تقاضا زیادی دارد. این افراد بعد از یک دوره ۱۳ساله تحصیل، می‌توانند در این حوزه مشغول به کار شوند.

  پردرآمدترین مشاغل حوزه پزشکیدرآمد سالانه به دلار نیوزلند
  دندانپزشکان120 الی 400 هزار دلار نیوزلند
  متخصص جراحی عمومی150 الی 250 هزار دلار نیوزلند
  متخصص ارتوپد100 الی 300 هزار دلار نیوزلند
  جراح قلب و عروقحدود 257 هزار دلار نیوزلند
  متخصص پوست و زیبایی100 الی 300 هزار دلار نیوزلند
  متخصص بیهوشی150 تا 400 هزار دلار نیوزلند
  متخصص رادیولوژی150 الی 400 هزار دلار نیوزلند
  متخصص اورولوژی200 الی 300 هار دلار نیوزلند
   مشاغل پردرآمد در نیوزلند در حوزه مهندسی

  مشاغل پردرآمد در نیوزلند در حوزه مهندسی

  ساخت‌وساز در نیوزلند جز مشاغل پردرآمد در نیوزلند است. این کشور برای ساختمان‌سازی و آنالیز و تحلیل اطلاعات همواره به متخصصان توانمند نیاز دارد. مدیر ساخت‌و‌ساز در نیوزلند به درآمد 153 تا 224 هزار دلار دست پیدا می‌کند. مدیران پروژه با حقوق 204 هزار دلار در رتبه دوم این صنایع قرار دارند.

  همچنین بازار کار برای متخصصان معماری هم خوب است. مدیران  BIM/CAD سالانه 130 هزار دلار درآمد دارند. بیشترین درآمد بعدی به معماران ارشد با بیش از 10 سال سابقه کاری تعلق می‌گیرد که 125 هزار دلار در سال درآمد دارند. در مرحله بعد معماران پروژه با بیش از 5 تا 10 سال سابقه و طراحان داخلی ‌ارشد با بیش از 7 سال سابقه کار، 110 هزار دلار درآمد دارند.

  متخصصان مشاوره عمران و سازه نیز می‌توانند به درآمد 160 هزار دلار دست پیدا کنند. همواره تقاضا برای جذب متخصصان مهندسی در این کشور بالا است. درحال حاضر پردرآمدترین مشاغل نیوزلند در حوزه مهندسی، شغل مهندسی عمران و سازه با درآمد 160 هزار دلار است. مدیران عملیات و مدیران خدمات ساختمان هم به‌طور متوسط 150 هزار دلار درآمد دارند. در مرحله بعد پیمانکاران بیشترین درآمد را دارند. مدیران ارشد پروژه با 130 هزار دلار در مرحله بعد قرار می‌گیرند.

  همکاران ارشد و مشاوران طراحی هم متوسط 140 هزار دلار درآمد دارند. در بخش عمران و سازه نمایندگان طرف مشتری و مهندسان مقیم، حقوق معمولی 120 هزار دلاری دارند.

  پردرآمدترین مشاغل حوزه مهندسیدرآمد سالانه به دلار نیوزلند
  مهندسان نفت و گاز170 هزار تا 263 هزار
  مهندسان برق و الکترونیک50 هزار تا 170 هزار
  مهندسان مکانیک50 هزار تا 170 هزار
  مهندسان عمران50 هزار تا 170 هزار
  مهندسان نرم‌افزار54 هزار تا 178 هزار
  مهندسان معماری سیستم63 هزار تا 239 هزار

  نمونه ویزاهای اخذ شده

  پردرآمدترین مشاغل در نیوزلند در حوزه فناوری اطلاعات و نرم‌افزار

  از جمله مشاغل پردرآمد در نیوزلند، مهندسی نرم‌افزار است. برنامه‌نویسانی که تجربه کاری خوبی دارد؛ در این زمینه کاملا موفق هستند. کشور نیوزلند افراد متخصص در این زمینه را جذب می‌کند. این افراد وظیفه پیاده‌سازی و نظارت بر فناوری‌های امنیتی و تجاری را برعهده دارند و دیتاهای این حوزه را به روز نگه می‌دارند. متقاضی با مدرک کارشناسی و سابقه کار ۱۰ساله می‌تواند در این حوزه مشغول به کار شود. پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهند که مشاغل این حوزه در 10 سال آینده نیز جز مشاغل پردرآمد در نیوزلند باشند.

  پردرآمدترین مشاغل حوزه فناوری اطلاعات و نرم‌افزاردرآمد سالانه به دلار نیوزلند
  مدیر ارشد اطلاعات20 هزار دلار نیوزلند
  مدیر بانکداری نوین192 هزار دلار نیوزلند
  مدیر پروژه آی‌تی185 هزار دلار نیوزلند
  مدیر شبکه180 هزار دلار نیوزلند
  مدیر توسعه نرم‌افزار177 هزار دلار نیوزلند
  مدیر امنیت شبکه175 هزار دلار
  مشاوره هوش تجاری171 هزار دلار نیوزلند
  مدیر فنی پروژه169 هزار دلار نیوزلند
  مدیر فروش آی‌تی164 هزار دلار نیوزلند

  شغل‌های پردرآمد در نیوزلند در حوزه حقوق و قانون

  تقاضا برای جذب وکیل و کارشناس حقوق همواره در نیوزلند در حال افزایش است. چه در زمینه‌های خصوصی و چه در زمینه‌های دولتی همواره تقاضا برای جذب وکیل بالا است.

  شغل قضاوت از مهم‌ترین مشاغل پردرآمد در نیوزلند است. هرچند پیشرفت و رسیدن به فرصت‌های شغلی برتر در این کشور کمی دشوار است؛ اما پاداش‌ها و درآمد این شغل قابل‌توجه است. درآمد این شغل بین 334 تا 490 هزار دلار است. به‌نسبت نوع دادگاهی که قاضی در آن مشغول می‌شود؛ میزان درآمد وی نیز متفاوت است. قاضیان دراین کشور حقوق ثابت دارند که کاهش پیدا نمی‌کند.

  دولت نیوزلند همواره تلاش می‌کند تا قاضیان از نظر مالی در وضعیت خوبی باشند تا مشکلات مالی روی درستی انجام کار آن‌ها تاثیر نداشته باشد. البته برای استخدام قاضی به جز تحصیلات و سوابق کاری، شخصیت فرد و شیوه زندگی او هم زیر ذره‌بین قرار می‌گیرد. به‌عبارتی انتخاب قاضی با سختگیری زیادی انجام می‌شود.

  از دیگر مشاغل پردرآمد در نیوزلند حوزه حقوق، شرکای سهام هستند. شرکای سهام بیشترین درآمد را در صنعت حقوق در نیوزلند دارند. شرکای سهام در شرکت‌های برجسته اوکلند به‌طور متوسط 350 هزار دلار یا بیشتر درآمد دارند. همین تخصص در شهرهای کرایست چرچ و ولینگتون متوسط 250 هزار دلار درآمد دارد. همچنین حقوق‌دان‌هایی که در سمت‌های مشاورعمومی کار می‌کنند؛ می‌توانند به درآمد متوسط 220 هزار دلار دست پیدا کنند. این افراد می‌توانند با کار کردن در نقش شریک حقوقی به درآمد 190 هزار دلار دست پیدا کنند.

  وکلایی که مدرک وکالت خود را در سایر کشورها کسب کرده‌اند؛ لازم است که مدرک‌شان را در نیوزلند معادل‌سازی کرده و در دوره‌های آموزشی شرکت کنند. همچنین پیش از شروع کار لازم است که دادگستری نیوزلند کار شما را تایید کند.

   شغل‌های پردرآمد در نیوزلند در حوزه مدیریت

  پردرآمدترین مشاغل حوزه مدیریت در نیوزلند

  متقاضی با هر مدرک مدیریتی می‌تواند در مشاغل پردرآمد در نیوزلند حوزه مدیریت، استخدام شود. مدیریت در زمینه ارتباطات تجاری همواره در این کشور تقاضا زیادی دارد. درصورتی‌که متقاضی در تحلیل و درک مسائل و مدیریت مهارت داشته باشد؛ می‌تواند در این کشور پیشرفت کند. تقریبا تمام بخش‌ها در نیوزلند همواره به دنبال افراد با مهارت‌های مدیریتی خوب و کاربردی هستند. درصورتی که شما مهارت‌های مدیریتی خوبی داشته باشید؛ به یک بخش مهم برای شرکت تبدیل می‌شوید و می‌توانید شغل‌های پردرآمد در نیوزلند را تصاحب کنید.

  پردرآمدترین مشاغل حوزه مدیریتدرآمد سالانه به دلار نیوزلند
  مدیر مالی150 هزار تا 220 هزار
  مدیر IT100 هزار تا 160 هزار
  مدیر منابع انسانی80 هزار تا 140 هزار
  مدیر فروش120 هزار تا 180 هزار
  مدیر عملیات90 هزار تا 150 هزار
  مدیر استراتژی مالی170 هزار تا 250 هزار

  مشاغل پردرآمد آزاد و فریلنسری در نیوزلند

  در نیوزلند هم مانند هر کشور دیگری می‌توانید بدون اینکه تحت یک مجموعه مشغول به کار شوید؛ کسب درآمد کنید. برخی از مشاغل پردرآمد در نیوزلند در حوزه فریلنس یا آزاد در نیوزلند عبارت‌اند از:

  پردرآمدترین مشاغل آزاددرآمد سالانه به دلار نیوزلند
  مترجم تخصصی زبان30 هزار تا 80 هزار
  متخصص بازاریابی دیجیتال60 هزار تا 100 هزار
  مدیر پروژه ساخت‌وساز60 هزار تا 150 هزار
  متخصص برنامه‌نویس70 هزار تا 120 هزار
  حسابدار60 هزار تا 100 هزار

  پردرآمدترین شهرهای نیوزلند در سال ۲۰۲۴

  درآمد در استان‌ها و شهرهای مختلف همچنین در مشاغل مختلف، متفاوت است. شهرهای نیوزلند از پردرآمدترین تا کم‌درآمدترین شهرها عبارت‌اند از:

  • اوکلند
  • کرایست چرچ
  • ولینگتون
  • وایکاتو
  • اوتاگو
  • کانتربری
  • خلیج پلنتی
  • نورثلند

  موقعیت های مهاجرتی برتر

  نحوه کاریابی در شغل‌های پردرآمد نیوزلند

  پیدا کردن شغل به‌خصوص برای کسانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند؛ از اهمیت زیادی برخوردار است. رایج‌ترین روش‌ها برای پیدا کردن مشاغل پردرآمد در نیوزلند عبارت‌اند از:

  وبسایت‌های کاریابی

  سایت‌های زیادی برای کاریابی و پیدا کردن مشاغل پردرآمد در نیوزلند وجود دارند. خیلی از کارفرماها برای پیدا کردن افراد متخصص از این سایت‌ها استفاده می‌کنند. کار این سایت‌ها متصل کردن کارفرماها به کارجویان بومی و غیربومی است. معروف‌ترین سایت‌های کاریابی نیوزلند TradeMe  و Seek هستند.

  شرکت‌های کاریابی

  کارفرماهای نیوزلند معمولا از شرکت‌ها یا آژانس‌های کاریابی برای پیدا کردن کارمندان مناسب به‌خصوص برای موقعیت‌های حرفه‌ای و سطح بالا استفاده می‌کنند. هر متقاضی برای یافتن مشاغل پردرآمد در نیوزلند می‌تواند همزمان در بیشتر از یک شرکت کاریابی ثبت‌نام کند.

  ارتباط مستقیم با کارفرمایان

  در نیوزلند شما می‌توانید مستقیما به خود کارفرما متصل شده و رزومه خودتان را برای دریافت جاب‌آفر شرح دهید. به‌این‌ترتیب شانس بیشتری برای پیدا کردن شغل‌های پردرآمد در نیوزلند دارید.

  تماس یا ایمیل

  از دیگر راه‌های پیدا کردن مشاغل پردرآمد در نیوزلند تماس یا ایمیل با شرکت مربوطه است. شما می‌توانید با شرکت‌های مختلف تماس گرفته و مطلع شوید که آیا برای شما پیشنهاد کاری مناسبی دارند.

  مزایای کار در مشاغل پردرآمد نیوزلند

  پیدا کردن کار و مشغول شدن در یکی از مشاغل پردرآمد در نیوزلند مزایای زیادی دارد. در این کشور قوانین حمایتی متعددی برای مشاغل مختلف تنظیم شده است. همچنین امکانات زیادی فراهم شده است تا از مشاغل متعدد درآمد بیشتری کسب کنید. برخی از معروف‌ترین مزایا کار در نیوزلند عبارت‌اند از:

  • استفاده از بیمه پزشکی
  • بهره‌مندی از بیمه مسافرتی تجارتی
  • کمک‌هزینه تغذیه
  • مرخصی‌های مختلف سالانه
  • درآمد بازنشستگی
  • برنامه سازمانی انعطاف‌پذیر
  • درآمد بالا
  • کیفیت بالا زندگی
  • محیط کار متنوع و منعطف
  • بستر مناسب برای پیشرفت
  • تعادل بین کار و زندگی

  سخن آخر

  اگر قصد مهاجرت به نیوزلند را دارید یا درحال برنامه‌ریزی برای آینده خود هستید و می‌خواهید موقعیت کاری نیوزلند را بررسی کنید؛ اطلاع از مشاغل پردرآمد در نیوزلند برای‌تان مفید است. شغل‌های پردرآمد نیوزلند معمولا در حوزه مدیریت، پزشکی و درمان، حقوق، فناوری اطلاعات و نرم‌افزار و برخی مشاغل آزاد قرار دارند. کشور نیوزلند معمولا در این مشاغل به افراد متخصص نیاز دارد. به‌این‌ترتیب افراد در این موقعیت‌های شغلی معمولا از وضعیت خوبی برخوردار هستند.

  سوالات متداول

  کدام صنایع در نیوزلند بیشتر پولساز هستند؟

  فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیریت، حمل‌ونقل، خدمات هتل‌داری، مشاوره، مهندسی، بهداشت و درمان از جمله صنایع پولساز در نیوزلند هستند.

  مشاغل پردرآمد در نیوزلند در حوزه مدیریت، کدام مشاغل هستند؟

  مدیر مالی، مدیر منابع انسانی، مدیر فروش و مدیر آی‌تی از جمله مشاغل پولساز هستند.

  آیا بدون داشتن جاب‌آفر می‌توان از فرصت‌های شغلی نیوزلند استفاده کرد؟

  خیر؛ تنها راه گرفتن اقامت از طریق ویزا کاری، دریافت جاب‌آفر است.

  مشاغل پردرآمد در نیوزلند در حوزه فریلنسری، کدام مشاغل هستند؟

  برخی از پردرآمدترین مشاغل آزاد در نیوزلند عبارت‌اند از نویسندگی، واردکننده دیتا و طراح گرافیک.

  برای مشغول کار شدن در نیوزلند به دانش زبان انگلیسی نیاز دارید؟

  بله؛ دانش مهارت زبان از اصلی‌ترین پیش‌نیازهای ویزای کاری در نیوزلند است.

  مقالات مرتبط

  معرفی پردرآمدترین مشاغل در نیوزلند در سال 2024

  معرفی پردرآمدترین مشاغل در نیوزلند در سال 2024

  اگر به فکر مهاجرت به نیوزلند هستید؛ بهتر است با مشاغل پردرآمد این کشور آشنا شوید. آشنایی با شغل های پردرآمد در نیوزلند بستری فراهم می‌کند تا بتوانید بهترین رشته‌های تحصیلی و آمار مشاغل پرتقاضا در این کشور را بشناسید....

  نظرات کاربران